>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka Ligue1 [21-22 sierpnia 2010r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
W Ligue1 dzieją się niesamowite rzeczy póki co. Trójka potentatów w odwrocie! Bordeaux, Lyon i Marsylia nie wygrały jeszcze spotkania i okupują dolne rejony tabeli. Największy chaos jeżeli tak to można nazwac panuje jednak w zespole OM. Odszedł Mamadou Niang do Fenerbahce, atmosfere podgrzewa także Hatem Ben Arfa... Deschamps ma spory problem. W składzie brak bombardiera do strzelania bramek, defensywa nie stanowi monolitu, Mandanda również kiepsko, wpuszcza &quot;babole&quot;. OM potrzebni napastnicy na gwałt, bo Samassa także pożegnał się z klubem i przeszedł do Valenciennes. Włodarze zapowiadają sprowadznie dwójki napastników. Pojawiły się informacje, że priortetem na liście życzeń jest sprowadzenie Gignaca z Tuluzy. Na pewno na Stade Velodrome nie zagra Luis Fabiano, za którego Sevilla chciala az 18mln euro. Zobaczymy jak to się potoczy.
Liderem po dwóch kolejkach Tuluza i Caen, oba zespoły mają komplet oczek. Caen póki co gra bardzo dobrze. Gwiazdą zespołu można uznac El Arabiego, w meczu z Lyonem zdobył pięknego gola podcinką. Teraz czeka ich mecz w Montpellier i widzę buki wystawiają wysokie kursy na gości, czy zatem warto spróbowac może?
Tuluza w ostatnim meczu dobrze zaprezentowała się w Bordeaux wygrywając zasłużenie 2:1. Na uwage zasługuje bramka zdobyta przez Didota po bardzi ciekawie wykonanym rzucie wolnym. Wspomniany Didot schował się za murem po czym dostał piłkę od wykonawcy wolnego i pokonał bramkarza. Bordeaux jest w słabej formie.
Rozczarował mnie poziom meczu Lille- Paris SG. Spotkanie toczone w ślimaczym tempie. Najaktywniejszy był Nene, oddał wiele groźnych strzałów. Jeżęli ktoś był bliżej wygranej w tym meczu to własnie PSG, a Nene próbował strzelac z każdego miejsac na boisku, nawet z rożnego, ale Landreau udało się wybronic ten strzał choc było blisko!
Bramka poprzedniej kolejki ? Bez wątpienia trafienie Benoit Pedrettiego z rzutu... rożnego!
http://www.footytube.com/video/stade-brestois-29-auxerre-aug14-53575

Auxerre póki co słabo, Jeleń również słaba dyspozycja. Od L&#39;Equipe dostał note 3.
Jedenastka 2 kolejki :
Co przyniesie najbliższa seria gier ? Można się sugerowac, że kolejne niespodzianki;) Hitem wydaje się mecz Paris SG- Bordeaux. ZObaczymy też czy uda się wkońcu wygrac OM i Lyonowi, a także jestem ciekaw jak spisze się Caen.
Zapraszam do dyskusji ;)
Składy przewidywane -&gt; http://www.lequipe.fr/Allos-v2/Allo_L1.html
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Paris SG-Bordoeaux ⛔ ⛔⛔
▶ PSG 2,20 lub 0 and -0.5 1.901



Nie śledzę na bieżąco Ligue1 ale ostatnio miałem okazję oglądnąć mecze obu tych drużyn. Kurs jaki wystawili bukmacherzy na gospodarzy jest dla mnie jak najbardziej warty gry. Po wyczynach Bordo w ostatnim meczu jestem skłony postawić czystą 1. Obrona się fatalnie spisała przy stracie drugiego gola widać, że jeszcze panowie czują się jak byliby co najmniej na &quot;wakacjach&quot;. Psg jak dla mnie ostatni mecz zagrało bardzo dobrze to co Nene wyprawiał to naprawdę sztuka,w końcu grał w Futsal szkoda , że zabrakło mu szczęścia w końcówce przy rzucie wolnym bo według mnie Psg zasłużyło na wygraną. Na początku nie było ich widać ale jak się rozkręcili to pokazali co potrafią, choć mecz zakończył się rezultatem bezbramkowym. Mam nadzieję, że PSG pokaże gościom jak się powinno zaczynać sezon i sprawi im lanie a fatalna passa gości zostanie przerwana dopiero na własnym obiekcie .

Ciekawostka( to mają chłopaki o co grać ...) :
Piłkarze PSG otrzymają pokaźne premie finansowe za zajęcie miejsca na podium w tym sezonie. Jak podają francuskie media tuż przed rozpoczęciem sezonu miało dojść do spotkania zarządu z radą drużyny w trakcie którego ustalono, iż zawodnicy PSG za zwycięstwo w Ligue 1 otrzymają do podziału 5 mln euro. Za zajęcie drugiego lub trzeciego miejsca mogą zgarnąć odpowiednio 4 i 3.5 mln euro.

źródło: psgonline.p​
 
fatalista 0

fatalista

Użytkownik
pozwolę sobie skopiować moje myśli wpisane bezpośrednio po zakończeniu 2.kolejki:

&quot;z tego tytułu już wyłaniają się typy na kolejne starcia, czyli Psg - Bordo 1dnb, oraz Sochaux - Lille 2

dlaczego? podopieczni Tigany kompletnie bez formy, w dodatku kadrowo wypunktowani. raczej kwestią czasu jest kiedy mu podziękują za współpracę, nie ma kasy w klubie, zespół prezentuje się identycznie jak na wiosnę. stłamszeni w Montpellier, wczoraj wstydliwa porażka u siebie z Tuluzą. Psg na fali, tworzy zespół, silny skład, to wystarczy na Bordo, które gra bez pomysłu.

Lille, bo prezentują się lepiej dla oka, więc powinni wreszcie wygrać, Sochaux na starcie sezonu pokazuje, że jeszcze nie ułożyli sobie gry w tyłach, strata 4 bramek a mogło być więcej. na końcu zeszłego sezonu Lille doznało porażki niespodziewanej u nich, która chyba zadecydowała o końcowej lokacie - zemsta bywa słodka, a okolicznosci nakazują mi zagrać na gości.&quot;
 
bsnt 1,3K

bsnt

Użytkownik
Dość ciekawie zapowiada się ta kolejka. Z tego co widzę to Tuluza będzie pewniakiem w tej kolejce. Zapewne w składzie gości zabraknie już Andre Gignac&#39;a, ale przecież wygrali bez niego z Bordo. Tak więc myślę, że gospodarze bez większych problemów powinni poradzić sobie z tegorocznym beniaminkiem, który bądź co bądź formą nie rozpieszcza.
Może w końcu jakieś zwycięstwo zaliczy Olimpic Lyon. Z takim zespołem jak Brest to aż nie wypada stracić punktów drużynie, którą stawiana jest w gronie głównych kandydatów do mistrzostwa. A co do Brest to uważam, że w tym sezonie ich przygoda z Ligue 1 się zakończy. Stawianie na czyste zwycięstwo Paris Saint Germain na razie bym odpuścił, bo nie wiadomo jak potoczy się jutrzejszy mecz w Lidze Europejskiej. Może jakieś kontuzję, może niewygodny wynik ? Zobaczymy.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Może w końcu jakieś zwycięstwo zaliczy Olimpic Lyon.
Wydaje mi się że zaliczy ???? Chyba najpewnieszy mecz tej kolejki w Lique 1. Po dwóch fatalnych pierwszych spotkaniach czas na pierwszą wygraną. Nie wyobrażam sobie aby po 3 kolejkach Lyon miał tylko 1 pkt. Monaco z którym zmierzył się Lyon w pierwszej kolejce to zdecydowanie lepsza drużyna niż podejmowany w weekend Brest. To samo można powiedzieć o Caen. A jeżeli chodzi o gości to powalczyli w poprzedniej kolejce z Auxerre i ugrali remis. Presja na Lyon jest tak duża że muszą wygrać i podskoczyć w tabeli, jeszcze kilka wpadek i trener będzie mógł się pakować.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Konsekwentnie stawiam przeciwko om. W kadrze na mecz przeciwko Lorient nie ma ani Gignaca ani Remyego. Ale, nawet jesli ktorys z nich zagralby w tym spotkaniu to czy gra marsylii zmienilaby sie jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki? Watpie. Problemem jest defensywa a wlasciwie jej brak. Strata 5 goli w 2 meczach przeciwko ligowym ,,potegom&quot; jak Caen czy Valenciennes najlepiej o tym swiadczy.
Ich rywal, Lorient sezon zaczal od wyjazdowego remisu 2-2 z Auxerre. W ostatniej kolejce przegrali u siebie 1-2 z Nice, ale co warte podkreslenia przegrali pechowo, bo gospodarze tego meczu mieli 3 swietne sytuacje( w tym poprzeczka).
Poza tym Lorient lubi grac na Velodromie. Ostatnie wyniki przeciwko om na ich stadionie:
7.03.2010 om-Lorient 1-1
15.11.2008 om-Lorient 2-3
3.11.2007 om-Lorient 0-0
4.11.2006 om-Lorient 0-1
Tak wiec moja sugestia-X2, lub ostrozniejsze Lorient +1,5( 1,45)
 
bezcenny 2,3K

bezcenny

Użytkownik
Rennes - Saint-Etienne
v.

Rennes pokazało dobry futbol w ostatnich dwóch meczach. W ostatniej kolejce pokonując na wyjeździe 3-0 Nancy, które na początku dostało czerwoną kartkę. Jakby się mecz potoczył gdyby nie czerwona karta? Nie wiemy napewno byłby bardzo ciekawy.
Rennes podejmuje bardzo przeciętne jak na starcie St. Etienne, które straciło aż 5 goli w ostatnich dwóch meczach. Bardzo żadko zdarza się im tracić tyle bramek w dwóch spotkaniach pod rząd. Defensywa w takim razie musi jeszcze sporo popracować, jeśli ASSE chce powalczyć w tym sezonie sam Janot na bramce nie wystarczy.
W drużynie Rennes wraca wreście do składu A.Gyan i wystąpi od pierwszych minut.
Gyana każdy zna z poprzedniego sezonu, wtedy to gdyby nie powstrzymała go kontuzja myśle że mógłby spokojnie powalczyć o króla strzelców w L1. Na mundialu również pokazał że jest inteligentnym napastnikiem.
Rennes grając równie dobrze jak w ostatnich dwóch kolejkach powinna sobie poradzić jak narazie ze słabo spisującym się ASSE.
ASSE nie strzeliło bramki w Rennes od 2005 roku, a przez ostatnie 3 sezony Rennes ogrywał ASSE zawsze 1-0.
Mój typ na to spotkanie:
1 @ 1,70
I jak ktoś znajdzie strzelec bramki to można postawić na Gyana.
 
bezcenny 2,3K

bezcenny

Użytkownik
Nice - Nancy
v.

Na południe Francji tym razem przyjeżdza Nancy i spróbuje wywieźć 3 pkt, powinno się im to udać gdyż moim zdaniem Nice nie pokazała nic w tych pierwszych kolejkach a na dodatek stracili swojego najlepszego snajpera Loica Remy. Więc kolejny zawodnik z Nicei odchodzi z klubu a klub dalej bez wzmocnień.
Nancy w ostatniej kolejce musiało uledz Rennes, sędzie na początku spotkania ukarał ich słuszną czerwoną kartką i w 10 musieli kończyć długie dla nich spotkania. Dwie czerwone kartki dla Nancy w dwóch meczach. To musi być frustrujące dla piłkarzy, czy będą chcieli swoją złość przenieść na boisko? Mam nadzieje że w sportowym tego sensie tak i pokonają słabiutką Nicee. Nancy oczywiście bez dwóch pauzujących za kartki graczy, a pozostali gracze się nie zmieniają.
Nancy w tamtym sezonie również utarła &quot;nosa&quot; Nicei i to dwukrotnie u siebie i na wyjeździe. Na tą chwilę Nnacy jest dla mnie o wiele lepszą drużyną niż Nicea i dlatego dzisiaj na nich stawiam.
Nancy @ 3,25
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
VS

TOULOUSE FC - ARLES
Typ: Toulouse FC @ 1,60 Betsafe ✅2-1

Kilka kuponów wciąż w grze, muszę przyznać, że zaliczyłem bardzo dobry początek w temacie, na dziś w marnej ofercie wyszukałem fajny zakład w Lidze Francuskiej, Toulousa która zaczęła sezon od 2 zwycięstw podejmować będzie na własnym stadionie Arles, goście awansowali do 1 ligi w poprzednim sezonie, niestety już na starcie zaliczyli 2 porażki i teraz czeka ich trzecia z rzędu. W ostatnim meczu gospodarze zwyciężyli z Żyrondystami 1-2, natomiast Arles musiał uznać wyższość Lens. Cóż, moim zdaniem mecz będzie jednostronny, piłkarze Toulousy będą kontrolowac wynik spotkania, pewnie zwyciężą na własnym stadionie i umocnią się na miejscu premiowanym udziałem w elitarnych rozgrywkach ligi Mistrzów.
 
bezcenny 2,3K

bezcenny

Użytkownik
Lens - Monaco
v.

Lens podejmuje na Stade Felix Bollaert drużyne Monaco, które od 1996 roku nie wygrało na stadionie w Lens. W tym sezonie Lens rozegrało narazie dwa dobre mecze, w tym zaliczając jedną porażke u siebie. Lens bardzo moblilizuje się na mecze z dobrymi drużynami a często zawodzą z drużynami z którymi powinni sobie poradzić wydawało by się bez problemu.
Jak widać z drużyną z księstwa Lens radzi sobie bez kompleksów od kilku lat i w tym sezonie powinno być podobnie. Monaco nie zachwyciło na starcie rozgrywek, remisując dwa mecze po 0-0. W ostatnim meczu z Montpellier nie pokazali nic szczególnego i to Montpellier prowadziło grę w Monaco. Myśle że również w Lens Monaco nie będzie miało nic szczególnego do powiedzenia. A David Pollet ostatni strzelec bramki dla Lens obchodzi dzisiaj 22 urodziny czy drużyna zrobi mu prezent? Myśle że tak.
Lens @ 2,30
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Niby oczywistymi wydają się byc typy na Lyon czy Marsylie jednak warto się po trzykroc zastanowic przed wydaniem złotówki na te typy moim zdaniem.
Lyon zagra w bardzo przetasowanym składize. Szczególnie defensywa różnie może to odczuc. W OL zabraknie Edersona, Lopeza, Bastosa, Crisa i zawieszonego Reveillera LYON : Lloris - Gassama, Lovren, Toulalan, Cissokho - Makoun, Gonalons, Källström - Briand, Gomis, Delgado.
Teoretycznie na beniaminka powinno to wystarczyc, ale ja tego nie rusze jednak.

--------------
Marsylia jeszcze bez Gignaca, jakieś problemy z sercem wykryto u Remy więc w ataku zagra powracający z zawieszenia Brandao i Ayew. Do tego ta fatalnie spisująca się defensywa, którą ogrywali przeciętni gracze Valenciennes jak chcieli... Ponadto dzisaij zabraknie jeszcze M&#39;Bia i Diawary. Heinze też nie widze w przewidywanym skłądzie... A Mandanda było widac jak broni w dwóch poprzednich spotkaniach.
Jeżeli miałbym coś tutaj stawiac to chyba BTS lub jakiś over bo to wydają się najrozsądniejsze opcje. Ciekawy typ podał też witek k
OM : Mandanda - Azpilicueta, Ndiaye, Hilton, Taiwo - Lucho, E. Cissé, Kaboré - Valbuena, Brandao, A. Ayew.
LORIENT : Cappone - Sosa, Bourillon, Ecuele-Manga, Morel - Jouffre, Romao, Mvuemba, S. Diarra - Gameiro, Amalfitano.
------------------
Z meczów które warto zagrac bym właśnie jak to napisał kolega bezcenny powyżejzaufał Rennes. U siebie to dobry zespół. W meczu z Lille w 1 kolejce powinni wygrac, Lille po przypadkowym dosyc strzale zdołało wywalczyc remis. Teraz chyba pora na wygraną. RENNES : Douchez - Danzé, Fanni, Mangane, Théophile-Catherine - Mvila, Dalmat - Leroy - Montano, Gyan, Brahimi

ST ETIENNE : Janot - Ebondo, Benalouane, Marchal, Bocanegra - Rivière (ou Sako), Landrin, Perrin, Matuidi, Payet - Bergessio
Typ : RENNES @ 1,66 Bet365 ⛔0:0
---------------------
Inne mecze to zastanawiałem się długo nad spotkaniem Lens- Monaco czy czasem nie spróbowac opcji oba strzelą czy coś w tym stylu. Monaco dwa poprzednie mecze po 0:0, a w ataku mają spory potencjał. Lens u siebie też może coś ukłuc. Jeszcze będe dumał nad tym czy to postawic, ale jako propozycje mogę wpisac;) To tak troche na przełamanie serii grany typ, ale potencjał ofensywny też spory obu zespołów.
Lens- Monaco oba strzelą ?TAK @ 2,10 Bet365 ✅2:2
 
bezcenny 2,3K

bezcenny

Użytkownik
Lyon - Brest
v.

Beniaminek z Brest czeka trudny mecz w Lyonie, kibice zaniepokojeni ostatnimi wynikami Lyonu czekają na sobotnie zwycięstwo swojej drużyny.
Myśle że zwycięstwo będzie pewne i to nakładem 3 bramek.
Już w poprzednim meczu widać było że napastnik Lyonu Gomis jest w fantastycznej formie zdobywając dwie ładne bramki w meczu z Caen które jest w niesamowitej formie.
Brest jako beniaminek narazie zremisowało u siebie z Auxerre aby w drugiej kolejce przegrać z Toulousą 2-0. Myśle że tylko u siebie będą musieli szukać jakiś punktów w tym sezonie.
Lyon aby zatrzeć zły start w L1 będą chcieli nastrzelać kilka bramek, a wiemy z poprzednich sezonów jak i z LM że potrafią to robić. W poprzednim meczu było już widać że Lyon rozkręca się coraz szybciej wreście strzelają bramki i mam nadzieje że w tym meczu również sobie postrzelają. Brest 5 razy witało na Stade de Gerland i wszystkie mecze przegrała nie strzelając żadnej bramki.

Czy ten zawodnik znowu ustrzeli dwie bramki słabej drużynie Brest?
Moje typy na to spotkanie:
Lyon (-1) @ 2,10
over 2,5 @ 1,90
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
vs
Nice- Nancy UNDER 2.5 @ 1.60 ✅ 1-1
Gospodarzom brakuje armat co widać zarówno na papierze jak i po grze Nice w pierwszych ligowych kolejkach. Na inaugurację 0-0 z Valenciennes, po przeciętnej grze. Mieli co prawda kilka ciekawych okazji, ale wykończenia brak. W Lorient udało się im strzelić dwie bramki, obydwie ze stałych fragmentów. Gola z gry jak na razie nie zdobyli. Jedyny klasowy napastnik: Remy w ostatnich dniach został sprzedany do OM. Wcześniej do Bordeaux odszedł Modeste, który na wypożyczeniu w Angers zdobył 20 goli.
Jeśli chodzi o grę obronną zespołu to wygląda to nieźle. Zarówno Lorient jak i Valenciennes mieli kłopoty z wypracowywaniem dobrych sytuacji strzeleckich w meczu z Niceą.
Goście w ofensywie wyglądają lepiej, obrona też powinna sobie poradzić z Nice. Obydwa zespoły wyjdą zapewne w ustawieniu 4-5-1.
Myślę, że gospodarze narzucą underowy charakter spotkania..
vs

Rennes-Saint-Etienne 1 @ 1.70 ⛔ 0-0
Rennes to klub który widać, że się rozwija. Od kilku sezonów naprawdę solidna postawa. Potrafią podjąć walkę z najlepszymi. Przed sezonem wzmocnili każdą pozycję super zawodnikami. Obrona: Apam, pomoc: S. Dalmat, Mandjeck, atak: Montano. Ponadto świetni &quot;starzy&quot; gracze, których nie będę wymieniał bo nie ma sensu..
Jeśli chodzi o formę to wydaje się być wysoka. W pierwszym meczu z Lille mnóstwo akcji gospodarzy, ale mieli pecha i zremisowali 1-1. O drugim meczu w Nancy nie ma co pisać bo grali z przewagą jednego zawodnika..
Czerwono-czarni zawsze byli mocni u siebie, ciężko się tam gra. Po pechowej inauguracji z Lille dziś wyjdą na ciśnieniu i pewnie wygrają mecz..
St. Etienne ostatnie 4 mecze w Rennes przegrało. Jak na razie strzelają bramki, choć nie robią tego napastnicy. Przed sezonem stracili dwóch obrońców: Dabo odszedł do Sevilli, Diakhate wrócił z wypożyczenia do Dinama Kijów. Wypożyczony do Olympiacosu został napastik Mirallas, a prawoskrzydłowy Augusto Fernandez sprzedany do Argentyny. Lukę w defensywie jakoś tam załatali, a siłę ofensywną olali.
Ogólnie nie ma co lać wody. Zieloni na dzień dzisiejszy wydaje mi się, że są zespołem słabszym, do tego nie idzie im na stadionie rywala, gdzie ciągle przegrywają i dziś też zapowiada się na porażkę...

Irek Jeleń strzeli gola w dowolnym czasie @ 2.60 ✅
Żeby nie było wątpliwości - wybrałem ten zakład nie tylko dlatego, że Irek jest Polakiem. Po prostu w poprzednich meczach czy ligowych czy w LM Irek potrafił się ustawić, partnerzy na niego grają, zabrakło wykończenia.. Jednak Jeleń już nam wszystkim pokazał, że potrafi bramki strzelać. Ostatnio mimo kilku setek nie zdobył żadnej, ale tak nie będzie wiecznie... Trener Fernandez mimo tej nieskuteczności wspiera go i nie ściąga z boiska. Dziś szansa na przełamanie zarówno dla Auxerre jak i Jelenia..
 
K 0

krakk

Użytkownik
Dzisiaj spodziewałbym się wygranej AJA a przynajmniej 1X. Liczę że Jeleń w końcu się przełamie, ostatnio okazje miał, zabrakło trochę szczęścia.
Goście zagrają bez kontuzjowanych Amary Bangoury, Brou Benjamina Angoua, Joanathana Lacourta, Rafaela Schmitza, Carlosa Sancheza i Foueda Kadira.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
PSG - Bordeaux @ X do przerwy - 1,95 Tobet ✅ 0:0 HT ;)
Paryżanie dobrze dysponowani na początku sezonu. Wygrane z Maccabi oraz St.Etienne oraz remis z Lille [przy odrobinie szczęścia mogli wygrać] niewątpliwie napawają optymizmem. Co innego u Żyrondystów, którzy z dwoma porażkami zamykają tabelę Ligue1. Trener Tigana wierzy jednak w odrodzenie swoich podopiecznych i pierwsze ligowe punkty już w meczu z PSG.
PSG w środku tygodnia grało mecz pucharowy z Maccabi Tel-Awiw, nie grali w nim jednak Makelele, Nene, Bodmer oraz Sessegnon[grał 9 minut], którzy byli oszczędzani na mecz ligowy.
Jak może wyglądać przebieg tego spotkania? Liga francuska znana jest z dyscypliny taktycznej zawodników. Bordeaux przegrywając pierwsze dwa mecze za naturalną przyjmie taktykę &#39;bezpiecznej gry w tyłach&#39;. Tym bardziej, że nie ma sensu rzucać się hurra do przodu kiedy w składzie brakuje napastnika - Cavenaghi. Do bramki gości wraca Carasso a do obrony istotny Ciani. Linia defensywy już wygląda lepiej niż w pierwszym spotkaniu, choć ciągle brakuje Planus oraz Henrique.
Powracając do dyscypliny taktycznej wydaje się, że nie będzie to otwarte widowisko. Piłkarze powinni zawężać pole gry, a jak wiadomo wychodzi to wtedy kiedy ma się najwięcej sił - a więc w pierwszej połowie. Stawiam na remis do przerwy i ładne widowisko, ale dla tych co lubią taktykę ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom