>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

3. i 4. kolejka Ligi Narodów 9.06 - 15.06.2022

Status
Zamknięty.
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Polska over 1.5 gola
@2.75

Superbet

Już pewnie większość zostało napisane przez poprzedników odnośnie tego meczu. Co prawda to prawda, wygrana Polski to odważny typ, jednakże według mnie ilość bramek Polski już nie. Na ten mecz mamy wyjść w PRAWIE najlepszym składzie (zabraknie Bednarka i Krychowiaka), tak wiem że pewnie większość powie "jaki Krychowiak" ale jakby nie patrzeć to jeden z naszych najbardziej doświadczonych zawodników i zawsze jest brany pod uwagę najlepszej jedenastki. Nasze skrzydła funkcjonują coraz lepiej, Zalewski w każdym meczu pokazuje się z dobrej strony i widać, że potrafi nam wykreować sytuacje, z drugiej strony biegający Matty więc ilość dokładnych wrzutek w pole karne na pewno wzrasta. Bramki strzelać potrafimy, czy to u siebie czy na wyjeździe, w każdym meczu mamy dość sytuacji na to aby 2-3 bramki strzelać, pytanie tylko brzmi: Jak dzisiaj będzie ze skutecznością. Belgowie w rezerwowym składzie, my przed własną publicznością więc uważam, że 2 bramki jesteśmy w stanie na spokojnie strzelić.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Polska - Belgia

W 4. kolejce Ligi Narodów Dywizji A Biało-Czerwoni podejmą na Stadionie Narodowym Belgię. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się blamażem Polaków. Podopieczni Czesława Michniewicza przegrali w Belgii 1-6. Pomimo tego Polacy wyszli na prowadzenie za sprawą Roberta Lewandowskiego. Jednak tuż przed przerwą wyrównał Axel Witsel silnym i precyzyjnym strzałem zza pola karnego. Druga połowa to był prawdziwy koncert podrażnionych Czerwonych Diabłów, którym zależało na tym, by zmazać plamę po przegranej z Holandią, i jak widać udało im się to. Szukałem wysokiego kursu, który przy okazji będzie do zrobienia przez obie ekipy i chyba znalazłem właściwy. Celuję w over 1,5 bramki w obu połowach. Obie drużyny mają w swoich szeregach zawodników, którzy są w stanie strzelić po minimum jednej bramce na połowę. Belgowie zagrają bez Kevina De Bruyne i Yannicka Carrasco. Zajrzałem na stronę Przeglądu Sportowego i tam w przewidywanych składach możemy zobaczyć takie jedenastki:

Polska: Szczęsny - Wieteska, Glik, Kiwior - Cash, Klich, Żurkowski, Zalewski - Szymański, Zieliński - Lewandowski

Belgia: Mignolet - Castagne, Alderweireld, Vertonghen, Saelemaekers - Praet, Tielemans, T. Hazard - Januzaj, E. Hazard - Batshuayi

Rezerwowi zawodnicy drużyny prowadzonej przez Roberta Martineza na pewno będą chcieli się pokazać i dadzą z siebie wszystko. Polacy też powinni na własnym stadionie przed swoimi kibicami zagrać z odpowiednim zaangażowaniem, więc wydaje mi się, że ten typ wcale nie jest taki nierealny. Mam nadzieję, że zobaczymy tutaj worek bramek, tak jak miało to miejsce sześć dni temu, z tą różnicą, że jednak tym razem to Polacy zdobędą trzy punkty. To już moje osobiste życzenie jako Polaka i kibica. Nie musi mieć ono zastosowania przy tym typie. Belgowie mają na tyle jakości w swoim składzie, że ci piłkarze będą groźni pod naszą bramką. U nas trzeba liczyć na Lewego, ale będzie wspomagany przez Szymańskiego, Zielińskiego, Casha czy Zalewskiego, którzy indywidualnie spisują się bardzo dobrze na tle reszty naszych reprezentantów. Liczę na dużo bramek i emocjonujący mecz.

Obie połowy powyżej 1,5 @5.00 Betclic
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Belgia, gol Polski, @1.33, BETFAN

Gramy u siebie, a nasz rywal zagra w nieco okrojonym składzie – bez de Bruyne, Carrasco, Meuniera czy Lukaku. Biorąc pod uwagę doping polskich kibiców, który z pewnością będzie bardzo głośny, myślę że Polakom będzie grać się dużo łatwiej.Dodatkowo strzelaliśmy gole w poprzednich meczach, licze na ciekawy mecz.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:45
Polska : Belgia
Typ: Batshuayi strzeli gola tak
Kurs: 3.0
Betfan
Dziś przyjdzie nam się zmierzyć już w meczu rewanżowym z reprezentacją Belgii. Dobrze pamiętamy jak wyglądał mecz pierwszy porażka 1:6. Próbowałem w tamtym meczu bramkę Batshuayi, niestety mimo tylu bramek ten zawodnik nie strzelił gola. Aczkolwiek strzelił pierwszego gola lecz var orzekł spalonego. Dziś myślę że wpisze się na listę strzelców.. mimo że nie przewiduje już takiego strzelania. Wychodzi w pierwszym składzie więc napewno będzie miał do tego okazję. Polska dziś nie będzie cofnięta tak bardzo na narodowym i może zostać skutecznie skontrowana przez Belgów. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +782
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Belgia - Polska
Posiadanie piłki gospodarzy Poniżej 39.5 @1.82
Belgia ma bardzo silny środek pola i szeroką ławkę rezerwowych. Polska prost przeciwnie. Gubimy się w rozgrywaniu piłki i nie mamy kreatywnych piłkarzy w środku pola. Do tego Czesław Michniewicz, na silniejszych przeciwników wychodzi z taktyką gry z kontrataku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +569
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Polska vs Belgia
Mateusz Wieteska otrzyma kartkę + over 0.5 goli @5.25 Fortuna

W miejsce Jana Bednarka do pierwszego składu na pozycję środkowego obrońcy wskakuje Mateusz Wieteska. Obecność stopera Legii Warszawa w wyjściowej jedenastce wywołała niemałe zamieszanie w mediach społecznościowych, a prawie każda opinia wydaje się być negatywna. 25-latek ma za sobą nie najlepszy sezon ligowy, a dzisiaj czeka go debiut w starciu z Belgią, która rozgromiła reprezentacje Polski 6:1 w poprzednim spotkaniu. Zatrzymać Belgów nie będzie łatwo, a siłę ataku stanowią dziś Hazard, Batshuayi i Mertens. Wieteska w 6 spotkaniach Ligi Europy został ukarany 3 razy żółtą kartką, a w rozgrywkach Ekstraklasy uzbierał 8 żółtych kartek - najlepszy pod tym względem Slisz wyprzedza dzisiejszego debiutanta o zaledwie 3 kartki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom