>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3. kolejka Serie A [30.08.2024 - 1.09.2024]

Status
Zamknięty.
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2024-08-25 o 09.25.57.png

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je z kodem FORUMBUK wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus 200% do 400 PLN1000x200.png
 
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Inter - Atalanta
1 połowa powyżej 1.5 gola @ 2.28
powyżej 2.5 gola @ 1.55

Betclic

Hitowe starcie w 3. kolejce Serie A już dzisiaj. Inter podobnie jak Atalanta po dwóch kolejkach zdobyły cztery punkty. Ja proponuje na ten mecz gole niż zwycięstwo jednej z drużyn. Jest to ostatnia kolejka przed przerwa na reprezentacje, a więc dobrze by było dopisać sobie do swojego dorobku kolejne ligowe punkty.
Obie drużyny strzeliły kolejno cztery i pięć goli. Bilans strzelecki obu ekip po dwóch kolejkach wydaje się być naprawdę dobry.
Co do składów to Inter jak i Atalanta maja kozaków którzy potrafią zamieniać sytuacje na gole.
Liczę, że dzisiaj skuteczność nie zawiedzie i na start weekendu zobaczymy festiwal strzelecki.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +991
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Betbuilder
Inter wygra
1 polowa: 1x
Inter więcej różnych 3:4
1 połowa poniżej 2.5 bramki
Atalanta poniżej 1.5 bramki

@3.0 betfan

Dzisiaj hitowe starcie 3 kolejki Włoskiej Serie A. Faworytem są mistrzowie Włoch. Atalanta ma spore problemy kadrowe. Zabraknie dzisiaj 7 zawodników. Dodatkowo sprzedali ostatnio koopmeinersa za przeszło 50 baniek. Do klubu nie przyszedł nikt znaczący. Kupili napastnika z Genoi . Inter nikogo nie sprzedał z mistrzowskiego składu. A przyszli zawodnicy jak Zielu czy Taremi za darmo. W rym roku również Inter również jest murowanym faworytem do mistrzostwa. Chyba nikt we Włoszech nie jest w stanie im zagrozić. Dzisiaj spodziewam się pełnej dominacji i kontroli spotkania u siebie i pewnego zwycięstwa nad Atalantą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1813
versa 491,8K

versa

Typer
Udinese - Como
Fortuna @2.05

Cześć. 1 września dojdzie do spotkania w ramach trzeciej kolejki włoskiej Serie A pomiedzy Udinese zajmujące 5 pozycję, a beniaminkiem Como, który zajmuje 18 aktualnie 18 pozycję.
Udinese w pierwszej kolejce zremisowało w meczu wyjazdowym z Bologne, natomiast Como również w meczu wyjazdowym mierzył się z Juventusem i przegrał ten mecz 3:0, mecz który zresztą dołożyłem do dubelka, ponieważ kurs ~1.50 na Juventus uważałem za dobry, jak się później okazało słusznie, bowiem Como nie miał zbytnio nic do powiedzenia w tym meczu.
W drugiej kolejce Udinese pozytywnie zaskoczyło ogrywając na własnym stadionie Lazio 2:1, jedynego gola stracili dopiero w 95' meczu, warto zaznaczyć, że od 68' Udine grało w 10ciu po drugiej żółtej kartce dla Kamary.
Como natomiast rozgrywa kolejny wyjazdowy mecz, po wyrównanym meczu dochodzi do remisu z Cagliari, które po dwóch kolejkach ma 2 remisy i bilans bramkowy 1:1.
Myślę, że w tym meczu góra powinna być drużyna Udinese, która w ostatnim czasie na własnym obiekcie radzi sobie całkiem przyzwoicie, natomiast Como w meczach wyjazdowych już niekoniecznie, beniaminek który w zeszłym sezonie zajął drugie miejsce w Serie B awansując tym samym do serie A, będzie miało problemy ze średniakiem tych rozgrywek, uważam kurs 2.05 za całkiem całkiem dobry.
Myślę, że fakt tego, że Udinese w tych dwóch pierwszych kolejkach nie wyglądał lepiej od swoich przeciwników, a mimo to wyciągnął aż 4 punkty sprawi, że w tym meczu mogą poczuć większą pewność siebie i zrobić zdecydowanie więcej na boisku, zwłaszcza po wygranej z Lazio.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2014
G 3,7K

Gideon1212

Użytkownik
Juventus - Roma
Świetnie się ten Juventus ogląda po odejściu murarza Conte. Cabal i Mbangula na lewym rewelacyjny duet. Dwa mecze, sześć goli, myśle, że i dziś zobaczymy bramkowe widowisko, bo Roma póki co fatalnie rozpoczęła sezon i tu musi ruszyć do ataku.

Mój typ: over 2,5 gola @2.02 fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom