>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 25.10.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Oferta od Williamhill​


Kolejny czwartkowy wieczór pod znakiem Ligi europejskiej powinien nam przynieść dużo emocji. Trzecia kolejka to ta, w której nie można odstawić już nogi, bo ewentualna strata punktów może się odbić na końcowym układzie tabeli i tak odbędzie się kilka spotkań, w których faworyci muszą zagrać na maksimum jeśli myślę o wiosennej rywalizacji. Liga Europy to rozgrywki przez wielu uważane za mecze drugiego sortu, ale i tu mamy bardzo mocne pary, dla przykładu do niedawna eliminacyjny Real francuski Lyon zagra z Athletic Bilbao, drużyną Basków o ciekawej filozofii, która mocno miesza na hiszpańskim podwórko. Innym ciekawym spotkaniem będzie pojedynek Liverpoolu, trochę w kryzysie, z jedną bogatszych drużyn rosyjskich Anzhi Makhachkala.
Myślę, że jest w czym wybierać, więc
Zapraszam do dyskusji.
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Jednym z ciekawszych spotkań w moich oczach jest spotkanie Genku ze Sportingiem u siebie osobiscie zagram na gospodarzy ale bardziej przeciw Sportingowi który totalnie nie przypomina drużyny sprzed lat i widać że jest w niezłem dołku . Przegrana z Videotonem i ostatni mecz w pucharze Portugalii pokazały ze nie dzieje za ciekawie dlatego taki kurs pobieram bo z pewnoscią bedzie spadać.
Genk 2.70✅ Na farcie ale weszło ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja zagrałem tak:
Metallist DNB 1,98 188bet ✅ zabito live
Plzen DNB od 1,79, 1,8 do 1,9 marathonbet ✅
Bordeaux DNB 1,99 i 2,02 marathonbet zwrot
Lazio DNB 1,833 marathonbet zwrot
Metallist zagrałem najmocniej, co roku w LE prezentują się znakomicie,
Rosenborg gra w weekend mecz o mistrzostwo z Molde,
dla mnie Metallist, który wygrał w Kijowie z Dynamo 3-1, wygra również i tu.
Maritimo gra przecienie, Bordeaux jest mocne, dla mnie nie przegrają tego meczu, podobnie jak i Plzen.
Panata co cień drużyny sprzed lat, Lazio wraca do wielkiej piłki i choc Włosi
nie zawsze poważnie traktują te rozgrywki, tutaj nie powinni przegrac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cfc004 5

cfc004

Użytkownik
Inter - Partizan 1:0 ✅
1 1.333
Sportingbet

Po dwóch kolejkach widać kto będzie walczył o awans a kto o honor. Lider grupy H podejmuje ostatni zespół grupy. Inter w Lidze Europejskiej gra bardzo dobrze na wyjazdach, wygrał wysoko we wszystkich trzech meczach (licząc eliminacje), natomiast u siebie nie wygrali ani razu. Dlatego też stawiam, że wreszcie się odblokują u siebie w LE, bo w Serie A też mieli serię dwóch porażek u siebie, aż w trzecim meczu pokonali Fiorentinę, a potem Catanię. Sądzę, że Inter powinien przełamać złą passę i wygrać ze zdecydowanie słabszym rywalem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Panowie macie jakieś info odnośnie wystawieniu rezerwowego składu bądz odpuszczenia meczu przez Napoli , bo kursy wyjątkowo zachęcające i przy 100% zaangażowaniu są w stanie wywieść choć 1 pkt z Ukrainy,nawet x2 wychodzi po ładnym kursie
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Może niektórych to zainteresuje. w Poprzedniej kolejce na 24 mecze w 20 padł over 1,5 gola, w 13 over 2,5. W żadnym meczu nie padł wynik 0:0. Jest to wysoka statystyka biorąc pod uwagę, że średni kurs na over 1,5 to około 1,23 a akumulacja 4 meczy to 2,30. Niektóre mecze z daleka pachną overem bramowym. Wystarczy spojrzeć na wyniki tych drużyn we dwóch poprzednich kolejkach i ogólną tendencje bramkową w lidze. Dla wielu drużyn LE jest traktowana trochę po macoszemu, nie ma szachów i zazwyczaj obie drużyny grają futbol otwarty i do przodu. Ja dla over 1,5 widzę:
Helsingborg- Hannover
Sparta - Kirya Shamona
Newcastle - Fc Brugge
Levante - Twente Enschede
Lyon - Bibao
Hap.T.Aviv - Pilzno
Maribor - Tottenham
Steua B - Molde
 
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
No tak jak pisano ze Molde z Trondheim gra w weekend o mistrzostwo kraju to raczej odstawią swoje LE na bok wiec trzeba zagrać przeciw nim .
Mam pytanie skad posiadacie takie info ze Molde bez 12 podstawowych + wiecie cos na temat graczy z Rosenborga tez rezerwy? Jesli tak to mozna pograć za drobne jakieś handi np Steua -2 + Metalist -1 ciekawie moze być jesli tak naprawdę jest to łatwa kasa moim zdaniem .
Pozdro o ile te wiadomosci sa prawdziwe ????
 
S 2

_szyms_

Użytkownik
Rosenborg - Metalist 2 DNB @ 1.57
Metalist w tym sezonie prezentuje sie dosyć solidnie, a wyjazdowa wygrana z Dynamem Kijów w ostatniej kolejce na pewno motywująco wpłynie na zespół. Rosenborg mimo, że w lidze idzie jak burza to w pucharach tak dobrze im sie nie wiedzie. Męczarnie w eliminacjach z Ordabasy, Servette i Legią, potem w grupie porażka u siebie z Bayerem Leverkusen, która mocno zmniejszyło ich szanse na awans. Do tego dochodzi oczywiście mecz z Molde o mistrzostwo. Licze na to że trener Norwegów będzie oszczędzał piłkarzy przed niedzielnym meczem i wystawi rezerwowy skład.
Steua - Molde hca -1 @ 1 1.57
Steua to lider rumuńskiej ligi, w 12 meczach bilans 9-2-1. Na własnym boisku wygląda to jeszcze lepiej bo 6-0-0 i bilans bramkowy 13-2. W ostatniej kolejce zanotowali wyjazdowy remis 0-0 z vicelierem, co nie jest złym rezultatem. W LE remis wywieziony z Stuttgartu i szczęśliwa wygrana u siebie z Kopenhagą szału nie robią, ale to wystarczy, żeby prowadzić w grupie.
Molde zajmuje w lidze norweskiej 2 miejsce mając tyle samo punktów co 1 Rosenborg. W ostatniej kolejce zremisowali na wyjeździe z 3 drużyną tracąc bramkę w doliczonym czasie gry. W LE przegrali na wyjeździe z Kopenhagą i sensacyjnie pokonali na własnym boisku Stuttgart. W tym meczu także liczę na to że trener da odpocząć podstawowym graczom przed meczem z Rosenborgiem, który przesądzi o tytule mistrzowskim w Norwegii.
Jeżeli ktoś może potwierdzić składy Rosenborga i Molde to czekam na info.
Bo tego na dziś sensownie wygląd:
Udinese DNB @ 2.00
Lazio DNB @ 1.50
Newcastle @ 1.70
Liverpool - Anzy BTS @ 1.70

Edit Groven: pisz buki z jakich korzystasz, inaczej typu nie rozliczam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kombajn 180,7K

kombajn

Użytkownik
Young Boys - Udinese; 25/10/2012 - Stade de Suisse; 21:00 CET
Udinese -1 AH @ 4.25 2/10 bet365
Zespol ze Szwajcarii gonil w weekend od wyniku 0:3 do przerwy z Grasshopper&#39;sami
i zaryzykowalem wygrana gosci z handicap&#39;em, poniewaz wykazali chec awansu ze swojej grupy
- wygrali 3:2 na Anfield i zajmuja obecnie 2gie miejsce w grupie z 4 punktami...
Wszyscy chyba pamietaja naiwna gre Young Boys do przodu i piec bramek zainkasowanych
od drugiego garnituru L&#39;poolu i dla mnie kurs w zaden sposob nie jest adekwatny do ryzyka.
Ok Ktos pewnie bedzie sie czepial, ze to mecz wyjazdowy itd. - no ale gdzie sie pokazac,
jak nie w Europie i kursowi z kosmosu po prostu nie moglem sie oprzec...
3:1 ⛔ 2j
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Steaua 1.33
Steaua-1 1.85

Jeśli faktycznie Moldo jedzie do Rumunii bez 12 zawodników jak ktoś wyżej podał to śmiało można ruszać hc. Steaua jest mocna u siebie, a Molde chyba juz bedzie przy meczu o mistrzostwo. Skoro jadą drugim garniturem to widać iż przegrana w tym meczu ich nie zaboli tak mocno, a Steaua powinna ograć mało zgraną kadre gości
Edit: Nie zagrają w Molde: Magnus Wolff Eikrem (34/3), Pape Pate Diouf (10/2), Mattias Moström (36/6), Espen Bugge Pettersen (31/0), Daniel Berg Hestad (31/1), Martin Linnes (32/1), Daniel Chima Chukwu ( 31/7), Kristoffer Vatshaug (24/0),Knut Olav Rindarøy (33/0) i Magne Hoseth ( 24/5) Jo Inge Berget (35/13), Vegard Forren (35/2).
PSV-1 1.53
PSV jest tak mocne w ofensywie dla swoich rywali że może bez problemu pokryć handicap. AIK w tej grupie wiele nie osiągnie a na ligowym podwórku mają do końca 3 kolejki i 3 pkt straty do lidera. Myślę że do Holandi udadzą się bez kilku kluczowych zawodników którzy dostaną wolne w tym meczu. PSV ostatnio narobiło stracha dla swoich kibiców i myśle iż będą chcieli wygrać to przekonująco
Atl. Madryt 1.20
Kurs na dokładkę do czegoś. W kadrze meczowej Atletico nie znaleźli się Juanfran, Diego Godin, Miranda, Mario Suarez, Radamel Falcao oraz kontuzjowany Arda Turan. Goście bez Reiner Ferreira, Joao Real i Helder Cabral. W obecnej formie hiszpanie i ze swoim stylem gry takie mecze musza wygrywać. Jeśli Academica postawi autobus w bramce to Atletico musi go poprostu przeparkować i wygrać ten mecz. Plzen dał rade pokonać portugalczyków 3-1 u siebie to i Atletico sprosta
Metalist 2.22
Trzeba poczekać na składy. Ukraincy lekkim faworytem jednak jeśli Rosenborg da odpocząć kluczowym graczom przed meczem o mistrza z Molde to goście urosną do mocnego faworyta i chetnie złapie ich wygrana
Niestety ani strona Metalistu ani Rosenborga nie podaje kadry gospodarzy
Rubin 1.24
Rosjanie zdecydowanie silniejsi kadrowo i powinni udowodnić to na boisku. LE to za wysoka półka dla azerów.

ponadto można sprobować:
Hannover 1.80

Porównaniem obu ekip może być Śląsk. Obie go rozbiły, ale Hannover zrobił to w lepszym stylu. Niemcy grają w tym sezonie jak i w poprzednim fajną ofensywną piłkę i myślę iż można za mniejsza stawkę zaryzykować ich wygrana z przeciętnym Helsinborgiem
Twente 3.00
Levante LE traktuje z przymróżeniem oka. Zapewne wystawią zmieniony skład w porównaniu do ligowych potyczek. Twente pokazuje się ładnie w Europie od paru lat. Dla mnie zespoły zbliżone do siebie i w związku z odpuszczaniem LE przez Levante warto pograć na gości
Edit Groven: pisz buki z jakich korzystasz, inaczej typu nie rozliczam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Maritimo Funchal - Girondins Bordeaux 1:1 Typ: 2 DNB
Kurs: 1.72


Cédric Carrasso nie zagra w spotkaniu Ligi Europy z Marítimo z powodu kontuzji kolana. W bramce &quot;Żyrondystów&quot; powinien zastąpić go Kévin Olimpa. Mimo tego ekipa z Francji i tak jest zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu. Ludovic Obraniak zaledwie 50 godzin po zakończeniu przełożonego z wtorku na środę meczu Polska - Anglia znów zameldował się na boisku. Polski piłkarz wciąż jest w życiowej formie. W ubiegłą środę wzorowo kierował grą reprezentacji Polski w meczu z Anglią (1-1), a w piątkowy wieczór zdobył gola dla Girondins Bordeaux w meczu z Lille OSC. W spotkaniu z Marítimo Funchal zapewne wybiegnie w pierwszej 11. Gospodarze jak wspominałem tydzień temu to najsłabsza drużyna grupy D. Jak dotąd 2 mecze = zero bramek, jedna porażka i remis. Girondins Bordeaux jedzie do Portugalii po 3 oczka i to nie ulega wątpliwości. Pokonali u siebie Club Brugge 4:0, na wyjeździe nie sprostali Newcastle, tak więc plan minimum na drużynę Maritimo to remis. Gospodarze męczyli się w pucharze z AD Oliveirense i dopiero w dogrywce 109&#39; minuta wygrali mecz. Z taką formą Maritimo dziś polegnie Bordeaux. Zabezpieczam się DNB, bo jeśli zamurują bramkę tak samo jak z Newcastle to będzie under.
KRC Genk - Sporting Lissbon 2:1

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.82


Jakoś już nie wierzę w Sporting. Blamaż na Węgrzech po fatalnym spotkaniu z Videoton FC. Teraz także ciężki wyjazd do Belgii. Ciekawostką przed tym meczem jest fakt iż Franky Vercauteren zadebiutuje w roli szkoleniowca Sportingu w meczu z KRC Genk. Po masakrycznych wpadkach Portugalczyków ma to być osoba, która weźmie w garść zespół i poprowadzi ich do zwycięstwa. Ale.. ale.. Genk to nie chłopcy do bicia. Najbliższy rywal Sportingu po rozegraniu 11 spotkań ligowych zajmuje 3 miejsce ze stratą 1 punktu do lidera. Nastroje w klubie są doskonałe. Błyszczy - Jelle Vossen, który w obecnym sezonie strzelił już 6 bramek w Jupiler League. Genk w obecnej edycji LE radzi sobie bardzo dobrze o czym świadczy zdobycie 4 punktów w grupie G. Wygrali z Videoton 3:0, zremisowali 2:2 na trudnym terenie z Basel i teraz chcą zapewne kontynuować passę bez porażki. O formie Sportingu nie będę wspominał.. Wszyscy doskonale wiedzą, że Sporting nie może zaliczyć obecnego sezonu do udanych, gdyż w lidze znajduje się w dolnych rejonach tabeli. Również w Pucharze Portugalii Sporting zawiódł kibiców odpadając z Moreirense 3:2. Jak nie trudno odgadnąć, w LE Sporting także spisuje się poniżej oczekiwań. Kibice zawiedzeni, w klubie panuje fatalna atmosfera itd.. Nie sądzę aby trener na dzień dobry w pierwszym spotkaniu przyniósł im od razu 3 pkt. Polski arbiter, Szymon Marciniak będzie sędziować czwartkowy mecz Ligi Europejskiej pomiędzy Sportingiem, a Genk. To taki miły akcent na koniec. Jeśli Genk tego nie wygra to na pewno zremisuje. O wygranej gości w obecnej dyspozycji nie ma mowy.

Rosenborg Trondheim - Metalist Kharkiv 1:2
Typ: 2 DNB
Kurs: 1.65


Ach jaki miły i przyjemny kurs na lidera grupy K - Metalist Kharkov. Ostatnie wyniki bardzo cieszą kibiców Metalista. A szczególnie ostatnia wygrana w lidze, nie z byle kim bo z Dynamo Kijów na wyjeździe i to aż 1:3! Ukraińcy spisali się bardzo dobrze w meczu wyjazdowym z Bayerem Leverkusen remisując 0:0. U siebie nie dali najmniejszych szans Rapidowi wygrywając pewnie 2:0.
Rosenborg uznana Norweska firma notuje pozytywne wyniki, choć zdarzają się wpadki takie jak chociażby porażka w lidze z SK Brann 2:1. Większe szanse daję gościom w tym spotkaniu. Rosenborg poza wymęczonym zwycięstwem 1:2 nad Rapidem w meczu wyjazdowym nic nie pokazał jak narazie. Aptekarze wygrali u nich skromnie 0:1, teraz kolej na Metalist, który nie powinien mieć problemów. Co ciekawe na wyjazdach zawsze bardzo dobrze spisywali się Ukraińcy, nie wiem czym to jest spowodowane, ale obserwując ich od dłuższego czasu, mam wrażenie, że nawet lepiej sobie radzą poza własnym podwórkiem. A gospodarze jak donoszą &quot;plotki&quot; mają zagrać drugim garniturem. To jeszcze bardziej skłania mnie to typu. Trzymam za nich kciuki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Spotkanie: Young Boys - Udinese 3:1 ✅
Typ:
1 (hc 0)
Kurs:
1.93
Bukmacher:
Pinnaclesports
Gospodarze co prawda nie prezentują wybitnej formy, ale zapowiadają, że zrobią wszystko, aby zmazać plamę po weekendowej porażce ligowej. Mecz z Udinese na własnym stadionie jest ku temu znakomitą okazją. Goście zwyciężyli na Anfield, jednak wydaje mi się, iż brak im regularności potrzebnej do wygrywania kilku potyczek z rzędu. Do tego dochodzi brak w środku pola Giampiero Pinziego. Draw no bet na Szwajcarów może się okazać dobrą opcją na dzisiejszy wieczór.
Spotkanie: Rapid Wiedeń - Bayer Leverkusen 0:4 ✅
Typ:
Over 2 gole (2=zwrot)
Kurs:
1.42
Bukmacher:
Pinnaclesports
Grupa typowo underowa, więc pick na przełamanie. Goście stoją przed szansą na zbliżenie się do awansu. Rapid z kolei walczy o pozostanie w stawce, a zapewnić mu to może tylko wygrana. Austriacy zatem będą chcieli jak najlepiej wypaść zwłaszcza przed własną publicznością. Obie ekipy nie zamierzają odpuścić i wysoki rezultat jest jak najbardziej prawdopodobny. Over 2 trochę asekuracyjnie, ale można oczywiście zaryzykować więcej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Twente 3.00 Levante LE traktuje z przymróżeniem oka. Zapewne wystawią zmieniony skład w porównaniu do ligowych potyczek. Twente pokazuje się ładnie w Europie od paru lat. Dla mnie zespoły zbliżone do siebie i w związku z odpuszczaniem LE przez Levante warto pograć na gości
Myślę, że nie do końca jest tak jak piszesz. Levante u siebie bardzo mocne z resztą wystarczy spojrzeć na wyniki spotkań [Atletico 1:1, Espanyol 3:2, Sociedad 2:1, Valencia 1:0]. W meczach LE u siebie powinni zagrać normalnym składem bez żadnych eksperymentów jak w pierwszym meczu z Helsingborgiem. Kadra na ten mecz tego dowodem:
PORTEROS
1 Munúa
13 Keylor
DEFENSORES
5 Rodas
12 Juanfran
15 Nikos
16 Pedro Ríos
18 Ballesteros
19 Pedro López
22 Chris
CENTROCAMPISTAS
6 Pallardó
7 Barkero
10 Iborra
20 Juanlu
21 Michel
23 Diop
DELANTEROS
9 Ángel
17 Gekas
29 Rubén

Pewnie bronić będzie Keylor i to tyle z tego zmienionego składu. Nie ma Martinsa, ale on już grał w LE w dawnym klubie i nie może grać w tym sezonie dla Levante. Navarro, Dudka, El Zhar kontuzjowani.

Metalist dla mnie DNB, ale bez wglądu na skład Rosenborga bym ich pograł, bo po prostu są lepsi. W ostatnim meczu ligowym pokonali na wyjeździe Dynamo Kijów. Te samo Dynamo sprawiło na wyjeździe problemy na Dragao Porto... W składzie mnóstwo indywidualności i co najważniejsze LE nigdy nie odpuszczali. Dla mnie 2-3 siła ukraińskiej piłki.

PSV, Steaua, Atletico sam pograłem. ;)
Oprócz tego polecam Lyon - Athletic X2.
Athletic nieźle się zaprezentował w Valencii, który przegrał 3:2, ale przez długi okres grali ze stratą jednego zawodnika. Zwycięskie bramki dla Nietoperzy padły pod koniec spotkania, pewnie zmęczenie miało tu sporo do powiedzenia. Sytuacja w LE jest słaba, bo 1 punkt, więc trza się spinać na lepszych rywali jak Lyon. Mam nadzieję, że zobaczymy ofensywną wersję Francuzów to Athletic będzie miał łatwiej. W świetnej formie jest Aduriz, który strzela ostatnio prawie w każdym meczu. Mówiono, że Muniain i Ekiza mieli problemy zdrowotne po ostatnim ciężkim meczu na Mestalla, ale zostali powołani na to spotkanie. Lyon z całym szacunkiem. Są wysoko w tabeli, ale z nikim znaczącym nie wygrali (wg mnie).
Do tego zagrałem Bayer. Z Austriakami powinni sobie poradzić, Rosenborg i Metalist wygrali. Przydały by się punkty także dla Niemców.
 
J 23

jro

Użytkownik
Daniel Örlund
Cristian Gamboa - Stefan Strandberg - Tore Reginiussen - Mikael Dorsin
Borek Dockal - Jonas Svensson - Mikkel Diskerud - John Chibuike
Tarik Elyounoussi
Rade Prica
znalazłem na stronie fanowskiej rosenborga jak ktoś by chciał
info z wczoraj
ALE MI REZERWY z podstawowych nie zagra tylko hoiland i roning 2 obroncy reszta podstawowa
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Sparta Prague - Ironi Kiryat Shmona
Faworytem tego spotkania są Czesi, którzy zajmują 2 miejsce w grupie. Dotychczas wygrali z Bilbao oraz przegrali z Lyonem. Sparta już nie jest potęgą Czeską, ale jak zwykle liczy się w swojej lidze. Ostatnio nie są w formie gdyż ich statystyki ligowe wynoszą 1-1-3. Wpadli troche w dołek, ale chyba powoli wychodzą na prostą. Izraelska liga według mnie stoi na podobnym poziomie co Czeska lub nawet trochę gorszym. Jednak dokładnie nie da sie tego porównać. Shmona zajmuje w swojej lidze 9 miejsce na 14 drużyn. Ostatni mecz wygrali dokładnie na początku września. W LE dotychczas przegrali z Lyonem 4:3 i zremisowali 1:1 z Bilbao. Ten pierwszy mecz był dosyć niefortunny dla Izraelczyków, gdyż ostatnią bramkę stracili w 92 minucie spotkania. Shmona pokazuje, że próbuje powalczyć z dużo wyżej klasyfikowanymi rywalami. Według mnie spokojnie obie drużyny powinny strzelić gola i raczej zakończy sie to spotkanie minimum 3 bramkami w meczu.

powyżej 2,5 gola
1,75 ✅
obie strzelą
2,0✅
Tobet
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dnipro - Napoli @1,95 Unibet 3:1 ✅
Włosi traktują występ w Lidze Europy z przymrużeniem oka ponieważ ich celem na ten sezon jest walka o tytuł mistrza kraju i tylko to tak naprawde sie dla nich liczy. Potwierdzeniem moich słów niech będzie skład jaki prawdopodobnie wybiegnie dzisiaj na murawe: Rosati, Gamberini, Fernandez, Aronica, Mesto, Behrami, Donadel, Dzemaili, Dossena, Insigne, Vargas (dla porównania zaznaczyłem na niebiesko tych którzy wystąpili w wyjściowym składzie w ostatnim ligowym meczu przeciwko Juventusowi). Co prawda w szerokiej kadrze na dzisiejsze spotkanie są Cannavaro, Hamsik, Pandev czy Cavani ale szansa że wybiegną w podstawie są nikłe może Mazzarri da któremuś z nich szansę wejścia z ławki po przerwie ale i w to wątpię. Dnipro to solidny zespół który potrafi przeciwstawić się najlepszym firmom a w szczególności gdy gra u siebie na Ukrainie i nawet gdyby Napoli zagrało w pełnym składzie to ja widziałbym gospodarzy w roli faworyta.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Lyon - Athletic Bilbao typ : 2 dnb @ 2.75 Betway
wynik: 2:1 ⛔

Dziwne kursy na gospodarzy, bardzo wysokie w kontekscie tego jak prezentuja sie dotychczas goscie w LE. Ale co jeszcze dziwniejsze to duze wzrosty ktore maja miejsce od 2-3 dni badz tylko dzis u niektorych bukow.
Betvictor w ciagu 3 dni podniosl kurs z 1.85 do 2.15
12BET dzis z 1.82 teraz na 2.08
188BET w ciagu 2 dni z 1.85 na 2.09
To tylko kilka przykladow od bukow ktore co pare godzin zmieniaja wahania kursow. Pojdziemy tym tropem i zaryzykujemy, ze francuska ekipa bedzie dzis miala jakies problemy.
Na godzine 18.00/19.00 jeszcze takie 2 typki :

Rubin Kazan - Neftci Baku
typ : Neftci to score 1st goal in match @ 6.00 Bet365
Gospodarze pokazali sie jak dotad z bardzo dobrej strony - urwane punkty w Mediolanie przeciwko Interowi (stracili bramke na 2-2 w 92 min) a nastepnie normalne zwyciestwo u siebie z Partizanem 2-0. Tym razem podejmuja najlatwiejszego (teoretycznie) rywala w swojej grupie i coz - mozliwe ze po tych wszystkich sukcesach ktore jak dotad przychodza im dosyc latwo moze nastpic moment rozluznienia i zlekcewazenia rywala.

Rosenborg - Metalist Kharkov typ : 1 dnb @ 2.38 Bet365
wynik: 1:2 ⛔

Na to spotkanie patrze przez pryzmat dwoch rzeczy : kursow oraz domniemanych skladow. Z jednej strony mowi sie, ze w niedziele przed norweska ekipa bardzo wazne spotkanie ligowe natomiast wyczytalem gdzies, ze trener wcale nie zamierza desygnowac AZ tak rezerwowego skladu jakby sie moglo wydawac. Przede wszystkim wazne jest to, ze graja oni u siebie co oznacza, ze nie koniecznie trzeba oszczedzac sklad bo przeciez odpadaja koszta czasowe zwiazane z daleka podroza. Druga sprawa to kursy ktore w moim odczuciu sprytnie &quot;nie wskazuja za faworyta&quot; ukraincow ale dzieki temu zabiegowi mamy rowniez maly kurs na Rosenborg. Stawiam, ze norweska ekipa nie przegra 2 domowego meczu (po porazce z Leverkusen 0-1) ale czekam z kursem.
 
O 82

orzel-54740

Użytkownik
Ale masówa na Atletico i Steaue. Nie wiem jak wy analizujecie te mecze, ale skoro Atletico zagra bez sześciu podstawowych zawodników w tym Falcao to po co się na nich upieracie się po takim dziadowskim kursie? Zwłaszcza, że Atletico ma taką komfortową sytuację, że jak przejdzie obok meczu to nic im nie grozi. Nie twierdzę, że ekipa z Madrytu tego meczu nie wygra, ale granie ich znając sytuację kadrową i raczej średnią motywację po takim kursie jest bez sensu. Poważnie nie znajdziecie nic pewniejszego po 1.20 niż mecz Ligi Europejskiej? Academica potrafiła zremisować niedawno w lidze z Benfiką to i może postraszyć Atletico. Handicap +2,5 na nich jest po 1,52, a pokrycie 3 bramek to już może być dla Atletico problem, szczególnie jak Academica, więc ja bym zarobku po tej stronie upatrywał.
Steaua z handicapem? Ich wygrana po 1.57 była warta zagrania, ale już spadło do 1.30. Niby można zagrać, ale według mnie granie rumuńskich drużyn z hc to loteria. Te drużyny nie należą do overowych i jakoś nie wydaje mi się, aby przy 1:0 Steaua dalej napierała.
AEK Limassol-Fenerbahce czerwona kartka TAK; over kartkowy
Meczom drużyn z Cypru i Turcji zawsze towarzyszy dodatkowe emocje związane z politycznymi podtekstami. Na stadionie będzie gorąco i o to zadbają kibice obydwu drużyn. Według mnie atmosfera udzieli się również piłkarzom, a rumuński sędzia Tudor znany jest z tego, że lubi pokazywać kartki. Nie znalazłem oferty kartkowej na to spotkanie w bet365, a nie gram u innych więc jak ktoś znajdzie u swojego buka to niech linie kartek i kursy.
Newcastle - Club Brugge 1
Goście z powodu kontuzji mają ogromne problemy z ustawieniem linii obrony. W dodatku prawdopodobnie nie zagra najlepszy napastnik ekipy z Bruggi czyli Carlos Bacca. Trener Newcastle zapowiedział, że ma do dyspozycji wszystkich zawodników i w dzisiejszym meczu wystawi mocny skład.
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Stuttgart - FC Copenhagen 1 @ 1.52 || Over 2.5 i 3 @ 1.97 Pinnacle
⛔ 0:0
Drużyna Bruno Labbadii po awansie do fazy grupowej rozgrywek i wylosowaniu dość wyrównanej grupy była stawiana w roli jednego z faworytów. Po 2 kolejkach zespół zajmuje ostatnie miejsce z 1 wywalczonym punktem. Zespół w ostatnim czasie notuje lepsze wyniki, a od początku sezonu wyróżnia się napastnik Vedad Ibisevic, który po przejściu z Hoffenheim utrzymuje solidną formę strzelając średnio gola co drugie spotkanie. Naprzeciw nim staje Kopenhaga, która w tym sezonie jest zdecydowanie lepsza, niż w poprzednim sezonie, jeśli chodzi o rozgrywki europejskie. W ich szeregach najlepszym strzelcem jest wysoki (193 cm) 19 letni duński napastnik (10g./13s.), który strzelił już bramkę przeciwko norweskiemu Molde. Zespół pomimo dobrych wyników w tym sezonie, na niemieckiej ziemii nigdy nie radził sobie dobrze. Oba zespoły nie mogą sobie pozwolić na porażkę, więc z całych sił będą starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Biorąc pod uwagę dobre, ofensywne usposobienie obu drużyn warto zastanowić się także nad typem over 2.5.
Borussia MGladbach - Ol. Marsylia 1 @ 2.5 || over 2 and 2.5 @ 1.952 Pinnacle
✅ 2:0
Borussia w tej chwili to zespół znajdujący się w kryzysie. Po spektakularnych transferach (jak na budżet drużyny) i nieuniknionych po tak dobrym sezonie w BL stratach gwiazd, drużyna gra po prostu słabo. W ich spotkaniach pada wiele bramek. Są 2 zespołem Bundesligi, który stracił najwięcej bramek (16).
Z drugiej strony Marsylia, która w tej chwili także jest w dołku. Jest to prawdopodobnie spowodowane wyjątkowo wąską kadrą. Zawodnicy są zmęczeni graniem co 3 dni na najwyższych obrotach. Dodatkowo w dzisiejszym spotkaniu, tak jak i w najbliższych 6 tygodniach nie zagra najlepszy strzelec zespołu tj. Andre Pierre Gignac, który złamał nogę. Moim zdaniem to spotkanie będzie obfitować w bramki. Nie jestem pewny co do zwycięstwa gospodarzy, ale niespodzianki w rozgrywkach europejskich są w tym sezonie tak niespodziewane, że warto się nad tym zastanowić. Bardziej polecam typ na over.
Helsingborg - Hannover 96 2 @ 1.79 Pinnacle
✅ 1:2
Gospodarz, pogromca Śląska Wrocław, zespół ze Szwecji jak dotąd zdobył 1 punkt remisując u siebie z Twente. Drużyna Age Hareida jak dotąd nie prezentuje się wybitnie. Od września nie przegrali na własnym stadionie 2-krotnie wygrywając i 3-krotnie remisując. Zespół po utracie najlepszego strzelca Finnbogasona, który przeszedł do Heerenveen, wyraźnie zatracił skuteczność.
Goście przyjeżdżają jako lider grupy, w dodatku strzelając w każdym meczu co najmniej 2 bramki. 5 strzelb Mirko Slomki trochę się zacięło, podobnie jak Szabolcs Huszti, który po powrocie z Rosji był motorem napędowym zespołu z Dolnej Saksonii. Widać, że rozgrywki europejskie stawiają na równi z rozgrywkami ligowymi. Taki mecz z rywalem słabszym od nich może dodać pewności siebie niektórym zawodnikom, a także potwierdzić, że zasługują na bycie na czele grupy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom