>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3 euro za free mybet.com

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mi nie przyznali bonusu 3E ???? i się zdenerwowałem :p hehe, napisałem e-mail i ciekawe co odpiszą :p ????
 
lukass 0

lukass

Użytkownik
zarejestrowałem się z linka w 3 temacie i tez nie mam kasy... ale moze dlatego ze sie juz drugi raz rejestrowałem tylko ze na innego maila...
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
ja i dwaj kumple zarjstr. sie z linka ktory nam zostal tutaj podany i wszyscy mamy po 3 E
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
heh może wszystko fajnie ale jak chcecie wypłacić te 5 ojro to pewnie dolicza wysokie opłaty za przelew do banku :wink:
Moze ktoś juz wypłacał do banku????????
 
S 0

spout_spray

Użytkownik
Nie wiem, ja tam pogram troche, chce uzbierac z 50 euro i potem dopiero wyplace. Jak mi sie to uda to dam znac i podziele sie doswiadczeniami.
 
erka 1

erka

Użytkownik
Ja sie zarejestrowalem z tego drugiego linka i dostalem 1 euro;] niezle 8) dobre i to
 
O 0

ontario

Użytkownik
zameldowałem się rano
i na razie free niema

może coś trzeba jeszcze gdzieś wysłać

proszę o podpowiedziedź
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
hej,nie ma juz 3eu? gdy sie rejestrowalem dostalem od razu 3 eu.dzisiaj kumpel sie rejestrowal to nie dostal..
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
podsumujmy. min wyplata 5 eu. 2 przelewy w miesiacu za free. ile trzeba obrocic? przy wyplacie trzeba potwierdzic swoje dane? czy ktos juz wyplacil? podzielcie sie doswiadczeniami ????
 
marcin342 0

marcin342

Użytkownik
Omijajcie tego buka z daleka :x Zleciłem wypłate 40E w poniedziałek i dziś dostałem maila od nich żebym przesłał im kopie dowodu tożsamości. Żeby tego było jeszcze mało to potrącą mi jeszcze 12,50E za koszta przelewu do polskiego banku :zy3ou:

Przesłałem im zdjęcia dowodu na maila i spytałem, dlaczego mam płacić za przelew skoro pisze, że do krajów UE są darmowe. Zobacze co mi odpiszą i czy w ogóle dostane kase :?
 
B 0

bartek9628

Użytkownik
A może ktoś objaśnić te niemieckie słowa przy rejestracji??



A co do tego, że potrącają to jak nic nie wpłacałeś to i tak powinieneś się cieszyć że coś dostaniesz. :mrgreen:
 
marcin342 0

marcin342

Użytkownik
J****i oszuści 2 razy naliczyli mi koszty przelewu i dostałem marne 56 zł :zy3ou: Niech ich c**j strzeli :!: :!: :!:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom