>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 euro zdrapka Betsson

G 0

grzesiex88

Użytkownik
witam betsson ma jakąś promocje że każdemu kto zrobi depozyt na konto główne daja zdrapke 3 euro wczoraj zrobilem deposit o 17. Zdrapke miałem dostać do 24 h na e-mail w formie kodu voucher i dalej nic. Dostał ktoś tą zdrapke czy tylko ludzi w balona robią ?? ????
 
G 0

grzesiex88

Użytkownik
WESOŁYCH ŚWIĄT-DARMOWA ŚWIĄTECZNA ZDRAPKA!
W Betssonie wszyscy kochamy święta. Tak bardzo je kochamy, iż chcielibyśmy podarować Tobie darmową zdrapkę, naszą świąteczną zdrapkę! Jedyne co musisz zrobić to dokonać wpłaty na swoje konto podstawowe, a otrzymasz od nas voucher wart 3 euro. Aktywuj swój kod w „Moje konto” i już możesz zdrapywać swoją Świąteczną zdrapkę! Może zrobisz sobie piękny prezent na święta, najwyższa wygrana jest warta 200 000 euro! Wesołych Świąt!

JAK OTRZYMAĆ DARMOWĄ ZDRAPKĘ:
1. Naciśnij przycisk poniżej lub zaloguj się i idź na stronę, gdzie dokonujesz wpłat.
2. Dokonaj wpłaty wybraną przez Ciebie metodą
3. W ciągu 24 godzin dostaniesz maila z kodem vouchera oraz instrukcjami.

ZASADY I WARUNKI
Gracz musi postawić kwotę z bonusu 20 razy aby dokonać wypłaty.
Bonus może być wykorzystany na wszystkich zdrapkach oprócz TRIO.
Bonus jest ważny do 4 Stycznia 2010 roku
Bonus jest dostępny dla jednego gracza na rodzinę/ adres/IP. Betsson posiada prawo zakończenia wypłat w razie podejrzeń o niedotrzymanie warunków.
Bonus nie może być połączony z żadną inną ofertą Betssona dotyczącą zdrapek.
 
przem212 0

przem212

Użytkownik
MEIL Z PRZED MOZE MIESIACA

WESOŁYCH ŚWIĄT-DARMOWA ŚWIĄTECZNA ZDRAPKA!
W Betssonie wszyscy kochamy święta. Tak bardzo je kochamy, iż chcielibyśmy podarować Tobie darmową zdrapkę, naszą świąteczną zdrapkę! Jedyne co musisz zrobić to dokonać wpłaty na swoje konto podstawowe, a otrzymasz od nas voucher wart 3 euro. Aktywuj swój kod w „Moje konto” i już możesz zdrapywać swoją Świąteczną zdrapkę! Może zrobisz sobie piękny prezent na święta, najwyższa wygrana jest warta 200 000 euro! Wesołych Świąt!

JAK OTRZYMAĆ DARMOWĄ ZDRAPKĘ:
1. Naciśnij przycisk poniżej lub zaloguj się i idź na stronę, gdzie dokonujesz wpłat.
2. Dokonaj wpłaty wybraną przez Ciebie metodą
3. W ciągu 24 godzin dostaniesz maila z kodem vouchera oraz instrukcjami.

ZASADY I WARUNKI
Gracz musi postawić kwotę z bonusu 20 razy aby dokonać wypłaty.
Bonus może być wykorzystany na wszystkich zdrapkach oprócz TRIO.
Bonus jest ważny do 4 Stycznia 2010 roku
Bonus jest dostępny dla jednego gracza na rodzinę/ adres/IP. Betsson posiada prawo zakończenia wypłat w razie podejrzeń o niedotrzymanie warunków.
Bonus nie może być połączony z żadną inną ofertą Betssona dotyczącą zdrapek.
OTRZYMAJ JĄ TU!
WPŁAĆ DO 120 PLN JUŻ DZIŚ, A POWIĘKSZYMY STAN TWOJEGO KONTA O 70%!
Wpłać do 120 PLN na konto Zdrapki, a my dołożymy od siebie 70% extra.

Oto jak to zrobić krok po kroku…

Zaloguj się na Betssonie
Przejdź do lobby eZdrapki
Kliknij na Transfer środków
Kliknij w bonus i wybierz kwotę, którą chcesz przelać na konto Zdrapki

TYLE!

Regulamin bonusu:
•Maksymalna kwota bonusu to 120 PLN
•Oferta bonusowa jest dostępna tylko dla polskich Użytkowników
•Wpłata oraz przypisany jej bonus może zostać użyty w każdej Zdrapce, poza TRIO
•Bonus jest ważny do 15/12 2009.
•Kwotę bonusu musi zostać obrócona minimum 20 razy zanim będzie mogła być wypłacona
•Tylko jeden bonus może być przyznany na osobę / adres / IP. Betsson ma prawo odebrania bonusu jeśli zostanie wykryte pogwałcenie niniejszego regulaminu.
•Oferta bonusowa nie może być łączona z żadną inną ofertą na Zdrapce Betsson
Nasze Gry
Nowe Zdrapki już tu są!!!
Zdrapki Betsson wystartowały na nowo! Jeszcze większe i lepsze niż kiedykolwiek. W samą porę, aby do syta zaspokoić Twój głód dobrej zabawy i wielkich wygranych! I to wszystko w jedym miejscu – na Betsson.com!

Dzięki nowemu, ulepszonemu lobby, z łatwością znajdziesz i wybierzesz jedną z 37 nowych Gier Zdrapkowych, których liczba ciągle rośnie. Każda gra ma własną i unikalną oprawę graficzną, styl i wielkie nagrody pieniężne. Grając w Zdrapki Betsson możesz wygrać nawet 2,000,000 PLN, w zależności od tego jaką grę wybierzesz i jaki kupon kupisz.

Jeśli grałeś w Zdrapki w przeszłości, doskonale wiesz ile rodości i emocji sprawia ich zdrapywanie i oczekiwanie w napięciu na nagły przypływ gotówki. Dosłownie sekundy mogą dzielić Cię od wygranej i dopisania jej do Twojego konta.

Odkryj nową generacje Zdrapek na Betsson – JUŻ DZIŚ!
Zdrapki
 
kitinho 0

kitinho

Użytkownik
czekasz coś koło 24h/dla tych ,co 1 raz depo złożyli
Gdzie tak jest napisane, że dla tych co 1 raz depo składali? chyba jednak nie... gadałem z babką na lc i wysłała moją sprawe do działu płatności. Mają dać mi znać
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
Gdzie tak jest napisane, że dla tych co 1 raz depo składali? chyba jednak nie... gadałem z babką na lc i wysłała moją sprawe do działu płatności. Mają dać mi znać
chciałem napisać,że chyba dla tych ,co 1 depo robili.
 
Do góry Bottom