>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [19.10.2016] - środa

Status
Zamknięty.
leszczu5 10

leszczu5

Użytkownik
Dynamo Kijów v Benfica
Oba zespoły potrzebują punktów, bo narazie Napoli dystansuję rywali. Ukraińcy są mocni na swoim stadionie a Benfica ostatnio przyjęła na wyjeździe cztery gole od Napoli. Bez kontuzjowanego Jonasa Portugalczycy nie są tak mocni. Dynamo potrafiło u siebie powalczyć z Włochami więc jak dla mnie Kijów powinnien wygrać to spotkanie.
Celtic v Borussia Moenchengladbach
Obie drużyny mają świadomość że trafiły do bardzo trudnej grupy i jeżeli jakimś cudem chcą wyjść z niej to w meczach bezpośrednich między sobą muszą zgarnąć 6 punktów. Obie zebrały lanie w pierwszej kolejce i zaprezentowały się lepiej w drugiej. Może i Borussia nie jest tak mocna na wyjazdach jak u siebie jednak to wciąż lepszy zespół od Celticu, któremu poszczęściło się w spotkaniu z City. Rywale przeważali ale byli bardzo nieskuteczni. Stawiam na zwycięstwo gości z Niemiec.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Celtic v Borussia Moenchengladbach
Obie drużyny mają świadomość że trafiły do bardzo trudnej grupy i jeżeli jakimś cudem chcą wyjść z niej to w meczach bezpośrednich między sobą muszą zgarnąć 6 punktów. Obie zebrały lanie w pierwszej kolejce i zaprezentowały się lepiej w drugiej. Może i Borussia nie jest tak mocna na wyjazdach jak u siebie jednak to wciąż lepszy zespół od Celticu, któremu poszczęściło się w spotkaniu z City. Rywale przeważali ale byli bardzo nieskuteczni. Stawiam na zwycięstwo gości z Niemiec.
Gladbach pod formą co pokazał ostatni mecz u siebie w bundeslidze z cienkim Hamburgiem, niewykorzystane 2 karne, gra ponad godzine w przewadze jednego zawodnika, Borussia Moenchengladabch, na wyjazdach gra słabo, to było bolączką w tamtym sezonie a w tym jeszcze bardziej, wystarczy spojrzeć w statystyki, W lidze mistrzów City ich gladko pykneło 4:0, Celtic natomiast po wysokiej porażce z Barceloną potrafil zagrać dobry mecz z Manchesterem i 3 strzelone bramki to nie był przypadek, bo akurat oglądałem ten mecz, Celtic u siebie a na wyjeździe to inna drużyna i jeśli miałbym coś grać w tym meczu to bardziej w stronę Celticu, chociaż na papierze wyglada lepiej Gladbach, to mimo wszystko patrząc na forme obu zespołów, i to że Gladbach gra na wyjeździe, Celtic powinien być faworytem.
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Gladbach pod formą co pokazał ostatni mecz u siebie w bundeslidze z cienkim Hamburgiem, niewykorzystane 2 karne, gra ponad godzine w przewadze jednego zawodnika, Borussia Moenchengladabch, na wyjazdach gra słabo, to było bolączką w tamtym sezonie a w tym jeszcze bardziej, wystarczy spojrzeć w statystyki, W lidze mistrzów City ich gladko pykneło 4:0, Celtic natomiast po wysokiej porażce z Barceloną potrafil zagrać dobry mecz z Manchesterem i 3 strzelone bramki to nie był przypadek, bo akurat oglądałem ten mecz, Celtic u siebie a na wyjeździe to inna drużyna i jeśli miałbym coś grać w tym meczu to bardziej w stronę Celticu, chociaż na papierze wyglada lepiej Gladbach, to mimo wszystko patrząc na forme obu zespołów, i to że Gladbach gra na wyjeździe, Celtic powinien być faworytem.
Do tego nie zagra Andreas Christensen, Duńczyk wypożyczony z Chelsea jest ważnym ogniwem w obronie Borussi.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
City+1.5
1.819
Pinnacle
⛔ ⛔ ⛔
Już się zaczęło bezsensowne ładowanie w Barcelonę bo Messi wrócił.
Guardiole nie raz jechałem ale prawda jest taka że może i go jadę może i nie jest według mnie w tym najscislejszym topie ale trzyma drużynę za gębę.
Na pewno jest lepiej niż za Chilijczyka Guardiola lepiej pasuje do City.
Nie wyobrażam sobie więc ze będzie jakieś lanie a co to w ogóle za kursy są XD.
To jest kolejny easy bet City dzisiaj to inna drużyna nie będzie bojazni będzie walka i siła w ofensywie.
Na Barcelonę nie warto stawiać pieniędzy ta drużyna w obronie to nie wymiata do tego mózg zespołu Busqets gra za karę.
Easy bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
City+1.5
1.819
Pinnacle
Już się zaczęło bezsensowne ładowanie w Barcelonę bo Messi wrócił.
Guardiole nie raz jechałem ale prawda jest taka że może i go jadę może i nie jest według mnie w tym najscislejszym topie ale trzyma drużynę za gębę.
Na pewno jest lepiej niż za Chilijczyka Guardiola lepiej pasuje do City.
Nie wyobrażam sobie więc ze będzie jakieś lanie a co to w ogóle za kursy są XD.
To jest kolejny easy bet City dzisiaj to inna drużyna nie będzie bojazni będzie walka i siła w ofensywie.
Na Barcelonę nie warto stawiać pieniędzy ta drużyna w obronie to nie wymiata do tego mózg zespołu Busqets gra za karę.
Easy bet.
A widziałeś jak grało City z Celtikiem ? Jak możesz ufać jakiejkolwiek angielskiej drużynie ? Osobiście mam pograne w AKU Barcelona (DNB) i to nie dlatego, że wrócił Messi tylko tak postanowiłem oglądając City z Celtikiem
 
prince91 136

prince91

Użytkownik
Arsenal - Ludogorets
Arsenal strzeli w obu połowach @1.53✅ bet365

Wszystko wskazuje na to, że dwa pierwsze miejsca zarezerwowane będą dla Arsenalu i PSG, natomiast mistrz Bułgarii powalczy z Basel o Ligę Europejską. W lidze Kanonierzy grają całkiem nieźle, a co najważniejsze strzelają sporo bramek. Myślę, że tym razem skuteczność również nie zawiedzie i Arsenal strzeli zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie. Moim zdaniem jest nawet szansa na więcej niż jedno trafienie w pierwszych 45 minutach @2.00✅

Bayern - PSV
Bayern strzeli w obu połowach @1.53✅ bet365

Bawarczycy w ostatnich tygodniach zawodzą. Najpierw porażka na wyjeździe z Atletico, a następnie w lidze remis z Köln i Frankfurtem. Tak więc widać mały kryzys w zespole z Monachium, ale tym razem powinni od początku szukać bramki. Ofensywa jedna z lepszych w Europie i nie mówię, że będzie to dla nich łatwe spotkanie, ale z całym szacunkiem dla PSV, obecnie są przynajmniej jeden poziom niżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pablokon7 29

pablokon7

Użytkownik
Co sądzicie o typie Rostov z remisem? U siebie są mocni, traciło pkt w lidze CSKA i Zenit, po porazkach, remis PSV, wygrana z Ajaksem. Wiem, że Atletico to wielka marka ale ciezkie są rosyjskie/ukraińskie/białoruskie tereny dla europejskich technicznych drużyn, widać to było jak grał Rubiń Kazań w LM, czy Bate Borisov lub Ludogorets...stawiałem na Rostov w pierwszym meczu z podporką rzeciw PSV i zastanawiam się i teraz.
 
jesse 1K

jesse

Użytkownik
Jakoś nie widzę tutaj remisu Rostova. U siebie są mocni, ale to liga Rosyjska, która jest co najwyżej przeciętna. Atletico to nie jest Barcelona czy Real. Grają prosty, wyrachowany futbol. Wcisną bramkę ze stałego fragmentu gry albo wyjdzie im jedna kontra i po grze. Bramki moim zdaniem nie dadzą sobie wcisnąć. Dzisiejsza wygrana zapewni im komfortową sytuację przed rewanżami.
Wynik/obydwie strzelą gola
Atletico/nie 1.80 bet365
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
City+1.5
1.819
Pinnacle

Już się zaczęło bezsensowne ładowanie w Barcelonę bo Messi wrócił.
Guardiole nie raz jechałem ale prawda jest taka że może i go jadę może i nie jest według mnie w tym najscislejszym topie ale trzyma drużynę za gębę.
Na pewno jest lepiej niż za Chilijczyka Guardiola lepiej pasuje do City.
Nie wyobrażam sobie więc ze będzie jakieś lanie a co to w ogóle za kursy są XD.
To jest kolejny easy bet City dzisiaj to inna drużyna nie będzie bojazni będzie walka i siła w ofensywie.
Na Barcelonę nie warto stawiać pieniędzy ta drużyna w obronie to nie wymiata do tego mózg zespołu Busqets gra za karę.
Easy bet.
Rany, znowu ten irytujący koleś. Chłopie oglądasz ty City, czy po prostu piszesz, bo jesteś za Realem? Jechałeś Guardiolę, jak trenował Barcę, ale już go nie jedziesz, bo gra naprzeciwko Barcy..? Tak wygląda ta twoja logika, sorry.
Dobra, do rzeczy. Barca i kurs w okolicach 1.50 na City, które bądź, co bądź dostaje regularne lanie od Barcelony? Według mnie dobrze dobrany kurs. Jak to było? &quot;Barca w obronie to nie wymiata&quot;. Już ci mówię kolego, do Barcy wraca po kontuzji Umtiti, który najprawdopodobniej w parze z Pique jutro będzie powstrzymywał Aguero, Nolito, czy kogo jeszcze przyjdzie. &quot;wiadomo nie wymiatają, nie&quot;, zagrali ze sobą od początku sezonu 4 mecze, w których ani razu Barca nie została pokonana, ba - wygrywała swoje mecze, a ta para stoperów po grze puściła tylko 1 gola. 2 pozostałe były zdobyte po strzałach z wolnych. Ot, jedyna szansa na gola dla City. City, które regularnie zgarnia bęcki od Barcy i to nie żaden hype, &quot;bo kursy&quot;, tylko konsekwencja w działaniu i najnormalniej w świecie - value. Barca w całym składzie. MSN spragnieni gry, bo od początkowego gwizdka kilka razy w sezonie tylko wystąpili. Co tam jeszcze, siła w ofensywie City, tak? Tak silna, że problem był strzelić wyrównującą bramkę z Celtikiem, czy wykorzystać jakiegokolwiek z dwóch karnych w meczu z Evertonem, ostatecznie remisując po golu rezerwowego? Och, byłbym zapomniał o jakże świetnym meczu z Totkami, gdzie strzelili aż kilka razy na bramkę. Jak jutro zobaczymy na boisku 3-4-3 w wykonaniu Guardioli, to wtedy zobaczymy świetną defensywę City. Szczególnie z Clichym na ŚO, jak ostatnio z Evertonem. Barcelona jest zmorą Guardioli, sam w wywiadach mówi, że to maszyna i komplementuje ją na prawo i lewo. Już miał styczność z FCB, prowadząc Bayern który rok później dostał odwet za sezon 13/14.

Za Pellegriniego bym się w handicapy nie bawił, ale Guardiola nie umie ustawić City w obronie. Pokazał to dobitnie mecz chociażby z Celtikiem.

Bet365
Barca wygra @1.50 ✅✅✅
Barca (-1) @2.10
✅✅✅
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Arsenal Londyn - Ludogorets Razgrad + Paris Saint- Germain - FC Basel + Bayern Monachium - PSV Eindhoven kurs AKU: 1,61 buk: forBET ✅✅✅✅✅
Wiem, że kurs nie zachwyca, ale wydaje mi się na tą kolejkę niezwykle pewne. W swojej grupie PSG i Arsenal mają po tyle samo pkt, a walka o 1 miejsce trwa. Przeciwnicy oczywiście do ogrania u siebie. Co do Bayernu po przegranej z Atletico to właściwie ich obowiązek wygrać u siebie z PSV choć ostatnio nie zachwycali. Bayernu jestem jednak pewien na dzisiaj. Zastanawiam się jeszcze nad EH-1 dla Bayernu i Arsenalu, ale poczekam na opinie innych. Co do Barcelony to sportowo jak najbardziej ok, ale mają sporą przewagę w grupie i może się skończyć na remisie jak City zagra mecz życia (w co jednak wątpię). Mam zresztą pograną już Barcę(DNB) na innym kuponie.

FC Barcelona - Manchester City + Arsenal Londyn - Ludogorets Razgrad + Paris Saint- Germain EH:-1 - FC Basel + Bayern Monachium EH-1 - PSV Eindhoven kurs AKU: 3,91 buk: forBet ✅✅✅✅✅
Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw postanowiłem jeszcze tak pograć. Jednak gram na Barcę. Za często przejechałem się na angielskich ekipach (ostatnio na City z Celtikiem) i za często sporo zarobiłem na Barcelonie aby zagrać dzisiaj na City. Co do reszty to tak jak pisałem wcześniej. PSG i Arsenal oraz Bayern mają taką sytuację w grupie, że będzie mobilizacja, a przeciwnicy dość łatwi.
 
M 10

michalbvb

Użytkownik
Ja bym uważał na Ludogorets. Bardzo grozny rywal, mogący pokonać każdego. Jest to zespół, który ma w swoim składzie wielu brazylijczyków robiących różnicę. Co prawda Arsenal jest faworytem tego spotkania, ale kurs jest kompletnie nieadekwatny do ich szans na zwycięstwo w tym meczu. Kurs na nich powinien być koło 1,45 - 1,50 , a 1,14 -1,20 który oferują buki, wybaczcie, ale jest wręcz śmieszny.
Zdecydowanie no bet.
 
obc 119

obc

Użytkownik
Rostow - Atletico
Typ: dokładny wynik 0:1
Kurs: 6.00 STS

Fakt, ciężki teren dla wielu drużyn czy to w LM czy LE. Atletico przyzwyczaiło nas do takiej gry na 1:0. Chociaż w lidze urządzili sobie ostatnio niemałe strzelanie pokonując aż 7:1 Granadę, to tutaj myślę, że to tak łatwo już nie będzie. Rostow do jakiś potęg nie należy, a gry w LM dopiero się uczą. W tej edycji LM wprawdzie jeszcze u siebie nie przegrali ( 2:2 z PSV ) ale teraz przyjeżdża jedna z lepszych drużyn w Europie.
Szansę na powodzenie tego typu widzę dosyć duże, Atletico pewnie będzie przeważało, stworzy sobie kilka dogodnych sytuacji z których tylko jedną wykorzysta.

✅✅✅ Pięknie !!!

Mam nadzieję że ktoś skorzystał, Brawo Atleti ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Rany, znowu ten irytujący koleś. Chłopie oglądasz ty City, czy po prostu piszesz, bo jesteś za Realem? Jechałeś Guardiolę, jak trenował Barcę, ale już go nie jedziesz, bo gra naprzeciwko Barcy..? Tak wygląda ta twoja logika, sorry.
Dobra, do rzeczy. Barca i kurs w okolicach 1.50 na City, które bądź, co bądź dostaje regularne lanie od Barcelony? Według mnie dobrze dobrany kurs. Jak to było? &quot;Barca w obronie to nie wymiata&quot;. Już ci mówię kolego, do Barcy wraca po kontuzji Umtiti, który najprawdopodobniej w parze z Pique jutro będzie powstrzymywał Aguero, Nolito, czy kogo jeszcze przyjdzie. &quot;wiadomo nie wymiatają, nie&quot;, zagrali ze sobą od początku sezonu 4 mecze, w których ani razu Barca nie została pokonana, ba - wygrywała swoje mecze, a ta para stoperów po grze puściła tylko 1 gola. 2 pozostałe były zdobyte po strzałach z wolnych. Ot, jedyna szansa na gola dla City. City, które regularnie zgarnia bęcki od Barcy i to nie żaden hype, &quot;bo kursy&quot;, tylko konsekwencja w działaniu i najnormalniej w świecie - value. Barca w całym składzie. MSN spragnieni gry, bo od początkowego gwizdka kilka razy w sezonie tylko wystąpili. Co tam jeszcze, siła w ofensywie City, tak? Tak silna, że problem był strzelić wyrównującą bramkę z Celtikiem, czy wykorzystać jakiegokolwiek z dwóch karnych w meczu z Evertonem, ostatecznie remisując po golu rezerwowego? Och, byłbym zapomniał o jakże świetnym meczu z Totkami, gdzie strzelili aż kilka razy na bramkę. Jak jutro zobaczymy na boisku 3-4-3 w wykonaniu Guardioli, to wtedy zobaczymy świetną defensywę City. Szczególnie z Clichym na ŚO, jak ostatnio z Evertonem. Barcelona jest zmorą Guardioli, sam w wywiadach mówi, że to maszyna i komplementuje ją na prawo i lewo. Już miał styczność z FCB, prowadząc Bayern który rok później dostał odwet za sezon 13/14.
Za Pellegriniego bym się w handicapy nie bawił, ale Guardiola nie umie ustawić City w obronie. Pokazał to dobitnie mecz chociażby z Celtikiem.
Bet365
Barca wygra @1.50
Barca (-1) @2.10
Już Twoje pierwsze zdanie sprawia że Twoje typy są dla mnie amatorskie...
Zagrali że sobą 4 mecze pokonali kogo? No wymień oglądałeś?
Każdy ma swoje zdanie ale wspominanie o Everton ie który jest naprawdę solidna drużyna a która City w nie pełnym składzie wozilo na prawo i lewo to trochę coś nie halo.
Karne to loteria trafili na specjalistę i do tego nie mieli dnia.
Kurs na Barce śmierdzi ale do tego to jeszcze dojdziesz kiedyś sam...
Adamo
Nie można patrzeć przez 1 mecz.Tam miał wypaść remis i tyle City nie mogło wygrać.
Panowie ja uważam że Guardiola stanie na rzęsach ale będzie chciał sprawić niespodziankę.
Wiem że Barca ma skład mają triodente którego należy się bać ale kto do cholerki jak nie City?
Ja nie powiem z jakąś pewnością że City nie przegra wysoko (tak jak Ty kolego że Barca wygra)
Ale spotykają się dwie wielkie drużyny piłkarskie z ogromną jakością a nuż widelec to będzie dzień City.
Zresztą jak dla mnie mogą przegrać byleby jedna bramka.
 
jacek1992 13

jacek1992

Użytkownik
Po przejrzeniu dzisiejszej oferty Champions League obiektywnie patrzac moim skromnym zdaniem widze same zwyciesttwa gospodarzy dzisiaj wylaczajac oczywiscie mecz rostov atletico i dynamo benfika tutaj akurat widze 2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
comendador 428

comendador

Użytkownik
Napoli - Besiktas
Idę tutaj w RR w stronę gości linia 3,5 dość niska według mnie, a dodatkowo kurs 2,00 dość wysoki. Napoli trochę zwolniło obroty, tuż przed przerwą reprezentacyjną porażka z Atlantą, tuż po przerwie porażka z Romą u siebie 1:3, brak Milika. Widać ewidentnie, że Włosi mają swoje problemy. Turcy po dwóch kolejkach nadal w grze o LM, udało im się uratować 1 punkt w meczu z Benficą w doliczonym czasie gry, remis z Dynamem, mogą tutaj niespodziankę sprawić, na pewno moim zdaniem będą okresy gry, że to oni będą prowadzić grę i wtedy te RR mogą padać, z Benficą 5RR, z Dynamem 10RR, w lidze też te RR lecą. Moim zdaniem linia tak niska bo grają z Napoli.

Besiktas over 3,5 RR # 2,00 # Betsson[/COLOR ⛔ 1RR
 
psychol32 460,4K

psychol32

Użytkownik
Wszystko zależy od tego z jakim podejściem do meczu wyjdzie Barcelona. Jeżeli zagra od początku do końca wysokim pressingiem to City nie powącha piłki. Jedynie może udać się im strzelić z jednego gola z kontry. Jak dla mnie to 3:1 może 4:1 dla Barcelony. Największy minus w tym meczu po stronie City to bramkarz słabiutki Bravo. W ogóle dla mnie to niezrozumiała decyzja Guardioli wysłać na wypozyczenie Harta a wziąć jego.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
4:1 bo City to Granada oł fuck...
Nie ta forma nie te miejsce nie ten czas.
Polecam oglądać mecze.
City zagrało dwa słabsze mecze z Celtikiem w LM i w Londynie z drużyną która jest cudowna i która uwielbiam i która w formie może zlac każdego.
Z Evertonem wątpię że zagrali na 100 % mając w perspektywie mecz w Barcelonie.
Mimo to gnietli rywala.
Bez tych meczów oni grali marzenie.
Barca ma kłopoty...przegrała z jakimś ogórem u siebie...
Dostali w cyce od Celty.
Nikt mi nie powie że ta drużyna jest w pełni formy.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Pozdrawiam &quot;typerow&quot; grających po kursie &lt;1.8 na Barce. Mało niespodzianek miało miejsce w historii LM? Nie należy podchodzić zawsze do betow na zasadzie &quot;silny wygra ze slabszym&quot;. Jaki jest sens takiego grania? City mają Guardiole. City grają pod jego wodza lepiej niż w ub sezonie. Everton? Zapomnijcie o tym meczu. Everton to silna ekipa która wiedziala że City grają lada dzień z Barca na wyjeździe i pokazali co znaczy motywacja. City wygra? Nie wiem. Zremisuje? Nie wiem. Dostanie wpierdollo? Nie ma szans.
Btw, konar nie wygląda raczej na &quot;antybarce&quot;, tylko bardziej kolega wyżej na ich sajko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom