>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 22.10.2014 - środa

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Kursy od WilliamHill:
Niezwykle ciekawa środa z Ligą Mistrzów przed nami. Mnóstwo wyrównanych pojedynków. Ludogorets stanie przed szansą zdobycia pierwszych punktów. Bułgarzy postraszyli już wielki Real, a tym razem ich rywalem będzie Basel. Olympiakos natomiast podejmie na własnej murawie Juventus Turyn. Czy mistrzowie Włoch są w stanie wygrać na tak trudnym terenie :?: Ponadto do Stambułu pojedzie Borussia Dortmund. Tutaj również spodziewamy się ciekawego pojedynku.
Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
Promocja w WilliamHill - Tylko do 20 października masz szansę otrzymać dodatkowy darmowy zakład w wysokości 15 euro! Oprócz tego skorzystasz z promocji powitalnej do 25 euro!
Promocja w WilliamHill - dodatkowy freebet 15 euro + 25E z promocji powitalnej!
 
maite-radar 25,5K

maite-radar

Użytkownik
22.10.2014 r; 20:45
Galatasaray SK - Borussia Dortmund
Goście poniżej 1,5 bramki @ 2,07 Unibet ⛔ Galata w obronie żenujące
Poniżej 2,5 spalonego gości @ 1,86 Unibet
✅✅✅ 1-2

Czas na pierwsze typy dotyczące spotkań środowych w trzeciej serii gier. W zasadzie to typy dotyczą tylko i wyłączenie jednego meczu - hitu, w moim mniemaniu nawet większego niż pojedynek Liverpoolu z Realem. Autentycznie nie mogłem uwierzyć w kurs na gospodarzy. Podopieczni Kloppa w wielkim dołku, punkt mniej i byliby w strefie spadkowej Bundesligi. Na pewno nie będziemy świadkami takiej dominacji, jaką wskazują nam kursy. Śmieszne linie zaproponował nam Uni, co po prostu trzeba wykorzystać. Po kolei... W Brukseli &quot;dzień konia&quot; miał Adrian Ramos. Od tamtego meczu nie gra nic, a w kadrze BVB po prostu nie widzę zawodników, którzy mogą zaskoczyć Muslerę w tym meczu. Galatasaray po piątce w Londynie nie może sobie pozwolić na podobną kompromitację i skoncentruje się na szczelnej obronie. Nie będzie to efektowne, ale bardzo efektywne. Więcej niż jednej bramki dla klubu z Dortmundu nie przewiduję. Nie robi na mnie wrażenia też ilość spalonych Borussi oraz odpowiednich przeciwników Galatasaray. Linia śmieszna, jakikolwiek spalony będzie tu czymś dziwnym. Immobile gra bardzo umiejętnie w linii z obrońcami, przez co unika ofsajdów. Gorzej ma się sprawa z kolumbijskim snajperem - Adrianem Ramosem. Dlatego radzę poczekać z tym zakładem na oficjalne składy (o ile kurs nie spadnie), i zdecydować - Jeżeli Adrian Ramos nie znajdzie się w wyjściowej jedenastce, ten zakład jest ogromnym value. Wiadomo, że raczej będzie on tylko na ławce, więc jeżeli ktoś lubi łapać promocyjne kursy, to powinien już zagrać ten under spalonych. Wyszła z tego krótka, acz treściwa analiza. Dodam tylko, że zwykle od zakładów underowych trzymam się z dala, ale żenująca forma Borussii oraz usilne faworyzowanie ekipy Kloppa powinno przynieść upragniony efekt.​
 
michciu90 68

michciu90

Użytkownik
Dziś średnio... 5 bramek na mecz :grin:
Jutro na tyle się nie zapowiada chociaż kto wie, ja liczę, że przynajmniej na dwóch stadionach w wybranych przeze mnie spotkaniach goli nie zabraknie a mianowicie na Anfield i na Vicente Calderon dlatego też śmiało wchodzę w ten dubel:
Atletico - Malmo over 2.5
Liverpool - Real over 2.5
@ 2.64 Bet365
✅
Na temat spotkania w Anglii pisałem co nieco w odpowiednim temacie.
Jeżeli chodzi o Atletico to tutaj nie powinno być wątpliwości i nie szukałbym czegokolwiek w stronę Malmo, musi być konkretne pierdo****cie. Mistrz Hiszpanii na własnym podwórku ma zasrany obowiązek odesłać taki zespół jak Malmo z bagażem kilku bramek z powrotem do Szwecji i to bez dwóch zdań. Nie ma nawet potrzeby aby rozkładać ten mecz na czynniki pierwsze, jedno jest pewne - pozwólcie, że przytoczę kawałek znanej aż do porzygu piosenki - &quot;będzie zabawa, będzie się działo&quot; (pod bramką gości :wink ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
tchorzyk 60

tchorzyk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20;45
Spotkanie: Atletico Madryt-Malmoe
Typ: 2:0 Dokładny wynik
Kurs: 5,40
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Obie drużyny są &quot;na gazie&quot; w ostatnich 5 meczach wygrały po 4 razy i tylko raz oddając punkty przeciwnikowi. Obie drużyny mają po 3 punkty w rozgrywkach LM i obie zdobyły o wygranych na własnym boisku. Typ ryzykowny, ale często stawiam &quot;sercem&quot; a Atletico zajmuje dużo miejsca w moim sercu:grin: Postawić na samo zwycięstwo Atletico czy nawet z handi to trochę za niski kurs. Myślę, że drużyna z Madrytu upokorzy i pokaże miejsce w szeregu drużynie z Malmoe. Atletico ma wszystko aby wygrać z drużyną przyjezdnych, głównie gwiazdeczki: Griezmanna i Mandzukicia.
Przewidywane składy to
Atletico: Moya Juanfran, Godin, Miranda, Ansaldi; Suarez, Gabi, Koke; Turan, Mandzukic, Griezmann
Malmoe: Olsen; Ricardinho, Tinnerholm, Konate, Halsti; Hammar, Adu, Forsberg, Cibicki; Rosenberg, Eriksson

Wiem że nazwieska nie grają ale po bliższym obejrzeniu nazwisko i zastanowieniu się kto wygra, każdy stwierdzi, że Atletico. Mam nadzieję iż dwóch zawodników o których wspomniałem powyżej strzelą po jednej bramce i typ pewnie mi wejdzie.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
ATLETICO MADRYT - MALMO
Atletico pow. 2,5 gola - Bet365 - 2,00

Typ wydaje się być bardzo prawdopodobny. Może i Atletico nie gra tego co w zeszłym sezonie, ale ze Szwedami sobie poradzą z pewnością. Grupa póki co wyrównana - 4 trójki - więc punkty, a nawet bramki są jeszcze bardziej cenne. Malmo w meczu z Juventusem nie istniało, mecz z Olympiakosem potwierdził, że Szwedzi są najgroźniejsi w roli gospodarza.

OLYMPIAKOS - JUVENTUS
BTS TAK - Bet365 - 2,00

Przeciętnie grający na wyjazdach w pucharach europejskich Juventus raczej straci bramkę. Ostatni mecz ligowy Włochów to poniekąd blamaż, bowiem zremisowali na wyjeździe z drużyną zamykającą tabelę Sassuolo 1-1. Mimo iż Juventus słynie z solidnej defensywy należy spodziewać się utraty gola przez Włochów. Olympiakos we wszystkich meczach u siebie w tym sezonie wbijał po 3 bramki - trzykrotnie ze średniakami w lidze greckiej i raz z Atletico. O gola dla Juve też nie ma obaw. Za gol Teveza Bet365 płaci 2,62.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Anderlecht Bruksela - Arsenal Londyn
Typ: Powyżej 2.5 goli
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Arsenal ostatnio nieco zawodzi, w rozgrywkach Premier League najpierw przed przerwą na reprezentację przegrali z Chelsea (0-2), a w ten weekend tylko zremisowali z Wigan (2-2). Dziś zmierzą się w Brukseli z Anderlechtem i jeżeli myślą o wyjściu z grupy takie spotkanie muszą po prostu wygrać. Co prawa &quot;Kanonierzy&quot; są nieco osłabieni przed tym spotkaniem, Arsene Wenger nie może skorzystać z usług Giroud, Debuchy, Sanoho, Koscielny, Ozil, Gnabry, Walcott, Ospina i Szczęsnego, ale mimo to są wciąż faworytem tego starcia.
Ja postanowiłem zagrać tutaj jednak over 2.5 goli. Przy osłabieniach Arsenalu warto zwrócić uwagę szczególnie na brak dwóch bramkarzy (numeru 1 i 2) czyli Szczęsnego i Ospiny, sprawia to, że dziś w bramce &quot;Kanonierów&quot; zobaczymy Damiana Martineza. Zawodnika szerzej raczej nikomu nieznanego, i kto wie jak ten młody zawodnik poradzi sobie z presją meczu Ligi Mistrzów. Zapewne również Anderlecht będzie starał się wykorzystać ten fakt. To sprawia, że nie tylko na bramki Arsenalu możemy dziś liczyć, ale również na bramki w wykonaniu gospodarzy.
Patrząc na rozgrywki ligowe, to Anderlecht w tym sezonie Jupiler League zanotował 5 overów (2.5) w 11 spotkaniach, średnia bramek w meczach Anderlechtu wynosi 2.6 gola na mecz. Jeśli chodzi o Arsenal to również zanotował 5 overów (2.5) ale w 8 spotkaniach, a średnia bramek w meczach Arsenalu wynosi 3 gole na mecz. Jak więc widzimy bramki w spotkaniach obu ekip padają i myślę, że dziś będzie podobnie. Obie ekipy raczej nie mogą sobie pozwolić na remis, obie ekipy będą dziś chciały wygrać. Anderlecht wie, że punkty musi przed wszystkim zdobywać przed własną publicznością, Arsenal natomiast, że takie spotkania jak to dzisiejsze musi rozstrzygać na swoją korzyść. Zapowiada się więc nam naprawdę ciekawe widowisko, według mnie nie będzie to jednostronne spotkania i również Anderlecht będzie miał swoje okazje. Moja propozycja na to spotkanie to powyżej 2.5 goli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Leverkusen - Zenit
TYP : BTS
1,80 Bet365

Ja na dzisiaj wybieram taką opcję. Ogólnie jakaś ta kolejka LM wydaje mi się ciężka do typowania. Spotkanie w Niemczech z pewnością będzie jednym z ciekawszych dzisiaj. Bayer u siebie na boisku ma imponującą skuteczność. W tym sezonie ogólnie grają ladną dla oka, mocno ofensywą piłkę. Strzelili gola w własnym stadionie w ostatnich 15 meczach ! To naprawdę bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę Bundesligę, która jest mocną ligą. Obie ekipy spotkały się na Bay Arena 1 raz wcześniej. Wtedy również padł BTS, gdzie Zenit efektownie wygrał 4:1. Zenit jest niepokonany od 16 meczy. Dla mnie również ma znaczenie, że Rosjanie nie potrafili strzelić gola w ostaniej kolejce przeciw Monaco. Według mnie zawsze taka nieskuteczność odbija się większą motywacją w kolejnym meczu. Myślę, że warto dzisiaj spróbować tutaj BTS-a.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 340

macvas

Użytkownik
Ludogorets - Basel
TYP: BTS
1,85 Betclic
⛔ (1:0)

Tutaj bez snucia głębszych analiz co do składów i formy, bo większości z nas i tak nic nie powie &quot;kto jest kto&quot;. Ważne jest tyle, że w grupie B w zasadzie potwierdziły się przewidywania po losowaniu. Real ucieknie reszcie stawki, zaś walka o miejsca 2 i 3 potrwa w najlepsze. Spotkanie Ludogorets vs. Basel zapowiada się na wyrównany pojedynek, ale ja większe szanse na zwycięstwo upatruję w ekipie gości, która ten szczebel europejskich rozgrywek ma już &quot;obcykany&quot;, natomiast Bułgarzy muszą jeszcze w tym sezonie nabrać trochę ogłady i zebrać ewentualne frycowe. Stąd możliwe, że Szwajcarzy bazujący na opanowaniu i dyscyplinie taktycznej dzisiaj umiejętnie wypunktują gorące bułgarskie głowy. Ten scenariusz jest chyba najbardziej prawdopodobny.. ale ja nie o tym chciałem.
Patrząc po osiągnięciach jednych jak i drugich typ na BTS wydaje się również interesujący i ze sporą szansą na powodzenie. Gospodarze na własnym stadionie postawili się samemu Realowi, który przypomnijmy na początku października był jeszcze w gazie i pakował rywalom z La Liga po kilka bramek. Tymczasem, na trudnym terenie w Razgradzie, Królewscy musieli stoczyć twardy bój, ostatecznie wygrywając 2:1. Nie sądzę, aby Ludogorets odpuścił walkę o prestiż, pieniądze, które czekają za każdy punkt i dalej awans do LE, więc strzelenie bramki to plan minimum na ten mecz, a czy coś więcej? Tutaj zadecyduje dyspozycja rywala, od którego oczekuje się, iż wykorzysta okazję i przeskoczy w tabeli Liverpool - ten jak wiadomo na Anfield podejmuje Real.

Olympiakos - Juventus
TYP: 1.połowa gole powyżej 1,5 ⛔ (1:0)
3,00 Betclic

Tutaj na starcie zastrzegam, że choć na pierwszy rzut oka typ trochę ryzykowny, ale kurs już słuszny. Pomyślicie zapewne: dwie bramki do przerwy w europejskim meczu &quot;makaroniarzy&quot; i to jeszcze Juve - oszalał!? A jednak taki mi się widzi scenariusz ten mecz - przynajmniej dwie bramki przed przerwą, mniejsza o konfigurację. Raz, że Juve ostatnio lubi napocząć rywala już przed przerwą, a dwa że grają na gorącym, greckim terenie, gdzie niemal każda rywalizacja grecko-włoska ma podteksty - a gdzie we współcześnie &quot;cywilizowanych krajach&quot; (kto zna atmosferę z greckich stadionów ten wie)) nie lepiej jak na murawie udowadniania się wzajemne racje?
W meczu otwarcia Olympiakos prowadził do przerwy z Atletico 2:1, by ostatecznie wygrać 3:2. Skoro ten plan się sprawdził to zapewne dumni Grecy spróbują raz jeszcze tej drogi. Juve co prawda gra bardziej wyważony futbol niż Atletico, ale z pewnością skarci rywala przy pierwszej dogodnej sytuacji. Powodzenia!

Komentarz pomeczowy:
Bułgarzy udowodnili, że na swoim terenie są w stanie toczyć wyrównane pojedynki w CL. Mecz wydatnie ułatwiła im szybka czerwona kartka, ale brawa za grę do końca.
W drugim spotkaniu Juve totalnie zawiódł. Grecy tak jak przewidywałem, wyszli i zagrali twardo o pełną pulę.
Dzisiaj się nie poszczęściło. Do następnego.
 
B 0

bafanxxx

Użytkownik
Witam, ma ktoś może jakieś info na temat dzisiejszego spotkania
Anderlecht - Arsenal, przypuszczalne składy itp. Arsenal osłabiony kontuzjami, ale powinni dac chyba rade, bo z kim jak nie z Anderlechtem... Troche inna poziom drużyn nawet przy tak osłabionym Arsenalu. Jedyne co mnie martwi to, to że kurs na Arsenal wczoraj był 1.77 a dzisiaj juz powyżej 2.00.. pozdro
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Mario Balotelli otrzyma kartkę @@ 2.90
Mario gra ostatnio bardzo słabo wiadomo jak u niego z nerwami a dziś tak właśnie może być, po drugiej stronie jest Pepe który na pewno będzie go prowokował. W dodatku gdy dłuższy czas będzie utrzymywał się remis lub będą przegrywali frustracja słynnego super Mario będzie rosła i tutaj upatruję szansę tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
egzer 150

egzer

Użytkownik
Galatasaray-Dortmund
Typ:1
4.50 bet365

Myślę sobie czemu nie zagrać tego typu,spory kurs na Galata,które ma bardzo dobrą ofensywę ,Snejider ostatnio w meczu z Fenerbace strzelił 2 gole.Dortmund kompletnie bez formy,niby zawodnicy wrócili po kontuzjach ale musimy upłynąć około 2 tygodnie nawet więcej żeby zaczeli coś grać,a jeśli jest liga i puchary to może potrwać to o wiele dłużej ponieważ nie ma czasu na trening tylko mecz rozruch i tak wkoło.Widadomo też jak trudno jest grać w Turcji.
Galatasaray-Dortmund
Typ: 1 drużyna strzeli? Tak
1.40

Tak jak pisałem świetna ofensywa,bardzo słaba gra w defensywie Dortmundu.Piszczek ostatnio bez formy,już nie będzie w stanie tak grać jak wczesniej przez te operacje.Hummels też słabiutko gra po mundialu.Ten typ jest bardzo prawdopodobny.
Anderlecht-Arsenal
Typ:2
2.0
Arsenal musi wygrać to spotkanie,jeśli chce realnie myśleć o lidze mistrzów.Ekipa z Londynu ma problem z kontuzjami ale musi to wygrać,ostatnio zremisowało z Hull ale Hull to dobra drużyna i miało prawo im się przydarzyć wpadka,może oszczędzali się na ten mecz z Anderlechtem.Gospodarze dzisiejszego spotkania to nie ten rozmiar kapelusza i przegrają dzisiejszy mecz.
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
Galatasaray - Borussia⛔⛔
Strzelą tylko gospodarze
@ 8.00
bet365

Od rana chodzi za mną ten typ, ale dopiero teraz mam dostęp do internetu. Borussia w kryzysie. Słabe wyniki, kiepska prasa. Nie wiem czy w obliczu takiej postawy mecz LM będzie tym najważniejszym. Z kolei Galatasaray to może nie potęga europejska, ale drużyna groźna szczególnie u siebie. Dobra ofensywa Turków i słaba obrona Niemców sprawia, że o gola gospodarzy jestem raczej spokojny. Kolega wyżej wspomniał o dwóch golach Snejidera. trzeba jeszcze dodać jakie to były bramki... dwie bomby zza pola karnego. Jestem pewien, że dziś też będzie tak próbował. Jedynie co mnie martwi to statystyki. Galatasaray traci gole. Rzadko zachowują czyste konto. Z kolei Borussia mimo słabej gry to przeważnie też coś wciśnie. Idę jednak tym tropem, że Turcy zagrają dziś bardzo skoncentrowani, bo dla nich LM to coś wyjątkowego. Myślę, że to oni będą prowadzić grę i nie będzie to jakaś wymiana cios za cios. Uważam, że po takim kursie za 1j warto spróbować.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Witam, ma ktoś może jakieś info na temat dzisiejszego spotkania
Anderlecht - Arsenal, przypuszczalne składy itp. Arsenal osłabiony kontuzjami, ale powinni dac chyba rade, bo z kim jak nie z Anderlechtem... Troche inna poziom drużyn nawet przy tak osłabionym Arsenalu. Jedyne co mnie martwi to, to że kurs na Arsenal wczoraj był 1.77 a dzisiaj juz powyżej 2.00.. pozdro
Kurs wzrósł pewnie przez to, że miał w bramce grać Ospina (Szczęsny ma czerwno, więc pauzuje), ale okazało się, że Ospina ma problemy z udem i grać nie może. W bramce będzie stał trzeci bramkarz Arsenalu.
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Liverpool - Real | over 2,5 @ 1,56 Pinnacle Sports ✅
To będzie świetny spektakl na Anfield, nie ma co do tego wątpliwości. Pograłem ten typ już dawno po lepszym kursie, ale moim zdaniem wciąż warto zagrać w singlu, lub jakimś dublu. Jest tutaj pełno podtekstów, Real przecież dostał od Liverpoolu srogie baty w 2009 i kilku zawodników z obecnej kadry dobrze to pamięta. The Reds mocno zaszli za skórę także Ancelottiemu. Wszystko to sprawia że jestem w 95 % przekonany o pełnym zaangażowaniu gości. Grać jednak na &quot;czystą 2&quot; nie polecam, bo zawsze jest to 5 %, szansy, że Real będzie myślami już przy El Classico, obrona wyłączy się na jakiś czas i ujrzymy tutaj jakieś 2:2. W dodatku jest to Liga Mistrzów i nie można niczego przewidzieć na 100 %, bo w porównaniu do krajowych lig, oglądamy nieraz dwa różne oblicza jednego zespołu, na przykład tak jak to ma miejsce z Borussią. Trzy gole powinny dzisiaj jednak bez problemowo wpaść, swoje ustrzeli Ronaldo koledzy pomogą, a po stronie Liverpoolu może odblokuje się wreszcie Balotelli, albo Gerrard zagra tak jak w starciu sprzed 5 lat ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Olympiakos vs Juventus
Juventus notuje w Lidze Mistrzów passę 5 spotkań z rzędu bez wygranej po za domem. Tak jak porażki z Bayernem, Realem czy Atletico można zrozumieć, tak porażkę z Kopenhagę już nie bardzo. Osatnia wygrana to z Celticem, ale w tym samym sezonie mieli wpadkę i remis z Nordsjælland. W ostatnich 9 spotkaniach gdy grali w gościach tylko w dwóch meczach zachowali czyste konto.
Pireus to gorący teren co pokazują statystki Olympiakosy gdy grają przed własną publicznością. W przypadku klubu z Grecji bilans jest odwrotny, zaledwie dwa razy przegrali, a aż 7krotnie byli górą. W tym Atletico, United, Arsenal. W każdym z tych ostatnich 9 spotkań strzelali bramkę, w aż 5 więcej niż jedną
Olympiakos strzeli @1.63 + Galata strzeli 1.39 ako 2.27 Fortuna

zastanawiam się nad:
Olympiakos powyżej 1.5 gola @4.4
 
B 0

bafanxxx

Użytkownik
Kurs wzrósł pewnie przez to, że miał w bramce grać Ospina (Szczęsny ma czerwno, więc pauzuje), ale okazało się, że Ospina ma problemy z udem i grać nie może. W bramce będzie stał trzeci bramkarz Arsenalu.
Tak, czy siak Właśnie poszedł taki dubelek i to mega grubo, bo trzeba dzisiaj odbic wczorajsze miernoty z Man City :cool: Mam nadzieje że bedzie dobrze...????

Liverpool - Real Madrid : 2 1.88


Anderlecht - Arsenal : 2 2.03


AKO:.3.82
 
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
Real Madryt handi -1,5 @3.00
Ronaldo strzeli 2 lub więcej goli @4.50

bet365
O Liverpoolu pisałem dużo przed spotkaniem w poprzedniej kolejce z Baselem. Ta drużyna to europejski średniak. Real rozpędzony, gra najlepszy futbol obecnie na całym świecie. Ronaldo strzela jak na zawołanie, nikt nie jest w stanie się z nim równać. Nie zagra Bale, więc będzie o 1 pomocnika kreatynego więcej zastapi go Isco. James, Kroos, Isco, Modric, Benzema no po prostu lepszych partnerów Cristiano mieć nie może i z pewnością będą na niego grać. Na dodatek akcje indywidualne gole z niczego 2 bramki są w zasięgu zwłaszcza że może wyprzedzić ew zrównać z Raulem w kl. generalnej strzelców lm
Olympiakos 1x @1.98
Olympiakos @4.60

trudny teren w Grecji. Kadrowo drużyny niczym specjalnym się nie różnią. Pisałem o Juventusie również wiele przed spotkaniem z Atletico. Mają gwiazdy i to tyle. Drużyna jako całość to to nie jest. Włoska drużyna gra straszny piach w ogóle nie da się tego oglądać. Olympiakos u siebie jest mocny o czym przekonało się Atletico czy w poprzednim sezonie Manchester United czy też Benfica. Drużyny o poziomie zbliżonym do Juventusu. Mistrzowie Włoch w lidze mistrzów przegrywali już nie z takimi drużynami. bezpieczniej można pograć z podpórką ale musi stać się spory cud żeby Włosi zdobyli tutaj 3 punkty.
Ludogorets - Basel @3.40 remis 92 minuta.....
wczoraj tylko jeden remis na oiem spotkań, więc dzisiaj musi być troszeczkę więcej by równowaga była. Basel piłkarsko wygląda lepiej, lecz Bułgarzy u siebie mocno zmotywowani potrafią się postawić każdemu mecz będzie wyrównany nie sądze żeby któraś z drużyn dominowała.

Arsenal @2.00
dzisiaj urodziny Wengera, a zawsze gdy jest jakieś święto z nim związane kanonierzy wygrywają. Sadze ze historia się powtórzy. Arsenal zawsze w LM gra dobrze, powalczą na 200 % by zająć 1 miejsce w grupie. Skład mają lepszy, Anderlecht to poziom LE męczyli się srasznie z BvB ostanio u siebie i niech się cieszą że mecz zakonczyl sie wynikiem tylko 0;3 a nie 0;10
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Olympiakos 1x @1.98
Olympiakos @4.60

trudny teren w Grecji. Kadrowo drużyny niczym specjalnym się nie różnią. Pisałem o Juventusie również wiele przed spotkaniem z Atletico. Mają gwiazdy i to tyle. Drużyna jako całość to to nie jest. Włoska drużyna gra straszny piach w ogóle nie da się tego oglądać. Olympiakos u siebie jest mocny o czym przekonało się Atletico czy w poprzednim sezonie Manchester United czy też Benfica. Drużyny o poziomie zbliżonym do Juventusu. Mistrzowie Włoch w lidze mistrzów przegrywali już nie z takimi drużynami. bezpieczniej można pograć z podpórką ale musi stać się spory cud żeby Włosi zdobyli tutaj 3 punkty.
Sorki, ale bzdury piszesz wg. mnie. Drużyny kadrowo się nie różnią? Różnią się i to bardzo. Może inny Juve oglądałeś albo wcale skoro sądzisz, że grają piach. Właśnie jako całość są drużyną. OK Grecy mocni u siebie, ograli kilka mocnych &quot;firm&quot; u siebie, ale to nie znaczy, że teraz też tak będzie. Ja osobiście nie widzę tu w ogóle wygranej Greków, jeśli wyciągną remis to max. Juve 2 po 1,98 pograne wczoraj. Meczem wtopionym z Sassuolo się nie sugeruję zbytnio.
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
✅
Anderlecht - Arsenal Typ: Arsenal 2.00
Anderlecht trafił do ciężkiej grupy i uważam, że będzie tu bardzo trudno nawet o trzecią pozycję w tabeli. Arsenal to klub z wielkim potencjałem ale i z problemami. Aktualnie prawie połowa składu znajduje się u klubowych lekarzy. Dziś (raczej) na pewno nie wystąpią: David Ospina, Olivier Giroud, Mathieu Debuchy, Yaya Sanogo, Laurent Koscielny, Mesut Özil, Wojciech Szczesny, Serge Gnabry, Theo Walcott. Mimo to Kanonierzy cały czas utrzymują przyzwoity poziom ciągle licząc się w walce o tytuł w Premier League, choć od początku sezonu to Chelsea oraz Manchester City były kreowane na liderów ligi angielskiej (i poniekąd te przewidywania na razie się sprawdzają). Tak jak już wspomniałem grupa nie jest wcale prosta, mamy tu Borussię, która weszła na wysoki poziom dwa-trzy sezony temu i z debiutanta, stała się stałym &quot;bywalcem&quot; ligi mistrzów. Później mamy Galatasaray, które jest równie mocne jak pozostałe ekipy, o czym może świadczyć przykład z poprzedniego sezonu, kiedy to będą w roli underdoga wywalczyli sobie awans kosztem Juventusu. Wspomniany Arsenal, który pomimo problemów utrzymuje przyzwoity poziom na kilku frontach... i ostatecznie Anderlecht, który moim zdaniem wypada blado przy pozostałych drużynach. Trzeba się zgodzić, że w swojej lidze radzą sobie bardzo dobrze, aczkolwiek Liga Belgijska to nie Liga Mistrzów. Rachunek jest prosty według mnie, jeżeli drużyna Wojciecha Szczęsnego chce powalczyć o prym w swojej grupie, musi tego pokroju mecze wygrywać. Typ: Wygrana Arsenalu po kursie 2!


⛔
Galatasaray - Dortmund Typ: BTTS 1.61
O tych drużynach nie muszę już dużo mówić, bowiem ich krótką charakterystykę podałem powyżej. Sądzę, że Dortmund, który niewątpliwie koncentruje się w tym sezonie na rozgrywkach europejskich zdoła zdobyć choć jedną bramkę, zaś gospodarze na swoim gorącym terenie no cóż, mają taki obowiązek. Mój typ, na to spotkanie to tzw. BTTS, czyli Obie Drużyny zdobędą bramkę 1.61!


⛔
Leverkusen - Zenit Typ: Zenit lub Remis 1.95
Tutaj sytuacja jest trudniejsza, ponieważ faworytem według bukmacherów jest Leverkusen, z czym kompletnie się nie zgadzam. Zenit od początku sezonu pod wodzą Villasa-Boasa prezentuje się znakomicie i wygrywa wszystko. Traci mało goli, za to dużo ich zdobywa. W dziesięciu rozegranych meczach aż 28 goli, przy tylko 6 straconych i zaledwie dwóch zremisowanych (pozostałe same zwycięstwa). Siłą napędową niewątpliwie jest Hulk oraz myślę, że będzie nią wracający po przerwie (prywatne sprawy, chyba mu się córka urodziła?) Arshavin. Z drugiej strony niemiecka drużyna, która w weekend prowadząc 3:0, dała sobie wbić aż 3 bramki, tym samym miast 3 punktów, musieli zadowolić się tylko 1 i powiem więcej, obstawiałem w tym meczu Leverkusen z remisem i bałem się w ostatnich 8-9 minutach aby nie stracili bramki, ponieważ przeciwnicy zdecydowanie poczuli wiatr w żaglach. Myślę, że te słabe strony Bayeru znakomicie odczyta były już uczeń Jose Mourinho i nastawi drużynę, odpowiednio przed tym spotkaniem - na zwycięstwo. Mój typ jednak to Zenit + Remis, po na prawdę fajnym kursie 1.95!


✅
Monaco - Benfica Typ: Benfica bądź Remis 1.57
Benfica czy ciąży na nich klątwa czy to po prostu nie moc ze strony piłkarzy podczas finałów rozgrywek europejskich. Wszyscy dobrze wiemy jak Portugalczycy prezentują się w drodze do finału, a jak w tym ostatecznym meczu. Jest to diametralna różnica. Dziś jednak dopiero spotkanie grupowe przeciwko Monaco, które w mojej opinii, jest słabe. Po odejściu Falcao (wypożyczeniu?) i Jamesa, w ofensywie jest mały deficyt, o czym świadczą wyniki w lidze. Obrona jakoś się trzyma, ale czy na ofensywnie przysposobioną Benficę to wystarczy? Zdecydowanie skłaniałbym się tu w stronę gości stąd też powtarzam poprzedni typ i gram Benfica bądź Remis po kursie 1.57!


Bez analizy gram jeszcze za większa stawkę ⛔ Real z X + Arsenal z X + Basel z X (czerwona kartka ułożyła resztę spotkania, szkoda :/) (kurs około 2.2). Natomiast według mnie najlepszymdublem na dziś będzie ✅ zwycięstwo Realu i Arsenalu, które dają ako bodajże 3.7!! Kursy z Bet365 i liczę dziś na dobry spektakl i mnóstwo goli. Pozdrawiam :] !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom