>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 kolejka T-Mobile Ekstraklasa 01 - 04.08.2014

empe92 438

empe92

Użytkownik
Kolejkę zaczynamy w Białymstoku, gdzie Jagiellonia podejmie Cracovię. Gospodarze dobrze zaczęli rozgrywki od remisu z Lechią 2:2 oraz od pokonania na wyjeździe Zawiszy 3:1. Szczególnie ważne jest zwycięstwo przywiezione z Bydgoszczy, bo są to pierwsze od dłuższego czasu 3 punkty zdobyte na obcym boisku. Jagiellonia zagrała bardzo dobry mecz, na szczególną uwagę zasłużył Piątkowski, który pojawił się na boisku w miejsce kontuzjowanego Leimonasa i był najlepszym graczem na boisku. Oprócz niego dobrze zagrali Quintana, Dzalamidze czy Tuszyński. Jaga wygląda na bardzo dobrze zorganizowaną z przodu, jej atutem jest własne boisko i dlatego zespół Probierza wydaje się faworytem w starciu z Cracovią, bo Pasy po 2 kolejkach są wciąż bez punktu. Jednak gra Cracovii wygląda zdecydowanie lepiej niż wyniki. Pierwszy mecz to porażka w Zabrzu 0:2, a w 2. kolejce w Krakowie lepsza okazała się Legia wygrywając 3:1. Mecz był wyrównany, ale to Mistrzowie Polski zaprezentowali lepszą skuteczność pod bramką rywali i dlatego wygrali. Cracovia dobrze rozgrywała piłkę, w drugiej linii wyróżniał się Budziński, na uwagę zasługuje również współpraca dwóch napastników, czyli Nowaka i Zjawińskiego. Ten pierwszy zdobył bramkę już w 4. minucie gry po bardzo ładnej zespołowej akcji. Jeśli Cracovia będzie grała w podobny sposób w Białymstoku to wcale nie stoi na straconej pozycji. Jagiellonia dała się dogonić Lechii od 2:0 na 2:2, Zawisza również zdobył kontaktową bramkę przy 0:2, ale wtedy udało się skontrować na 3:1 w samej końcówce. Jak dla mnie mecz zapowiada się ofensywnie, być może czas na pierwsze punkty Cracovii w tym sezonie, na pewno bramek zabraknąć nie powinno.

Jagiellonia – Cracovia
Over 2.5 @ 2.07 Bet365 ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Jagiellonia – Cracovia (2:1) ✅✅✅
Typ:1
Kurs: 2,15

Unibet
3 kolejkę rozpoczniemy meczem Jagielloni z Cracovią. Jaga po dobrym meczu w 1 kolejce ze wzmocnioną Lechią w 2giej pewnie pokonała Zawisze 1:3. Białostoczanie byli od rywala lepsi, a przewagę osiągnęli w drugiej połowie kiedy trafiali Quintana i wprowadzony jeszcze w pierwszej połowie Piątkowski. Piłkarze Jagielloni stworzyli sobie dużo więcej szans, byli aktywniejsi i zasłużenie wygrali to spotkanie. Na szczególną uwagę zasługuje dobra gra Quintany. Przeciwko Lechii zaliczył asyste a w Bydgoszczy zdobył bramkę. Dobre wejście w sezon miał też Patryk Tuszyński. Swojemu byłemu klubowi wpakował 2 bramki. Zawiszy mimo dużej aktywności nic nie strzelił ale zagrał dobre spotkanie. Po kontuzji do składu wraca Piątkowski. Na chwile obecną nie wiem który z nich zagra ale to świadczy tylko o dużej konkurencji w składzie. Cracovia natomiast w poprzedniej kolejce przegrała z Legią 1:3. Mecz zaczeli b. dobrze. Szybko strzelona bramka, szybkie bramkowe akcje, ale z minuty na minutę grali coraz słabiej i oddawali pole Legionistom. Legia pewnie wygrała ten mecz strzelając 3 bramki. A te bramki nie wzięły się znikąd, tylko z błędów w obronie. Oczywiście, można grać 3 obrońcami, ale jak się ma na obronie takiego gracza jak Rymaniak to nawet 5 obrońców nie da rady. Ilość indywidualnych błędów tego zawodnika była ogromna. Zresztą nie on jeden odpowiada za zły wynik poprzedniego spotkania. Cracovia ma jeszcze takiego piłkarza jak Nykiel. 2 mecze - 2 razy zagrał po prostu źle. W pierwszym meczu błąd przy golu Augustyna a w drugim krycie Koseckiego pozostawiało wiele do życzenia. Prawa strona Cracovii nie istnieje. A trener nie ma innego gracza który mógłby zagrać na tej pozycji lepiej. Myśle że to własnie ten sektor boiska będzie kluczowy, że nikt nie powstrzyma szarżującego na tej stronie Dżalamidze i dobrze grającego Quintany. Jagiellonia ten mecz powinna wygrać
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Jagiellonia - Cracovia over 2,25 @ 1,79✅
ComeOn

Ciekawe spotkanie nam się zapowiada w III już kolejce ekstraklasy. Faworytem dość nieznacznym są gospodarze, jednak Cracovia będzie chciała w końcu zdobyć pierwsze punkty. Jaga będzie chcieć pójść za ciosem, więc zapowiada nam się dobre spotkanie.
Gospodarze mieli bardzo dobry start, remis 2-2 z Lechią, wygrana 3-1 nad Zawiszą. Dobre wyniki i przede wszystkim overowe, dobra gra w ofensywnie. Pokazali się Tuszyński i Piątkowski, że są skuteczni, do tego dochodzi Quintana i Jaga może straszyć. W obronie zdarzają się wpadki, dlatego też nie gram na ich zwycięstwo.
Cracovia dobrze gra i przegrywa, tak było w meczu z Legią, jednak różnica jest między mistrzem, a nimi. Dobra gra w ofensywie, kilka ciekawych sytuacji i gdyby nieskuteczność mogliby powalczyć o lepszy wynik. Przy tych atakach zapominają jednak o obronie, stąd też 5 bramek straconych w dwóch meczach.
Warto postawić na over, żadna z ekip nie posiada żelaznej defensywy, a z przodu grają dość ciekawe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
betxp 230

betxp

Użytkownik
Jagiellonia - Cracovia

Probierz odwala na początku sezonu naprawdę kawał dobrej roboty. Chyba jest stworzony po prostu do pracy w Białymstoku. U siebie pierwszy mecz Jagiellonia zagrała w ustawieniu 4-4-2. Na szpicy grał Tuszyński, dogrywał mu Quintana. W pierwszej połowie wyglądało to super, ale tylko z tego powodu, że Lechia kryła katastrofalnie. Tuszyński to zawodnik, który musi mieć wsparcie obok siebie, w meczu z Lechią dostał je od Quintany. W drugiej jednak połowie gra Jagiellonii siadła. Tutaj wniosek jest kolejny. Na ławce Jagiellonii jest nędza i wodorosty.

Drugi mecz Probierz zagrał już 4-2-3-1. Tuszyński był na szpicy, podwieszonego grał Quintana. Tuszyński nie dostawał aż tylu piłek. Quintana w drugiej połowie sam się uwolnił i strzelił na 1-0, co zadziwiające z głowy. Tutaj jednak Probierz miał na ławce Piątkowskiego, który w końcówce meczu załatwił mu zwycięstwo. Zawisza zwłaszcza po przerwie zagrał katastrofalny mecz. Pod koniec się dopiero przebudził.

Cracovia obydwa przegrane spotkania grała ustawieniem 3-5-2. Oczywiście w tej piątce, dwóch jest defensywnych zawodników. Mnie martwi jednak, że trener Podoliński nadal szuka linii obrony.

Cracovia (linia obrony)
vs. Górnik (Nykiel - Żytko - Mikulic)
vs. Legia (Rymaniak - Żytko - Jaroszyński)

Z Legią Nykiel zagrał natomiast na prawej pomocy...

Quintana zawsze w lepszej formie był grając na boisku w Białymstoku. Ciągnie on tą grę Jagiellonii. Albo asystuję, albo strzela bramkę. Cracovia podrażniona dwiema porażkami, będzie chciała powalczyć również o zwycięstwo. W ataku zwinny Nowak i ten wieczny Zjawiński, postrach pierwszoligowy. Ciężko mi tu typować faworyta. Jagiellonia ma za krótką ławkę. Cracovia może bardzo chcieć. Oba zespoły mają jednak szybkich piłkarzy.

Obie strzelą 1.83 (bet365)✅


Piast - Lechia

Tutaj grają dwie nieobliczalne drużyny. Początek sezonu. Jedni i drudzy nie zachwycają. Machado upiera się przy ustawieniu 4-3-1-2. Podobnie grał Moniz, ale Machado gra bardziej zachowawczo. Vranjes mniej angażuję się do zadań ofensywnych co już pisałem ostatnio jest błędem Portugalczyka.

Piast grał dwa mecze wyjazdowe, które powiedzmy szczerze zagrał bardzo słabo. Pierwszy mecz poszedł na wymianę ciosów z Lechem w ustawieniu 4-3-1-2 i został rozgromiony 4-0. Drugi mecz zagrali ustawieniem dziwnym jak na Polskie warunki 3-1-4-2 zacieśniając bardzo środek pola. Strzelili bramkę po dobitce i uratowali remis.

Piast strzały
vs Lech (3 celne, 2 niecelne)
vs Wisła (1 celny, 3 niecelne)

Lechia natomiast grała oba mecze w niezmienionym pierwszym składzie. Tutaj zgranie pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Makuszewski chodził już jak należy w meczu z Podbeskidziem. Lechia zagrała dobre 60 minut, a potem stanęła. Miała sporo sytuacji w pierwszej połowie. Dzień później olany został mecz przez Lechię w Kolonii, za co piłkarze dostali kary finansowe. Więc kto wejdzie z ławki też powinien walczyć na całego.

Zaufam tutaj Lechii, ale z wykluczeniem remisu.

Lechia - Remis nie ma zakładu 1.70 [Unibet]✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
F 1

fehu

Użytkownik
Jagiellonia - Cracovia
D. Nowak strzeli 3,75 Ónibet
P. Tuszyński strzeli 3,00 Óuniet
D. Quintana strzeli 3,50 Betsafe
M. Piątkowski strzeli 3,00 Betsafe

czerwona kartka w meczu 4,00 Ónibet
Zapowiada się ciekawy mecz, przy dobrej pogodzie, padać nie powinno, 24 stopnie i zachmurzenie. BTS oraz over w meczu jak najbardziej do grania, ja jednak zwróciłem uwagę na strzelców bramek oraz na czerwoną kartkę w meczu. Arbitrem spotkania będzie Jarosław Przybył 3 czerwone na 11 spotkań w ekstraklasie oraz 9 na 38 spotkań w całej karierze. Jedni i drudzy z pewnością dziś mocno zmotywowani. Jaga u siebie zawsze waleczna, Cracovia 2 porażki na początek sezonu, nóg nie powinni odstawiać. Najbardziej podoba mi się Nowak oraz Quintana ze strzelców bramek, nie dość, że kursy lepsze, to i sądzę, że wieksza szansa wejscia typu. Można za pół jednostki dorzucić pozostałą dwójkę atakujących gospodarzy, gdyż ich forma do tego zachęca, jak i forma defensywy Cracovii. Powodzenia!
 
maliro 633

maliro

Użytkownik
Piast - Lechia

Pomimo tego,że Piast zremisował w Krakowie z Wisłą nie zachwycił niczym.Bramkę zdobyli z wolnego,poza tym grali bardzo słabo,ograniczali się tylko do defensywy i jakby Wiślacy poprawili efektywność to spokojnie mogliby strzelić gościom z 2-3gole więcej.W pierwszym meczu z Lechem Piast dostał lanie na wyjeździe 0:4.Lechia natomiast wygląda mega-silno na papierze ,ale nie potrafi jeszcze tego udokumentować na boisku,w pierwszym meczu 2:2 w Białymstoku,później 1:0 w Gdańsku z Podbeskidziem.Mają oni zespół ,który spokojnie powinien znaleźć się w pierwszej 3-ce na koniec sezonu.Dzisiaj skrzydłowi Lechii powinni robić szum w obronie Piasta.Jest Makuszewski i grający coraz lepiej Pawłowski.Sadajew jak tylko otrzyma piłkę w polu karnym to zawsze jest groźny,nie strzelił jeszcze nic w tym sezonie więc najwyższa pora ,żeby się odblokował.Obrona Piasta w ogóle do mnie nie przemawia.W ofensywie są nieźli Jurado i Podgórski ,ale oni sami nic nie zrobią.Więc tak jak mówię ,Lechia powinna dziś to spotkanie wygrać,bo Piast poza tym że gra u siebie nie ma żadnych innych pozytywów.Lechia natomiast się powoli rozkręca i licze ,że dziś odpali w Gliwicach.
Lechia wygra - 2.40 Unibet✅
Sadajew strzeli gola - 3.65 Unibet⛔
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Piast - Lechia
Wieczorem na stadionie Piasta w Gliwicach rozegrany zostanie mecz pomiędzy miejscowym Piastem a Gdańską Lechią. Zespoły znajdują się na dwóch różnych biegunach oczekiwań. Piast, według wielu osób, jest &quot;faworytem&quot; do gry o utrzymanie w grupie spadkowej. Lechia, przez wielu uważana za trzecią siłę Ekstraklasy, ma bić się o europejskie puchary, a przy pomyślnych wiatrach nawet o mistrzostwo Polski.
Zacznijmy od gości. Po dwóch meczach Lechia jest szczęśliwym posiadaczem 4 punktów. Po falstarcie w Białymstoku, gdzie już po 30 minutach przegrywali 0-2 zespół potrafił się podnieść i po, przyznajmy, mocno średniej grze, potrafił zremisować 2-2. Następnie do Gdańska zawitała obnażona przez Pogoń obrona Podbeskidzia. Lechia grała, choć &quot;grała&quot; to dużo powiedziane, przez 50 minut wzmocniona głupotą Sokołowskiego, czyli 11 na 10. I... wcale nie było to widoczne, co potwierdzają końcowe statystyki: Posiadanie piłki 52 do 48. Strzały w target 4 do 4. Jedyna bramka padła w 29 minucie, a strzelcem został najjaśniejszy punkt Lechii - Maciej Makuszewski. 1-0 i 3 punkty. Za grę w przewadze jako juror Tańca z kopaczami również wystawiłbym notę okolicach 3. Na 10.
Ale, ale... w tygodniu Lechia miała okazję do zagrania meczu przeciwko potędze niemieckiej piłki, której nazwa przesądziła o wyniku spotkania - Viktoria Kolonia (niemiecka liga regionalna). I tutaj, parafrazując popularną reklamę, cyrkiel wykreślił zero totalne. Wynik 1-4 niech nie zamazuje Wam oczu - piłkarze Lechii nie strzelili bramki gigantowi zza zachodniej granicy. Bramkę dla Gdańszczan zdobył piłkarz Viktorii, Markus Brzenski. Zgodnie z zasadą fair play kopiąc się w czoło piłkę do własnej siatki wbił również Adam Dźwigała. Warto tutaj zaznaczyć i podkreślić, że Lechia grała w optymalnym składzie, nie wystawiając pracowników klubu i parkingowych. Skutek? Kary finansowe dla Zielonych. Bonus dla Sadajewa, który miał być jedną z największych gwiazd Ekstraklasy, a póki co najbardziej żywiołowo przepychał Piotra Wiśniewskiego.
No i w tym miejscu wkracza mecz dzisiejszy - okazja na pokajanie się, posypianie głów popiołem i zagranie porządnego spotkania. Potencjał w drużynie jest spory, jednak do tej pory brakowało chęci. Nie zagrają Ribeiro i Kacaev, ale to bletka. Kurs na Lechię jest tak wysoki, że błędem byłoby nie zaryzykować. Ponieważ ich dzisiejszy przeciwnik to...
Piast. Piast, Piast, Piast... Co by tu napisać o Piaście (Pieście?). Kadrowo wcale nie wygląda źle, nawet na ławce ma rozpoznawalne nazwiska. Dzięki temu, że za rywali w pierwszych kolejkach mieli Lecha i Wisłę, widziałem ich, ekhm, grę (w innym wypadku oglądanie każdego z ich spotkań w słowniku synonimów ustawia się w jednej linijce z wyrazem &quot;masochizm&quot;). Zaciąg Hiszpański jest klasy gospodarki państw półwyspu Iberyjskiego, ale to wiemy nie od dziś. Wyjątkiem Jurado, który w poprzednim sezonie grał, strzelał i biegał, w tym... jest obecny na boisku. Dobrym ruchem wydaje się być zakontraktowanie bramkarza Alberto, który w meczu z Wisłą spisywał się bardzo dobrze (tylko nie wspominajcie o Lechu, ciii). Mimo wszystko Piast na ten moment jest jak puzzle. Niestety, nie są to puzzle rozsypane z paczuszki przed sekundą, ale rozpierdzielane po pokoju przez dobrych kilka miesięcy. Póki co Garcia nie wygląda na osobę, która znalazła wszystkie części.
Reasumując, mamy średniego Piasta który gra słabo, a jedyną bramkę w lidze strzelił po stałym fragmencie gry i bardzo mocną jak na polskie warunki Lechię, która gra poniżej oczekiwań, a mimo to w lidze jeszcze nie przegrała. Moim zdaniem nawet słabo dysponowana Lechia jest w stanie ograć Piasta, ale liczę na to, że blamaż w meczu towarzyskim i kary finansowe będą niezłym kopniakiem dla gwiazdeczek z Gdańska.
Lechia @ 2,4 ✅
Lechia over 1,5 @ 2,55 ✅
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Piłkarze Cracovii prezentują iście wakacyjną formę w pierwszej fazie sezonu. Myślę, że to jeszcze potrwa kilka kolejek. Komisja Ligi nie ukarała ich za incydent podczas sobotniego meczu Ekstraklasy z Legią Warszawa. Przypomnę, że w wyniku wybuchu petard rzucanych z trybuny przez kibiców &quot;Pasów&quot; lekko ogłuszony został piłkarz Legii Helio Pinto. Szkoda, że tak się stało, skoro przeszło płazem takie zachowanie, możemy być świadkami częściej tego typu incydentów. W trzeciej serii gier na ich drodze stanie Jagiellonia. Trener Probierz robi wszystko, by odciągnąć uwagę mediów od gry swoich podopiecznych. A szkoda, bo Jaga radzi sobie naprawdę nieźle. Czy potwierdzi formę w najbliższym spotkaniu? Wszystko na to wskazuje. Choć pogoda bardziej może sprzyjać underowi, niż overowi, jak sugerują koledzy wyżej. Myślę, że to oni są faworytami tej potyczki i zwycięstwo piłkarzy z Krakowa będzie traktowane jako niespodzianka. Nie bede powtarzał argumentów z postów wyżej, bo to nie ma sensu. Na zwycięstwo gospodarzy mamy kurs ponad 2.00. Albo z podparciem, albo DNB proponuje na Jagę.
Jagiellonia - Cracovia 2:1
Typ: 1 DNB
Kurs: 1.44

 
Otrzymane punkty reputacji: +6
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Na dzisiaj dwie takie propozycje z mojej strony:

⚽Jagiellonia Białystok vs Cracovia Kraków-Powyżej 2,5 kurs:2,05✅

Dziwi mnie taki kurs na over w tym spotkaniu.Ja bym dał odwrotnie,1,70 na over,2,05 na under ale to tym lepiej dla grających taki zakład.Jaga wygląda na prawdę dobrze na początku sezonu.Z Lechią pierwsza połowa na znakomitym poziomie.Wysoki pressing,szybko odbierali piłki,strzelili dwa gole.W drugiej połowie był trochę gorzej i Lechia ich złapała i wywiozła ostatecznie remis.Ostatnio w Bydgoszczy cały mecz bardzo dobry w wykonaniu tego zespołu.Błyszczał Quintana,który jest na początku sezonu w wybitnej dyspozycji.Dobrze wyglądają też Dzalamidze,Tuszyński,Grzyb+Piątkowski który właśnie w ostatnim meczu wszedł z ławki i zdobył dwa gole.Potencjał w ofensywie jeden z najlepszych w lidze.Gdyby jeszcze Gajos zaczął grać lepiej ale i tak Jagi powinien się obawiać każdy.W obronie jednak dalej mnie ten zespół nie przekonuje.Pisałem o tym przed ostatnim ich spotkaniem i podtrzymuje,że nie wygląda to różowo.Stoperzy Wasiluk i Madera mało zwrotni,Jasiński na razie tylko imponuje dalekimi rzutami z autów.Ta formacja potrzebuje jeszcze czasu na zgranie i bramki przez parę najbliższych spotkań Jagiellonia będzie traciła.Zarówno w meczu z Lechią jak i Zawiszą po tym jak rywale strzelali pierwszą bramkę obrona Jagi zaczynała grać bardzo nerwowo i chaotycznie.Dlatego myślę,że lepszą opcją jest tutaj over niż granie w stronę ekipy z Białegostoku choć trzeba przyznać,że słusznie są oni stawiani w roli faworyta tego meczu.Z drugiej strony Cracovia.Trener Podoliński ma zupełnie inną wizję gry ekipy z Krakowa niż Wojciech Stawowy.Poprzedni trener stawiał na ładne granie,dużo gry po ziemi,masa wymienionych pomiędzy zawodnikami podań.Tak zwana tiki-taka nie zaskoczyła i Stawowy posadę stracił.Podoliński to młody trener,wykonał dobrą robotę w Ząbkach.Jednak jeszcze dużo czasu upłynie nim Cracovia zacznie grać tak jak on by sobie tego życzył.Widać po tych dwóch pierwszych spotkaniach,że dla piłkarzy Cracovii to duży szok przestawić się z tiki-taki na catenaccio.Nowe ustawienie,którego piłkarze się dopiero uczą.Inaczej zestawiona obrona,Marciniak gra w roli defensywnego pomocnika,ogólnie z przodu też duże zmiany.Pozbyto się wielu zawodników,którzy robili grę Cracovii z lepszym lub gorszym skutkiem,sprowadzono Zjawińskiego,którego też na razie współpraca z Nowakiem nie zachwyca.Póki co wygląda to podobnie jak w poprzednim sezonie.Pasy mają potencjał z przodu,trójką Nowak,Zjawiński,Budziński można w ofensywie sporo zdziałać jednak w obronie dalej wygląda to słabo.Wahadłowi skrzydłowi-Zejdler i Nykiel nie dają za dużo w grze do przodu,a w defensywie za dużo pojedynków na razie nie wygrali.Klub szuka wzmocnień na pozycji defensywnego pomocnika i właśnie prawego skrzydłowego.Cracovia jest za bardzo rozciągnięta na boisku i łatwe ich przez to zaskoczyć.Czytałem gdzieś też,że po dwóch kolejkach Cracovia wykonała najwięcej strzałów celnych i podań prostopadłych,co na pewno jest dobrym prognostykiem na przyszłość.Na pewno z Jagą będą mogli powalczyć bardziej niż choćby z Górnikiem,który na początku rozgrywek jest według mnie najmocniejszym zespołem.Według mnie dziś zobaczymy dobry mecz z dużą ilością sytuacji podbramkowych,obie ekipy mają mocno przeciętne defensywy,obie z ciekawymi zawodnikami w ofensywie.Na pewno bardzo interesujące będzie starcie Budziński vs Quintana.Myślę,że po tym co pokazali ostatnio obaj Ci rozgrywający w swoich zespołach over bramowy w tym meczu zostanie pokryty.
⚽Piast Gliwice vs Lechia Gdańsk-Zakład bez remisu:Lechia Gdańsk kurs:1,50✅
Ja pograłem to po 1,61,teraz kurs trochę poleciał,podaje więc aktualny,bo po takim jaki jest też do jakiegoś dubelka dorzucić można.Piast absolutnie nie gra nic.To jest zespół na poziomie obecnie Korony Kielce,choć o zespół z Kielc bym się nie martwił,bo Taraś to z czasem ogarnie.Tutaj fatalnie zarządzany klub.Najpierw zwolnienie Brosza i zatrudnienie anonimowego trenera z Hiszpanii,potem mianowanie Kręciny na dyrektora sportowego,a na koniec pseudo wzmocnienia typu ręcznik z 3 ligi hiszpańskiej po znajmości chyba z tym trenerzynom Perezem Garcią,kupienie dawno skończonego Piotra Brożka,w miejsce o niebo lepszego Króla,odejście wszechstronnego Matrasa,który był jednym z najlepszych piłkarzy Piasta.Ogólnie to niezły cyrk.Granie ręcznikiem na bramce zamiast utalentowanym Polakiem Szumskim,który jest od dwa,trzy razy lepszy to porażka na całej lini.Obrona wygląda słabo,jedynie Polak coś tam gra.Klepczyński nominalny stoper musi grać na prawej obronie.Pomoc tak jak i defensywa też słaba.Podgórski bez formy i nie ma kto tam robić gry.W środku Murawski i Carles,którzy nie potrafią rozgrywać,takie stare &quot;6&quot; podające do najbliższego po przechwycie piłki.Badia strasznie chaotyczny i jeden na prawdę dobry piłkarz w tej drużynie jakim jest Jurado nie ma z kim grać,nie dostaje podań i kto oglądał mecz z Wisłą w Krakowie,wie o co chodzi.Lechia na razie po słabej pierwszej połowie w Białymstoku wygląda co raz lepiej ale dalej to jest tylko tak sobie,nic nadzwyczajnego.Dziś gram w ich kierunku,bo nie sądzę aby mogli tutaj przegrać.W środku powinni ich zdominować.Vranjes,Borysiuk i Wiśniewski wyglądają na prawdę dobrze.Szczególnie ten drugi wyrasta na prawdziwego lidera drugiej linii w zespole z Gdańska.Pawłowski szybko się ogarnął po wędce z Jagą i z Podbeskidziem grał już dobrze,na poziomie.Dziś w starciu z Piastem razem z Makuszewskim powinni nieźle poszaleć,bo na bokach będą mieli niezłą autostradę i pokręcą sobie trochę Klepczyńskim i Brożkiem.Dodając do tego zwierzaka Sadajewa na szpicy,który powinien dziś coś strzelić myślę,że Lechia wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.Asekuruje się DNB,bo uważam,że to jeszcze nie ten moment aby w pełni zaufać Lechii i zagrać na nich czystą dwójkę,pomijając już fakt z kim dziś grają.Lechia powinna to spokojnie wygrać,jeśli chcą rzeczywiście być tą trzecią siłą naszej ligi,a jak będzie okaże się za parę godzin.Powodzenia.
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Jaga - Cracovia
Jeszcze tydzien temu obstawil bym czysta jedynke na Jagiellonie jednak nie po tym co zobaczylem w meczu z Legia. Wynik 1-3 byl calkowicie nie sprawiedliwym rezultatem. Cracovia w tym meczu zagrala bardzo dobrze i gdyby nie slupek lub nie podyktowany karny mogli ten mecz wygrac. Cracovia nie wykorzystala swoich okazji i dla tego przegrali. Co do Jagielloni jest typowa druzyna overowa grajaca szybka pilka do przodu. Ciezko jest mi wytypowac faworyta tego spotkania dla tego postanowilem zagrac na rzuty rozne.
Powyzej 9 roznych @ 1.61
Laczna - Belchatow

Nie lubie sie rozpisywac wiec kruciutko. Belchatow w tym momencie jest dla mnie rewelacja rozgrywek ta druzyna jest bardzo dobrze ulozona. Wiele sie o niej mowi dobrego a bracia Makowie traktowani sa jak bohaterowie naszej ligi. Gornik Leczna nie jest druzyna skazana na porazke jednak kurs 2 na Belchatow podparty zwrotem na remis jest bardzo kuszacy. Polecam sprobowac.
GKS Belchatow DNB @ 2.0
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Cracovia over 0,5 gola ++++++++
1,44 Bet365

Podzielam zdanie, ze Cracovia zagrala bardzo dobre spotkanie w Warszawie. Uwazam, ze po dwoch pierwszych przegranych meczach w ludze dzis powalcza o punkty. Jagielonia mocno overova ekipa, wiec polecam BTS po kursie 1,80 lub troche bezpieczniej gola dla gosci.
Cracovia gola w Bialymstoku przeciwko Jagielonii strzelsla zawsze. Moim zdaniem warto to zagrac, bo raczej 3 przegrana z rzedu nie powinna miec miejsca, zwlaszcza ze ekipa z krakowa gra dobra pilke.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
POLSKA: T-Mobile Ekstraklasa

Korona Kielce - Pogoń Szczecin


Typ. Over 2.5 2.36 Pinnacle Sports ✅


Witam wszystkich bardzo serdecznie po przerwie. Po obejrzeniu dwóch kolejek, żeby zorientować się jak prezentują się dane zespoły w owym sezonie, powracam do typowania spotkań w naszej ukochanej lidze. Pod lupę biorę jutrzejsze spotkanie ostatniej w tabeli Korony Kielce, z liderem Pogonią Szczecin. Kielczanie jak do tej pory zawodzą, przegrali w pierwszej kolejce z Zawiszą 2:0, w takim samym stosunku ulegli w Bełchatowie z bieniamkiem. W zespole nastąpiła zmiana trenera, z Bydgoszczy do Kielc przeniósł się Ryszard Tarasiewicz, który jak do tej pory nie może znaleść optymalnego składu i testuje wiele wariantów gry. Złą wiadomością dla drużyny jest odejście w tym tygodniu do Podbeskidzia jednego z najlepszych zawodników tego zespołu, a na pewno ulubieńca publiczności, Maćka Korzyma, co jest niewątpliwie bardzo duzą stratą dla zespołu. Trener Tarasiewicz został więc pozbawiony swojego najlepszego napastnika, jednak przyznał w wywiadzie, że Kielczanie prowadzą rozmowy z dwoma nowymi napastnikami, i możliwę, że już w przyszłym tygodniu zespół zostanie wzmocnionyw formacji ofensywnej.
Pogoń ku mojemu zdziwieniu zdobyła w dotychczasowych dwóch spotkaniach 6 pkt, 7:3. Czemu jestem aż tak zaskoczony grą Portowców. A no dlatego, że z zespołem pożegnał się zawodnik z największą liczbą asyst w drużynie, a nawet całej lidze, Akahoshi oraz zabrakło Marcina Robaka, króla strzelców tamtego sezonu i głównego filaru druzyny trenera Wdowczyka. Zespół się nie załamał, Akahoshiego godnie zastępuje jego rodak Murayama, a w role Robaka dobrze wkomponował się Zwoliński. Marcin Robak miał już odejść z Pogonii, wszyscy byli juz z tym pogodzeni, jednak w ostatnim czasie z jego transferu zrezygnował zespół z Chin i Marcin pozostał bez klubu. Trenował z Pogonią, 28 Lipca zamknieto okienko transferowe w Chinach, jego niby nowy zespół nie zgłosił go do rozgrywek, przez co stał się wolnym zawodnikiem, więc Szczecinianie bez namysłu podpisali z nim nowy kontrakt i wielce prawdopodobnym jest, że Robak będzie już mógł zagrać w Kielcach, co niewatpliwię będzie sporym wzmocnieniem dla Pogonii. Jeśli chodzi o kadrę to oba zespoły przystąpią do meczu bez absencji kartkowych. Kielczanie zmagają się natomiast z kilkoma kontuzjami. Pod znakiem zapytania stoją występy Vlastimira Jovanovica i Nabila Aankoura. Jeśli chodzi o Pogoń to na uraz barku narzeka Maciej Dąbrowski, który od początku sezonu występuje na pozycji defensywnego pomocnika i może go jutro zabraknąć na boisku.
Czemu idę w kierunku overu bramkowego? Korona mimo niemocy strzeleckiej w 2 ostatnich spotkaniach, w końcu powinna coś strzelić, zwłaszcza, że grają przed własną publicznością, prawdopodobnie w ataku zobaczymy Przemysława Trytkę, bo jak zapowiadał trener Tarasiewicz zespół zagra jednym wysuniętym napastnikiem, jednak będą starali się grac mocno ofensywnie. Obrona Koroniarzy też do najlepszych nie należy, popełniają sporo błędów, a Pogoń tylko na takie szanse czeka. Strzelili w dwóch spotkaniach 7 bramek, w ostatnim meczu Śląskowi aż 4, nawet bez Marcina Robaka byli bardzo skuteczni, a jeśli Robaka zobaczymy na boisku w Kielcach to Kielczanie mają się czego obawiać. Wiadomo również, że obrona Portowców do szczelnych nie należy, Hernani z Gollą grają dobrze, jednak również przydarzają im sie od czasu do czasu błędy i w tym widzę szanse dla Korony. Korona musi zacząć zdobywać bramki, i przede wszystkim pkt, zwłaszcza przed własną publicznością, muszą jutro zaatakować, Pogoń nie będzie się broniła, to nie jest ich styl gry, który preferują. Moim zdaniem po takim kursie, jaki wystawił bukmacher warto pograć over bramkowy, który jest wielce prawdopodobny. Oczywiście statystyki nei grają, ale warto wspomnieć, że ostatnie 5 spotkań z udziałem obydwu zespołów kończyło się wynikiem z minimum 5 bramkami, moim zdaniem jutro będzie podobnie, a kurs na prawdę zawyżony. Jeśli chodzi o wynik, to w moim odczuciu można spróbować zagrać DNB na Pogoń, która na początku sezonu spisuje się bardzo dobrze, podobnie było rok temu, tylko czy taki skład i kadra pozwoli zespołowi na awans do czołowej 8? O to się obawiam, ale wszystkiego dowiemy się w przyszłym roku. Jutro sporo bramek i win Pogoni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Jako że piątek na plus
Jagiellonia – Cracovia (2:1) ✅✅✅
Typ:1
Kurs: 2,15
to warto zabrać się za sobotnie spotkania. Zacznijmy może od godziny 18 i spotkania Korony z Pogonią.
Korona – Pogoń (2:2) (ZWROT) :?
Typ:2DNB
Kurs: 1,96

Unibet
Co z tą Koroną? Pytam serio, może mi ktoś na tym forum odpowie. Mecz z Zawiszą i Bełchatowem - bilans 0 pkt i 0 bramek. Stracili natomiast 4. A i tak tą powinni być zadowoleni że nie więcej, bo gdyby Ślusarski był skuteczniejszy.... W grze Korony nie widać było jakiejkolwiek komunikacji między zawodnikami. Zobaczcie skróty tych poprzednich meczów z Zawiszą i Bełchatowem. Czy na prawdę poszczególnych akcji nie dało się zablokować ja wiem... w środku pola! Co do ich skuteczności w ofensywie odwołam się do meczu z GKS gdzie oddali 3 (słownie trzy) celne strzały na bramkę. Jak się nie strzela na bramkę to jak można myśleć o wygraniu meczu? A Pogoń w gazie. 4:1 ze Śląskiem to fantastyczny wynik. Łącznie w 2 kolejkach strzelili już 7 bramek. Porównajcie to z symbolicznym 0 Korony. No i ten Frączczak... Gra super, raz uderzy z dystansu, innym razem obiegnie przeciwnika na sprincie, albo poda bardzo inteligentnie. Duży plus dla tego pana. Bardzo rozsądnie o tym meczu napisał już kolega wyżej więc nie będe dublował.
No dobra Panie Trzeci. Pan pisze że Korona bleee a Pogoń super to dlaczego 2DNB a nie zwykłe 2. Analizując ten mecz znalazłem 2 argumenty które mogą przechylić szale w stronę Korony. 1) Grają u siebie - pierwszy raz w nowym sezonie. Nie wiem jak sobie poradzą. 2) Pogoni zawsze w Kielcach było ciężko. Dlatego uznałem że 2DNB to fajny zakład, ale również można poszukać tutaj over 1,5 gola gości lub over 2,5 w meczu.
Legia – Górnik
Troche niskie kursy na wygraną Legii. Wstrzymam tu się jeszcze z jakąś analizą i typem do podania składu Wojskowych. Zbyt dużo niewiadomych. Zagra Kuciak? Radović? Kosecki? - nie wiem nic. Jak zagrają jedenastką jaka była wystawiona na Celtic to Legia z handi. Jak takim składem co z GKS lub Cracovią to jakieś niskie zwycięstwo lub remis. Będe edytował przed meczem, lub odpuszcze typowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
betxp 230

betxp

Użytkownik
Korona - Pogoń

Kto ogląda ligę wie nie od dziś wie, że mamy dwie Korony. Koronę wyjazdową i Koronę grającą u siebie. Korona jak i Pogoń grają 4-2-3-1. Korona grająca ostatnie dwa spotkania na wyjeździe grała katastrofalnie. Z Zawiszą konkretne dwa babole. Z Bełchatowem zresztą podobny babol na początku spotkania Golańskiego. Korzym odszedł do Podbeskidzia. Reszta gra albo bardzo słabo mówiąc o obronie (wyłączając Markovicia), albo przeciętnie. Tarasiewicz jednak moim zdaniem zmotywuję zespół na 1 mecz przed własną publicznością. To nie jest tak, że Korona nie ma czym zupełnie straszyć. Jest Golański potrafiący uderzyć z dystansu, jest Kiełb, jest Janota i jest nowy nabytek Aankour. Ten ostatnio gwiazdą ligi raczej nie będzie, ale na solidnego wyrobnika się nadaję.

Z drugiej strony mamy Pogoń która oba mecze wygrała. Szalał Frątczak i pytanie teraz czy on jest w stanie zagrać 3 mecz z rzędu na tym poziomie? Moim zdaniem będzie z tym ciężko choć mogę się mylić. W Pogoni nie ma już Robaka i Akahoshiego i to prędzej czy później da o sobie znać.

Trener Wdowczyk ustawił w dwóch meczach tą samą linię obrony: Lewandowski, Hernani, Golla, Rudol. Dwaj środkowi obrońcy Pogoni mają to do siebie, że dobrze grają głową, gorzej jak przeciwnik operuję nogą.

Trener Tarasiewicz zna naszą ligę dość dobrze, nie jest nowicjuszem i jakoś nie chcę mi się wierzyć, że przegra trzeci mecz z rzędu. Zwłaszcza, że Korona gra tym razem u siebie.

Korona lub remis 1.50 (bet365) ✅


Legia - Górnik

Ten mecz jest dość dziwny. Legia wygrała z Celtikiem w tygodniu. Z jednej strony powinna być w bardzo dobrych nastrojach. Berg zrobi na pewno parę zmian w porównaniu do meczu środowego. Górnik wygrał pierwszy mecz u siebie z Cracovią. Krakowianie zaliczyli wtedy falstart, następnie remis z Lechem. Górnik i w tym meczu nie był gorszy. Teraz czeka ich pierwszy wyjazd.

Legia pierwszy mecz w lidze na Łazienkowskiej przegrała z beniaminkiem. Grał wtedy jeszcze mało dający drużynie Dvalishvili. Z Cracovią zagrali już bardziej optymalnym składem z Radoviciem.

Górnik gra 3 obrońcami, ale w środkowej części boiska zagęszcza środek. Berg w takim wypadku powinien zrezygnować z Helio Pinto, który lubi holować piłkę, a jak nie ma miejsca to i nie ma holowania. Można było by myśleć z bramkami w tym meczu, ale ja jednak uważam, że Legia będzie chciała zmazać plamę za mecz z Bełchatowem przegrany 0-1. Nie będę kombinował.

Legia wygra 1.62 (Expekt)⛔
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Wczoraj mieliśmy overowe mecze w polskiej lidze i ostatnio coraz częściej można grać w tą stronę w naszych rodzimych stronach. Na dodatek ciągle po dobrym kursie.

Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Gospodarze jak dotąd bez bramki, za to goście aż z siedmioma. Robak jedzie do Kielc, chociaż na razie nie ma zgody na grę (możliwe, że przybiją ją jeszcze dzisiaj). Jednak nie zmienia to drastycznie mojego poglądu na ten mecz. Ryszard Tarasiewicz nie jest anonimową postacią w naszej ekstraklasie i pomimo słabego początku uważam, że Koroniarze jeszcze odpalą, kwestia jest tylko taka, czy nastąpi to dzisiaj. Niemniej, grają pierwszy mecz u siebie, więc motywacji zabraknąć nie powinno choćby na strzelenie jednej bramki. Paprykarze za to mają szanse objąć dzisiaj samodzielnie fotel lidera. Mają jednak świadomość, że nie ma co się sugerować zbytnio zdobyczą punktową rywali, bo często jest to bardzo zgubne. Dlatego też wytypowanie ewentualnego zwycięzcy jest w tym meczu bardzo trudne, a w takich sytuacjach zawsze rozsądek podpowiada mi, że podzielą się w tym meczu punktami.

Remis 3.20 ✅
Powyżej 2,5 bramek 2.30 ✅
Obie drużyny strzelą 1.90 ✅


Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Po fantastycznym meczu z Celtikiem w wykonaniu gospodarzy, czas na ligową rzeczywistość. Strach przed rewanżem ze St Patricks skutkował rezerwowym składem w meczu u siebie przeciwko z Bełchatowem. Zlekceważenie beniaminka każdy wie jak się skończyło. Rozsądek podpowiada, żeby zagrać X2, jednak z drugiej strony Legia może być na mentalnej fali, nawet w drugim składzie. Trudno też uwierzyć w drugą porażkę z rzędu u siebie w wykonaniu Wojskowych. Jednak jednego można być pewnym - gospodarze będą grali aktywnie skrzydłami i powinniśmy zobaczyć dużo rożnych. Co prawda statystyki ostatnio jakoś na to nie wskazują, ja jednak wykluczam je z analizy i patrze na nie jedynie na podparcie analizy. Jak się nie zgadzają to nie wpływa na moją decyzje, dlatego dzisiaj gram w tym meczu na same rożne, a w samym 1x2 niech się dzieje co chce.

Powyżej 10,5 rożnych 1,83 ✅

Wszystkie kursy z bet365

Jako bonus dodaje różne kombinacje dla mojego stawkowania przy postawieniu na każdy zakład w formie singla:

0:0;&lt;10,5 ⛔ 38 zł
1:1;&lt;10,5 ✅ 9,5 zł
2:1;&lt;10,5 ✅ 3zł
2:2;&lt;10,5 ✅ 67 zł
0:1;&lt;10,5 ⛔102 zł
0:0;&gt;10,5 ✅ 20,56 zł
1:1;&gt;10,5 ✅ 68,06 zł
2:1;&gt;10,5 ✅ 61,56 zł
2:2;&gt;10,5 ✅ 125,56 zł✅✅✅
0:1;&gt;10,5 ⛔ 43,44 zł

Przy stawkach:
Remis 3.20 20 zł
Powyżej 2,5 bramek 2.30 25 zł
Obie drużyny strzelą 1.90 25 zł
Powyżej 10,5 rożnych 1,83 32 zł

Dobra sobota z naszą ekstraklasą, dziękuje za zaufanie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dla mnie mecz Legii z Górnikiem to wielka niewiadoma. Legioniści są o krok od awansu do kolejnej rundy LM. Wprawdzie wysoko wygrali u siebie, ale nie takie wyniki da się odwrócić. Nie ulega wątpliwości, że Berg wystawi dzisiaj całkiem inną jedenastkę od tej którą oglądaliśmy we środę. Świadczy o tym jego wypowiedź: &quot;W meczu z Górnikiem na pewno będą zmiany w składzie w stosunku do jedenastki, jaka zagrała z Celtikiem. Jest to konieczne, jeśli chcemy, żeby drużyna w każdym spotkaniu prezentowała najwyższą formę fizyczną&quot;. Oglądałem mecz z GKS, gdzie zmiennicy zaprezentowali się bardzo przeciętnie. Uważam, że dzisiaj zobaczymy zbliżony skład do tamtego meczu. Motywacji tym piłkarzom nie powinno brakować gdyż tacy zawodnicy jak Dwaliszwili czy Piech raczej mają większe ambicje niż ławka. Mimo to nie można oczekiwać, ze siła rażenia będzie tak duża jak podstawowego składu.
Przyglądając się temu spotkaniu nie wolno lekceważyć Górnika Zabrze, który udanie rozpoczął sezon. Mimo braku Prejuca Nakoulmy zawodnicy z Zabrza potrafią zdobywać bramki. W obu meczach ligowych na listę strzelców wpisał się Zachara, który wydaje się być dobrze przygotowanym do sezonu. Mecz z legionistami będzie na pewno najtrudniejszym z dotychczasowych sprawdzianów dla Górnika. Oprócz gorącego terenu przy Łazienkowskiej dochodzi brak znajomości przypuszczalnego składu. Mimo to uważam, że goście będą w stanie podjąć rękawicę z drugim garniturem Legii. Osobiście odradzałbym gry na zwycięstwo gospodarzy, a na pewno przed podaniem składów na ten mecz. Lepszym pomysłem wydaje się być poszukanie typu w stronę Górnika, który na pewno nie jest chłopcem do bicia i może wywieźć przynajmniej punkt z Warszawy.
Moja propozycja:
Górnik lub remis (około 2.20) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Co z tą Koroną? Pytam serio, może mi ktoś na tym forum odpowie. Mecz z Zawiszą i Bełchatowem - bilans 0 pkt i 0 bramek. Stracili natomiast 4.
Ja sobie pozwolę parę słów na ten temat.
Po pierwsze. Jeśli chodzi o 0 bramek, na pewno wpływ na to ma brak Korzyma, a także kłopoty rodzinne które miał Janota i nie trenował. Trytko póki co nie wiele pokazuje.
Co do obrony, to doszło dwóch obcokrajowców, do tego Malarczyk oraz nie w pełni zdrowy Golański, który ma problemy z plecami. Chciałbym zauważyć, że gdy Golański był na boisku w meczu z Zawiszą ta gra obronna jeszcze jakoś wyglądała. Kierował kolegami, pomagał. Potem zszedł z kontuzją, dwa babole obrońców. Defensywa jest jeszcze nie zgrana niestety. I moim zdaniem to trochę potrwa.
Uważam, że Twój typ na Pogoń DNB , jak najbardziej do grania.
Dodatkowo
Korona Kielce vs Pogoń Szczecin
Pogoń DNB @ 1.96 ▶ 2:2
Pogoń Over 1.0 @ 1.78 ✅ 2
marathonbet​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
groven 2,2K

groven

Forum VIP
jeśli Robaka zobaczymy na boisku w Kielcach to Kielczanie mają się czego obawiać.
napastnik podpisał 2-letni kontrakt, a jego uprawnienia do gry w T-Mobile Ekstraklasie zostały przedłużone. W praktyce oznacza to, że trener Dariusz Wdowczyk będzie mógł skorzystać z usług zawodnika już w sobotnim meczu z Koroną Kielce!
źródło
Ekipa ze Szczecina zanotowała rewelacyjny początek sezonu pewnie wygrywając w poprzednich dwóch kolejkach. Korona dwa dotychczasowe mecze przegrała. Czy gospodarze przełamią się na własnym obiekcie, a może Pogoń wygra po raz trzeci? Opcja druga bardziej prawdopodobna. Kursy wysokie, forma jest, dlatego nie ma co rozkminiać tematu i stawiać na Pogoń. Korona dzisiaj przyćmiona jak bokser po dwóch sierpowych. Pogoń powinna pójść za ciosem i dobić leżącego rywala a wręcz go zabić! Na otarcie łez myślę, że mimo słabszej dyspozycji na stadionie w Kielcach możemy spodziewać się kompletu kibiców, którzy będą wspierać swoich piłkarzy, w dodatku każdy stęsknił się za nowym sezonem...
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Ja dzisiaj w meczu Korony widzę dużo analogii do wczorajszego meczu Piasta. Podobna sytuacja w tabeli grają u siebie i w tym upatrują swój główny atut. W Koronie brakuje jednak takie gościa jak Jurado , który potrafi się utrzyamać przy piłce i grać skutecznie. Do momentu kiedy Jurado miał siły to Lechia miała się na baczności w szeregach obronny później już nie co odpuscili i sam Jurado nie był już taki aktywny. Korzym odszedł i to jest duże osłabienie , dziwie się , że go tak łatwo puścili. Z tym , że Korona gra inaczej u siebie i na wyjeździe to się zgodze , ale tak było za trenera Ojrzyńskiego. Teraz coś czuje Korona będzie słabo grać u siebie i na wyjeździe. Potencjał kadrowy jest bardzo słaby i nie ma co dziwić , że nie stwarzają sobie sytuacji. Pogoń mile zaskoczyła i dodatkowo wraca Robak co wzbogaca możliwości trenera. Moim zdanie Pogoń zgarnie 3 pkt , ale można się zabezpieczyć jakiś DNB.

Pogoń WIN 2,4
Pogoń WIN (DNB) 1,75
 
Do góry Bottom