>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (20.10.2016) - czwartek

Status
Zamknięty.
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP

Kursy od Sportingbet:

Po przerwie reprezentacyjnej piłkarze wracają do walki w rozgrywkach europejskich. Z pewnością nie zabraknie emocji i jak pokazały poprzednie kolejki możemy spodziewać się zaskakujących rezultatów.
Hitem kolejki zapowiada się spotkanie MU z tureckim Fenerbahce. Czy Mourinho postawi na swoich najlepszych zawodników czy grę rozpoczną rezerwowi? A może portugalskiemu trenerowi nie zależy na rozgrywkach zaplecza europejskiego? Falstart w LE zaliczyli piłkarze z Mediolanu którzy jak na razie zamykają swoją grupę z zerowym dorobkiem. W najbliższym spotkaniu zmierzą się z liderującym Southampton. Czy włoska drużyna odbije się od dna zdobywając pierwsze punkty? W innym spotkaniu przeciwnik Legii w eliminacjach do LM zagra z niepokonanym w Lidze Europejskiej Zenitem St. Petersburg. Klub z Rosji pokazał w pierwszych kolejkach, że bardzo poważnie podchodzi o tych rozgrywek. Czy Irlandczycy, bądź co bądź dobrze radzący sobie w LE, zdołają zatrzymać napór przeciwnika?
Na koniec słowo o Polakach. Klub Artura Jędrzejczyka podejmie u siebie Schalke. Choć drużyna niemiecka słabo radzi sobie na własnym podwórku, to w LE do tej pory z kompletem punktów. To spotkanie dla drużyny naszego reprezentanta z pewnością nie będzie łatwe. Inny nasz kadrowicz zagra także z drużyną niemiecką. Anderlecht Łukasza Teodorczyka zagra na wyjeździe Mainz. Czy doczekamy się kolejnego gola Polaka w LE?
Zachęcam do wyrażania opinii, analizowania i komentowania.
 
R 19

roy-keane

Użytkownik
17 października Liverpool - Manchester United, PL
20 października Manchester United - Fenerbahce LE
23 października Chelsea vs Manchester United, PL
26 października Manchester United - Man City Puchar Ligii Angielskiej.
Tak oto prezentuje się terminarz Man Utd na najbliższe dni. Wynika z tego, że w ciągu 9 dni rozegrają 4 mecze, w tym trzy bardzo prestiżowe - bynajmniej nie chodzi o mecz z Turkami ;).
Wszystko co w stronę Turków jest moim zdaniem do gry, bo w którymś meczu The Special będzie musiał dać piłkarzom chwilę oddechu. Jedynym na co należy uważać, to fakt że to mecz z Turasami, którzy mogą odwalić różne rzeczy, choć mam nadzieje że z osłabionymi (niemal na pewno) Diabłami powalczą o wynik, a nie o kasę u buka.
Fener hcp +1 kursy od 1,9 do 2,0 w zależności od buka,
Fener dnb kursy od 4,4-4,7 w zależności od buka.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Celta Vigo - Ajax Amsterdam

wynik 2:2

Ajax mając w zanadrzu mecz na szczycie w Eredivisie z Feyenordem Rotterdam, wątpie aby jakoś specjalnie spinał się w Lidze Europy na trudnym Hiszpańskim terenie. Celta nie tak dawno miala ciekawa passę 3 zwyciestw w primera division m.in z Barcą, po czym przyszedł zimny prysznic z Villarreal 0:5. Myślę że taki klub jak Celta Vigo więcej sił będzie rzucał własnie na puchary, Lige Europy, bo w La Liga z takimi zespołami jak Real, Barca, Atletico nie ma co rywalizować, bo budżet nie ten i pilkarze nie ci.Fakt udalo sie wygrać z Barcą ale myśle że to jednostkowy wypad, bo później Villarreal sprowadzil ich na ziemie. Jeśli chodzi o Ligę Europejską to Ajax jest liderem w grupie, wygrał 2 mecze i myśle że mając taka zaliczkę punktową jakaś strata punktów ich na pewno nie zaboli, przedewszystkim ważne jest dla nich to co będzie się dzialo w niedzielę na de Kuypt. Feyenoord wygrał dotychczas wszystkie spotkania w Eredvisie 9 zwycięstw! Ewenement, Ajax z pewnościa będzie chcial tą passę przerwać, i mysle że takie mecze jak Liga Europy sa dla Ajaxu rozrywką bo taki klub ma większe ambicje grać m.in W Lidze Mistrzów bo tam wieksza kasa ale przedewszystkim odzyskać prym na własnym podwórku,

Moje typy:
Celta win: 2,10 Unibet ⛔
Celta DNB: 1,50 Unibet zwrot
Over 2.5 : 1.95 Unibet ✅
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Celta Vigo - Ajax Amsterdam

Ajax mając w zanadrzu mecz na szczycie w Eredivisie z Feyenordem Rotterdam, wątpie aby jakoś specjalnie spinał się w Lidze Europy na trudnym Hiszpańskim terenie. Celta nie tak dawno miala ciekawa passę 3 zwyciestw w primera division m.in z Barcą, po czym przyszedł zimny prysznic z Villarreal 0:5. Myślę że taki klub jak Celta Vigo więcej sił będzie rzucał własnie na puchary, Lige Europy, bo w La Liga z takimi zespołami jak Real, Barca, Atletico nie ma co rywalizować, bo budżet nie ten i pilkarze nie ci.Fakt udalo sie wygrać z Barcą ale myśle że to jednostkowy wypad, bo później Villarreal sprowadzil ich na ziemie. Jeśli chodzi o Ligę Europejską to Ajax jest liderem w grupie, wygrał 2 mecze i myśle że mając taka zaliczkę punktową jakaś strata punktów ich na pewno nie zaboli, przedewszystkim ważne jest dla nich to co będzie się dzialo w niedzielę na de Kuypt. Feyenoord wygrał dotychczas wszystkie spotkania w Eredvisie 9 zwycięstw! Ewenement, Ajax z pewnościa będzie chcial tą passę przerwać, i mysle że takie mecze jak Liga Europy sa dla Ajaxu rozrywką bo taki klub ma większe ambicje grać m.in W Lidze Mistrzów bo tam wieksza kasa ale przedewszystkim odzyskać prym na własnym podwórku,
Moje typy:
Celta win: 2,10 Unibet
Celta DNB: 1,50 Unibet
Over 2.5 : 1.95 Unibet
Troszkę analogiczna sytuacja w meczu H. Beer Sheva - Sparta Praga.
Sparta również ma ciężki mecz przed sobą z Pilznem. Do tego dochodzą spore absencje.
Od kilku sezonów jestem zdania, że zespoły z Izraela, Kazachstanu, Azerbejdżanu itp bardziej prestiżowo traktują rozgrywki LE niż pozostali uczestnicy.
H. Beer Sheva - Sparta Praga
1 @ 2.15
H. Beer Sheva - Sparta Praga
1 (-1.5) @4.20
unibet
 
johnq 309

johnq

Użytkownik
Dundalk - Zenit - Zenit (-2 AH) / @2.35 ⛔⛔⛔
Bet365

Dziś przed Dundalk najbardziej wymagający przeciwnik ostatnich kilku tygodni. Zenit to zespół o kilka klas wyżej aniżeli Legia, Alkmar czy Macabi. O ile ze wspomnianą trójką dzielnie walczyli o tyle z Zenitem w takiej formie dziś polegną z kretesem. Limit szczęścia się wykończył. Zenit widać podchodzi do LE poważnie, w pierwszym spotkaniu przypuszczam zlekceważył Macabi i dostał trzy bramki ale jednak potrafili odrobić straty. Z Alkmar widać koncentracja już była od samego początku. Dziś z Dundalk będzie tak samo. Wygrywając można zrobić znaczną przewagę w grupie i skupić się na zdobyciu mistrzostwa kraju. Kolejny mecz grają ze słabym Orenburgiem więc liczę, że dziś włożą trochę sił w spotkanie.
Lucescu podchodzi do meczu poważnie, chcę wygrać i myśli tylko dzisiejszym spotkaniu.
Zenit bez Smolnikova i Zhirkova ale myślę, że poradzą sobie spokojnie z półamatorami z Irlandii. Typuje jakieś 3:0, a wygrana dwoma bramkami to minimum jak dla mnie.


Edit: Zenit fajnym składem.

Za drobne:
Zenit over 4.5 gola @8
Bet365

.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
Krasnodar - Schalke 19:00, 20-10-2016
typ: 1
kurs: 2,50
bukmacher: Unibet
Co do poprzednich dwuch analiz to zgadzam się w 100% procentach i dorzucę coś od siebie.
Mam tu na myśli dzisiejsze spotkanie Schalke. Jak wiadomo drużyna z Zagłębia Rury nie radzi sobie za dobrze w tym sezonie w lidze ponieważ zajmuję dopiero 16 miejsce. Zarówno Krasnodar jak i Schalke mają po 6 pkt więc drużyna z Gelsenkirchen napewno nie przyjedzie umierać za zwycięstwo. Do tego dochodzą liczne kontuzje: Bentaleb, Ebmolo, Choupo-Moting, Coke, Kolasiniac i Goretzka nie zagrają w tym meczu. Poza tym drużyna Schalke w rundzie rewanżowej ma 2 mecze u siebie więc i tak pewnie awansują do fazy pucharowej. Co do Krasnodaru to myślę, że będą chcieli wygrać aby mieć już spokój z ligą europy do wiosny i skupią się na lidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Sparta Praga dzisiaj mocno osłabiona przed meczem z Hapoel Beer Szewa.
Poniższa fotografia najlepiej to opisuje...
Wchodzę dzisiaj mocno w gospodarzy!

Hapoel Beer Sheva - Sparta Prague 0:1
Typ: handicap: 0-1.5
Kurs: 4.00

 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Inter Mediolan - Southampton
Inter wygra @ 2,40 - Bet365 ✅ 1-0 wymęczone

Oczywiście typ niesie ze sobą spore ryzyko. Inter jest w dołku (przegrywa nawet wygrane mecze jak ten z Cagliari, do tego seria porażek wynosząca już bodaj 3). W Lidze Europy radzą sobie fatalnie (dwie porażki i to ze Spartą Praga oraz Hapoelem Beer Sheva czyli niezbyt wielkimi firmami). Dlaczego zatem chcę pójść w ich stronę?

Na myśl nasuwa się jedno - Inter z pewnością nie patrzy priorytetowo na Ligę Europy, ale aktualnie ma na koncie 0 punktów...Dla takiego klubu to wstyd. Do Mediolanu przyjedzie poza Sothamptonem tylko Sparta Praga, mecz na Wyspach oraz na gorącym terenie w Izraelu będzie z pewnością ciężki. Gdzie więc najlepiej szukać punktów? U siebie.

Kibice z tego co czytałem mają ostatnio zatarg z Icardim (cieszyli się z tego, że nie trafił karnego, sytuacja jest tam napięta i w grę wchodziły nawet pogróżki), jednak na rywala pokroju Southamptonu werwy i chęci piłkarzom zabraknąć nie powinno (to na pewno inny kaliber niż mecz ze Spartą Praga).

Święci ostatnio prezentują świetną formę. Pewnie wygrywają w lidze, w Lidze Europy także prezentują się nie najgorzej (remis z Beer Shevą na wyjeździe). Myślę, że niedługo ich dobra passa dobiegnie końca, nie jest to nadal klub ustabilizowany i raczej gra falami wznosząco - opadającymi. Do tego czeka ich ciężki mecz z Manchesterem City w ten weekend, który zapewne zweryfikuje ich miejsce w szeregu Ligi angielskiej, ale na który na pewno patrzą szczególnie, mając w perspektywie 4 punkty w dwóch kolejkach LE z większym spokojem. Myślę, że po kursach rzędu 1,6-1,8 granie na Inter w takim meczu byłoby samobójstwem (na przełamanie...albo na dobicie zapewne trenera), ale kurs 2,4 wydaje się być do gry. Oczywiście nie przesadzać ze stawką, bo równie dobrze to gospodarze mogą tylko potwierdzić beznadziejną dyspozycję - myślę jednak, że ciśnienie w klubie na przełamanie fatalnej passy jest spore a rywal także do tego odpowiedni.

Feyenoord - Zorya
Feyenoord wygra @ 1,70 - Bet365 ✅ 1-0
Feyenoord do przerwy/na koniec meczu @ 2,62 - Bet365 ⛔ tu niestety minus ;)

Feyenoord z pewnością ostatnio w całkiem niezłej formie. W weekend co prawda męczył się z Nijmegen, ale byli w tym meczu zdecydowanie lepszą ekipą i co najważniejsze, ostatecznie wygrali. Zorya gra w lidze ukraińskiej nad wyraz dobrze (wygrana chociażby z Dynamem), jednak w Lidze Europy zbiera póki co doświadczenie. Całkiem udanie murowali się z Manchesterem United na wyjeździe (który delikatnie to ujmując walił głową w mur), do tego zdobyli punkty u siebie z Fenerbache, co należy im zapisać na plus i pokazuje, że u siebie będą groźni, ale w dłuższej perspektywie myślę, że jakakolwiek zdobycz punktowa na wyjeździe w Rotterdamie byłaby dla nich ogromnym sukcesem/niespodzianką.

Feyenoord u siebie potrafi grać, ostatnio ich stadion jest trudny do zdobycia (ostatnia porażka z PSV). W Lidze Europy do tej pory punktowali z United (bardzo ważna wygrana w kontekście walki o wyjście z grupy) i przegrali na gorącym terenie z Fenerbache. Aby przejść dalej, a zapewne takie ambicje posiadają w klubie, muszą zdobywać punkty u siebie a najlepiej zdobyć na Zoryi 6 punktów (mając na uwadze, że Fenerbache punkty z Ługańskiem już straciło). Stąd gram w ich stronę.

Delikatnie próbuję także dokładnego typowania do przerwy/na koniec meczu. Wydaje mi się, że bramka w tym meczu do przerwy wpadnie, Feyenoord będzie starał się ustawić szybko to spotkanie tak, aby nie stracić tu głupio punktów a u siebie gracze z Rotterdamu narzucaja swój styl gry ekipom przyjezdnych. Stawka oczywiście niższa.
 
prince91 136

prince91

Użytkownik
Będzie krótko. Sporo dziś meczów i pasuje coś zarobić ????
Wszystko z bet365

Nie no, aż wstyd ???? dawno nie miałem aż tak czerwono...

Steaua Bukareszt - Zurich
Steaua @2.10 ⛔
Steaua powyżej 1,5 bramki @2.25 ⛔


Rumuński zespół jak na razie bez zwycięstwa, ale moim zdaniem dziś wywalczą komplet punktów, bowiem zmierzą się z teoretycznie najsłabszą drużyną w grupie. Jeśli zagrają tak jak w ostatnim meczu z Villarreal, to 3 punkty zostaną w Bukareszcie. Kurs bardzo dobry, a Zurich na wyjazdach nie spisuje się już tak dobrze jak u siebie i może mieć problemy z wywalczeniem korzystnego wyniku.

H. Beer Sheva - Sparta Praga
Hapoel @2.10 ⛔

Już wcześniej Groven wspomniał o tym meczu i w 100% zgadzam się. Dużym atutem będzie własne boisko i wiadomo, że drużynom przyjezdnym ciężko gra się w Izraelu. Jeśli chcą wywalczyć awans to muszą zdobywać punkty na własnym stadionie, dziś z mocno osłabioną Spartą muszą zdobyć 3 punkty.

Salzburg - Nice
Pozyżej 2,5 bramki @1.80 ⛔

Obie drużyny grają bardzo otwarcie i mimo, że francuski zespół traci mało bramek, to i tak liczę na więcej niż dwa trafienia. Oba zespoły jeszcze bez punktów i dziś ostatni dzwonek, jeśli chcą awansować do fazy pucharowej. Tak więc muszą szukać bramek i mam nadzieję, że skuteczność nie zawiedzie.

Alkmaar - Maccabi Tel Aviv
Powyżej 2,5 bramki @1.73 ✅

Obie drużyny zawodzą, a straty punktów z Dundalk chyba nie da się wytłumaczyć. Po obu stronach w ofensywie kilka ciekawych nazwisk i liczę tutaj, że kibice nie będą narzekać na brak goli. W defensywie w ostatnich meczach sporo błędów, tak więc trzeba nadrabiać w przodzie.

Dundalk - Zenit
Zenit 2/2 @1.80 ⛔
Zenit powyżej 2,5 bramki @2.20 ⛔


Rosyjski zespół radzi sobie w tych rozgrywkach bardzo dobrze i co najważniejsze strzela sporo bramek (AZ 5 goli, Maccabi 4). Dziś zagrają z najsłabszym zespołem w grupie, ale najsłabszym tylko na papierze. Irlandczycy w dwóch meczach zdobyli cztery punkty i widać, że grają bez żadnych kompleksów. Oni nie muszą, ale mogą, jednak dziś o punkty może być już bardzo ciężko. Zenit jest zespołem znacznie lepszym i już dziś może być jedną nogą w fazie pucharowej.

AS Roma - Austria Wiedeń
Roma - 3 RR @1.65 ✅
Powyżej 11 RR @2.05 ⛔


Zespół ze stolicy Włoch gra bardzo ofensywnie i mimo, że dziś nie zagra kilku zawodników, to i tak powinni sobie stworzyć znacznie więcej sytuacji niż Austria. Na wyjazdach grają bardzo ostrożnie i zamykają się na własnym polu karnym, tak więc myślę, że dziś będzie podobnie. Moim zdaniem jest to dobra opcja na to spotkanie.

Rapid Wiedeń - Sassuolo
Powyżej 2,5 bramki @1.85 ⛔

Ciekawa sytuacja w grupie F, bowiem po dwóch kolejkach wszystkie drużyny mają na swoim koncie 3 punkty. Myślę, że tutaj o awans drużyny będą bić się do ostatniej kolejki, ale w tym meczu widzę więcej niż dwa gole. Jedni jak i drudzy grają bardzo odważnie i zdobywają sporo bramek. Rapid w ostatnich tygodniach wprawdzie mały kryzys, ale myślę, że u siebie się przełamią i coś strzelą, a może nawet wywalczą komplet punktów.

Young Boys - APOEL
Y.B. @1.95 ✅

Gospodarze jak na razie bez zwycięstwa, ale moim zdaniem dziś zdobędą 3 punkty. APOEL wprawdzie jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem, ale w meczach wyjazdowych nie radzą sobie już tak dobrze jak na własnym stadionie. Są w dużo lepszej sytuacji, bo wygrali oba mecze, jednak dziś idę w stronę gospodarzy, bo cypryjski zespół dziś już nie powinien mieć tyle szczęścia co w ostatnim meczu w Pireusie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
Alkmaar - Maccabi Tel Aviv Powyżej 2,5 bramki @1.73 Obie drużyny zawodzą, a straty punktów z Dundalk chyba nie da się wytłumaczyć. Po obu stronach w ofensywie kilka ciekawych nazwisk i liczę tutaj, że kibice nie będą narzekać na brak goli. W defensywie w ostatnich meczach sporo błędów, tak więc trzeba nadrabiać w przodzie.
Jak najbardziej popieram ten typ. Sam miałem go proponować. Obie drużyny już nie mogą sobie pozwolić na przegraną jeśli myślą o awansie więc zaczną atakować. Alkmaar na własnym boisku potrafi grać efektownie i strzelać bramki. Zespół z Izraela natomiast pechowa przegrana 3-4 z Zenitem w pierwszej kolejce. A przecież wszyscy pamiętają, że w meczu prowadzili 3-0. Później przegrana z Dundalk po koniec spotkania, gdzie panowali nad spotkaniem. Obie drużyny, jak pisał przedmówca, słabiej spisują się w obronie. Over to najlepsze rozwiązanie w tym meczu.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dokladnie,grali w 11 na 10 i nie dosc,ze nic nie strzelili to jeszcze przegrali 0-1. Oni graja jednym skladem praktycznie na wszystkich frontach,nie wiadomo czego sie spodziewac.Zydzi tez ostatnio zawiedli...
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
W pierwszej kolejce postawiłem na Alkmark - Dundalk over 2,5 sporo kasy i się przyjechałem także nie wiem czy warto
Nie można porównywać meczu do meczu oraz typu do typu. Dundalk jest zespołem słabszym na papierze od wszystkich swoich przeciwników w grupie dlatego ich jedyną szansą jest twarda, szczelna obrona i kontratak. W obu dotychczasowych meczach oddali pole rywalom i czekali na swoją szansę. Do tej pory się udawało lecz sądzę, że dziś Zenit sprowadzi ich na ziemię.
Alkmaar czy Maccabi myśląc o awansie tego spotkania nie mogą przegrać. Moim zdaniem będzie to otwarte spotkanie z paroma golami, a jak będzie naprawdę dowiemy się późnym wieczorem.
Zenit w tej grupie jest o poziom wyżej. Dundalk uciułał parę punktów z rywalami ale niech to nie zaciemni obrazu niektórym. To nadal jest drużyna która czeka na swoje jak lis. Zenit ma takich zawodników, że po raz trzeci można się spodziewać dużego wyniku w ich wykonaniu i niemal pewnego awansu do fazy pucharowej. Pewnie dobrze przeanalizowali swojego rywala i będą uczuleni na stałe fragmenty gry z których Dundalk często ładuje piłkę do siatki. Też nie wierzę by Dundalk mógł zagrozić piłkarzom z Rosji z gry bo tu różnica jest kolosalna. Moja propozycja to brak gola dla Dundalk.
Dundalk nie strzeli 1,73 Betsson ⛔
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Slovan - Fiorentina
Są składy można coś próbować. Fiorentina w dobrym zestawieniu są tylko 3 większe zmiany a tak gra podstawa. Niby to tylko Liga Europa w tygodniu i tylko mecz z cienkim Slovanem, ale w obecnej sytuacji jakiej jest drużyna z Florencji dość ważny mecz. W lidze strasznie zawodzą, meczą się tak jak ostatnio z Atalantą u siebie. W LE jest mniejsze ciśnienie i poziom zdecydowanie niższy co potwierdza ostatnia kolejka i wygrana Fiorentiny 5-1 z Karabachem. Jakby mecz się nie układał na ławce czekają Ilicić, Bernardeschi czy Sanchez, także każde wejście będzie na spory plus. Włosi może nie jakoś super łatwo, ale ten mecz wygrają.
Fiorentina @ 1,80 Bet365 ✅ 3-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Manchester United - Fenerbahce
MU i poniżej 2.5 gola
3.40
Bet365

Kolejny mecz United w krótkim czasie. Mam nadzieję,że Mou myśli i wie,że w Premier League może być różnie a zwycięstwo w LE może okazać się najkrótszą drogą do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Jednak na bank ma w głowie już mecz jaki czeka Diabły w niedziele, ze stołeczną Chelsea. Wiadomo jednak,że aby wygrać LE trzeba najpierw wyjść z grupy. Liczę na to,że United dziś wygra a gra z Liverpoolem pokazała,że przede wszystkim czyste konto liczy się dla Mou. Mam nadzieję,że dziś coś strzelą i mecz zakończy się maksymalnie 2-0.
Sędzią spotkania będzie Francuz - Benoit Bastien, który w tym sezonie gwizdał w 8 spotkaniach gdzie pokazał 34 żółte i 1 czerwoną kartkę. Moim zdaniem warto rozważyć kartkę dla van Persiego (5.00 Unibet) i Skrtela (3.00 Unibet).
Roo gol 2.62 Unibet
Idealny kandydat dla Roo do przełamania. W końcu ma piękne wspomnienia związane z tureckim klubem

Karne ustawiły mecz.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, czy zespołowi takiemu jak Sassuolo zależy na LE. Bo jest to średni klub z ligi włoskiej więc nie wiem jak to wygląda. Wiadomo, jeśli chodzi o ligę angielską to nawet te słabsze drużyny mają gdzieś takie rozgrywki ale jak się ma sprawa z takim średniakiem? Czy dla nich taka kasa jest warta poświęcenia ligi czy raczej tak samo skupią się na Serie A? Bo grają z jakimiś pionkami z Austrii a kurs wysoki więc zastanawiam się nad graniem, ale że LE nie śledzę, to nie wiem jakie podejście może mieć taka drużyna do takich rozgrywek.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Ja mam takie pytanie, czy zespołowi takiemu jak Sassuolo zależy na LE. Bo jest to średni klub z ligi włoskiej więc nie wiem jak to wygląda. Wiadomo, jeśli chodzi o ligę angielską to nawet te słabsze drużyny mają gdzieś takie rozgrywki ale jak się ma sprawa z takim średniakiem? Czy dla nich taka kasa jest warta poświęcenia ligi czy raczej tak samo skupią się na Serie A? Bo grają z jakimiś pionkami z Austrii a kurs wysoki więc zastanawiam się nad graniem, ale że LE nie śledzę, to nie wiem jakie podejście może mieć taka drużyna do takich rozgrywek.
Oglądałem kawałek programu o LE w Canal Plus. Akurat trafiłem na odcinek, w którym przedstawiane było Sassuolo. Wypowiadali się kibice i trenerzy. Po obejrzeniu tego materiału można bylo odnieść wrażenie, że walka w Lidze Europy to dla nich wyjątkowa sprawa. Wiadomo, program o LE, więc nikt nie będzie mówił, że odpuszczą, ale myślę, że było w tym dużo prawdy. Dla takiego klubu gra w europejskich pucharach to największy sukces w historii, dlatego powinni podchodzić do każdego meczu w LE bardzo poważnie i sądzę, że tak właśnie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna – Liga Europejska
Godzinna: 21:05
Spotkanie: Mainz – Anderlecht
Typ: 1/obie strzelą
Kurs: 3,10
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Hmm...Myślę, że znalazłem dosyć ciekawy typ a dokładnie Mainz wygra i obie drużyny strzelą gola. Jak wiadomo obie ekipy są dosyć overowymi drużynami w lidze europejskiej jak i w swoich ligach.
Mainz dotychczas w lidze europejskiej miał wyniki - 1:1 z St. Etienne i 3:2 z Gabala, Anderlecht zaś 1:1 z St. Etienne i 3:1 z Gabala i zajmują odpowiednio 2 i 1 miejsce (różnica 1 bramki straconej). W lidze ostatnio Mainz wygrał u siebie 2:1 z Darmstadt a Anderlecht zwyciężył 1:0 z Lokeren dosyć szczęśliwie po bramce w 89 minucie przez Teodorczyka.
W Mainz więcej osłabień lecz nie są one aż tak znaczące - zabraknie takich graczy jak: Y. Muto, D. Latza, C. Clemens a niepewni występu są: A. Silva, P.Klement, L. Balogun zaś w Anderlechcie zabraknie jedynie A. Chipciu i jest to dosyć znaczące osłabienie.
W wekeend obie ekipy zagrają dosyć trudne spotkania Mainz z Schalke a Anderlecht z Brugge więc tutaj nie widzę przewagi jednej bądź drugiej drużyny. Wydaje mi się, że obejrzymy otwarty mecz lecz to Niemcy powinni zgarnąć komplet punktów w tym spotkaniu i mieć bardzo dobrą sytuacje w grupie przed meczami rewanżowymi.
Powodzenia.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Grupa F wszystkie drużyny strzelą @ 3,15 Bet365 ⛔
Czyli Genk - Athletic i Rapid - Sassuolo bts&#39;y. Najkrócej jak się da, fajna grupa fajne drużyny. Genk u siebie mocny, bramkę to spokojnie są wstanie strzelić, Athletic mocna ofensywa i najważniejsze że podstawa gra. W bramce rezerwowy i chyba jeden defensor też. Drugi mecz to Rapid podobny casus co Genk i Sassuolo, które traci w lidze bramki u siebie z najsłabszymi czyli Pescarą i ostatnio Crotone. W ofensywie już przyzwyczajeni brakiem Berardiego radzą sobie bardzo dobrze. 3 bramki z Milanem najlepiej to potwierdzają, tak samo jak wysoka porażka z Genkiem 3-1. Generalnie na wyjazdach punktowo słabo wyglądają, ale bramki i tak wszędzie strzelają choćby tą jedną honorową minimum. Zaczyna w podstawie Matri w razie problemów w drugiej wejdzie Defrel, który ostatnimi czasy jest w sporym gazie.
Rapid - Sassuolo 1-1
Genk - Bilbao 2-0
Bilbao kolejny tragiczny mecz na wyjeździe po wycieczce do Sassuolo, gdzie tyle samo przegrali
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom