>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka serie A (12-13 września)

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Po 2giej kolejce, która się obeszła bez niespodzianek. Liga tydzień pauzowała z powodu reprezentacji, ale w ten weekend serie A wraca ????
Czy znów faworyci będą górą ?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Pierwszy mecz, ktory rzucil mi sie w oczy i ktory zagram pewnie juz jutro :
Bologna - Chievo 2 @ 3.25
x2 @ 1.55
Kurs na zwycięstwo gości w tym meczu wydaje sie mocno przesadzony ... ja spodziewalem sie maxymalnie 2.60 a tu taka miła niespodzianka.
Bologna nic wielkiego nie gra, zaczela 2 remisami. Pierwszy z Fioretina, ktora mogla i przegrac ten mecz, ale skonczylo sie dla nich szczesliwie 1-1. Bym powiedzial ze wynik nie byl przejawem dobrej gry gospodarzy, tylko slabej formy gości. Kolejny mecz to remis z Bari, beniaminek, ktory juz swoje zrobil (remis z interem). Takze nic wielkiego nie graja.
Z drugiej strony mam Chievo, 0 punktow w tabeli, dziwi to tylko tych ktorzy ogladali ich spotkania. Na swej drodze napotkali na 2 dobre druzyny - Juventus i Lazio. Mecz z druzyna Ferrary zakonczyl sie 0-1, ale w drugiej polowie pokazali dobra gre, a przeciwnik byl wymagajacy. Drugie spotkanie to 2-1 z Lazio, na Stadio Olimpico. Chievo zagralo bardzo ladny mecz i zaslugiwalo nawet na zwyciestwo, a conajmniej na remis. Kontrolowali duza czesc meczu, jak zwykle pokazywal sie z dobrej strony Pellisier, nie dawali duzo miejsca napastnikom druzyny przeciwnej, a mozna powiedziec stracili 2 bramki dosyc pechowo - jedna z karnego ktorego w zasadzie nie bylo, druga przez blad bramkarza, ktory lekko zmienil trajektorie pilki, ktora by wyszla, a tak trafila prosto na noge Cruz&#39;a i w zasadzie pusta bramke.
Wracajac do samego spotkania - Bologna z reguly dobrze gra u siebie isporo remisuje wiec tutaj mozna zabezpieczyc sie podporka, ale ostatnio nie przejawia blyskotliwej gry.
Chievo gralo 2 ostatnie spotkania ladnie, ale nei zdobyli ani 1 punktu, mysle ze czas zebrac jakis zasluzony punkt.
 
V 0

valdez

Użytkownik
Drugie spotkanie to 2-1 z Lazio, na Stadio Olimpico.
Chievo grało u siebie Stadio Marcantonio Bentegodi. Takie małe sprostowanie. A co do typu to ciekawy, lecz ja skłaniam się bardziej ku remisowi, bądź underowi. W Chievo wszyscy zdrowi, natomiast w ekipie Bologny zabraknie Zalayety. Poza tym interesująca historia. Chievo w Serie A nigdy nie wygrało z Bolonią na jej stadionie. Dotychczasowe rezultaty to trzy zwycięstwa gospodarzy i dwa remisy.
 
simons 646

simons

Forum VIP
A no racja pomylilem stadiony ... oczywiscie Chievo - Lazio nie odbylo sie w Rzymie.
No tak jak o ile sie nie myle Genoa nie wygrala z Atalanta na wyjezdzie od 6 lat i w ostatniej kolejce win ???? (czy jakos tak)
Dla mnie wciaz przesadzony kurs ????
 
V 0

valdez

Użytkownik
Tak, tylko, że Genoa już wygrywała w Bergamo sześciokrotnie. Ale ogólnie Atalanta na własnym stadionie miała lepszy bilans od Grifone (jedenaście zwycięstw, dziewięć remisów, bramki 35-26 dla Atalanty ). A jeśli chodzi o te moje bilanse h2h, które tutaj podaję, to są to bilanse pojedynków tylko z Serie A, bo potyczki w Serie B, Serie C, czy Coppa Italia, mnie nie interesują zbytnio. Także być może Chievo wygrało kiedyś w Bolonii. Jednak w Serie A nigdy się tak nie zdarzyło. Kurs faktycznie mógłby być bardziej wyrównany, jednak ja zostaje przy swoim. Remis i under ????
Poza tym są mecze, w których według mnie są typy &#39;pewniejsze&#39;. Akurat spotkanie Bologna - Chievo to cieżka konfrontacja, której typowania bym nie polecał. A jak coś stawiać to za niską stawkę.
A niespodzianek to lepiej poszukać w spotkaniach Milanu i Juve. Lazio według mnie będzie remis, a Milan. Livorno powinno trafić gola i ciekawe jaki jest kurs na takie zdarzenie.
 
simons 646

simons

Forum VIP
No under i X wyglada sensownie, ale Bologna ma na swoim koncie juz 2/2 undro-iksy ...
Jakby tak analizowac to wszystkei ich mecze to under i X ???? licze na jakis inny wynik jak nie over to chociaz 1 albo 2 ...
A co do neispodzianek to Livorno ladnie z Napoli zagralo, moga u siebie ladnie zagrac z Milanem.
A co do Lazio to X bym tu widzial. Gdyby nie grali na Olimpico bym stawial 9/10 na Juve nawet, ale tak to niewiadomo. Lazio przeciwienstwo Chievo - 2 slabe mecze i 6 punktow, ale w zasadzie teraz jest test czy sie nadaja na gorna czesc serie A bo Atalanta i Chievo to nie zadne wielkie wyzwanie. Zobaczymy co to bedzie, do soboty cos wymysle ????
 
V 0

valdez

Użytkownik
No under i X wyglada sensownie, ale Bologna ma na swoim koncie juz 2/2 undro-iksy ...
Racja. Dlatego tak jak napisałem wcześniej. Niska stawka np. na remis, bo kurs na under pewnie będzie w okolicach 1,50, co mnie osobiście nie zadowala i sam staram się unikać grania takich współczynników na under/over 2,5. Najlepiej to będzie jednak odpuścić. Mecz w niedziele, w którą mamy jeszcze siedem innych spotkań i na pierwszy rzut oka, bez patrzenia na historię, kontuzje i inne mniej lub bardziej ważne fakty widzę nawet sześć sensownych typów. Oczywiście połowa odpadnie jeśli człowiek przyjrzy się dokładniej, ale mecz Bologny z Chievo w takim wypadku przynajmniej według mnie najlepiej zostawić w spokoju. W dodatku mamy dwa mecze w sobotę, które także wydają się być lepsze do inwestycji. Przeciwko Juve chce grać, ponieważ Lazio nieźle radzi sobie ze Starą Damą na własnym stadionie, poza tym Rzymianie są niezła drużyną, która może namieszać, w końcu ma dobrego trenera, który nie da sobie w kaszę dmuchać. Ekipa Ferrary odniosła już 4 zwycięstwa pod rząd w Serie A, jeśli liczymy poprzedni sezon, Lazio już 3 zwycięstwa z rzędu (2 mecze w Serie A + Super Puchar z Interem). Remis wychodzi mi tutaj idealnie, oczywiście bramkowy 1:1. Powtórka z poprzedniego sezonu, jak najbardziej realna. Dodatkowo zmęczenie w Juve, ponieważ Lippi to Juventini, wystarczy spojrzeć na dzisiejszy skład w meczu z Bułgarami. Dziwnym trafem właściwie wszyscy z Juve są powoływani i grają, a są zawodnicy lepsi i nawet szansy nie dostaną.... Jeszcze Amauriego brakuje :-| A Milan? Ciężki sezon i kiepskie miejsce ich czeka. A o kompromitacjach w LM wolę nie myśleć. Livorno jeszcze nie strzeliło, myślę, że czas najwyższy na pierwszą bramkę.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dodatkowo zmęczenie w Juve, ponieważ Lippi to Juventini, wystarczy spojrzeć na dzisiejszy skład w meczu z Bułgarami. Dziwnym trafem właściwie wszyscy z Juve są powoływani i grają, a są zawodnicy lepsi i nawet szansy nie dostaną.... Jeszcze Amauriego brakuje :-|
Reprezentacja Włoch zawsze składa sie z 95% piłkarzy grających we Włoszech bo poza granicami coś kariery zrobić nie mogą. Ciekawe kogo Lippi ma powoływać jak w Interze jest może jeden albo dwóch Włochów nie chce mi sie sprawdzać. Jedynie Iaquinta mimo iż walczy wydaje mi sie troche drewniany i na bank Cassano w obecnej formie czy Di Natale byłby lepszy. Reszta Buffon, Chiellini, Camoranesi czy Grosso nie mają od siebie lepszych i tak doświadczonych na swoich pozycjach, a Marchisio to jeden z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia. Z Gruzja grali Criscito(Genua) i Marchionni(Fiorentina) i wyszło to bardzo słabo, wygrali szczęśliwie po 2 samobójach.. Kaladze ???? ???? Juve to Włoska drużyna wiec naturalnie że najwięcej piłkarzy będzie od nich, poza tym dziś 3/4 obrońców + bramkarz to Juve i czyste konto, bramkę zdobył Iaquinta i Grosso więc.. ;]
Co do tych wyżej wymienionych statystyk meczy to ąz mi sie niedobrze robi ????
 
V 0

valdez

Użytkownik
Reprezentacja Włoch zawsze składa sie z 95% piłkarzy grających we Włoszech bo poza granicami coś kariery zrobić nie mogą.
Ale ja nie mam nic przeciwko, niech będą to sami piłkarze grający we Włoszech.
Ciekawe kogo Lippi ma powoływać jak w Interze jest może jeden albo dwóch Włochów nie chce mi sie sprawdzać.
Ja nie mówię o Interze. Jedynie Santon nadaje się do reprezentacji. Jednak, co w kadrze robi Legrottaglie?! Zawodnik, który siedzi na ławie, bo nie ma szans z Cannavaro i Chiellinim. Za to np. w Fiorentinie gra Gamberini, w Wolfsburgu gra Barzagli, dodatkowo jest młodziutki Santacroce z Napoli, albo młodszy z braci Cannavaro, Paolo również grający w Napoli. Nie obchodzi mnie to, że Legrottaglie ma silną konkurencję. Inni grają i prezentują dobry poziom, to dlaczego powoływany jest rezerwowy?! Zambrotta? Jego lata się skończyły, jest młody Santon z Interu, czy Motta z Romy i to Ci gracze są przyszłością tej reprezentacji. Camoranesi i Marchisio to kolejny kiepski żart Lippiego. Spróbowałbym kogoś z tej listy: Maggio z Napoli, Cigarini z Napoli, Mannini z Sampdorii, Brighi z Romy, Montolivo z Fiorentiny, Nocerino z Palermo, Galloppa z Parmy, czy Foggia z Lazio. Mało kandydatów? Iaquinta?! HAHA, a Cassano i Pazzini siedzą w domu. Jeszcze brakuje włoskiego obywatelstwa dla Amauriego... Lippi jest za bardzo przyzwyczajony do nazwisk i stawia na starą gwardię. Takie samo przywiązanie jak Leo miał do Smolarka, który mimo, że nie ma klubu to gra. Niestety to samo jest w reprezentacji Włoch... Układy, ciężko to inaczej nazwać... :-|
Juve to Włoska drużyna wiec naturalnie że najwięcej piłkarzy będzie od nich, poza tym dziś 3/4 obrońców + bramkarz to Juve i czyste konto, bramkę zdobył Iaquinta i Grosso więc.. ;]
Z Bułgarią się udało, ale na MŚ będzie kompromitacja... Trzy mecze grupowe i do domu. Puchar Konfederacji dobitnie pokazał, gdzie jest teraz stara generacja Włochów.
Co do tych wyżej wymienionych statystyk meczy to ąz mi sie niedobrze robi ????
Wyżej wymienione statystyki są jednym najważniejszych aspektów w typowaniu. Warto wiedzieć, gdzie jaka drużyna sobie dobrze radzi, a gdzie jakaś drużyna notuje porażki za porażką.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Co do reprezentacji, to powodem moze byc po prostu zgranie ... nie probuje tlumaczyc Lippi&#39;ego bo chyba tylko on juz teraz wie czemu nie powolal Cassano, ale skoro ma 3/4 zawodników z Juve, to lepiej na 1-2 mecze wziasc kogos z tej samej druzyny, ktory jzu gralz tymi zawodnikami niz kogos innego. W koncu Reprezentacja nie ma tyle czasu i mozliwosci dopracowac taktyki itp w fazach eliminacji - bynajmniej moim zdaniem.
Z drugiej strony im szybciej by wzial kogo innego, tym szybciej by sie zgral z reszta, ale to On prowadzi druzyne :p
Z tych co wypisales niektorzy moim zdaniem sie nie nadaja, a np Foggia malo gra, Santon tez (zreszta chyba Cannavaro w jednej konferencji prasowej doradzal mu zmiane druzyny, jak chce zagrac w kadrze xD)
No i kolejny aspekt, to Lippi ternowal przeciez Juve :p moze chce dalej trenowac jako reprezentacje xD ????
Wracajac do tematu, co do meczu Lazio - Juventus tutaj kusza mnie 2 opcje X i Juve wygra 1 bramka. Oba zdarzenia koło 3 powinny byc i chyba sprobuje oba warianty. Watpie w zwyciestwo Lazio, moze byc remis albo porazka, a jak porazka to 1 bramka, nie wiecej :p
Typ na Livorno bardzo ładny, jeszcze bym dodał Lucarelli gol, bo jak juz pada bramka to czesto on strzela
A wiecej typkow dodam jutro ... trzeba sie rozejrzec jak z kontuzjami itp ????
 
V 0

valdez

Użytkownik
Co do reprezentacji, to powodem moze byc po prostu zgranie ... nie probuje tlumaczyc Lippi&#39;ego bo chyba tylko on juz teraz wie czemu nie powolal Cassano, ale skoro ma 3/4 zawodników z Juve, to lepiej na 1-2 mecze wziasc kogos z tej samej druzyny, ktory jzu gralz tymi zawodnikami niz kogos innego. W koncu Reprezentacja nie ma tyle czasu i mozliwosci dopracowac taktyki itp w fazach eliminacji - bynajmniej moim zdaniem.
Tak, tylko, że z reprezentacją Włoch będzie jak z Milanem. Wygrali MŚ są najlepsi, jednak lata lecą, kadra ta sama, żadnych zmian i nagle się obudzą tak jak Rossoneri w tym sezonie i zdadzą sobie sprawę, że są strasznie słabi. Na Litwę, czy Polskę starczy, ale jak zagrają z Anglią, Brazylią, czy Hiszpanią to dostaną lekcję futbolu.

Z tych co wypisales niektorzy moim zdaniem sie nie nadaja, a np Foggia malo gra, Santon tez (zreszta chyba Cannavaro w jednej konferencji prasowej doradzal mu zmiane druzyny, jak chce zagrac w kadrze xD)
Foggia był wyróżniającą się postacią w Lazio w poprzednim sezonie. Dla mnie jeden z najlepszych w rzymskiej ekipie. Poza tym ma jeszcze 26 lat, także wszystko może się zdarzyć. Z kolei Santon ma jeszcze 18 lat i według mnie nie ma sensu brać pod uwagę, że nie zagrał w dwóch pierwszych kolejkach. Chłopak ma czas, Jose go nie zmarnuje, ponoć ma być podpisana klauzula na 60 mln. Ktoś da za Santona 60 mln, wtedy może odejść. A Cannavaro niech nie miesza chłopakowi, bo sam jest zdrajcą jakich mało. A Legrottaglie ma 33 lata, zagrał w tym sezonie 16 minut i jest powoływany...

Wczorajszy skład Włochy: Buffon - Zambrotta, Cannavaro, Chiellini, Grosso - Camoranesi, Pirlo, De Rossi, Marchisio (Pepe 72&#39;), Iaquinta (D&#39;Agostino 83&#39;), Gilardino (Rossi 57&#39;). Zwycięzców się nie ocenia, jednak według mnie kilku panów powinno zakończyć karierę, tak samo jak Krzynówek w reprezentacji Polski.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Livorno - Milan 1x @ 1.90
Kolejny przesadzony kurs moim zdaniem, tym razem na sobote. Livorno zagrało ładny mecz z Napoli na wyjezdzie, co sie ceni, nie jest łatwo grać na San Paolo. Coprawda przegrali 3-1, ale stworzyli sporo okazji do gola.
Po Milanie nie wiadomo czego się spodziewać. W pierwszej kolejce zadził formą ze Sieną. Ronaldinho wydawal sie byc ten co kiedys i wszyscy zaczynali sie zastanawiać nad słowami Berlusconiego, ktory przed rozpoczeciem sezonu powiedzial, ze Dinho bedzie ich liderem i poprowadzi do zwyciestwa. Sytuacja diametralnie sie zmienila, po derby, kiedy to Inter pokazal Milanowi gdzie jest ich miejsce. Kazdy sie zastanawiam co z tym Milanem ? Zagra porzadnie jak ze Siena, czy znow sie nie popisze jak w pre-season i w meczu z Interem? Ciezko odpowiedziec, ale patrzac na kurs, na forme Livorno, fakt ze graja u siebie i na niewiadoma forme Milanu, mysle mozna zagrac 1x ????
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Livono - Milan nie stawiam tego ale myśle że jak już z podpórką x to x2 takie moje zdanie ale tego nie stawiam.

Lazio - Juventus 2

Piłkarze z Turynu znów zagoszczą w Rzymie tym razem będą podejmować Lazio mimo że Juve gra na terenie rywala jest w dobrej i równej dyspozycji sądze że gol V.Iaquinty z Bługarią potwierdza jego dobrą dyspozycje.
Dlatego sądze że 2

Siena - Roma 2

Rzymianie nie wygrali naazie żadnego z ligowych meczy na 2 mecze 2 przegrane ale zwróćmy uwage na przeciwników (Genoa i Juventus) te kluby nie są łatwe myśle że powinni wygrać ze Sieną

Wacham się z Romy nie zmienic na Genoa - Napoli co myślicie??
 
simons 646

simons

Forum VIP
Wacham się z Romy nie zmienic na Genoa - Napoli co myślicie??
Trudny mecz, ja go sobie raczej odpuszcze. Genoa ładnie gra u siebie, Napoli na wyjazdach cieniutko ... to sklanialoby na Genoe, ale uwazam ze poki co gryfy graja, powyzej oczekiwan (MOIM ZDANIEM) , wiem ze maja doskonalego trenera, ze zeszloroczne osiagniecia, to caly zespol na nie zapracowal nie tylko Milito i Motta, ale wciaz nie przekonuje mnie ta druzyna ... Mysle ze tutaj X moze pasc :p ale to bardziej gdybanie niz analizowanie ...
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Wyżej wymienione statystyki są jednym najważniejszych aspektów w typowaniu. Warto wiedzieć, gdzie jaka drużyna sobie dobrze radzi, a gdzie jakaś drużyna notuje porażki za porażką.
Taa.. do wczoraj Polska miała binals ze Słowenią 2-2-0 i dostali manto, jak nie ma formy żadna statystyka nie pomoże.

Ja nie mówię o Interze. Jedynie Santon nadaje się do reprezentacji. Jednak, co w kadrze robi Legrottaglie?! Zawodnik, który siedzi na ławie, bo nie ma szans z Cannavaro i Chiellinim. Za to np. w Fiorentinie gra Gamberini, w Wolfsburgu gra Barzagli, dodatkowo jest młodziutki Santacroce z Napoli, albo młodszy z braci Cannavaro, Paolo również grający w Napoli. Nie obchodzi mnie to, że Legrottaglie ma silną konkurencję. Inni grają i prezentują dobry poziom, to dlaczego powoływany jest rezerwowy?! Zambrotta? Jego lata się skończyły, jest młody Santon z Interu, czy Motta z Romy i to Ci gracze są przyszłością tej reprezentacji. Camoranesi i Marchisio to kolejny kiepski żart Lippiego. Spróbowałbym kogoś z tej listy: Maggio z Napoli, Cigarini z Napoli, Mannini z Sampdorii, Brighi z Romy, Montolivo z Fiorentiny, Nocerino z Palermo, Galloppa z Parmy, czy Foggia z Lazio. Mało kandydatów? Iaquinta?! HAHA, a Cassano i Pazzini siedzą w domu. Jeszcze brakuje włoskiego obywatelstwa dla Amauriego... Lippi jest za bardzo przyzwyczajony do nazwisk i stawia na starą gwardię. Takie samo przywiązanie jak Leo miał do Smolarka, który mimo, że nie ma klubu to gra. Niestety to samo jest w reprezentacji Włoch... Układy, ciężko to inaczej nazwać... :-|
Legro to bardzo solidnie grający obrońca, kiedyś nie podobało mi sie jak gra, jednak ostatnimi czasy zrobił duże postępy. Wysoki, dobrze gra głową, potrafi sie ustawić, nie popełnia błędów i jest zgrany z Zambrottą, Chiellinim, Canavaro czy Buffonem. Barzagli przecież grał na mundialu i euro. Typowany był na obrońce nr 1 w reprezentacji, w Niemczech musi niczego wielkiego nie grac skoro nie jest &quot;pewniakiem&quot; w kadrze. Santacroce czy P. Cannavaro musza ciagle pracować przyjdzie i na nich czas, do kadry nie bierze sie zawodników po kilku lepszych meczach. Santon grał już w reprezentacji i pewnie co jakis czas bedzie tam wracał, dopiero chłopak 91&#39; rocznik. Camoranesi to szybki ofensywnie usposobiony prawy pomocnik, świetnie gra 1vs1 i świetnie potrafi dośrodkować, majac wysokich napastników taki pomocnik jest bardzo przydatny. Te nazwiska co rzucasz to troche na ślepo, Montolivo spokojnie będzie dostawał szanse jest w szerokiej kadrze, Foggia gra w kratke, a Nocerino to chyba jakiś żart, baardzo baardzo przeciętny piłkarz. O Cassano napiasłem że w obecnej formnie powinien grać i pewnie niedługo zagra.

Z Bułgarią się udało, ale na MŚ będzie kompromitacja... Trzy mecze grupowe i do domu. Puchar Konfederacji dobitnie pokazał, gdzie jest teraz stara generacja Włochów.
Mecze z Gruzją i Bułgarią były meczami o punkty w eliminacjach do mistrzostw świata w których to Włosi potrzebowali punktów, Lippi miał powoływać nowe twarze i testować nowe ustawienia ? :| Od tego sa sparningi czy zgrupowania. Gra w klubie a gra w reprezentacji to zupełnie co innego. Włosi sa najbardziej typowa turniejowa drużyna na świecie, do mundialu cały sezon, Lippi spokojnie stworzy koncepcje gry i dobierze do tego pikarzy najodpowiedniejszych, to nie jest Donadoni który ulega presji prasy.

Koniec o reprezentacji ! Temat do rozgrywek ligowych :p
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Bardzo ciekawa dyskusja na temat włoskiej kadry powyżej, jednak ja się skupię na 3 kolejce SerieA ;) Ja swój pierwszy typ znalażłem w meczu klubów którym kibicują SimonS i MadAngel. Ciekawe czy obaj mi przyznają racje ;)

VS

⚽Lazio Rzym - Juventus Turyn​

Sądziłem że to mecz z typu NO BET, ale dopiero jak zobaczyłem absencje to zmieniłem zdanie. Juventus dwa dobre mecze, z akcentem na potyczke z AS Romą gdzie koncert gry zademonstrował Diego(szkoda że Dunga go nie widzi w kadrze, ale Canarinhos i tak gromią bez niego), który wkomponował się świetnie w zespole. Lazio i Juve są z kompletem punktów po 2 kolejkach. No ale wracając do absencji w zespole Lazio to w potyczce z Juve jak podaje La Gazetta dello Sport zabraknie : Firmani, Makinwa, Brocchi, Scaloni, Zarate, Rocchi, Ledesma którzy są kontuzjowani. O Pandevie to wiadomo nie od dzisaij że jest odsuniety od zespołu. Także zawieszony za kartki jest Cribari. Ponadto w bramce ma stanąc Muslera. Widząc tego bramkarza w starciu z Elfsborgiem na wyjeździe zauwazyłem że nieco niepewności on wnosi do gry defensywnej, nie mówie że jest jakiś slaby , bo potencjał w nim przeogromny jednak po przeciwnej stronie będzie bodaj najlepszy atak SerieA. Ponadto Ballaridni nie będzie mial zbytnio kim straszyc Juventus z przodu. Cruz to jednak nie typ zawodnika, który stworzy cos z niczego jak Rocchi i Zarate których zabraknie.
Ferrara nie skorzysta z Sissoko i Salihamidzica, a więc nie są to znaczące braki bo kadra Juve jest szeroka i bardzo wyrównana. Patrząc też na grę Lazio w dwóch meczach ligowych i z tym że mieli tam nieco szczescia pora chyba zakończyc tą ich dobrą passe;) Juventus idzie po scudetto w tym sezonie. Skoro przed przerwą reprezentacyjną udało się zdobyc Stadio Olimpico w starciu z AS Romą to uda się i z Lazio.

Przewidywane sklady :

LAZIO(4-3-1-2) : Muslera - Lichsteiner,Diakite,Siviglia,Kolarov-Dabo,Baronio,Mauri-Matuzalem-Foggia,Cruz

JUVENTUS (4-3-1-2): Buffon- Grygera,Cannavaro,Chiellini, De Ceglie- Camoranesi, Felipe Melo, Marchisio - Diego - Amauri, Trezeguet


Typ : Juventus Turyn win @ 2,00 Expekt✅0:2
 
simons 646

simons

Forum VIP
Firmani, Makinwa, Brocchi, Scaloni, Zarate, Rocchi, Ledesma którzy są kontuzjowani.

z waznych zawodnikow sa Brocchi, Zarate i Rocchi , bo Ledesma i tak nie gra w tym sezonie.
Zarate nie wiadomo czy zagra, po rezonansie magnetycznym daje sie spore szanse ze bedzie na boisku, za to Rocchiego na pewno nie bedzie. Zagra i tak Cruz wiec wiekszych problemow to nie bedzie robilo. Brocchiego zabraknie w pomocy, ale Matuzalem ma forme, jak i Mauri ostatnio pokazal ze wraca do siebie wiec tragedii nie powino byc.
No piszac o ofensywie wiekszosc zawsze zapomina Kolarova, jest on obronca, ale ma bardzo mocny strzal i juz niejedna brame walnal czy to z dystansu, czy to przy bramce.
Jak zagra Zarate to dla mnie moze spokojnie byc X i mecz ciezki, jak nie to wiadomo ze Juventus bedzie mialo latwiej, chociaz Foggia tez nie gra zle, nie ma co porownac z Zarate ale swoje potrafi zagrac.
Co do Juve to mialem nadzieje ze Grosso zagra, bo po tym co pokazal w meczu z Bulgaria byloby to plusem, ale niestety widze ze najpewniej ława :p Zastanawiajaca jest forma Trezeguet&#39;a , widac Ferrara przygotuwuje delikatne zmiany patrzac juz na LM, kto wie czy to go nie zgubi.
Jutro badz tez wieczorem napisze cos wiecej ;)
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Atalanta - Sampdoria - 1

Atalanta na własnym obiekcie piłakrskim w Bergamo będzie podejmować klub Sampdorii.Wiele pochlebnych opinii które słyszałem o nich w poprzednich kolejnkach Atalanta - Genoa itp skaniają do obstawienia tego meczu.
Klub z Bergamo w pierwszych 2 kolejkach na drodze spotkał takie kluby jak Lazio czy wyżej wspomniena Genoa w tych dwóch meczach padły wyniki takie jak 1:0 i 0:1 mimo dwóch porażek Atalanta musi się odrodzić i wygrać kolejne spotkanie tym razem grając na własnym obiekcie.

Co o tym sądzicie?
 
J 0

joeblack

Użytkownik
Co do meczu Lazio-Juve warto wspomnieć że Julio Ricardo Cruz to jedyny napastnik który jutro zagra w ekipie Lazio.U jego boku ma zagrać najprawdopodoniej nominalny pomocnik Pasquale Foggia. Jest jeszcze S. Inzaghi, ale myślę, że jest w słabej dyspozycji, skoro w meczach z Atalantą i Chievo nie znalazł się nawet na ławce rezerwowych.Dlatego też pobieram typ na Juve po niezłym kursie 2,0:spokodfhgfh:

✅
 
simons 646

simons

Forum VIP
4 propozycje co do jednego meczu
Lazio - Juventus 2 @ 2.00
under 2.5 @ 1.75
DW 0:1 @ 6.00
DW 0:2 @ 7.50
Lazio i Juventus 2 druzyny z kompletem punktow po 2 kolejkach i zarazem wielki test dla gospodarzy, tak na prawde pierwszy prawdziwy mecz. W Lazio zabraknei siły ofensywnej - Rocchiego i Zarate, bedzie Cruz i Foggia. Moim zdaniem Cruz malo co gra, jego bramki to poki co szczescie i karny wiec nie ma sie czym podniecac, a brak Zarate bedzie na pewno odczuwalny. Pomoc Lazio nie wyglada zle ale zabraknie Brocchiego, w obronie i na bramkce wiekszych komplikacji nie powinno byc. Juventus bez wiekszych problemow - Del Piero nie zagra, ale maja dosc ofensywnych graczy do dyspozycji.
Wydaje mi sie ze w meczu gora beda goscie przez braki w skladzie w druzynie gospodarzy, Lazio bedzie gralo defensywnie i probowalo uderzyc kontra. Do tego niewiadoma forma Trezegueta sklaniaja mnie na underek.
Wydaje mi sie dosc pewne zwyciestwo Juve jak i under, bo Nando Muslera nie powinien za duzo pozwolić graczom z Turynu, to zaryzykuje tutaj dokladny wynik 0-1 badz 0-2.
PS:
Poza tym ostatnio jak stawialem Lazio - Inter 2 to Lazio wygralo, wiec moze i tym razem przyniesie im to szczescie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom