>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3. kolejka Ligi Mistrzów 21.10.2015 - środa

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


W środę kolejny hit :!: PSG będzie walczyć o cenne punkty z Realem Madryt. Rozpędzony Bale, świetny Ronaldo i Benzema będą trudni do zatrzymania. Ale w stolicy Francji jest Ibra i Cavani. Cytując Sławomira Peszko: &quot;Będzie się działo&quot;. Również inne mecze nie powinny być nudne. W Moskwie CSKA podejmie Czerwone Diabły, Galatasaray zagra z Benficą, a Wolfburg zmierzy się z PSV. A może Astana zaskoczy Atletico :?:

Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz analizy.
 
D 0

dante1002

Użytkownik
PSG - REAL MADRYT
TYP - 1
KURS - 2.50
BUKMACHER - STS
Real bez formy. Real bez porażki. Real bez czołowych graczy. Trzy niezwykle istotne czynniki przed środowym, szlagierowym spotkaniem w Paryżu. Jako kibic Realu mogę w sposób obiektywny stwierdzić, że Real jak na razie swoją grą nie porywa. Mimo sobotniego zwycięstwa powodów do optymizmu przed środowym szlagierem jest niewiele. Jedynym, który przychodzi mi na myśl jest Keylor Navas, który pod początku sezonu prezentuje równą i stabilną formę między słupkami. Tyle, że dobra postawa bramkarza z Kostaryki nie zbyt dobrze świadczy o reszcie drużyny. Ronaldo bez formy. Przetrzebiona do granic możliwości obrona, w której najprawdopodobniej wystąpią mało doświadczeni Danilo i Nacho. Do tego brak Benzemy i Jamesa, zawodników niezwykle kreatywnych w ofensywie. Nieobecność Modricia, Pepe i Ramosa. A także brak porażki. Przypomina mi się mecz PSG z Barceloną z ubiegłego sezonu, gdzie goście byli bez porazki. Wszystkie te czynniki powodują, że stawiam na zwycięstwo solidnie prezentujących się od początku tego sezonu gospodarzy.
 
jan-blachowski 74

jan-blachowski

Użytkownik
PSG - Real
Typ: dokładny wynik 2-2
Kurs: 12
Bet365

W temacie o 3. kolejce Ligi Mistrzów była wielka dyskusja o tym meczu. Tyle, że to spotkanie rozgrywane będzie w środę, a nie we wtorek ;) Ja stawiam na dokładny wynik 2-2. Spotykają się dwie klasowe drużyny. W Madrycie Real wygra prawdopodobnie 2-1, natomiast ten mecz rozgrywany będzie w Francji. Naprawdę śmierdzi mi tu remisem. 0-0? No jak to tak bez goli? 1-1? Niby remis z bramkami, ale to jeszcze nie to. 2-2 jak najbardziej. Oba zespoły mają bardzo długie kadry, więc kontuzje, z którymi boryka się przede wszystkim Real (James, Modrić) nie będą miały tu większego znaczenia. Pamiętacie mecz Juve-Real? PSG porównywałbym własnie to Starej Damy; w tamtym meczu też było 2-2. Może to zastrzyk intuicji, może coś innego, ale dla mnie wynik 2-2 jest bardzo prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
furman19 928

furman19

Użytkownik
PSG v REAL MADRYT PSG i powyżej gola 2.5 @ 3.6
bet365
Granie czegokolwiek w stronę Realu to dla mnie kompletne nieporozumienie, no chyba, że ktoś widzi tylko &quot;bo to Real i Ronaldo&quot;. Real gra słabo, robią tragiczne błędy w obronie. Ostatni mecz z Levante mimo, że wygrali 3:0 ta gra była nędzna. Obrona to jest na prawdę ogromna bolączka Realu, kto oglądał ten widział co się działo. Levante przy odrobinie szczęścia i skuteczności mogło strzelić 2 bramki. Ja gram przeciwko Realowi niż na PSG, bo skoro taki nawet nie średniak Levante był w stanie stworzyć sobie prawie 100 % szanse na strzelenie gola, to PSG również je będzie miało i efektem będą bramki .

Przepraszam moja pomyłka, prosił bym o przeniesienie .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja tylko tak na krótko, że w Totolotku jest niezły kurs, że Astana nie strzeli gola po 1,40✅. Chyba się pomylili bo na Atletico wygra i nie będzie btsu jest 1,35. Tak czy inaczej 1,4 na Astana brak gola do gry bo wejdzie nawet jak będzie 0:0.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Semtex 254,6K

Semtex

Użytkownik
LM: PSG - Real Madryt(DNB) + Atl. Madryt - Astana + BATE Borisov - Barcelona(DNB) + Dyn. Kijów - Chelsea(DNB) + Wybory: Wynik procentowy PO poniżej 26% kurs łączny: 6,49 buk: STS mała stawka
LM: Dyn. Kijów - Chelsea + Wybory: Wynik procentowy PO poniżej 26% kurs łączny: 3,70 buk: STS mała stawka
Taką sobie wymyśliłem tasiemkę. Prześledziłem wszystkie grupy i zagrałem na zespoły mające niezły potencjał, ale kiepskie miejsce. Real mimo paru ubytków wciąż ma czym straszyć. Trio BBC bez Benzemy. Nie ma też kreatora środka pola Modrica, ale jest podpórka DNB na wypadek remisu. Liga hiszpańska stoi na wiele wyższym poziomie niż francuska więc PSG dopiero teraz zmierzy się z kimś z wyższej półki. Mają niezłą passę zwycięstw, ale to tylko PSG. Kurs na Real DNB ok 1,95 jak dla mnie warty gry. Pewniejszy wydaje się na Chelsea, która musi powalczyć w grupie o lepsze miejsca, a przeciwnik w postaci Dynama Kijów jak najbardziej do ogrania. To z Porto będzie walka o pierwsze miejsce, natomiast Maccabi i Dynamo Kijów to obowiązkowe zaliczenie. Nie lubię angielskiej piłki i tego marnego poziomu, ale ruskie to jeszcze gorzej. Barcelona z DNB tylko dlatego, że mam wciąż w pamięci Bayern, który przegrał na mroźnym wschodzie. Bate nie ma specjalnie jak zagrozić, ale remis jest możliwy więc się zabezpieczam. Atletico nawet nie omawiam, kolosalna różnica klas. Przyprawa w postaci underu PO wielokrotnie omawiana. Tasiemka za wysoki kurs ok 6,5 a i dubelek za 3,70.
Nie wiem jak można pisać takie brednie, że to tylko PSG???!!!! Widziałeś wgl ich obecny skład? Cavani, Ibrahimowicz, Lucas, Pastore, Maxwell, Marquinhos, Silva ławka rezerwowych? Proszę Lawezzi, Motta nie ma tutaj mało wartościowych zawodników Cavani i Ibra po 6 bramek w lidze, a Real obecnie nie jest w swojej optymalnej formie do tego kontuzje James, Modric, a mecz jest wyjazdowy zgodziłbym się z tym, że Paryżanie nie zdobędą kompletu pkt ale przegrana bardzo wątpliwy scenariusz. Real nie wywiezie 3pkt z Paryża. PSG ma teraz skład mogący wygrać LM.
PSG - REAL
BTS i PSG , 4.50 bet356
 
chamberlain 563,8K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Do dzisiejszych spotkań zostało jeszcze trochę czasu, dlatego postanowiłem przeanalizować jutrzejsze pojedynki. Środa wydaje się, że będzie ciekawsza od wtorku, ale też bardziej nieprzewidywalna, dlatego też poszukam innych rozwiązań niż 1X2. Kursy brane z Bet365, więc może gdzie indziej, można złapać lepiej ;)

Atletico Madryt – FC Astana
Antoine Griezmann trafi bramkę @ 1.61 ⛔ a jednak Martinez ;)

Zastanawiałem się nad Griezmannem i Martinezem, choć na tego drugiego kurs jest bardziej zachęcający to jednak wybrałem, według mnie, pewniejszą opcję. Zawodnika nie trzeba nikomu przedstawiać, w dwóch spotkaniach w Lidze Mistrzów trafił 2 bramki, 2 Galatasaray, gdzie spędził na boisku 90 minut, w przegranym spotkaniu z Benficą nie trafił i oddał tylko 1 strzał, w lidze ma na koncie tylko 4 gole, po 8 spotkaniach, ale jutro trafia im się niezbyt mocny przeciwnik. FC Astana to kazachski klub, który u siebie potrafi powalczyć, ale nie na wyjeździe, z Benficą oddali tylko 1 celny strzał na bramkę, więc zwycięstwo Atletico powinno być formalnością. Griezmann powinien jutro coś ustrzelić i polepszyć swój bilans bramkowy, na plus jest jeszcze to, że wykonuje rzuty karne, a gracze Astany mogą często faulować. Zastanawiałem się jeszcze nad overem kartkowym, bo Atletico ostatnio sporo ich dostaje, ale myślę, że mecz będą mieli pod kontrolą i nie będą musieli uciekać się do fauli, poza tym spotkaniu sędziuje Aleksei Kulbakov, który wyciąga średnio 3.22 kartki na mecz, a linia jaką ustawiono to 4.5.

CSKA Moskwa – Manchester United
Over 3.5 kartek azjan @ 1.85 =&gt; w chwili pisania linia wzrosła do 4 ZWROT

Linia zawieszona nisko, przez małą ilość kartoników zdobywanych przez obie drużyny w 2 poprzednich spotkaniach. CSKA z Wolfsburgiem nie dostało żadnej kartki, prawdę mówiąc było to dość czyste spotkanie, z PSV tylko 1, ale nie mieli po co faulować, już po pierwszej połowie przecież prowadzili 3:0, choć mogli 4:0, gdyby nie wykorzystany karny, więc mecz mieli pod kontrolą, kartkę załapali dopiero pod koniec spotkania, ale teraz tak łatwo nie będzie. Manchester zaś z PSV tylko 1 kartka, z Wolfsburgiem zaś było ich już 4. Spotkanie wydaje mi się, że będzie bardzo zacięte, w której może paść trochę bramek, ale też i kartek. Sędziuje Hiszpan Carlos Velasco Carballo, który ma średnią 3.73 kartki na mecz, w tej edycji Ligi Mistrzów sędziował już pojedynek Olympiakosu z Bayernem, w którym pokazał 5 kartek. Piłka w Hiszpanii i Anglii różni się i to sporo, na Wyspach grany jest bardziej „ostry” futbol, dlatego sędzia może często sięgać do kieszeni po kartkę, CSKA jeśli chce coś ugrać, również będzie musiało faulować.

Galatasaray – Benfica
BTS Tak @ 1.83 ✅

Turcja to gorący teren, tam zawsze gra się trudniej, bez względu na dyscyplinę i zespół jaki przyjeżdża. Galatasaray potencjał w ofensywie mają i to niezły, pytanie tylko, czy przełożą to na spotkanie. Z Atletico mimo, że mieli przewagę, to byli bardzo nieskuteczni, przez co strzelali tylko goście, mecz z Astaną to jakaś parodia, zremisowali 2:2 po dwóch, straconych samobójczych bramkach, zresztą 1 bramka na ich korzyść była też samobójem. W Benfice Brazylijczycy robią swoje i wychodzi to na dobre, do tej pory wygrali 2 spotkania, jutro powinno być 3, ale na pewno łatwo nie będzie, jednak bramkę trafić powinni. Podsumowując obie drużyny stać na zdobycie bramki, nie powinniśmy zobaczyć je, z jednej i drugiej strony, spotkanie wydaje mi się, że będzie ciekawe dla oka.

Juventus – Borussia Monchengladbach
Under 9.5 rzutów rożnych @ 2.00 ⛔

Juventus nie jest jedną z tych drużyn, który nabija dużo rzutów rożnych, dobrym przykładem na to są dwa wcześniejsze mecze, z Manchesterem City tylko 1 rożny, z Sevillą tylko 3 rożne, a przecież oba spotkania wygrane, to tylko pokazuje, jak prowadzi akcje Juventus. Nie spodziewam się ostrzeliwania bramki Borussi, raczej spokojnego meczu, wyczekania swojej okazji i wygrania. Borussia raczej też nie rzuci się do szaleńczych ataków, bo może im to nie wyjść na dobre. Przeciwko City wywalczyli 4 rożne, zaś z Sevillą tylko 1. Według mnie podobny scenariusz zobaczymy jutro, tak jak w poprzednich 2 spotkaniach obu drużyn, Monchengladbach nie ma większych szans w grupie, szanse na 3 miejsce też widzę nikłe, na pewno będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony, ale brakuje im trochę potencjału.

Malmo – Shakhtar Donieck
Over 5 kartek azjan @ 1.80 ✅

Spotkają się dwie drużyny, które powalczą o Ligę Europejską, czyli 3 miejsce premiowane awansem do tych rozgrywek, bo o przerwanie dominacji w grupie Realu i PSG nie mają zbytnio co liczyć, więc walka zapowiada nam się interesująca mimo wszystko. Ja w tym meczu po raz kolejny pójdę w kartki. Malmo u siebie będzie chciało pokazać się z jak najlepszej strony i zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że stać ich na zwycięstwo z takim Shakhtarem. Do tej pory złapali 2 kartki przeciwko PSG i 5 z Realem, właśnie przed swoją publicznością. Zespół z Doniecka również zanotował kilka kartek, z Realem 5, oraz 3 z PSG. Oba zespoły lubią faulować i mają o co walczyć, więc wydaje mi się, że nikt nie będzie zabierał nogi. Mecz sędziuje Tasos Sidiropoulos, który notuje średnio 4.33 kartek na mecz, w tej edycji Ligi Mistrzów sędziował spotkanie Benfici z Astaną, w którym pokazał 6 żółtych kartek, sędziował również mecz Zorya z Legią, gdzie też pokazał 6 kartek.

Manchester City – Sevilla
Over 9 rzutów rożnych @ 1.80 ✅

Manchester może mieć ciężko bez Aguero i Silvy, ale ten zespół posiada taki potencjał, że powinien sobie poradzić, dobrym dowodem na to jest ostatnio spotkanie z Bournemouth, wygrane bez tych zawodników 5:1. Ja w tym meczu jednak nie będę szedł w bramki, ani gole zawodników, a rzuty rożne. 9 wydaje mi się, że nie jest jakąś taką wysoką linią. We wspomnianym spotkaniu ligowym wywalczyli tylko 1 rożny, no ale większość piłek wpadało do bramki, z Sevillą tak łatwo mieć nie będą. Z Juventusem i Borussią wywalczyli odpowiednio 6 i 11 rzutów rożnych. Sevilla na pewno będzie chciała wykorzystać słabości Manchesteru, na pewno są bardzo podbudowani zwycięstwem nad Barceloną i chcą teraz pokonać następnego giganta. Z Juventusem nie wywalczyli żadnego rożnego, z Borussią już 5, jednak w tym meczu liczę na nabijanie rogów przez gospodarzy, goście swoją wystarczającą działkę też powinni dorzucić.

PSG – Real Madryt
Over 2.5 bramki @ 1.85 ⛔

Oby z hitu nie wyszła klapa, bo większość świata będzie skierowana właśnie na to spotkanie. PSG na pewno ma szansę wygrać, bo Real ostatnio niczym nie zaskakuje, a dodatkowo boryka się z kontuzjami. O tym meczu trochę już powiedziano i na pewno zostanie dodane coś jeszcze, ode mnie krótko, patrząc na ofensywę obu drużyn, 3 bramki powinniśmy zobaczyć.

Wolfsburg – PSV
BTS Tak @ 1.66 ⛔ Locadia...

Interesujące spotkanie i wyrównana grupa, po 2 spotkaniach wszystkie drużyny mają po 3 punkty, więc na pewno będzie ciekawie. Nie będę szukał w tym spotkaniu sensacji, bo jeśli bym to zrobił, szedłbym w stronę PSV. Stawiam, że dwie drużyny trafią przynajmniej po bramce, Wolfsburg gra u siebie, co już jest ogromnym atutem, o czym świetnie przekonywał się Bayern. Strzelić coś powinni, w tym roku nie było chyba takiego spotkania, w którym nie trafili gola w spotkaniu domowym. PSV tak jak wspomniałem wcześniej stać na sprawienie sensacji i swoje myślę, że też trafią, wygrali u siebie z Manchesterem United 2:1, mogli powalczyć z CSKA, ale szybko stracili parę bramek i spotkanie ułożyło się dla ruskich, mimo to nie poddali się i trafili 2 bramki, nie wiem czy zobaczymy otwarte spotkanie ze sporą ilością bramek, ale po jednej obie drużyny powinny zdobyć.

Tyle ode mnie, tak jak dzisiaj myślę, że znajdą się jeszcze ciekawsze opcje w tych meczach, większość doda swoje analizy zapewne jutro, ale czekam z niecierpliwością na Wasze opinie co do tych spotkań, to było tak krótko, czego bym spróbował w każdym spotkaniu ????
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ PSG - Real Madryt
PSG DNB ::: 1,69 ::: Pinnacle ::: 2/3 ▶
Bez wątpienia mecz dnia. Ja od dobrych kilku sezonów pisałem nie raz o PSG i na nich grałem. Nie zawiodłem się w zdecydowanej większości przypadków, bo kursy na nich z reguły są wysokie, a leją praktycznie każdego.
Klub &quot;szejków&quot; którzy chcą by jedna z większych stolic w Europie miała swoją piłkarską potęgę w europejskich pucharach. Jak na razie moim zdaniem idzie im to o wiele lepiej niż podobnemu klubowi budowanemu na podobnych zasadach, ale z Anglii mam tu na myśli - Manchester City.
Tak szczerze to nawet mnie nie zdziwi fakt jak PSG w tym sezonie wygra cały ten turniej. Barcelona jakaś taka mdła od początku sezonu, Real Madryt tak samo nie przekonuje, Bayern również wydaje się, że nie jest tak silny jak w poprzednich sezonach, o reszcie klubów można tylko pogadać przy dobrym piwku kto co może... PSG wydaje się naprawdę mocne, zresztą co tu dużo pisać?
Mają jeden z najlepszych składów w Europie (Cavani, Ibrahimowicz, Lucas, Pastore, Maxwell, Marquinhos, Silva, Lavezzi, Motta, Sirigu) klub budowany przede wszystkim na międzynarodowy sukces. Kiedyś czytałem artykuł o tym, jak to &quot;szejki&quot; i francuska federacja piłkarska chcą aby do Euro 2016 które zostanie rozegrane na francuskich boiskach klub z ich kraju wygrał Ligę Mistrzów, można rzecz więc: &quot;Kiedy jak nie dziś?&quot;.
Wynik: 0:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
PSG - Real Madryt X2 1,57 Bet365 0:0 ✅✅

Real może obecnie nie zachwyca, co jest spowodowane duza liczba kontuzji, jednak ma o wiele wieksze doswiadczenie w Lidze Mistrzow, a jego gwiazdy - szczegolnie Cristiano Ronaldo najbardziej mobilizuja sie na tych rywali z najwyzszej swiatowej polki. Do skladu Krolewskich wracaja Ramos z Modriciem co jest duzym zastrzykiem optymizmu przed dzisiejszym meczem. Benitez pewnie wyjdzie dosc ostroznie, mozliwe ze 3 srodkowych pomocnikow, ktorzy beda zabezpieczac tyly i nastawi sie na kontry a ze pojecie o grze obronnej Rafa ma niech swiadcza liczby tego sezonu.

Atletico Madryt - Astana 1 1,14 Bet365 4:0 ✅✅

Podopieczni Diego Simeone rywali pokroju Kazachów na Vicente Calderon wciagaja nosem, nic wiecej nie trzeba dodawac.

dubelek w Bet3,65 1,79 ✅✅
 
embojam 165

embojam

Użytkownik
Atletico
Juve
City 1x
Wolfsburg 1x

AKO 2,25

Krótko i na temat, ako nie porywa ale gram jak najpewniej się da. Wszyscy, na których stawiam są gospodarzami i jak do tej pory w LM generalnie nie zawodzą.

O Atletico dużo pisać nie będę, najpewniejszy bet dnia. Mimo, że nie są w wyśmienitej formie i mam na uwadze porażkę u siebie z Benfica w ostatniej kolejce to rywala z tej półki ograją.

Juve w LM a Juve w lidze to póki co dwa inne zespoły, wygrana na Etihad Stadium z faworyzowanym wtedy City potwierdza moją tezę. Dzisiaj na Juventus Stadium nie będzie niespodzianki i Monchengladbach polegnie tak samo jak w meczu z Sevilla.

Sevilla na wyjazdach w tym sezonie nie wygrywa i nawet jeśli w lidze zaczęli punktować to City nie może pozwolić sobie kolejny rok na blamaż w LM a uważam, że ten mecz jest kluczowy w kontekście awansu. Z reguły w LM nie gram na angielskie zespoły i gdyby Sevilla grała swoje nie postawiłbym w stronę Angoli ani grosza.

Wolfsburg patrząc po wynikach u siebie bardzo solidny. W meczu z United nie wyglądało to najgorzej. Wygrali u siebie z CSKA, które to ograło PSV, prowadząc nawet 3-0. Jeśli chcą awansować to u siebie punktów tracić nie mogą, na pewno nie 3-ech.
 
Semtex 254,6K

Semtex

Użytkownik
Nie wiem czemu ale nie podobają mi się te mecze w LM dzisiaj, miałem zagrać PSG, Benfice może jakieś handi z Atletico niby powinno wejść ale jak tak patrze to stwierdzam, że chyba nic nie będę grał. Po tym co wczoraj się działo w Niemczech przy meczu Leverkusem z Romą to ręce mi już opadły.
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Malmo +0,5 @2,10 Bet365

W grupie A jest niezwykła batalia o trzecie miejsce, co oznacza również miejsce w Lidze Europejskiej. Na papierze to nie jest spotkanie atrakcyjnych drużyn.
W rzeczywistości obie drużyny wciąż szukają swoich pierwszych bramek w turnieju, po przejściu, trudnych meczy w grupie z Realem i PSG !!
Musiało zdarzyć by się coś dramatycznego aby te zespoły mogły liczyć na coś więcej niż 3 miejsce w grupie.
Malmö FF, podchodzi do spotkania z Shaktharem z wielkim optymizmem i nadzieją na wygraną, a trener Hareide wypowiadał się na temat ograniczenia błędów i podejścia do tego meczu znacznie ofensywniej, pomimo że, drużyna jest wskazywana na porażkę, nawet w przy grze na własnym obiekcie.
Także fani Malmö mówią serdecznie na temat tego pojedynku, iż drużyna Szachtara jest spokojnie w ich zasięgu.
Ta zdecydowana liczba osób wierzy że, ich drużyna może wywalczyć śmiało 3 miejsce w grupie!
Organizacja Malmö jako główne ukierunkowanie ma teraz LM, to jest ich główny cel, gdyż liga okazała się rozczarowaniem.
Szwedzi przegrali z Real Madryt u siebie w domu 0-2, ale nie wyglądali zupełnie beznadziejnie, wręcz przeciwnie, na mnie wywarli dobre wrażenie i mieli wyraźne szanse na strzelenie bramki.
Jako zespół, trzymali Real Madryt na dystans i pokazali dobre osiągi, tak aby się nie otworzyć i utrudnić Realowi strzelenie gola.
Malmö nie będzie się bało iść do przodu w tym meczu, gdyż jest to ich szansa, by zrobić trochę hałasu w Europie, podobnie jak w zeszłym roku, kiedy pokonali Olympiakos w domu.
Gracze mówią o tym meczu jako kluczowym w dalszych konfrontacjach i motywacja wśród liderów drużyny odbija swoje piętno na zespole, który otwarcie przyznaje, że jest to pojedynek spokojnie do wygrania.
Shatkhar jest bardzo skutecznym zespołem z Ukrainy z dużym bagażem doświadczenia z Europejskich boisk.
Zmierzają do pojedynku jako najgorszy zespół w grupie, a ich bilans 0-7 raczej nie robi pozytywnego wrażenia.
Shakthar posiada dużo talentów w swoich szeregach i indywidualne umiejętności w ich drużynie odgrywają dużą rolę, ci dobrze wyszkoleni zawodnicy często sami wykańczają akcje po solowych rajdach.
Koncentrują się na szybkich skrzydłach, i tak też przeprowadzają swoje groźne ataki, podczas szerokiej gry.
Głównym pytaniem będzie, jak zdobyć gola na trudnym terenie, w momencie kiedy gospodarze tak dobrze bronią dostępu do własnej bramki.
Desperacja w strzeleniu upragnionego gola przez gości, może mieć fatalne skutki...
Niestety dla Malmö, lewy obrońca Yoshimar Yotun (22/1) nie zagra z powodu zawieszenia. Shakthar ma dostępnych wszystkich graczy...
Z ukraińskiego punktu widzenia, trudno jest wiedzieć, jak podejdą do tego meczu.
Wielu spodziewa się gry Malmö z nastawieniem obronnym, może być to niespodzianka. Shakthar musi ograniczyć swoje błędy, ostatnio stracili siedem bramek, a to jest jednak sporo, co Malmo również wie.
I będzie starało się jednak doprowadzić do strzelenia tego gola...
Malmo ma bardzo silny europejski rekord na własnym stadionie, a przegraną tylko z Juventusem, Atletico Madryt i Real Madryt.
Na pewno niema wstydu w tych wynikach.
Zasadniczą rolę odgrywa mały, zamknięty, stadion w którym tłum kibiców jest bardzo blisko boiska.
Malmö zbiera dużo energii z tego czynnika, na pewno to na nich mocno działa.
Shakthar jest faworytem, ponieważ ich marka jest bardziej doświadczona na arenie w Europie, ale osobiście mam wrażenie że, szanse dla gospodarzy, są dość spore!
Oni pokazywali już nie raz jak graja na własnych śmieciach, więc stać ich na co najmniej remis a taki wynik z pewnością ucieszył by też gości którzy rewanż mają jeszcze na własnym stadionie.

I mam jeszcze 3 strzelców:

Griezmann strzeli @1,57 bet365

Atletico Madryt jest absolutnym faworytem przeciwko Astanie.
Atletico ma trzy punkty, w których wygrali 0-2 przeciwko Galatasaray, podczas gdy Astana ma zaledwie jeden punkty, który zdobyli przeciwko Galatasaray wynikiem 2-2.
I oczekuję iż Atletico wygra bez problemu.
Atletico wygrał 0-2 z Real Sociedad w zeszłym tygodniu w Primera i Grizman strzelił gola.
On jest najlepszym graczem w Atletico moim zdaniem.
Z 4 golami jest najlepszym strzelcem w Atletico w Primera i strzelił oba gole przeciwko Galatasaray w LM.

Ronaldo strzeli @2,37 bet365

I szczerze trudno sobie wyobrazić Realem Madryt bez gola tutaj, ponieważ są oni maszynką do strzelania goli.
Cristian Ronaldo jest zawsze faworytem do zdobycia gola, on jest najlepszym strzelcem drużyny.
On strzelił 6 goli w Primera w tym sezonie i 5 goli w dwóch meczach w meczu z Szachtarem i Malmo.
On przepada za LM, bo chce zostać najlepszym graczem i najlepszym strzelcem w tym turnieju.
Jego zdolności są znane każdemu , więc myślę, że może zdobyć tutaj gola i kontynuować doskonałe występy w LM.

Cuadrado strzeli @3,75 bet365

Po takim kursi trzeba zagrać.
Juan Cuadrado nie strzeli jeszcze gola.
On gra ciągle w pierwszej 11, bo jest bardzo dobrym graczem z doskonałymi umiejętnościami dryblingu. Juventus gra u siebie z M&#39;gladbach, który ma 0 punktów, podczas gdy Juventus ma komplet zwycięstw.
Juventus jest faworytem tutaj i oczekuję przynajmniej jednego gola w meczu z ich strony albo i więcej, ponieważ M&#39;gladbach nie ma w tej chwili jakiejś zadziwiająco dobrej defensywy tym sezonie.
Cuadrado grał cały mecz z Interem w ostatniej rundzie, Serie A, gdzie miał 4 okazje.
Jestem pewien że, i tu bd. miał swoje okazje i mam nadzieje że, je wykorzysta a jak już pisałem kurs na to zdarzenie jest całkiem przyzwoity.
 
A 19

adamlec123

Użytkownik
David Luiz nie zagra, to chyba jedyne oslabienie PSG
Real Madryt: Keylor Navas; Danilo, Varane, Sergio Ramos, Marcelo; Kroos, Casemiro, Kovačić/Modrić; Lucas Vázquez/Jesé; Cristiano Ronaldo, Isco.
PSG: Trapp/Sirigu; Aurier, Thiago Silva, Marquinhos, Maxwell; Matuidi, Motta, Verratti/Pastore; Di María, Ibrahimović, Cavani.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
PSG - Real I połowa 1X @ 1.36
Gram chyba pierwszy raz przeciwnko Realowi, ale nie ma się czemu dziwić. Kadrowo Real wygląda bardzo słabo, tak naprawdę każda formacja osłabiona i to bardzo poważnie. Nie chce mi się wierzyć, żeby tutja od pierwszej minuty Królewscy mogliby się rzucić na bramkę PSG. Czemu? Nie mają kim tak naprawdę straszyć. Zobaczymty jak będzie wygląda ofensywa w tym meczu Isco - Jese - CR. Nie da się ukryć, że Ronaldo prezentuje się bardzo słabo, nie gra na swoim poziomie!! Patrząc jeszcze na Beniteza to prezentuje raczej styl defensywy. Widać, że Real w obronie prezentuje się znacznie lepiej w tej formacji. I spodziewam się, że Królewscy są nastawieni na defensywą Marcelo , Varana, Ramos , Danilo zaś w bramce Navas. Na pewno będą mieli dzisiaj dużo roboty , bo ofensywa PSG wygląda naprawdę bardzo dobrze Di Maria, Ibra i Cavani!! Paryżanie w ostatnich pięciu meczach stracili zaledwie jedną bramkę!! Gospodarze są nieznacznym faworytem tego meczu i nie chce mi się wierzyć, żeby mogliby przegrać pierwszą połowę.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Do skladu Krolewskich wracaja Ramos z Modriciem co jest duzym zastrzykiem optymizmu przed dzisiejszym meczem.
To pewna informacja ? Bo jeśli tak to nawet strata Bale&#39;a nie taka straszna, a wasze typy na PSG1x i czystą jedynkę mogą jednak nie wejść. Szczególnie Modric jest bardzo ważny jako kreator środka pola i przez jego domnienmany brak między innymi, krytykowaliście mój typ na Real(DNB).
 
A 19

adamlec123

Użytkownik
To pewna informacja ? Bo jeśli tak to nawet strata Bale&#39;a nie taka straszna, a wasze typy na PSG1x i czystą jedynkę mogą jednak nie wejść. Szczególnie Modric jest bardzo ważny jako kreator środka pola i przez jego domnienmany brak między innymi, krytykowaliście mój typ na Real(DNB).
Sa w 19-osobowej kadrze na mecz. Ramos jeśli będzie taka potrzeba zagra na zastrzykach przeciwbólowych
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Wczorajszego dnia skupiłem się tylko na meczu Arsenal - Bayern i to się opłaciło, a dzisiaj się troszkę pobawię z większą ilością meczów.
Pierwszy jaki biorę pod lupę to Wolfsburg - PSV. Tu widzę nic innego jak value pograć w stronę PSV. Obie ekipy prezentują dość podobny poziom i myślałem, że kursy będą bardziej wyrównane.
Wolfsburg - PSV x2, 2,5 ÓNIBET
Juventus - Borussia M. W tym meczu odpuszczam 1x2. Poszukałem innego typu. Obie ekipy po lekkim dołku podniosły się trochę. Szczególnie to widać w Borussi, gdzie w weekend pokonała Frankfurt na wyjeździe 1:5. Juventus zawsze lubił się pomęczyć z tą teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie LM. Liczę tu na bramki z obu stron i ciekawe widowisko ????

Juventus - Borussia M. BTS, 2,04 ÓNIBET

Ostrzegałbym przed graniem ManUtd. Mecz na wyjeździe, cięzki teren i CSKA które potrafi zaskoczyć, o czym przekonało się PSV. Manchester w dodatku w niedziele derby z City, dlatego grałbym tu w stronę remisu.

CSKA - ManUtd X, 3,45 ÓNIBET
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
To pewna informacja ? Bo jeśli tak to nawet strata Bale&#39;a nie taka straszna, a wasze typy na PSG1x i czystą jedynkę mogą jednak nie wejść. Szczególnie Modric jest bardzo ważny jako kreator środka pola i przez jego domnienmany brak między innymi, krytykowaliście mój typ na Real(DNB).
Juz to widze jak Modric zagra dzisiaj swietne zawody po kontuzji.Ramos to samo watpie zeby on byl gotowy na 100%.Moim zdaniem Real chce przestraszyc PSG ale takimi zagraniami to oni moga smiech wywolac.Dodatkowo brak Walijczyka tam z przodu Ronaldo pomacha raczkami dzisiaj bo on zwyczajnie nie bedzie mial z Kim grac a ze Portugalczyk to raczej zaden kreator sytuacji to bedzie ciezki mecz dla niego.PSG wygra to spotkanie wszystko na to wskazuje tylko ta masowka troche zle wyglada...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom