>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 kolejka PGE Ekstraliga 22-24.04.2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik




(piątek , godz. 19:30 , LIVE nSport)


( niedziela , godz. 17:00 , LIVE nSport)​


(niedziela , godz. 17:00)​




(niedziela , godz. 19:30 , LIVE nSport)

Już w piątek zaczynamy kolejną kolejke. Czy tym razem pogoda będzie łaskawa i uda się objechać wszystkie mecze?
Zaczynamy od arcy ciekawego spotkania w Lesznie. Czy Byki wreszcie się obudzą?Wszyscy patrzą na Pawlickiego bo ten póki co jeździ tragicznie. Torunianie pokazali u siebie na torze że forma jest dobra. Hancock drugiego tak słabego meczu nie pojedzie. Miedziński zapewne straci na swojej wartości na wyjeździe ale co najbardziej cieszy to swietne wejście w sezone Holdera.
Tarnów u siebie będzie chciał zgarnąć kolejne pkt do ligowej tabeli. Po wygranej z Lesznem teraz przyjeżdża Gorzów. Gospodarze jak zwykle bardzo mocni na swoim torze. Kołodziej , Bjerre i Madsen w pierwszym meczu spisali się tak jak od nich oczekują włodarze. W Gorzowie mimo wszystko sporo znaków zapytania. Przemek Pawlicki , Zagar i Jensen to zawodnicy póki co nieobliczalni i może być ciężko o kolejną wygraną.
Falubaz nie wyglądał dobrze w Toruniu. Gdyby nie Pieszczek dostali by srogie lanie. Jak będą liderzy wyglądać u siebie? Czy Doyle i Karpow zapunktuje przyzwoicie? Wreszcie będzie można ocenić beniaminka bo póki co nie maja oni szczęścia do pogody. Wszystko wskazuje na to że może to być ciekawy mecz jeśli 2 linia gospodarzy się nie ogarnie.
Na koniec Grudziądz na swoim trudnym torze podejmie Sparte Wrocław. Bardzo dobrze spasowani gospodarze nie powinni mieć większych problemów z objechaniem przyjezdnych których forma jest sporym znakiem zapytania bo póki co nie mieliśmy okazji ich zobaczyć w akcji.

Jak Wy widzicie nadchodzącą kolejkę?
Zachęcam do dyskusji i podawania typów z analizami


Ps. Rozliczamy Wszystkie typy również te które nie wejdą , niech temat będzie czytelny i przejrzysty:]​
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Ja jestem baaaardzo, bardzo ciekawy, jak bukmacherzy wystawią ofertę na mecz Leszna z Toruniem. Z jednej strony gospodarze, mistrz Polski, który nie wygrał jeszcze meczu, a z drugiej bardzo mocny Toruń. Czekam na ten mecz bardzo gorąco ????
 
F 18

falcon13031987

Użytkownik
Mysle że bardzo ciekawy mecz w lesznie się szykuję i ciężko go obstawić ja daje szanse 50:50 a najwiecej w tym meczu bedzie zależało od P. Pawlickiego którego forma przypomnina mi w ubiegłym roku K. Kasprzaka, jesli bedzie robil tyle co w 2 pierwszych meczach to toruń moze naprawde poważnie myslec o zwyciestwie jesli natomiast przywiezie z 8 punktów to myśle że szala zwyciestwa może się przechylic w strone leszna .Pawlicki to bedzie ten smaczek który zdecyduje która z druzyn odniesie zwyciestwo. Tez nie moge sie doczekac az buki wystawia kursiki.

Pozostałe mecze Unia Tarnów- Stal Gorzów, mysle ze Stal w tym momecie jest bardzo silna i wygra na spokojnie z Tarnowem. Zmarzlik w mega gazie, no i K.Kasprzak w tym sezonie wymiata a przypomnijmy ze pare sezonów temu jezdzil z jaskółkom na plasttronie i to przez 2 sezony. Jedyne nad czym sie mozna zastanowic to nad hendi jesli bedzie np +6 albo 8 na tarnów wtedy to zmieni postac rzeczy oczywiscie. Zielonaka- Rybnik tutaj nie bede sie rozpisywał. Zielonka u siebie pewny win mysle 53-37. Grudziądz- Wrocław u siebie na spokojnie Gkm sobie poradzi. A forma zawodników z Wrocławia jak dla mnie wielka niewiadoma mało treningów 0 meczy narazie w lidze. Tak że gkm win. A reszta forum co mysli?
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
&quot;His pain increased and especially breathing was a problem. As it turns out, two lower ribs on the left side are bent. The rest of the body is also badly damaged, so hopefully three days of treatment in Leszno will get Peter ready for Friday night.” Kildemand zaliczył wczoraj dzwona w Danii, także kolejny kłopot Leszna. Przechylamy się w stronę Torunia? ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Bent - zwichnięte (czy coś w tym rodzaju, nie wiem co z żebrami można zrobić), czy bardziej pęknięte? Bo od tego jednak sporo zależy. ;)
 
_radekkk14 156

_radekkk14

Użytkownik
Kildemand:&quot;jestem mocno poobijany i czuję ból, ale to nie powstrzyma mnie od jazdy jutro na Smoczyku&quot;. Kaczmarek też pojedzie, było niezłe zamieszanie związane z L4.
Kilka dni temu odbył się tajny sparing, mam nadzieję, że Piotrek w końcu dogadał się z maszynami. Zdjęcie słabej jakości, ale widać, że przyjechał tylko raz za Tobiaszem. Wydaje mi się, że kursy będą wyrównane, a wtedy zaryzykuję coś w kierunku gospodarzy.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
U jakiego buka można zagrać mecze z PGE Ekstraligi ?

Popatrz na wczesniejsze kolejki co piszemy.
Bet365 i Betsafe tam jest najbogatsza oferta. Do tego STS - RADULA
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Byłem na tym treningu więc mogę coś więcej powiedzieć:
Piotr - jak wyszedł ze startu to był poza zasięgiem i wygrywał z przewagą całej prostej - tak było w biegu 1, 7, 14. W biegu 9 po męczarniach odbił 2 pozycję, a w biegu 13 jest błąd, bo bieg wygrał Przemek Pawlicki który prowadził od startu do mety.

Zengota - bardzo solidnie, przegrał 2 razy z Ogórem który swoją drogą był bardzo szybki. Myślę że dla niego to taki trochę trening na luzie na rozjeżdzenie się.

Musielak - 2 biegi super. W biegu pierwszym wyszedł na 5:1 z Piotrem ale dał się oblecieć Jędrzejakowi. W kolejnym biegu porażka z Janowskim, przez jedno okrążenie się trzymał ale potem znacznie odstawał.

Juniorka Leszna - w 1 biegu deklasacja, ale potem strasznie przeciętnie i bardzo nijako.

Baliński - strasznie wolny, trochę nadrabiał walecznością ale szału nie ma.

Prz. Pawlicki - bardzo solidny występ. Jazda lepsza niż punkty.

Walasek - pierwsze dwa biegi dramat, odstawał po 2 okrążeniach na całą prostą i potem zjeżdżał z toru - takie to defekty. Potem w sumie łątwo wygrany bieg. I na koniec defekt na wejściu w 2 łuk pierwszego okrążenia na 2 pozycji.

Jędrzejak - bardzo szybki, mega pozytywny występ

Janowski - bez szału, taki trochę nijaki. Mam wrażenie że w każdym kolejnym biegu był wolniejszy.

Juniorka przyjezdnych - tragedia, brak komentarza.

Woźniak, Mroczka - waleczni, ale szału nie było.

Co do typów na jutro to trudno się wypowiedzieć, trzeba poczekać na kursy. Tak jak byłem przekonany że Leszno z Gorzowem przegra, tak teraz myślę że Unia to spotkanie wygra, podobne mam uczucie jak w meczu Leszno - Toruń z 2014 roku, kiedy Unie skazywano na porażkę a gładno byki ten mecz wygrali (chociaż rozum podpowiada że przy tych problemach i dobrej formie Torunia to jest niemożliwe). Raczej nie odważyłbym siętypować tego meczu za kasę, no chyba że buki zrobią jakiś prezencik.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Leszno vs Toruń 1 @ 2,28 STS ✅✅ luzno
Ogólnie cięzki mecz do obstawienia.Myślałem że bedą wyrównane kursy ,ale taki kurs na Leszno myślę ,że można brać z pocałowaniem ręki.Wszystko bedzie zalezeć od pary Pawlicki-Musielak. Po tym ostatnim sparingu widać było ze Pawlicki dogadał sie z motorkami.Wiadomo , że nie objeżdzał tam Vaculików tylko Mroczków.Dlatego licze dzis na zwycięstwo Byków,bo jak przegrają dziś to bedą mieli ciepło.Dzik swoje zrobi myślę ,ze jemu wynik dwucyfrowy mozna wpisac. Niedoceniany Zengota też w każdym meczu punktuje.Co do składu Torunia to Vaculik radzi sobie dobrze w Lesznie.Miedziak w gazie i Hancock(vide Pawlicki),od niego sporo będzie zależeć w jaką stronę wynik pójdzie.Juniorka jak dla mnie Przedpełski nie bedzie miał problemu za bardzo z wygraniem 2 biegu tor w Lesznie bardzo lubi ,ale wczoraj w 1/4 przydarzył mu się słabszy wynik 5 pkt przy takiej obsadzie to chluby nie przynosi.

Dorzucam jeszcze z tego meczu h2h ⛔
Zengota vs Pawlicki 1 @1,70 STS wrócił Piter,ale Zengi szkoda 1 biegu ????

Zengota w parze z poobijanym Pająkiem,ale myślę i tak będzie to uderzeniowa para Leszna. Zengi w biegu swoim czwartym pojedzie z juniorem ,który punktów mu zabrać nie powinien. Chociaż wierzę w przebudzenie Piotrka,bo potrzebne to jest to typu głównego , ale sądze ze Dzik z Zengota bedą ciagnąć wynik ????

i Hancock ponizej 10,5 @1,60 STS⛔ wrócił stary wygra Greg, Miedziak zawiódł
Hancock pod numerem 4 , ale myślę że będzie miał z kim przegrywać , jak i kolega z pary mu coś zabierze ,który jest w gazie ????
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Smektała +4 - Przedpełski @1,9 Betsyfy ⛔
Bardzo ciężko cokolwiek w tym meczu wytypować, bukmacherzy bardzo asekuracyjnie powystawiali wszelkie linie, ale ja tu widzę lekki błąd, wystawiłbym handicap punkt, a nawet dwa punkty wyżej. Pawełek początek sezonu dość przeciętny, wczoraj dość słaby występ, ale to dalej klasa. Jak ja to widzę: wygrywa bieg juniorski, przy dwójce Smektały (2-3). Później Smektała przewozi któregoś z juniorów Torunia, a Pawełek zarówno Musielaka i Pitera (3-5). 3 seria: Smektała przyjeżdża ostatni, Pawełek objeżdża juniora Leszna (3-6). Brakuje więc jednego punkty, jednak na 90% Przedpełski tu pojedzie przynajmniej 4 biegi, jeśli nie 5, bo coś czuję, że ktoś z dwójki Miedziak - Hancock może zawieść. Czy w 8. albo 11. biegu jest w stanie spokojnie ten punkt przywieźć, a przy remisie liczy się liczba przywiezionych zwycięstw, więc zadecyduje wygrany bieg juniorski. Liczę na podtrzymanie mojej dobrej serii z Elite League. ;)
Zastanawia mnie też over na Holdera. Fajnie wszedł w sezon, pozycji niby nie ma fajnej, bo w każdym biegu punkty może tracić. Z drugiej strony, dwójki wozić powinien przynajmniej, więc kurs 2,05 na over 9,5 wydaje się nieco zawyżony. Co o tym sądzicie?
Edit: koledzy niżej rozwiali wątpliwości, Holder over 9,5 @2,05 pograny w betsyfach. ⛔
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pawełek objeżdża juniora Torunia (3-6). Brakuje więc jednego punkty, jednak na 90% Przedpełski tu pojedzie przynajmniej 4 biegi, jeśli nie 5, bo coś czuję, że ktoś z dwójki Miedziak - Hancock może zawieść. Czy w 8. albo 11. biegu jest w stanie spokojnie ten punkt przywieźć, a przy remisie liczy się liczba przywiezionych zwycięstw, więc zadecyduje wygrany bieg juniorski. Liczę na podtrzymanie mojej dobrej serii z Elite League.
Nie to że się czepiam ale Pawełek jest z Torunia a piszesz że Pawełek objeżdża juniora z Torunia...??
Pawełek ma jechać za Miedziaka lub Grega?? Najszybciej to pojedzie za Gomólskiego lub za drugiego z juniorów toruńskich.

Ch.Holder powyżej 9,5 - 2,05 slabiutko⛔ Betsafe

Uważam,że warto wchodzić w ten bet. Crispi widać,że bardzo dobrze przepracował zime. Mentalnie o wiele lepiej wygląda już w tamtym sezonie. Sam otwarcie mówi,że czuje się lepiej a to bardzo ważne. Dzisiaj ustawiony pod 5 więc z juniorami jedzie 3x + z Gregiem. Tor w Lesznie powinien być do ścigania więc to co lubi Australijczyk. Pierwszy mecz w Toruniu pokazał moc Holdera i dzisiaj liczę że pójdzie za ciosem. Wystarczy 5x2pkt ale według mojej rozpiski wychodzi że zdobędzie nawet 11-12pkt. Rywale to nadal walczący o powrót do formy Pawlicki , Musielak niby u siebie dobry ale na Holdera to jednak za mało. Grzesiek Zengota on tu ma duże szanse przyjechać przed Crispim podobnie jak Pedersen. Kildemand po upadku ciekawe jak będzie się prezentował. Jeśli Toruń ma walczyć o wygraną to Holder jako jeden z liderów taka linie po prostu musi ogarnąć.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Oferta na b.e.t.3.6.5 wystawiona, a więc rzucam coś od siebie:

Grzegorz Zengota - Greg Hancock -&gt; Grzegorz Zengota (+1), @1.83
Byłem bardzo ciekaw, czy pojawi się w h2h Zengi i się doczekałem. W pierwszym spotkaniu z Gorzowem, Zengota pokazał się z bardzo dobrej dyspozycji, zresztą, jest to typ zawodnika, który może nie jest typowym liderem, ale zawsze dorzuca od siebie sporą liczbę punktów. W sezonie 2015 Grzegorz Zengota wykręcił średnią domową 2.046, co pokazuje, że na swoim torze jest praktycznie pewniakiem. W sezonie 2016 w odjechanych dwóch spotkaniach, Zengi punktował: 9+1 u siebie z Gorzowem, a także 12+3 w 6 biegach w Tarnowie. Myślę, że dziś będzie podobnie, tym bardziej, że jedzie jako prowadzący parę z Kildemandem, który jest poobijany, zatem wątpię, że będzie coś mógł pozabierać punkty Zengiemu. Jego rywalem jest Greg Hancock, który, hm, jakby to ująć - chyba nie wszedł dobrze w ten sezon. W spotkaniu u siebie przywiózł tylko 5 &quot;oczek&quot;. Za Zengim przemawia także fakt, że Hancock jedzie spod numeru 4., także ma tą teoretycznie &quot;gorszą&quot; sytuację. Amerykanin startuje w parze z Miedziakiem, który jest w gazie na początku sezonu, także może Hancockowi pozabierać oczka. W sparingach Hancock również nie prezentował się zbyt rewelacyjnie, jedyny dobry występ zanotował na Best Pairsach w Toruniu, ale było to dwa tygodnie temu. Poza tym, Zengi startuje z handicapem +1, także oferta bardzo korzystna.

/e: Zengi dziś dwa razy na prowadzeniu miał przerwany bieg, szkoda, szkoda, szkoda, Herbie jednak klasa ⛔ ⛔
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Nie to że się czepiam ale Pawełek jest z Torunia a piszesz że Pawełek objeżdża juniora z Torunia...??
Pawełek ma jechać za Miedziaka lub Grega?? Najszybciej to pojedzie za Gomólskiego lub za drugiego z juniorów toruńskich.
Jasne, chodziło oczywiście o Kaczmarka a nie juniora Torunia.
I tak jak napisałeś, najszybciej pojedzie za Gomólskiego. Ale to uznałem za tak oczywiste, że jeszcze dodałem myśl, iż według mnie, ktoś z wymienionej przeze mnie dwójki może zawieść i za niego Przedpełski pojedzie w biegu nominowanym.
 
ledwozipiesz 54

ledwozipiesz

Użytkownik
Oferta na b.e.t.3.6.5 wystawiona, a więc rzucam coś od siebie:
Grzegorz Zengota - Greg Hancock -&gt; Grzegorz Zengota (+1), @1.83
Byłem bardzo ciekaw, czy pojawi się w h2h Zengi i się doczekałem. W pierwszym spotkaniu z Gorzowem, Zengota pokazał się z bardzo dobrej dyspozycji, zresztą, jest to typ zawodnika, który może nie jest typowym liderem, ale zawsze dorzuca od siebie sporą liczbę punktów. W sezonie 2015 Grzegorz Zengota wykręcił średnią domową 2.046, co pokazuje, że na swoim torze jest praktycznie pewniakiem. W sezonie 2016 w odjechanych dwóch spotkaniach, Zengi punktował: 9+1 u siebie z Gorzowem, a także 12+3 w 6 biegach w Tarnowie. Myślę, że dziś będzie podobnie, tym bardziej, że jedzie jako prowadzący parę z Kildemandem, który jest poobijany, zatem wątpię, że będzie coś mógł pozabierać punkty Zengiemu. Jego rywalem jest Greg Hancock, który, hm, jakby to ująć - chyba nie wszedł dobrze w ten sezon. W spotkaniu u siebie przywiózł tylko 5 &quot;oczek&quot;. Za Zengim przemawia także fakt, że Hancock jedzie spod numeru 4., także ma tą teoretycznie &quot;gorszą&quot; sytuację. Amerykanin startuje w parze z Miedziakiem, który jest w gazie na początku sezonu, także może Hancockowi pozabierać oczka. W sparingach Hancock również nie prezentował się zbyt rewelacyjnie, jedyny dobry występ zanotował na Best Pairsach w Toruniu, ale było to dwa tygodnie temu. Poza tym, Zengi startuje z handicapem +1, także oferta bardzo korzystna.
Właśnie byłem w trakcie analizy tej pary. Chciałem wrócić z dość przekonującym dla mnie typem, ale mnie ubiegłeś. Także ze swojej strony poleciłbym ten zakład.
Dodatkowo dokładam Zengota over 9 @1.95 w całorocznym. Typ ten wydaje się równie kuszący.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dodatkowo dokładam Zengota over 9 @1.95 w całorocznym. Typ ten wydaje się równie kuszący
Również idę w kierunku Zengiego. Z tym,że wybieram lepszą opcje niż tą którą podałeś:

G.Zengota powyżej 9 - 1,95✅ Betsafe

Zwrot stawki w przypadku = 9 pkt a w bet365 jest w takiej sytuacji przegrany zakład.
Zengota u siebie na torze bardzo mocny. Zna tu ścieżki i zyskuje wiele na swoim owalu. Dzisiaj znowu w parze z Pajakiem ale ten po upadku więc nie sądzę aby był jakimś dużym zagrożeniem dla Grzegorza. Po zmianie par pojedzie z juniorem na Vaculika i juniora więc też dobrze. Grzesiek dzisiaj z Pedersenem będą liderami swojej drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Miedziński +2 - Kildemand @1,57 but365 Remis
Kursy już pewnie pospadały, bo dopiero co otworzyłem ofertę, ale ten typ odrazu rzucił mi się w oczy. To jak nagłówek w gazecie &quot;chcesz zarobić 57% bez wychodzenia z domu&quot;. Miedziński forma rewelacyjna, dziś jako prowadzący parę z Gregiem, piekielnie mocna para. Peter poobijany, bez polotu w tym sezonie, niby jedzie, ale tych 3 mu brakuje.
Nicki Pedersen -3 - Przedpełski @1,95 but365 ✅
Przedpełski lekko mnie rozczarowuje w tym sezonie, Nicki jest piekielnie szybki gdziekolwiek jedzie. Szczególnie w Lesznie jest lokomotywą nie do zatrzymania, dziś mocni przeciwnicy, ale myślę że zakręci koło 13 oczek. Paweł wygra bieg juniorów, później już pewnie będzie nieco gorzej. 3,2,1 i może dodatowy start za Gómólskiego tak to dziś widzę. 7-8 oczek to nawet przy handi +3 to trochę mało.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Grzegorz Zengota (+1) - Greg Hancock 1 @1,83 bet365 ⛔⛔

Popieram typy na Zengiego. Mecz w Tarnowie oczywiście oglądałem z trybun i Grzesiek wyglądał na prawdę solidnie. A był to mecz wyjazdowy na dość specyficznym torze. Do tego w parkingu pełen luzik. Lubię tego zawodnika, ale przyznać trzeba, że jest po prostu w dobrej formie. Greg dalej uśmiechnięty od ucha do ucha, ale dyspozycja jeszcze (albo już) nie ta. Nie wygrywa startów, nie jest tak szybki. Dochodzi wyjazd, drużyna z Leszna na spinie. Myślę, że to nie będzie przełamanie dla Grega i przegra z Grześkiem.
Tobiasz Musielak (-1) - Kacper Gomólski 1 @1,66 bet365 ✅✅
Ginger sympatyczny zawodnik, fajnie się z nim gada, ale jazda pozostawia sporo do życzenia. Lepsze biegi przeplata słabymi, z tym, że tych drugich jest dużo więcej. On ma jeszcze ten problem, że jak źle zacznie to szybko zmieniany jest przez Przedpełskiego. Dlatego często nie robi ani 4 startów. Myślę, że podobnie będzie i dziś. Musielak zaskoczył mnie z Gorzowem. Potrafił zapunktować z bardzo mocną drużyną. W Tarnowie nie był już tak szybki, ale on źle wszedł w ten mecz. Najpierw ostrzeżenie za utrudnianie startu (bajki o refleksie niech zachowa dla siebie), potem wyklucznie (moim zdaniem słuszne). Ale dziś będzie u siebie. Z kim ma wygrać jak nie z Kacprem?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom