>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

3. kolejka Ekstraklasy (31.07 - 3.08.2015)

Status
Zamknięty.
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Górnik Łęczna - Legia Warszawa
TYP: N.Nikolic GOL
Kurs: 2.8 ✅
Na ten mecz najciekawszym typem wydaje mi się to że bramkę zdobędzie Nikolic. Węgier serbskiego pochodzenia dobrze wpasował się w drużynę ze stolicy. Bramkę zdobył w każdym z ostatnich 4 meczów (licząc z ostatnim, niedokończonym meczem z Kukesi). Co prawda, Górnik Łęczna bardzo dobrze rozpoczął rozgrywki dwoma zwycięstwami, co zapewne jest głównym powodem tak wysokiego kursu na gości, jednak Legia zaczęła ligę jeszcze lepiej. Wystarczy powiedzieć że w dwóch spotkaniach strzelili 9 goli. Jestem wręcz pewien że Legia strzeli dzisiaj przynajmniej bramkę, a teoretycznie pierwszym zawodnikiem do strzelania goli powinien być napastnik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Termalica
Śląsk @ 1.76
✅

Dla mnie to bet dnia, Termalica jest mega słaba i poleci z ekstraklasy z hukiem. Śląsk jest o klasę lepszą drużyną, do tego dziś grają przed własną publicznością, przed którą potrafią grać piłkę miłą dla oka. Według mnie pewne 3 pkt dla Wrocławian, którzy już za pewne zapomnieli o porażce w Goteborgu i mogą zająć się tylko i wyłącznie pojedynkami ligowymi. Śląsk do tej pory po dwóch kolejkach bez zwycięstwa, dziś jest najlepszy moment aby zgarnąć pierwsze 3 pkt w tym sezonie i to przed własną publicznością. Dla odważniejszych warto również spróbować handi -1.5 ✅.
POLECAM ! ????
 
trcd 20

trcd

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin 1 2,30 @ Betano⛔⛔⛔
Mimo ostanich oslabien Jagi (Dzalamidze, Tuszynski) to sa dalej foworytami w meczu z Lubinanami. Jest Vasijev, Gajos, Grzelczak, mlody Swiderski, Sekulski i jeszcze paru innych co potrafia strzelac. Lcze w tym meczu na nos Probierza ze dobierze taki sklad na ten mecz ze wygraja ze slabo spisujacym sie zaglebiem. Zaglebie gra narazie jak gra czyli slabo. Zdobyli 1 pkt tylko ze slao jak narazie grajacym Podbeskidziem i przegrali po slabej grzej z Korona. Mysle ze Zaglebie dla Jagieloni teraz latwym przeciwnikiem w zdobyciu 3 pkt biorac pod uwage to ze Lubinki w Bialymstoku niewygraly przez 10 lat. I jeszcze jeden argument za Jagielonia ze w towarzyskim spotkaniu ostatnio wygrali 4;0.

Śląsk Wrocław - Termalica B.B. Nieciecza 1 1,70 @ Betano✅✅✅
Tu Slask musi zdobyc 3 pkt z takim przeciwnikiem jak Termalica ktora po awansie gra straszny piach i niewidzie jakos dlanich dobrej przyszlosci w kolejnych meczach. Slask po dobrym mecze z Pogonia raczej sobie poradzi spokojnie z dzisiejszymi goscmi.

Górnik Łęczna - Legia Warszawa over 2,5 2,00@ Betano⛔⛔⛔
Tu Betano zrobilo fajny prezent z tym kursem spodziewalem sie gdzies w okolicach 1,6 a tu prosze 2. Dlaczego dlamnie to taki pewniak ?Wystarczy zobaczyc sklad Legii Nikolic, Privovic, Kucharczyk, Duda, Zyro wiec ma ktos strzelac tam bramki i pewnie zas nastrzelaja jak ostanio sa w formie to widac. Ale tez traca bramki jak ze slabym Botsami, teraz z Kukusi a w Lecznej ktora jest tez w formie i ma ktos tam strzelac taki kurs z typem trzeba brac w ciemno. Odwazniejsi moga pograc takze over 3,5.
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Górnik Łęczna - Legia Warszawa
Legia @ 1.78
✅


Pozwolę sobie już napisać że Śląsk na plus, bo mamy 77 minutę i prowadzenie 2:0 i zero zagrożenia ze strony Niecieczy także powyższy typ jak najbardziej na ✅ .
Więc dlaczego warto stawiać dziś na Legie?
Ponieważ mecz z Górnikiem będzie ważniejszy dla drużyny i trenera od tego czwartkowego z Kukesi - bo Legia jest już w IV rundzie, a czwartkowe spotkanie to tylko formalność, biorąc pod uwagę to że Legia dostanie walkowera za to co działo się w Albanii.
Łęczna wygrała dwa pierwsze spotkania więc to i tak za dużo jak na nich, dziś przegrają z drużyną ze stolicy, co nie będzie dla nich żadnym wstydem.
Legia doznała tutaj dosyć bolesnej porażki w grudniu 2014, którą zawodnicy i Berg na pewno pamiętają i dziś będą chcieć za wszelką cenę wyrwać 3 pkt.
Kolejny argument to porażka Lecha w Krakowie, czyli głównego rywala Legii.
Legia się rozkręciła, dobra gra w Albanii, wcześniej wysokie zwycięstwa ligowe z Podbeskidziem i Śląskiem.
Kurs zdecydowanie zachęca i zamierzam z tego skorzystać ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Górnik - Legia

W Łęcznej podoba mi się bts.Oba zespoły bardzo dobrze weszły w sezon.Górnik może nie gra jakiejś super piłki ale są skuteczni,mimo nie wielu okazji strzelają te bramki.Defensywa w miarę solidnie się spisuje ale tak naprawdę jeszcze nie miał kto jej dobrze przetestować,dzisiaj zagrają też bez Mierzejewskiego.Komplet punktów po dwóch kolejkach na pewno daje komfort psychiczny przed spotkaniem z Legią i spodziewałbym się tutaj ciekawego meczu.
Legia jest w gazie,spotkanie z Kukesi nie kosztowało może ich zbyt wiele sił ale dużo zależy od tego jak legioniści podejdą do tego spotkania od sfery mentalnej po tym meczu z Albańczykami.Rok temu przyjechali do Łęcznej po łatwe zwycięstwo a dostali 3:1 i zagrali katastrofalnie w obronie.Dzisiaj zagrają bez Jodłowca,który jest jednak pewnym punktem zespołu a za to z bezproduktywnym Masłowskim.Z przodu Legia jest mocna,Nikolić wali bramy,ma wsparcie zespołu i dostaje sporo piłek.Obrona za to lubi się czasem zdrzemnąć dlatego bts jest dla mnie dobrą opcją.

BTS @ 1,97 ⛔
Ónibet
 
mizeriowy 112

mizeriowy

Użytkownik
Górnik Łęczna - Legia Warszawa ✅
Typ: 2 @1,763 Pinnacle
Miałem tego nie ruszać, ale jednak zagram. Legia awans w LE ma właściwie pewny, więc to dobry moment, żeby mocnym składem zebrać 3 punkty. W ostatnim meczu ze słabym Zabrzem gospodarz oddał zaledwie 2 strzały, a w obu ostatnich meczach krótko utrzymywali się przy piłce. Myślę, że legia też nie pozwoli im za wiele pograć i będzie kontrolować piłkę przez znaczną większość czasu i stworzy sobie o wiele więcej sytuacji niż zespół z Łęcznej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
trcd 20

trcd

Użytkownik
Korona Kielce - Ruch Chorzów 1 2,08 @ Winmasters⛔⛔⛔
No i na zakonczenie 3 kolejki jedziemy do Kielc gdzie Korona zmierzy sie z Chorzowskim Ruchem. Kielczanie sa tu faworytem no ale jak pokazaly juz te pierwsze kolejki w naszej kopanej lidze niema zbytnio jako takich fawarytow no moze oprócz jak dotad Legii co wygrywa wszytko. Korona jak narazie jest duzo niespodzianka ekstraklasy po wygranych z Jaga i Zaglebie sa na podium i po dzisiejszy meczu powinii tam byc dalej. Ttak grajaca Korona jak do tej chwili powinna sobie poradzic z tak grajacym slabo Ruchem, no ale to jest ta nasza kochana ekstraklasa i moze zdarzyc sie wszytko jednak licze na zwyciestwo Koroniarzy.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Korona Kielce - Ruch Chorzów
Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1.64

Patrząc na tabelę i pompowanie ze strony mediów to Korona wydaje się być lekkim faworytem przed tym meczem. Ale hola hola, Ruch w ostatniej kolejce pokazał że mimo słabszej dyspozycji potrafią się spiąć i wygrali z Piastem 2:0. Dlatego Ruch przyjedzie na Ściegiennego uskrzydlony ostatnim zwycięstwem i dzisiaj myślę że jest w stanie powalczyć nawet o zwycięstwo. Ogółem w ekstraklasie będzie to 16. mecz tych klubów. Korona wygrała 5 meczów, 4 zremisowała i 6 przegrała, gole 14-20 dla Ruchu. W Kielcach chorzowianie są też lepsi: 4 zwycięstwa, 2 remisy i 2 wygrane kielczan, bilans bramek 8-12 dla Niebieskich. Dla mnie 50/50 i nie ma się co napalać na Koronę, dla której pierwsze mecze mogą okazać się słomianym zapałem. Poniedziałkowe spotkanie rozgrywają kluby, które przed rozgrywkami zgodnie umieszczano w dole grupy spadkowej. No i to nie jest moje zdanie, tylko zdanie ekspertów od polskiej piłki. Dlatego Korona wcześniej czy później złapie zadyszkę i być może w ten upalny poniedziałek się to stanie. W poprzedniej kolejce typowałem na under 2,5 w meczu Ruchu z Piastem i weszło bez problemu, dzisiaj tym samym tropem idę. Mecz walki i dużo nieskuteczności po jednej i po drugiej stronie, tak to widzę.
Na mecz z Koroną jedzie spora ilość kibiców Ruchu, którzy będą zdzierać gardła dla &quot;niebieskich&quot;. Chętne osoby muszą dzisiaj zapewnić sobie własny transport, gdyż zabrakło już miejsc w autokarach szykuje się inwazja w Kielcach!

 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Na mecz z Koroną jedzie spora ilość kibiców Ruchu, którzy będą zdzierać gardła dla &quot;niebieskich&quot;. Chętne osoby muszą dzisiaj zapewnić sobie własny transport, gdyż zabrakło już miejsc w autokarach szykuje się inwazja w Kielcach!
Inwazja będzie na Białystok gdzie Niebiescy wstawia sie w komplecie 2 tysięcy ???? Na dzisiejsze spotkanie Ruch posiada tylko 715 biletów i troche jeszcze zostało do rozprowadzenia pewnie ze względu na fakt że spotkanie rozgrywane jest w poniedziałek.

Korona Kielce - Ruch Chorzów
Typ: Ruch Chorzów X2
Kurs: 1.75
Stawka: 5/10
Bet365
1:2 ✅✅✅

W obydwóch ekipach sporo sie działo przed rozpoczęciem nowego sezonu przede wszystkim przez fakt że stracili swoje największe gwiazdy które gwarantowały jakość i punkt w zeszłym sezonie. Korona straciła z podstawowych zawodników V.Cerniauskasa( 35m) , P.Golańskiego (31m +1g), J.Kiełba (34m+9g), O.Kapo (27m+7g), Leandro ( 23m+1g) oraz L.Carolsa (15m+5g) przy czym postawili głównie na zawodników z rezerw czy z niższych lig przed stratem ligi przez wszystkich ekspertów wymieniani jako główny kandydat do spadku i doręczyciel punktów jednak zaskoczyli wygrywając dwa pierwsze spotkania z Jagiellonia 3:2 która przyjechała trzecim składem jak to sie popularnie mówi oraz wyjazdowe zwycięstwo z Zagłębiem 0:2 mimo że Lubin ich ciśną oni potrafili przy dużym szczęściu wykorzystać w 100% swoje okazje które wypracowali. Ruch Chorzów natomiast stracił dwóch ważnych zawodników G.Kuświka (35m+14g), F.Starzyńskiego (36m+8g) kolejni to według mnie zawodnicy którzy walczyli ale poziomem i forma nie błyszczeli w zeszłym sezonie i osobiście nie traktuje tego jako szkode mowa o B.Babiarzu (36m+1g) oraz J.Kowalskim (33m+3g). Niebiescy w ich miejsce już mają zmieników Kuświka zastąpi sprowadzony w zeszłym tygodniu M..Stępiński który związał sie z Ruchem 3 letnim kontraktem i jak mówi wreszcie będzie mógł wykorzystać w 100% swoje możliwości ponieważ będzie występować w ataku jak na napastnika przystało, a nie jak to miało miejsce w Wiśle na skrzydłach. Filipa Starzyńskiego już godnie zastępuje młody zawodnik który w końcu dostał prawdziwą szanse Lipski widać w tym zawodniku spory potencjał. W miejsce Babiarza jest juz dwóch zawodników którzy będą walczyć o to pozycje młody Urbańczyk z których Niebiescy wiąrzą spore nadzieje oraz sprowadzony doświadczony M.Iwański który jednak potrzebuje jeszcze 1/2 tygodni by wrócić do optymalnej formy no i luka na skrzydle po Kowalskim zostaje zmontowana Tomaszem Podgórskim który lada chwila powinien wskoczyć do składu. Niebiescy sezon rozpoczeli od porażki z Łęczną 0:2 bo usypiającym pojedynku z obydwóch stron następnie przyszło zwycięstwo już w lepszym stylu w mini derbach z Piastem 2:0 i wreszcie napastnicy za czeli strzelać bramki mowa o Viśni oraz Efirze. Kielce dla Niebieskich w ostatnich sezonach sa gościnne więc liczę na zwycięstwo ale dla bezpieczeństwa zagram podwójną szasne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Korona Kielce vs Ruch Chorzów 1:2 (1:1)
Over 10.0 @ 1.83 bet365 ✅ 15​

Ostatnie spotkanie 3 kolejki. Korona skazywana na początku sezonu na porażki, odeszło wielu czołowych piłkarzy pokazuje, że jednak nie będą dostarczycielami punktów, a waleczność nie zależnie od kadry w ekipie pozostała. Dwa mecze 6 punktów dobry start.
Z drugiej strony do Kielc przyjeżdza Ruchu, który podobnie jak Korona osłabił się mocno przed sezonem. Tutaj start nie był tak okazały, porażka u siebie z Łęczną, a potem wygrana z Piastem to nie najgorszy start.
Ciężko dzisiaj wyrokować co się stanie, kto wygra, ja idę w stronę rożnych.
H2H między tymi drużynami pokazuje, że pada sporo rożnych:
13, 11, 12, 9 - ostatnie 2 sezony.
Dlatego proponuję na dzisiaj over 10.0, kursy wskazują faworyta w Koronie, jednak nie jestem co do tego przekonany i bliżej mi do X2, ale jak piszę, gram rzuty rożne.

Przewidywane składy:
Korona Kielce:
Zbigniew Małkowski - Vladislavs Gabovs, Piotr Malarczyk, Radek Dejmek, Kamil Sylwestrzak - Paweł Sobolewski, Aleksandrs Fertovs, Vlastimir Jovanović, Marcin Cebula, Siergiej Pilipczuk - Michał Przybyła.
Ruch Chorzów: Matus Putnocky - Martin Konczkowski, Michał Koj, Rafał Grodzicki, Paweł Oleksy - Roland Gigołajew, Łukasz Surma, Maciej Urbańczyk, Marek Zieńczuk - Patryk Lipski - Eduards Visnakovs.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Korona Kielce - Ruch Chorzów godz. 18:00 (transmisja Eurosport 2)

Kursy na Ruch rosną co mnie cieszy i zamierzam to wykorzystać. Spotykają się wyrównane drużyny, Korona skazywana na spadek, która zdobywa max możliwych pkt zagra z Niebieskimi, którzy w 3 ostatnich spotkaniach tych drużyn nie przegrała, ponadto mam w pamięci bardzo dobre wyniki wyjazdowe w grupie spadkowej bez straconej bramki Chorzowian. Moim zdaniem Korona nie udźwignie ciężaru w postaci faworyta dzisiejszego spotkania, obie drużyny na wszystko stać, także tak wysoki kurs na Ruch śmiało spróbuję. To jest nasza ekstraklasa, tu każdy z każdym może wygrać plus dobra dyspozycja Ruchu z Koroną oraz spotkania na wyjazdach dają podstawy, aby typ wszedł. Póki co serie się sprawdzają (brak wygranej gospodarza w meczu Lechia - Pogoń, wyjazdy Cracovii).

Ruch @ 3.95 betano ✅
x2 @ 1.70 betano ✅
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
Moje staty Ekstraklasa 2015/16: 5 zakładów: 3 wygrane, 0 zwrotów, 2 porażki. 25 jednostek zagranych. Profit +5,60.
03/08/2015 18:00 CET
Korona Kielce - Ruch Chorzow over 2.5
2.31 (Pinnacle)
5/10
Spotkania Korony dotychczas są mocno ofensywne - 3:2 z Jagą i 0:2 z Zagłębiem, gdzie Zagłębie zmarnowało kilka dogodnych sytuacji. Dla mnie bramkarz i obrona powinny być mocno chaotyczne i można liczyć, że będą popełniać błędy.
Ruch dotychczas przegrał i wygrał wynikiem 2:0/0:2. W drużynie w wakacje doszło do kilku roszad i na obronie nie ma doświadczonego Malinowskiego, a gra Koj, który był za słaby na Pogoń, a obecnie pokazuje, że Ruch to za wysokie progi na niego.
Myślę, że ten mecz będzie chaotyczny, niska jakość poziomu, ale zrodzą się z tego bramki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
Wszyscy wiemy jak Ruch zagrał w pierwszym meczu sezonu (szczególnie w pierwszej połowie) i na dodatek u siebie. Teraz czeka ich pierwszy wyjazd i to co &quot;zatrybiło&quot; od tamtego czasu, dzisiaj jest wielką niewiadomą. Owszem, wygrali z Piastem lecz ten sam Piast tydzień wcześniej w meczu ze słabiutką Termalicą oddał zaledwie dwa celne strzały. Visnjakovs w Ruchu strzela &quot;raz na ruski rok&quot;. Zmiennikiem dla niego jest Efir, który pomimo formy pierwszego napastnika zalicza ostatnie 10-30 min. meczów. Korona jest w formie. Nie sprawia im trudności zdobywanie bramek nawet na wyjazdach chociaż celnych strzałów oddają jak na lekarstwo. Myślę, że ta skuteczność Korony, którą pokazują już od meczów sparingowych, forma strzelecka Przybyły (5 bramek w ostatnich meczach sparingowych i ligowych) czy Pylypczuka (3 bramki) mogą okazać się decydujące. Ruch nie posiada takich &quot;asów w rękawie&quot;.
Korona - Ruch 1 @ 2,20 (totolotek)⛔⛔⛔ 1:2
Korona wygra różnicą dwóch bramek @ 6,75 (sts)⛔⛔⛔
 
grzesio 74K

grzesio

Forum VIP
Posiada ktoś powtórki lub linki do powtórek do bramek z meczu Korony ?
Z tego co słyszałem od osoby oglądającej w Tv to dwie bramki Ruchu ze spalonego padły.
Korona co swoje sytuacje miała w drugiej połowie do dramat - bardzo dobre interwencję bramkarza Ruchu lub tragiczne rozgrywanie piłek w pobliżu pola karnego Ruchu przez Koronę.
Trytko słaba zmiana - poza jedną główką słaba gra dzisiaj.

edit: na serwisie ekstraklasa.tv będzie skrót.
Pierwsza ok, druga spalony.
 
qn7 159

qn7

Użytkownik
Trytko słaba zmiana - poza jedną główką słaba gra dzisiaj.
Akurat on zawsze &quot;gra&quot; słabo, on nic nie potrafi, ma problemy nawet z bieganiem.. Ja nie wiem jak przy obecnych problemach finansowych można było z nim podpisać nowy, roczny kontrakt przecież to są pieniądze wyrzucone w błoto, on jest piłkarską kaleką.

Sędzia boczny po tym spotkaniu przez najbliższy czas nie powinien sędziować w ekstraklasie, bo to co zrobił, a raczej czego nie zrobił przy drugim golu dla Ruchu to porażka !
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Pierwsza bramka i tam wydaje mi się,że spalonego nie było.
Co do drugiego gola dla Niebieskich to jak widac post wyżej minimalny spalony którego ciężko pokazać bo to są cm...
A tak pół żartem pół serio sędzią był Bartosz Frankowski z Torunia a jak wiemy Ruch&amp;Elana;)
Korona sama sobie winna,że stracili pkt w tym meczu bo okazji mieli naprawdę dużo w drugiej połowie. Do 30 metra przed bramka Ruchu wszystko wyglądało ok natomiast samo wykończenie akcji lub ostatnie podanie pozostawiało wiele do życzenia.
Taka ta Nasza liga właśnie jest.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom