>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 18.10.2011 - wtorek

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Kursy od Unibet:


Czas na trzecią kolejkę fazy grupowej ligi mistrzów. Półmetek tuż tuż, a póki co mało możemy powiedzieć o faworytach. Póki co wszyscy zwracają uwagę na ekipy, które debiutują/robią niespodzianki w LM np. Trabzonspor. Ogółem wtorkowa kolejka zapowiada się ciekawie ze względu na 4 spotkania: CSKA vs Trabzon oraz Napoli vs Bayern, Lille vs Inter, Dinamo vs Ajax. Reszta teoretycznie wygląda jasno, ale jak to będzie tego nikt nie wie.

Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
1.18 na Manchester U ? szok.
Alex póki co gra rezerwami , w sumie niby nie może sobie pozwolić na str pkt aby Benfica nie uciekła i czasem aby nie być dolosowywanym w fazie pucharowej ale 1.18 ?
Teraz była przerwa na kadrę , dużo Diabłów na nią pojechało , w sobotę szlagier z Liverpoolem , we wtorek LM i w niedzielę derby Manchesteru. Liverpool i City każdy chyba wie, że z tymi ekipami największa kosa jest. Więc nie będzie oszczędzania.
Wiem , że i rezerwy nawet są w stanie ograć Otetul , ale takie wyjazdy w gorące tereny nie są zbyt fajne , a i Diabły pokazały już jak potrafią zlekceważyć rywala (Basel na OT)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Benfica w takim stosunku faworytem w Bazylei? sprzeczne. Co do United nic dwa razy się nie zdarza, normalne ze wyjdą rezerwy ale one spokojnie pokonają Otelul. A Ty jaki na miejscu buków dałbyś kurs, skoro w tym meczu gospodarze lub remis byłoby większą niespodzianką niż remis 3-3 z drugiej kolejki?
Jak na moje na razie:
Basel +1
United over 1,5

Kursów jeszcze nie ma na to.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A Ty jaki na miejscu buków dałbyś kurs, skoro w tym meczu gospodarze lub remis byłoby większą niespodzianką niż remis 3-3 z drugiej kolejki?
Wolał bym chyba wcale nie dawać niż tak się ośmieszać. Ja nie twierdzę , że MU tego nie wygra ( ba jakby kogoś to dziwiło to będe im nawet kibicował ???? ) ale grajac taki kurs , w meczu wyjazdowym , z &quot;nołnejmem&quot; dla Alexa i biorąc pod uwagę że to jest &quot;tylko&quot; sport i niespodzianki się zdarzają .... nawet za darmowe pieniądze bym tego nie zagrał bo szkoda.Jak coś to może coś innego polować po lepszym kursie.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
&quot;tylko sport&quot; miał miejsce na Old Trafford, w Rumunii będzie zwycięstwo. Jak oglądałem ich z Benficą to znowu biłem się w łeb powtarzając jak miliony polaków - taki Otelul może, a my nie. I skoro na Lizbonę było niespełna @1,45 to na nas nie mogło być więcej niż oferuje Unibet. Poza tym fakt, że Benfica i Bazylea nas wyprzedzają jest jednym z czynników tego kursu.
Rezerwy zagrają na pełnych obrotach i jestem o to spokojny. Fergie wszystko odpowiednio ułoży, wszystkie podstawy na Liverpool, City a pełni chęci do gry ludzie z ławki pokonają Galati :]
 
E 1

ew93

Użytkownik
Handicapy azjatyckie na Otelul(+3) i Bate(+3) sa po kursach mniej wiecej 1.3. Ligi w europie sie wyrownuja i trzeba z tego korzystac. Do tego jak juz Konrad napisal ManU ma przed soba ciezki okres, a Milan jest w niemalym dolku (sprawdze jeszcze dokladnie jak wyglada sytuacja kadrowa, ale wiem, ze od poczatku sezonu nie jest ciekawie). Reasumujac mysle, ze taki debelek jest dobra opcja na wtorkowy i srodowy wieczor. Pozdrawiam
 
K 1

kamilbaczyk

Użytkownik
Rezerwa rezerwą ale Rooney, Berbatov, Giggs, Valencia, Park , Fletcher zagrają na pewno. W przypadku dobrego wyniku do połowy , zejdzie między innymi Wayne ????
Najbardziej zaskoczył mnie kurs na Real. Fakt grają u siebie ale z Lyon-em zawsze mieli ciężkie mecze, wg mnie powinien oscylować w granicach 1,4-1,5.
Manchester City jako beniaminek w LM jest aż takim faworytem ;o. Żółta łódź podwodna nie ma ostatnich satysfakcjonujących wyników ale stać ich na urwanie punktu.
Zdecydowanie CSKA będę stawiał u siebie w Rosji są mocni.
Napoli jeśli będę pewny że zagra Cavani to 1X do gry.
Basel - Benfica, mecz drużyn mega otwartych, mój typ: Obie strzelą gola.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Co do &#39;beniaminka&#39; którym określiłeś City - fakt faktem, są nim, ale taką ekipę co oni mają to dla Villarrealu w głowie się nie zmieści. Co prawda dostali baty od Bayernu w każdym aspekcie, lecz nie ma czego tu porównywać. Teraz są o te dwa mecze bardziej doświadczeni i rozłożą Hiszpanów, którzy formę zgubili wraz z końcami poprzedniego sezonu. U siebie zagrają odważnie i to da im zwycięstwo. City to kompletna ekipa na papierku, solidna defensywa, pomoc niczego sobie i atak marzeń - poza tym bez porażki w PL więc jakiego kursu chciałeś?
Porównaj sobie kadrę Villarrealu w każdej formacji i podstaw do City a zrozumiesz. W defensywę żółtej łodzi będą bezproblemowo wjeżdżać Dzeko z Aguero, których nieustannie wspomagać będą Nasri, Milner i Toure.
W bramce Hart, w obronie zawsze twardzi i dobrzy m.in. Vincent Kompany, Richards.
Myślę, że któryś buk da powyżej @1,40 na Manchester a wtedy można pobrać do jakiegoś dubla.
 
K 1

kamilbaczyk

Użytkownik
To tak samo jak porównać Villareal do Napoli ewentualnie Man Utd do Basel na Old Trafford. W każdym aspekcie biją ich na głowy. A wynik ?
Hiszpanie nie mają nic do stracenia, to będzie prawdopodobnie otwarte widowisko.
Bayern w starciu na Etihad Stadium ma wielkie szanse na zwycięstwo.
Po 2 spotkaniach nie można powiedzieć o jakimś większym doświadczeniu.
To nie będzie taki łatwy mecz jak na to kurs wskazuje.
 
P 37

piotreklyon

Użytkownik
Real vs Lyon

Typ - obie drużyny strzelą bramkę
Bukmacher - Betgun
Kurs - 1,83
Obie drużyny są w bardzo dobrej formie i grają ofensywnie. Co do Realu to trudno spodziewać się, że przy tak niesamowitej sile ofensywnej nie zdobyłby bramki, tym bardziej grając na własnym stadionie.Trener Mourinho ma ból głowy kogo wystawić na ataku, bo po kontuzji do drużyny wraca Karim Benzema. Obojętne jednak czy zagra on czy Higuain siła ognia niewiele się zmieni i nadal pozostanie ogromna. Co do Lyonu, to ta drużyna gra całkiem innym futbol pod wodzą Remiego Garde. W porównaniu z poprzednim, słabym sezonem Lyon gra ładną a przede wszystkim skuteczną piłkę. W świetnej dyspozycji są Bastos czy Gomis. Ten pierwszy wreszcie dostanie szansę gry z Realem, ponieważ w dotychczasowych meczach tych drużyn z występu wykluczały go kontuzje bądź zawieszenia. Dodatkowo na boisku zobaczymy prawdopodobnie powracającego po kontuzji Yoanna Gourcuff&#39;a. Faworytem tego meczu będą z pewnością gospodarze, ale Lyon napewno się nie podda i będzie chciał udowodnić, że kryzys z poprzedniego sezonu ma dawno za sobą. Pamiętajmy również, że nie licząc poprzedniego sezonu Realowi bardzo ciężko grało się z Lyonem. Poza tym Real przy swojej otwartej i niezwykle ofensywnej grze zawsze narażony jest na kontry. Z całą pewnością będzie to ładny mecz w którym doczekamy się kilku bramek.

Ostatnie mecze Realu:
Real Betis 4-1
Espanyol Real 0-4
Real Ajax 3-0
Real Rayo 6-2
Santander Real 0-0

Ostatnie mecze Lyonu:
Lyon Nancy 3-1
PSG Lyon 2-0
Lyon Dinamo 2-0
Lyon Bordeaux 3-1
Caen Lyon 1-0

Ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami:
Real Lyon 3-0
Lyon Real 1-1

Przewidywane składy:
Real: Casillas - Arbeloa, Ramos, Pepe, Marcelo - Khedira, Xabi Alonso - Ronaldo, Ozil, Kaka - Higuain
Lyon: Lloris - Reveillere, Cris, Lovren, Cissokho - Kallstrom, Gonalons - Briand, Gourcuff, Bastos - Gomis
 
madman01 13,4K

madman01

Użytkownik
Manchester City - Villarreal
2:1

We wtorek drużyna z Etihad Stadium podejmowac będzie Villarreal. Tak się złożyło, że będzie to kluczowy mecz dla The Citizens jeśli oczywiście myśla o wyjściu z grupy. W Premiership druzyna Roberta Manciniego radzi sobie znakomicie bo na 8 spotkan wygrala siedem a jeden zremisowala, wyprzedzajac w tabeli takie tuzy jak Manchester United czy Chelsea Londyn. Taka gra w lidze angielskiej do czegoś zobowiązuje i mysle ze z taka druzyna jak Villarreal powinnni sobie bez problemow poradzic. Tym bardziej ze drużyna z Hiszpanii przeżywa ogromny kryzys. W lidze mistrzow po dwoch kolejkach 0 punktow, a w Hiszpanskiej Primiera Division plasuje się na 13. lokacie i ma na swoim koncie zaledwie siedem punktów. Zespół Juana Carlosa Garrido przybędzie ponadto do Manchesteru wyraźnie osłabiony. Do gry niezdolnych jest pięciu piłkarzy z podstawowej jedenastki Marco Ruben, Nilmar, Angel, Javier Camunas oraz Marcos Senna. Więc myślę, że w końcu w Champions League The Citizens zdobęda komplet punktów.

Moje propozycje:
Typ: Manchester -1⛔
Kurs: 1,90
Bukmacher: Betclic
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Takie kursy na Lyon i Inter są wart gry. O ile Lyon to raczej mało pewne granie to x2 już się wydaje w miare normalne boirąc pod uwage ,że realowi z lyonem gra sie ciężko:
tylko 1 raz wygral real na 8 meczy, 4x remis i 3x lyon więc po kursie z bet-at-home na x2 (3,7) chyba warto jakieś małe pieniążki zaryzykować, a Inter no cóż 3,35 też na bahu nie głupie zwłaszcza ,ze tuzy jak milito i stankowic zostały w spotkaniu ligowym zdjete już w 60 minucie z zamysłem chyba meczu w LM = nie grał w ogóle Wesley Sneijder , a chyba kontuzjowany nie jest (bynajmniej ja nic nie znalazłem). kursy po 11na lyon i ponad 3 na inter należą do rzadkości wiec mysle ,że warto.
 
K 0

kamilos6

Użytkownik
????
Ciekawy i godny uwagi kurs jest na Bayern. Ostatni mecz Napoli u siebie z Parmą pokazał, że Napoli jest do ogrania u siebie tym bardziej, że grali w podstawowym składzie. A wiadomo Bayern uznana firma w Europie w tym sezonie w kosmicznej formie.
W kadrze na mecz z Napoli zabraknie tylko a może aż Robbena ;p i Breno.
Kurs: 2 zł
 
l0k0 1,5K

l0k0

Użytkownik
Ciekawy i godny uwagi kurs jest na Bayern.
W kadrze na mecz z Napoli zabraknie tylko a może aż Robbena ;p i Breno.
Kurs: 2 zł
Robben praktyczni nie gra. W tym sezonie zaledwie 212 minut w 4 meczach. Bayern daje sobie rade bez niego.
Oglądałem ostatnie mecze zarówno Napoli jak i Bayernu i rzeczywiście, kurs na Bayern jak najbardziej do wzięcia. Bayern gra kosmos. Stwarzają po kilkanaście dobrych sytuacji w meczu. Z Hertą jakby musieli wygrać 10-0 to myśle, ze mogli by tego dokonać, widać było, że po szybkich 3 golach zaczęli się bawić, klepać sobie. Posiadanie piłki mieli ponad 70%.
Napoli natomiast gra w kratkę. Niby wygrana z Interem, ale każdy widzi, co inter gram. Teraz porażka z Parmą: niby niezły mecz, niby te sytuacje były, niby posiadanie mieli, ale nic konkretnego, ciśnęli bo Parma szybko strzeliła i broniła wyniku.
Ja osobiście wezmę Bayern +0.5 @ 1.225
Do tego dołożę Manchester City @ 1.33
Bet365
I pocisnę ;)
✅ ✅ ✅
 
banditos 12

banditos

Użytkownik
@up
Kursów nie podaje się w zł drobna rzecz ale mnie to zawsze drażni ;)
Jako pierwszy mecz jutrzejszej Ligi Mistrzów przeanalizuję spotkanie między Manchesterem City oraz Villareal. Jeszcze nie tak dawno kurs @10.00 na Żółtą Łódź Podwodną uznałbym za olbrzymie value, jednakże czasy się zmieniły. Hiszpanie jak narazie są cieniem drużyny z poprzedniego sezonu. W lidze jak narazie 7 punktów i tylko 13 pozycja to wynik tragiczny dla drużyny, która powinna walczyć o to aby za rok znowu można ją było oglądać w Champions League. Podopieczni Juana Carlosa Garrido w europie spisują się równie słabo jak na własnym podwórku. Zespół z Hiszpanii urasta powoli do miana outsidera swojej grupy. Porażki 0-2 z Bayernem u siebie oraz 0-2 na wyjeździe z Napoli napewno nie wróżą korzystnego rezultatu przed spotkanie z The Citizens. Jakby tego wszystkiego było mało Villareal do Anglii przybędzie poważnie osłabiona. Zabraknie Marco Rubena, Nilmara, Angela, Javiera Camunasa oraz Marcosa Senny. Są to osłabienia ogromne, bo jeżeli zespół z Senną i Nilmarem przegrywa wszystkie swoje mecze w LM (a są to piłkarze kluczowi) to co będzie bez nich?
Jeżeli chodzi o zespół gospodarzy to choć mają w perspektywie trudny mecz z United, to do tego meczu muszą podejść na poważnie, gdyż trafili do grupy śmierci, a jak narazie na ich koncie znajduje się tylko 1 punkcik za remis z Napoli. Aspiracje szejków pompujących w ten klub grube miliony napewno są większe. Na mecz z Hiszpanami do podstawowego składu wrócić mają tacy gracze jak Aguero, Nasri czy Silva. Podopieczni Roberto Manciniego w ostatnim czasie potwierdzają wysoką formę wygrywając 4:0 na wyjeździe z Blackburn oraz 4:1 u siebie z Aston Villą - dodać należy, że w żadnym z tych meczy nie grali optymalnym składem.
Podsumowując: forma, nazwiska, własny stadion, motywacja (Villareal najpierw musi uporządkować sprawy w lidze i to będzie dla nich priorytet) oraz kontuzje rywali - to wszystko jest po stronie Manchesteru City. I jak tu ich nie zagrać?
Kadry na mecz:
Man City: Hart, Pantilimon, Richards, Kompany, Zabaleta, Lescott, Kolarov, Savic, Clichy, K. Toure, Milner, Johnson, Barry, Nasri, De Jong, Y. Toure, Dzeko, Aguero, Silva
Villarreal: Diego Lopez, César, Marino, Mario, Zapata, Marchena, Musacchio, Gonzalo, Catala, Bruno, Wakaso, Cani, Borja Valero, De Guzman, Hernán Perez, Marcos Gullon, Rossi, Gerard, Joselu.
Propozycje:
Manchester City @1.33
Manchester City -1.5 @1.98
Manchester City -2.5 @3.20
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Lille- Inter + 2.5g : ok . 1.98

Jako , że kursów niskich w LM typu 1.18 na Machester grac nie lubie wiec szukam w pucharach czegos wiecej. Na papierze jest to najbardziej overowa dla mnie szansa we wtorek. W meczach z udzialem Lille a dokladniej ostatnich 5-ciu padło az 17 bramek, duzo? Patrzac na Inter można wiecej , poniewaz w ostatnich 5 wyjazdowych potyczkach Interu padlo az 23 gole. Inter gra bardzo slabo zawodzi w lidze jak i w LM. O ile strate punktow w Moskwie mozna dopuscic to juz przegrana z Trabzonem u siebie była sensacja. NIe lubie opisywac zdarzen komentem typu &quot; musza wygrac&quot; ale kazdy wie jak jest , tym bardziej biorac pod uwage forme obrony Interu szczegolnie w potyczce otwartej przy grze ofensywnej - jaka na pewno umie i preferuje Lille po kursue siegajacym 2.00 nic tylko spróbowac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
banditos 12

banditos

Użytkownik
Nie wypada się nie zgodzić z kolegą wyżej, tak więc drugim moim typem na wtorkowe potyczki w Lidze Mistrzów jest over w meczu Lille - Inter. Obie drużyny powinny podejść do tego meczu bardzo umotywowane. Dla Lille sam udział w Lidze Mistrzów to już spore osiągnięcie, jednakże otwiera się przed nimi szansa na awans do rundy pucharowej - grupę trafili stosunkowo łatwą. Jednak aby móc myśleć o grze w Europie na wiosnę potrzebna jest wygrana z Interem, gdyż ze spotkań rewanżowych tylko jedno odbędzie się we Francji, więc o punkty napewno będzie ciężej. Również Inter walczyć tu będzie o pełną pulę, ponieważ trzeba jakoś ukoić nerwy fanów po tak żenujących wynikach jak do tej pory. Podopieczni Ranieriego zgromadzili dotychczas 3 punkty i zajmują 2 miejsce w tabeli. Gdyby Inter nie awansował do fazy pucharowej to napewno prezes Moratti zabrałby się za porządne czystki w zespole, gdyż taki klub powinien walczyć o najwyższe cele. Jednakże to gospodarze będą faworytem, gdyż Inter wciąż nie może odnaleźć formy. Ostatnie porażki na krajowym podwórku 0:3 z Napoli i 1:2 z Catanią to napewno spory cios dla takiej drużyny. Co do samego overa to obie ekipy mają w swoich składach mocne linie ofensywne. Takie nazwiska jak Hazard, Cole, Payet czy nawet Jeleń w przypadku Lille oraz Forlan, Pazzini, Sneijder czy Milito po stronie Ineru robią wrażenie. Obie drużyny oprócz mocnego przodu mają także dość nie pewne tyły. Lille na 12 meczy w tym sezonie tylko raz nie straciło bramki. Inter także tylko raz w tym sezonie zachował czyste konto oraz co ciekawe tylko 3 razy udało się graczom z Mediolanu nie stracić co najmniej 2 goli. Spodziewam się meczu podobnego do meczu CSKA - Inter czyli pójścia na całość i wymiany cios za cios.
Przewidywane składy:
Lille: Landreau - Debuchy, Rozenhal, Basa, Beria, Balmont, Mavuba, Pedretti, Cole, Payet, Hazard
Inter: Cesar - Maicon, Lucio, Chivu, Zanetti, Stankovic, Cambiasso, Obi, Sneijder, Pazzini, Milito
Propozycje:
Over 2.5 @2.10
Over 3.5 @3.85
BTS @1.83
Lille over 1.5 @2.10
 
new_season 2

new_season

Użytkownik
Lille- Inter + 2.5g : ok . 1.98
Jako , że kursów niskich w LM typu 1.18 na Machester grac nie lubie wiec szukam w pucharach czegos wiecej. Na papierze jest to najbardziej overowa dla mnie szansa we wtorek. W meczach z udzialem Lille a dokladniej ostatnich 5-ciu padło az 17 bramek, duzo? Patrzac na Inter można wiecej , poniewaz w ostatnich 5 wyjazdowych potyczkach Interu padlo az 23 gole. Inter gra bardzo slabo zawodzi w lidze jak i w LM. O ile strate punktow w Moskwie mozna dopuscic to juz przegrana z Trabzonem u siebie była sensacja. NIe lubie opisywac zdarzen komentem typu &quot; musza wygrac&quot; ale kazdy wie jak jest , tym bardziej biorac pod uwage forme obrony Interu szczegolnie w potyczce otwartej przy grze ofensywnej - jaka na pewno umie i preferuje Lille po kursue siegajacym 2.00 nic tylko spróbowac.
Tyle, że w Moskwie to akurat Inter wygrał...
nie grał w ogóle Wesley Sneijder , a chyba kontuzjowany nie jest (bynajmniej ja nic nie znalazłem)
Sneijder ostatnie trzy tygodnie leczył kontuzję. Teraz wraca jednak do gry i jest w kadrze na mecz z Lille.
 
D 2

damian199312

Użytkownik
????
Drodzy forumowicze, a co sądzicie o takim kuponiku na jutro/dzisiaj tj na wtorek ????
real vs lyon
otelul vs manchester utd
manchester city vs villarreal
bayern strzeli
cska strzeli
lille strzeli
Ako w sts wychodzi 2,52.
Niby mało, jednak jak postawię 30 zł to 40 jestem na plusie.
A chyba kuponik dość pewny ?
Czekam na opinie ????
Ps Dobrym typem może też być zagranie czystej 1 na CSKA, które gra na własnym boisku z nieoczekiwanym liderem grupy. Troszkę się w tej grupie namieszało w pierwszym kolejkach, jednak sądzę, że skoro CSKA potrafiło nawiązać równą walkę z Interem to taki Trabzonspor powinna ,,łyknąć&quot;. Wiem, że owa turecka drużyna wygrała w Mediolanie, jednak teraz to już nowy rozdział i nowy trener, który przyniósł nową jakąś w tej drużynie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom