>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

3 Kolejka Primera Division

Status
Zamknięty.
P 0

pasy89

Użytkownik
Ostatnie kolejki ligi hiszpańskiej pokazały , że tak naprawdę na tym etapie nie ma tu wielkich faworytów,moim zdaniem najlepiej obecnie prezentuje się mój ulubiony klub a więc VCF Valencia i powinien spokojnie wygrać podejrzewam że nawet 2 golami,kolejnym oczywistym meczem wydaje się byc Atletico s Recreativo..gdyby Pognole grał dalej dla Huelvy można by tu się pokusić o niespodziankę ale jeśli stracili najgrozniejsze żądło a na dodatek to żądło będzie kłuć ich samych to mecz ten skończyć się może znowu wysoką wygraną faworytów,w derbach andaluzji postawiłbym na wygraną gospodarzy którzy chyba otrząsneli się z kilku nie udanych ostatnich sezonów tym bardziej że rywal prezentuje się co najwyżej średnio,wydaje mi się że można też postawić na przełamanie Barcelony choć Sporting zagrał tydzień temu znakomite zawody przeciw Sevilli ,w tej lidze wszystko jest niestety możliwe ... interesująco zapowiada się również spotkanie drugiej drużyny z Barcelony przeciwko Getafe ,które wreszcie zatrzymało najlepszych piłkarzy a że znakomicie gra z kontry i umie się bronić to można by wskazywać tu na remis..zwycięstwo powinno odnieść zawsze silne u siebie ATheltic Bilbao oraz solidna Almeira przeciwko bardzo słabemu beniaminkowi z Malagi..wydaję mi się że nic wiecznie trwać nie może i podobnie jak skończy się w tej kolejce zła passa Barcy tak i skończy się seria znakomitych występów rewelacyjnej Numancii i 3 pkt pojadą do Levantu.
 
S 0

smenti1988

Użytkownik
według mnie w tej kolejce są 4 pewniaczki Barcelna po wygranej nad Sportingem zaczyna powracać do dawnej formy gwiazdki zaczyna ją się rozpędzać los beniaminka wydaje się być przesądzony. Real miał łatwy mecz z Bate Borisov we wtorek wiec nie musieli dawać z siebie wszystkiego, natomiast Santander miał ciężkoą przeprawę z Honką w UEFA wygrana 1-0 natomiast sporym nakładem sił. Valencia zdecydowany fawory od początku walączą o punkty aby nie powtórzyła sie sytuacja z poprzedniego sezonu. jako ostatni meczyk Almeiria z Malagą ,
Almeiria gra bardzo efektywną pilkę co pokazała już w tym sezonie i na pewno nie popuści beniaminkowi zwłaszcza że gra przed własą publicznością.
I to by bło na tyle ... ;):spokodfhgfh:
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
VS.


Spotkanie: Atletico Madryt - Recreativo Huelva
Typ: 1
Kurs: 1,45
Buk: Sportingbet
Analiza:

Mecz inaugurujący 3.kolejkę Primera Division. W sobotę o 20:00 na Vicente Calderon dojdzie do spotkania siódmego po dwóch kolejkach Atletico z dwunastą Huelvą.Faworytem tego spotkania są gospodarze.Sędzią tego spotkania będzie Teixeira Vitienes.

Oba zespoły mają w swoim dorobku po 3 pkt i tylko dzięki lepszemu bilansowi bramek zespół gospodarzy jest wyżej od drużyny Recreativo.

Atletico w pierwszej kolejce gładko &quot;rozjechało&quot; Malagę 4:0 by w następnej kolejce ulec 1:2 Valladoid&#39;owi.Zmobilizowali się za to na rozgrywki Ligi Mistrzów i w wyjazdowym spotkaniu w Eindhoven pokazali kawał dobrego futbolu pokonując miejscowy PSV aż 3:0.Javier Aguirre ma jednak jeden problem a mianowicie nie będzie mógł skorzystać ze swojego najlepszego strzelca - Diego Forlana. Z pewnością zastąpi go F.Sinama-Pongolle.Czy zastąpi godnie to się okaże.

Recreativo bardzo dobrze rozpoczęło ligę od wyjazdowego zwycięstwa z Betisem Sevilla 1:0. Natomiast przed własną publicznością na mieszczącym ponad 20 tys. widzów Neuvo Colombino polegli z Espanyolem Barcelona. Drużyna Manolo Zambrano gra na razie jeszcze bardzo nierówno i niestabilnie.

Oto ostatnie 4 mecze na Vicente Calderon z udziałem obu zespołów:
07/08 Atletico - Recreativo 3:0
06/07 Atletico - Recreativo 2:1
02/03 Atletico - Recreativo 1:1
01/02 Atletico - Recreativo 1:1
 
1 12

1979misiaczek

Użytkownik
Espanyol-Getafe


(1:1) ⛔

W ramach 3 kolejki Primera Division w II-gim sobotnim spotkaniu o godzinie 22.00 na stadionie Olímpic Lluís Companys zmierzą się Espanyol-Getafe.

Drużyna Espanyolu kierowana przez Titina Marqueza jako jedyna ma komplet punktów i przed własną publicznością nie mają zamiaru tracić w tym meczu punktów. Dużym atutem przemawiającym za Espanyolem jet fakt że na początku rozgrywek mogą skupić się wyłącznie na rozgrywkach ligowych ponieważ jeszcze nie biorą udziału w pucharach europejskich. Celem Espanyolu w tym sezonie jest miejsce w I-szej szóstce, gwarantujące miejsce w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Tak więc droga do wyznaczonego celu już rozpoczęta. Tym bardziej że nie stracili jeszcze żadnej brami, strzelając 2.

Piłkarze Getafe pod wodzą Victora Munoza sezon rozpoczęli obiecująco, najierw wygrali na wyjeździe ze Sportingiem Gijon, później przyszedł bezbramkowy remis z Betisem. W meczu z Betisem celowniki Getafe były strasznie rozregulowane, na co narzekali sami zawodnicy ( między innymi niewykorzystany rzut karny).

Podsumowując, Espanyol na początku sezonu koncentruje się tylko na lidze (trener podkreśla to na każdym kroku), do tego dochodzi gra na własnym terenie. Wygrana 1 bramką Espanyolu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

⚽Atletico Madryt-Recreativo Huelva
Typ : 1
Kurs : 1,50 bet-at-home


Na Vicente Calderon przyjedize Huelva i w zasadzie każdy inny wynik aniżeli win gospodarzy można będzie uznac jako niespodzianke. To co piłkarze z Madrytu pokazali w meczu LM z PSV zasługuje na brawa. Widac że Aguero jest w wysokiej dyspozycji. Dobrze w zespole czują się także Simao czy Luis Garcia. 3:0 na stadionie Phiillipsa w Eindhoven powinno dodac pewności siebie piłkarzom Aguirre. Po bojach w Champions League pora na 3pkt w Primera Division które wydają się w miare pewne o ile Atletico zagra na dobrym poziomie, bo ostatniego meczu ligowego najlepiej wspominac nie będa kiedy to polegli z Valladolid 1:2, ale tamten mecz wypaczył wyraźnie sędzia uznając pierwszą bramke straconą przez Atletico gdy wyraźnie bramkarz był faulowany a później dyktując karnego z kapelusza... Teraz czas na &quot;rehabilitacje&quot; i pokazanie że był to wypadek. U gospopdarzy nie zagra napewno Diego Forlan który w meczu z PSV doznał kontuzji i jest wykluczony z gry na kilka tygodni, ale jego miejsce zajmie Sinama-Pongolle który asystował przy jednej z bramek w meczu z PSV więc uważam że siła ofensywna nie będize kulała w tym meczu, bo Aguero potrafi nawet sam rozmontowac defensywe rywala.Ponadto zabraknie Johna Heitingi. Dobrą wiadomością dla Javier&#39;a Aguirre jest powrót Maxi&#39;ego Rodrigueza oraz Mariano Pernii - obydwaj byli zawieszeni. Po kontuzji wraca także Pablo. Swój debiut w lidze może zaliczyć także Ever Banega. Atletico stac na pewne zwycięstwo i uważam że z takim zespołem jak Huelva trzeba wygrywac chcąc liczyc się w walce o mistrza w obecncyh rozgrywkach. W dwóch ostatnich sezonach w Madrycie górą było Atletico wygrywając 3:0 i 2:1.

Prawddopodobne składy :

 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Na sobotę bardzo dobrym typem jest postawienie na wygraną gospodarzy w meczu Atletico Madryt - Recreativo Huelva. Gospodarze w 2 kolejce zaliczyli mała wpadke, czyli przegrana 2:1 z Valladolid. Następnie pokonali w Holandii PSV i to aż 3:0. Jak widać ta przegrana była wypadkiem przy pracy i po dzisiejszym meczu 3 pkt najprawdopodobniej zostaną w Madrycie. Niestety w meczu z PSV kontuzji nabawił się Forlan i nie bedzie mógł zagrać w dzisiejszym spotkaniu, lecz Atletico ma tak szeroką i wyrównaną kadrę że mogą zastąpić go innym zawodnikiem i poziom gry nie spadnie. W zespole gości nie zagra natomiast napastnik Ersen Martin oraz pod znakiem zapytania znajdują się występy Javi Fuego oraz Cesara Arzo. Faworyt w dzisiejszym meczu jest tylko jeden i jest nim zespół ze stolicy Hiszpanii. Można również spróbować ten mecz z handicapem bo nie sądze aby Huelva strzeliła bramkę przy takiej obronie jaką ma Atletico.
Typ: 1 ✅ oraz Atletico -1 ✅
Wynik: 4-0
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Valencia jak Valencia, ale z tego co wiem kontuzjowani są David Silva i David Villa, a więc motory napędowe Nietoperzy. Szansę gry prawdopodobnie otrzymają Morientes czy wkońcu Żigić. Czy oni zagrają rownie dobrze ? Mozliwe, ze tak, ale ja typowania Valencii się nie podejmuję.

Osobiscie skorzystałem z kursu na Atletico Madryt i choc pamiętam, ze w ubieglym sezonie zdarzało im się sporo wpadek z nizej notowanymi rywalami, to licze, ze z Recreativo pewnie wygrają i udokumentują swoją wysoką dyspozycję na starcie ligowego sezonu. W tym meczu nie zagra kontuzjowany Forlan, ale Sinama-Pongolle jest wartosciowym zmiennikiem Urugwajczyka, wiec o dyspozycje graczy ofensywnych raczej mozemy byc spokojni.
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madrid - Recreativo
Typ: Atletico Madrid -1.0
Kurs: 2.30
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Na dzień dzisiejszy wybrałem spotkanie 3 kolejki hiszpańskiej Primera Division, w którym zmierzą się Atletico Madryt z Recrativo Huelva. Atletico w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej dyspozycji co świadczy m.in. wtorkowe zwycięstwo w Lidze Mistrzów z PSV Eindhoven. W lidze dotychczas Atletico rozegrało dwa spotkania z czego jedno zakończyło się wysoką wygraną zespołu z Madrytu. W pierwszej kolejce pokonali zespół Malagi 4:0, w drugiej kolejce nie było już tak dobrze i Atletico uległo Realowi Valladolid 1:2. Na swoim terenie Atletico, jak na razie strzela więcej niż dwie bramki, co jest dobrym probnostykiem przed dzisiejszym spotkaniem. Atletico w letnim okienku transferowym pozyskało wielu wartościowych graczy. M.in takich jak: Grégory Coupet, Florent Sinama-Pongolle, John Heitinga czy Tomas Ujfalusi. W wysokiej formie są napastnicy Atletico: Sergio Aguero i Diego Forlan, którzy w sumie w tym sezonie zdobyli już pięć bramek. Zespół gości w lidze podobnie jak Atletico, zanotowało jedną wygraną i jedną porażkę. Wygrali na wyjeździe z Real Betis 1:0, a u siebie przegrali z Espanyolem Barcelona także 0:1. Bilans bezpośrednich spotkań na korzyść Atletico, które wygrało dwa razy, trzy razy padał remis, a raz wygrywało Recratovo. Sądzę więc, że Atletico pewnie pokona dzisiaj Recrativo.
 
bania 0

bania

Użytkownik
Dorzuce swoje 3 grosze do spotkania Valencia - Osasuna.
Wiadomo kontuzje Silvy i Villi dobrze nie wróżą, są to kluczowi zawodnicy. Nietoperzy posiadają dobrych zmienników. Emery który sezon temu zdobywał większość punktów u siebie w Almerii potrafił zrobić z domu twierdzę. I dlatego odradzam over w tym spotkaniu, widać ogarnął już obronę, wszystko zależy od tego kto pierwszy zdobędzie bramkę, licze tutaj na wynik 1:0, 2:0. Powracając do spotkania, zawodnicy tacy jak Morientes, Joaquin czy Mata potrafią przechylić szale zwycięstwa na swoją stronę. W czwartek wygrali swoje spotkanie z Maritmo 1:0 na wyjeździe, Emery dał szanse odpocząć bardziej kluczowym zawodnikom i wpuścił ich na druga połowę, wg mnie Maritmo to całkiem dobra drużyna i wynik cieszy. Na korzyść gospodarzy przemawia też &quot;szpital&quot; zawodników Osasuny:

13.9 Timo Hildebrand G 0 0-0
13.9 David Silva M 1 0-0
13.9 Ruben Baraja M 1 0-0
30.8 Carlos Marchena D 0 0-0
+ Villa

13.9 Ludovic Delporte M 0 0-0
13.9 Walter Pandiani F 0 0-0
13.9 Jokin Esparza D 0 0-0
13.9 Krisztian Vadocz M 0 0-0
13.9 Dady F 0 0-0
30.8 Xavier Margairaz M 0 0-0
30.8 Tiago Gomes D 0 0-0

Niestety nie wiem czy to są ważni zawodnicy ale jednak ich absencje mnie cieszą. Uważam że kurs 1.7-1.8 jest wart gry. Szanse zwycięstwa gospodarzy oceniam na 7,5/10.
✅✅✅

tak jak pisalem over w tym meczu to byla beznadziejna opcja, dobrze ze jej nie gralem ;]
 
P 0

pasy89

Użytkownik
kadra valencii na mecz z osasuną.

Bramkarze: Renan, Guaita

Obrońcy: Miguel, Alexis, Albiol, Helguera, Moretti, Del Horno

Pomocnicy: Albelda, Edu, Angulo, Fernandes, Pablo, Hugo Viana, Mata, Joaquín

Napastnicy: Villa, Morientes, Zigic

Villa jak widać jest gotowy do gry
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
David Villa jest w kadrze, ale czy zagra od pierwszej minuty nie wiadomo. Moim zdaniem usiądzie na ławce i wrazie niekorzystnego wyniku pojawi się na boisku w granicach 60 minuty.

Jesli chodzi o te absencje w Osasunie, ktore podał bania, to ważnym zawodnikiem jest niewątpliwie boczny pomocnik Delporte, ktory slynie z dokladnych dosrodkowan i ogolnie bardzo dobrze wykonywanych stalych fragmentów gry. Dady i Pandiani takze mogliby grac w pierwszym skladzie. Margairaz przychodzil do Pampeluny z nadzieją na dobre występy, ale poki co nie zaadoptowal sie w druzynie i raczejby nie grał.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Atletico Madryt - Recreativo de Huelva
typ: 1/1
kurs: 2,15
stawka:6/10
Expekt

Wcześniej nie byłem zdecydowany czy grać Atletico ale teraz mnie słaba postawa Birmingham zmotywowała...

Gospodarze:Z pewnością faworyt tego spotkania. Pytanie tylko czy udowodnią swoją przewagę już na początku.
Atletico powoli i z mozołem jest odbudowywane. To przecież 9 krotny mistrz kraju, który ostatnimi czasy spisywał się dość przeciętnie. Poprzedni sezon był jednak dla nich udany - dzięki temu Madryt w tym roku reprezentują 2 kluby w Lidze Mistrzów (a szkoda bo samo Atletico by mi wystarczyło :p ).
Zespół dysponuje wielką siłą ognia co udowadnia na każdym kroku. Wygrana 4-0 z Malagą w lidze czy pogrom jakiego dokonali w Eindhoven nad tamtejszym PSV pokazuje jak groźny to zespół... Jak groźny jest duet Forlan-Aguero. Dziś zabraknie tego pierwszego ale Aguero już wielokrotnie udowadniał, że radzi sobie bez starszego kolegi. Ty mabrdziej, że ma do pomocy takich graczy jak Maniche czy Simao.

Goście:
Raczej nie mogą liczyć na powtórzenie sukcesu z sezonu 2006/2007 kiedy to będąc beniaminkiem zajęli 8 miejsce. 16 lokata, tak jak w zeszłym sezonie wydaje się być o wiele bardziej prawdopodobna.
Choć w pierwszym meczu odnieśli zwycięstwo na wyjeździe to grali ze słabym Betisem, który nie będzie się znów liczył w lidze. 2 kolejka to mecz u siebie i porażka 0-1 z Espanyolem.
Przed sezonem dokonali jak dla mnie jednego ciekawego wzmocnienia, wypożyczając Kange Akale (WKS). Stracili jednak Siname Pongolle i to na rzecz dzisiejszego rywala...


Myślę, że Atletico nie będzie już oszczędzać sił jak w ostatnim spotkaniu i zapewni sobie zwycięstwo równie szybko co w spotkaniu z Malagą czy PSV.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Mecz: UD Almeria - Malaga
Dyscyplina: Piłka Nożna, La Liga - Hiszpania
Rodzaj: 1x2
Typ: UD Almeria
Kurs: 1.80
W niedzielę o godzinie 17:00 na stadionie Estadio de los Juegos Mediterráneos w Almerii gospodarze podejmować będą Malagę. Moim zdaniem faworyt jest jeden i to zdecydowany jest nim Almeria. Analizę spotkania zacznę właśnie od podopiecznych Gonzalo Arconady. Początek sezonu w wykonaniu gospodarzy naprawdę świetny. W pierwszej kolejce pewne zwycięstwo 3:1 z Baskami, a w drugiej kolejce spotkań remis z Valencią, a Almeria mogła ten mecz nawet wygrać. Arconada po meczu z Nietoperzami powiedział, że jego podobopiecznym zabrakło troszkę sił, bo Almeria miała naprawdę trudny okres przygotowawczy jednak teraz powinno być już ok. Almeria zakupiła sporą liczbę graczy, lecz tak naprawdę nie są to wielki nazwiska. Ogólnie Hiszpanie na transfery wydali 14.5 mln euro, a kupili tylko jednego znanego mi piłkarza Pablo Piattiego z Estudiantes. Argentyńczyk jest uważany za jednego z najbardziej utalentowanych graczy swojego pokolenia. Piatti swoją wartość udowodnił w zremisowanym 2:2 meczu z Valencią, bo zdobył w nim jedną z bramek. Z innych zakupionych graczy z dobrej strony pokazał się też Pellerano, który trafił do siatki w meczu z Bilbao. Malaga jest beniaminkiem i jak na razie radzi sobie bardzo słabo. W pierwszej kolejce Malaga pojechała do Madrytu i dostała łomot od Atletico, a mecz skończył się wynikiem 4:0. W poprzedniej kolejce na własnym terenie zremisowali bezbramkowo z Bilbao, które do potęg nie należy. Jak dobrze widać Malaga ma ogromne problemy w ataku. Do klubu ze stadionu La Rosaleda zawitało kilku ciekawych piłkarzy Cuadrado, Duda, Adrian, Luque, lecz prawie połowa graczy pozyskanych przez Malagę [dokładnie 6 z 13] jest wypożyczonych, a moim zdaniem nie jest to dobra polityka na przyszłość. Moim zdaniem Almeria wykorzysta dobrą formę i zdobędzie kolejne 3 punkty. Dobrym typem na ten mecz wydaje się również: Malaga nie strzeli gola. Ja osobiście liczę, że duet Piatti i Negredo zapewni komplet punktów gospodarzom.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Sporting Gijon - Barcelona
Zespół Barcelony w obecnym sezonie w 2 kolejkach zdobył tylko 1 pkt. a powinien mieć ich 6 ponieważ dotychczasowi rywale nie byli zbyt wymagający bo takie zespoły jak Numancia czy Racing sa jak najbardziej do ogrania dla takiego zespoły jak Barca. Dzisiaj zespół z Katalonii spotka się z kolejnym beniaminkiem który ma na koncie 0 pkt. Oba mecze Sporting przegrał tracąc przy tym 6 bramek, ale strzelajac 4. Barcelona w środku tygodnia pokonała Sporting Lizbona 3:1 i od tego meczu moim zdaniem powinniśmy widziec taka Barce jaka bysmy chcieli. W dzisiejszym meczu faworytem są piłakrze Pepa Guardioli i pierwsze 3 pkt w tym sezonie trafią wg mnie do Katalonii. Oprócz typu na Barcelonę wpadł mi w oko over w tym meczu, ponieważ jak już wspomniałem gospodarze stracili dużo bramek, ale również potrafią strzelać na bramke i to z dobrym skutkiem. Barcelona natomiast powinna sama coś tu strzelić i na pewno nie jedną bramkę, bo atak z Messim i Eto&#39;o musi strzelać aby zespół mógł wygrywać mecze i piąć się w górę tabeli.
Typ: 2 ✅ oraz over 2,5✅
Wynik: 1-6
--------------------
Almeria -
Malaga
W dzisiejszym meczu faworytem sa gospodarze i 3 pkt powinny trafić na ich konto po dzisiejszym meczu. Almeria ma na koncie 4 pkt w tym zwyciestwo na wyjezdzie w Bilbao oraz remis na wlasnym obiekcie z Valencia. Malaga w 2 meczach zdobyła 1 pkt i to w meczu u siebie z zespołem z Bilbao. Jak widać oba kluby zmieżyły się z zespołem Athletic i jedynym zespołem który wyszedł lepiej z tej konfontacji jest zespół Almerii. Oba kluby spotały sie juz 3 razy i bilans tych gier to zwyciestow Malagi (na własnym stadionie) oraz 2 remisy (na stadionie Almerii). Dzisiaj faworyt tego meczu powinien pokazać miejsce Malagi w tym sezonie i odnieść zwyciestwo inkasując przy tym 3 pkt na własnie konto.
Typ: 1 ✅
Wynik: 1-0
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
⚽Sporting Gijon-FC Barcelona
Typ : 2
Kurs : 1,50 bet-at-home


Wierze że wkońcu Barca wygra ligowy mecz. Bo o ile w ostatniej kolejce zaprezentowali się dobrze dominując przez całe spotkanie to nie udało się wywalczyc pełnej puli w meczu z Santander na Campo Nou. Teraz kolej na wyjazd do Gijon na mecz z tamtejszym SPortingiem, który po 2 kolejkach ma na koncie tzn nie ma żadnych zdobyczy punktowych. Barca może nie jest w tym o wiele lepsza bo ma 1pkt;) Ale klasa i możliwości czysto piłkarskie zdecydowanie po stronie podopiecznych Guardioli. w środowy wieczór w meczu Champions League udowodnili wkońcu że grac potrafią i odprawili z kwitkiem Sporting Lizbona.
W dzisiejszym meczu trener Guardiola nie będzie mógł liczyc na Francuza Henry który narzeka na infekcje gardła i został w Barcelonie podobnie jak Sylvinho. Ponadto wszyscy są zdolni do gry w tym meczu.
Nie wyobrażam sobie aby po 3 kolejkach Duma Katalonii nie miała na swoim koncie żadnego zwycięstwa. A już napewno z takim rywalem jak dzisiejszy wygrywac trzeba. Uważam że dzisiejszy mecz będzie wyglądał podobnie do tego który miał miejsce w 1998r kiedy to obie eklipy zmierzyły się ostatni raz na stadionie w Gijon i Barca wygrała 4:1

 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Sporting Gijon - FC Barcelona
typ: Handicap na gole Goście(-1)
kurs: 2,45
stawka:7/10
Expekt

wynik 1:6 ✅✅

Bardzo fajny typ w Primera Division.

Gospodarze:
Beniaminek, który po 10 latach wrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej a zarazem pewny kandydat do spadku.
Ich obydwa dotychczasowe mecze, zakończyły się porażkami.
Pierwszy - 1-2 z Getafe a drugi 3-4 z Sevillą.
Sporting przed sezonem został wzmocniony. Kupiono min. Carmelo z Numancii i Maldonado z Gimnastica oraz, co chyba najważniejsze wypożyczono Mate Bilicia. Zawodnik ten już w przeszłości grał dla klubu z Gijon. W 40 meczach strzelił 15 goli. Było to jednak w Secunda Division i mimo świetnego występu przeciwko Sevilli, gdzie zaliczył hattricka trudno sięspodziewać aby strzelał tak częściej.


Goście:
Wielki zawód jak do tej pory. Porażka 0-1 z Numancią i remis 1-1 z Racingiem to fatalne wyniki. Jedyna bramka jaką strzelili w lidze, padła po rzucie karnym...Klub zanotował najgorszy start od jakiś 40 lat (jeśli dobrze pamiętam). Jeśli Pep chce kontynuować pracę na Camp Nou, to się musi zmienić. Kibice Barcy nigdy nie należeli do cierpliwych i nawet taka legenda klubu musi się liczyć z tym, że kibice wyjmą białe chusteczki...
Dziś zagra raczej najmocniejszy skłąd. Bez eksperymentów i nowych twarzy. Mam nadzieję, że pokażą już grę na mirę wielkiej Barcelony i pokonają dzisiejszego rywala, conajmniej taką różnicą goli jak lizbończyków 5 dni temu.


Jestem pewien, że Barcelona rozpocznie oblężenie bramki Sportingu już na początku...a przewiduje wynik w okolicach 1-3.
Dobrym rozwiązaniem jest również postawienie ovea w tym meczu, na to jednak się tym raem nie zdecydowałem.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Jak na razie Primera Division wydaje się byc najlepsza do typowania. Ciekawe kursy i ciekawe mecze i na razie równa forma kilku drużyn. Wczoraj kasa na Atletico dzisiaj Almeria Villareal i Valencia zobaczymy co pokaże Barcelona? Myśle ze wygra kilkoma bramkami.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Jak dla mnie bardzo udany weekend, 5/5 trafionych typów bardzo mnie cieszy bo po poprzednim weekendzie nie bylem zadowolony, ale teraz wszystko wróciło do normy. Cieszy mnie forma Barcelony, która chyba już powróciła do wysokiej formy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom