>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Enea Speedway Ekstraligi - 22 kwietnia 2012

Status
Zamknięty.
zgredziu 147

zgredziu

Użytkownik
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszów godz 18,00
Jak ogólnie wiadomo zdecydowanym faworytem tego spotkania są oczywiście gospodarze,którzy zaprezentowali się w pierwszym swoim spotkaniu ligowym na swoim obiekcie rewelacyjnie pokonując wyraźnie Unibax Toruń

Unibax Toruń - 33
1. Adrian Miedziński - 7 (1,0,0,1,2,3)
2. Mateusz Lampkowski - 0 (0,-,-,-)
3. Chris Holder - 10+1 (0,1,3,3,2*,1)
4. Darcy Ward - 9 (2,3,2,1,1,0)
5. Ryan Sullivan - 4 (1,1,1,1,0,-)
6. Emil Pulczyński - 3+1 (2,0,0,1*)
7. Kamil Pulczyński - 0 (0,-,0)

Stal Gorzów Wlkp. - 57
9. Tomasz Gollob - 12+2 (3,2*,2,3,2*)
10. Michael Jepsen Jensen - 5+1 (2*,3,0,-,-)
11. Matej Zagar - 10+1 (1,3,2*,3,1)
12. Niels Kristian Iversen - 13+2 (3,2*,3,2*,3)
13. Krzysztof Kasprzak - 7+1 (2*,2,1,2)
14. Adrian Cyfer - 1 (1,0,0)
15. Bartosz Zmarzlik - 9 (3,3,3,0,0)

Jak widać rewelacyjną formę zaprezentował Niels Kristian Iversen oraz junior Bartosz Zmarzlik. Ogólnie jednak cały zespół stanowił monolit (poza Adrianem Cyferem) Uważam ,że w dzisiejszym spotkaniu z przeciwnikiem jak by nie patrzeć zdecydowanie słabszym niż Unibax wynik powinien być podobny do tego z przed 2 tygodni.

Trener PGE Marmy Rzeszów Darek Śledż nie zamierza robić roszad w składzie. - Dopóki nie wyleczy się Joonas Kylmaekorpi, musi jechać tymi zawodnikami których ma do dyspozycji.
Tor w Rzeszowie cały czas jest w trakcie przebudowy, więc zawodnicy trenują jak na razie tylko w bezpośrednich zawodach (Seniorzy w czwartek mieli półfinały Złotego Kasku) Łukasz Sówka jeździ w Anglii. Według mnie to wszystko zbyt mało jak na wyjazd do Stali Gorzów.

Awizowane składy:

PGE Marma Rzeszów

1. Grzegorz Walasek
2. Maciej Kuciapa
3. Rafał Okoniewski
4. Lee Richardson
5. Jason Crump
6. Łukasz Sówka

Stal Gorzów

9. Tomasz Gollob
10. Michael Jepsen Jensen
11. Matej Zagar
12. Niels Kristian Iversen
13. Krzysztof Kasprzak
14. Adrian Cyfer
Początek spotkania - godz. 18:00
Sędzia: Wojciech Grodzki
---------------------------------------------
Po pierwszych dwóch kolejkach Stal Gorzów zajmuje drugie miejsce w tabeli, zaś PGE Marma przedostatnie. Warto jednak nadmienić, że w drugiej rundzie Enea Ekstraligi rozegrane zostały dwa mecze. Spotkania gorzowian i rzeszowian zostały przełożone na inne terminy.
Moim zdaniem dzisiejsze spotkanie to przysłowiowy mecz do jednej bramki, oby nie nazwać tego dosadniej czyli &quot;Rzeź niewiniątek&quot;
Nie widzę przy obecnych kłopotach z torem Stali Rzeszów i doskonałej dyspozycji Gorzowian innej opcji jak bardzo wysokie zwycięstwo gospodarzy.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Darcy Ward-Patryk Dudek(+3): Dudek @1,54 Millenium✅✅7pkt-10pkt(+3) mega izzi;)

Dudek w świetnej formie jak na razie.Na MotoArenie może nie błyszczał w poprzednich sezonach w lidze,ale w 3 z 4 meczów na tym torze wygrywał bieg juniorski.Dziś jeśli ominą go wypadki losowe to w 1.biegu dopiszemy mu 3 punkty(razem z handi ma już 6 pkt zapasu nad Darcy&#39;m). Apator dziś raczej powinien wysoko prowadzić,na tyle żeby Dudek pojechał z taktycznej.Czyli całkiem realne jego 6 startów.Darcy z kolei u siebie na torze,czyli można się spodziewać kilkunastu punktów.Tyle że jedzie w parze 3 razy z Holderem i raz z Sullivanem-przyznacie,że to nie ułatwi mu zdobywania samych &quot;3&quot;. Kurs może nie zachwyca,ale do dubla u ziemniaka w sam raz.

edit: oczywiście się zagalopowałem z tymi 6 startami Dudka,bo przy rozliczaniu tego zakładu liczy się 5 pierwszych startów.Ale nie zmienia to mojego typu;)
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Rzadko zaglądam w oferty ziemniaczane, ale wobec takiego prezentu nie można przejść obojętnie.
Gdańsk -8 v Bydgoszcz @ 1.4
spotkanie na pewno będzie wyrównane, Buczkowski lubi jeździć w Gdańsku, Emil śmiga doskonale wszędzie. Kostek i Gapa zaprezentowali się przyzwoicie w zeszłym sezonie, a A. Łaguta z pewnością będzie w stanie pokonywać juniorów z Gdańska + Brzozowskiego. Linia wystawiona tragicznie, nie zgodze się z Waszymi typami na Gdańsk, bo kto poza Nickim ma jechać? Chrzanowski? Żaden to pewniak ani lider i to samo można powiedzieć o THJ, chociaż jego umiejętności cenię sobie znacznie bardziej. Bydgoszcz ma skład wyrównany, a i juniorka nie jest skazana na pożarcie bo Szymko i Pieszczek to nie są jacyś potentaci w swojej kategorii wiekowej. Mecz koło remisu, a takie handi to ideał do dubelka.
Gdańsk -8 v Bydgoszcz @ 1.4 ✅
9/10
Totomix

@Levy czemu nic o Bydzi jeszcze nie naskrobałeś? akurat dziś mają podstawy żeby zaskoczyć i poszaleć nad morzem ;) nie przejmuj się tym co Ci ostatnio pisali :p
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Levy może i Dudek pojedzie 6 razy ale co Ci to da? Przecież w naziemnych bukmacherach liczone jest pierwszych 5 startów... Naprawdę ludzie, skoro podajecie jakieś typy, to napiszcie porządną i nie mijającą się z prawdą argumentację, a nie wymyślacie bzdury, że się czytać odechciewa...
Co do moich typów, to podtrzymuje moje poprzednie dwa i dorzucam jeszcze jeden:
Stal Gorzów-Stal Rzeszów(+26) 1 @ 1,85 Tobet⛔
Handicap może i bardzo wysoki ale jak najbardziej do pokrycia. Na samym początku bije się w pierś i przyznaje, że jednak ta Stal Gorzów u siebie potrafi być mocna, co pokazali z Apatorem. Wygrywali większość startów, a nawet jak ich nie wygrali, to zaraz z dziecinną łatwością objeżdżali rywali. Tak więc widać, że mają duży atut w starciu z mocnymi rywalami, a dzisiaj przyjeżdża jedna z najsłabszych ekip ligi więc powinno być jeszcze łatwiej. Jeśli idzie o składy obu ekip i ich porównanie. Stal ma dwóch liderów czyli Golloba i Kasprzaka, który jak widać świetnie się spasował z torem w Gorzowie. Do tego u siebie Puk i Zagar potrafią objechać każdego, a Jepsen Jensen musi po prostu dobrze startować, a wtedy Gollob się nim &quot;zajmie&quot;. Rzeszowianie to Crump, Walasek i długo długo nic. Okoniewski miał poprzedni niezły sezon ale jakoś ja w niego nie wierzę by była to podpora Żurawi. Lee Richardson i Maciek Kuciapa to nie są moim zdaniem zawodnicy na E-lige tylko jak już na I ligę, gdzie mogliby robić dużo punktów. Jeśli chodzi o juniorów, to z czwórki, która dzisiaj pojedzie najlepiej wygląda Bartek Zmarzlik, który w 1 wyścigu powinien o całą prostą wyprzedzić pozostałych rywali. Cyfer spokojnie jest w stanie zrobić na juniorach gości jakieś punkty, bo to jedna z najsłabszych par w lidze.
Dlatego wg. mnie warto tutaj zagrać na gospodarzy z tym wysokim handicapem, gdyż wydaję mi się, że wynik w granicach 60-30 jest tutaj naprawdę bardzo prawdopodobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
rygiel99 12

rygiel99

Użytkownik
Up - to że pojedzie 6 razy to akurat znaczenia nie ma, bo i tak liczy się 5 pierwszych startów, de facto ma 2 punkty zapasu, Emil biegu juniorskiego u siebie wcale przegrać nie musi, po za tym Dudek tak samo ma ciężke biegi, no i jedzie raz z Pepe, drugi raz z AJ, dalej już kto wie.

Ja z milenium wyhaczyłem
Hancock - Łaguta(+3) 2 1.85 ✅
Grisza w pierwszym spotkaniu pokazał ze forme z zeszłego roku raczej utrzymał, dodajać na razie brak zerwanych łacuchów to jest dobrze. Greg bedzie jezdził dalej pewnie w parze z Janowskim, wiadomo lubi holować zawodników, a u siebie Magic chyba się aż tak nie skompromituje jak w ost meczu.
Gorzów - Rzeszów(+24) 1 1.85 ⛔
Jakoś po za Crumpem i troche Walaskiem nie widze że ktoś sporo powalczył z gospodarzami, u siebie na pewno bedą mocni, nie zdziwie się jak bedzie wynik ok 60
Rzeszó juniorów tez nie ma, wiec spory + dla Gorzowa
Holder - PePe(+1) 1 1.75 ✅
Całe dwa punkty więcej, komplet Holdera ze słabym Gdańskiem, jest fajny, ale dziś zosbaczymy na co go naprawde stać. Mimo ze PePe dobrze ost pojechał na MA w ZK to myśle że szanse powodzenia są, tor na pewno będzie inny i już tak łatwo się nie dopasuje :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
J 3,9K

jacques

Forum VIP
UNIBAX Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Gora (0-12.5) 2 @ 1.85 w Betsafe ✅ Bardzo duży handicap. Falubaz nie jest taki słaby. Póki co zawodzą, ale inauguracja sezonu na wyjeździe u beniaminka zawsze jest ciężka, zwłaszcza jak się źle zacznie mecz. Potem remis z bodajże najlepszym obecnie zespołem. Toruń ma dziury w składzie. Davidsson czy Loktajew w porównaniu z Ząbikiem wypadają korzystnie. Juniorka raczej też dla gości. Protasiewicz zdaje się powoli rozkręcać, poza tym jeździ dobrze na Motoarenie. Jonsson to pewniak do dwucyfrówki. Wedlug mnie Falubaz powalczy nawet o zwycięstwo, więc takie handi biorę z pocałowaniem ręki.
Tauron Azoty Tarnów - CKM Wlokniarz Czestochowa H(0 - 16.5) 1 @ 1.65 Fortuna ⛔ Wiele osób zachwycało się występem Włokniarza w Lesznie. Ja do nich nie należę. Jedynie Grigorij Łaguta zrobił duże wrażenie. Reszta pojechała przeciętnie. Zdobyli te 41pkt głównie dlatego, że Unia miała dwie olbrzymie dziury na pozycjach seniorskich (0 pkt w 6 startach!) . Tarnów jest bardzo mocny u siebie. Dwójka liderów, którzy powinni odbierać punkty Griszy, bardzo mocna para juniorska która nie powinna oddać punktów juniorom Częstochowy oraz druga linia, która na swoim torze jest i tak lepsza niż prowadzący parę z Częstochowy. Według mnie Tarnów wygra te spotkanie bardzo wyraźnie, może równie wysoko jako ograł Wrocław.
Stal Gorzów - PGE Marma Rzeszow H(0 - 26)
2 @ 1.90 BetGun ✅
Bardzo duży handicap. Rzeszów jest słaby, ale chyba nie aż tak. Rok temu zdobyli tutaj 39 punktów, a skład w obecnym sezonie jest raczej lepszy (Walasek &lt;&gt; Harris + lepsza juniorka). Crump, Walasek są w stanie zrobić około 25, nawet 30 punktów. Wystarczy, że reszta będzie ogrywać Cyfera + Jensena i powinni przekroczyć barierę 33 punktów.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
wart pogrania również over Emila w Gdańsku. Dodatkowy start na z/z powinien załatwić sprawę. Jeśli on nie pojedzie to Bydgoszcz będzie dostawać, a co za tym idzie dostanie jeszcze jeden start w ramach taktyka. Przegrywać może i powinien tylko z Nicki Pedersenem, z którym powinien spotkać się w porywach 3-krotnie. Do zdobycia 18 oczek, klasa tego zawodnika jest najwyższa także linia 13 punktów jest spokojnie do przekroczenia.
Sajfutdinov over 13 @ 1.8 ⛔
6/10
Bet365
/edit
kocham za takie perełki betsafe. Nie ma się co rozpisywać. Tarnów wygra spokojnie, Janowski pojedzie zapewne za Jamroga dwukrotnie plus bieg juniorski, który musi wygrać. Zengota jeśli zrobi 5 punktów to będzie dużo, ale aż takim optymistą bym nie był w jego wypadku. Grać, grać, grać!! w bet 365 Janowski -4 z Zengotą... ????
Janowski v Zengota @ 1.6 ⛔
10/10
Betsafe
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
co do perełek to bet365 rzucił dość fajna
THJ +2 - Buczkowski 1.57 ⛔
Troche dziwnie ale jak dali to trzeba brac. THJ obok Nikiego lider drużyny z wybrzeża (przynajmniej na własnym stadionie), powinien zakręcić się koło 8-12 punktów + dodatkowe 2 w prezencie od buka. Nie wiem jak sytuacja z Gapą wiec zakładam ze obydwoje będą jechali z zz.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Grigorij Łaguta over 11 @ 1,80 Bet365⛔
Bardzo przyjemna linia na starszego z braci Łagutów. Dzisiaj ma raczej gwarantowane 6 startów, bo rywal o wiele mocniejszy i chyba nikt sobie nie wyobraża faktu, że Unia miałaby nie wygrać mniej niż 10pkt. Z zawodników własnej drużyny, to punktów nie ma mu zbytnio kto zabierać także tu bym się nie martwił. Wiadomo, że jeśli CKM nie chce się skompromitować, to ktoś musi się prezentować na wysokim poziomie i zdobyć dwucyfrówkę, a kto ma to zrobić, jeśli nie lider drużyny? Myślę, że Grisza z takimi zawodnikami jak Madsen, Vaculik będzie bez problemu sobie radził, a i spokojnie powalczy z Hancockiem i Kołodziejem i na te pojedynki zacieram ręce. Wystarczy tutaj przecież 6 razy po 2pkt i bet wchodzi, dlatego moim zdaniem można sobie elegancko zarobić na tym becie.
Wybrzeże Gdańsk-Polonia Bydgoszcz 2 @ 2,05 Bet365✅
Długo się zastanawiałem nad tym typem ale chyba warto takie coś zagrać, a na pewno jest value. Obie ekipy z ZZ dzisiaj, z tym że Wybrzeże dodatkowo osłabione brakiem MadMaxa, który w mojej ocenie spokojnie zrobiłby tutaj około 8-9pkt. Tak na dobrą sprawę to w Wybrzeżu mamy Nickiego, który dzisiaj w okolicach 15pkt się zakręci, potem THJ od którego też oczekuje powyżej 10pkt i dalej długo nic. Chrzanik to jest strasznie chimeryczny i moim zdaniem przereklamowany. Brzoza/Gafurov to ogromna nie wiadoma ale też punktów spodziewać się nie ma co. Juniorzy nieźli ale bez szału. Polonia również ma super lidera w osobie Emila, a za nim powinien być Buczkowski, jest chimeryczny Łaguta oraz zawodzący na wyjazdach Kościecha, który jednak owal w Gdańsku zna bardzo dobrze więc to mu powinno pomóc. ZZ za Gapę, to chyba jednak strata ale myślę, że z ZZ zrobią z 7-8pkt więc nie będzie tak źle. Juniorzy moim zdaniem Polonii lepsi, tyle że to różnica nie jest aż tak wielka i wszystko wyrówna tutaj atut toru.
Mecz zapowiada się na wyrównany więc chyba lepiej pobrać ten wyższy kurs, który moim zdaniem można uznać za małe value.
Edit: Feekus ale złapałeś dobry bet z tym Janowskim i kurs. Sprawdzałem przed chwilą to kurs na Janowskiego spadł z 1,6 na 1,15...
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Oto 5 typów na dziś wartych wg mnie zagrania (po jednym z każdego meczu):

1. Unibax - Falubaz (+8) 1 1.50
Ten typ gram bardzo spokojnie. Unibax jest jednym z faworytów a na MotoArenie jest bardzo silną drużyną. Falubaz po remisie u siebie z Azotami pokazał, że jest w stanie powalczyć ale dziś będą przegrywać minimalnie. Nie sądzę, żeby byli tłem drużyny z Torunia, dlatego tylko +8 pkt jako handi dla Zielonej to dobre rozwiązanie.
2. Unia Tarnów - Włókniarz (+18) 1 1.75
Bardzo kuszący handi na drużynę, która w Lesznie nie dała sobie w kaszę dmuchać przegrywając tylko ośmioma punktami. Jednak Tarnowianie pokazali w pierwszym meczu jak jeździ się u siebie i to samo zrobią dziś w potyczce z Włókniarzem. Szykuje się pogrom.
3. J. Crump (Stal) 10,5 pkt 2 1.50
Jedyny zawodnik, który będzie ratować w tym sezonie honor drużyny na wyjazdach. Australijczyk zawsze jeździ solidnie i jako stary wyjadacz polskiej ligi zna każdy owal w tym kraju. Bezpieczny typ na dzisiejsze spotkanie pomiędzy Gorzowem a Stalą.
4. Unia Leszno - Sparta (+22) 2 1.90
Unia podejmuje u siebie dziś Spartę. Bardzo mocna u siebie lecz jednak z Częstochową zawiodła. Dziś też nie przewiduje pogromu, Hampel potłuczony po ostatnim towarzyskim meczu, za Balińskiego pojedzie Pavlić, który nie wiadomo jak sobie poradzi. Przewiduję wygraną Unii ale na pewno nie więcej niż 14 - 16 punktami.
5. N. Pedersen - E. Sajtfudinov (+1) 2 1.95
Jeżeli Nicki zrobi dziś więcej punktów od Emila to chylę czoła i w ogóle chapeau bas!
Jednak Duńczyk jedzie dziś połamany w specjalnym podwójnym bucie. Kontuzja może uniemożliwić mu płynną jazdę i myślę, że na torze Gdańsku Emil pojedzie lepiej. Typ ryzykowny, Nicki to walczak i fajter a Emil jedzie w kratkę.
AKO: 15,56
stawka: 26,22 zł
Do wygrania: 359,03zł
Wszystkie kursy - wzbmilenium.pl
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tomas H Jonasson - Krzysztof Buczkowski (2-0) 1 1,57 Bet365 ⛔ NC
Emil Sajfutdinov over 13 punktów 1,72 Bet365 ⛔ taśma i zmiana..

Spotkanie w Gdańsku już opisywałem w innym poście. Myślałem, że typ na Gdańsk w tym meczu mi wystarczy.. Ale Bet365 wystawił dwie takie perły z których grzechem było by nie skorzystać. Jeśli chodzi o pierwszą parę to Tomas będzie dzisiaj przy Nickim liderem gospodarzy. Pojedzie na pewno 6 razy natomiast Buczkowski dzisiaj przejdzie chrzest czy na prawdę ma taką formę, że potrafi rywalizować na wyjazdach równie skutecznie jak na stadionie przy ulicy Sportowej 2. Krzysztof pojedzie dzisiaj na pewno 6 krotnie a kto wie? może wystartuje jeszcze jako rezerwa taktyczna gdy Bydgoszczanom nie będzie szło nad morzem.. Jeśli chodzi o Emila to pewnie dzisiaj plecy będzie oglądał tylko Nickiego i może Tomasa wiec linia dość nisko ustawiona jak na lidera drużyny z Bydgoszczy biorąc pod uwagę fakt, że również może pojawi się dzisiaj na torze siedmiokrotnie..
Stal Gorzów - Marma Rzeszów (0-26) 2 1,85 Tobet ✅ :grin:
Tomasz Gollob over 12,5 punktów 1,80 Fortuna ⛔ ????
Jason Crump over 11 punktów 1,72 Bet365
⛔ ????
Jestem chyba jedną z nie wielu osób która pisał przed sezonem o tym, że Stal u siebie będzie istną &quot;niszczarką&quot;. Ale handicap jaki dzisiaj wystawili bukmachery na to spotkanie spowodował iż zaryzykuje i postawie na gości. Goście to nie są nie wiadomo jakie &quot;ogórki&quot; mają w swoich szeregach trzy krotnego Mistrza Świata Jasona Crumpa który dzisiaj na pewno będzie ich filarem. Niech nie których nie zmyli fakt, że Jason ostatnio tak słabo pojechał w Gorzowie ponieważ dzisiaj tor będzie zupełnie inny.. Oprócz &quot;kangura&quot; w drużynie jest jeszcze Walasek, &quot;Okoń&quot; i Richardson który może dzisiaj w końcu odpali? Juniorzy są lepsi na pewno po stronie gospodarzy. Na dodatek maja nie zwykle skutecznych na &quot;Jancarzu&quot; Iversena i Zagara. Do tego jest kapitan Tomasz Gollob który kto wie jak dzisiaj pojedzie? Może zrobi komplet a może zrobi 11 punktów plus 3 bonusy bo będzie młodego Jensena wypuszczał przed siebie? Tak czy tak stawiam na gości z tak wysokim handicapem, over punktowy ich lidera i over punktowy Tomka Golloba ;) a co mi tam? Mimo, że linia na niego wysoka.. :grin:
Unibax Toruń - Falubaz Zielona Góra (0-10) 1 1,83 Bet365 ⛔ ????

Ostatnie spotkanie jakie na dzisiaj wybrałem to spotkanie na &quot;Motoarenie&quot;. To spotkanie jest ogłaszane jako hit.. chyba tylko z powodu kim na chwile obecną jest Falubaz, bo na pewno nie z powodu w jakiej formie są podopieczni Rafała Dobruckiego.. Falubaz po dwóch spotkaniach ma na swoim koncie tylko punkt i to jak szczęśliwie zdobyty. Gdyby nie upadek Vaculika w 14 biegu przed tygodniem to Azoty by wywiozły z Zielonej Góry komplet punktów. Obraz Falubazu pokazuje dobrze to jak jeżdzi ich kapitan, ten upadek w 14 biegu po prostu pokazał na co Piotra stać na chwile obecna.. Ich liderem dzisiaj na pewno będzie Jonsson i ... Dudek który jest w niewyobrażalnej formie. Nie wiem czego spodziewać się po Jonasie i Holcie... o Protasiewiczu już chyba wystarczająco dużo napisałem.. Nawet go jak pojechał ostatnio w &quot;połówce&quot; Złotego Kasku nie zmienia jak na razie mojego zdania na temat jego obecnej formy.. Jeśli chodzi o gospodarzy mają bardzo mocny skład. Tak na prawdę para juniorów w Toruniu zawsze może &quot;odpalić&quot; a jedyną dziurą może być Karol ale wcale nie musi tak być.. Reszta składu czyli trzech Australijczyków i do tego Adrian to mocne punkty drużyny z Torunia dlatego stawiam, że dzisiaj wygrają minimum 51-39 choć ja stawiam na wynik w granicach +16/18 punktów dla gospodarzy..
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
w oczekiwaniu na sportingbetowe h2h wybrałem jeszcze kilka zdarzeń z bet365, które nadają się jako tako do gry.
Jeden z pewniejszych zakładów. Rudy będzie bronił honoru drużyny i podbijał sobie stan konta za zdobyte punkty. Z każdym może nawiązać walkę, według mnie Zagar czy Iversen nie powinni Gingerowi zagrozić nawet u siebie. Przy rezerwie taktycznej, gdzie zostanie wystawiony na 100% wystarczy 6 x 2pkt, ale czy wierzy ktoś, że Jason nie wygra żadnego biegu? Kurs bardzo fajny, ryzyko minimalne.
Crump over 11 @ 1.72 ⛔
7/10

z tego samego spotkania i od tego samego buka decyduje się na under 7 Okoniewskiego. Zawodnik, który miewał dobre występy w zeszłym sezonie, jednak nie widzę dziś sposobności na kim mógłby zrobić punkty? Kasprzak, Iversen, Zagar, Jensen, Zmarzlik - wszyscy na swoim torze znacznie lepsi od tego co Rafał teraz prezentuje.
Okoń under 7 @ 1.72 ⛔
4/10

Ostatnim z zakładów z bet365 jaki proponuję to Ward +1 z Dudkiem. Darky genialna forma, własny tor. Mianowany nieco na wyrost hitem kolejki mecz na MA może zakończyć się strzelaniem do jednej bramki, a Australijczyk powinien odegrać kluczową rolę w tej batalii. Dodatkowy start Dudkowi nic nie powinien dać, dlaczego? Nie zapowiada się, aby powalczył z kimś z trójki Australijczyków, a i Miedziak powinien pokonać Duzersa. Ward powinien tracić punkty jedynie na Crispym co też wcale nie jest takie oczywiste. Pierwszy bieg powinien Patryk Wygrać? Jakoś nie jestem do tego przekonany, bo Emil może być lepiej spasowany przed zawodami do toruńskiego owalu, zatem typ na Warda i kurs 1.83.
Ward +1 v Dudek @ 1.83
5/10
Bet365

/beznadziejnie...
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Iversen-Walasek: Walasek @2,30 Betsafe po 11 pkt i zwrot

Walasek w parze z Kuciapą,Iversen z Zagarem. Już widać sporą różnicę.Walasek w czwartym starcie pojedzie w parze z juniorem,natomiast Iversen z Gollobem i Crumpem w 13 biegu.Walasek oczywiście pojedzie również z rezerwy taktycznej,czyli jeden bieg więcej. Bezpośrednio spotkają się na pewno 1 raz w 5 biegu. PUK na razie w super formie,ale myślę że ma dużo cięższy układ biegów niż Greg. Walasek obok Crumpa to powinien być drugi najlepiej punktujący z Żurawi.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Do rzeczy:
Piotr Protasiewicz under 9,5 1,85 Milenium ✅
Linia za wysoka zważywszy na formę Piotra, nie ma co się sugerować jego wynikiem w ZK, on tam jechał sprężony w przeciwieństwie do znacznej części pozostałej stawki. Tor śmiem twierdzić był inny niż na lidze, patrząc na czasy wyścigów i obsadę turnieju, w której bodaj nie było miejscowych. Liczy się pierwszych 5 startów, więc raczej będzie ok.
Gorzów - Rzeszów 0-24,5 2 1,85 efortuna ✅
Fajna linia, była i jest jeszcze wyższa, ale z kolei najwyższa z ziemniaków. Ten mecz już opisywałem wcześniej kontrargumentując Zgredzia, dla mnie powinien pojechać Zmarzlik razy 5, a pozostali... sam nie wiem. Przeczucie + wyniki z ubiegłęgo sezonu sugerują tutaj max kilkunastupunktową wygraną.
Leszno - Wrocław 0-20,5 2 2,00 efortuna ✅
Podobna sprawa, Leszno jak na razie mnie nie przekonało, a Wrocław ma za sobą tylko baaardzo trudne zawody w Tarnowie. Nie ma co nad tym rozmyślać, za dużo juniorów w składzie Byków żeby był aż taki blamaż, moim zdaniem Sparta wyjdzie z 35.
Krótko dzisiaj, bo mi się spieszyło. Nie oznacza to jednak że typy są nieprzemyślane, po prostu starałem się jak najkrócej streścić swój tok rozumowania.
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Widzieliście ciekawe zakłady handicapowe w Betgun?
np.
Leszno-Wrocław- handicap: 0-24 1,90 10,00 1,90
Leszno-Wrocław- handicap: 0-22 1,80 10,00 2,00
Leszno-Wrocław- handicap: 0-20 1,65 10,00 2,25
Mało który bukmacher oferuje takie zakłady, ja wybieram zdecydowanie:
Toruń-Zielona Góra- handicap: 0-14 2 1.75
Wiadome, że Zielona Góra na wyjeździe to inna drużyna, jednak liczę, że doświadczony PePe wkońcu się spasował, Jonsona stać na 10 pktów +, a Rune Holta jedzie w swoim niedawnym domu, dodając, że ma nóż na gardle, niepewną sytuację to musi dziś pojechać przyzwoicie. Dodając Dudka, który prawdopodobnie pojedzie więcej niż 4 razy to liczę, że Falubaz powalczy.

W Betsafe masz +12,5 za 1.85 ...
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Jednym z ciekawszych zakładów na dzisiejszy wieczór będzie zwycięstwo Torunian nad cieniującym Falubazem. Roszady w składzie, tym razem Krzysiek Jabłoński out, a za niego Holtański, a naprzeciw kolektyw z grodu Kraka. Znów zapowiada się dominacja miejscowych i to niepodważalne. Dlaczego? Loktajew na pewno nie powtórzy tego co jechał w poprzednim meczu, każdy punkt będzie sporym zaskoczeniem. Forma Holty i Jonasa pozostawia wiele do życzenia, a wątpie by byli w stanie coś ugrać przeciw Australijczykom i Miedziakowi. Protasiewicz i AJ? Ciężko ich widzę, bo jednak handicap własnego toru to spora przewaga Torunian, na którym nie powinni przegrać żadnego spotkania na przełomie całego sezonu. O Dudku już wspominałem przy okazji typu z Wardem i chyba nie ma co więcej pisać. Widzę wynik w granicach 53:37 także handi -10 z sb wygląda dosyć dobrze.
Apator -10 @ 1.875
7/10
Sportingbet
 
N 149

nati1234

Użytkownik
Piotr Protasiewicz powyżej 8 bet365 @1,70
W 6 biegach ciężko będzie nie zrobić 9 pkt. Dziś będzie się liczył Pepe AJ i może jakieś punkty dowiezie Holtański Dudek pare oczek dorzuci. Davidsson bez maszy od Hancocka jest nikim na polskich torach ... Widzę tu 6 biegów Piotrka i przynajmniej 10pkt
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wyniki dzisiejszych spotkań:
  • Gdańsk-Bydgoszcz 43-47
  • Leszno-Wrocław 52-38
  • Tarnów-Częstochowa 50-40
  • Gorzów-Rzeszów 53-37
  • Toruń-Zielona Góra 39-51

Jeśli ktoś chce się podzielić swoimi pomeczowymi spostrzeżeniami, to oczywiście może to zrobić, ale proszę pamiętać, że posty które są przechwałkami, obrażającymi innych użytkowników czy zawodników są NIEDOPUSZCZALNE.
Typy proszę podsumowywać w oryginalnych postach, a nie poprzez cytowanie ich w nowych postach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom