>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [19.10.2016] - środa

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Napiszę wam moje spostrzeżenia na temat meczu Barcy z City. Analizą tego nie nazwę, bo nie wiem jak będzie wyglądać gra City w roli &quot;doga&quot;, gdyż taka sytuacja pojawia się 1 razy pod wodzą Pepa.
Barcelona - City
Pamiętacie bodajże półfinał poprzedniej edycji LM? Real-City. Wszyscy typowali, że będzie grad bramek i się przejechali, bo w dwumeczu padła łącznie aż 1 bramka. Mecz meczowi nierówny ale podobną sytuację zaobserwowałem przed tym spotkaniem. Wszyscy grają overy, BTTSy a także w stronę Barcy a mnie wydaję się, że to bardzo głupi pomysł. Mogę się mylić ale w 1 połowie spodziewam się piłkarskich szachów. Tak samo jak w poniedziałkowym spotkaniu w derbach Anglii. Pierwszy raz w tym sezonie City będzie musiało zagrać bardziej defensywnie i wydaję mi się, że w końcu ich obrona zagra dobrze, bo do tej pory radziła sobie średnio. Do tego Bravo w bramce dla, którego będzie to mega ważny mecz, więc motywacja 100%. Osobiście uważam, że będzie to mega dobre spotkanie ale dla koneserów piłki nożnej. Mała ilość bramek, przetasowania taktyczne oraz piłkarskie szachy w wykonaniu obu trenerów. Techniczna gra piłką po całym boisku oraz wyczekiwanie na błąd, któregoś z rywali. Idę tutaj w under a jedyny argument dla, którego miałby ten typ nie wejść to szybko stracona bramka przez City. Wtedy będą musieli się odkryć i worek z bramkami może się otworzyć. Guardiola ma pewnie taktykę, którą jego zawodnicy będą próbowali realizować mimo straty bramki. Do tego dorzucam under RR, gdyż w takich spotkaniach jak ten nie spodziewam się wielkiej ilości dośrodkowań tylko gry piłką po ziemi a taka gra rzadko powoduję, że piłka ląduje na RR.

Under 12 RR + Under 3.5 gola
AKO: 2.31/bet365
⛔ szkoda, czerwona kartka zrobiła swoje

Na sucho dorzucę jeszcze jeden becik:

Dynamo Kijów - Benfica
Typ: BTTS - 2/betclic
⛔ Ukraińcy poniżej oczekiwań
Minimalnym faworytem gospodarze i nie ma się co dziwić, gdyż na Ukrainie zimno a grać tam się za fajnie także nie gra. Obie drużyny zajmują dwa ostatnie miejsca w grupie, więc powinni walczyć od początku o wygraną. Do tego obie lepiej strzelają niż bronią a kursik mega fajny. Warto spróbować.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Panów! Po wczorajszej wyprawie z TVP na Santiago Bernabeu i podziwianiu chłopaków z Warszawy dziś &quot;polecę&quot; na Camp Nou. Pojawiło się multum wpisów na temat meczu Barcy z Obywatelami. Nie dziwię się. Istny gwiazdozbiór dziś zawita na CN. Do tego dodatkowe smaczki w postaci ex-trenera Barcy, czyli Pepa Guardioli, który wraca do miejsca, gdzie zaczął swoją wielką karierę trenerską i gdzie święcił pierwsze ogromne sukcesy. Wraca też Claudio Bravo, a więc jeszcze lekko pachnący murawą z Camp Nou golkiper Ekipy City. Z pewnością to będzie ekscytujący mecz. Kilka podtekstów, pełne trybuny, wiele gwiazd światowej piłki, walka o przodownictwo w grupie. Składając wszystkie te czynniki w jedno zaproponuję od siebie typ ????
A mianowicie mam tu na myśli liczbę popełnionych przewinień. Sędziuję Pan Milorad Mażić. Serb wie od czego ma gwizdek i kartki. Jego statystyki z Ligi Serbskiej są przyzwoite jeśli chodzi o gwizdanie fauli. Do tego dochodzi charakterystyka obu zespołów. Barca i City będą grały do przodu. To z pewnością. Szybkie ataki, kombinacyjna gra. Tylko faul będzie w stanie powstrzymać akcje takich wirtuozów jak trio MSN czy też Aguero, De Bruyne czy Nolito. Pamiętam mecz City vs Real w poprzedniej edycji LM. To była faza play-off. Mecz na Etihad i w sumie ponad 30 fauli.
Dzisiaj liczę będzie podobnie. Kurs zachęcający, więc ja dziś uderzam w coś takiego. pozdro!
FC Barcelona-Manchester City over 25,5 fauli ---&gt; 2.8 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bodzys 22

bodzys

Użytkownik
Ostatnio jeden z moich ulubionych typów- gol rezerwowego.
Tym razem w meczu Rostov-Atletico @3,8⛔. Niezależnie od tego jak potoczy się spotkanie Simeone zapewne zmieni kogoś z przodu. Sugerując się składem, który podał Ramzesa na ławce zasiądą m.in. Gameiro, Gaitan, Tiago... Dodatkowo do jakiegoś dubelka gorąco polecam Rostov (+2,5) @1,27✅. Mecz na bardzo trudnym terenie,dodatkowo na korzyść typu przemawia fakt, że Atletico na wyjazdach nie ma w zwyczaju gromić rywali.
Składy takie, a nie inne więc Barcelona- City gol rezerwowego- tak @3,8(brawo Bravo)⛔. Rozumiem, że to Camp Nou i nie strzela się tu (przyjezdnym) ot tak, ale Aguero zwłaszcza wchodząc z ławki powinien być mega zmotywowany. Jest jeszcze młody Sane, ze sporym talentem, który a nuż wypali w Barcelonie ????
 
B 34

bigblackdenis

Użytkownik
Ale bzdury niektórzy tutaj wypisują, głowa mała. Naprawdę sądzicie, że City może wywieźć 3 pkt z Camp Nou? Barcelona dzisiaj na galowo, w pełni zmotywowana nie odda zwycięstwa. Na pewno nie przeciwko tak dramatycznej defensywie. Guardiola do znakomity szkoleniowiec, zgadza się, ale przypominam, że już raz wrócił na Camp Nou i to z o wiele mocniejszą ekipą niż dzisiaj. 0:3 przyjął głęboko.
Dodatkowo Katalończycy uwielbiają grać z drużynami o podobnej filozofii. Arsenal, PSG, City... Te drużyny regularnie odprawiane są z kwitkiem.
Oglądajcie sobie to Premierczips, zachwycajcie się Evertonem, ale od zakładów trzymajcie się z daleka, bo szkoda waszych pieniążków.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
FC BARCELONA - MANCHESTER CITY FC
Jeśli gospodarze wygrają dzisiejszy mecz, a uważam że tego dokonają, to z pewnością nikt im nie zdoła już odebrać pierwszego miejsca w grupie. Guardiola na pewno zdaje sobie sprawę z tego czego unikać w tym meczu znając doskonale charakter Barcelony. Zabójcze prostopadłe podania w pole karne i zejścia skrzydłami z podaniem na 5y lub 10y metr mogą pozbawić jakiejkolwiek nadziei o wywiezieniu choćby punktu z Camp Nou. Barcelona po wpadce z Celtą rozbiła Deportivo 4-0 i grała gdzieś na 50% swoich możliwości. Spokojne wymienianie się piłką między graczami, by z 25-30 metra posłać nagle zaskakujące podanie otwierające drogę do bramki. Tak dwie asysty zaliczył Neymar, a podanie do Suareza i wykończenie Urugwajczyka to w mojej opinii majstersztyk. Dziś Barca wcale łatwo nie będzie miała. Dlatego wybrałem na ten mecz kombinację:

BARCA POW. 6,5 RZ.R. 2,10 + CITY POW. 2,5 KARTKI 1,90 = 4,00

City przyjeżdżało na Camp Nou trzykrotnie. I w 2014 i w 2015 linia na kartki dla Obywateli była pokrywana już w pierwszej połowie! Widzę w tym meczu zaciętą walkę o środek boiska, którą w końcu City przegra i będzie zepchnięte do głębokiej defensywy. Myślę, że Katalończycy będą częściej próbowali schodzić skrzydłami, by nie bić głową w mur przez środek skomasowanej defensywy. Dla City ważnym jest by nie dać sobie wbić zbyt szybko bramki, dlatego wybijanie na rożne, blokowanie strzałów z dystansu to coś pewnego. Barcelona pokrywała tę linię we wszystkich meczach domowych tego sezonu nie wliczając pierwszego pucharowego z Sevillą. Na bramce City Bravo, który w mojej opinii uratuje dziś tyłek Obywatelom przed większą ilością straconych bramek. Morale Anglików z pewnością gorsze niż gospodarzy. Wszak nie wygrali już trzech meczów z rzędu. Nie sądzę, że się tu przełamią, jednak uważam, iż postawią wysokie warunki Katalończykom. I w końcu bramkę stracą i będą musieli się otworzyć co oczywiście grozi szybkimi kontrami, a co za tym idzie - kartkami.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
FC Barcelona v Manchester City -&gt; Powyżej 2.5 + BTS @1.80 + Theo Walcott to score @1.95 = @3.51 Bet365 ⛔ City rozczarowało na całej linii.
Taki dubel puszczam dziś na LM. Wczoraj przegiąłem ze zdarzeniami z jednego meczu i weszły 2z3 w meczu Realu z Legią. Dziś łączę takie oto zakłady. Sądzę, że na Camp Nou padną 3-4 bramki. Myślę, że Barca to spotkanie wygra 2/3-1, co sprawiłoby, że ten bet wszedłby. Drugi jest logiczny, bo Theo jest &quot;w gazie&quot;. Ostatnio dużo strzela. Dzieję się tak m.in. przez to, że jest trochę samolubny pod bramką rywali, ale skoro zamienia, to na bramki, to chyba nikt nie ma, co do niego zastrzeżeń. Jeszcze słów kilka o pierwszym zdarzeniu. Barca wcale nie musi tego wygrać, żeby ten zakład wszedł. Po prostu liczę na te trzy bramki w meczu, które zostaną zdobyte nie tylko przez jedną drużynę.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
City bez Aguero od początku na Camp Nou, to same plusy. Ile to już grał z Barcą i nic nie wnosił do gry lub marnował sytuację za sytuacją.
 
W 115

wrobel007

Użytkownik
Hejka, też dziś postanowiłem coś zagrać.
Przyjrzałem się Celticowi vs Monchengladbach, goście mają kontuzjowanych dwóch czołowych strzelców swojej drużyny, więc wydaje mi się, że przyjmą defensywną taktykę, Celtic w lidze radzi sobie fajnie, zobaczymy co dzisiaj pokaże, ja pograłem na podwójnej Celtic, bo kurs do dubla w miare możliwy, wynosi 1,55, także można próbować.
Celtic vs Monchengladbach 1x @1,55 bet365
Do tego pograłem Napoli, które radzi sobie świetnie na swoim terenie, może i bez Milika tym razem, ale myślę, że stać ich na wygraną z tureckim zespołem, gradu bramek się nie spodziewam, ale skromna wygrana Napoli, która da im 3 punkciki jest jak najbardziej możliwa.
Napoli vs Besiktas 1 @1,45 bet365
ako 2,24 ????
Powodzenia
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
Witam, wczoraj LM na ✅, liczę że dziś będzie podobnie. Poniżej moje propozycje:

19.10.2016 g. 20.45 Dynamo Kijów- Benfica
Typ: 2 DNB ✅✅✅
Kurs: 2,20
UNIBET
Stawka 7/10


Nie za bardzo rozumiem faworyzowanie w tej parze Ukraińców, jak dla mnie jedynym ich atutem jest własny stadion. Wszelkie aspekty sportowe po stronie Portugalczyków. Benfika po losowaniu była dla mnie faworytem grupy, ale jak dotąd zawodzi, jednak na własne życzenie. Pierwsze spotkanie z Besiktasem pechowo zremisowane po bramce w 93 minucie, z kolei w spotkaniu z Napoli trener nieco przekombinował sadzając na ławce Guedesa i Salvio, którzy po wejściu rozruszali grę Benfiki. Poza tym Benfika w tamtym spotkaniu naprawde miała w 1 połowie sytuacje, które gdyby wykorzystała mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej. Dynamo to silny Ukraiński zespół, jednak na kluby z silnych Europejskich lig to za mało. Poza tym Ukraińcy nie potrafią grać z zespołami Portugalskimi, na przełomie ostatnich 10 lat 3krotnie mierzyli się z Porto (porażka i 2 remisy) i porażka ze Sportingiem. Patrząc na klasę obu zespołów kursy wystawiłbym zupełnie odwrotnie.

--------------------------------------------------------------------------------


19.10.2016 g. 20.45 Bayern- PSV
Typ: 1 (-1) HT ZWROT
Kurs: 2,20
BETVICTOR
Stawka 6/10


Bayern pordażniony trzema meczami bez zwycięstwa, dlatego liczę na przełamanie z hukiem zespołu ze stolicy Bawarii. Bayern najpierw porażka z Atletico na Calderon a później dwa remisy w lidze z Koeln i Frankfurtem. W tym ostatnim Ancelotti oszczędzał Lewego, który dziś po małym przestoju powinien się wpisać na listę strzelców. Wracając do typu to PSV nie dość że jest o klasę gorszym zespołem to jeszcze są pod formą, ostatnie wyniki nie zachwycają, 3 remisy z rzędu, wcześniej ligowa porażka z Feyenoordem.

--------------------------------------------------------------------------------


19.10.2016 g. 20.45 Barcelona- Manchester City
Typ: Barca strzeli w obu połowach ✅✅✅
Kurs: 1,96
Marathonbet
Stawka 4/10


O tym meczu zostało napisane już chyba wszystko, ja jednak nie włączam się w dyskusję czy to Barca czy City, tylko liczę na świetne widowisko i worek bramek, Barca ma potencjał w ofensywie, City dziury w obronie które Messi i spółka powinni wykorzystać przynajmniej raz na połowę.

--------------------------------------------------------------------------------


19.10.2016 g. 20.45 PSG- Basel
Typ: 1 (-1) HT ZWROT
Kurs: 2,25
Bet 365
Stawka 4/10


Basel to hegemon ligi Szwajcarskiej, i zespół który lubię grać w ligowych rozgrywkach bo na realia tej ligi mają genialny skład. Oglądałem ich mecz na Emirates w Londynie i na tle Europejski potęg wyglądają mizernie. Arsenal wygrał 2-0 a gdyby nie zezol Alexisa to mogłoby być spokojnie 5-0. PSG drużyna szejków, z niezwykle silnym i ofensywnym składem, regularnie ładuje 3-4 bramki na własnym stadionie. Dziś powinniśmy widzieć duuuużą różnicę klas oby zespołów.

--------------------------------------------------------------------------------


19.10.2016 g. 20.45 Celtic- M`gladbach
Typ: 1 DNB ⛔
Kurs: 2,00
BetVictor
Stawka 7/10


Celtic na własnym stadionie zagrał świetny mecz z City, zresztą nie od dziś wiadomo że w Glasgow gra się piekielnie trudno, przekonali się o tym w ubiegłych latach: Benfica, Manu, Barcelona, Milan czy Bayern.
M`gladbach to zupełnie inna drużyna na własnym stadionie a na wyjeździe, nie ma porównania. W dodatku bez kluczowych zawodników:
Christiansen- podstawowy obrońca 7/0
Hazard- kluczowy pomocnik 6/3
Raffael- podstawowy napastnik 3/2



--------------------------------------------------------------------------------


19.10.2016 g. 20.45 Arsenal- Ludogorets
Typ: 1 (-1) HT ✅✅✅
Kurs: 1,93
Bet365
Stawka 5/10


Czekałem tutaj tylko na składy, Arsenal w gazie, wychodzi silnym składem, niezwykle ofensywanym (Cazorla, Wallcot, Ozil, Ox, Alexis). Ludogorets to outsider LM, nie ta półka co zespół Wengera, nie wierzę tutaj w jakąkolwik niespodziankę.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
qn7 159

qn7

Użytkownik
Barca - City
Pierwszy mecz z dwumeczu o pierwsze miejsce w grupie. Ja tu widzę walkę do samego końca i myślę, że nikt tu nogi odstawiać nie będzie, w takich meczach dochodzi również wiele emocji i kartki można &quot;łatwo&quot; złapać niekoniecznie za przewinienie. Dlatego ja w tym spotkaniu idę w stronie kartek, ale dla gospodarzy, gdyż linia jaką buk wystawił jest niska i śmiało powinna wejść, ma kto w Barcelonie łapać kartki.
Barcelona pow. 1,5 kartek @ 1.66 bet365 ✅
Dodatkowo:
Mascherano kartka @ 3.5 uni ⛔


p.s nie mogę edytować poprzedniego posta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom