>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 01 - 04.08.2014

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Osobiście odradzałbym gry na zwycięstwo gospodarzy, a na pewno przed podaniem składów na ten mecz. Lepszym pomysłem wydaje się być poszukanie typu w stronę Górnika, który na pewno nie jest chłopcem do bicia i może wywieźć przynajmniej punkt z Warszawy.
Moja propozycja:
Górnik lub remis (około 2.20)
No tylko problem polega na tym, że jak już Berg ogłosi składy i będzie to jednak w miarę mocny skład to kursy polecą więc trzeba po prostu ryzykować w jedną albo drugą stronę przed podaniem składów. Ja bym nie był wcale taki pewny tego, że Berg bardzo oszczędzi zawodników, to, że selekcjoner coś oświadcza może też oznaczać, że chce namieszać w głowie przeciwnikowi. Zaliczka 4:1 to spora zaliczka i nie ma aż tak potrzeby rotowania składem jak w przypadku remisu czy jednobramkowego zwycięstwa. Legia niesiona na poprzednim wyniku może dać popalić. Ja już od poprzedniego sezonu lansuję tezę, że ten zespół na tle reszty ligi prezentuje się ponadprzeciętnie. Moje typy:
Legia Warszawa v Górnik Zabrze
Legia Warszawa AH: -1 kurs: 2,075 buk: Bet365 ⛔
powyżej 2,25 goli kurs: 1,775 buk: Bet365 1/2⛔
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
typ: obie strzelą TAK ✅
kurs: 1,90
bukmacher: Expekt
analiza:
Zacznę może od tego, że to spotkanie będzie diametralnie inne w porównaniu do poprzednich spotkań Korony Kielce w tym sezonie. Oba poprzednie zakończyły się wynikiem 0:2 i ekipa Pana trenera Tarasiewicza pozostaje jedyną bez strzelonej bramki po dwóch kolejkach. W tym meczu po pierwsze grają u siebie, przy swoich kibicach, a co najważniejsze Korona nie jest drużyną punktującą na wyjazdach. Jeśli wierząc livesportowi, bo sam już się w tym pogubiłem, to Kielczanie ostatni raz wygrali w roli gości 02.11.2013 r. Co za tym idzie w miarę przyzwoicie punktowali u siebie skoro utrzymali się w lidze. Po drugie dobrze wiedzą jakie dziury mają w obronie, jeśli marzą o zwycięstwie muszą zagrać ofensywnie. Stracili pewniaka do gry w pierwszym składzie Maćka Korzyma, ale dzięki temu mają szansę wcale nie gorsi napastnicy jak Khiżniczenko i Trytyko. Teraz z obiektywu Pogoni - Korona ma chwiejną obronę, nie wydaje mnie się żeby potrafili zagrać na zero z tyłu z drużyną, która w dwóch pierwszych meczach sezonu zdobyła aż 7 bramek i została liderem tabeli. W tym meczu ciężko pokusić się o wytypowanie zwycięzcy, ale over i BTS wydają się niemal pewne.
 
kamil9414 82

kamil9414

Użytkownik
Popieram Adamo80. Po meczach z Zawiszą(Superpuchar) oraz Bełchatowem na Berga spadła masa krytyki. Oberwało się słabemu przygotowaniu fizycznemu zawodników na sam początek sezonu, braku zaangażowania na teoretycznie słabszych rywali oraz co chyba najważniejsze niepotrzebnemu rotowaniu składem. Najbardziej krytykował szkoleniowca Legii były zawodnik klubu z Łazienkowskiej-Vukovic, zarzucał, że drużyna nie ma kiedy się zgrać ze sobą jeśli na każdy mecz wychodzi inny skład. Berg wziął sobie chyba do serca te słowa i na mecz z Cracovią wystawił bardzo podobny skład jaki wyszedł w środę na Celtic. Dzisiaj zdaje się być podobnie, Legia rozegrała dopiero 5 meczów, nikt nie ma prawa być zmęczonym, mamy dopiero początek sierpnia. Wydaje mi się, że nie zobaczymy więcej niż 3 zmian w porównaniu ze środowym meczem.
 
W 181

wyar

Użytkownik
A dla mnie fajny kurs za niezle pieniadze,to :

Lech - Wisla typ 1 kurs 1.75
Hc(-1.5) kurs 3.1 bet365


Wisla to teraz juz tylko marka,jako zespol gra beznadziejnie. Pisze to z przykroscia,bo jako malolat chodzilem na mecze zespolu,w ktorym grali naprawde przyzwoici pilkarze. teraz to zbieranina,moze z dwoma lub trzema ludzmi,ktorych mozna nazwac futbolistami. Mecze z Leczna a szczegolnie z Piastem byly b. slabe,brak bylo pilkarzy chcacych wziac na siebie ciezar gry,brak bylo pomyslow na ofensywne granie,obrona ciagle b.niepewna,a jeszcze mecz na wyjezdzie... Lech w LE nic specjalnego nie gra,ale juz na ligowym boisku pewnie pogonil Piasta,remisujac na wyjedzie z przyzwoitym Gornikiem. W Wisle niepewny jest wystep Arka Glowackiego i Pawla Brozka. Wg Mariusza Rumaka Lech zagra raczej w najsilniejszym skladzie,drobne klopoty mieli Teodorczyk i Kownacki,ale na mecz z Wisla na pewno sie wykuruja. Na dzien dzisiejszy oceniam Kolejarza jako lepsza druzyne,i przy ewentualnym braku zwlaszcza Glowy,stawiam na pewne zwyciestwo najmniej dwoma bramkami.
 
empe92 438

empe92

Użytkownik
Na Łazienkowskiej liczę dziś na bramki. Legia na pewno jest faworytem, szczególnie po efektownej wygranej nad Celtikiem. Prawdopodobnie zobaczymy kilka rotacji w składzie, powinien zagrać Kosecki, który fajne pokazał się na ostatnie 15 minut w meczu ze Szkotami, do tego Saganowski, po kontuzji na boisku pojawi się Ojamaa. Do tego kilka roszad w defensywie, która nie jest najmocniejszą stroną Legii. Ten sezon to 6 meczów Legii i tylko w 1 z nich udało się zachować czyste konto (5:0 w rewanżu z Irlandczykami). Każdy mecz to kilka okazji dla rywali, bramek straconych byłoby więcej gdyby nie bardzo dobra postawa w bramce Kuciaka. Linia defensywna nie jest zgrana, często następują rotacje i to jest jeden z powodów dlaczego Legia ma problem z powstrzymywaniem ataków rywali. Górnik dość solidnie pokazał się w 2 pierwszych meczach sezonu. Zwycięstwo 2:0 na Cracovią i remis 1:1 z Lechem to dobre wyniki, szczególnie biorąc pod uwagę perturbacje finansowo-organizacyjne w Górniku. Dobrze w roli napastnika spisuje się Zachara, nieźle funkcjonują wahadłowi, do tego Madej i Sobolewski w środku, na papierze Górnik wygląda groźnie. Legia jest mocna z przodu, niezależnie od tego, kto wybiegnie w pierwszym składzie, ale z obroną różowo nie jest. Goście swoje szanse na bramki dostaną, powinni coś strzelić, Legia także swoje dołoży, dlatego typ bramki wygląda dość rozsądnie.
Legia – Górnik
Over 2.5 + BTS @ 2.60 Bet365 ⛔ 1:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Zaliczka 4:1 to spora zaliczka i nie ma aż tak potrzeby rotowania składem jak w przypadku remisu czy jednobramkowego zwycięstwa.
Po tym zdaniu to nie wiem kto pójdzie w Legii win mówimy o polskiej drużynie w lidze mistrzów moim zdaniem zmiany będą bo na co komu ta polska liga???
Będą mieli jeszcze czas by nadgonić a nawet jeśli wejdą do fazy grupowej LM to kij z tą ligą niech sobie Lech zdobędzie Legia nachapie się pieniędzy a to chyba ważniejsze dla dalszego rozwoju klubu?
Problemy w Górniku Legia w formie no to masóweczka zapewne na Legię także ja idę w Górnik +0.5 2.35 Pinnacle
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Legia - Gornik
Duzo piszecie o Legii a wedlug mnie typ nie jest warty grania. Kurs 1,57 jest zbyt niski zeby z niego skorzystac. Legia na pewno wyjdzie zmiennikami, a nawet gdyby mieli zagrac najsilniejszym skladem to i tak bym sie bal. Wiele osob zapomina o tym ze zawodnicy to ludzie. Druzyna Legii od 16 lipca zagrala 6 mecz o stawke. W tym czasie byli w Irlandi, oraz w Krakowie. Do krakowa jechali moze z 4 godziny w jedna strone co daje jakies 8 godzi. Jednak przelot samolotem to jakies 4 godzin koczowania na lotnisku plus przeloty, dojazdy do hoteli. Dochodzi do tego zmiana klimatyczna oraz niesamowita presja na wyniki z strony mediow oraz kibicow. Niby to poczatek sezonu jednak takie czynniki ludzkie trzeba brac pod uwage. Nasza liga nie jest taka jak liga Szkocka ze jedna druzyna kroluje. Poziom jest dosc wyrownany a Gornik Zabrze wyjdzie mocno zmotywowany. Legia jest druzyna lepsza jednak w jakiej beda kondycji psychicznej i fizycznej nie jestesmy w stanie okreslic. W meczu z Cracovia strzelili tak naprawde tylko jedna bramke, gdyz druga to byl strzeliswy rykoszet, a trzecia to rzut karny. Ja osobiscie przewaznie odpuszczam druzyny grajace w europejskich pucharach. Jednak gdybym dzisiaj mial obstawic ten mecz to zagralbym:
Legia - Gornik under 2,5
Lub x2
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Nie wiem czemu tak chcecie grać przeciwko Legii.. Legia potrzebuje zwycięstwa w lidze, tym bardziej, że przegrała już swój 1 mecz na Łazienkowskiej.. Dzisiaj na pewno nie odpuszczą, w składzie moim zdaniem dużo zmian nie będzie, awans tak naprawdę jest już pewny w LM.. Szukacie dziury w całym przeciwko nim tak jak i w środowym meczu z Celtic&#39;iem.. Ale po co?
Ja jeszcze złapałem w tygodniu kurs 1.73 na Legię i śmiało to zagrałem bez zastanowienia. A gdybym tego nie złapał spróbowałbym zagrać -1.5 na Legię, albo 1 połowę dla Legii albo 1 połowa i cały mecz dla Legii po trochę większym kursie.
Do Legii dołożyłem w AKO mecz Korony z Pogonią gdzie postawiłem, że Pogoń wygra 1 połowę lub cały mecz po kursie 2.16..
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Korona póki co gra bardzo słabo.W obronie mnóstwo błędów,drużyna jest źle zorganizowana,grają bez ładu i składu.W ofensywie zero jakiejkolwiek koncepcji,w dwóch pierwszych spotkaniach ilość stworzonych okazji można policzyć na palcach jednej ręki a największe zagrożenie to strzały Golańskiego z dystansu,trochę mało.W meczu z Pogonią nie zagra Jovanović i Aankour.Niepewny jest występ Kiełba i Golańskiego,brak tej dwójki byłby sporym problemem.Odszedł też Korzym,który dla Korony znaczył bardzo dużo bo był to zawodnik z charakterem a takich graczy w zespole z Kielc już jest co raz mniej a bardziej stawiają na obcokrajowców,którzy na razie wypadają blado.
Sądziłem,że w Bełchatowie powalczą o choćby punkt a od początku spotkania nie istnieli.Nie mogli skleić jakiejś składnej akcji i każda kontra GKSu była sporym zagrożeniem,defensywa Korony strasznie się gubiła.Nie widać było po nich w ogóle wiary w to,że mogą coś ugrać,grali bez przekonania.Z Pogonią czeka ich jeszcze cięższe spotkanie bo portowcy są w gazie do tego wzmocnieni Robakiem powinni powalczyć jak najbardziej o trzy punkty.Siła ofensywna Pogoni na początku sezonu wygląda bardzo imponująco,7 bramek w dwóch spotkaniach,gdzie grali bez Akahoshiego i Robaka to świetny wynik.Super forma Frączczaka i Zwolińskiego,Murayama też dobrze sobie radzi.
W zasadzie jedynym atutem Korony jest to,że grają u siebie ale w obecnej dyspozycji remis to chyba max co mogą tutaj ugrać bo aby zgarnęli trzy punkty to Pogoń by musiała dzisiaj zagrać bardzo słabe spotkanie.Są na fali i do tego będzie mógł zagrać Robak więc nie powinni się dzisiaj potknąć.Ostatnie spotkanie w Kielcach to remis 2:2 ale tam Korona wyglądała dużo lepiej niż teraz a portowcy moim zdaniem są w nie gorszej dyspozycji a może nawet lepszej.Typ na Pogoń wydaje się logiczny.
Pogoń AH 0 @ 1.86 zwrot
Pinnacle
Co do meczu na Łazienkowskiej to kursy na Legie są nie opłacalne moim zdaniem.Zmiany w składzie będą i to jest pewne.Podejrzewam,że obrona będzie w podobnym zestawieniu jak w meczu z Cracovią a tam wyglądało to nie najlepiej.Wątpie aby Radović zagrał pełne 90min o ile w ogóle zagra,to samo Duda czy Żyro.Istnieje też opcja,że nie zagra Kuciak.W meczu z Cracovią na rozgrzewce doznał jakiejś kontuzji i został zmieniony w drugiej połowie,przechodził intensywne zabiegi rehabilitacyjne i wrócił na Celtic ale nie wykluczone,że dzisiaj po prostu dostanie wolne.Jeśli od pierwszych minut zagra Jałocha to wówczas granie na Legię kompletnie mija się z celem więc chyba lepiej poczekać do ogłoszenia składów.Górnik przyjedzie na pewno mocno zmotywowany aby przerwać tą fatalną passę meczy na Łazienkowskiej,ostatni raz wygrali w sezonie 98/99.Ich gra wygląda całkiem dobrze.Jak zobacze składy to wtedy może coś zagram ale kurs na BTS wygląda fajnie i to może być dobre rozwiązanie.
Górnik +1 @ 1.79 ✅
Pinnacle
e: Skład na Górnik: Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Dossa Junior, Brzyski - Kosecki, Kalinkowski, Pinto, Ojamaa - Saganowski, Piech
Kuciak od pierwszych minut ale skład marny,mogą mieć problemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Wczoraj poszło zgodnie z planem.Dziś podaje ostatnią propozycję na tą kolejkę:
⚽Lech Poznań vs Wisła Kraków |1| kurs:1,70⛔
Jak ktoś był czujny to można było gdzie indziej złapać po 1,90.Według mnie Lech jest zdecydowanym faworytem i ten mecz spokojnie zwycięży.Jeśli ktoś myśli,że gorszej Wisły niż z drugiej części poprzedniego sezonu nie zobaczy to według mnie jest w błędzie.Już w tamtym sezonie mieli wąską kadrę ale teraz jest jeszcze gorzej.Cała ławka złożona z graczy z centralnej ligi juniorów,w okienku transferowym sprowadzili przeciętnego Jankowskiego,Buchalika i Sadloka.Odszedł Bunoza,nie może grać Jovanovic.W klubie nie mają pieniędzy i jeśli nadarzy się okazja to sprzedają kogo można.Smuda to niezły magik o czym już wiele razy się przekonaliśmy ale w tym sezonie to będą walczyć o spokojny byt w lidze,nic więcej.W pierwszych dwóch meczach wyglądało to na prawdę bardzo słabo,a grali z przeciwnikami lekko mówiąc nie najwyższych lotów.W Łęcznej wymęczony remis po bramce zdobytej dzięki rykoszetowi,u siebie z cienkim Piastem również remis.Nie wiem na co liczy Smuda grając na stoperze Dudką.Doświadczenie ma ale zwrotności zero,popełnia proste błędy.Z takimi rywalami jak Lech Darkiem będą nieźle kręcić.Głowacki to dalej klasa sama w sobie,najlepszy obrońca ligi ale potrzebuje obok siebie kogoś takiego jak Jovanović,czyli takiego który jest od niego szybszy i w razie czego zaasekuruje.Sadlok wygląda na razie solidnie ale póki co nie miał kto sprawdzić w jakiej jest na prawdę dyspozycji.Lech ma mocne skrzydła i myślę,że sprawdzą go jutro nie raz.W pomocy gra bardzo słaby Uryga,który ani w odbiorze ani w rozegraniu za wiele nie daje.Garguła,Stilic coś próbują ale reszty nie ma.Sarki dalej jeździec bez głowy,Brożek ostatnio nie grał ale w Łęcznej nie miał nawet pół sytuacji i formy u niego raczej nie widać.Wisła ma grać swoją szybką piłkę ale nic z tego nie wynika póki co.Brakuje ostatnich zagrań,wykończenia,nie ma kto dać impulsu z ławki.Ta drużyna w tym sezonie o nic nie zawalczy,bo zwyczajnie nie ma na to możliwości.Lech mimo,że w Europie się męczy to w naszej ekstraklasie pokazuje jakość.Wystarczy spojrzeć w kontekście tego spotkania z Wisłą.Lech u siebie pakuje na luzie czwórkę Piastowi,Wisła niemiłosiernie się męczy i remisuje.To pokazuje ile dzieli te oba zespoły.Nie patrzyłbym na to,że akurat grali w czwartek mecz.Lech ma na tyle szeroką i dobrą kadrę na naszą ligę,że kto by na Wisłę jutro nie wyszedł jakość pokażę.Zespół z Poznania lepiej wygląda w każdej formacji od obrony przez pomoc po atak.Widać w tej drużynie jakość gdy gra na naszym podwórku czego o Wiśle powiedzieć zdecydowanie nie można.Lech to ekipa o co najmniej półkę wyżej,ostatni remis z Górnikiem to dobry wynik,bo obecnie ekipa z Zabrza u siebie może ograć każdego.Lech ostatnie trzy mecze z Wisłą u siebie wygrywał odpowiednio 3:0 i 2:0 w tamtym sezonie i 1:0 sezon wcześniej.Jutro liczę na to samo.W dodatku granie przy własnej publiczności powinno być sporym handicapem dla Lecha i według mnie trzy punkty z Wisłą są w obecnej sytuacji dla nich obowiązkiem,szczególnie też,że Wisła u siebie,a Wisła na wyjeździe to dwie zupełnie inne drużyny.
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
peekaboo 0

peekaboo

Użytkownik
Bardzo pozytywnie zaskakuje mnie Lechia. Pomimo tylu transferów przez większość część czasu jest na czym oko zawiesić. A najlepsze jest to, że jeszcze na dobre nie odpalili.

Większość typów jest bardzo fajnie opisana, dzięki takim informacjom można wyjść na ✅ nawet grając PL piłkę, co nie jest łatwe!

Nawet ok wygląda typ na Górnik +1 z kursem około 1.7 w pinn. Myślę, że Legia odpuści ten mecz i wystawi rezerwowy skład, może nie aż tak mocno, ale podstawowych graczy bym się raczej nie spodziewał na meczu, lub zagrają w miarę krótko. Po ciuchu pachnie mi tu remisem 1-1, 2-2. Zobaczymy.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Korona - Pogon ++++++++
BTS 1,90 Bet365

Wedlug mnie warte grania po takim kursie.
Korona nie strzelila gola w ostatnich 4 meczach ! Zdecydowanie czas sie przelamac. Pogon strzela ststematycznie, pilkarze ze Szczecina graja dosc madra i ofensywna pilke. We wszystkich spotkaniach miedzy tymi ekipami zawsze padal BTS.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Korona - Pogoń
Kto ogląda ligę wie nie od dziś wie, że mamy dwie Korony. Koronę wyjazdową i Koronę grającą u siebie. Korona jak i Pogoń grają 4-2-3-1. Korona grająca ostatnie dwa spotkania na wyjeździe grała katastrofalnie. Z Zawiszą konkretne dwa babole. Z Bełchatowem zresztą podobny babol na początku spotkania Golańskiego. Korzym odszedł do Podbeskidzia. Reszta gra albo bardzo słabo mówiąc o obronie (wyłączając Markovicia), albo przeciętnie. Tarasiewicz jednak moim zdaniem zmotywuję zespół na 1 mecz przed własną publicznością. To nie jest tak, że Korona nie ma czym zupełnie straszyć. Jest Golański potrafiący uderzyć z dystansu, jest Kiełb, jest Janota i jest nowy nabytek Aankour. Ten ostatnio gwiazdą ligi raczej nie będzie, ale na solidnego wyrobnika się nadaję.
Z drugiej strony mamy Pogoń która oba mecze wygrała. Szalał Frątczak i pytanie teraz czy on jest w stanie zagrać 3 mecz z rzędu na tym poziomie? Moim zdaniem będzie z tym ciężko choć mogę się mylić. W Pogoni nie ma już Robaka i Akahoshiego i to prędzej czy później da o sobie znać.
Trener Wdowczyk ustawił w dwóch meczach tą samą linię obrony: Lewandowski, Hernani, Golla, Rudol. Dwaj środkowi obrońcy Pogoni mają to do siebie, że dobrze grają głową, gorzej jak przeciwnik operuję nogą.
Trener Tarasiewicz zna naszą ligę dość dobrze, nie jest nowicjuszem i jakoś nie chcę mi się wierzyć, że przegra trzeci mecz z rzędu. Zwłaszcza, że Korona gra tym razem u siebie.
Korona lub remis 1.50 (bet365)
Winny jestem sprostowanie. Robak wrócił do Pogoni i nawet gra w meczu z Koroną.
 
anzelmo 206,6K

anzelmo

Użytkownik
02 Aug 2014, 20:30 Soccer » Poland » Ekstraklasa » Legia - Gornik Z.
Czy Piech strzeli bramkę?Nie✅
kurs 1,46
Betsafe

No jak dla mnie promo- typ dnia kiedy Piech strzelił gola w lidze...chyba nie pamiętają najstarsi górale z niego jest taki napastnik ze...niestety kolejny nietrafiony napastnik w Leguni po SA i innych.Piech grał dobrze w Ruchu teraz to cień zawodnika potrzebuje dużo sytuacji bramkowych, brak strzału z dystansu dzisiaj jeśli dostanie szanse to nie sadze żeby ja wykorzystał...u nas tylko słabszy jest lado drewno- Dwaliszwili..Górnik raczej nastawi się na kontrę(stały fragment)wiadomo jak do takich meczy podchodzą takie drużyny... wiec wielu sytuacji z gry Piech nie powinien mieć gra jeden na jadanego przeciętna- cóż tu można jeszcze napisać raczej karnego nie dostanie. Berg pewnie wystawi miks tep czyli skład rezerwowy... po takiej Legii nie wiadomo co sie spodziewać... liczę na walkę i skromne 2-1 ale Piecha na liście strzelców nie widzę...czy on strzeli gola z e(L)ka na serducho w jakimś oficjalnych ważnych rozgrywkach meczu wątpię...
 
themarkos 30

themarkos

Użytkownik
Legia - Górnik
Patrząc na skład Legii(za oficjalną): Kuciak - Bereszyński, Lewczuk, Dossa Junior, Brzyski - Kosecki, Kalinkowski, Pinto, Ojamaa - Saganowski, Piech, to widać że Berg po raz trzeci robi to samo. Grałem przeciwko Legii z Zawiszą i z GKSem i teraz też gram na Górnik. Bez kogoś z dwójki Radović/Duda Legia wygląda słabo, Pinto który wygląda tragicznie, nie przypominam sobie jego dobrego zagrania w tym sezonie. Do tego Ojamaa który odchodzi/nie odchodzi i w końcu w ataku Piech który nie pokazuje nic. Górnik wyglądał nieźle w dwóch ostatnich spotkaniach, sytuacja w klubie nie za ciekawa, ale jak to mówią kłopoty jednoczą. Wydaje mi się że dzisiaj Legia podejdzie ulgowo do tego meczu i Górnik może coś ugrać
Górnik DNB @3.80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
H 164

hector

Użytkownik
Naprawde sądzicie,że dla zawodników Legii i całego klubu rocznica Powstania nic nie znaczy?Nie wiem ilu kombatantów bedzie dzisiaj na meczu w lożach VIP,ale ostatnią rzeczą jaką bym zakładał z góry jest to,że Legia ulgowo podejdzie do spotkania.Czekam na live i sklaniam sie zdecydowanie ku Legii.
 
peekaboo 0

peekaboo

Użytkownik
Naprawde sądzicie,że dla zawodników Legii i całego klubu rocznica Powstania nic nie znaczy?Nie wiem ilu kombatantów bedzie dzisiaj na meczu w lożach VIP,ale ostatnią rzeczą jaką bym zakładał z góry jest to,że Legia ulgowo podejdzie do spotkania.Czekam na live i sklaniam sie zdecydowanie ku Legii.
Powiedz mi szczerze - co to ma być za argument?
Patrząc na skład, który podała Legia, zakłada że podchodzą do spotkania ... ulgowo. Już sam fakt braku Rado na to wskazuje. Nieobecność Żyry jest tylko i wyłącznie wzmocnieniem. Z radością pobrałem wyżej wymieniony typ, bo wiedziałem, że Legia 100% koncentracji i sił przeznaczy na LM, bo to wstyd że Polacy tam nie grają od wielu lat. No i kwestia ogromnej ilości € do wyjęcia. Kolejny mecz mogą sobie olać, bo w PL lidze jak się zepną to nie mają sobie równych i spokojnie odrobią ewentualne straty z początku sezonu.
Czy rezerwowy skład sobie poradzi to już inna kwestia. Możliwe że będą gryźć trawę, albo kopać się po czołach :grin:
 
Do góry Bottom