>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 kolejka Primera Division 18-20 września 2010r.

Status
Zamknięty.
P 95

piotrek_

Forum VIP

Bet365

Już jutro rusza 3 kolejka Primera Divison.
Na pierwszy rzut oka ciekawe kursy wydają się być na Real Madryt oraz Barcelonę. Trudno sobie wyobrazić kolejną wpadkę Blaugrany z rzędu , natomiast trzeba zauważyć , że Atletico na pewno nie da za wygraną i remis to dla nich minimum w tym meczu. Nawet można mieć wrażenie , że wczorajszym meczem w ramach LE postanowili oszczędzać siły kosztem tego meczu. Ciekawie się również zapowiada pojedynek Herculesa , który podbudowany wygranym meczem z Barceloną będzie za wszelką cenę chciał zainkasować 3pkt na własnym stadionie z Valencią. Na Mallorce również wydaję się być bardzo przyzwoity kurs.
Po prostu ta kolejka będzie z pewnościa obfitowała w gole i niesamowite emocje.
Zapraszam do analiz i dyskusji !​
 
poznaniak 128

poznaniak

Użytkownik
Na 1 rzut oka spodobało mi się spotkanie: Espanyol-Almeria, wg. mnie Espanyol sobie bez problemu poradzi. Jesteśmy już po 2 kolejkach La Liga i Espanyol na swoim boisku łatwo sobie poradził z nie byle kim bo z Getafe ale potem spory łomot na wyjeździe w Villarreal 4:0, zaś Almeria 2 remisy na początku z Osasuną (0:0) i Sociedad (2:2). Obie drużyny spotkały się ze sobą 6 krotnie i bilans przemawia za drużyną z Barcelony: 3 zwycięstwa-1 remis i 2 zwycięstwa Almeria. Ostatnie spotkanie odbyło się na stadionie Almerii (25.04.2010) i Espanyol wygrał 1:0.
Nie wiem o sytuacjach kadrowych ale myślę że Espanyol to wygra.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Real Sociedad - Real Madrid
Już dzisiaj beniaminka z Sociedad czeka poważny sprawdzian przyjeżdża do nich zespół Realu Madryt. Oba zespoły mają po 4pkt. w ligowej tabeli jednak to dopiero 3 seria spotkań. Na początku warto wspomnieć o kontuzjach w zespole Sociedad zabraknie jedynie Diego Ifrana, Jednak w zespole Królewskich po stronie start jest znacznie więcej Albiol , Gago ,Garay , Kaka oraz nieobecny decyzją trenera Mohamed Diarra. W kadrze znalazło się miejsce dla Sergio Ramosa który wraca po krótkiej kontuzji. Zespól Jose Mourinho na pewno nie może zlekceważyć rywala beniaminkowie to nie są już dostarczyciele punktów o czym bezlitośnie przekonała się przed tygodniem Barcelona przegrywając z Herkulesem. Królewscy mierzyli się ostatnio raz zespołem przed rokiem gdy klub z Sociedad obchodził rocznice powstanie wtedy lepsi okazali się piłkarze Realu Madryt wygrywając 2:0. Patrząc na to wszystko wydaje się że zwycięstwo Realu Madryt jest nieuniknione.
Moje propozycje :
Real Madryt win @@ 1,40 Bet365
Strzelec Gola : Higuain @@ 1,90 Bet365
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Co do meczu Espanyolu z Almerią różnie może być. Oba zespoły zapowiadają , że interesuje ich wyłącznie 3pkt. Obie drużyny również podkreślają słabe punkty przeciwników . Espanyol posiada wielu dobrych i skutecznych piłkarzy ale za to Almeria potrafi się naprawdę zmobilizować. Ciężki mecz do typowania. Jeśli miałbym typować to postawiłbym na UNDER 2,5 gola i również DW 1 połowy (0:0) .
Kalu Uche zaczyna na ławce. Nieraz potrafi napędzić drużynę więc sądzę, że dzisiaj nie ujrzymy gradu goli przede wszystkim w 1 połowie tylko bardziej mieszaną grę. Dużo ataków ale też dużo ostrożnej gry w środku pola. Oba zespoły w ustawieniu 4-2-3-1. Espanyol będzie miał w ataku Sergio Garcie więc o wiele lepsze ogniwo niż atak Almerii.
Mecz typowo underowy ale za duże pieniądze bym nic tutaj nie stawiał.
Co do meczu Mallorca - Osasuna. Obie drużyny miały okazję spotkać się w poprzednich kolejkach z Realem. Zwycięsko przynajmniej połowicznie wyszli z tego piłkarze Mallorci remisując bezbramkowo. Mallorca straciła swoje największe pole rażenia jakim był niewątpliwie Aduriz. Mallorca generalnie teraz w dołku gdyż ich ostatnie mecze nie zachwycają i przeplatają się remisy z porażkami. Ostatnie zwycięstwo zanotowali w towarzyskim meczu z Birmingham. Generalnie ostatnio strasznie underowo , ciężko im idzie ta gra i strzelanie. Laudrup zapowiedział, że musi ten mecz wygrać gdyż inaczej morale zespołu strasznie się obniżą i będzie coraz gorzej. Podkreślił , że chce aby jego zespół w tym sezonie zaprezentował się podobnie jak w poprzednim tworząc ze swojego stadionu twierdzę nie do zdobycia.
Osasuna jakby na złość zapowiada, że nie popuści drużynie gospodarzy chociażby z tego względu , że mają ma bilans jeszcze gorszy niż Mallorca. Osasuna ostatnie zwycięstwo zanotowała 5 maja na własnym stadionie z Deportivo. Do tej pory nieporadność piłkarzy skutkowała beznadziejnymi wynikami i pomimo mało traconych goli wciąż przegrywali. Dzisiejszy mecz sądzę, że powinien skończyć się minimalnie 3 bramkami. Kiedyś musi przejść zła pasa obu zespołów i będa mieli okazję wg mnie dzisiaj sobie postrzelać. Osasuna ustawienie 4-2-3-1 natomiast Mallorca standardowo 4-4-2 a w ataku ujrzymy Cavenaghi&#39;ego, nowy nabytek z Bordeaux w duecie z Webo. W ataku Osasuny wciąż dość zaawansowany wiekowo osamotniony Pandiani . Z tyłu w ofensywie pomagać mu będą Masoud, Soriani i Juanfran.
Jak dla mnie Over 2,5 oraz typ na Mallorce.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Malagi z Sevillą. Wg mnie warto tu zagrać 1X po kursie 1,65 (expekt). Gospodarze są w znakomitej formie, 5 goli strzelonych na boisku w Saragossie to nie przypadek. Formą imponuje 17-letni zaledwie wychowanek Malagi - Juanmi, który w tym spotkaniu zdobył 2 gole. Sevilla mnie w tym sezonie nie zachwyca.
Dziś zagra do tego bez 3 kluczowych postaci: Luisa Fabiano, który jest niekwestionowanym liderem tej drużyny, wspaniałego skrzydłowego Jesusa Navasa, a także Konko - najlepszego moim zdaniem gracza Sevilli w tym sezonie. To, co w ostatnich spotkaniach robi ostatni z wymienionych zawodników zasługuje na wielkie słowa uznania i ci, którzy śledzą poczynania tego zespołu, z pewnością potwierdzą moje słowa. Tego dnia w Maladze zabraknie jednak tych piłkarzy, więc można sobie wyobrazić, jak bardzo obniża to siłę Andaluzyjczyków.
Warto zajrzeć też do statystyk. W 4 ostatnich konfrontacjach tych drużyn Malaga poniosła tylko 1 porażkę (1:2), 2 spotkania zremisowała 2:2 i 1 wygrała 0:1.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Bardzo atrakcyjny jest kurs na villareal w meczu z slabiutkim levante. Chlopaki w poprzedniej kolejce rozniesli dobry espanyol 4-0, a teraz przyjdzie im sie zmierzyc z slabiutka druzyna ktora okupuje ostatnie miejsce w tabeli i w dwch meczach dostala po 4 gole, w tym u siebie z sevilla. Kurs 2.05 jak najbardziej warty grania.
 
huczek 14

huczek

Użytkownik
Piłka nożna / Primera Division / godz 21.00
Spotkanie: Malaga - Sevilla (hc 1-0)
Typ: 2
Kurs: 5.0
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Nikt nie ma watpliwosci,ze walka o mistrzostwo Hiszpani rozegra sie pomiedzy Realem i Barcelona. O 3 pozycje w lidze powinna powalczyc Valencia, Atlético Madrid i oczywiscie Sevilla. Wydaje się,ze najwieksze szanse powinna mieć własnie Sevilla. To ona dysponuje najwiekszym budzetem zaraz po Relu i Barcelonie. Sam sklad wyceniany jest na az na 195 mln E. W druzynie jest kilku naprawde swietnych pilkarzy. Najwieksza uwage przyciagaja: Álvaro Negredo (16 mln E), Luís Fabiano (24 mln E), Diego Perotti (16mln E), Didier Zokora (16 mln E) i Jesús Navas (30 mln E). Poza tymi inwidualnosciami jest to ogolnie bardzo dobry i zgrany zespół. Nie mozna im jednak pogratulowac ostatnich dwoch wystepow,a wlasciwie wynikow w nich osiagnietych. Przed tygodniem zremisowali bezbramkowo u siebie z La Coruna zas w czwartek w Lidze Europejskiej takze przed wlasna publicznoscia ulegli nieznacznie 0-1 Paryzanom. Przy tych rezultatach prezentowali jednak calkiem przyzwoity futbol dajacy nadzieje na przyszlosc. Wielka szansa na komplet punktow wydaje sie byc zatem potyczka z Malaga. Rywal nie nalezy do najsilniejszych. Sklad wyceniany na zaledwie 57 mln E. W dodatku w tym spotkaniu wystapia bardzo oslabieni. Napewno nie zobaczymy Dudy,Gaspara, Rosario, Malagueno, Silvy i Fernandeza. Przy takich brakach i wogole duzo mniejszym potencjale druzyny trudno mi uwierzyc,ze Malage bedzie stac na odebranie punktow Sevilli.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
W dodatku w tym spotkaniu wystapia bardzo oslabieni. Napewno nie zobaczymy Dudy,Gaspara, Rosario, Malagueno, Silvy i Fernandeza. Przy takich brakach i wogole duzo mniejszym potencjale druzyny trudno mi uwierzyc,ze Malage bedzie stac na odebranie punktow Sevilli.
Skoro piszesz analizę tego meczu, czemu uwzględniasz jedynie absencje w zespole Malagi? Nic nie napisałeś, że w Sevilli nie zagrają Fabiano, Navas i Konko.
 
dexter24 0

dexter24

Użytkownik
a kolejna sprawa to na boisku pieniądze nie grają ! przykład Juventus Lech ( takich przykładów w piłce jest mnóstwo) więc argumenty że piłkarze Malagi są mnie warci trochę nie na miejscu ????
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Deportivo La Coruna - Getafe CF
  • Typ: suma bramek w 1-szej połowie meczu: 0.5+ | 0:1 ✅
  • Kurs: 1.41

Wielu się zastanawia jak &quot;ugryść&quot; ten mecz. Ja mam ciekawą propozycję. Over 0,5 gola w pierwszej połowie. A czemu? Bo po dwóch bezbramkowych remisach teraz drużyna Deportivo będzie chciała w końcu wygrać mecz i zdobyć jakies bramki, których kibice sią domagają. Getafe w 2 pierwszych spotkaniach 5 bramek. W każdym spotkaniu od początku sezonu liczba bramek w pierwszej połowie wynosiła conajmniej dwie. Myślę że Getafe podejdzie do tego meczu bez kompleksów i będą chcieli wygrać. To początek sezonu, nie mają nic do stracenia. Powinni rzucić się do ataku od 1-szej minuty meczu. Myślę że pierwszej części gry padnie 1-2 bramki. Nie wiem który zespół je strzeli, ale zapowiada się niezła wymiana. Deportivo nie zagra trzeciego meczu z rzędu na wynik 0:0 tego jestem pewien.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom