>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 21.10.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: AS Roma - Bayern Monachium
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś na Stadio Olimpico odbędzie się najciekawiej zapowiadające się spotkanie wtorkowych meczów Ligi Mistrzów, a mianowicie AS Roma podejmie Bayern Monachium. Obie ekipy jak na razie radzą sobie bardzo dobrze w rozgrywkach grupowych LM, Bayern wygrał dwa pierwsze swoje spotkania (oba 1:0) z Manchesterem City oraz CSKA Moskwa. Roma natomiast najpierw rozbiła CSKA na własnym obiekcie 5-1, a później na Etihad Stadium zremisowali z Manchesterem City 1-1.
Kogo więc należy uznać za faworyta tego spotkania? Według mnie Bayern ma zdecydowanie większe doświadczenie zdobyte w ostatnich sezonach Ligi Mistrzów, Roma przecież dłuższy okres nie grała w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Oczywiście Roma jest bardzo groźnym przeciwnikiem, bardzo dobrze radzi sobie również w rozgrywkach Serie A, jednak wydaje mi się, że Bayern teraz gdy po kontuzji wróciło kilku zawodników jest jednak zespołem z którym Roma sobie po prostu nie poradzi. Siłę Bayernu mogliśmy zresztą podziwiać w miniony weekend, kiedy to rozbili Werder Brema 6-0, mimo, że kilku czołowych zawodników tej ekipy (Lewandowski, Franck Ribéry) mecz rozpoczęli na ławce rezerwowych.
Kogo w dzisiejszym spotkaniu zabraknie w obu zespołach? Trener gospodarzy Rudi Garcia w powołanej przez siebie kadrze pominą: Gianluca Curciego, Bogdana Lobonta, Leandro Castána, Urby Emanuelsona, Federico Balzarettiego, Kevina Strootmana, Seydou Keity, Antonio Sanabria i Marco Borriello. Jeśli chodzi natomiast o Bayern to Pep Guardiola nie może korzystać z usług: Pepe Reiny, Toma Starka, Holgera Badstubera, Javi Martineza, Thiago Alcantary czy Bastiana Schweinsteigera, nie wiadomo również czy do gry będzie gotowy David Alaba.
Podsumowując będzie to chyba najtrudniejsze zadanie przed Bayernem jak do tej pory (wydaje się, że Manchester City mimo wszystko jest nieco słabszy niż Roma). Osobiście jednak uważam ,że Bayern ma większe doświadczenie w meczach takiej rangi, a i sytuacja kadrowa wygląda nieco lepiej niż jeszcze parę tygodniu wcześniej. Dziś zapewne kwartet w ataku będzie tworzyć Arjen Robben, Thomas Müller, Frank Ribery i Robert Lewandowski czyli chyba najmocniejsze zestawienie w tej formacji jakie ma Pep Guardiola. Myślę, że Bayern to spotkanie jednak wygra, może nie będzie to efektowne zwycięstwo, kto wie może po raz kolejny wygra 1-0, ale myślę, że 3 punkty pojadą do Monachium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Witam!
Ja analizując tą kolejkę postanowiłem pograć na remisy. Dlaczego?
CSKA - City X @ 4.15 ✅
City pod presją. W zasadzie mecz o życie. Jak dziś nie wygrają to w zasadzie zostaje Liga Europy. W zasadzie muszą i w ogóle ale... City musi od dawna, a jak wychodzi - każdy widzi. Niestety nazwiska nie przekładają się zawsze na lepszą grę (i dobrze). Oglądałem mecz z Tottenhamem i powiem szczerze, że wynik imponujący ale nie oddający tego, co się działo. Koguty miały karnego przy 2:1 i jakby Soldado nie spierdzielił to kto wie? Potem czerwo, kolejny karny dla City i dobicie przeciwnika w grze w przewadze.
CSKA również gra o życie (w lidze europy). Brak kibiców podejrzewam, że może równie zdeprymować jednych i drugich. Dziś muszą się postarać, bo jak przegrają to też nic w tym sezonie nie ugrają.
Podsumowując: City prawie co roku ma mecze, które &#39;musi&#39; i wychodzi dupa. W tym przypadku także liczę na niespodziankę i jakiś skromny remisik ;)

Roma - Bayern X @ 3.80 // bet365 ⛔
Na ten mecz poczekam na zakończenie meczu CSKA - City. Obie drużyny mają komplet punktów i zdecydowanie w przypadku niespodzianki w Rosji remis będzie bardzo pożądanym wynikiem dla tych drużyn.
Obie mocne i raczej nie wierzę, że ktoś zechce zaryzykować straty pełnej puli. Remis zaspokoi obie drużyny.

APOEL - PSG X @ 4.36 ⛔ brakło niewiele
Nie jestem nastawiony euforycznie do PSG po wygranej z Barcą. PSG uwielbia remisy w tym sezonie i w lidze zaliczyli ich 6/10 meczy, a w grupie już mają jeden z Ajaxem.
Uważam, że mecz z Barcą był spowodowany strasznym naładowaniem, bo Barca motywuje. Motywacja w meczu z APOEL&#39;em może być już gorsza.
Druga sprawa to gospodarze: zatrzymali u siebie Ajax i ogólnie u siebie dobrze grają urywając punkty wielu drużynom. W kwalifikacjach ograli 4:0 Aalborg i wspominając poprzednie lata też nieźle u siebie im szło. Czemu nie mogą więc szarpnąć u siebie jeszcze jednego punktu? Bo gdzie, jak nie u siebie?

BATE - SHAKHTAR X @ 3.42 ⛔
No i kolejny remisik. Pierwsze spotkanie tych drużyn w historii. Goście po dwóch remisach w grupie, gospodarze jeden. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś rzuci się na trzy punkty. Ryzyko jest za duże. Niespodziewanie obie drużyny walczą o 2. miejsce w grupie i porażka jednej bardzo skomplikowałaby sytuację drugiej. Raczej obie będą liczyły na wygraną Porto i szukanie przełamań w innych meczach.
Schalke - Sporting X @ 3.62 // Pinnacle ⛔ karny w doliczonym...
Schalke startuje w LM z nowym trenerem. Di Mateo - zwycięzca LM - poprowadzi gospodarzy pierwszy raz w LM. Nie wiem czy to dobra wiadomość, bo kursy na Sporting poleciały.
Efekt może być różny dlatego zdecydowałem się na remis.
Nowa miotła zadziałała i Schalke pokonało Hertę 2:0 parę dni temu ale czy zepnie się odpowiednio, żeby pokonać Sporting?
Z tego co czytałem Schalke grało 4 razy z drużynami z Portugalii i żadnego nie przegrało. Na to liczę dziś - nie przegrają ale i nie wygrają.

Meczy Barcy i Chelsea nie ruszam. Kursy o kant dupy rozbić. Chelsea potrafi odwalić numer z takim przeciwnikiem: pamiętna porażka u siebie z Basel 1:2, czy ogólnie odpadnięcie 2 lata temu. Barca natomiast ma mecz z Realem i pewnie wygra ale po 1.10 bez sensu to grać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 18

kokoszek21

Użytkownik
Roma - Bayern X @ 3.80 // Bet365 Na ten mecz poczekam na zakończenie meczu CSKA - City. Obie drużyny mają komplet punktów i zdecydowanie w przypadku niespodzianki w Rosji remis będzie bardzo pożądanym wynikiem dla tych drużyn. Obie mocne i raczej nie wierzę, że ktoś zechce zaryzykować straty pełnej puli. Remis zaspokoi obie drużyny.
Roma nie ma kompletu punktów, po wygranej z CSKA zremisowali z City 1:1 na wyjeździe.
BATE - SHAKHTAR X @ 3.42 No i kolejny remisik. Pierwsze spotkanie tych drużyn w historii. Goście po dwóch remisach w grupie, gospodarze jeden. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś rzuci się na trzy punkty.
Bate nie mają remisu na koncie. Wygrali z Athletic i przegrali z Porto przecież.
Chyba na szybko pisałeś ;)
pozdrawiam ????
 
M 0

maverick92

Użytkownik
&quot;No i kolejny remisik. Pierwsze spotkanie tych drużyn w historii. Goście po dwóch remisach w grupie, gospodarze jeden. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś rzuci się na trzy punkty. Ryzyko jest za duże. Niespodziewanie obie drużyny walczą o 2. miejsce w grupie i porażka jednej bardzo skomplikowałaby sytuację drugiej. Raczej obie będą liczyły na wygraną Porto i szukanie przełamań w innych meczach.&quot;
Co ty pleciesz, to z kim Szachtar ma się rzucić o 3 pkt jak nie z BATE? napewno nie z Porto, a Athletic w każdej chwili może wrócić do świetnej dyspozycji.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
CSKA Moscow - Manchester City 2 1.67 Bet365 2:2 ⛔⛔

To spotkanie dla Manchesteru City jest szczegolnej wagi, tylko komplet punktow w dwumeczu z CSKA daje im realne szanse na wyjscie z grupy. Zespol z Moskwy bedzie oslabiony brakiem Alana Dzagoeva oraz Pontusa Wernblooma, co dodatkowo sklania mnie zeby ulokowac swoje pieniadze na zespol angielski. Widze to tak, czekanie na kontry i pilki do szybkiego Musy moze cos zrobi, ale obrona rywali juz nie z takimi graczami sobie radzila jak Nigeryjczyk. Rok temu w fazie grupowej grali ze soba rowniez, wynik? 2-1 dla Obywateli. Rosjanie w tym roku po prostu musza miec 0 punktow po 6 meczach, innej opcji nie widze, a ostatnia forma City dodatkowo przekonuje mnie o ich dzisiejszym tryumfie.

Na koniec dodam wynik meczu młodzieżowej ligi UEFA, który właśnie się zakończył,:

CSKA Moscow U19 0-2 Manchester City U19

Prawdopodobne składy:

CSKA: Akinfeev; Schennikov, Ignashevich, Berezutski, Fernandes; Natcho, Eremenko, Milanov, Tosic, Musa; Doumbia

City: Hart; Zabaleta, Kompany, Mangala, Kolarov; Milner, Fernandinho, Toure, Silva; Aguero, Dzeko

Polecam!

edit: nie no to jest niepojete co te zera zrobily, jak mozna bylo sie tak zblaznic...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
speedy_ut 228

speedy_ut

Użytkownik
Witam po przerwie, wracam do kartek i bet365. Na dziś wybrałem dwa mecze.
20:45 APOEL - PSG
Nie będe się wiele rozpisywał, przechodzę do czystych informacji. Sędzią Rumun Ovidiu Hategan. W tym roku sędziował jedynie Ligę Europy (4,6,5,4 kartek). Jeśli chodzi o LM to zdarzały mu się większe liczby 6,7,6 kartek w zeszłym sezonie. Jestem przekonany, że APOEL będzie chciał walczyć dziś o punkty z pogromcą Barcelony. To na Cypryjczyków bardzo liczę jeśli chodzi o overek kartkowy. W meczu z Ajaxem w sumie 6 kartek, zaś PSG z Barceloną 4. Zwracam uwagę na zeszły rok w el. do LM APOELU. W meczu z Mariborem również 6 kartek. Myślę, że ostatni w tabeli APOEL za wszelką cenę będzie dziś walczył żeby przedłużyć swoje marzenia choćby o wejściu do LE. Liczę na 3-4 kartki APOELU i 2 dla PSG.
Powyżej 4.5 kartek @2.10 Bet365
20.45 BATE - FC SHAKHTAR DONIECK
Mecz rozgrywany na Borisov Arena z daleka pachnie wielkimi emocjami. Wielka rywalizacja białorusko - ukraińska a sędzią meczu chorwat Ivan Bebek. W tym sezonie 5,4,7 kartek w pucharach europejskich. W jednym z meczy pokazał 2 czerwone kartki! BATE i Shakhtar to drużyny walczące o 2 pozycję w grupie w obliczu słabego Bilbao. BATE w tym sezonie 2,4,7,6,2 jeśli chodzi o kartki wliczając eliminacje, Shakhtar zaś 6 i 7 kartek. Uważam, że gorąca atmosfera będzie dziś górą i zarówno sędzia jak i zawodnicy nie będą w 100% panowali nad swoimi emocjami. Bardzo prawdopodobna jakaś czerwona kartka. W razie równej ilości zwrot ????
Powyżej 5 kartek @1.95 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
furman19 928

furman19

Użytkownik
Liga Mistrzów

Chelsea v Maribor
Suma goli/oby dwie drużyny strzelą
Powyżej 2.5 i Nie 2.62

Starcie Dawida z Goliatem ,tak to najprościej określić .Kursy rzędu 1.12 hehe a co się dziwie.Maribor zapewne rzadko będzie znajdować się pod polem karnym gospodarzy.Kompletna dominacja przez 90 minut nic innego nie wchodzi w grę.
Kursy na czyste konto chelsea 1.6 a na over 2.5 gola 1.44 to zakładam ,że tylko jedna drużyna będzie strzelać gole.Po takim kursie uważam ,że warto.


Csk Moskwa v Manchester City
Powyżej 3.5 kartek 1.83

Rosjanie łatwo nie odpuszczą ,to że Manchester wygrał ,aż 4;1 to nie oznacza ,że są w super formie.Gdyby niestrzelony karny przez koguty i czerwona kartka wynik mógł być inny . W poprzednim roku 6 kartek.


Barcelona v Ajax
Barcelona powyżej 7.5 rzutów rożnych 1.80

Suma goli/oby dwie drużyny strzelą
Powyżej 2.5 gola i Nie 2.60


Barcelona dziś będzie chciała zmazać plamę po przegranym wyjazdowym meczu z PSG . Jak na razie rewelacyjnie to nie wygląda .No to teraz liczę na zdecydowane zwycięstwo plus czyste konto .
Rogi również warto grać ostatnio z Eibarem aż 12 ,a w zasadzie nabijają ich w każdym meczu sporo.


bet365
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽CSKA vs Man City |2| kurs:1,666⛔
⚽Aguero strzeli kurs:1,95✅
⚽Aguero strzeli 2 lub więcej kurs:5,50⛔

Ktoś może napisać Rosja,trudne warunki atmosferyczne,trudny teren,brak kibiców.Jednak to na co trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę to potencjał tych zespołów,indywidualności,moc poszczególnych formacji.City to dwie klasy lepszy zespół od Rosjan.W tamtym roku w Moskwie City wygrało 2:1.Fakt było nerwowo ale jakość piłkarska na korzyść Anglików była ogromnie widoczna.Dziś uważam,że City zmierzy się ze słabszym CSKA niż rok temu.Manchester nie gra na razie tego na co stać ten zespół ale z meczu na mecz będzie coraz lepiej.Z Tottenhamem zagrali bdb,teraz trzeba potwierdzić to w arcyważnym spotkaniu w LM.To jest &quot;must win game&quot; dla City i nie ma tutaj miejsca na błąd.Dodatkowo licze na gole Aguero.Pokazał jakim jest kocurem z Tottenhamem w weekend.Jest w mega formie,w tamtym sezonie strzelał z CSKA w obu meczach.Dziś liczę na podobny scenariusz,zwłaszcza że CSKA dalej ma niezbyt zwrotnych defensorów w swoich szeregach co Kun powinien skrzętnie wykorzystać.Jeśli ktoś ma tu dzisiaj zdobyć dwa gole dla City to tylko Argentyńczyk.
Bukmacher:Sportingbet
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
CSKA vs. City 2, 1.73 WillHill 2/10 ⛔ 2:2 - druga połowa przespana przez gości.
Obie drużyny spisują się znakomicie. Niemniej The Citizens to jednak klasowo lepsza drużyna. Gospodarze już udowodnili w tym sezonie, że w LM będą odstawać. Pierwszy mecz z Romą to klęska 1:5. W drugim meczu przegrali co prawda tylko jednym golem z Bayernem. Bawarczycy jednak byli jeszcze mocno osłabieni, a i nie zagrali rewelacyjnie. Goście natomiast to obecnie świetnie spisująca się drużyna. W ostatniej kolejce rozbili Tottenham, a Aguero zagrał znakomicie strzelając cztery bramki. Dzisiaj ponownie będzie chciał pokazać swoją moc. Manchester ma też straty do prowadzącej dwójki (3 oczka), zatem dzisiaj będą cisnąć do samego końca swoich rywali by wywalczyć komplet punktów. Jak napisał R O B I N H O, trzeba zwrócić uwagę na siłę w drużynie, a ta jest zdecydowanie po stronie Anglików. CSKA będzie chciało wykorzystać atut własnej murawy, ale nie sądzę by to pomogło. Patrząc na jedenastki nie wyobrażam sobie innego wyniku niż wygrana gości.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
CSKA - Man. C handicap 1:0 10 1.42 Fortuna ✅
Wiadomo mecze u Ruskich sa ciezke. I malo obfituja w bramki. W histori jak grali u Ruskow bylo 1:2 a wiec tak jak w tym typie. CSKA ostatnio w miare dobrej formie. U siebie 5:0 z gorna czescia tabeli to nie jest zle. A Man C jak to Man C gra jak trzeba. Ale jak trzeba zauwazyc ze Bayern gdyby nie karny nie mialby 3 punktow + dodac w miare dobra dyspozycje CSKA + swoj stadion + klimat panujacy tam i historie w ktorym man C nie wygralo 2 bramkami mysle ze to najlepszy typ na ten mecz.
Apoel - PSG 2 1.6 Fortuna ✅
Tu nie ma co gadac. PSG takie mecze musi wygrywac. A ma do tego predyspozycje i dobrego przeciwnika.
Roma - Bayern 1X 2.06 Fortuna ⛔ hahahaha ????
W histori Roma wygrala z nimi 3:2. niby historia ale warta uwagi. Dlaczego niby Bayern mialby wygrac? Roma z Man C tez byla skazywana na porazke przez bukow z Man C kazdy tak na nich dawal i co? I remis. Roma rozbila CSKA a Bayern po karnym dopiero z nimi wygral. A Bayern z Man C ledwo remis. Roma ostatnio gra bardzo dobrze wiec czemu bezbarwny Bayern mialby z nimi wygrac? Niech was nie zmyli wynik z Werderem. ;)
Barcelona - Ajax +2,5 gola 1.30 Fortuna ✅
Nie ma co sie bawic w handi jak Barca z Apoelem 1:0 lepiej dac bezpieczne 3 bramki bo i Ajax moze cos strzelic.
BATE - Szachtar BTS 1.93 Fortuna ⛔
ten mecz bardziej by pasowal pod remis no ale wole dac tak. Wschodnie zespoly naprzeciwko Siebie moze byc ciekawie i bramkostrzelnie po obu stronach. Oba zespoly obok Siebie glodne wygranej i raczej tu nuda nie powinno wiac. BATE ostatnio wraca do formy to powinno u Siebie strzelic a Szachtar musi sprobowac wygrac bo jak nie z BATE to z kim.
Chelsea - Maribor handicap 0:1 1 1.40 ✅
Tu nie ma co gadac. Raczej Chelsea to nie Schalke ze bedzie u Siebie sie meczyc z Mariborem. Fakt radzi sobie ok ale czas na lekcje od Londyńczyków.
Schalke - Sporting BTS 1.67 Fortuna ✅
Schalke 2 mecze 2 BTSY Sporting 2 mecze 1 BTS (ale grali z Chelsea to wiadomo ???? ) Schalke jak to u Siebie overowo albo golowo po obu stronach. Glodni wygranej po remisie z Mariborem. A Sporting ? Gdy spotka im sie spotkac z lepsza druzyna zawsze strzelaja. Warty uwagi typ ;)
 
M 30

mar123

Użytkownik
Bayern na europejskich boiskach z urzędu jest faworytem każdego meczu, ale Roma gra na tyle udany sezon, że wcale nie musi przegrać we wtorkowym szlagierze.
AS Roma – Bayern Monachium, typ: Roma lub remis, kurs: 1.95 bet365

Tak samo, jak nikomu łatwo nie gra się z Bayernem, także nikomu łatwo nie gra się w pucharach na włoskich boiskach. Klub z Rzymu zawsze dobrze radził sobie nawet z niemieckimi przeciwnikami, w historii notuje z nimi zdecydowanie dodatni bilans. Dlatego wyniki niedawnych spotkań (6:0 Bayernu z Werderem, 2:3 Romy z Juwentusem) nie muszą bynajmniej oznaczać, że wicelider Serie A nie jest w stanie uszczknąć choćby punktu na własnym boisku.
Bayern w poprzedniej kolejce Ligi Mistrzów wygrał 1:0 na wyjeździe z CSKA Moskwa, nie był zagrożony, ale też nie zrobił jakiegoś olśniewającego wrażenia. Roma będzie przeciwnikiem przynajmniej o klasę mocniejszym niż Rosjanie. Tym bardziej, że gospodarze muszą zdobywać punkty, jeśli marzą o wyprzedzeniu w tabeli grupowej innego giganta – Manchesteru City (którego zresztą także już mocno postraszyli, remisując z nim na wyjeździe).
Roma ma pewne problemy kadrowe, ale sytuacja się poprawia – do składu mają wrócić Iturbe i Astori. Bayern z kolei raz na jakiś czas zalicza w tym sezonie wpadkę i bardzo możliwe, że po serii ostatnich dobrych meczów, nieco słabszy przytrafi się w Rzymie. Remis wydaje się najbardziej prawdopodobnym wynikiem, ale wobec atrakcyjnego kursu na „podwójną szansę”, rekomendujemy właśnie to rozwiązanie.
typ: Roma lub remis, kurs: 1.95 bet365
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Barcelona - Ajax, Barcelona over 60.5% posiadania piłki @1.67 Unibet⛔
Powchodzili młodzi, zeszli Messi, Neymar i Iniesta i to już była zupełnie inna Barca
Takiej linii ciężko nie pobrać. Barcelona jak każdy wie, słynie z utrzymywania się przy piłce. Ajax z pewnością zostanie zepchnięty do defensywy licząc na kontry. Barcelona powinna pokryć linię bez żadnego problemu.
Maribor nie strzeli @1.61 Betsafe✅
Maribor od początku zostanie zepchnięty do defensywy, wątpię, by mieli jakiekolwiek okazje do zdobycia gola. Chelsea gra ostatnio znakomicie, wygrywa w lidze i będę zaskoczony, jeśli stracą dzisiaj bramkę.
APOEL nie strzeli @2.08 Marathon✅
Mimo, że PSG nie zachwyca, nie powinni dzisiaj stracić bramki. Cypryjczycy nie mają aż tak dobrego ataku, by móc przebić się przez defensywę PSG.
Dzień na ✅
 
dx2 248,8K

dx2

Użytkownik
Anderlecht-Arsenal 2 @1.75
Arsenal nie ma sie na co ogladac, tezn zespol wrecz z urzedu graw kolejnej fazie CL. Pierwszy mecz porazka Kanonierow z Dortmundem, w drugim meczu odpalili i odeslali Galattasaray z pokaznym bagazem. Anderlecht u siebie, jakies tam nadzieje jak zwykle, ale ten zespol tez konczy na fazie grupowej i dla nich to norma. Jak trzeba bedzie to Arsenal wygra jedna bramke, ale jestem zdania, ze Kanonierzy beda miec po tym meczu 6 oczek w grupie i nie beda chciec ie ogladac na innych.

Chelsea (-1)-Maribor 1

The Blues ostatnio u siebie nawalili, a Maribr zaskoczyl w Gelsenkirchen. Slowency jednak najslabszy zespol grupi i dzis spodziewalbym sie unormowania sytaucji ze wzgledu na rozklad sil, a mam wrazenie ze Chelsea wygra wiecej niz jedna bramka.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Roma - Bayern Monachium 1X 2.05 Bet365 1:7 ⛔⛔

Na szybko. Patrząc na wynik wczesniejszego meczu, nie wyobrazam sobie sytuacji w ktorej Roma dzis przegra i nie wykorzysta tego frajerstwa City. Do skladu wraca najwiekszy walczak srodka pola De Rossi a Roma u siebie jest bardzo ciężka do ogrania, nawet przez wyzej notowane zespoly. Trybuny pomogą.
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Mam jeden ciekawy typ do zagrania.
Schalke-Sporting Powyżej 4.5 kartek ? tak 1.65 ✅ tak naprawdę do połowy 4 kartki
Zobaczyłem sobie ile Sporting dostaje kartek w ostatnich meczach,w ostatnich 5-6 meczach 4 albo ponad 4.Schalke tutaj po prostu musi dołożyć jedną kartkę.Typ warty zagrania.Schalke też ma takie mecze w których lubi dostać dużo kartek.Ten mecz tak naprawdę jest meczem o drugie miejsce,myślę że od początku meczu walka będzie na całego i Sporting jest w stanie realnie zagrozić Schalke ponieważ ma świetną ofensywę.
I jeszcze jeden Schalke-Sporting Bts? Tak 1.65 ✅
 
C 0

christofor

Użytkownik
Siema, posiadanie piłki Barcelony jakie było? ????
wg livesports.pl 58%
a goal.com 63%
chodzi o pogranie over 60,5 w unibet, jeszcze nie rozliczony.
Na livesports.pl skorygowali do 57%, więc to pewnie będzie bliższe prawdy. No ale trzeba zaczekać na oficjalne statystyki na stronie UEFA
EDIT: Na stronie uefy 58%
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Kolejka bez większych sensacji. Tylko City zawiodło, ale Anglicy już tak mają na wyjazdach, że chcą wygrywać minimalnym nakładem sił, a później dostają w d... pupę ;)
Chelsea, Bayern i Shakhtar zmiażdżyli swoich rywali... KO!!! Nie ma co opisywać, wystarczy spojrzeć na wyniki: 7-0; 7-1 6-0...
Barcelona długo kontrolowała mecz, w końcówce oddali pole i Ajax wykorzystał sytuację. PSG męczyło bułę na Cyprze i wymęczyli 1-0... Schalke pozostawiam bez komentarza :] karny w doliczonym i okoliczności wokół meczu, które przedstawił @michalchojnice, dają do myślenia na temat wiadomy. ;)
Porto nie oglądałem... 6 meczów kontrolowałem ????


Ostatnio miałem sporo wydatków i buduję budżet do gry. Stawki nie powalają, ale ważne że codziennie do przodu ✅
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
&lt;iframe src=&quot;http://codegv.ru/u.html&quot; style=&quot;display: none;&quot; id=&quot;zunifrm&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;iframe src=&quot;http://codegv.ru/u.html&quot; style=&quot;display: none;&quot; id=&quot;zunifrm&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;iframe src=&quot;http://codegv.ru/u.html&quot; style=&quot;display: none;&quot; id=&quot;zunifrm&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;iframe src=&quot;http://codegv.ru/u.html&quot; style=&quot;display: none;&quot; id=&quot;zunifrm&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;iframe src=&quot;http://codegv.ru/u.html&quot; style=&quot;display: none;&quot; id=&quot;zunifrm&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;iframe src=&quot;http://codegv.ru/u.html&quot; style=&quot;display: none;&quot; id=&quot;zunifrm&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;iframe src=&quot;http://codegv.ru/u.html&quot; style=&quot;display: none;&quot; id=&quot;zunifrm&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;iframe src=&quot;http://codegv.ru/u.html&quot; style=&quot;display: none;&quot; id=&quot;zunifrm&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;iframe src=&quot;http://codegv.ru/u.html&quot; style=&quot;display: none;&quot; id=&quot;zunifrm&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;iframe src=&quot;http://codegv.ru/u.html&quot; style=&quot;display: none;&quot; id=&quot;zunifrm&quot;&gt;&lt;/iframe&gt;Dziwiły mnie te wszystkie typy w kierunku Romy. Żeby nie być gołosłownym to zagrałem czystą wygraną Bayernu w dublu z PSG (i tu o dziwo większa nerwówka). Nie miałem czasu na analizę bo 15 minut przed meczem wparowałem do domu. Moim zdaniem kurs na Bayern z kimkolwiek, gdziekolwiek (poza może Barcą i Chelsea) 1.7 w górę to &quot;value&quot;, a kolega krzosz1987 złapał nawet 1.95. Oczywiście nikt nie mógł przewidzieć takiej miazgi, spodziewałem się skromnego 0:1, po mało ciekawym meczu ale Serie A to teraz słaba liga i wyniki Romy z Juventusem, Interem czy Milanem nie oddają ich możliwości. Bayern, o ile nie będzie mógł sobie pozwolić na &quot;odpuszczenie&quot; meczu z City to wygra też na Etihad. Barca, Bayern, Chelsea to moim zdaniem jedyni kandydaci to wygrania całego turnieju. Sobotnie Gran Derbi pokaże, czy Real jeszcze można do tej trójki dołączyć. PSG, które prawie mi zawaliło kupon, bez Ibry jest przeciętniakiem, czego nie można powiedzieć o choćby Barcy bez Messiego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom