>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

3 kolejka Ekstraklasy [14.08 - 16.08.2009r.]

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik


W najbliższej kolejce może poza niedzielnym spotkaniem Lecha z Polonią Warszawa nie ma spotkań, które można nazwać szlagierami, co nie znaczy, że ta kolejka nie będzie interesująca. Już w piątek Śląsk sprawdzi przy Oporowskiej Polonię Bytom, która póki co zdobyła komplet punktów. W sobotę Zagłębie, Cracovia i Korona w wyjazdowych meczach będą chciały się zrehabilitować za ostatnie wysokie porażki. A w niedzielę poza wyżej wymienionym spotkaniem inny zespół z kompletem punktów czyli Lechia Gdańsk podejmować będzie na Traugutta Odrę Wodzisław, która też ma coś do udowodnienia bo póki co przegrali oba spotkania. Czy komuś uda się zrehabilitować za ostatnie wyniki?? Czy niektóre zespoły nadal potwierdzą dobrą formę?? No i czy nadal Ekstraklasa będzie obfitowała w tyle goli??
Odpowiedź na te i inne pytania w ten weekend, a tymczasem zapraszam do dyskusji i pisania analiz na nadchodzącą kolejkę Ekstraklasy.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Ciężko będzie zarobić na tych meczach, bo za wielką trójcę płacą bardzo mało...
Nieśmiało można typować w ten sposób:
Ruch - Arka 1
Śląsk - Polonia - 1X
Piast - Zagłębie 1
Jaga - Korona 1
Lechia - Odra 1
Nie mam natomiast wątpliwości, że poradzą sobie zarówno Legia, Wisła, jak i Lech. Najtrudniejsze spotkanie czeka chyba Lecha, bo wiadomo jaką formę prezentuje ostatnio Cracovia i GKS Bełchatów. Polonia Warszawa jest jednak niewiadomą. Poza tym prasa szumi, że Polonię już niedługo będzie prowadził Smuda - bardzo jestem ciekaw tego meczu.
Legia za to powinna odprawić Cracovię z kilkoma bramkami, ale i to nie jest opłacalne finansowo.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Hm ...
Jeśli wszystko potoczy się tak jak powinno, to może być to bardzo dochodowa kolejka ...
Legia i Wisła nie powinny mieć problemów z pokonanie Cracovii i Bełchatowa, gdyż po pierwszych dwóch kolejkach ekipy te zaprezentowały się o dwie klasy gorzej od swoich rywali ...
Śląsk po wpadce w Warszawie powinien przerwać dobrą passę Polonii Bytom ... Kurs całkiem dobry 1,50 ...
Lech ogra Polonię, która mimo wygranej ze Śląskiem nadal nie jest super mocnym teamem ...
Warto też zwrócić uwagę na Lechię i Jagiellonie, które jak na razie grają bardzo dobry futbol... Myślę, że bardziej pewna jest Lechia, ale Jaga też powinna sobie poradzić z rozbitą koroną, a jeśli Nawotczyński i spółka będą dawali takie prezenty jak w meczu z Lechem o wygraną Jagii jestem spokojny ...
Wydaję mi się, że będzie to kolejka gospodarzy, ale jak będzie zobaczymy...
Szerzej o każdym spotkaniu napiszę przed weekendem ...
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
No to i ja coś powiem, ale na razie krótko, może rozwinę się przed łikendem, bo parę ciekawych teorii mam xD
Po pierwsze Ruch wg mnie dobry typ. Arka na wyjazdach nie jest mocna, a boczni obrońcy nie mają dobrej formy ostatnio.
Jaga do przodu, Korona może i atak ma, ale w obronie dziury.
Legia to nie wiadomo czy kilkoma bramkami czy nie, jak będzie taka skuteczność jak ostatnio to może być różnie.
Lech też raczej do przodu.
No i oczywiście Lechia Gdańsk wygrywa 3 bramkami i ze swoim super bilansem bramkowym zostaje liderem tabeli.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ruch - Arka
Zajac pomimo powrotu do treningu jeszcze nie zagra a narazie atak Niebieskich bez niego prezentuje sie slabo, Arka na wyjezdzie zapewne zagra defensywnie tak jak u siebie z Legia i bedzie liczyla na kontry i stale fragmenty gry, uwazam ze wlasnie po takim stalym fragmencie gry ktoras druzyna rozstrzygnie mecz na swoja korzysc ale wielu bramek tam nie powinno byc.
under 2,5

Legia - Cracovia
Cracovia odstaje pod wzgledem przygotowania fizycznego i taktycznego od sredniakow naszel ligi a co dopiero od Legii. Warszawiacy z tak slaba druzyna zagraja u siebie duzo skuteczniej niz na wyjezdzie w Gdyni gdzie mimo wszystko Arka bronila sie dobrze i poukladanie. Kilku zawodnikow w swietnej formie, Rybus na lewym skrzydle, podlaczajacy sie z prawej Rzezniczak i swietny srodek Giza, Iwanski a nie mozna tez zapominac o Radovicu i Szalachowski ktorzy w pojedynke potrafia stworzyc bramkowa akcje nawet gdy nie sa w najwyzszej formie.
Legia (-1,5)
Legia over 1,5

Jaga - Korona
Obie ekipy mocniejsze w formacjach ofensywnych. Kielczanie jada do Bialego z zamiarem zmazania plamy z poprzedniej kolejce gdzie Kolejorz bezlitosnie obnarzyl ich braki w defensywie. Jaga mocniejsza u siebie ale w defesywie maja troche brakow, szwankuje czasem asekuracja, Gikiewicz tez dla mnie pewnym bramkarzem nie jest. Gospodarze zawsze u siebie graja o zwyciestwo ale Korona latwo skory nie sprzeda i kilka bardzo groznych kontr wyprowadzi.
over 2,5

Piast - Zaglebie
Gdyby nie kontuzje w Zaglebiu to bym na nich gral bo Piast nie pokazuje narazie nic, jeszcze nie zaskoczyli. Ale jak wypadl Sretenovic i Pawlowski to dla mnie no bet.

Lech - Polonia
Bardzo prawdopodobne ze ostatni mecz Grembockiego, pilkarze majac w swiadomosci ze przychodzi nowa miotla zechca sie odrazu pokazac z najlepszej strony a gdzie lepiej to zrobic jak nie na tle Kolejorza ktorego nie tak dawno prowadzil Smuda, typowany na trenera Czarnych Koszul. Warszawiakom napewno nie zabraknie wiec ambicji i woli walki. Z drugiej strony Lech ktory przejechal sie po, jak sie moglo wydawac, mocnej Koronie. W swietnej formie skrzydlowi Peszko i Wilk, zwlaszcza ten drugi poczynil ostatnio spore postepy. Mysle ze we Wronkach mozemy spodziewac sie ladnego ofensywnego meczu z kilkoma bramkami tym bardziej ze obrona Poloni juz nie gra tak skutecznie jak w poprzednim sezonie.
over 2,5
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Kurs 1,50 na Lecha według mnie dobry, Lech zagrał bardzo dobre spotkanie w Kielcach gdzie rozbił Koronę, Polonia co prawda wygrała 3:2 ze Śląskiem ale dla mnie nic godnego uwagi warszawska drużyna nie pokazała. Lech mam bardzo silną ofensywę na czele szczególnie czwórka piłkarzy mi imponuje mam tutaj na myśli Peszkę który jest w świetnej dyspozycji, tutaj pytanie do Leo dlaczego nie mam w kadrze Peszki a jest jakiś Krychowiak który nie grał w seniorskiej piłce??? dalej Stilić choć jeszcze nie jest w optymalnej formie i dwójka, fajnie współpracujących napadzioró Rengifo i Lewandowski, dla mnie Lech po dwóch wyjazdowych spotkaniach, wygra kolejny mecz!

Drugimtyper dla mnie jest mecz Jagi z Koroną, każdy zachwycał się Koroną że wygrała czwórkę z Polonią, koniec ach i ochów na temat Korony po ostatnim meczu, grali dwa mecze u siebie a na wyjazdach zupełnie nie widzę tej drużyny, tym bardziej w Białymstoku gdzie Jagillonia gra dobrze i cały czas musi pracować na odrobienie minusowych punktów. Jaga w Bełchatowie zagrał niezly mecz i gdyby byli skuteczniejsi to by wygrali, Frankowski z Grosickim myślę że załatwią sprawę i komplet punktów zostanie na Podlasiu
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kurs 1,50 na Lecha według mnie dobry, Lech zagrał bardzo dobre spotkanie w Kielcach gdzie rozbił Koronę, Polonia co prawda wygrała 3:2 ze Śląskiem ale dla mnie nic godnego uwagi warszawska drużyna nie pokazała. Lech mam bardzo silną ofensywę na czele szczególnie czwórka piłkarzy mi imponuje mam tutaj na myśli Peszkę który jest w świetnej dyspozycji, tutaj pytanie do Leo dlaczego nie mam w kadrze Peszki a jest jakiś Krychowiak który nie grał w seniorskiej piłce??? dalej Stilić choć jeszcze nie jest w optymalnej formie i dwójka, fajnie współpracujących napadzioró Rengifo i Lewandowski, dla mnie Lech po dwóch wyjazdowych spotkaniach, wygra kolejny mecz!

Drugimtyper dla mnie jest mecz Jagi z Koroną, każdy zachwycał się Koroną że wygrała czwórkę z Polonią, koniec ach i ochów na temat Korony po ostatnim meczu, grali dwa mecze u siebie a na wyjazdach zupełnie nie widzę tej drużyny, tym bardziej w Białymstoku gdzie Jagillonia gra dobrze i cały czas musi pracować na odrobienie minusowych punktów. Jaga w Bełchatowie zagrał niezly mecz i gdyby byli skuteczniejsi to by wygrali, Frankowski z Grosickim myślę że załatwią sprawę i komplet punktów zostanie na Podlasiu

Co do Korony to faktycznie wielu się zachwycało, wg mnie wynik zamazał trochę obraz ich gry w obronie, bo Polonia w 1 połowie mogła wtedy im trochę strzelić, no a Lech ich wypunktował po prostu, ale o tym to w MC napisałem już, jak coś to napisz mi tam co o tym myślisz.
 
J 19

jajo

Użytkownik
Tak jak napisał adwokat, ta kolejka ma szansę stać się na prawdę dochodowa. Jeden no bet to dla mnie Piast - Zagłębie. Reszta to dość pewne 1.
Ruch - Arka
Jestem kibicem Ruchu, więc do końca obiektywny nigdy nie będę. Nie wiem na jakiej podstawie oceniasz cygeiro siłę ataku Ruchu. Z Wisłą nie zaprezentował nic ciekawego, ale poziom Arki to okolice Piasta a nie krakowian. Atak Niedzielan - Sobiech zaprezentował się w sobotę bardzo korzystnie. Problemem nie jest tutaj brak Zająca w tej chwili a wyjazd Sobiecha na zgrupowanie reprezentacji u-21 i powrót dopiero w czwartek wieczorem. Wyjeżdża też Sadlok, co przy czerwonej kartce Grodzickiego komplikuje sytuację na środku obrony. W tej sytuacji jest kilka możliwości ustawienia środka. Sadlok - Stawarczyk, Sadlok - Baran i w środku pola obok Straki - Pulkowski. Baran - Stawarczyk znowu z Pulkowskim w środku. Scherfchen prawdopodobnie jeszcze nie nadaje się do gry o ligowe punkty. Tak to jest jak zamiast trenować się negocjuje. Stałe fragemnty? Ruch od kilkunastu lat z małą przerwą na czasy Radolskyego wykonuje je fatalnie. Fakt, zawodnicy potwierdzają, że ostatnio duże je trenują. Over wydawał mi się bardzo dobrym typem na mecz z Piastem, a mało brakowało, żeby nie wszedł. Tym razem odpuszczę ten typ i zagram czystą 1.
Ruch 1 @ 1,85
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
Oglądałem dłuższe fragmenty ostatnich meczy obu drużyn. Polonia wygrała w Wodzisławiu, ale nie zaprezentowała niczego specjalnego. Śląsk mimo porażki w Warszawie pozostawił na mnie niezłe wrażenie. Nie sądzę, że Łukasiewicz znów wyprowadzi podaniem napastnika przeciwnika sam na sam, czy zespół da sobie strzelić dwie bramki w doliczonym czasie gry. Nie lekceważę też jak to w zwyczaju mają nasi &quot;eksperci&quot; Polonii Bytom, ale nie uznaję jej za drużynę, która już teraz byłaby w stanie zdobywać punkty seriami, zwłaszcza na wyjazdach.
Śląsk 1 @1,57
Jagiellonia - Korona
Jak dla mnie to tutaj jest najlepszy typ na całą kolejkę. Jaga już w zeszłym sezonie zaczęła grać bardzo fajną piłkę. Atak Grosicki - Frankowski mimo problemów pozaboiskowych tego pierwszego i zaawansowanego wieku drugiego jest dla mnie jednym z najlepszych w całej ekstraklasie. Mądrze ustawiony zespół przez trenera Probierza musi grać ambitnie we wszystkich spotkaniach, żeby zlikwidować stratę punktową nałożoną za grzechy korupcyjne. W &quot;żółto-czerwonych&quot; derbach ;) duży znaczenie powinien odegrać też atut własnego boiska.
Jagiellonia 1 @ 1,85
Legia - Cracovia
To typ, do którego mam najmniejsze przekonanie. Po pierwsze kurs 1,2 nie zachwyca. Po drugie, Legia jest drużyną strasznie chimeryczną, wygrała dwa pierwsze mecze, więc boję się, że nadszedł czas ligowej wpadki. Poza tym, uważam, że posiadanie &quot;jaj&quot; u jej zawodników jest najbardziej wątpliwe w całej ekstraklasie. Jeśli ktoś Legionistom narzuci twarde warunki, bardzo często są zagubieni. Z drugiej strony przy otwartej grze, warszawiacy potrafią wspaniale bawić się piłką i dokonywać efektownych zwycięstw? Na co stać Cracovię? Po pierwszych dwóch spotkaniach z nieukrywaną satysfakcją można odpowiedzieć, że na niewiele. Cieszy mnie, to że ta cyniczna grupa ludzi ośmieszająca ten zasłużony klub zostaje sprowadzana na ziemię. Debilne wypowiedzi Filipiaka ustępują tylko Wojciechowskiemu, a trener i piłkarzyki nie pozostają dłużni. Co mam na myśli? Oczywiście to, że &quot;im należy się gra w ekstraklasie&quot;. Możliwe, że wywołało to złość nie tylko u mnie, ale i u naszych ligowców i Pasom nikt w tym sezonie nie odpuści.
Legia 1 @ 1,2
Wisła - Bełchatów
Sądzę, że właśnie w tą sobotę, nastąpi przełamanie Białej Gwiazdy na stadionie w Sosnowcu. W tym przypadku muszę się zgodzić z naszymi piłkarskimi ekspertami. Skorża liczył, że w fazie ciężkich treningów przejdzie Levadię, a pełnię formy drużyna złapie w późniejszych etapach rozgrywek. Nie chcę lekceważyć Bełchatowa, ale 1,37 na rozpędzoną już Wisłę to fajna propozycja
Wisła 1 @ 1,37
Lechia - Odra
Jedyną rzeczą, która przemawia na korzyść Wodzisławian jest złamanie prawa serii. Gdańszczanie nie są jeszcze tak klasowym zespołem, żeby wygrywać seryjnie. Odra zaś, zawsze ciuła punkty spokojnie przez cały sezon, nie popadając w tragiczne sytuacje. Biało - zieloni początek rozgrywek w tym roku mają jednak dość łatwy. Do tego zaprezentowali ciekawą piłkę w rozegranych spotkaniach. Wydaje się, że trener Kafarski zbudował zespół, który spokojnie powinien zająć miejsce w środku tabeli. Za to w Odrze, która znana jest jako zespół własnego boiska, podobno roi się od konfliktów wewnątrzklubowych. Zespół nie wygląda jakoś tragicznie, ale o urwanie punktów w Gdańsku będzie bardzo ciężko
Lechia 1 @ 1,65
Lech - Polonia
Lech znów gra jak z najlepszych czasów za trenera Smudy. Wysokie, przekonujące zwycięstwa, po których wydaje się, że poznaniacy nie włożyli wysiłku w rozegrane spotkanie. W Warszawie czas wyczekiwania na kolejną zmianę trenera. Nie przewiduję, żeby w ty meczu miała nastąpić niespodzianka. Do tego sympatyczne 1,45, które już może się bardzo ładnie połączyć w dubelka z Wisłą
Lech 1 @ 1,45
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
to taka wstepna diagnostyka pod koniec tygodnie bardziej sie rozpisze nawet nie patrzylem na braki itp...
Lech-Polonia
co do meczu Lecha zapowiada sie świetna...masówka wszyscy wiemy jaki jest przewazbie final..nie ma co sie podniecac Lech przez caly sezon nie zdobedzie 90 pkt Polonia jest jedna z druzyn która ma realne szanse na sprawienie niespodzianki nie tylko z Lechem ale i Wisła czy Legia wiadome inne podejscie do meczów niz z Odra, Cracovia czy innego typu druzyna o pikarskim srednim locie
Wisla-Bełchatów
Gra Gks-u a raczej kondycja pilkarzy przypomina mi troche konie podpięte do dorozek o których ostatnio tak głośno padały one czy to na krakowskim rynku Zakopanem czy w drodze do morskiego oka, sadzilem ze pierwsza kolejka byla wypadkiem przy pracy ale w meczu z Jagiellonia widac bylo fatalne przygotowanie do rundy ktore wedlug mnie nie ma wiele wspolnego z brakiem kluczowych ogniw GKS-a niebawem w ktorej z kolejek zacznie grac swoje ale chyba jeszcze ten czas nie nadszedl (choc moge sie mylić) zastanawia mnie over2,5, jezeli Belchatów utrzyma swoj poziom no to ,,szybka techniczna &#39;&#39; Wisła nie powinna miec problemu ze zdobyciem chociaz 3 bramek no a jak Geksa pokusi sie o gola no to ten over musi juz pasc kosztem niskiego kursu na zwycieztwo Wisly, zreszta bialaGwiazda juz 2 krotnie grala w sosnowcu wyjezdzajac z wynikem underowym to takie domniemania no ale moze czas na zmiany, przeciez z meczu na mecz WIslacy graja coraz odwazniej
Lechia-Odra
tu tez powstrzymal bym sie z grubszym graniem Odra nalezy do szaraczków które w niespodziewanym momencie lubia zrobic psikusa
Ruch-Arka
typ z dreszczykiem ryzyka ale na cichej Ruch jest grozny 1-0 lub 1-1
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
to taka wstepna diagnostyka pod koniec tygodnie bardziej sie rozpisze nawet nie patrzylem na braki itp...

Wisla-Bełchatów
Gra Gks-u a raczej kondycja pilkarzy przypomina mi troche konie podpięte do dorozek o których ostatnio tak głośno padały one czy to na krakowskim rynku Zakopanem czy w drodze do morskiego oka, sadzilem ze pierwsza kolejka byla wypadkiem przy pracy ale w meczu z Jagiellonia widac bylo fatalne przygotowanie do rundy ktore wedlug mnie nie ma wiele wspolnego z brakiem kluczowych ogniw GKS-a niebawem w ktorej z kolejek zacznie grac swoje ale chyba jeszcze ten czas nie nadszedl (choc moge sie mylić) ...
Co do kondycji pilkarzy GKS masz absolutna racje ale widza to tez trenerzy tej druzyny dlatego tez zmieniony zostal cykl treningowy. W tym tygodniu maja tylko jedna sesje treningowa dziennie a nie dwie jak bylo dotychczas. Wszystko to by nabrac swiezosci. Trudno powiedziec czy im to pomoze juz w meczu z Wisla tym bardziej ze przez poczatek tyg beda trenowac pod okiem asystenta bo Ulatowski jest na kadrze.
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
mnie się na dobrą chwilę widzi jedynie over 2.5 Legia Warszawa - Cracovia Kraków.

Kusi Lechia 1.60 ale Odra z 0 punktami i mogą się postarać o wywiezienie choćby 1 punktu z Gdańska, choć patrząc na obecną formę Lechitów może być ciężko Odrze coś ugrać.

I póki co tyle na obecną chwilę.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Moim zdaniem ładnie wygląda kurs na Jagiellonie ???? Grosicki z Frankowskim tworzą super duet w napadzie i myślę, że na jednej bramce się nie skończy...Korona po zwycięstwie nad Polonią doznała blamażu w Kielcach z nie byle kim, bo z Lechem, ale rozmiary porażki pokazują, że choćby rok absencji w ekstraklasie może mieć tragiczne skutki. Jednak uważam, że Korona coś ustrzeli w Białymstoku - mają Andradinę i Edsona, więc może jakaś bramka z wolnego? Podsumowując - wg mnie wygra Jagiellonia, ale Korona też coś strzeli, więc dobrym typem jest tu też over 2,5 po kursie 1,85 w BAH&#39;u.
O innych spotkaniach napisze później albo już w weekend ????
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Mimo to jestem zdania, że Jaga wygra swój mecz z Koroną. Ogólnie jestem zdania, że może to być kolejka gospodarzy, może ale i nie musi. Spodziewam się problemów Piasta Gliwice i Ruchu Chorzów z odniesieniem zwycięstw, a i nie jest powiedziane, że Lechia będzie miała łatwe zadanie. Pozostałe drużyny wydaje mi się, że pewnie wygrają swoje mecze.

Ruch Chorzów - Arka Gdynia
Oj nie będzie to łatwe zadanie dla Niebieskich. Problemy z zestawieniem środka obrony nie wróżą niczego dobrego, a głównym atutem Ruchu była przede wszystkim agresywna gra w obronie. Arka moim zdaniem nie stoi na straconej pozycji. Co prawda z Legią głównie grała głęboko cofnięta, ale ten mecz będzie zupełnie inny. Dla mnie klasyczne no bet.

Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
Polonia Bytom nie gra nic specjalnego, ale ma furę szczęścia parę strzałów w obu spotkaniach i 6 punktów. Teraz zostaną sprowadzeni na ziemię przez drużynę Śląska, w której brylują Marek Gancarczyk i Sebastian Dudek. Gram na Śląsk.
Mój typ: Śląsk Wrocław - 1,57 w Tobet [5/10]

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Zagłębie bez Sretenovicia i Pawłowskiego, ale już prawdopodobnie ze Stasiakiem i Świerczewskim. Obie drużyny mocno rozczarowały na ligowym starcie i teraz może to być mecz na przełamanie dla jednych jak i drugich. Ciężko wskazać tutaj faworyta lub jakiś ciekawy typ stąd może warto ominąć ten mecz w naszych typowaniach? no bet

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Jakże odmienne oblicze pokazała Korona Kielce w dwóch pierwszych kolejkach. Od 4-0 do 0-5 droga najwidoczniej jest krótka, ale tak na dobrą sprawę w obu meczach Korona miała sporo problemów z grą obronną. Tym razem będzie podobnie co przynajmniej dwukrotnie powinni wykorzystać gracze Jagi, a jest komu strzelać. Frankowski, Grosicki, Bruno czy Zawistowski czekają na kolejne ligowe trafienia. Gram na Jagę.
Mój typ: Jagiellonia Białystok - 1,80 w Tobet [5/10]

Legia Warszawa - Cracovia Kraków
Karuzelę trenerską rozkręcił prezes Filipiak wymieniając trenera Płatka na trenera Lenczyka. Zmiana na plus? Czas pokaże, ale jestem przekonany, że nie od razu uda się zespół Pasów poukładać. Legia ma szeroką kadrę co jest dużym plusem tego zespołu. Dzięki temu w końcówkach spotkań nawet jak nie idzie rezerwowi mogą przechylać szalę zwycięstwa na korzyśc Legii. Czy teraz będzie to koniecznie? Zobaczymy, ale tak czy siak jestem zdania, że Legia ten mecz wygra.
Mój typ: Legia Warszawa - 1,20 w Tobet [7/10]

Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Wisełka najwidoczniej złapała odpowiednią formę, czyli to o czym po meczach z Levadią wspominał trener Skorża. Wysoko mierzący GKS zaliczył falstart i choć jestem przekonany, że się odbije to jeszcze nie teraz. Mecz co prawda w Sosnowcu, ale Marcelo - Głowacki zadbają o zero z tyłu, a koledzy w ofensywie ze dwie bramki strzelą.
Mój typ: Wisła Kraków - 1,37 w Tobet [5/10]

Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław
Momentami może podobać się gra Lechii Gdańsk, ale kiedy przychodzi jej się bronic wszystkie jej mankamenty szybko się ujawniają. Jeśli Lechia nie da się zepchnąc Odrze do obrony to powinna w tym meczu pewnie wygrać. Kluczem do zwycięstwa będzie utrzymanie się przy piłce jak najdalej od własnego pola karnego. Odra jednak jest zespołem, który znienacka lubi zaskoczyć stąd raczej no bet lub delikatnie na Lechię.

Lech Poznań - Polonia Warszawa
Kolejorz zaimponował rozbijając z łatwością Koronę Kielce. Polonia przebudziła się pokonując w ostatnich minutach Śląsk Wrocław, ale czy to będzie przebudzenie na dobre? Chyba nie, bo po meczu we Wronkach Czarne Koszule raczej znów będa w ponurych nastrojach.
Mój typ: Lech Poznań - 1,45 w Tobet [4/10]
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Ruch Chorzów - Arka Gdynia
Ciężki mecz dla arkowców, który ponownie zakończy się porażką jednobramkową. Ruch zrobił swoje w meczu z Piastem i widać było, że powrót na Cichą im posłużył. W grze Arki wydaje mi się, że znowu czegoś zabraknie i przybliży klub z nad morza do zmiany trenera i 2 już w sezonie w ekstraklasie. DW: 2:1
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
Gratuluję Polonii jak na razie 100% skuteczności, lecz we Wrocławiu się już to wszystko skończy. Śląsk na pewno podrażniony frajerską przegraną w Warszawie nie pozwoli na ponowną przegraną w dodatku na własnym terenie. W meczu z Odrą Polonia miała mało sytuacji bramkowych, teraz może być jeszcze gorzej. Licze na ponowny dobry występ Skaby, dzięki czemu mecz zakończy się skromnym winikiem 1:0 dla gospodarzy, którzy będą zdecydowanie panować na boisku.

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Jak dla mnie, 2 najgorsze obecnie zespoły, także spotkanie będzie raczej przebiegać w atmosferze underowej, mimo bilansu obu drużyn. Wydaje mi się, że gra będzie zachowawcza i nikt nie będzie ryzykował i mecz zakończy się wynikiem 1:1, po absurdalnych bramkach;)
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Korona... Jedno wielkie &quot; ???&quot;. Pokazała 2 różne oblicza oraz to że na własnym boisku warto stawiać na overy. Jaga jak na razie bardzo dobrze, gra właściwie to co na wiosne i odrabiają minusowe punkty. Tym razem będzie podobnie i strata będzie wynosić już tylko -3 pkt. Ponownie zabłyśnie duet Franek-Grosik, gdzie w Białymstoku panują ewidentnie. 2:1 dla podopiecznych trenera Probierza.
Legia Warszawa - Cracovia Kraków
Polecam handi w tym meczu, wiadomo dla kogo. Legia pokazała już w 1 kolejce jak skuteczna jest na własnym boisku. Tak, tak, przyszedł Lenczyk no i co z tego... w kilka dni metamorfozy nie zrobi, na pewno nie z takim rywalem. Deklasacja minimum 3:0.
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Chłopaki jak na mistrza przystało, grają bardzo dobrze. Ujawnia się forma, która miała nastać na IV runde. Paweł Brożek co prawda nie strzela, ale za to pracuje na boisku i podaje kolegom, gdzie prowadzi w klasyfikacji asyst. Należy wspomnieć o Małym, który błysnął formą już od początku ligi. Dziś w reprezentacji strzelił kolejną bramkę, także myśle, że kolejny gol czy asysta raczej do przewidzenia. Bełchatów jak na razie nic wielkiego nie pokazuje, teraz będzie podobnie, brak lidera, brak trenera Ulatowskiego da o sobie znać. Spokojne 2;0 dla Wisły ????

Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław
Traugutta i wszystko jasne. Lechia u siebie bardzo mocna, ponadto w tym sezonie jak na razie gra ofensywnie, nie boi się. Obrona to jeszcze nie to, ale biało-zieloni dają mi uśmiech na twarzy pokonując 2/3 triady, ponadto Lechia potwierdza, że zasłużenie utrzymali się w ektraklasie. Mój typ 3:1.
Lech Poznań - Polonia Warszawa
Pyry punktują i widać w ich szeregach dojrzałą piłkę. Mimo wszystko wydaje mi się , że Lech zagra swój najgorszy mecz jak dotychczas, a powodem będzie m.in przerwa reprezentacyjna. Wydaje mi się, że wygrają lecz już nie tak zdecydowanie jak w poprzednich meczach spuszczając z tonu i oszczędzając się na puchary. Z drugiej strony trener Zieliński będzie chciał pokazać właścicielowi czarnych koszul, że podjął pochopną decyzję zwalniając Go w poprzedniej rundzie. Aaa no i Grembocki out. DW: 2:1 Lech.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław
Traugutta i wszystko jasne. Lechia u siebie bardzo mocna, ponadto w tym sezonie jak na razie gra ofensywnie, nie boi się. Obrona to jeszcze nie to, ale biało-zieloni dają mi uśmiech na twarzy pokonując 2/3 triady, ponadto Lechia potwierdza, że zasłużenie utrzymali się w ektraklasie. Mój typ 3:1.
Chociaż jeden dobrze mówi, a nie że Lechia no bet.

A co do pozostałych meczów to w wielu się zgadzam z ludźmi, chociaż uważam, że będzie kilka niespodzianek i parę osób może się przejechać :p
 
loker-43640 0

loker-43640

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław.
Bet: 1 (1,60)

Trener Odry Wodzisław - Ryszard Wieczorek dostał ultimatum, albo zdobędzie minimum 4 pkt. w 2 meczach (kolejny Legia) albo pożegna się z posadą trenera.
Ogólnie rzecz biorąc, trudny typ wg. mnie ale myślę ze Lechia która pierwszy raz w historii tego klubu utworzyła rezerwy na zdobycie mistrzostwa polski (premia za zajęcie ! I miejsca - 3 mln zł!) pokusi się o zwycięstwo w tym meczu.

Według planów Andrzeja Kuchara Lechia za trzy sezony ma mieć budżet w okolicach 60-70 mln złotych, a zarobki piłkarzy sięgną poziomu Bundesligi.

Więcej w &quot;Przeglądzie Sportowym&quot;
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Wisła- Bełchatów
Jeżeli Wisła zagra tak jak z Zagłębiem to raczej wygra to spotkanie wysoko. Bełchatów na początku sezonu prezentuje złe przygotowanie fizycznie, co w zestawieniu z nabierającą świeżości Wisłą może być dla bełchatowian tragiczne. Jednak..pamiętajmy, że w tym tygodniu były zgrupowania reprezentacji. Małecki, Brożek, Łobodziński, Diaz, Kirm dopiero dziś wracają do treningów z drużyną. Wydaje mi się, że to może być jedyna przeszkoda w doniesieniu zwycięstwa przez Wisłę, jednak nie wierzę w to:p Stawiam na pewną 1.

Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Korci mnie w tym spotkaniu zagrać czystą dwójkę. Obie ekipy źle zaczęły sezon, Zagłębie wręcz tragicznie ale oglądając ich w meczu z Wisłą, było widać potencjał tej ekipy. Piast nie jest wymagającą drużyną, widać to po wynikach pierwszych meczów. Martwią jedynie braki kadrowe Zagłębia.
Dla porównania, widziałem pierwszą połowę meczu Ruch- Piast i nie widziałem żadnego pomysłu w poczynaniach zawodników z Gliwic. Spotkanie jest ciężkie do wytypowania ale nie zdziwi mnie jak Zagłębie wygra.
Lechia - Odra
Lechia vs. Odra to raczej pewna 1. Odra zadziwia mnie każdego sezonu, czasem potrafią nagle wygrać na Legii bądź pokonać Wisłę..i tak utrzymują się w lidze. Jednak Lechia staje przed wielką szansą mieć 9 pkt po 3 meczach i przy dobrych wiatrach już 16 punktów przewagi nad ostatnią drużyna ???? Po liczbie strzelonych bramek widać, że ta drużyna jest głodna wygrywania. Nie przypuszczam, by Odra w tym sezonie strzeliła, w którymś meczu 6 bramek na wyjeździe.
 
M 0

mesjasz

Użytkownik
Wisła, Lech, Legia, Lechia, Śląsk, Jagiellonia.... wszystko po dość atrakcyjnych kursach. Za długo gram w zakładach by wierzyć że wszystkie te mecze zakończą się pięknymi zwycięstwami gospodarzy. Jedna albo dwie niespodzianki będą. Odra np jakimś cudem strzeli gola na początku Lechia będzie cisnąć i już pięknie skończy się remisem. Komuś z wielkiej trójcy też może się noga powinąć. Po prostu słabszy mecz wyjdzie i tyle. Legia Cracovie powinna pojechać. Efekt nowej miotły mógłby zadziałać ale z tego poziomu na jakim Cracovia jest będzie trudno podciągnąć się wyżej. Wisła ostatnio gra całkiem solidnie więc Bełchatów powinna powieźć. Najbardziej ku niespodziance skłaniam się w meczu Lecha. Zespół już pewnie myśli o Brugii z którą łatwego przetarcia mieć nie będzie.
Jaga powinna wygrać. Obrona Korony to poziom nie ekstraklasy nie I ligi a II ligi... w ataku nieco lepiej. Andradina powinien uciec z tego marnego zespołu. Ten zawodnik jest bardzo niedoceniany nie wiem dlaczego.
Cd Śląska? Niech wymienią trenera to o sukcesach porozmawiamy. Nie zdziwię się jak będą dominować a i tak skończy się 0:1 dla Polonii
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Wisła, Lech, Legia, Lechia, Śląsk, Jagiellonia.... wszystko po dość atrakcyjnych kursach. Za długo gram w zakładach by wierzyć że wszystkie te mecze zakończą się pięknymi zwycięstwami gospodarzy. Jedna albo dwie niespodzianki będą. Odra np jakimś cudem strzeli gola na początku Lechia będzie cisnąć i już pięknie skończy się remisem. Komuś z wielkiej trójcy też może się noga powinąć. Po prostu słabszy mecz wyjdzie i tyle. Legia Cracovie powinna pojechać. Efekt nowej miotły mógłby zadziałać ale z tego poziomu na jakim Cracovia jest będzie trudno podciągnąć się wyżej. Wisła ostatnio gra całkiem solidnie więc Bełchatów powinna powieźć. Najbardziej ku niespodziance skłaniam się w meczu Lecha. Zespół już pewnie myśli o Brugii z którą łatwego przetarcia mieć nie będzie.
Jaga powinna wygrać. Obrona Korony to poziom nie ekstraklasy nie I ligi a II ligi... w ataku nieco lepiej. Andradina powinien uciec z tego marnego zespołu. Ten zawodnik jest bardzo niedoceniany nie wiem dlaczego.
Cd Śląska? Niech wymienią trenera to o sukcesach porozmawiamy. Nie zdziwię się jak będą dominować a i tak skończy się 0:1 dla Polonii
Po pierwsze to kursy na Wisłę i Legię nie są atrakcyjne.
Po 2 Odra na Traugutta nie strzeli gola, bo tam nie ma kto strzelać goli. Jedyny ich gol w tym sezonie to tylko przez ewidentny błąd Gikiewicza, który zagrał a la Cabaj.
Legia powinna pojechać Cracovię, ale w ich wypadku powinna nic nie znaczy, co pokazali choćby w meczu z Arką.
Wisła wcale nie jest taka pewna i nie sądzę, aby jakoś fest pojechali GKS, jak dla mnie remis.
A Lech jest zbyt profesjonalnym klubem, żeby odpuszczać mecz i myśleć o następnym. Nie wiem jak Polonia miałaby sprawić niespodziankę, bo w meczu ze Śląskiem gdyby nie ewidentny błąd Łukasiewicza i 2 szczęśliwe gole w końcówce to dostaliby 2:0.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom