>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - czwartek 20.10.2011

Status
Zamknięty.
T 205

tomz

Użytkownik
Może i źle ująłem to zdanie. Chodziło mi bardziej o to, żeby w meczu z Anderlechtem nikt ważny nie doznał kontuzji, jakiegoś urazu który mógłby wyeliminować go z gry w meczu z Vorsklą, bo z tego co wiem to w Liege liczą na dobry wynik w tegorocznej Lidze Europejskiej i to raczej jest ich obecny priorytet.

Gadasz głupoty niemiłosierne.Mecz na szczycie w belgi.Punkty,prestiż,historia...nie ma mowy o odpuszczeniu meczu między Anderlehtem a Standardem.Po prostu wmawiasz sobie różne czynniki aby poprzeć typ.

(typu nie neguję)
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Udinese Calcio - Atletico Madrid
Wynik: 2:0 ✅
Typ: 1
Kurs: 2,45

Francesco Guidolin. Trener wicelidera Serie A w spotkaniu z Celtikiem wystawił głębokie rezerwy. Jak postąpi tym razem? - &quot;Poślę do boju wszystkich najlepszych których mam, bo Atletico jest najsilniejszym zespołem w grupie - zapowiada&quot;.
 
D 21

duza-stawka

Użytkownik
Fajnie wygląda dzisaj Dynamo-Besiktas 1.60 w tamtym sezonie spotkali się w pucharach obydwa mecze wygrało Dynamo mają nóż na gardle co sądzicie o tym typie.?
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Może i źle ująłem to zdanie. Chodziło mi bardziej o to, żeby w meczu z Anderlechtem nikt ważny nie doznał kontuzji, jakiegoś urazu który mógłby wyeliminować go z gry w meczu z Vorsklą, bo z tego co wiem to w Liege liczą na dobry wynik w tegorocznej Lidze Europejskiej i to raczej jest ich obecny priorytet.
nie pogrążaj się.

Dynamo Kijów - Besiktas Stambuł 1:0
Typ: 1 ✅
Kurs: 1.67


EH(-1) 1 ⛔
Kurs: 2.80

Trzecia kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej. O godzinie 21:05 wyjdą na boisko w Kijowie zespoły miejscowego Dynama i Besiktasu Stambuł. Zespoły te w grupie E zajmują kolejno trzecie i drugie miejsce, gospodarze mają na kocie dwa remisy 1:1 u siebie ze Stoke i na wyjeździe z Maccabi Tel Aviv, natomiast Besiktas rozgromił u siebie 5:1 Maccabi i przegrał 1:2 na wyjeździe ze Stoke. Wyniki spotkań do tej pory rozegranych w tej grupie nie świadczą o tym jak dużym faworytem tego spotkanie są piłkarze Dynama, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę choćby dwumecz tych zespołów w zeszłorocznej edycji Ligi Europejskiej oraz formę i braki podstawowych piłkarzy zobaczymy że inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy nie wchodzi w rachubę. Otóż w zeszłym roku w meczach pomiędzy tymi drużynami dwa zwycięstwa odnieśli Ukraińcy, wygrywając w Stambule 4:1 i u siebie 4:0. Te wyniki mówią same za siebie, do tego trzeba dodać formę obu ekip w tym sezonie, Dynamo jest niepokonane od 14 spotkań, z czego wygrali 10, a Besiktas spisuje się dużo poniżej oczekiwań, a ostatnie mecze są w ich wykonaniu wręcz fatalne, ledwie zremisowali bezbramkowo na wyjeździe z słabym Gaziantepsporem i przegrali u siebie 0:2 z Kayserisporem. W dzisiejszym meczu gospodarze wystąpią w silnym zestawieniu, nie zagra jedynie Ninkovic. Goście natomiast przyjechali bez tak ważnych graczy jak Rustu, Toraman, Guti i Almeida. Gospodarze prezentują się w tym sezonie bardzo solidnie, a zagrają z ekipą, która spisuje się bardzo przeciętnie, gra nierówno, do tego będą osłabieni, wszystko wskazuje że dziś Dynamo Kijów będzie cieszyć się z trzech punktów, myślę że spokojnie są w stanie ograć Turków dwiema bramkami.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Sturm Graz - Anderlecht (1:0)
Wynik: 0:2 ✅
typ: 2
4.20
Tobet

Analiza
Dziś w spotkaniu trzeciej kolejki fazy grupowej ligi europejskiej w grupie L Sturm Graz na wlasnym stadionie podejmie ekipe anderlechtu bruksela. W tym sezonie anderlecht chce wrocic na fotel mistrza kraju, a takze powalczyc o jak najlepszy wynik w lidze europejskiej. Jest to do tego na jak najlepszej drodze, prowadzi w lidze belgijskiej, jak rowniez w grupie l ligi europejskiej. Anderlecht pokonal zarowno lokomotiw moskwa, jak i druzyne Aeku Ateny. Sturm natomiast ogral Aek, z Lokomotiwem jednak juz sobie nie poradzil i ulegl rosyjskiej ekipie na wlasnym stadionie 1:2. Anderlecht ostatnimi czasy jest w znakomitej formie, wygral szesc ostatnich spotkan, ogral w ostatniej kolejce ligi belgijskiej wicemistrza kraju - standard liege az 5:0. Mysle ze druzyna z brukseli zatem nie powinna miec dzis wiekszych problemow ze zwyciestwem. tymbardziej, ze druzyna z Austrii wydaje sie byc ekipa duzo slabsza personalnie.
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Club Brugge - Birmingham 1:2 ⛔
Typ: 1
Kurs: 1.75
Expekt

O 19:00 w Belgijskim Brugge miejscowy Club podejmie gości z Wysp Brytyjskich czyli Birmingham City. Club swoje 2 pierwsze spotkania w fazie grupowej tegorocznej edycji Ligi Europa wygrał 2-0 z Mariborem i 2-1 z Bragą na wyjeździe (finalista LE z tamtego roku). Birmingham uległo 3-1 Bradze u siebie i wygrało 2-1 z Mariborem. Dziś Birmingham czeka trudne meczy ponieważ Club Brugge jest w świetnej formie i na krajowym podwórku po 10 kolejkach nie znaleźli jeszcze pogromcy (6-4-0) i z 22 punktami są na 2 miejscu 1 punkt za Anderlechtem. Ostatnie spotkanie ligowe Brugge to wygrana 2-0 z Gent (3 miejsce). Birmingham tak dobrze już sobie nie poczyna i zajmuje odległe 16 miejsce w Championship z 14 punktami na koncie ale trzeba zaznaczyć że mają mniej najmniej spotkań w lidze, gdyż oni mają rozegranych 9 spotkań a inne zespoły po 11-12. Birmingham w tym sezonie na wyjeździe w sezonie odniosło tylko 1 wygraną 1 remis i 3 porażki. Liczę dziś na dobra grę Belgijskiej drużyny i na komplet punktów.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
RENNES - CELTIC
Rennes -1 asian @ 2,20 Pinnacle ⛔1:eek:ne:-|
Co dzis znaczy Celtic w europejskiej piłce ? Bardzo nie wiele. Dość powiedzieć, że na boisku nie wywalczyli sobie przepustki do fazy grupowej odpadając z FC Sion, potem się okazało, że tam zagrał ktoś niezgłoszony do rozgrywek i przyznano walkower, teraz się okazuje, że wszystko było zgodne i Sion złożył odwołanie. No, ale jednak to Celtic trafił do tej grupy gdzie czeka go rola outsidera. Kiedyś mówiąc Celtic wiadomo było, że grają tam Boruc, Kenny Miller, Nakamura, Hartson, Naylor, Hesselink, Petrow czy Żurawski. Teraz mówiąc Celtic muszę się zagłębiac w róznorakie skarby by dowiedzieć się kto tam gra w ogóle. Ktoś grac musi, ale grają fatalnie co widać po wynikach w lidze. Ostatnio przez przypadek trafiłem na pare min meczu Celticu w lidze, pokazywali na Orange sport. To błędy jakie robili w defensywie to skaranie boskie. Dość powiedzieć, że do przerwy przegrywali już 0-3 z takim hegemonem jak Kilmarnock! Udało się im wyciągnąc na 3:3 jakimś cudem, ale z czym oni do Rennes?
Rennes ostatnio wygrali z Lorient w lidze 2:0. Oto cenzurki jakie dostali poszczególni piłkarze od footbal365.fr Costil (6) - Danzé (5), Mangane (cap) (6), Mandjeck (5), Théophile-Catherine (5) – M’Vila (6) puis Tettey (73eme), T.Doumbia (6), Pajot (6), Pitroïpa (6) – Kembo-Ekoko (7) puis Brahimi (77eme), Montaño (5).
Nie no co tu pisać Montano i Pitroipa będa mieli pole do popisu przy tak grającej defensywie Celtów. Dla mnie pewna wygrana gospodarzy tego meczu ;)
RENNES : Costil - Théophile-Catherine, Kana-Biyik, Mangane (cap.), Mavinga - Doumbia, Tettey, Pitroipa (ou Montano), Dalmat, Féret - Hadji
CELTIC : Forster – Cha Du-ri, Loovens, Rogne, Wilson – Forrest, Ki Sung-yong, Kayal, Ledley – Stokes, Hooper
----------
Przy okazji przewidywany skład PSG : Douchez – Ceara (cap.), Lugano, Z. Camara, Tiéné – Armand, Chantôme – Ménez, Pastore, Nene (ou Bahebeck) - Erding
Ostatnio ich gre napędzało trio Pastore, Nene, Gameiro. W sumie wydaje się łatwy mecz dla Paryżan, ale sam jakoś nie mam przekonania do grania na nich. Ostatnio wygrywali wszystko jak leci więc to też niezbyt dobry omen:p
Kilka meczów dzisiaj zapowaida się ciekawie jak chociażby Udinese - Atletico czy Zurich - Lazio, ale sam nie wiem jak je urgyźć. W ogóle w LE sporo trzeba się nagłowić by coś ciekawego wyszukać;)
Brak mi koncepcji więc pozostaje tylko przy singlu na Rennes dzisiaj.
Powodzenia wszystkim ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
amadeusz94 8

amadeusz94

Użytkownik
⚽ Liga Europejska
Spotkanie: Hapoel Tel Aviv - PSV Eindhoven 0:1 ✅
Typ: 2
Bukmacher: Betsson
Kurs: 1,80

Hapoel to w grupie C &quot;chłopcy do bicia&quot;. W dotychczasowych 2 meczach ponieśli 2 porażki (w tym 2:3 z Legią). Zajmują ostatnie miejsce z 0 punktami. PSV w LE radzi sobie bardzo dobrze. 2 mecze - 2 zwycięstwa. Stosunek bramek: 4-1. Ostatnio wygrali z Rapidem Bukareszt 3:1 na wyjeździe, co dowodzi że nie mają problemów wygrywac na cudzych boiskach. W ostatnim meczu ligowym pokonali u siebie Utrecht 1:0. Myślę, że holendrzy podtrzymają dobrą passę i pewnie zwyciężą. Zachęca na to także niezły kurs.
 
amadeusz94 8

amadeusz94

Użytkownik
⚽ Liga Europejska
Spotkanie: Slovan Bratysława - PSG 0:0 ⛔
Typ: 2
Bukmacher: Betsson
Kurs: 1,50

PSG w Ligue 1 gra rewelacyjnie i obecnie jest liderem rozgrywek. W LE jak dotąd przegrali z Athletic Bilbao 2:0 i pokonali Red Bull Salzburg 3:1. W Ligue 1 ostatnio pokonali na wyjeździe Ajaccio 3:1 i wygrali u siebie z Lyonem 2:0. Slovan w lidze zajmuje 4 miejsce. Na własnym boisku jeszcze nie przegrał. Klasa obu drużyn jest jednak porażająca. Atuty PSG znamy, a największy z nich to Javier Pastore, który w tym sezonie niejednokrotnie prowadził Paryżan do zwycięstwa. PSG od czasu zainwestowania w klub szejków spełnia jak dotąd postawione wymagania. Pieniądze nie grają, ale wydaje mi się, że nad Sekwaną transfery były przemyślane, a plan zrobienia z PSG europejskiej potęgi będzie wdrażany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom