>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 Kolejka Primera Division - [15-16.09.2007]

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Na pierwszy ogień... a dokładniej to w sobotni wieczór swoje spotkania rozegrają faworyci do mistrzostwa, a mianowicie Real Madryt i Valencia podejmą oni beniaminkow odpowiednio Almerię i Valladolid i raczej nie ma co ukrywać, że każdy inny wynik oprócz zwyciestwa faworytow byłby sporą niespodzianką. Tak więc w tych meczach typuję zwycięstwa gospodarzy.

Moją uwagę zwraca również spotkanie z udziałem trzeciego z beniaminków - Realu Murcia, ktory podejmuje moje ulubione Atletico Madryt ;) Atletico, które sezon rozpoczęło niezłym spotkaniem, ale mimo wszystko przegranym 1:2 z Realem Madryt. Pozniej przez własną nieskutecznosć tylko zremisowało 1:1 z Mallorcą, ale uwazam, ze tym razem piłkarze tej druzyny w pełni wykorzystają swoje atuty i pewnie ograją beniaminka z Murcii. Kurs na zwycięstwo Atletico oscyluje w granicach 2,20 a to mnie bardzo zadowala ;) Stawiam na zwycięstwo Atletico
 
stomil_fan1945 0

stomil_fan1945

Użytkownik
Murcia - Atletico Sevilla - Murcia
Choc jestem kibicem Realu madryt rowniez stawiam na Atletico kolejna strata punktow w ich wykonaniu bedzie totalna porazka. Atletico posiada w swoich szeregach pilkarzy swiatowego formatu i nie sadze zeby Murcia zabrala choc punkt. 14 pozycja jaka jest zajmowana przez ,,Rojiblancos&#39;&#39; to napewno nie jest to czego oczekuja kibice . Uwazam ze spotkanie z beniaminkiem pozwoli druzynie ze stolicy uzyskac pierwsze zwyciestwo w lidze choc w druzynie gospodarzy wystapi niegdys niezly napastnik Atletico José María Movilla Cubero to i tak stawiam na 2
Kolejnym wedlug mnie faworytem bedzie SEVILLA w spotkaniu Sevilla - Recrativo. Podobieczni Juande Ramosa rozgromili ostatnio w eliminacjach Champions Lige AEK Ateny na wyjezdzie az 1:4. Sevilla . NIedzielne derby Andaluzji odbeda sie na korzysc gospodarzy ;-) ;-) ????
 
beau 1

beau

Forum VIP
Nie byłbym taki przekonany bo Sevilla gra w środe ważny mecz w LM z Arsenalem.Zapowiada się niesamowite widowisko bo oba zespoły prezentują podobny styl gry.Mimo to uważam , że Sevilla powinna wygrać.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
mecz: Real Madrid - UD Almeria
typ: over 2.5
kurs: 1,55
buk: bet-at-home

Dzisiaj w lidze hispańskiej dojdzie do meczu pomiedzy zeszłorocznym mistrzem hiszpnii ,a beniaminkiem 1 ligi hiszpanskiej. Faworytem tego meczu sa oczywiscie piłkarze Realu Madryt ktorzy sa liderami w tegorocznych rozgrywkach ,natomiast Almeria zajmuje 7 miejsce. Real ma jak narazie komplet zwyciestw (2 zwyciestwa) i bilans bramkowy 7-1 ,Almeria ma 3 pkt i bilans bramkowy 4-2. Obie druzyny zanotowały we wszystkich swoich meczach w tym sezonie over i moim zdaniem dzisiaj rownież powienien pasc wynik powyzej 2,5 bramki.

Przypuszczalne składy drużyn:

Real: Casillas - Sergio Ramos, Cannavaro, Metzelder, Drenthe, Diarra, Sneijder, Guti, Robinho, Van Niestelrooy, Raul

Almeria: Cobeno - Carlos Garcia, Acasiete, Bruno, Mane, Juanito, Soriano, Juanma Ortiz, Negredo, Crusat, Corona

wynik 3-1 ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Spotkanie: Valencia - Valladolid
Typ: Valencia ✅
Kurs: 1,50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Póki co piłkarze Valencii nie zachwycają swoich fanów... porażka 0-3 z Villareal była fatalnym meczem w wykonaniu piłkarzy Valencii, i choć w poprzednim spotkaniu Che wygrali 2:1 z Almerią to ich gra była tylko niewielę lepsza. Wszystko to ma jednak się zmienić już dziś. Co prawda poważnie osłabiona, ale mająca bardzo szeroką i wyrównaną kadrę Valencia ma pewnie pokonać beniaminka Valladolid. Wydaje mi się, że można zaufać piłkarzom tej drużyny i postawić dziś na ich zwycięstwo. Bukmacherzy mając na uwadze słabą postawę w poprzednich meczach wystawili bardzo atrakcyjny moim zdaniem kurs na ten mecz jakim jest 1,50. Ja z tego kursu nieomieszkam skorzystać i gram na pewną wygraną Valencii, którą do zwycięstwa poprowadzą David Villa i Fernando Morientes ;)


Na dziś polecam również Real Madryt - Almeria over 2,5 - kurs 1,60 w Unibet ✅
 
duda 380

duda

Użytkownik
16.09 [19:00] FC Sevilla - Huelva 1,45 3,75 7,00

W trzeciej kolejce hiszpańskiej Primera Division Sevilla podejmować będzie Huelvę. Gospodarze zagrali w tym sezonie jeden mecz ligowy i mają 3 pkt. Wiedzą już że aby utrzymać równy dystans do czołówki muszą wygrać. A jak wiemy dzisiaj gra Real, który ma okazję na 3 zwycięstwo z rzędu. Piłkarze Sevilli wygrali pierwszy mecz Getafe 4-1. Natomiast zespół Recreativo póki co niczym szczególnym się nie wykazał, a dwa punkty zdobyte w dotychczasowych spotkaniach także nie są imponującym osiągnięciem. Dwa remisy z Betisem i Getafe które jak już wspominałem Sevilla rozgromiła 4-1. Wydaje mi się że drużyna Sevilli spokojnie poradzi sobie z bardzo przeciętną drużyną Huelvy ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak widać dwa posty wyżej wczorajszy dzień z Primera Division udany ;) Co prawda potrzebne było wiele szczęścia aby Valencia ograła Valladolid, ale... liczy się wynik końcowy ;)

Jeśli chodzi o dzień dzisiejszy to zainteresowało mnie przede wszystkim jedno spotkanie, a mianowicie Real Murcia - Atletico Madryt ;)

Real Murcia - Atletico Madryt
Przed sezonem wiele spektakularnych zakupów, m.in Forlan, Luis Garcia, Simao Sabrosa, Jose Antonio Reyes... ale póki co zawodzą swoich fanów. Mowa tutaj oczywiście o piłkarzach drużyny Atletico Madryt, którzy w pierwszych dwóch ligowych spotkaniach zdołali zdobyć ledwie punkt remisując na własnym stadionie z Mallorcą 1:1. W tamtym spotkaniu zawiodła skuteczność, a w pierwszym przegranym 1:2 z Realem Madryt niby wszystko było ok, ale Real na początku sezonu jest Wielki i naprawdę o punkty na Santiago Bernabeu było bardzo ciężko choć w sumie były do zdobycia ;) W każdym bądź razie dziś piłkarze Rojiblancos staną przed szansą na zdobycie pierwszego w tym sezonie kompletu punktów. Ich rywalem jest beniaminek Real Murcia, który sezon rozpoczął nadspodziewanie dobrze m.in pokonując 2:1 Real Saragossa. Wydaje mi się jednak, że Atletico postawi dziś poprzeczkę znacznie wyżej i maximum możliwości na co będzie stać gospodarzy będzie remis. Jednak ja zdecyduję się postawić czystą &quot;dwójkę&quot; na gości. Atletico jest drużyną bardzo dobrze grającą na wyjazdach. Zdecydowanie lepiej idzie im gra z kontrataku niż atak pozycyjny jaki trzeba stosować w domowych meczach. Innymi słowy liczę dziś na dobrą postawę piłkarzy Atletico, którzy mam nadzieję tym razem nie zawiodą. Dodatkowo kurs 2,10 zachęca do stawiania na &quot;dwójkę&quot; ;)
Mój typ: Atletico Madryt - 2,10 w Unibet ⛔
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jak sobota była bardzo udana tak niedziela kompletnie nieudana :p Po raz kolejny zawiodłem się na moim Atletico, które niestety... ale znów zawiodło. Piłarze Rojiblancos już nie pierwszy raz mieli rozregulowane celowniki co zresztą w końcówce spotkania się na nich zemściło. Mam jednak nadzieję, że w kolejnych spotkaniach będzie lepiej choć trzeba przyznać, że następne spotkanie z Racingiem Santander do łatwych nie będzie należało.

Obok Atletico rozczarowała również Barcelona, której bezbramkowy remis z Osasuną chluby nie przynosi. Natomiast w bardzo dobrej dyspozycji znajduja się piłkarze Realu Madryt oraz Sevilli, którzy pewnie wygrali swoje mecze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom