>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka Primera Division 18-20 września 2010r.

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP

Bet365

Już jutro rusza 3 kolejka Primera Divison.
Na pierwszy rzut oka ciekawe kursy wydają się być na Real Madryt oraz Barcelonę. Trudno sobie wyobrazić kolejną wpadkę Blaugrany z rzędu , natomiast trzeba zauważyć , że Atletico na pewno nie da za wygraną i remis to dla nich minimum w tym meczu. Nawet można mieć wrażenie , że wczorajszym meczem w ramach LE postanowili oszczędzać siły kosztem tego meczu. Ciekawie się również zapowiada pojedynek Herculesa , który podbudowany wygranym meczem z Barceloną będzie za wszelką cenę chciał zainkasować 3pkt na własnym stadionie z Valencią. Na Mallorce również wydaję się być bardzo przyzwoity kurs.
Po prostu ta kolejka będzie z pewnościa obfitowała w gole i niesamowite emocje.
Zapraszam do analiz i dyskusji !​
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Na 1 rzut oka spodobało mi się spotkanie: Espanyol-Almeria, wg. mnie Espanyol sobie bez problemu poradzi. Jesteśmy już po 2 kolejkach La Liga i Espanyol na swoim boisku łatwo sobie poradził z nie byle kim bo z Getafe ale potem spory łomot na wyjeździe w Villarreal 4:0, zaś Almeria 2 remisy na początku z Osasuną (0:0) i Sociedad (2:2). Obie drużyny spotkały się ze sobą 6 krotnie i bilans przemawia za drużyną z Barcelony: 3 zwycięstwa-1 remis i 2 zwycięstwa Almeria. Ostatnie spotkanie odbyło się na stadionie Almerii (25.04.2010) i Espanyol wygrał 1:0.
Nie wiem o sytuacjach kadrowych ale myślę że Espanyol to wygra.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Real Sociedad - Real Madrid
Już dzisiaj beniaminka z Sociedad czeka poważny sprawdzian przyjeżdża do nich zespół Realu Madryt. Oba zespoły mają po 4pkt. w ligowej tabeli jednak to dopiero 3 seria spotkań. Na początku warto wspomnieć o kontuzjach w zespole Sociedad zabraknie jedynie Diego Ifrana, Jednak w zespole Królewskich po stronie start jest znacznie więcej Albiol , Gago ,Garay , Kaka oraz nieobecny decyzją trenera Mohamed Diarra. W kadrze znalazło się miejsce dla Sergio Ramosa który wraca po krótkiej kontuzji. Zespól Jose Mourinho na pewno nie może zlekceważyć rywala beniaminkowie to nie są już dostarczyciele punktów o czym bezlitośnie przekonała się przed tygodniem Barcelona przegrywając z Herkulesem. Królewscy mierzyli się ostatnio raz zespołem przed rokiem gdy klub z Sociedad obchodził rocznice powstanie wtedy lepsi okazali się piłkarze Realu Madryt wygrywając 2:0. Patrząc na to wszystko wydaje się że zwycięstwo Realu Madryt jest nieuniknione.
Moje propozycje :
Real Madryt win @@ 1,40 Bet365
Strzelec Gola : Higuain @@ 1,90 Bet365
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Co do meczu Espanyolu z Almerią różnie może być. Oba zespoły zapowiadają , że interesuje ich wyłącznie 3pkt. Obie drużyny również podkreślają słabe punkty przeciwników . Espanyol posiada wielu dobrych i skutecznych piłkarzy ale za to Almeria potrafi się naprawdę zmobilizować. Ciężki mecz do typowania. Jeśli miałbym typować to postawiłbym na UNDER 2,5 gola i również DW 1 połowy (0:0) .
Kalu Uche zaczyna na ławce. Nieraz potrafi napędzić drużynę więc sądzę, że dzisiaj nie ujrzymy gradu goli przede wszystkim w 1 połowie tylko bardziej mieszaną grę. Dużo ataków ale też dużo ostrożnej gry w środku pola. Oba zespoły w ustawieniu 4-2-3-1. Espanyol będzie miał w ataku Sergio Garcie więc o wiele lepsze ogniwo niż atak Almerii.
Mecz typowo underowy ale za duże pieniądze bym nic tutaj nie stawiał.
Co do meczu Mallorca - Osasuna. Obie drużyny miały okazję spotkać się w poprzednich kolejkach z Realem. Zwycięsko przynajmniej połowicznie wyszli z tego piłkarze Mallorci remisując bezbramkowo. Mallorca straciła swoje największe pole rażenia jakim był niewątpliwie Aduriz. Mallorca generalnie teraz w dołku gdyż ich ostatnie mecze nie zachwycają i przeplatają się remisy z porażkami. Ostatnie zwycięstwo zanotowali w towarzyskim meczu z Birmingham. Generalnie ostatnio strasznie underowo , ciężko im idzie ta gra i strzelanie. Laudrup zapowiedział, że musi ten mecz wygrać gdyż inaczej morale zespołu strasznie się obniżą i będzie coraz gorzej. Podkreślił , że chce aby jego zespół w tym sezonie zaprezentował się podobnie jak w poprzednim tworząc ze swojego stadionu twierdzę nie do zdobycia.
Osasuna jakby na złość zapowiada, że nie popuści drużynie gospodarzy chociażby z tego względu , że mają ma bilans jeszcze gorszy niż Mallorca. Osasuna ostatnie zwycięstwo zanotowała 5 maja na własnym stadionie z Deportivo. Do tej pory nieporadność piłkarzy skutkowała beznadziejnymi wynikami i pomimo mało traconych goli wciąż przegrywali. Dzisiejszy mecz sądzę, że powinien skończyć się minimalnie 3 bramkami. Kiedyś musi przejść zła pasa obu zespołów i będa mieli okazję wg mnie dzisiaj sobie postrzelać. Osasuna ustawienie 4-2-3-1 natomiast Mallorca standardowo 4-4-2 a w ataku ujrzymy Cavenaghi&#39;ego, nowy nabytek z Bordeaux w duecie z Webo. W ataku Osasuny wciąż dość zaawansowany wiekowo osamotniony Pandiani . Z tyłu w ofensywie pomagać mu będą Masoud, Soriani i Juanfran.
Jak dla mnie Over 2,5 oraz typ na Mallorce.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Malagi z Sevillą. Wg mnie warto tu zagrać 1X po kursie 1,65 (expekt). Gospodarze są w znakomitej formie, 5 goli strzelonych na boisku w Saragossie to nie przypadek. Formą imponuje 17-letni zaledwie wychowanek Malagi - Juanmi, który w tym spotkaniu zdobył 2 gole. Sevilla mnie w tym sezonie nie zachwyca.
Dziś zagra do tego bez 3 kluczowych postaci: Luisa Fabiano, który jest niekwestionowanym liderem tej drużyny, wspaniałego skrzydłowego Jesusa Navasa, a także Konko - najlepszego moim zdaniem gracza Sevilli w tym sezonie. To, co w ostatnich spotkaniach robi ostatni z wymienionych zawodników zasługuje na wielkie słowa uznania i ci, którzy śledzą poczynania tego zespołu, z pewnością potwierdzą moje słowa. Tego dnia w Maladze zabraknie jednak tych piłkarzy, więc można sobie wyobrazić, jak bardzo obniża to siłę Andaluzyjczyków.
Warto zajrzeć też do statystyk. W 4 ostatnich konfrontacjach tych drużyn Malaga poniosła tylko 1 porażkę (1:2), 2 spotkania zremisowała 2:2 i 1 wygrała 0:1.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Bardzo atrakcyjny jest kurs na villareal w meczu z slabiutkim levante. Chlopaki w poprzedniej kolejce rozniesli dobry espanyol 4-0, a teraz przyjdzie im sie zmierzyc z slabiutka druzyna ktora okupuje ostatnie miejsce w tabeli i w dwch meczach dostala po 4 gole, w tym u siebie z sevilla. Kurs 2.05 jak najbardziej warty grania.
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nożna / Primera Division / godz 21.00
Spotkanie: Malaga - Sevilla (hc 1-0)
Typ: 2
Kurs: 5.0
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Nikt nie ma watpliwosci,ze walka o mistrzostwo Hiszpani rozegra sie pomiedzy Realem i Barcelona. O 3 pozycje w lidze powinna powalczyc Valencia, Atlético Madrid i oczywiscie Sevilla. Wydaje się,ze najwieksze szanse powinna mieć własnie Sevilla. To ona dysponuje najwiekszym budzetem zaraz po Relu i Barcelonie. Sam sklad wyceniany jest na az na 195 mln E. W druzynie jest kilku naprawde swietnych pilkarzy. Najwieksza uwage przyciagaja: Álvaro Negredo (16 mln E), Luís Fabiano (24 mln E), Diego Perotti (16mln E), Didier Zokora (16 mln E) i Jesús Navas (30 mln E). Poza tymi inwidualnosciami jest to ogolnie bardzo dobry i zgrany zespół. Nie mozna im jednak pogratulowac ostatnich dwoch wystepow,a wlasciwie wynikow w nich osiagnietych. Przed tygodniem zremisowali bezbramkowo u siebie z La Coruna zas w czwartek w Lidze Europejskiej takze przed wlasna publicznoscia ulegli nieznacznie 0-1 Paryzanom. Przy tych rezultatach prezentowali jednak calkiem przyzwoity futbol dajacy nadzieje na przyszlosc. Wielka szansa na komplet punktow wydaje sie byc zatem potyczka z Malaga. Rywal nie nalezy do najsilniejszych. Sklad wyceniany na zaledwie 57 mln E. W dodatku w tym spotkaniu wystapia bardzo oslabieni. Napewno nie zobaczymy Dudy,Gaspara, Rosario, Malagueno, Silvy i Fernandeza. Przy takich brakach i wogole duzo mniejszym potencjale druzyny trudno mi uwierzyc,ze Malage bedzie stac na odebranie punktow Sevilli.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
W dodatku w tym spotkaniu wystapia bardzo oslabieni. Napewno nie zobaczymy Dudy,Gaspara, Rosario, Malagueno, Silvy i Fernandeza. Przy takich brakach i wogole duzo mniejszym potencjale druzyny trudno mi uwierzyc,ze Malage bedzie stac na odebranie punktow Sevilli.
Skoro piszesz analizę tego meczu, czemu uwzględniasz jedynie absencje w zespole Malagi? Nic nie napisałeś, że w Sevilli nie zagrają Fabiano, Navas i Konko.
 
dexter24 0

dexter24

Użytkownik
a kolejna sprawa to na boisku pieniądze nie grają ! przykład Juventus Lech ( takich przykładów w piłce jest mnóstwo) więc argumenty że piłkarze Malagi są mnie warci trochę nie na miejscu ????
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Deportivo La Coruna - Getafe CF
  • Typ: suma bramek w 1-szej połowie meczu: 0.5+ | 0:1 ✅
  • Kurs: 1.41

Wielu się zastanawia jak &quot;ugryść&quot; ten mecz. Ja mam ciekawą propozycję. Over 0,5 gola w pierwszej połowie. A czemu? Bo po dwóch bezbramkowych remisach teraz drużyna Deportivo będzie chciała w końcu wygrać mecz i zdobyć jakies bramki, których kibice sią domagają. Getafe w 2 pierwszych spotkaniach 5 bramek. W każdym spotkaniu od początku sezonu liczba bramek w pierwszej połowie wynosiła conajmniej dwie. Myślę że Getafe podejdzie do tego meczu bez kompleksów i będą chcieli wygrać. To początek sezonu, nie mają nic do stracenia. Powinni rzucić się do ataku od 1-szej minuty meczu. Myślę że pierwszej części gry padnie 1-2 bramki. Nie wiem który zespół je strzeli, ale zapowiada się niezła wymiana. Deportivo nie zagra trzeciego meczu z rzędu na wynik 0:0 tego jestem pewien.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom