>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

3 kolejka PGE Ekstraliga 22-24.04.2016

Status
Zamknięty.
artis 24

artis

Użytkownik
Mecz Unii Tarnów ze Stalą Gorzów został odwołany przez niekorzystne prognozy pogody.
Telewizja pokaże w zamian mecz Falubazu z ROWem Rybnik.
 
cruel21 151

cruel21

Użytkownik
Mecz Unii Tarnów ze Stalą Gorzów został odwołany przez niekorzystne prognozy pogody.
Telewizja pokaże w zamian mecz Falubazu z ROWem Rybnik.
Sugerując się prognozą z TV to dziś też miało być deszczowo w TArnowie, a tu w ciągu dnia zero opadów, Głupia decyzja moim zdaniem.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Pierwsze co rzuciło mi sie w oczy w meczu mojego ukochango klubu to over punktowy juniora Betardu
Maksym Drabik over 7,5 STS 1,75 ✅✅ Drabik izzi , 9+1 , piękny mecz
Drabik jest bardzo uzdolnionym juniorem , choć mam nadzieję że nasi juniorzy go przywiozą w pierwszym biegu tak rozum mówi ,że nie ma takiej opcji. Drabik w formie co pokazują różne turnieje indywidualne.W tamtym roku Drabik był jedną z wiodących postaci w Grudziadzu zdobywając 10+3 w 5 startach. Myśle ze linia w stu procentach do grania!
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Rybnik under 0,5 podwójnych zwycięstw @ 1,40 STS
Ciężko będzie o to. W zasadzie nie widzę biegu w którym miałoby się to im udać. W zasadzie tylko z jakieś rezerwy taktycznej para AJ-Laguta mogłaby to przywieźć, problem w tym że patrząc na układ biegów to w biegach 1-13 taka para pojedzie na 100% w biegu przeciwko Dudkowi lub Protasiewiczowi - a ich w ZG trudno na 5:1 przywieźć. Jedynie co to mogą wyczekać z taką podwójną rezerwą do 14 biegu - ale szczerze to wątpię. Taktyki będą szły już znacznie wcześniej, bo w 14 biegu to będzie już raczej po meczu. Dodatkowo mamy zz-tke w ZG, więc jak znam życie w pierwszych dwóch biegach pójdą z zz-tki DuZers i Pepe. Potem zz-tka jedzie w biegu przecieko Chmielowi - więc szanse na 5:1 gości znikome. A w ostatnim biegu zz-tka jedzie z Dudkiem. No nie ma bata, nie widzę tutaj biegu z szansą na 5:1 dla gości.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Poki co widzę dwa bardzo dobre typy na mecz w ZG

J.Doyle - A.Jonsson (+2) 2 2,11 ⛔Betsafe

No takie coś to ja rozumiem. Naprawdę nawet nie liczyłem na wystawienie takiej pary. Doyle w Polsce bardzo przeciętnie. Zdarzają mu się super mecze ale zazwyczaj bez szału. Podobnie było w Toruniu przed tyg gdzie nie mógł się odnaleźć. Dzisiaj najprawdopodobniej 6 startów Australijczyka bo ZZ no i pewnie do nominowanych też się załapie. AJ też bardzo prawdopodobne 6 biegów bo RT będzie nie uniknione a właśnie Grisza i Jonsson to pierwsze strzelby przyjezdnych. Jonsson zna tor swietnie przecież jeździł tu kilka sezonów. Nawet bez handi bym skłaniał sie ku Szwedowi a przy +2 to idę w to śmiało. Dodatkowo Doyle traci na tym,że z nim będą jeździć koledzy jak ZZ więc Dudek , PePe na nich potraci a może znowu Pieszczek pojedzie kapitalne zawody?Po zmianie par w 4 serii startów ważny bieg bo tam znowu spotka się Kangur ze Szwedem pod tasmą. Jonsson póki co wygląda dobrze i liczę że dzisiaj potwierdzi znajomość toru.

G.Łaguta powyżej 10,5 slabsza koncowka ⛔1,85 Betsafe

I tutaj kolejna petarda z bardzo fajnym kursiwem. Grisza u progu sezonu póki co tylko w sparingach ale wygląda na bardzo szybkiego. Dzisiaj z juniorami to na nich nie potraci. Pojedzie jako RT więc 6 startów a w nich uzyskać 11 oczek na torze gdzie jeździ się po całej szerokości nie sprawi problemu Rosjaninowi. Nawet nie musi wygrywać biegów żeby ogarnąć to w 6 startach a nie chce mi się wierzyć że gdzieś 3 nie pyknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
F 18

falcon13031987

Użytkownik
Ja robie tak stawiam gkm u siebie 1.25✅✅ +orzeł u siebie 1.30✅✅ ako 1.63na betssonie i za grubo to. Po tym jak doszedl gapa do łodzi mysle ze easy win z gdanskiem.Gdansk mocny u siebie to prawda ale i gufarow i zeterstrem czy jablonski na wyjezdzie tak nie pojada a i Sunstrem nie wiadomo jak na wyjezdzie bedzie sie spisywal mysle ze to dobry bet. A jesli chodzi o gkm to mysle ze u siebie tomek i spolka poradza sobie minimalnie z wroclawiem. a dodajmy do tego ze wrocław 1 mecz pojedzie a dla Grudziadza bedzie to juz 3 mecz

Moja uwage przykul tez zakład ponizej 14 Dudek za 2.05✅✅ mysle ze Łaguta jak i Jonson moze go ugrysc nie mowiac juz o kolegach z pary ktorzy moga mu odbierac punkty mysłe ze dudek ukreci 12 ,13 ale 14 nie przekroczy. Kolejny zakład który zwrócil moja uwage to T golop ktory ma powyzej 8 do zrobienia za 1,77✅✅ mysle ze bez problemu mozna w to tez ejsc bo u siebie Tomek smiga az milo i wydaje sie ze to przekroczy
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Moja uwage przykul tez zakład ponizej 14 Dudek za 2.05 mysle ze Łaguta jak i Jonson moze go ugrysc nie mowiac juz o kolegach z pary ktorzy moga mu odbierac punkty mysłe ze dudek ukreci 12 ,13 ale 14 nie przekroczy.
Dudek może to spokojnie machnąć. 6 biegów więc wystarczy mu 2,2,2,3,3,3. Wątpię że Karpov mu będzie punkty odbierał. Do tego 2 razy z Doylem który też formą nie grzeszy. No i nie wierzę że każdy bieg z Lagutą i Jonssonem będzie przegrywał. Gdyby mi dali taki over Dudka po kursie 2,00 lub wyższym to bym w to wszedł, ale tak to daję sobie spokój.
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
J.Doyle - A.Jonsson (+2) 2 2,00 Betsson, Myslicie ze AJ sobie poradzi na starych smieciach? nie ogladalem 1meczu falubazu ciekawi mnie forma doyla.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Krystian Pieszczek(-4)-Damian Baliński 1 @ 1,85 Betsyf⛔ Krycha skręcony na dzień dobry, a po chwili Bali wygrywa, po nierówno puszczonej taśmie. KABARET!

Duży handicap, ale myślę że do pokrycia przez Kryche, który u progu sezonu jest w świetnej formie. Ładny mecz w Toruniu, do tego pewny awans w IMP, więc wreszcie &quot;żre&quot; temu chłopakowi, a czas najwyższy. Dzisiaj rywal jeden z najsłabszych w lidze, więc i o punkty nie powinno być ciężko. Zaczyna od juniorskiego i tam innej opcji jak 3 to nie widzę. Potem bieg 6 i para Holta-Baliński, więc nie zdziwi mnie wygrana 5:1 wraz z Pepe. W biegu 12 jedzie z Doyle&#39;m, który nie jeździ super, przeciwko niemu AJ i junior, więc 2 punkty w zasięgu. Do tego liczę na występ w ramach zz-etki i bieg 14, a tam zabraknie AJ-a czy Griszy. Może pojedzie coś za Karpova. Myślę, że w 5-6 biegach powinien zrobić te 10-11 punktów.
Baliński w E-lidze to wielka zagadka, ale dla mnie jeden z głównych kandydatów do zmiany. AJ i Grisza, więc pewnie obaj będą tutaj zmieniać słabej jeżdżących kolegów, dlatego nie zdziwi mnie fakt, jak Baliński skończy ten mecz na 3-4 startach, czyli już miałby stratę względem Krystiana. Do tego w każdym biegu rywal z górnej półki:
1. Doyle-Pepe/Dudek
2. Pepe-Pieszczek
3. Dudek-Karpov
4. Dudek-Doyle, a w parze Łaguta

Różnica znacząca i dlatego gram na Krystiana, który powinien być dzisiaj jedną z lokomotyw Falubazu i napędzać wynik.

Edit: Na dzień dobry Krycha skręcony przez sędziego...

Krzysztof Buczkowski(-3)-Tomasz Jędrzejak 1 @ 1,85 Betsyf

Przed rokiem Ogór trzy starty przy Hallera i trzy śliwki. Dzisiaj nie zdziwi mnie powtórka, bo Jędrzejak w ostatnich latach na wyjazdach w E-lidze niewiele znaczył i sukcesywnie obniżał loty(w 2012 miał średnią 1,6 a potem najwyższa to 1,25 w 2013, w ubiegłym już średnia na poziomie 1pkt/bieg). Dzisiaj w parze z Szymkiem Woźniakiem, na którym coś straci, podobnie jak Buczkowski na Okoniewskim. Tyle że para Okoniewski-Buczkowski będzie ciągnęła wynik gospodarzom, tak jak to miało miejsce przeciwko Unii Tarnów, a Jędrzejak na papierze jest jednym z głównych faworytów do rezerwy taktycznej - tzn. żeby koledzy jeździli za niego.
Do tego dwukrotnie jadą przeciwko sobie i liczę, że tam Buczek pokona Ogóra i wypełni handi, a w pozostałych biegach tylko powiększy przewagę.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Woffinden powyżej 12 @2 but365 Równo
Dziś Tajski zapewne pojedzie 6x. Grudziądz mocny u siebie odskoczy gością na 6 oczek wtedy wskoczy Tajski. Okoń Buczek czy Łaguta są szybcy na tym torze, ale wierze że Tajski uzbiera 13 oczek. Wystarczy, że wygra 1 wyścig i przywiezie 5x 2pkt i zakład mamy wygrany. Będzie twardo, Anglik woli tory bardzie pod koło, ale 13 oczek jeśli pojedzie 6x spokojnie powinien uzbierać.
GKM -6 - Wrocław @1,9 but365 ⛔
GKM na betonie jest mocny, Wrocek woli pod koło. Myślę, że Taj i Drabik będzie trochę mało na ten tor. Woźniak i Jedrzejak wygladają gorzej od Buczka i Okonia. Drabik robi różnicę ale to może być trochę mało.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Falubaz - ROW (+22,5) 2 kurs ok.1,70 izzi ✅ ✅ ✅ bet365

Pogoda w ZG nie rozpieszcza dlatego atut własnego toru gospodarze na pewno tracą. Nie wiem w jakim stopniu ale to nie będzie to na co byli przygotowani. Dodatkowo Karpow , Doyle to nie są pewniacy do wożenia rywali co pokazał pierwszy mecz mimo że wyjazdowy. Protasiewicz , Dudek , Pieszczek oni swoje na pewno przywiozą ale reszta może być różnie. Przyjezdni mają dwie bardzo mocne armaty Grisza Łaguta i AJ. Holta , Baliński czy Fricke ich wcale za gorszych od Doyle czy Karpowa nie uważam baa powiem więcej liczę że będą przed nimi. Wczoraj jak starałem się trochę rozpisać ten mecz wychodziło mi 12-18pkt. Goście będą korzystać z Rezerw Taktycznych więc ci słabsi dostaną po 2 może 3 próby i do widzenia. 34 pkt dla Rybnika? Uważam,że na spokojnie i przed nominowanymi już będzie wszystko jasne odnośnie tego zakładu.
Zastanawialem sie czy nie grac +20,5 a tutaj jeszcze 2 oczka więcej wiec korzystam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
meechum 41

meechum

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra - ROW Rybnik 2 (+22,0) @1,90 ✅ ✅ ✅ /bet365

Moim zdaniem gruba przesada. Oczywiście bez Woryny to będzie mecz do jednej bramki, ale goście są w stanie przywieźć 35 punktów. Jonsson świetnie znający tor i Grigorij mają raczej zapewnione i nieuniknione sześć startów i oni sami powinni przynajmniej 20-25 oczek zebrać. Do tego dojdą jakieś punkty zdobyte na juniorce i handi powinno zostać pokryte. Zresztą zawodnicy nie będą szarżowali - jak napisał kolega wyżej, pogoda nie jest najpiękniejsza, więc z pewnością jazda będzie bardziej asekuracyjna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Balinski under 5.5 @ 1.57 sts...✅

Nie widze tu opcji by Bally przywiozl 6 pkt. Jedzie w parze z Holta i to moga byc najlatwiejsze punkty. Zielona bez luk w skladzie. Bally raczej pierwszodrugo ligowy raider , Elipa raczej dla Balinskiego za silna. Zycze Damianowi 2-3 pkt by bylo mozna chociaz mala imprezke zrobic.
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
b e t 3 6 5

Tomasz Gollob under 9⛔
(ubezpieczenie na zwrot dokladnie 9 pkt)⛔
kurs 1.82

linia wydaje sie za wysoka. Gollob to juz nie ta sama marka co kiedys. jakies kontuzje w ostatnich czasach. w parze z Lindbaeckiem tez niby z gorszych pól startowych. we Wroclawiu Woffinden, Janowski, Drabik - brzmi to groznie. typ wydaje sie dosc pewny i godny polecenia! no ale to tylko zakłady.. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom