>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [24.10 - 25.10.2023] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
kacper091097 205,5K

kacper091097

Użytkownik
Sevilla - Arsenal
X2 & under 3.5
@1.73
Fuksiarz
Arsenal po wpadce we Francji nie będzie chciał pozwolić sobie na kolejną wpadkę jeśli chce dość spokojnie zająć pierwsze miejsce w grupie. W lidze Arsenal radzi sobie całkiem dobrze i ostatnio pokonał Manchester City, czym pokazał, że mecz z Lens powinien być wypadkiem przy pracy. Sevilla od początku sezonu nie przekonuje w lidze i zajmuje dopiero 14. miejsce, a jeszcze nie tak dawno temu byli w strefie spadkowej. Dodatkowo w LM grali na dwóch teoretycznie najsłabszych rywali w grupie i nie byli w stanie wygrać spotkania. Wydaje mi się, że teraz również będzie im ciężko, dlatego stawiam na X2, bo wg mnie Arsenal jest w lepszej formie. Do tego dorzucam under 3.5, bo oba zespoły grają prestiżowe mecze w swoich ligach w weekend i wg mnie wymiany ciosów we wtorek nie zobaczymy (Chelsea vs Arsenal, Sevilla vs Real Madryt).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2533
versa 397,5K

versa

Typer
Galatasaray - Bayern Monachium
Galatasaray lub remis
Fortuna @2.83 (LM)


Myślę, że jedynie turecka drużyna Galatasaray jest w stanie urwać punkty potężnemu Bayernowi Monachium w meczu przed własną publicznością, obie drużyny spisują się rewelacyjnie, Galatasaray w oficjalnych meczach o coś jest niepokonany od 25 spotkań u siebie, natomiast Bayern Monachium w 7 ostatnich meczach Bundesligi lub Ligi mistrzów na wyjeździe, warto jednak zwrócić uwage, jeśli już miałbym znaleźć jakiś minus na niekorzyść Bayernu to fakt, że w 4 z tych 7 meczy Bayern wygrywał zaledwie jedną bramką z niezbyt groźnymi przeciwnikami w tym sezonie jak np ostatnie w tabeli FC Köln, a na trudnym wyjeździe do Lipska zremisowali.
W pewnym stopniu odniesienia moga też być mecze z Manchesterem United obu drużyny, Manchesterem który jest w przeciętnej formie - Galatasaray wygrał na wyjeździe 3:2, a i nie strzelił rzutu karnego, natomiast Bayern Monachium wygrał u siebie zaledwie jedną bramką dając sobie strzelić aż 3 bramki.

PSG - AC Milan
Remis lub AC Milan i powyżej 1.5 goli
Fortuna @2.24


Widzę jak w tym sezonie PSG szybko odpada z Ligi Mistrzów, kto wie może już w fazie grupowej zostanie wyeliminowany i tacy zawodnicy jak Kylian Mbappe zmienia otoczenie na np Real Madryt, jak najbardziej widzę taki scenariusz.
PSG w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów dostało srogo po dupie (4:1) od Newcastle to samo Newcastle, które w meczu z AC Milan nie miało kompletnie nic do powiedzenia i zostali zmuszeni do robienia autobusu we własnym polu karnym, zostali zdominowani kompletnie lecz finalnie Milan nie wykorzystał swojej przewagi i mecz zakończył się bezbramkowym remisem, no właśnie, bezbramkowy remis - to samo przydarzyło się w drugiej potyczce AC Milanu tym razem z Dortmundem i sądzę, że tak razem nie zobaczymy takiego scenariuszu w meczu z PSG, tym razem będą na tyle skuteczni, by załadować tą jedno, jak nie więcej trafień do bramki przeciwnika, PSG też oczywiście ma swoich genialnych piłkarzy w ofensywie, dlatego podpieram swój tym remisem
 
Ostatnia edycja:
arass1 182,6K

arass1

Użytkownik
Union Berlin – Napoli

We wtorek na Olympiastadion w Berlinie miejscowy Union podejmie zespół Napoli. Faworytem tego spotkania bez wątpienia jest włoski zespół, który prezentuje się znacznie lepiej od swoich rywali, którzy w ostatnich tygodniach są w bardzo słabej formie. Jednak nie będę typował zwycięzcy w tym starciu, a swoją uwagę skupię na rzutach rożnych, a konkretnie tych wykonywanych przez neapolitańczyków. Jak doskonale wiemy podopieczni Rudiego Garcii w większości meczów nabijają sporo kornerów i tym razem także spodziewam się, że kilkukrotnie wykonają stałe fragmenty z narożnika boiska. Napoli gra bardzo ofensywnie i lubi prowadzić grę skrzydłami, ale to nie dziwi skoro mają tak usposobionych zawodników m.in. w postaci Kvaratskhelii, Politano czy Di Lorenzo. Ponadto w ostatnich meczach Napoli pada sporo rzutów rożnych z ich strony, a prezentuje się to następująco:
  • z Veroną – 8,
  • z Fiorentiną – 6,
  • z Realem Madryt – 9,
  • z Lecce – 7,
  • z Udinese – 8,
  • z Bologną – 5,
  • z Bragą – 10.
Mam nadzieję, że sprawdzą się moje przewidywania i obejrzymy w tym meczu sporo rzutów rożnych, na które szczególnie liczę szczególnie w wykonaniu Napoli. Ostatnie spotkania pokazują, że włoski zespół nie schodzi poniżej 5 kornerów i na to liczę również w starciu z Unionem Berlin.

Napoli - liczba rzutów rożnych powyżej 4,5 @ 1.52 fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +118
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Galatasaray - Bayern Monachium
Typ: powyżej 5.5 kartek
Kurs: 3.20
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

To tak, myślałem o rogach w meczu Union- Napoli albo o rogach Benfici ( duże linie w obu przypadkach), ale ostatecznie pójdę sobie w kartki w tym spotkaniu.
Po pierwsze fajny sędzia jeśli chodzi o kartki D. Massa, ten Pan akurat nie waha się nigdy z pokazaniem kartki.
Po drugie uważam że Galatasaray jest w stanie samo wyłapać około 4 kartek. Wspominał już kolega wyżej że u siebie grają bardzo dobrze, do tego dochodzą bardzo fanatyczni kibice. Uważam że gospodarze będą tu grali bardzo, ale to bardzo ostro i na spokojnie wyłapią kilka kartek.
Bayern powinien dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu w moim typie czyli ze 2 kartki . Myślę , że będą chcieli odgryźć się często faulujacym zawodnikom gospodarzy również ostro grając i wyłapią też ze 2-3 kartki.
Generalnie nie zdziwię mnie tu czerwień również . Powinno być ostro i wszystko temu sprzyja.
Nie wspomniałem o sytuacji w grupie. Przy ewentualnym zwycięstwie Bayern w zasadzie na bank wyjdzie z grupy, a dla Galatasaray punkty lub punkt w tym meczu też bardzo pomogą w awansie także jest o co grać.
Po mojemu nie ma opcji że ten over kartek nie siądzie
 
R 614,9K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Union Berlin - SSC Napoli
Typ: Napoli 0:1
Kurs: 1,95
Bukmacher: superbet
Analiza:
Trzecia runda rozgrywek tegorocznej Ligi Mistrzów w grupie C. Na Olympiastadion w Berlinie Union zmierzy się z SSC Napoli. W tabeli z kompletem punktów prowadzi Real Madryt, natomiast pomiędzy pozostałymi, czyli Bragą i dzisiejszymi przeciwnikami rozegra się walka o drugie miejsce. Napoli po wygranej 2:1 na wyjeździe z Bragą przegrał u siebie 2:3 z Realem, natomiast Union pogrążony w wielkim kryzysie formy przegrał oba mecze w Lidze Mistrzów oraz sześć ostatnich meczów w Bundeslidze. Ostatni sobotni mecz to 0:3 ze Stuttgartem na własnym boisku i spadek w tabeli Bundesligi aż na piętnaste miejsce. Trudno przypuszczać aby jakieś diametralne odrodzenie Berlińczyków nastąpiło akurat na dzisiejszy mecz. Napoli to doświadczona drużyna i z pewnością skorzysta na słabości rywala, co pozwoli umocnić się na drugim miejscu w swojej grupie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2533
successful 2M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Lens - PSV
Typ: PSV wygra lub zremisuje + strzeli powyżej 1.5 gola
@2.60 Superbet

Lens jest delikatnym faworytem bukmacherów tego spotkania, co mówiąc szczerze niespecjalnie do mnie przemawia. Oczywiście ma to uzasadnienie dwóch kwestiach - grają na własnym stadionie, a ponadto są liderem grupy z czterema punktami na koncie. Ja jednak będę upatrywał szans Holendrów na wyjście z grupy, a pierwszym ku temu krokiem powinien być co najmniej remis we Francji. PSV gra na maksa ofensywnie, strzela dużo bramek i de facto - nie licząc wpadki z Arsenalem (bo wysoką porażkę 4:0 traktuję jako wpadkę), to regularnie w każdym meczu strzelają po 2-3 gole. Od 8 sierpnia - poza meczem w Londynie - nie było żadnego spotkania, w którym PSV nie strzeliło by co najmniej dwóch goli. Oczywiście rywale nie byli tak silni jak Lens, ale mimo wszystko to musi znaleźć swoje odbicie w Lidze Mistrzów. Tym bardziej że Lens zajmuje bardzo dalekie miejsce w Ligue 1. Moim zdaniem PSV rozpocznie dziś drogę po awans z grupy a pierwszym krokiem ku temu będzie wygrana bądź remis i minimum dwie bramki zdobyte na francuskiej ziemi.
 
Ostatnia edycja:
R 687,5K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Braga - Real
Typ powyżej 3,5 kartki
Kurs: 1,65
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Mecz dwóch drużyn z południa Europy i kurs na powyżej 3,5 kartki 1,65. Biorę i się o nic nie pytam.
Statystyki meczów Braki w tym sezonie LM: z Unionem 5Ż + CZ, z Napoli 9Ż, w Pucharze Portugalii 3Ż +CZ, w lidze, 3Ż z Rio Ave. Statystyki Realu: z Napoli 4Ż, z Unionem 2Ż, w LaLiga z Sevillą 8Ż, z Ossasuną 4Ż.
Jak dla mnie Real ten mecz lekko odpuści, ze względu na zbliżające się Gran Derbi. Więc Braga może wyczuć szansę na punkty z Królewskimi i przycisnąć, a to może dać podstawy do ostrej wyrównanej gry i kartki się pojawią. Do tego sędzia, który w rozgrywkach międzynarodowych sypie kartkami jak z rękawa Sociedad – Inter – 6Ż, Marsylia – Panathinaikos 8Ż, Roma – Leverkusen 7 Ż.
Można spróbować ostrzej over 4,5 za 2,38 w Betfan.
 
Ostatnia edycja:
H 91K

hasbaart

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:45
Spotkanie: Galatasaray - Bayern Monachium
Typ: powyżej 5.5 kartek
Kurs: 3.20
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza:

To tak, myślałem o rogach w meczu Union- Napoli albo o rogach Benfici ( duże linie w obu przypadkach), ale ostatecznie pójdę sobie w kartki w tym spotkaniu.
Po pierwsze fajny sędzia jeśli chodzi o kartki D. Massa, ten Pan akurat nie waha się nigdy z pokazaniem kartki.
Po drugie uważam że Galatasaray jest w stanie samo wyłapać około 4 kartek. Wspominał już kolega wyżej że u siebie grają bardzo dobrze, do tego dochodzą bardzo fanatyczni kibice. Uważam że gospodarze będą tu grali bardzo, ale to bardzo ostro i na spokojnie wyłapią kilka kartek.
Bayern powinien dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu w moim typie czyli ze 2 kartki . Myślę , że będą chcieli odgryźć się często faulujacym zawodnikom gospodarzy również ostro grając i wyłapią też ze 2-3 kartki.
Generalnie nie zdziwię mnie tu czerwień również . Powinno być ostro i wszystko temu sprzyja.
Nie wspomniałem o sytuacji w grupie. Przy ewentualnym zwycięstwie Bayern w zasadzie na bank wyjdzie z grupy, a dla Galatasaray punkty lub punkt w tym meczu też bardzo pomogą w awansie także jest o co grać.
Po mojemu nie ma opcji że ten over kartek nie siądzie
Massa w LM
2023/24
Szachtar - Porto - 5żk
2022/23
Sevilla - Rangers - 1żk ‼
Marsylia - Sporting - 4żk + Czk✅
Borussia - City - 5żk
Bruggia - Benfica - 3żk
2021/22
Bruggia - Lipsk - 4żk
Ajax - Sporting - 4żk
Lille - Chelsea - 3żk
Na 8 meczy w LM Massa pokazał over 5,5żk wszedl RAZ, pod warunkiem że buk liczy czerwoną kartkę x2. Więc waha się czy się nie waha ale statystycznie nawet jak się nie waha to 6 nie pokazuje za często 😉 Liga Mistrzów jakoś nie do końca widzę że można przełożyć na Serie A nawet jeśli tam sędzia sypie kartkami...
Oczywiście typu nie neguję typu ale jeśli sędzia pokazuje 1żk w Sevilli raczej bym tu na overy uważał.
Poza tym Bayern w 2 dotychczasowych meczach
W Kopenhadze 4żk (1 Bayern)
Z Man Utd 2żk (1 Bayern)
Rozumiem, że patrzysz przez pryzmat Galatasaray, które miało
7żk + czk w Manchesterze (4żk Galata)
7żk + czk z Kopenhaga (2żk Galata)
Ale tak średnio się to spina...
Wydaje mi się, że przy underowym sędzi i underowym Bayernie trochę ciężko to wygląda przynajmniej jeśli chodzi o suche liczby...
Dodatkowo Galata w obu meczach dochodziła przeciwników dopiero wtedy jak tamci dostawali czerwone kartki. Z Kopenhaga do momentu czerwonej kartki przegrywali u siebie 0:2 skonczyli 2:2, a w Manchesterze przed czerwoną dla Casemiro było 2:2, a skonczyło sie wygraną. Jeśli Bayern nie dostanie czerwonej może nie być już tak różowo. Przez to skłaniałbym się ewentualnie do kartek samej Galaty. Ale ja sobie ten mecz odpuszczam... chyba🤔😁
Powodzenia 😉✌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +381
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Union Berlin - Napoli
Bukmacher: Superbet
Typ: over 1.5 goli Napoli
Kurs: 1.90


Rywalizacja w grupie C w dalszym ciągu jest otwarta i tak naprawdę każda z ekip może odmienić swój los po ewentualnym zwycięstwie. W najgorszej sytuacji jest w teorii Union Berlin, bo o ile porażka z Realem Madryt mogła być gdzieś wkalkulowana (chociaż bolesna, bo obrona Częstochowy nie pomogła w ugraniu choćby remisu), tak w rywalizacji z Bragą zabrakło jeszcze większej dozy szczęścia, a teraz rywalem jest SSC Napoli, które wygląda w tym sezonie naprawdę nieźle i aspiruje w walce o wyjście z grupy wraz z Realem Madryt. Union Berlin jest w dołku i idealnie obrazują to przegrane mecze, a konkretnie... 8 przegranych meczów z rzędu, w których Union aż 6-krotnie tracił przynajmniej dwa gole. Dwie rywalizacje skończyły się skromnym 0 - 1, ale z Realem mogło się tak naprawdę skończyć i 4 - 0, gdyby Królewscy byli skuteczniejsi. W przypadku Napoli przynajmniej dwa gole wpadają bardzo często i już w tej edycji Ligi Mistrzów goście zdobyli m. in. dwa gole z Bragą w wygranym meczu 2 - 1, ale także z Realem Madryt w przegranym meczu 2 - 3. Tym razem rywal jest nie tylko najsłabszy, ale też będący w kryzysie. Trudno zakładać, że Union traktuje Ligę Mistrzów priorytetowo, szczególnie po pierwszych dwóch meczach. Oczywiście nikt nie odda jutrzejszego meczu walkowerem, ale każdy inny rezultat niż wygrana Napoli i to nie skromna 1 - 0, ale np. 1-3 / 0-2 będzie dla mnie dużym zaskoczeniem.
 
Ostatnia edycja:
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle- Dortmund
Typ: Dortmund powyżej 5.5 rzutów rożnych
Kurs: 3.20
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza :

Rogi ostatnio dobrze idą więc spróbuję raz jeszcze.
Sprawdzałem jak to wygląda u Borussi na wyjazdach z rogami i nabijają tak około 6 na mecz więc akurat tyle jest mi potrzeba. W LM mistrzów PSG nabili 7, tu myślę że może być podobnie albo i jeszcze lepiej .
Dortmund jest ostatni w tabeli z zaledwie jednym oczkiem i może strata do rywali nie jest dużo, bo ciasno jest w tej grupie, to jednak uważam że 3 punkty są tu dla nich priorytetem i będą tu dużo atakować, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że to oni mogą prowadzić grę. Newcastle może zagrać nieco cofnięte i czekać po prostu na jakąś kontrę oddając inicjatywę gościom .
Myślę, że to powinno się udać ten mój typ . Jedyne co mogłoby w tym przeszkodzić to szybka bramka niemieckiej ekipy i prowadzenie od pierwszych minut spotkania, ale to jest mało realne bo Newcastle mało bramek traci i na pewno zagra uważnie w obronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1191
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
S. Ramos kartka @4.50 Unibet

W moim odczuciu lekko zawyżony kurs jak na tego zawodnika. Wiemy jaki temperament ma Ramos, potrafi dyskutować z arbitrem jak i brutalnie faulować. Dziś do Sevilli przyjeżdża mocny Arsenal z ofensywnie nastawionymi zawodnikami, który po niespodziewanej porażce z Lens musi szukać 3 pkt w Hiszpanii. Dla porównania na Betfan @3.35 czy Superbet @2.75 na kartkę dla tego zawodnika - myślę, że trzeba spróbować.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Celtic vs Atletico

X2 i under 13.5 rożnego @1.51 ForBet

Na dziś wybieram spotkanie Atletico oraz szkockiego Celticu.
Hiszpanie w tym sezonie wystartowali bardzo dobrze, w lidze z jednym zaległym spotkaniem plasuje się na 3 pozycji z strata 3 oczek do Girony i Realu. W LM są na szczycie grupy po remisie z Lazio i wygranej z Feynoordem. W dobrej formie są Griezmann czy Moranta odpowiedzialni za strzelanie goli, ale także jego partnerzy - Saul czy Oblak. W całym sezonie jedynie raz przegrali z Valencia, a maja juz za soba m.in. Derby Madrytu.
Dziś spodziewam się kolejnego dobrego spotkania i inkasacji kolejnych punktów.
Celtic po dwóch porażkach ma małe szanse na awans nawet do LE, no i myślę, że w meczu z najsilniejszym z rywali w grupie kolejny raz będą musieli przełknąć gorycz porażki. W lidze jak co roku jedynym konkurentem beda Rangers i pewnie tam będą skupali swoją uwage po nieudanym starcie w LM.
Jeśli chodzi o rzuty rożne, oba zespoły nie wykonują ich dużo w europejskich rozgrywkach. Celtic w 2 meczach wykonał jedynie 5 sztuk, co nie jest zaskoczeniem, bo nie mogą narzucić rywalom swojego stylu gry. Atleti także nie ma wysokiej średniej. Liczba 14 sztuk jest moim zdaniem nieosiagalna w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +224
O 322,5K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Newcastle- Dortmund
Typ: Dortmund powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.55
Bukmacher: Superbet
Post w dziale:
Analiza :
To jest analiza typowo pod konkurs typera ligi mistrzów, wyżej proponowałem linie 5.5
Sprawdzałem jak to wygląda u Borussi na wyjazdach z rogami i nabijają tak około 6 na mecz . W LM mistrzów PSG nabili 7, tu myślę że może być podobnie albo i jeszcze lepiej .
Dortmund jest ostatni w tabeli z zaledwie jednym oczkiem i może strata do rywali nie jest dużo, bo ciasno jest w tej grupie, to jednak uważam że 3 punkty są tu dla nich priorytetem i będą tu dużo atakować, a nawet zaryzykuję stwierdzenie, że to oni mogą prowadzić grę. Newcastle może zagrać nieco cofnięte i czekać po prostu na jakąś kontrę oddając inicjatywę gościom .
Myślę, że to powinno się udać ten mój typ . Jedyne co mogłoby w tym przeszkodzić to szybka bramka niemieckiej ekipy i prowadzenie od pierwszych minut spotkania, ale to jest mało realne bo Newcastle mało bramek traci i na pewno zagra uważnie w obronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +216
ziroxxx 793,1K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Galatasaray - Bayern Monachium,
Galatasaray over 2,5 kartek @ 2.10 Forbet


Analiza:
Turcja to bardzo trudny teren. Mimo, że Bayern jest tutaj faworytem to sądzę, że będą mieli trudno wywieźć 3 pkt z Galatasaray. Gospodarze mają serie kilkunastu spotkań z rzędu bez porażki. Mimo, że w meczach z Bayernem przeciwnicy Bayernu nie łapią mnóstwo kartek i nie popełnią fauli to dziś widzę tutaj karteczki dla gospodarzy. Turcja słynie z agresywnego i czasem brutalnego futbolu, towarzyszy przy tym sporo sprzeczek itd. Galatasaray ma 4 pkt i dziś robiąc punkty mogą sporo zamieszać w grupie. Szczególnie, że to o wyjściu z grupy wskazywano tylko Bayern i Manchester. Sędzią spotkania jest mój ulubieniec czyli D. Massa z Włoch. Jeżeli mecz jest na styku, a przynajmniej jedna z drużyn gra bardzo agresywnie to leci sporo kartek. Nie kalkuluje i jak trzeba to rzuca karteczkami.

Sevilla - Arsenal,
Arsenal over 4,5 RR @ 1.54 Unibet
Saka over 0,5 celne strzały @ 1.75 Unibet
Na Unibet można ułożyć taki dubel @ 2.50


Analiza:
Arsenal po sensacyjnej porażce z Lens potrzebuje punktów. Sevilla to trudny rywal w Europejskich Pucharach. Uważam, że goście będą się musieli sporo namęczyć dlatego uważam, że zrobią minimum 5 RR. Arsenal sporo nabija rogów. Szczególnie jak na skrzydłach widzimy Sake i Martinelliego - są to szybcy i lubiący dryblować zawodnicy. Saka w dodatku jest na ten moment najcenniejszym punktem w ataku. To na nim opiera się gra ofensywna na początku sezonu. Żaden inny ofensywny zawodnik Arsenalu nie ma tyle wykreowanych sytuacji podbramkowych i bramek. W dodatku Saka ma też karne, może nie zawsze, ale myśle że teraz w LM weźmie jako pierwszy.
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Massa w LM
2023/24
Szachtar - Porto - 5żk
2022/23
Sevilla - Rangers - 1żk ‼
Marsylia - Sporting - 4żk + Czk✅
Borussia - City - 5żk
Bruggia - Benfica - 3żk
2021/22
Bruggia - Lipsk - 4żk
Ajax - Sporting - 4żk
Lille - Chelsea - 3żk
Na 8 meczy w LM Massa pokazał over 5,5żk wszedl RAZ, pod warunkiem że buk liczy czerwoną kartkę x2. Więc waha się czy się nie waha ale statystycznie nawet jak się nie waha to 6 nie pokazuje za często 😉 Liga Mistrzów jakoś nie do końca widzę że można przełożyć na Serie A nawet jeśli tam sędzia sypie kartkami...
Oczywiście typu nie neguję typu ale jeśli sędzia pokazuje 1żk w Sevilli raczej bym tu na overy uważał.
Poza tym Bayern w 2 dotychczasowych meczach
W Kopenhadze 4żk (1 Bayern)
Z Man Utd 2żk (1 Bayern)
Rozumiem, że patrzysz przez pryzmat Galatasaray, które miało
7żk + czk w Manchesterze (4żk Galata)
7żk + czk z Kopenhaga (2żk Galata)
Ale tak średnio się to spina...
Wydaje mi się, że przy underowym sędzi i underowym Bayernie trochę ciężko to wygląda przynajmniej jeśli chodzi o suche liczby...
Dodatkowo Galata w obu meczach dochodziła przeciwników dopiero wtedy jak tamci dostawali czerwone kartki. Z Kopenhaga do momentu czerwonej kartki przegrywali u siebie 0:2 skonczyli 2:2, a w Manchesterze przed czerwoną dla Casemiro było 2:2, a skonczyło sie wygraną. Jeśli Bayern nie dostanie czerwonej może nie być już tak różowo. Przez to skłaniałbym się ewentualnie do kartek samej Galaty. Ale ja sobie ten mecz odpuszczam... chyba🤔😁
Powodzenia 😉✌

Ja dziś próbuję trebelka na liczbę ŻÓŁTYCH kartek (na lvbet) over 3,5 w meczach:

Galata - Bayern
Braga - Real
Sevilla - Arsenal

AKO 3.84 (plus promka - liga mistrzów bez podatku) wygląda zacnie w tej kombinacji. Wszyscy trzej gospodarze nie są faworytami, słyną z ostrej gry, a linie przy tym są niziutkie. Wiadomo, że ekipa Olivier, Nyberg, Massa to nie jest najbardziej overowe trio "gwizdaczy", ale jestem dobrej myśli.
 
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:21:00
Spotkanie:ManUtd - Kopenhaga
Typ:1 (Handicap -2,5)
Kurs:3,25
Bukmacher:Fortuna

Jest szansa na powolne wychodzenie z kryzysu Czerwonych Diabłów. Po szalonym meczu McTominaya, który wszedł z Brentford w końcówce meczu i zrobił w pojedynkę z 0-1 -> 2-1 mieliśmy kontynuacje zwycięskiej serii. Widzę szanse, że dzisiaj również będą 3 punkty. To absolutny mus dla United. Brak wygranej to zaprzepaszczenie szans na awans, a przy słabym starcie LM może być głównymi rozgrywkami dla Manchesteru. Jako rywal Kopenhaga, która absolutnie mnie nie przekonuje. Traci punkty w lidze, na tle Rakowa wyglądała bez szału. Wydaje mi się, że przy dobrej dyspozycji Man Utd i nijakiej Kopenhagi może skończyć się tutaj wysokim wynikiem dla gospodarzy. Over bramkowy i handicap jak najbardziej w grze. Ja próbuje handicapu licząc że Diabły wygrają minimum 3 golami. Typuje 4-1.
 
typerskoki 416,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina:21:00
Spotkanie: PSG - Milan
Typ:X
Kurs:3,90
Bukmacher:Fortuna


Typ nieco na czuje, no ale wygląda mi to remisowo. PSG po ucieczce Messiego i Neymara wygląda w tym sezonie słabo jak na możliwości finansowe jakie ma. Nie są liderem w Ligue A, a w LM zaliczyli mocną wpadkę z Newcastle dostając 4-1. Moim zdaniem z takim rywalem jak Milan znowu nie pokażą się dobrze. Jednak, jako że grają u siebie myślę, że remis jest bardziej realny niż porażka. Tym bardziej, że Milan remis urządza. W poprzednich 2 meczach LM Milan właśnie remisował 0-0. Myślę, że mając 3 pkt w tej grupie w 3 meczach i będąc gospodarzem w kolejnych 2 z 3 meczy to będzie dobry punkt wyjścia do awansu. Milan powinien zagrać taktycznie i ten remis powinien być pożądanym dla nich wynikiem. Jak to Włosi- Milan potrafi tak zagrać i typuje że tak się skończy to spotkanie 1-1/2-2.
 
Defacto 340,8K

Defacto

Znawca - NBA
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Union - Napoli
Typ: I połowa Napoli powyzej 3,5 rożnego
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna



Hej, dziś wraca LM, dziś idę w kierunku rożnych, czyli maszynki do ich wykonywania- Napoli. Ostatnio trochę mniej niż zwykle ich nabijali, ale dziś wazny mecz wiec zakladam, ze ruszą od pierwszego gwizdka na Berlin :) Czy sa w stanie zrobic min 4 rożne w pierwszej połowie, mysle ze tak. Napoli w meczu z Realem w I polowie nabilo ich 7! Zrobili to z Realem u siebie, to są w stanie zrobić to na wyjezdzie w meczu z pograzona w kryzysie druzyna z Berlina. Kursy na zwyciestwo Unionu u niektorych bukow spadaja, daje to do myslenia. Czy zatem latwo Napoli wygra ten mecz, nie sadze choc wszystko powinno na to wskazywac. Niemcy to jednak Niemcy, i granie na Napoli to moze byc mina. Potrzebuja dziś 3 punktow, bo ostatni pojedynek to przegrana. Z Braga na wyjezdzie w I polowie 5 roznych. Napoli to druzyna, ktora od pierwszych minut sie napedza, leca ataki skrzydlami, skrzydlowi wchodza w pojedynki 1 na 1, stad tyle roznych. Unionu obrona to dziurawe sito, wiec moga w panicznej obronie ratowac sie przed strata wybijajac na rozne. Strzaly Napoli moze sparowac bramkarz na rożne, skrzydlowi dosrodkowywac do Osimhena. Jest potencjal na rożne juz w pierwszej połowie. Powodzenia
 
H 91K

hasbaart

Typer
Inter - Salzburg
Over 3,5żk - 1,53
Over 4,5żk - 2,05
Over 22,5 fauli - 1,55
Over 23,5 fauli - 1,75

Po 2 kolejkach
Sociedad 4pkt
Inter 4pkt
Salzburg 3pkt
Benfica 0pkt
W oczekiwaniu na przebudzenie i pierwsze punkty Benfici u siebie z Sociedad drużyną Interu gra z Salzburgiem i jest sporym faworytem w tym meczu. Oczywiście nie ma co liczyć na to, że Austriacy położą się i dadzą im te punkty za free. W dwóch pierwszych meczach wyglądało to tak:
Inter
1:0 Z Benficą - 4żk wszystkie Inter, faule 10-5 (sędzia Makkelie bardzo underowy holender)
1:1 W Sociedad - 7żk (Inter 4żk) faule 14-15 (Sędzia - overowy anglik Oliver )
Salzburg
0:2 Z Sociedad - 6żk (4 Salzburg) faule 11-13 (sędzia Frankowski raz tak raz tak🤦‍♂️)
0:2 W Lizbonie - 7żk (4 Salzburg) faule 9-19 (sedzia Turek Meller ciezko go wyczuć🤷‍♂️)
4 mecze i obie drużyny średnia kartek na mecz 4 więc dzisiaj co? 8żk..??🤔🤣
Ostatnie oficjalne mecze w '94 ale były 2 mecze Towarzyskie
2023 Salzburg - Inter 3:4
2022 Inter - Salzburt 4:0
Towarzyskie wiadomo nie ma co do końca patrzeć na wynik ale jeśli w towarzyskich pada odpowiednio 39 fauli ‼(20-19) + 2 karne i (24 faule (13-11) to może warto jednak na to zwrócić uwagę bo czemu w meczach o taką stawkę miałoby być mniej...
Sędziuje Francuz - Letexier, który jak już wspominałem kilka razy przy okazji Ligue 1 i pucharów jest overowym sędzią (dajacym kartki nawet przy małej ilości fauli) na francuskie warunki. W tym sezonie 5 meczy 4, 5, 7, 4, 5. Ale przenosząc to na puchary europejskie wygląda to tak
2023/24
LM : Atletico - Feyenoord 3:2 - 5żk przy 15 faulach 8:7
Kwal LM: Antwerp - AEK 1:0 - 4żk + CZERWONA Antwerp, faule 11-17
2022/23
LM
Dortmund - Kopenhaga 3:0 - 2żk
Ajax - Napoli 1:6 - 4żk + CZERWONA
Chelsea - Dynamo Z. 2:1 - 4żk
Real - Chelsea 5żk + CZERWONA
LE
Sporting - Midtjylland 1:1 - 5żk
Sevilla - Fenerbahce 2:0 - 3żk
Sporting - Juve 1:1 - 4żk + KARNY
Kwal LE: Shamrock - Ferencvaros 1:0 - 4żk
LK
Fiorentina - Basel 1:2 - 3żk
2021/22
LM
Young Boys - Manchester Utd 2:1 - 3żk + CZERWONA
Chelsea - Malmo 4:0 - 3żk + 2x KARNY
Dortmund - Bestiktas 5:0 - 3żk + CZERWONA + KARNY

Wydaje mi się, że wygląda to całkiem obiecująco. Przemyśle sobie jeszcze czerwoną kartkę i może będę polował na live przy dużej ilości fauli. Przed meczem:
Czerwona kartka - 4,60

Benfica - Sociedad
Dzisiaj trzeba przyznać, że UEFA wyciąga Asa z rękawa i dała teoretycznie underowych sędziów do spotkań o podwyższonym ryzyku. Takim spotkaniem jest na pewno mecz w Lizbonie. Wszem i wobec wiadomo, że Turpin, który sędziuje ten mecz to mega underowy sędzia... bla bla bla... w Ligue1
Ale tak jak overowi sędziowie w swoich ligach nagle stają się underowi w Pucharach to może Turpin jest antysystemowcem i daje więcej 🤔🤣🤣
Popatrzymy
2023/24
LM
Napoli - Real 2:3 - 4żk + KARNY
Kwal LM
Rangers - PSV 2:2 - 5żk
2022/23
Inter - Bayern 2żk
Liverpool - Rangers 2żk + KARNY
Tu od razu komentarz... zarówno Bayern jak i Liverpool są to zdecydowanie underowe zespoły jeśli chodzi o kartki w meczach grupowych.
Atletico - Bayer 2:2 - 5żk + KARNY
1/16 Tottenham - Milan 0:0 - 4żk + CZERWONA
1/4 Bayern - Man City 1:1 - 10żk + 2× KARNY
1/2 Inter - Milan 1:0 - 6żk
LE
Man Utd - Barcelona 2:1 - 6żk + KARNY
2021/22
LM
Valencia - Atalanta 2:2 - 5żk + CZERWONA
Barcelona - Dynamo Kijów 1:0 - 1żk
Milan - Porto 1:1 - 5żk
Porto - Atletico 1:3 - 4żk + 3x CZERWONA + KARNY
1/16 Bayern - Lipsk 7:1 - 0żk +KARNY
1/4 Chelsea - Real 2żk
Finał Liverpool - Real 0:1 - 1żk

Oprócz fazy pucharowej 21/22 nie widzę tu specjalnie underów. Nie ma się co spodziewać że w każdym jednym meczu Turpin będzie dawał po 8 kartek ale w działa to też w drugą stronę nie będzie dawał w każdym 1 kartki.
W kontekście dzisiejszego meczu to ładnie wygląda to, że (oprócz meczu underowego kartkowo Realu) Turpin sporo kartek pokazuje w meczach drużyn z Hiszpanii i Portugalii. No więc obaliliśmy już mit Turpina w pucharach więc możemy przejść do meczu który wydaje się mieć wielki potencjał kartkowy.
Z jednej strony Sociedad, który niespodziewanie z 4 pkt prowadzi w grupie, a z drugiej Benfica z 0pk po dwóch meczach. Benfica w 2 pierwszych meczach 5 i 9 fauli.
5 fauli przegrywając w 1:0 w Interze. Nie widziałem meczu ale chyba trochę im tam brakowalo troche pomyslu na gre bo przy 54% tylko 3 strzały na bramkę. Wychodzi na to że Inter zjadł ich doświadczeniem.
9 fauli I siebie z Salzburgiem ale tu z kolei 4 faule w pierwszej połowie i 1żk i 1 czerwona i 2 karne‼:oops::oops: Dziwne bo Salzburg miał 13 fauli i tylko 1żk 🤔 sędzia Meler z Turcji, który nie jest jakoś specjalnie overowy ale tu się jaja działy z tymi karnymi bo najpierw bramkarz przy rzucie różnym nie trafia w piłkę tylko w głowę przeciwnika a potem obrońca Benfiki w sytuacji sam na sam dotyka piłki ręką po tym jak ta się odbija od poprzeczki i dostaje czerwo 🤣🤣🤣 komiczne. Mimo gry w 10 Benfica miała sporo sytuacji do strzelenia gola ale brakowało trochę szczęścia, do tego na początku drugiej części meczu niefortunna strata na swojej połowie, kontra i dostali druga bramkę.
Dzisiaj tak na prawdę ostatnia szansa na to, żeby jeszcze odegrać jakąś rolę w tej grupie i tylko 3 pkt dają im taka możliwość więc. Z drugiej strony Sociedad który wygrał w Salzburgu i zremisowal u siebie (6żk, 2 Sociedad) I zremisowała u siebie z Interem (6żk, 2żk Sociedad). Wydaje mi się, że wywiezienie punktu z Lizbony byłoby dla nich w tej sytuacji sukcesem ale jeśli Benfica będzie popełniała takie błędy jak z Salzburgiem to mogą zagrać o pełna pulę...

Nie ukrywam, że ja tu dzisiaj widzę kartki I to bardzo prawdopodobne nie tylko jednego koloru... Jak będą złośliwe faule to (nie)underowy Turpin nie będzie miał tu wyjścia...

Dlatego też:

Benfica - Sociedad
Over 4,5żk - 1,65
Over 5,5żk - 2,20
Benfica over 1,5żk - 1,47
Benfica over 2,5żk - 2,30
Sociedad over 2,5żk - 1,70
Czerwona Kartka - 4,00

Podobają mi się dziś również
Union over 2,5żk - 1,85
Niemcy tu bardzo odstają w grupie. I porazek z rzędu w Bundeslidze i LM. Z Braga u siebie 3żk (6żk w meczu). Napoli ma kim postraszyć i wydaje się że w wielu sytuacjach jedynym rozwiązaniem będzie faul. Jeśli uda im się jakoś pierwszym strzelić to tym bardziej przerywanie faulach i kartki.
Sędziuje Bośniak Peljito w pucharach daje sporo kartek. Przykładem jest ostatni mecz Feyenoord - Celtic 3żk + 2x CZERWONA (jedna bezposrednio) + KARNY. W tamtym sezonie
LM 4żk, 5żk
LE 4żk, 4żk, 9żk + cz, 6żk + karny
LK 1żk

Braga
Over 1,5żk - 1,42
Over 2,5żk - 2,20
Nie lubię grać kartek w meczach Realu bo raczej jest underowo szczególnie w meczach grupowych ale tu jest kilka przesłanek za kartkami Bragi
- Sędziuje anglik Michael Oliver który w pucjarach potrafi sypiać żółtymi
- Real z kompletem punktów I przed Gran Derbi i ostatnim lekko skandalicznym remisie z Sevilla może być rzeczywiście do ugryzienia. Pojawiają się jakieś informacje o nie niezadowoleniu zawodników. Braga na pewno może zwietrzyć szansę
- Braga może będzie próbować walczyć o awans z Napoli a na pewno o 3 miejsce z Unionem
- perspektywa ogrania Realu może przy sprzyjającym wyniku sprawić, że będą się mnożyły faule co za tym idzie kartki
- 3żk Z Napoli u siebie, 3żk W Unionie + czerwona poz boiskiem

Over 1,5żk to taki ba prawdę bardzo realny typ po dobrym kursie jak na over 1,5żk I

No i I to nieszczęsne Galatasaray
Pisałem o wątpliwościach co do sędziego tego meczu i underowym Bayernie... ALE..
Z drugiej strony
Galata over 1,5żk - 1,36
Galata over 2,5żk - 2,05
Daje do myślenia

Przemyśle to jeszcze i finalne kupony wrzucę w temacie:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom