>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 Freespins Hot City begawin

Status
Zamknięty.
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Mi się na spinach tyle nie udało ugrać , jedynie 3 euro , ale poszedłem na ruletkę i doszedłem już do 60 i zacząłem grać na czarne po 10 euro , bo było już 3 razy czerwone i tak grałem grałem grałem , a czerwone siadło 9 razy. Przypadek :] ? Chyba nie ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
HotCity to jest gra w betsafe 250 euro tutaj ponad 100 ;p

teraz panowie jak z obroetem , czytalem wczesniejsze strony i nie doczytalem .
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
macie racje, coś bogato daje.
Co prawda 9E to nie 90, ale jak na free spins to baardzo ładnie ;)
jak najbardziej postujcie &quot;kto ile wygrał&quot;, bo poczytac sobie mozna (tak wiec modzi nie kasujcie), natomiast glupie posty jak najbardziej.


Jeśli ktoś dokładnie wie co i jak z kasą ze free spins, czyli nad przelewamy ile razy chcemy czy bonus znika, jaki obrot, to co ponad bonus trzeba obracac ... etc etc ... to niech napisze.
Bo jest juz 13 stron i nikt nie bedzie dymal tyle czasu nad informacjami.

dzięki !
 
K 0

kusmin

Użytkownik
Ale macie ludzie farta, a ja chyba jako jedyny nic nie ugralem kompletnie :-| Takie pytanko jeszcze do was czy jak gracie to stopujecie sami szpule czy pozwalacie zeby automatycznie sie same zatrzymaly, bo ja to drugie i moze to jest moj blad?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
HotCity to jest gra w betsafe 250 euro tutaj ponad 100 ;p



teraz panowie jak z obroetem , czytalem wczesniejsze strony i nie doczytalem .
Wiem tyle , że jeśli przelejesz to na zakłady , to wygraną musisz obrócić 4x po kursie minimalnym 1,50. I na jednym kuponie możesz postawić tylko jedno zdarzenie. Więcej zdarzeń na kuponie nie kwalifikuje się do obrotu , także tylko jeden mecz.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Wiem tyle , że jeśli przelejesz to na zakłady , to wygraną musisz obrócić 4x po kursie minimalnym 1,50. I na jednym kuponie możesz postawić tylko jedno zdarzenie. Więcej zdarzeń na kuponie nie kwalifikuje się do obrotu , także tylko jeden mecz.
joke ? :O ...
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Nie żaden kawał ???? Ja (z miesiąc temu) z 3 spinów ugrałem 12 euro i obracałem to sobie na ruletce. Doszedłem do 50 euro i przelałem na zakłady. Postawiłem kupon za 20 euro z kursem 1,50 - weszło . Później napisałem do supportu o obrót , to kazali mi jeszcze obracać , ale CO NAJDZIWNIEJSZE postawiłem następnie za 33 i 44 euro kupony po kursach bodajże 1,45 i 1,30 i ku mojemu zaskoczeniu po zleceniu wypłaty otrzymałem pieniądze - całe 80 euro , także jeszcze dogadaj się z supportem , ale w regulaminie jest napisane wyraźnie , że obrót 4x na zakładach sportowych.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jutro pomiędzy 19 a 20 jest 5 darmowych spinów na grę Icy Wonder (za tydzień również) :
Where? The video slot Icy Wonder

When? Friday 10th and 17th April between 19:00 and 20:00 CET
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
powiem tyle : &quot;firma&quot; wg mnie smieszna, wygralem 100 euro pomnozylem do 250 - zostalo 160 , od niedzieli probuje wyplacic 50 euro . Napisalem emaila - zero jakiejkolwiek odpowiedzi ! napisalem drugiego - rowniez brak odpowiedzi . co jak co ale aby czekac 5 dni na jakiekolwiek kroki w sprawie wwyplaty to chyba zenada ? ?dodam ,ze obrocilem bonus.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
powiem tyle : &quot;firma&quot; wg mnie smieszna, wygralem 100 euro pomnozylem do 250 - zostalo 160 , od niedzieli probuje wyplacic 50 euro . Napisalem emaila - zero jakiejkolwiek odpowiedzi ! napisalem drugiego - rowniez brak odpowiedzi . co jak co ale aby czekac 5 dni na jakiekolwiek kroki w sprawie wwyplaty to chyba zenada ? ?dodam ,ze obrocilem bonus.
No wiem, tez bym na twoim miejscu sie wkurzał ale poczekaj jeszcze,napisz do nich jeszce 3 miela! kazdy ma problemy z suportem i kontaktem z nimi wiec poczekaj jeszcze moze odpisza ????
 
O 0

odil007

Użytkownik
Wszystko przez polaków bo wygrali tyle kasy z darmowych spinów, że musieli połowę załogi z supportu zwolnić :-D

A tak na poważnie to ja w niedziele napisałem maila z prośbą o wypłatę, ale do tej pory bez odzewy i kasa ciągle jest na koncie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom