>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [23.10.2019] - Środa

Status
Zamknięty.
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Barcelona po kolacji, którą zorganizował Messi z najważniejszymi w drużynie zaczęła grać swoje, aż chcę się powiedzieć - w końcu! W sobotę pewna wygrana na wyjeździe z Eibar, Messi w końcu zaliczył swoje trafienie, a na dodatek dał Suarezowi do pustej bramki co mnie trochę zdziwiło, bo mógł to sam kończyć i piąć się w górę w tabeli strzelców. Blaugrana do tego meczu przystąpi bez osłabień, wszyscy zdrowi i nikt nie pauzuje za kartki. Gospodarze w 1 kolejce LM sprawili niespodziankę remisując 1:1 z Interem, gdzie każdy ich spisywał na straty, ale już 2 kolejka zweryfikowała zawodników z Pragi i BVB wygrało z nimi 2:0. Dzisiaj mają jeszcze cięższe zadanie niż poprzednio, bo tak jak wspomniałem maszyna do zdobywania punktów z Hiszpanii ruszyła i ciężko będzie ich zatrzymać. 
Ciekaw jestem jak zareaguje Valverde po meczu ligowym, w którym Griezmann wykorzystał swoją szanse jaką dał mu sam Dembele (głupia czerwona kartka z Sevillą) i kogo wystawi do pierwszego składu. Ale z racji tego, że Alba już wrócił do zdrowia to całkiem możliwe, że znowu zobaczymy starszego Francuza w wyjściowej jedenastce. 
Według mnie Barcelona wyjdzie takim składem w tym meczu: Ter Stegen - Semedo, Pique, Lenglet, Alba - Busquets, De Jong, Arthur/Rakitic (może w końcu Ernesto da mu zagrać) - Griezmann, Suarez, Messi
O Slavi ciężko mi cokolwiek napisać, nie śledzę tego zespołu, a tym bardziej ligi. Oglądając regularnie mecze drużyny z Katalonii widzę, że wszystko wraca do normy i powinni znowu wygrywać mecz za meczem. Na pewno pozytywny aspekt jest taki, że Gran Derbi zostało przełożone i w weekend zawodnicy mają wolne, więc nie będzie roszad i kalkulacji, aby wygrać to spotkanie najmniejszym nakładem sił. 
Barcelona handicap -1,5 @2,12 Fortuna  Benfica po dwóch przegranych w grupie dostaje przeciwnika, który nie notuje ostatnio zbyt dobrych wyników - Lyon w Ligue 1 zaledwie dwie wygrane i to w dwóch pierwszych kolejkach ligowych, w pozostałych ośmiu meczach cztery remisy i cztery przegrane; w LM remis z Zenitem 1:1 i wygrana z RB Lipsk na wyjeździe 2:0 co dla wielu było dużym zaskoczeniem. Gospodarze tego meczu w portugalskiej ekstraklasie do tej pory stabilnie sześć wygranych i jedna porażka z Porto, co na pewno hańby nie przynosi, a w tych siedmiu meczach bilans bramkowy 16 strzelonych i tylko 3 stracone gole. W mojej opinii zobaczymy w tym meczu wygraną gospodarzy.
Benfica @2,10 Fortuna  
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter Mediolan - BVB
Typ: Inter over 1.5 kartki
Kurs: 1.57
  
Bukmacher: Bet365
Analiza:Inter do tego meczu przystapi z nozem na gardle. Jesli Barcelona wygra swoj mecz a jest to wiecej niz bardzo prawdopodobne to porazka u siebie w meczu z BVB przekresli szanse na awans gospodarzy. Na ten moment Barcelona i BVB maja na swoim koncie po 4 pkt zas Inter i Slavia po 1 pkt. Nerazzurri musza to po prostu wygrac dlatego powinny tez pojawic sie kartki po ich stronie. Trzeba bedzie bezwzglednie kasowac ataki rywali nie zwazajac na konsekwencje. BVB gra szybka pilke i ma do tego rowniez odpowiednio szybkich skrzydlowych w postaci Sancho czy Hazarda, ktorzy beda zapewne problemem dla obrony Interu. Sedzia meczu bedzie Anthony Taylor ze srednia 3.81 zoltych kartek na mecz. Jest to bardzo overowy sedzia pod wzgledem karania pilkarzy i niech nikogo nie zwiedzie jego srednia z Premier League.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: RB Lipsk - Zenit Petersburg
Typ: Under 2
Kurs: 4.05
Bukmacher: Lvbet


Ekipa z Lipska ewidentnie wpadła w dołek. W 4 ostatnich spotkaniach zdobyła tylko 3 gole, w żadnym z nich nie trafiając więcej niż raz. Co więcej, nie wygrała żadnego z 3 ostatnich spotkań na swoim boisku. Coś się zacięło w ekipie Juliana Nagelsmanna i moim zdaniem jutrzejszy mecz nie zmieni tego stanu rzeczy. Do Lipska przyjeżdża Zenit Petersburg. Ekipa w formie. W 3 ostatnich spotkaniach zdobyła aż 12 goli - należy jednak pamiętać, że są potentatem w rodzimej lidze. Dzisiaj zmierzą się z zespołem o zdecydowanie wyższym potencjale, w dodatku na wyjeździe. Zenit jak większość zespołów z północy bazuje na organizacji gry, dobrze pamiętam ich mecz przeciwko Lyonowi i spodziewam się identycznego nastawienia na mecz w Lipsku. Będzie to w pewien sposób przypominać futbol, który uprawia reprezentacja Rosji. Blisko siebie, odpowiednie zagęszczenie stref, przesuwanie formacji i liczenie na kontratak. Jak już wspomniałem - podopieczni Nagelsmanna nie wygrali żadnego z 3 ostatnich spotkań na własnym boisku. Niemniej w każdym z tych spotkań mieli przewagę w posiadaniu piłki (około 60%). Dlatego uważam, że obie ekipy przyjmą naturalne dla siebie role. Gospodarze będą próbowali konstruować atak pozycyjny, a goście będą starali się im przeszkadzać i wyprowadzać kontry. Biorąc pod uwagę impotencję strzelecką RB Lipsk w ostatnim czasie, spodziewam się, że to spotkanie nie będzie obfitowało w gole. Myślę, że gospodarzom zabraknie prochu, a gościom zabraknie okazji by się rozstrzelać. Kurs na liczbę bramek mniejszą niż 2 z opcją zwrotu w przypadku gdy padną dokładnie 2 bramki wygląda dla mnie bardzo apetycznie. Naprawdę nie wierzę, że będzie to otwarty mecz. Wykluczyć niczego nie mogę - to jest piłka nożna. Ale po takim kursie muszę spróbować.
 
S 46

sebus93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ajax - Chelsea
Typ: Ajax
Kurs: 2.4
Bukmacher: forBet
Analiza:

Wystarczy spojrzeć na grę obydwu zespołów. W Anglii obecnie poza Liverpoolem i City nie ma zespołu, który mógłby coś osiągnąć w Europie. Ajax po sprzedaniu kilku czołowych zawodników nie stracił na jakości. Dodatkowo grają u siebie. Kurs jest naprawdę zachęcający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Inter - Dortmund

Typ: 1     kurs: 2.25    fortuna   

Cóż w sumie to póki co nic pewnego ale z tego co czytalem to w szeregach gości możliwe dość spore ubytki ( Alcacer, Reus, Goetze,Sancho) to trochę cienko widzę Dortmund w starciu z Interem. Kursy na gospodarzy idą w dół wiec coś na rzeczy może być dlatego próbuje juz teraz bo później może się okazać że kurs juz nie będzie wart gry. Czy ubytki okażą się prawda zobaczymy wieczorem.

Wynik: 2:0
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
@jozzy22 Reusa nie będzie i nadal Alcacera, a Goetze powinien zagrać. Z ofensywnej formacji pewnie zobaczymy na boisku Brandta, Sancho, Hazarda i Goetze - a więc BVB bez nominalnego napastnika. Cienko to widzę i również polecam grać na Inter, który jest w bardzo dobrej formie, a Conte nad wszystkim panuje. Do tego obrona Borussi nie jest zbyt pewna, ostatnia wygrana z Gladbach to w mojej opinii przypadek, bo goście mieli sporo sytuacji, ale nie mieli szczęścia pod bramką zawodników trenera Favre. Do tego San Siro, na którym zawsze jest ciężko grać. Inter ma świetnego Martineza oraz odrodzonego Lukaku, w obronie grają naprawdę poprawnie i nie watro patrzyć na ostatni mecz ligowy, bo ten wynik nie odzwierciedla defensywy. Atak działa, widać w nim rękę Conte i dzisiaj dodatkowym faktem jest to, że gospodarze chcąc liczyć się w walce o fazę pucharową muszą ten mecz po prostu zwyciężyć. 
Inter @2,25 STS  

/edit do osłabień BVB
W meczu nie zagra Burki, a więc podstawowy bramkarz Borussi - dostał w kolano w meczu z Gladbach.Ajax jest niepokonany u siebie od drugiego meczu półfinałowego przeciwko Tottenhamowi w poprzedniej edycji Ligi Mistrzów, do składu wraca Tagliafico, który daje bardzo dużo tej drużynie w obronie, ale i w ataku. Gospodarze wygrali już dwie kolejki w tej edycji LM, w obu meczach pakowali swoim rywalom po trzy bramki nie tracąc przy tym ani jednego gola. Najważniejsze jest to, ż w składzie zostały ważne postacie na boisku i Ajax utrzymał Tadicia, Neresa, Ziyecha, De Beeka, a do tego sprowadzili Promesa, który dobrze się w tej drużynie sprawdza. W obronie doświadczony Blind, Veltman oraz Tagliafico, a z nimi młody prawy obrońca Mazraoui, który wraca po kontuzji i w ostatnim meczu ligowym zagrał 58 minut, ale nie był to jego najlepszy występ co sam przyznał w wywiadzie. Chelsea gra dobrze pod wodzą swojej legendy - Franka Lamparda, ale mnie jakoś do końca ich ofensywa nie przekonuje, która jest złożona z młodych i niedoświadczonych zawodników, którzy w Premier League radzą sobie dobrze, ale jak przychodzi pierwszy gwizdek po hymnie LM to już tak nie zachwycają. The Blues przegrali do tej pory tylko jeden mecz wyjazdowy w tym sezonie na inaugurację z United i każda seria musi się w końcu skończyć, a dzisiaj mają naprawdę trudne zadanie. Chelsea po dwóch meczach ma 3 punkty na koncie po przegranej u siebie z Valencią oraz wygranej na wyjeździe z Lille. Goście bez Kante, Ruedigera, Christiansena, Van Ginkela czy Loftus-Cheeka, a więc nadal ta obrona nie będzie wyglądała perfekcyjnie, bo Tomori z Kurtem Zouma nie stanowią monolitu, a Jorginho na środku jest dużo słabszy od N'Golo. 
Ajax @2,35 STS  Bramka Ajaxu w 1 połowie meczu ze spalonego na dosłownie dłoń.. Jestem zwolennikiem systemu VAR, ale w tej sytuacji spalony to dosłownie wyciągnięta długość dłoni, a ciało jest na zawodnikiem Chelsea. Pokrzywdzeni, ciekaw jestem jakby się ten mecz potoczył gdyby wynik został jednak otwarty. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Zgadzam się, że Inter jest faworytem starcia z Borussią. Goście nie są w wybitnej formie. Mi jednak pachnie w tym meczu jakimś overem. Inter Conte gra bardzo ofensywną piłkę, a dzisiaj nie będzie żadnych kalkulacji. Jeżeli chcą awansować muszą dziś wygrać. Borussia to wciąż duża firma, z dobrymi zawodnikami, z trenerem także preferującym grę do przodu. Zapowiada się naprawdę super widowisko. Moje propozycje na dzisiejszy hit:

Inter i over 3.5 @5.50 Fortuna
BTS i over 3.5 @3.05 Fortuna


 
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18;55
Spotkanie: RB Lipsk - Zenit Petersburg
Typ: 2
Kurs: 4,98
   2:1
Bukmacher: sts
Analiza:
Tak jak ktos wspomnial Lipsk w kryzysie na 5 spotkan  3 bramki  i 2 remisy, 2 porazki i 1 zwyciestwo slabo.
Werner nata chwile w Lpisku tylko jest.
Zato Zenit w 5 ostanich spotkaniach 4 zwysietwa , 1 porazka.
Ostanie 6;1 z Rostowem robi wrazenie i forma Kerhzakowa.
Zenit wygrywajac to spotkanie praktycznie przypiennczetuje awans.
Pilka bywa przerwrotna co pokazal wczoraj skazywany na porazke lub remis Totenham.
Ale patrzac na forme obu zespolow biore Petesburg po takim kursie.

Tak bez analizy ;
Lille – Valencia x 3.25 1:1
Lille – Valencia under 2,5 1,70 1:1
 
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
23/X/2019; 6:55 PM | UEFA Champions League
Ajax - Chelsea

Wyczyn Ajaxu w zeszłorocznej edycji LM można określić jako zdumiewający. Pozwolę sobie tylko przypomnieć, że osiągnęli Oni Półfinał i po zwycięstwie 0:1 w Londynie,  u siebie prowadzili już z Tottenhamem 2:0 - żeby przegrać 2:3... Było już wtedy jasne, że będą mieli pełne ręce roboty, żeby zastąpić swoich najważniejszych zawodników, bo chętnych do wyjęcia Ich z Ajaxu nie brakowało. Najbardziej eksponowane transfery w letnim okienku (najwyższe kwoty odstępnego) to: Frenkie de Jong i Matthijs de Ligt, którzy przeprowadzili się odpowiednio do Barcelony i Juventusu. Wtedy nie brakowało opinii, że Ajax bez swoich dwóch Gwiazd sobie nie poradzi. Nowy sezon nie jest jeszcze nawet na półmetku, ale do tej pory Ajax wydaje się w ogóle nie zwalniać tempa - Są niepokonani w tym sezonie w Eredivisie, a w LM zniszczyli do tej pory Lille i Valencię (oba mecze wygrali po 3:0) i są liderami tabel obu rozgrywek. Już dzisiaj wczesnym wieczorem zawodnicy Erik'a ten Hag'a staną przed świetną okazją, żeby potwierdzić swoją hegomonię w Grupie H obecnej edycji Ligi Mistrzów. Tym bardziej, że Chelsea, mimo ostatnich dobrych wyników (5 wygranych z rzędu - w tym  z Lille na wyjeździe - i dwa 'czyste konta bramkowe' u siebie), nie rozwiało wszystkich wątpliwości co do postawy defensywnej całej drużyny. Wspomniane mecze, w których Chelsea nie straciła bramki, odbyły się z Brighton i Newcastle. W tym sezonie na wyjazdach już 'nie jest tak różowo' w aspekcie defensywnym The Blues. Do tej pory na wyjazdach jeszcze nie zanotowali 'czystego konta bramkowego' i jest wielce prawdopodobne, że dzisiaj też Im się to nie uda. Przewiduję, że kwartet: Promes, Neres, Tadic, Huntelaar narobi The Blues dużo kłopotów. By być bardziej precyzyjnym - moim zdaniem to Chelsea w tym spotkaniu będzie musiała 'gonić wynik' i stąd mój bet na: Powyżej 10.5 rzutów rożnych! Nie ujmuję nic The Blues i wierzę, że stać Ich co najmniej na remis w tym meczu, ale tak przez wszystkich zachwalani młodzi zawodnicy - Tammy Abraham, Callum Hudson-Odoi, Mason Mount - miewają jeszcze 'przestoje' w meczach. Chcąc 'wyjść' z Grupy H Chelsea musi starać się wygrać ten mecz - więc atakować. Oba zespoły cechuje ofensywny styl, krótkie podania i narzucenie swojego stylu gry przeciwnikowi. Poza tym na wyjazdach Chelsea miała mniej rzutów rożnych tylko od Wolverhampton, no ale tam było 3:0 do przerwy dla The Blues oraz... od Lille, gdzie było 12  rzutów rożnych (8:4). Użytkownik @wojttekkk już wspominał o parze podstawowych w tym momencie środkowych obrońców - Zouma -Tomori, odszedł Hazard więc w zwycięstwo Chelsea jednak nie zainwestuję...
 
W Chelsea wypadli: Emerson, Ross Barkley, Andreas Christensen, Ruben Loftus-Cheek, Antonio Rudiger (już trenuje, ale nie pojechał do Niderlandów) i N'Golo Kante.
W Ajax'ie 'wątpliwy' jest występ  Ziyech'a.

Rzuty Rożne - Powyżej 10.5 | OVER 10.5 Corners
@ 2.25 | e t o t o | 0.5/10

  Corners Score 6:9 (3:3)  

Ajax (4231): Onana; Dest, Blind, Veltman, Tagliafico; van de Beek, Martinez; Neres, Promes, Tadić; Huntelaar.
Chelsea (433): Kepa; Azpilicueta, Tomori, Zouma, Alonso; Jorginho; Mount, Kovacić; Willian, Abraham, Hudson-Odoi.
23/X/2019; 9 PM | UEFA Champions League
FC Salzburg - Napoli

Rzuty Rożne - Powyżej 10.5 | OVER 10.5 Corners
@ 1.86 | e t o t o

  Corners Score 8:1 (6:1)  Jednak nie doceniłem potęgi Catenaccio i Koulibaly'ego...

Dokładam do Dubla. Tutaj linię moim zdaniem może pokryć sam Salzburg.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 18:55
Spotkanie: Ajax - Chelsea
Typ: Ajax powyżej 1,5 gola  
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet

Jedno z ciekawiej zapowiadających się dziś spotkań. Ajax w LM jak na razie z dwoma zwycięstwami (oba po 3:0) i kompletem punktów - sytuacja wręcz wyśmienita. Dziś priorytetem dla nich są kolejne 3 punkty. Na krajowym podwórku nie inaczej - lider tabeli, bez porażki, 31 strzelonych bramek w 10 meczach. Nie dziwi więc, że jest stawiany w roli faworyta w spotkaniu z Chelsea.
The Blues nie mają zbyt komfortowej sytuacji w grupie, którą skomplikowali sobie już w pierwszym meczu u siebie z Valencią, przegranym 0:1. Potem przyszło wyjazdowe zwycięstwo z Lille, lecz teraz czeka ich ciężki dwumecz z ubiegłorocznym półfinalistą rozgrywek. Wydaje się, że właśnie jakiekolwiek punkty zdobyte w tych starciach będą dla Chelsea kluczowe w kwestii awansu z grupy. W sobotę w lidze wymęczyli u siebie zwycięstwo 1:0 nad Newcastle, choć mieli sytuacje, zabrakło wykończenia i szczęścia. W tabeli Premier League na tę chwilę dobre 4 miejsce, martwi na pewno to, że tracą sporo bramek i rzadko zachowują czyste konto - choć dla typu jest akurat dobre.
Ajax od początku sezonu (mecz o Superpuchar Holandii), licząc rozgrywki ligowe oraz LM i eliminacje do niej, w 15/17 meczy strzelał co najmniej 2 bramki, dwa pozostałe spotkania to 1:1 z PSV i 0:0 z APOELem (oba wyjazdowe).
Spodziewam się tu dobrego, overowego widowiska, właśnie ze względu na takie a nie inne wyniki Ajaxu i problemy Chelsea w obronie. Mam nadzieję, że goście coś dołożą, co tylko jeszcze bardziej zmotywowałoby gospodarzy do strzelania goli. Chelsea mają młody, ofensywny duet - Tammy Abraham i Mason Mount, którzy w lidze zapewnili swojej drużynie 2/3 dorobku bramkowego.
Początkowo myślałem o zwykłym BTSie, ale kurs niski (około 1,50), BTS i over 1,65-1,75, ostatecznie wybrałem bramki Ajaxu, kurs najlepszy a szansa na te 2 gole gospodarzy spora.
Kadra Ajaxu bez osłabień, występ Ziyecha jest możliwy, w Chelsea zabraknie na pewno Ngolo Kante i Rossa Barkleya.

Był lekki spalony, był słupek, ale ogólnie bardzo słaby mecz Ajaxu.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Ajax - Chelsea godz. 18:55
RB Leipzig - Zenit godz. 18:55

Typ: Ajax lub remis x over 1,5(Ajax-Chelsea) x over 3,5 kartki(RB Lepizig-Zenit) @1,42 x @1,17 x @1,49 = @2,46
  

O Ajaxsie i Chelsea napisano już wyżej wiele, z czym się w pełni zgadzam. Holendrzy u siebie jako faworyt kontra przetrzebiona kontuzjami drużyna Chelsea z dziurawą jak sito obroną. Wiemy że Chelsea często traci gole nawet ze słabeuszami ligi angielskiej a z kolei Ajax lubi grać ofensywnie, bramki zetem gwarantowane, te 2 spokojnie powinny wpaść, zabezpieczam się w przypadku remisu bo małe ryzyko istnieje. W końcu to Chelsea i z odrobiną szczęścia mogą 1 pkt wywieźć z Amsterdamu.

Co do meczu w Lipsku, to głównie sugeruję się sędzią który wg statystyk rozdaje sporo kartek. Turek w rodzimej lidze na 4 mecze pokazał 23 kartki, zatem ponad 5 na mecz, w jednym prowadzonym przez niego meczu LE pokazał 6 kartek. Meczu z el. LE Flora Talin - Eintrach Fraknfurt nie biorę pod uwagę gdyż widocznie mały prestiż meczu oraz słaby przeciwnik Eintrachtu nie dawał powodów do pokazywania kartek. Over 3,5 to wcale  nie tak dużo. Wg mnie będzie to dość zacięte i twarde spotkanie, więc okazji do pokazanie kartek powinno być sporo i liczę że sędzie nie będzie się wahał.
 
chamberlain 423,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi


Jednak wczorajszy dosyć dobry wynik dla mnie spowodował, że dzisiaj zrobię małą powtórkę, na wstępie zaznaczam, że wszystkie kursy z Unibet.

 

Ajax – Chelsea

Chelsea over 4.5 rzutów rożnych @ 2.02   

Widzę, że coraz więcej ludzi stawia na zwycięstwo Ajaxu, a wiadomo co się dzieje, gdy jedna z drużyn wygląda bardzo pewnie w końcowym wyniku. Tutaj postanowiłem pójść w inną stronę, a w over 4.5 rzutów rożnych Chelsea, gdzie według mnie jest to naprawdę w zasięgu. Chelsea potrafi nabijać rzuty rożne, w LM jak na razie w pierwszym spotkaniu przegranym z Valencią 10 rożnych, w wygranym z Lille 4 rożne, ale tak naprawdę wszystkie nabite w drugiej połowie, zabrakło ich ewidentnie w pierwszej części gry. W lidze Chelsea w ostatnich 5 spotkaniach nabijała 11 rożnych Newcastle, 4 rożne Southampton, 5 rożnych Brighton, 5 rożnych Wolves i 6 rożnych Liverpoolowi, tylko raz nie pokryta linia, gdzie zabrakło jednego rogu. Ajax tracił 5 rożnych z Lille i 4 rożne z Valencią, w rodzimej lidze za to pozwalali na 4 rożne Waalwijk, 5 rożnych Den Haag, 2 rożne Groningen, 2 rożne Sittard i 4 rożne PSV, tu już sprawa wygląda gorzej, bo tylko raz pokryta linia w lidze, ale rywale gorsi, z lepszymi rywalami było chociażby blisko. Dzisiaj Ajax powinien siąść na Chelsea, która ma swoje problemy, co będzie się przekładało na kontry ze strony Anglików, a tam na skrzydłach powinniśmy zobaczyć młodzież 21 letniego Pulisicia i 18 letniego Hudsona Odoia, więc według mnie styl tego spotkania i skrzydła Chelsea pozwalają myśleć o przynajmniej 5 rożnych dla gości.

Ajax: Wszyscy piłkarze do dyspozycji.

Chelsea: Nie wystąpią Emerson, Rudiger i Loftus-Cheek. Wątpliwe występy Kante, Christensena i Barkleya.

 

RB Lipsk – Zenit

Under 3.0 bramki @ 1.90  [zwrot] 

Bukmacherzy spodziewają się gradu bramek w tym meczu, może gdyby Lipsk był w swojej formie to obejrzelibyśmy tu sporo bramek, no chyba, że wrócą nagle do swojej dyspozycji, ja na ogół nie lubię grać underów, ale według mnie tu jest szansa na takie rozstrzygnięcie, choć gram również X2, tyle, że tego tu nie podaje. Gospodarze zaczęli rywalizację w LM od wygranej z Benficą, następnie przyszła porażka z Lyonem, obie drużyny raczej kojarzone z ofensywą, a skończyło się na 3 i 2 bramkach. Lipsk ma problemy w ofensywie, zaczęło się od porażki z Schalke w lidze 1:3, następnie ta porażka z Lyonem 0:2 i dwa remisy po 1:1 z Wolfsburgiem i Leverkusen, niezbyt mocnymi drużynami, na dodatek obrona drugiej drużyny jest strasznie dziurawa. Z drugiej strony mamy Zenit, który zremisował z Lyonem 1:1 i wygrał z Benficą 3:1, jednak na wyjazdach tak nie imponują, grając na dodatek z lepszymi zespołami, z Lyonem tylko 3 celne strzały na bramkę, z Benficą 6 z czego aż połowę zamienili na bramki, nie spodziewam się tu raczej otwartego spotkania, osobiście przewiduje remis 1:1, choć nie zdziwiłbym się, gdyby skończyło się na 0:0.

RB Lipsk: Nie wystąpią Wolf, Schick, Adams i Konata. Wątpliwe występy Halstenberga i Ampadu.

Zenit: Nie wystąpią Mammana i Malcom.

 

Benfica – Lyon

Benfica @ 2.12   

Trochę myślałem co zagrać w tym spotkaniu, ostatecznie padło na zwycięstwo Benfici. Gospodarze raczej nie tak wyobrażali sobie początku w LM, porażka z Lipskiem na otwarcie 1:2, później z Zenitem 3:1, brakowało ewidentnie skuteczności, bo sytuacji bramkowych mieli aż nadto, teraz jednak nadarza im się naprawdę duża okazja na przełamanie i pierwsze zwycięstwo. Lyon nie imponuje po 10 kolejkach w lidze miejsce nad strefą spadkową, bilans 2-4-4, wygląda bardzo słabo, w LM jednak zupełnie inaczej remis 1:1 z Zenitem i wygrana 0:2 z Lipskiem, tyle co by nie powiedzieć, mieli w tych meczach naprawdę sporo szczęścia, z Zenitem bili głową w mur, uratował ich rzut karny, z Lipskiem, który ostatnio nie jest w dobrej dyspozycji oddali raptem 2 strzały, które zakończyły się bramkami. Limit szczęścia w końcu się skończy i mam nadzieję, że stanie się to w tym spotkaniu, Benfica jak zagra swoje i wyrzuci z głowy poprzednie porażki, to o wynik jestem spokojny, no chyba, że gościom znowu dopisze jakieś szczęście.

Benfica: Nie zagra Conti i Chiquinho.

Lyon: Wątpliwe występy Duboisa i Depaya.

Tu mamy ciekawą sytuację, bo niby zagrożony jest występ Depaya, a większość mediów wystawia go dzisiaj w pierwszym składzie na ten mecz, choć oczywiście lepiej dla typu byłoby, gdyby nie zagrał.

 

Genk – Liverpool

Liverpool i BTTS @ 2.80   

Kolejne ciekawe spotkanie w Belgii, tym razem z Genk zagra Liverpool, a ja zaatakuje w tym meczu zwycięstwo Liverpoolu i BTTS. Obie drużyny po ciężkich starciach ligowych, gospodarze mierzyli się z St. Liege, gdzie przegrali 1:0, zaś Liverpool grał wyjazd z Manchesterem United, tam też było blisko porażki w takim samym stosunku bramkowym, ale ostatecznie skończyło się na remisie 1:1. Liverpool miał jeden dzień odpoczynku mniej i może mieć to na znaczeniu w tym meczu, Genk raczej drużyna grająca do przodu, a co z przodu wyprawia Liverpool raczej każdemu wiadomo. Drużyna z Anglii była znana z bardzo dobrej ofensywy w poprzednim sezonie, w tym bardzo często zdarza im się tracić bramki, dobry przykład to ostatnie stracone 3 bramki z Salzburgiem przed własną publicznością. Genk stać tu na wciśnięcie bramki, ale Liverpool i tak powinien sobie z tym poradzić.

Genk: Wątpliwy występ Neto Borgesa.

Liverpool: Nie zagra Alexander-Arnold, Matip i Shaqiri. Wątpliwy występ Salaha.

 

Inter – Borussia Dortmund

Inter over 1.5 bramki @ 2.02   

Jedno z ciekawszych dzisiaj spotkań, choć Inter z Borussią do jakiś potęg w tej chwili nie należą. Myślę, że zobaczymy tu bramki, a przynajmniej ze strony Interu, widać, że ta drużyna jest dobrze poukładana w ataku, w obronie bywa gorzej, stąd typ na bramki, a nie na zwycięstwo w całym spotkaniu. Inter jak na razie bez zwycięstwa w LM, zremisowali na otwarcie ze Slavią 1:1, po wyrównującej bramce dopiero w 92 minucie, oraz przegrali z Barceloną 2:1, ale oglądałem to spotkaniu, zabrakło im trochę szczęścia w pierwszej połowie, po której mogli prowadzić i 0:3, wątpię, że Barcelona wtedy by się podniosła, a tak wyszła zaangażowana na drugą połowę i jakoś to zwycięstwo wyszarpali. Dzisiaj Borussia z dużymi osłabieniami, na dodatek ostatnio jakoś nie imponowali, dodatkowo w lidze w ostatnim czasie 2 bramki potrafił im strzelić Freiburg, Bremen, czy Frankfurt, dzisiaj Inter ma otwartą drogę do zwycięstwa, ale Borussia to cwane lisy i grając nawet bez nominalnego napastnika stać ich na sprawienie jakiejś niespodzianki.

Inter: Nie zagra D’Ambrosio, Alexis Sanchez i Sensi.

Borussia Dortmund: Nie zagra Reus, Schmelzer i Alcacer. Wątpliwy występ Gotze i Burkiego.

U Interu jak widać strata Sancheza, ale oni mają chociażby Lukaku czy Martineza, którzy potrafią załatwić sprawę, u Dortmundu wygląda to już gorzej.

 

Lille – Valencia

Valencia over 1.5 bramki @ 2.75   

Staram się wybierać jakieś wyższe kursy jeśli chodzi o analizy do każdego spotkania, nie ma co się bawić niższe, bo w sumie każdy może je z łatwością znaleźć. W tym spotkaniu proponuje zagrać na 2 bramki Valencii, gdzie według jest dosyć duża na to szansa. Gospodarze jak na razie z 2 porażkami w LM, z Chelsea 1:2 i z Ajaxem 3:0, widać, że mają duże problemy w obronie, ostatnio regularnie tracą co najmniej 2 bramki, rzadko zachowując czyste konto. Valencia do tej pory wygrała spotkanie z Chelsea 0:1 i przegrali z Ajaxem również 0:3, nie stwarzali sobie jakoś dużo szans na strzał, ale tu raczej takich okazji będą mieć sporo, Valencia w tym sezonie już wbiła 2 bramki na wyjeździe chociażby Barcelonie, choć co prawda sami stracili wtedy 5 bramek, ich rywale na wyjazdach od początku sezonu ogólnie byli mocni, na starcie polegli z Celtą Vigo 1:0 co nie było takie do przewidzenia, ale później mierzyli się właśnie z Barceloną, Chelsea, Athletico Bilbao i Atletico Madryt, więc nawet nie było gdzie za bardzo strzelać.

Lille: Nie zagra Renato Sanches i Weah. Wątpliwy występ Zeki Celika.

Valencia: Goncalo Guedes i Rodrigo. Wątpliwy występ Coquelina.

 

Salzburg – Napoli

Napoli over 5.5 rzutów rożnych @ 2.25   

Popieram typ na rożne w tym meczu, ja gram jednak trochę inaczej i zagram na same rożne Napoli i trochę podwyższoną linię, bo 5.5. Mecze Salzburga w LM do tej pory były szalone, zwycięstwo 6:2 z Genk, porażka z Liverpoolem, ale 4:3, większość spodziewa się bramek, ale po takich spotkaniach zwykle przychodzi jakaś posucha, więc w bramki tu nie idę, bo i kursy bardzo niskie. Idę tu w rożne Napoli, nie są oni jakimiś typowymi nabijaczami rogów, ale w LM przeciwko Liverpoolowi zdobyli ich 7, z Genk również 7, na wiele więcej pozwalając rywalom, którzy zdobyli ich 12, Salzburg pozwala na dużo rywalom, ale taki jest ich styl gry, tutaj też Napoli na pewno będzie miało sporo szans na trafienie bramki z rzutów rożnych, ale jak mówię warto też grać w całym spotkaniu.

Salzburg: Nie zagra Bernede. Wątpliwy występ Walke.

Napoli: Nie zagra Mario Rui, Maksimovic, Ghoulam i Hysaj.

 

Slavia Praga – Barcelona

Połowa/Pełne spotkanie, Barcelona/Barcelona @ 2.10   

Barcelona over 2.5 bramki @ 2.48   

W tym typie mały wyjątek, nie jeden typ, a dwa, bo według mnie dwa warte spróbowania. Barcelona wraca na dobre dobry, może jeszcze nie jest najlepiej w defensywie, ale ofensywa zaczyna dobrze trybić. Trener miał mały dylemat czy wystawić dzisiaj Dembele czy Griezmanna, ten pierwszy zaczął dobrze grać, ale wyłapał w meczu ligowym czerwoną kartkę, zastąpił go Griezmann, który też dobrze pogrywał, ostatecznie padło chyba na starszego francuza, ale który trener nie chciałby mieć takiego dylematu. Slavia niestety z taką Barceloną nie ma większych szans, choć nie ma co ich skreślać, bo już prawie sprawili sensację z Interem. Mimo wszystko Barcelona ma tu wszystko, żeby wygrać i to już po prowadzeniu w pierwszej połowie, oraz na trafienie kilku bramek.

Slavia Praga: Nie zagra Traore. Wątpliwy występ Takacsa i Hovorki.

Barcelona: Nie zagra Umtiti i Sergi Roberto.

 

To by było na tyle, zagrałem wszystko też w kombi for fun z kursem 598.0 (oczywiście bez overu 2.5 bramki Barcelony), miałem dzisiaj nic nie pisać, ale reputacje mnie jednak zmotywowały.

5/8 i 1 zwrot, nie wyszło tak źle, tym bardziej, że Valencii i Barcelonie zabrakło po 1 bramce, boli bardziej ten drugi typ, bo Barcelona miała niesamowite okazje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +163
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Inter - Borussia godz. 21:00
typ: Inter z remisem x Over 3,5 kartki @1,83
  

Zdecydowanie najciekawiej zapowiadające się dzisiaj spotkanie. Borussia w delikatnym kryzysie, Inter zaś raptem 1 pkt w LM po 2 meczach. Na pewno będą chcieli to wygrać, więc nóg nie będą odstawiać. Poza tym to włoska drużyna a wiemy jak oni potrafią grać twardo. Inter w meczu ze Slavią 5 kartek łącznie, a w meczu z Barcelona 6 kartek łącznie. Do kartek pasuje też sędzia który będzie prowadził to spotkanie, mianowicie Anthony Taylor. W Premier League jest jednym z częściej pokazującym kartki. Zdarzają mu się mecze gdzie pokazał 2 kartki, ale to akurat takie spotkanie gdzie nie było za bardzo za co kartkować a wiadomo też że w Anglii pozwala się trochę na ostrzejszą grę i np. za faul który w Hiszpanii jest kartka w Anglii tylko reprymenda słowna. W LM już sędziuje trochę inaczej i pokazał 5 i 7 kartek. Borussia dość mocno osłabiona a Inter w gazie i na własnym stadionie, pkt potrzebują więc nie mogą tego meczu przegrać.

Slavia - Barcelona godz. 21:00
typ: goście zdobędą bramkę w obu połowach @2,08
  

Już wyżej kolega wojttekkk podał typ na to spotkanie HA 1,5 na Barcelonę, typu nie będę powielał chociaż zgadzam sie, że Barca to wygra 2-3 bramkami. Pójdę raczej w trochę inną stronę. Barca zaczyna grać coraz lepiej, kontuzjowani są tylko Umtitti i Sergi Roberto. W ofensywie powinny zagrać już wszyscy najlepsi gracze z Messim na czele. Jak dobrze wejdą w mecz to powinni szybko załatwić sprawę i strzelić coś przed przerwą. W drugiej połowie nastąpi dobicie rywala. Slavia na krajowym podwórku błyszczy ale LM to już trochę wyższe progi. Co na Inter i postawienie się Borussi wystarczyło na Barcę może być mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Salzburg- Napoli

Obie drużyny powyżej 1.5 gola 3.30 @fortuna 
      


Ciężka coś na dzisiaj znaleźć, chciałem pograć kartki w meczu Interu bo Taylor dosyć overowy sędzia, ale kursy już poleciały, więc nie ma sensu. Znalazłem za to fajną opcje na dzisiejszy mecz Salzburga z Napoli na fortunie ( od 17-18 gramy bez podatku). Obie ekipy mega ofensywne, przede wszystkim Salzburg, Genkowi u siebie wbił 6 goli, później Liverpoolowi na wyjezdzie 3 bramki, swoją drogą Van Dijk’owi do dzisiaj kręci się w głowie po akcji Hwanga :D Salzburg to bardzo ofensywnie grająca ekipa, opierająca się na młodych graczach,  jest mega skuteczny Haaland, Szaboszlai, Hwang czy Daka. Cała ofensywa ( pomocnicy + napastnicy Salzburga to roczniki 1995-2000, wyjątek stanowi doświadczony Januzovic). Dodatkowo niby Napoli nie ma problemów kadrowych podstawowych graczy, ale trzeba pamietać, że aż 4 rezerwowych obrońców jest kontuzjowanych( Mario Rui, Ghoulam, Maksimovic i Hysaj). W przypadku jakiejś kontuzji podczas meczu, albo po prostu braku sił przy młodych, szybkich piłkarzach Salzburga może mieć niezły problem Ancelotti. Oglądałem ostatni ligowy mecz z Veroną i przy odrobinie szczęścia piłkarze Verony mogli wbić przynajmniej te 3 gole. Salzburg gra w stylu „byle do przodu”, często zapominając o defensywie( 2 gole z Genkiem i 4 z Liverpoolem stracone), tutaj będzie idealnie dla szybkiego Mertensa, Insigne czy Callejona. Ostatnio przełamał też się Milik i jest awizowany do zagrania od pierwszej minuty. Ja po takim kursie biorę po dwa gola dla każdej z drużyn. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ajax - Chelsea @ X2
Lille - Valencia @ X2
Inter - BVB @ 1X

@ AKO 3,40 @ stawka 8/10 
  

Ja gram takie AKO. Mało czasu do meczów i mało komfortowe warunki na analizę, ale uważam, że to siądzie.
Chelsea gra dobrą, szybką piłkę. Mecz w mecz jak popatrzy się na ich staty to przeważają i grają bardzo szybko. Uważam, że Ajax będzie miał duży kłopot, aby wygrać ten mecz. Gospodarze oczywiście ostatnie mecze na swoim stadionie świetna forma i sporo wygranych, ale z kim....tak naprawdę nie mieli poważnego przeciwnika w Amsterdamie od czasu półfinału z Totkami. Chelsea w obecniej formie nie przegra dziś w Holandii.
Jeśli chodzi o Inter to po tym co zobaczyłem w ich wykonaniu na Camp Nou to uważam tą drużynę za jedną z najładniej grających obecnie w Europie. Naprawdę to w jaki sposób oni wciagali Barce i wychodzili na pełnym ogniu w 5 sekund do przodu to czapki z głów. Martinez przekozak. W lidze świetne wyniki. Widać, że wszystko działa jak należy i trochę nieszczęsliwie przegrali w Barcelonie. Do tego dochodzi fakt, że głupio stracili punkty w Mediolanie ze Slavią i dziś będzie walka po całości o WIN i awans z grupy kosztem właśnie BVB. Dla mnie 1X w tym meczu to bet dnia.
Dokładam też Valencie bo to typowy mecz w okolicach remisu, a dla mnie jednak ze wskazaniem na gości. Valencia zaskoczyła bardzo i wygrała z Chelsea w Londynie, a potem dostała lanie od Ajaxu w Hiszpanii. Dziś muszą zdobyć punkty, aby myśleć dalej o awansie. Valencia jest zwyczajnie lepsza od Lille i według mnie nie przegra we Francji. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +53
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Genk - Liverpool Typ:  poniżej 2.5 bramki @ 2.67 efortuna

Zdecydowanie za wysokie kursy na under 2.5 goal. Oczywiście potencjał ofensywny Reds jest znany, ale jest kilka małych ale. Po pierwsze Liverpool w najbliższy weekend gra z Tottenhamem na Anfield. Podopieczni Kloppa pomni doswiadczeń z poprzedniego sezonu oraz słąbej dyspozycji Spurs zechcą zapewne utrzymać przewagę nad Citizens. Dlatego też dzisiaj żyłowanie sięna tle Belgijskie Genk nie ma sensu. Należy po prostu wygrać, jak najmniejszym nakładem sił. W dodatku po powrocie Alissona oraz z Van Dijkiem, Robertsonem i TAA w składzie wątpi, aby miejscowi byli choćraz trafić do bramki Reds. W końcu ostatnio lekko kontuzjowany był Salah, który również nie błyszczy w obecnym sezonie tak jak w poprzednich. Reasumując under 2.5 gola po takim kursie aż grzech nie spróbować. 
 
 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekawa zmiana kursów na mecz Salzburga z Napoli. Napoli było faworytem, a teraz to Salzburg nim jest i to dość wyraźnym, ciekawe jak się potoczy to spotkanie. Osobiście polecam typ barlo123, czyli że obie drużyny strzelą po przynajmniej dwa gole.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lille - Valencia
Typ: Valencia    / powyżej 3,5 ŻK    / powyżej 7,5RR   
Kurs: 5.20
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Po wczorajszym złożonym typie, gdzie zabrakło tylko jednego rzutu rożnego próbuję dziś ponownie. Na tapetę wziąłem spotkanie na stadionie Stade Pierre-Mauroy, gdzie zapowiada się niezmiernie ciekawe widowisko w ramach fazy grupowej LM, w którym lokalny Lille zmierzy się z Valencią. Drużyna gospodarzy powalczy o pierwsze zwycięstwo w LM, z kolei goście będą chcieli podtrzymaćpassę spotkań bez porażki na wyjazdach, licząc wszystkie rozgrywki. W tabeli LM w grupie H obydwa zespoły dzieli różnica 3 pkt. Valencia ma wyjazdowe zwycięstwo z Chelsea i domową porażkę z Ajaxem, natomiast Lille zanotowało dwie porażki z Ajaxem i Chelsea.
W zdecydowanie odmiennych nastrojach do dzisiejszego spotkania podejdą obydwa zespoły. Lille na weekendzie poniosło wyjazdową porażkę z Toulousą 1:2. Tym samym pozostaje już od 4 meczów bez zwycięstwa - biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Tymczasem hiszpański team ma a sobą remis z Atletico Madryt. Valencia pozostaje zatem od trzech meczów bez porażki. 
W czterech bezpośrednich potyczkach pomiędzy sobą trzy razy górą byli zawodnicy z Hiszpania - zbierając trzy zwycięstwa - natomiast raz padł remis. Po raz ostatni obydwie drużyny spotkały się ze sobą  2012r. w grudniu. 
Mecz poprowadzi sędzia Deniz Aytekin, który na 4 dotychczasowe mecze w 3 pokazał min 4 kartki. Valencia w wyniku zwycięstwa Chelsea nad Ajaxem traci 3 punkty do drugiego zespołu w grupie i brak zwycięstwa w dzisiejszym meczu znacznie skomplikuje ich sytuację w grupie. Dlatego liczę na mecz walki, w którym zobaczymy min 4 ŻK oraz min 8 RR. W ostatnich 5 meczach Lille u siebie padała następującą ilość różnych: 14 z Nimes, 12 z Chelsea, 6 ze Strasbourgiem, 8 z Angers oraz 6 z St. Etienne. Jak widać over 7,5 RR w przypadku Lille został pokryty 3 na 5 razy. Valencia musi atakować w tym meczu, także też będzie im zależało aby mieć jak najwięcej stałych fragmentów gry, które mogą przerodzić się w bramki.

Wynik: 1:1 (Valencia straciła bramkę w 95 minucie meczu)
Liczba ŻK: 7
Liczba RR: 13
Niestety stracona bramka przez Valencie w ostatnich sekundach meczu, pogrążyła typ.
 
drogadomiliona 0

drogadomiliona

Droga do milona
No cóż wg mnie jest to kolejka aby zgarnąć naprawdę sporą kasę. Na środowy wieczór mam 2 swoje typy.

Slavia - Barcelona handicap -2.0 Typ: 1 
Przekonujące zwycięstwo Barcelony w ostatnim meczu ligowym oraz wreszcie powracający do niezłej formy duet Suarez - Messi da zwycięstwo ekipie z Barcelony. Slavia cofnie się na swoją połowę co dobrze grające piłkę Barcelonie ułatwi zadanie, a dwója najlepszych napastników załatwi sprawę. 

Benfica - Lyon Typ X

Cała plaga kontuzji w zespole Benfiki powoduje że w ostatnich 5 meczach nie licząc pucharu Portugalii wygrali tylko 2 razy. Dodając porażkę w poprzedniej kolejce Benfiki z zespołem Salzburga, wychodzi że grająca u siebie Benfika skupi się raczej na wywalczeniu punktów w tym meczu. Skupienie na defensywie pomoże wywalczyc jedne punkt zwłaszcza że grający jeszcze gorszą piłkę Lyon na wyjeździe będzie chciał osiągnąć dokładnie ten sam efekt. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom