>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Eredivisie/5. kolejka Jupiler Pro League (24-26.08.2012)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kursy od Unibet:


Obie ligi ruszyły pełną parą. W Belgii tym razem można się spodziewać przebudzenia Germinalu, bo jak nie z Charleroi to z kim :?: Poza tym na pierwszy rzut oka nie pasuje kurs na Anderlecht - 1.50 :eek: Szok :!: Zbyt niski, Leuven po takim kursie warto. Cercle Brugge vs Lierse, kolejny fajny mecz do typowania i prawdopodobny ponowny over w meczu z udziałem z Cercle jak i bts. Kortrijk, Genk, Gent, Standard i Club Brugge wyglądają świetnie. Ta kolejka będzie obfita w typy ;)

Zapraszam do wspólnej analizy oraz dyskusji :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
omerta 968

omerta

Użytkownik
W 2. kolejce kompletnie zawiodła ekipa FC Groningen, na którą dość pewnie postawiłem to, co udało się wygrać w sobotę. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie zagrali - Michael de Leeuw i Paco van Moorsel, a więc ci, którzy mieli decydować o ofensywie Zielono-białych. W następnej serii spotkań wielkich pojedynków co prawda nie ma, ale nie oznacza to, że nie będzie ciekawie.

AZ Alkmaar - SC Heerenveen
W tym momencie mogę polecić z czystym sumieniem typ na wygraną AZ. Zespół ten rozpoczął nowy sezon od remisu w Amsterdamie (2-2, prowadził do 83. minuty), by tydzień później spokojnie ograć Herakelsa Almelo (3-1). W świetnej formie jest 49-krotny reprezentant USA, a jednocześnie 22-latek Jozy Altidore. Amerykanin potrzebował zaledwie dwóch spotkań, by zdobyć cztery bramki. Wszystko wskazuje na to, iż po epizodach w Villarreal, Xerez, Hull oraz Bursasporze, w końcu się odnalazł. W niedzielę w barwach Kalmarów nie zobaczymy kapitana drużyny, stopera Niklasa Moisandera, który został sprzedany do Ajaksu. Strata poważna i sam jestem ciekaw na kogo postawi Gertjan Verbeek. Wyboru wielkiego nie ma, chyba, że ktoś dołączy do zespołu. AZ, trochę niedoceniany przeze mnie klub. Ekipa ta ma ogromną łatwość w stwarzaniu sobie sytuacji do zdobycia bramki. Znakomicie się organizują przy wyprowadzaniu ataków, długie prostopadłe piłki na Altidore&#39;a przynoszą zamierzony efekt. Fryzowie po porażce z NEC (0-2), zremisowali nieoczekiwanie na De Kuip. Zawodnicy SCH nie zagrali nic wielkiego, zaledwie kilka razy zagrozili bramce Portowców, ale nie licząc jednej sytuacji, nie były to &quot;setki&quot;. W sumie bardziej powiedziałbym, że to Feyenoord rozczarował, choć zwłaszcza w I połowie miał wyraźną przewagę, a po przerwie zabrakło mu siły. Zespół Marco van Bastena stracił siłę rażenia, w ofensywie nie ma nic do zaoferowania. W starciu z naprawdę efektownie grającym AZ nie ma większych szans.

Typy:
AZ Alkmaar @ 1.47 (Unibet)
AZ Alkmaar over 2,5 @ 2.05 (Sportingbet)
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie zagrali - Michael de Leeuw i Paco van Moorsel, a więc ci, którzy mieli decydować o ofensywie Zielono-białych.
Z całym szacunkiem, ale tutaj chyba troszkę przesadziłeś. Bo pisanie, że de Leeuw i van Moorsel mają decydować o ofensywie Groningen to troszkę wprowadzanie ludzi w błąd. Ku sprostowaniu, obaj trafili do Groningen w tym sezonie i nie zagrali jeszcze żadnego spotkania ligowego, więc że to oni mają decydować o ofensywie FCG - lekka przesada. Poza tym nie są to nie wiadomo jakie gwiazdy. W ofensywie FCG mają raczej robić różnicę takie nazwiska jak; Zeefuik czy Texeira. Groningen jest jeszcze niepoukładane na co wskazują te dwa zdjęcia:


Jak widać FCG jest jeszcze w trakcie szukania odpowiedniego ustawienia. 4-3-3 to pewna formacja, ale kto na którym miejscu... Texeira był już przestawiany, Bacuna również. Dużo zmian. Dodajmy do tego fakt, że Bacuna miał świetny poprzedni sezon jako lewy obrońca, który systematycznie włączał się do ofensywnych akcji. A tu nagle miejsce w pomocy a nawet ataku.
W skrócie, to nie brak wyżej wymienionych przez Ciebie zawodników miał duży wpływ na grę ofensywną Groningen, a problem z jakim się jeszcze drużyna boryka. Tak, więc na razie odmawiam jeszcze inwestowania pieniędzy w FCG, ponieważ warto im się poprzyglądać kilka kolejek.
Chyba, że grać, że będą tracić bramki, co jest raczej pewne przez najbliższy czas.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Nie zgadzam się z tym, co napisałeś. Za Michaela de Leeuwa FC Groningen zapłaciło De Graafschap 150 tys. euro. To mało, ale biorąc pod uwagę, że Superfarmerzy występują na dzień dzisiejszy w Eerste Divisie, to są to jakieś pieniądze (dla budżetu De Graafschap na pewno duże). De Leeuw, to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy piłkarz Jupiler League (mowa o latach 2009-2011, w których zdobył blisko 40 bramek). Bardzo wartościowy, co udowodnił w barwach De Graafschap w ostatnim sezonie. W drużynie, która broniła się przed spadkiem (ostatecznie nie udało się jej), zaliczył 11 goli i 6 asyst. W tym zespole sprawdził się, co ma potwierdzić na Euroborgu. Na ogół grał z Rydellem Poeponem w ataku, ale notował również występy na prawej stronie pomocy, czy też jako ofensywny pomocnik (tuż za dwójką napastników). W pierwszym spotkaniu nowego sezonu nie zagrał (był zawieszony). W drugim też nie. Okazało się, że w piątkowym treningu doznał kontuzji kostki i jego występ stał pod znakiem zapytania. Niestety, nie zagrał. Paco van Moorsel natomiast także był zawieszony (nie mógł wystąpić w Enschede), a poza tym miał problemy ze zdrowiem, choć on w ubiegłym tygodniu trenował i nie wiem dlaczego trener nie powołał go do 18-stki. To z kolei ofensywny pomocnik, mający bardzo udane występy na zapleczu Eredivisie - swoją wartość w holenderskiej ekstraklasie będzie musiał dopiero udowodnić. Jestem przekonany, że jeśli De Leeuw będzie zdrowy, wskoczy do podstawowego składu. Zobaczymy w najbliższy weekend.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Groningen - PSV
Typ: 2
Kurs: 1,50
Buk: Bet365​

Kursy na PSV spadają, ale 1,50 jest i tak bardzo dobrym kursem. PSV przegrało w pierwszej kolejce Waalwijk co było dużą niespodziąnką ale był to pierwszy mecz więc można im to wybaczyć. W drugiej kolejce już spokojnie wygrali z Rodą aż 5:0, tak naprawdę mogli spokojnie wygrać ten mecz jeszcze wyżej ale po co tracić siły. Roda w tym meczu tylko się broniła, a PSV tylko atakowało, mieli tak naprawdę kilka stuprocentowych sytuacji ale brakowało trochę, Tytoń za to praktycznie nie musiał nic w tym meczu robić obrócz łapania piłek po niecelnych dośrodkowaniach piłkarzy Rody i wybijaniu piłki z piątki. Groningen w pierwszej kolejce oczywiście przegrało wysoko z Twente (4:1) i wymęczyli remis u siebie z Willem.

Na 25 ostatnich mecz pomiędzy tymi drużynami (tylko w Eredivisie) Groningen wygrało tylko 3 mecze. Tak naprawdę po wpadce PSV w pierwszej kolejce muszą teraz wygrywać jeśli chcą wygrać ligę, bo każda strata punktów w tak wyrównanej lidzę może okazać się zabójcza na koniec sezonu. Podsumowując, drużyna Dick Advocaat to zespół o wiele lepszy, który mimo tego że będzie grał na wyjeździe powinien spokojnie wygrać ten mecz, zwłaszcza że wszyscy czołowi gracze na czele z van Bommelem są zdrowi.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Przy okazji 3. kolejki Eredivisie, pamiętajmy, że aż pięć klubów holenderskich zagra w czwartek w IV rundzie el. do Ligi Europejskiej, z czego cztery na wyjeździe.
Anży Machaczkała - AZ Alkmaar (mecz w Moskwie)
Molde FK - SC Heerenveen
Bursaspor Kulübü - FC Twente Enschede
Feyenoord Rotterdam - Sparta Praga
FK Zeta Golubovci - PSV Eindhoven (mecz w Podgoricy)
__________________________________________________
Jeszcze raz odnosząc się do tego, co napisałeś Ajax. Leandro Bacuna. Nie przypominam sobie, aby on grał na lewej stronie obrony. Fakt, miał różne pozycje, bo to uniwersalny zawodnik (prawa, lewa pomoc oraz środek drugiej linii), ale w defensywie go zupełnie nie kojarzę. Sprawdziłem i moje źródło informacji mówi, że zagrał tylko dwa razy na boku obrony, ale na prawej stronie, nie lewej. Poza tym roszady w linii pomocy były spowodowane tym, że kontuzji w pierwszym meczu z Tukkers doznał Oluwafemi Ajilore (opuścił boisko przed przerwą) i z konieczności musiał zastąpić go Maikel Kieftenbeld (rozpoczął od pierwszych minut starcie z Willem II). Kees Kwakman pozostał w składzie, bo to przecież kapitan. W ataku Género Zeefuik jest nie do ruszenia i trochę pod niego ustawiana jest ofensywa. Dwa mecze w tym sezonie zagrał już prawoskrzydłowy (grający w systemie 4-3-3 na prawej flance) - Mitchell Schet, który miał udany ostatni sezon (kilkanaście asyst, na jego podanie liczy Zeefuik). Jedyna zmiana miała miejsce w przypadku właśnie Bacuny i Davida Teixery, którzy zamienili się pozycjami. Nic więcej, także trener Robert Maskaant specjalnie nie miesza składem.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
W poprzednim sezonie, jakoś na początku widziałem spotkania FCG, kiedy mieli dobrą passę, w których Bacuna grał na lewej stronie. Grał bardzo ofensywnie jak na jego pozycję wtedy, coś a&#39;la Van der Wiel w AFCA.
Nawiązując do spotkania FC Groningen - PSV. FCG jest jeszcze niepoukładane i kompletnie nie ufam tej drużynie na razie, lecz co jest ważne, defensywa PSV w meczach wyjazdowych popełnia sporo błędów. W poprzednim sezonie było to samo, PSV miało na wyjeździe 6 porażek i 5 remisów... tylko w dwóch spotkaniach wyjazdowych zawodnicy z Eindhoven nie stracili bramki (z ADO i NEC). Do tego dochodzi czwartkowe spotkanie el. do Ligi Europejskiej. Według mnie zawodnicy PSV będą tracić co jakiś czas punkty/bramki w spotkaniach wyjazdowych. PSV w domu a na wyjeździe to naprawdę całkowicie inne drużyny. Tak więc czy te 1.50 jest pewne? Nie wydaję mi się, wolałbym to w coś innego zainwestować.
Ajax - NAC ✅
Nie widzę powodów by Ajax nie miał wygrać tego spotkania w dość pewny sposób. Ostatni mecz z NEC był na niezłym poziomie. Ofensywa AFCA zagrała bardzo dobre zawody a zawodnikiem meczu został nie kto inny niż zawodnik o którym pisałem, że Ajax będzie miał z niego dużo radości, Sana. W sobotę wystąpi on zapewne ponownie od pierwszych minut. Jeżeli kurs na jego jako strzelca będzie powyżej 2.00 to na pewno się zdecyduję również na to. Defensywa Ajaksu została wzmocniona. Do drużyny trafił doświadczony Moisander, który będzie tworzył środkowy duet z Tobym. Dla mnie bomba. Dziś trafił do Ajaksu kolejny doświadczony zawodnik DM - Poulsen. Nie wydaję mi się by zagrał on od początku w sobotę, ale jego obecność będzie dla drużyny na pewno bardzo ważna. Ajax na swoim obiekcie, morale są spore, defensywa wzmocniona, ofensywa rozkręca się ze spotkania na spotkanie...jest dobrze.
Po drugiej stronie NAC. Drużyna, która przed rozpoczęciem sezonu straciła kilku ważnych zawodników; Schilder, Koenders, Boukhari. Początek obecnego sezonu bez rewelacji; Remis na wyjeździe z Willem II i porażka u siebie z Twente. NAC boryka się z problemami finansowymi i trener drużyny z Bredy powtarza, że ciągle brakuje czegoś. Problemem są jednak finanse. Każdy inny wynik niż dość sromotna porażka w A&#39;damie będzie mnie bardzo dziwić. Tym razem wybieram to spotkanie na moim zdaniem najpewniejsze i warte zainwestowania pieniędzy. Oto propozycje:
- Ajax (-1) - NAC 1 @ 1.40 ✅
- Ajax (-2) - NAC 1 @ 1.90 ✅
- Over 3,5 bramek @ 1.80 ✅
- Drużyna domowa strzeli w obu połowach @ 1.52 ✅
- Sana strzeli bramkę (nie ma jeszcze kursu, jeżeli będzie powyżej 2.00 to zagram) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
omerta 968

omerta

Użytkownik
Ajax. Ja będę do znudzenia powtarzał, że Bacuna nie grał na lewej stronie obrony w poprzednim sezonie. Wydaję mi się, że pomyliłeś go z Lorenzo Burnetem, którym faktycznie grał na tej pozycji. Obaj wyglądają bardzo podobnie.

Pierwszy to Burnet, drugi Bacuna.
Teraz na lewej stronie gra 26-letni Szwed Emil Johansson, który w sezonie 2011/2012 nie potrafił przebić się do składu (w dużej mierze spowodowane było to kontuzjami) i zaliczył tylko pięć występów.
Zresztą, chyba nie ma sensu ciągnąć tego tematu i lepiej skupić się nad meczami 3. kolejki.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik

RKC Waalwijk - Roda JC Kerkrade
Pierwszy mecz 3. kolejki Eredivisie. Będący na fali piłkarze RKC zagrają z Rodą JC, która na ligowe zwycięstwo wciąż czeka. Górnicy zremisowali z FC Zwolle (1-1) i przegrali z PSV (0-5). Remis z beniaminkiem był zaskoczeniem, wysoka porażka z Boeren nie. Dla mnie na obecną chwile Górnicy grają nijako. O klęsce w Eindhoven nie ma co wspominać, bo można było spodziewać się tego. Natomiast podział punktów z FC Zwolle, to rozczarowanie, ale trudno się dziwić, bo Górnicy popełniają masę błędów w defensywie, a sam Malki za wiele nie zdziała. Żółto-niebiescy z kolei byli bliscy wygranej w Hadze, ale czegoś im zabrakło. Błąd bramkarza i niezdecydowanie obrońców, to raz, dwa to faul na 17 metrze przed polem karnym w 92. minucie, który nie powinien mieć miejsca (trzy minuty później ta sama pomyłka i przed stratą bramki RKC uratował słupek). Mimo to, gra RKC może się podobać, co mnie osobiście zaskoczyło. Oczywiście, mecz z Rodą JC będzie inny niż z PSV (mniejsze ciśnienie), ale uważam, że podopieczni Erwina Koemana mogą wygrać i to zrobią. Jeroen Zoet mimo tej pomyłki z Den Haag - broni pewnie, obrona, której zdarzają się pomyłki - także gra solidnie (wychodzi zgranie, bo od roku ta formacja nie ulega zmianie), Robert Braber w drugiej linii też swoje robi, włącznie z Francuzem Teddy&#39;m Chevalierem (objawienie tego sezonu moim zdaniem) i skrzydłowymi. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się tak rozsądnie grających Żółto-niebieskich (ogromne osłabienia), a jednak można. Dziś pauzować musi prawy obrońca Sigourney Bandjar, ale wraca Guy Ramos (był zawieszony). Roda JC do Waalwijk zawita bez stopera Roba Wielaerta i moim zdaniem nie poradzi sobie z ambitnie grającym RKC, bo nie ma tej iskry, co RKC.
Typ: RKC Waalwijk @ 1.77 (betsson)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
empe92 438

empe92

Użytkownik
Beerschot – Charleroi
Można powiedzieć, że będzie to mecz na dole tabeli, bo spotkają się przedostatnie w tabeli Beerschot i 4 od końca Charleroi. Moim zdaniem możemy zobaczyć w tym meczu przynajmniej 2 bramki w wykonaniu gospodarzy. Dlaczego? Na pewno zespół z Antwerpi nie zaczął dobrze sezonu czego efektem tylko 1 zdobyty punkt, ale widać, że z meczu na mecz gra drużyny bardzo się poprawia. Poprzednia kolejka to porażka 1:3 na wyjeździe z Club Brugge, ale przez sporą część spotkania gra była bardzo wyrówana. Wystarczy wspomnieć, że jeszcze przy stanie 1:1 Germinal miał dwie świetne sytuacje i tylko dzięki wybiciom piłki z linii bramkowej nie zdobyli więcej bramek. Teraz nie powinni mieć problemu ze stwarzaniem sytaucji, bowiem ich rywal, Charleroi, prezentuje się kiepsko w defensywie. W meczu ze Standardem stracili 6 goli (co prawda przez dłuższy czas grali w 10), co dobitnie pokazuje, że ich obrona monolitem nie jest. Już najwyższy czas na pierwszą wygraną Beerschot i zaaplikowanie rywalom co najmniej dwóch goli.

Beerschot over 1.5 @ 1.83 Bet365 ✅ 2:0

Kortrijk - Waasland-Beveren
Tu również kieruję się w stronę gospodarzy, bowiem Waasland – Beveren to w moim odczuciu najsłabszy zespół w stawce i są głównymi kandydatami do spadku z ligi. Grają bardzo słabo, czego efektem tylko 1 punkt. Kortrijk ma 4 oczka na koncie ,ale wydaje mi się, że zasłużyli na więcej. Na pewno wynik z ostatniej kolejki, czyli porażka 0:2 na wyjeździe z Zulte zupełnie nie oddaje tego co się działo na boisku. Kortrijk kontrolowało wydarzenia na placu gry, stwarzali mnóstwo sytuacji do zdobycia bramki, ale brakowało wykończenia. Na pewno przez tydzień można było popracować na tym elementem i w moim udczuciu jutro nie powinno być innego wyniku niż zwycięstwo gospodarzy.

Kortrijk - Waasland-Beveren 1 @ 1.60 Expekt ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Vvv Venlo - Ado Den Haag 2:4

Typ: 2
Kurs: 2.75

Chodzi mi po głowie zwycięstwo Den Haag w tej kolejce. Rozegrali narazie dwa dreszczowce. Bociany przeciwstawiły się siódmej drużynie poprzedniego sezonu i wywiozły punkt z trudnego terenu w Arnhem, mecz zakończył się wynikiem 2:2, a drugie spotkanie u siebie zremisowane także 2:2 z Waalwijk, a bramki padały w 89 minucie i potem kolejno w 92 minucie! Dwa cenne remisy i dwa punkty. Wracając do meczu... w poprzednim sezonie padło 2:1 dla Venlo a u siebie Den Haag pewnie wygrało 2:0. Venlo nie jest potęgą na własnym stadionie, Utrecht &quot;wpakował&quot; im ostatnio 3 brameczki, a w pierwszym meczu na inaugurację urwali jeden punkt Heracles. Bociany grają bez kompleksów, jestem pewien że jadą do Venlo po zdobycz punktową i wcale się nie zdziwię jeśli będą to 3 punkty, a miano niepokonanej drużyny, po tym meczu powinno pozostać nadal. Bez jakiegoś ostrego napinania można jako singiel dwójeczkę dla relaksu postawić na Bociany. Kurs niczego sobie, intuicja podpowiada aby spróbować, bo kadrowo Venlo nie prezentuje się lepiej. Morale przed meczem mimo wszystko po stronie - Den Haag.. które stać na dobre zawody. A Venlo jeśli zagra tak samo jak w ostatnim meczu ligowym to przegra.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
omerta 968

omerta

Użytkownik

Heracles Almelo - Feyenoord Rotterdam
Mecz w niedzielę o 14.30. Typy wrzucam teraz, bo kursy mogą polecieć w dół. Kompletnie nie rozumiem tego wyrównanego zestawienia. Pełną analizę przygotuję później. Teraz napiszę tylko tyle, że tak wysoki kurs na triumf Portowców może mieć związek z ich czwartkowym meczem ze Spartą Praga (2-2, mimo wszystko w zmęczenie wątpię), ale też faktem, że ze składu wypadł Joris Mathijsen (ale tak na dobrą sprawę, to przed tygodniem nie zagrał wielkiego meczu, sprokurował rzut karny), a zagrać nie może także Stefan de Vrij (kolejny środkowy obrońca, dużo bardziej perspektywiczny - ostatnio zagrał w barwach Oranje w meczu z Belgią - kiepskim w wykonaniu Holendrów). Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy od początku meczu wystąpi Terence Kongolo (18-latek, bez doświadczenia), ale jakie to ma w sumie znaczenie, skoro ze Spartą w el. do LE w 81. minucie wszedł Anass Achahbar (starszy o... miesiąc) i zdobył bramkę, ratując remis. Najpóźniej do wieczora reszta przemyśleń na temat tego spotkania.

Typy:
Feyenoord @ 2.45
(unibet)
Feyenoord (DNB) @ 1.80 (bet365)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
omerta 968

omerta

Użytkownik

VVV-Venlo - Den Haag
Ja w przeciwieństwie do Grovena, większe szanse na zwycięstwo w dzisiejszym meczu na De Koel daje VVV-Venlo i tak też zagram, choć z opcją zwrotu przy ewentualnym remisie, który też może paść. Triumf gości wykluczam. Ekipa The Good Old zremisowała w Almelo (1-1, dobry rezultat) i przegrała z Utrechtem (1-3). Drugiej porażki przed własną publicznością nie przewiduję. Trener VVV-Venlo Ton Lokhoff przed dzisiejszym meczem jest optymistą. Do gry w pełnym wymiarze czasowym powinien wrócić Maya Yoshida (kluczowy w tym momencie obrońca, choć tydzień temu nie popisał się), a także defensywny pomocnik Marcel Meeuwis - z Japończykiem powinien poukładać grę z tyłu. Ofensywa, to przede wszystkim młody Yanic Wildschut (na liście życzeń kilku klubów) i myślę, że on w starciu z Den Haag może zaskoczyć in plus - będzie chciał się pokazać. Wracając do spotkania z Utrechtem, to piłkarze The Good Old wbrew pozorom nie byli aż tak słabi, na co wskazywałby wynik. Rywal dopiero po przerwie osiągnął przewagę, w sumie trochę na życzenie Venlo, które pogubiło się i przy okazji popełniało banalne błędy w obronie (niedokładność). Bociany mają na koncie dwa punkty (Vitesse 2-2 oraz RKC Waalwijk 2-2). Z Nadreńczykami drużynie prowadzonej przez Maurice&#39;a Steijna dopisało szczęście, podobnie zresztą jak w starciu z RKC. Grali słabo, coś ruszyło dopiero w momencie gry w przewadze, gol padł w doliczonym czasie gry z rzutu wolnego. Zawodzi ten, na którego najbardziej liczono - Rydell Poepon (do tej pory bez bramki, tylko asysta). Den Haag nie przeważało w starciu z beniaminkiem u siebie, to nie będzie też dominować na wyjeździe. Tak uważam. Wydaję mi się, że Venlo drugiego tak słabego meczu (mowa o postawie defensywy) nie zagra i zgarnie pełną pulę punktów.
Typ: VVV-Venlo (DNB) @ 1.73 (bet365)
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
To, co zobaczyłem dziś w wykonaniu VVV Venlo, to dramat. Obrona popełnia te same błędy, co w spotkaniu z Utrechtem. Niki Mäenpää robił co mógł, by ratować honor The Good Old, ale na niewiele się to zdało. Gol na 1-0 autorstwa Marcela Seipa - stopera, któremu dograł Maya Yoshia - partner z obrony. Jeśli tak ma wyglądać ofensywa podopiecznych Tona Lokhoffa, to przed nimi bardzo trudny sezon. Wychodzi na to, że defensywę VVV Venlo można łatwo rozpracować, a za tydzień zespół ten zagra w Enschede. Przewiduję grad bramek, bo jeśli ekipa Den Haag potrafi wpisać się cztery razy na listę strzelców (po raz kolejny bez bramki Rydell Poepon), to Tukkers z pewnością powtórzą ten wynik. W szeregach gości udany występ Tjaronna Chery&#39;ego (dwa gole) i na niego radze zwrócić szczególną uwagę w starciu z Twente, bo to wychowanek tego klubu, który chciał coś udowodnić.
Moje propozycje na niedzielę, to AZ Alkmaar i AZ over 2,5. Analizę do tego spotkania uzupełnię informacją o osłabieniach w ekipie SCH. Nie zagra trzech obrońców - środkowy Ramon Zomer (kapitan, 5/0) i Christian Kum (cały czas kontuzjowany) oraz lewy Jukka Raitala (3/0), a także napastnik Matthew Amoah (wciąż bez debiutu w nowych barwach). AZ w optymalnym składzie. Mam nadzieję, że gospodarze potraktują ten pojedynek wyjątkowo poważnie i pewnie wygrają, niekoniecznie najmniejszym kosztem sił. Wspominam o tym, bo Kalmarów czeka za kilka dni mecz rewanżowy z Anży i ze względu na korzystny wynik pierwszego spotkania (0-1), AZ ma szansę.
Odnośnie meczu z udziałem Feyenoordu, to jak wspomniałem, Portowcy wystąpią bez środkowych obrońców, ale jestem pewien, że młody Kongolo sobie poradzi. Zresztą, patrząc na wyjściową 11 na niedzielną konfrontację (Mulder - Janmaat, Martins Indi, Kongolo, Nelom - Leerdam, Immers, Clasie - Schaken, Fernandez, Cissé), to naprawdę nie wygląda to źle. Wręcz przeciwnie, tym bardziej, że właśnie w takim zestawieniu podopieczni Ronalda Koemana rywalizowali z Dynamem Kijów w el. do Ligi Mistrzów, prezentując się bardzo solidnie (wówczas grał De Vrij, teraz zagra 18-latek). Jednak powtarzam, według mnie ta zmiana nie będzie miała większego znaczenia. O potencjale Heraklesa niech świadczy fakt, że na inaugurację zremisowali z Venlo (tym samym, które straciło siedem goli w dwóch kolejnych meczach na własnym obiekcie), a następnie doznali porażki w Alkmaar (1-3, to najniższy wymiar kary, spokojnie mogli przegrać różnicą pięciu, sześciu bramek). W dodatku cały czas nie może grać mózg tej drużyny - pomocnik Marko Vejinovic (w poprzednim sezonie 10 asyst).
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
FC Groningen - PSV Eindhoven 1,52 @Tobet
PSV przegrało inauguracyjny mecz z RKC, ale to był tylko wypadek przy pracy. potem pogrom Rody 5-0, i wygrana w takim samym stosunku w eliminacjach LE. Skład jak i gra drużyny z Eindhoven wygląda naprawdę solidnie. Toivonen, Matavz, Strootman, Mertens, Lens, Wijnaldum czy van Boomel - ci piłkaże naprawdę robią różnicę. W sparingach pokazali naprawdę dobry futbol ogrywając ekipe z Bilbao czy też Benfice. Oglądałem te spotkania i podobała mi się gra PSV. Przed sezonem pokonali także Ajax 4-2 w Superpucharze. Co do Groningen to już tak różowo nie wygląda. Porażka w 1 meczu sezonu z Twnete 1-4, a potem zaledwie remis u siebie z beniaminkiem z Tilburga. Moim zdaniem to PSV jest głównym faworytem do wygrania Eredivisie w tym sezonie, a wygrana z taką ekipą jak Groningen nie powinna być kłopotem.
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
3. kolejke Eredivisie. O 14:30 na Polman Stadion w Almelo staną na przeciw siebie tamtejszy Heracles oraz Feyenoord Rotterdam. Faworytem wydają się być Portowcy. To oni lepiej rozpoczeli sezon i ich kadra wydaje się soldiniejsza. Przed sezon zaliczyli soldine zakupy. W klubie pojawili się m.in. Daryl Janmaat (podstawowy obrońca SCH), Joris Mathijsen (dziś nie zagra) czy Lex Immers (bramkostrzelny pomocnik z Ado Den Haag). Feye straciło w prawdzie najlepszego strzelca Johna Guidettiego oraz podstawowych pomocników El Ahmadiego oraz Bakkala jedank skład wygląda naprawdę ciekawie. W pierwszych meczach sezonu gracze z Rotterdamu ograli na wyjeździe Utrecht oraz zremisowali na własnym stadionie z Heerenven. Heracles słabiutko zaczął sezon. Porażka z AZ i remis ze słabiutkim VVV nie napawają do optymizmu. W dodatku dziś na placu gry nie zobaczymy jednego z wyrożniających się graczy tej drużyny Vejinovica. Przewiduję, że to będzie ostatni sezon tego młodego Holendra w Almelo. Heracles przed sezonem został poważnie osłabiony, szczególnie w denfesywie. Z drużyny odeszli m.in. podstawowy obrońca, który chyba najlepiej prezentował się ze wszystkich graczy defensywnych Breukers (do Twente). Oprócz niego odeszło 2 innych ważnych defensorów, wiekowy, van der Linden oraz Looms. W ich miejsce wg mnie sprowadzono graczy nie tej klasy. Wiemy jak grał Palijc w Wisle. Oprócz niego do klubu przyszli Jeroen Veldmate z drugoligowej Sparty czy Koenders. Uważam, że nie są to w gracze będący w stanie zastąpić Breukersa, van der Lindena oraz Loomsa.
Reasumując, biorąc pod uwagę, stan kadrowy oraz aktualną formę widzę w dzisiejszym meczu wygraną Feyenoordu. Obecenie Heracles gra naprawde słabiutko. Wg mnie zakończą sezon w ostatniej czwórce. Personalia w drużynie Ronalda Koemana wyglądają fajnie. Nie sądze by gracze z Almelo byli w stanie zagroizić dziś Portowcom.
[email protected] Pinnacle
Feyenoord lub [email protected] Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
R 12

remady74

Użytkownik
AZ Alkmaar - Heerenveen under 3,5 @ 1,83

Dziś kończymy 3. kolejkę Eredivisie i na sam początek dnia wpadł mi dość ciekawy typ, mianowicie under w meczu Alkmaar z Heerenveen. Bez wątpienia gospodarze są faworytem, w lidze remis z Ajaxem i wygrana nad Heracles, natomiast goście do tej pory jak na razie jeden punkt. Obie ekipy grają także w lidze europejskiej, więc muszą myśleć o czwartkowych meczach, bo tam sytuacja nie za dobra dla obu ekip. Nie spodziewam się jakiegoś forsowania tempa, i myślę, że nie zobaczymy wielu bramek, więc underek wskazany. Do tej pory AZ zaliczyło w 2 meczach po 4 bramki, natomiast Heerenveen tylko po 2. Statystyki nie grają rzecz jasna, a kurs ciekawy jak dla mnie, więc polecam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Standard vs Mechelen o2.5, 1.66 Pinn 3/10 ✅ 3:2 ;)
Standard w dzisiejszym pojedynku jest sporym faworytem. Dla mnie jednak kursy są nieco zaniżone. Mechelen potrafi na gmatwać czołowym ekipom - dla przykładu remis 3:3 z Clubem Brugge. Over jest najbardziej logicznym typem w tym pojedynku. Oba zespoły dość overowe, a i kurs 1.60+ do pobrania. Gospodarze po wpadce z Zulte 2 pojedynki wygrali i jeden zremisowali. W ubiegłym tygodniu zmiażdżyli beniaminka z Charleroi aż 6:2 i to na ich terenie. Tym razem wracają na swój stadion i kibice spodziewają się ponownie łatwej wygranej co powinno nastąpić, ale jak wspomniałem wyżej nie opłaca się ryzykować po takim kursie. Gospodarze kadrowo wyglądają bardzo dobrze - nie ma poważniejszych braków (porównując kadrę sprzed tygodnia). U gości natomiast zabraknie jedynie Pedersena z zawodników, którzy grali dotychczas (1/0 napad). H2H na korzyść betu, 4 ostatnie mecze to 4 overki. Dzisiaj nie sądzę by mogło być inaczej. Poza tym zauważyłem, że i adqs, który zna się również na Belgii poleca to w swoim temacie to już w ogóle nie mam obaw.
Polecam - później wrzucę coś na wieczór.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
ajax 2K

ajax

Forum VIP
NEC - Twente
Krótko i na temat, ponieważ zostało mało czasu. Widzi mi się dziś strata punktów Twente, ale to troszkę ryzykowny bet dlatego wybiorę bezpieczniejsze opcje. Kursy na Twente rosną ponieważ okazało się, że również Brama nie zagra w dzisiejszym spotkaniu. W ofensywie zabraknie Chadliego, co jest poważnym osłabieniem. Twente jest po czwartkowym meczu w LE i przed rewanżem, więc nie spodziewam się dziś gry na 100%. W dodatku NEC chce się zrehabilitować za wysoką porażkę z Ajaksem i myślę, że im się to uda. Ofensywa Twente troszkę osłabiona, lecz defensywa raczej poukładana. Spodziewam się małej ilości bramek w tym spotkaniu. Oto propozycje:
- NEC (+2) - Twente 1 @ 1.32 ⛔
- Poniżej 3,5 bramek @ 1.38 ⛔
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Standard nie zawiódł, choć troszkę niespecjalnie to wyglądało po 57 minutach ???? Potem worek się rozsypał jak powinien. Lepiej późno niż wcale. Genk planowo wygrał, ileż Waregem może zdobywać tych punktów - szkoda, że się nieco wystraszyłem tego spotkania. Mecz Gandawy z Lokeren z tego co przeczytałem był bardzo ciekawy i grający w 10tkę gospodarze podołali gościom to dla mnie mała niespodzianka. Jak widać Lokeren chce co nieco zarobić na LE i najprawdopodobniej grali rezerwami. W rewanżu przeciwko Viktorii będą mocni.
A na wieczór:
Mons vs Club Brugge 2 (AH 0), 1.69 Pinn 2/10 ✅ 1:3 ????
Kurs bardzo opłacalny. Brugia po świetnym spotkaniu w LE gdzie ograli na Węgrzech silny Debreczyn 0:3 dzisiaj zmierzy się z przeciętną ekipą Mons. Club Brugge jest o klasę lepszą ekipą i spodziewałem się na czystą dwójkę kursu ok. 1.80-1.90, a jak na AH 0 mamy 1.60+ to jest coś wspaniałego i bez większej analizy można pobrać ???? Pomijając żarty, goście dzisiaj bez Larsena (3/0 def.), Meuniera (4/4 mid.) oraz Odjidji (3/1 mid.), poza tym na ławce Rafaelov (4/4 mid.), a także Hogli (3/0 def.) i stąd też taki kurs na zwycięstwo Clubu Brugge. Gospodarze bez: Franquarta (4/1 def.). Jest to jedyna absencja, choć bardzo poważna, bo to filar obrony Monsu. Kadrowo teoretycznie lepiej to wygląda w ekipie gospodarzy, ale wciąż klasowo lepsi są goście, którzy w tym sezonie powinni nawiązać mocniejszą rywalizację z Fiołkami o tytuł. H2H na korzyść Clubu Brugge, ostatnie 6 spotkań na korzyść ekipy z Brugii. Ja to pobieram, bo warto. Kurs atrakcyjny, a goście naprawdę są mocniejsi od Monsu, nawet z taką jedenastką z jaką wychodzą.
Polecam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom