>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka Ekstraklasy 20.08-22.08.2010

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Lech Poznań - Cracovia Kraków

Analiza :
Chyba wielu było pesymistów, którzy sądzili, że poznańska ekipa przegra mecz na Ukrainie. Nie było w tym nic dziwnego; sam podobnie uważałem, jednak jak się później okazało, Lech mimo wszystko wygrał ten mecz i ma pewną zaliczkę przed meczem rewanżowym. Wygląda na to, że &quot;Kolejorz&quot; powoli się rozpędza i być może zacznie grać przynajmniej podobnie do tego, co prezentował w poprzednim sezonie. Zawodnicy Cracovii w szczególności skupią się na Sławomirze Peszko, o czym mówił już trener, jednak jeden zawodnik meczu nie wygra. W Lechu występuje jeszcze kilku innych zawodników, którzy są równie dobrzy, jak Peszko (mowa chociażby o Wichniarku, który powoli zaczyna grać coraz lepiej, Manuel Arboleda, który strzela bramki, mimo, że jest obrońcą [...]). Sytuacja Lecha wydaje się być ciężka, gdyż nie wygrali jeszcze w tym sezonie ligowym. Właśnie to powinno zmobilizować zawodników do jeszcze lepszej gry i do tego, że przyszła pora na odniesienie pierwszego zwycięstwa.
Aktualnie drużyna z Krakowa zajmuje ostatnie miejsce. Jej sytuacja nie jest najlepsza, do tego śmiało można powiedzieć, że tej ekipie brakuje trochę szczęścia. O ile mecz ze Śląskiem Wrocław (przegrany 2:3) można uznać za trzymający w napięciu do samego końca i z pewnym przymrużeniem oka przyznać, że ekipie ze Śląska należało się zwycięstwo, to meczu z Legią nie można tak potraktować. Cracovia w tym meczu prezentowała się nie najgorzej, jako pierwsi zdobyli bramkę i wydawało się, że to ekipa z Warszawy będzie w poważnym dołku, a mówiono o nich, iż będą walczyć o mistrzostwo. Zawodnicy Legii jednak pokazali, że nie zapomnieli, jak gra się w piłkę nożną. Zdobyli pierwszą bramkę i wszystko wskazywało na remis w tym spotkaniu. Jednak tuż w samej końcówce bramkarz Cracovii był nieco rozkojarzony i Legia zgarnęła trzy punkty. Nie ma co tutaj pisać, czy było to sprawiedliwe, czy też nie, taki właśnie jest futbol - trzeba walczyć do samego końca, nawet, gdy praktycznie mecz już się zakończył. W dzisiejszym meczu widzę tylko jednego faworyta - Lech Poznań - który zaczyna grać coraz lepiej i miejmy nadzieję, że już w dzisiejszym spotkaniu to pokaże.
Mój typ : Lech Poznań
Kurs : 1,65
Bukmacher :
 
jamesramires 0

jamesramires

Użytkownik
Ja tak po kolejce chcę coś tutaj przywołać codo Lecha Poznań i jego piłkarza Sławka Peszki ???? Otóż ten o to moim zdaniem słabiutki zawodnik tydzień temu płacze po remisie z Arką że murawa nie równaże koncert Stinga itp itd.Chłopak miał bodajże 2 setki i posłał piłke daleko obok bramki ???? Dziś ta sama murawa przeciwnik myślę nieco lepszy od Arki i co da sie 5-0.Także panie Sławku trzeba wziąść sie do roboty i strzelać jak dzisiaj bo murawa taka sama dla gospodarzy jak i gości.Trzeba zasuwać bo okrzyknęli Cie gwiazdą po 3 dobrych spotkaniach a teraz spuściłes z tonu ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No dzisiaj Peszko grał zdecydowanie lepiej. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na wynik - wystarczyło jedno zwycięstwo (z Dnipro) i od razu zawodnicy &quot;Kolejorza&quot; zaczęli grać lepiej. Dzisiaj pokazali wszystkim tym, którzy sądzili, że Lech nie powtórzy sukcesu z zeszłego sezonu, że oni również będą liczyć się w walce o końcowy sukces w Ekstraklasie. Na zupełnie innej półkuli znajduje się Cracovia Kraków, która w tym meczu nie miała nic do powiedzenia. O ile dwa poprzednie mecze przegrała po walce i (być może) niesłusznie, to teraz wszystko było widać, jak na dłoni, gdzie ich miejsce; przynajmniej do tej pory.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Po prostu odzyskali wiarę w własne umiejętności. Wygrane cieszę i zgrywają zespół. Jak się zwycięża nie to nie ma do siebie pretensji i kończą się kłótnie. A to wpływa w dużym stopniu na grę. Mam nadzieję że w czwartek uda się awansować Lechowi bo tego ta drużyna potrzebuje.

Co do Cracovi to szkoda mi jej. Tak naprawdę mają najgorszy początek sezonu zagrali już z Sląskiem gdzie swój bardzo dobry mecz zagrał Diaz. Później Legia i strata bramki w ostatnich minutach. A teraz pogrom od Lecha uskrzydlonego po zwycięstwem w LE. Dodam że kolejny mecz mają też na wyjeździe z Koroną kielce. Mam nadzieję że wyjadą z Kielc z kompletem punktów.
 
P 0

palegibsa

Użytkownik
Takiego wyniku to trzeba przyznać, że chyba nikt się nie spodziewał. Lech po wygranej w Ukrainie jak widać dostał skrzydeł, za tydzień czeka ich ciężka przeprawa w Białymstoku. Jak wiadomo Jagiellonia u siebie to zupełnie inna drużyna niż na wyjazdach. Tym bardziej, że w tym roku zaczęli z grubej rury i w tym momencie okupują drugie miejsce w tabeli. Ciekaw jestem czy uda im się powstrzymać zmotywowanego Lecha.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Podsumowanie wyników trzeciej kolejki Ekstraklasy:

Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin 2:1
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0:1

Arka Gdynia - Górnik Zabrze 2:0
Widzew Łódź - Wisła Kraków 0:1
Polonia Bytom - Korona Kielce 0:1
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów 3:2

Lech Poznań - Cracovia Kraków 5:0
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok 1:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom