>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

3 euro do Bets4All

mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Promocja dla nowych użytkowników Bets4All.

1. Wchodzimy na http://www.sportpunters.ro/index.php
2. Rejestrujemy się tam
3. Wysyłamy e-mail pod adres [email protected] , w temacie pisząc VOUCHER 3 EURO, a w treści swój login w sportpunters
4. Za kilka godzin powinien przyjść do nas kod.
5. Kasę można wypłacić po ugraniu min. 40 euro, max. wypłata 50 euro

by MAzaq©
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
hehe zrtobilem czekam ale nie wiem jak tam sie cokolwiek bedzie obstawiac tam nie ma zadnych ofert to jest jakies forum o co chodzi opisz ?
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
hehe zrtobilem czekam ale nie wiem jak tam sie cokolwiek bedzie obstawiac tam nie ma zadnych ofert to jest jakies forum o co chodzi opisz ?
To nie tam bedziesz grał tylko w Bets4All. Strona na której się rejestrowałeś to jakiś rumuński serwis afiliowany dla wspomnianego kasyna. Za zarejestrowanych graczy dostają kasę (niby taki Strategypoker lub LiquidPoker, jeśli śledzisz forum to będziesz wiedział o czym mówię), a Ty będziesz miał te 3 euro. W sumie jakoś nie mam zaufania do Rumunów ???? dlatego nie bedę żąglował swoimi danymi. :roll:
Plus dla Mazaq&#39;a, że próbuje coś wygrzebać w necie bo teraz to już rzeczywiscie trudno cokolwiek znaleźć za free.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
hehe zrtobilem czekam ale nie wiem jak tam sie cokolwiek bedzie obstawiac tam nie ma zadnych ofert to jest jakies forum o co chodzi opisz ?
To nie tam bedziesz grał tylko w Bets4All. Strona na której się rejestrowałeś to jakiś rumuński serwis afiliowany dla wspomnianego kasyna. Za zarejestrowanych graczy dostają kasę (niby taki Strategypoker lub LiquidPoker, jeśli śledzisz forum to będziesz wiedział o czym mówię), a Ty będziesz miał te 3 euro. W sumie jakoś nie mam zaufania do Rumunów ???? dlatego nie bedę żąglował swoimi danymi. :roll:
Plus dla Mazaq&#39;a, że próbuje coś wygrzebać w necie bo teraz to już rzeczywiscie trudno cokolwiek znaleźć za free.
Nic tam nie żąglujesz danymi oprócz maila swojego nic w sumie im nie podajesz , ale uprzedzen do obcokrajowców nie trzeba miec...obojetnie czy to rumun czy ukrainiec......bo niestety&quot; jak nas widza tak nas piszą&quot;
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Mi mail z kodem przyszedl po 3 min :razz:
Potem go wpisalem na Bets4all gdzies kolo 22.30 ale kasy jeszcze nie ma pisze mi
&quot;Polecenie realizacji bonu jest juz w drodze!&quot;
Narazie czekam ;-)
 
emde 0

emde

Użytkownik
Pamiętam że kiedyś na bets4all dużo osób się zarejestrowało, wpisało kod i nikomu nie dali kasy może teraz będie inaczej ????
 
L 0

legolek

Użytkownik
O to teraz panowie was zaskocze ???? jesteśmy bardzo już popularni bo gdy poprosiłem o bon 3 euro otrzymałem odpowiedź ????

i&#39;m sorry to see that some people just blindly follow some articles from their locals forums,in your case:http://forum.bukmacherskie.com

Please take some time to read our main page or articles regarding this bonus at our forum.

Have a nice day!

Radu
sportpunters


Hehehe to ci skubańce :p
 
spider231 0

spider231

Użytkownik
mi bon przyszedl po prau minutach wklepalem go tam ale do tej pory od wczoraj wieczora kasy nie ma a Wy macie ?po jakim czasie ?
 
Do góry Bottom