>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3 euro bez depozytu.

anczej 0

anczej

Użytkownik
chyba wyplacalny bo jest tam w opcjach konta pole: &quot;Moneybookers login&quot;

acha i ktos wie moze, bo jak wlaczam jezyk angielski i robie zeby stawic cos to przy zaladowaniu ofert zmienia mi sie na hiszpanski czy jakis tam i nie wiem bo same hieroglify. poradzicie cos?
 
S 0

szczakiel

Użytkownik
opcja MB jest jak i inne, ale po pierwsze trzeba przeslac skan dowodu, a po drugie trzeba wczesniej dokonac depozytu (taka dzis otrzymalem odpowiedz na maila) ...
 
S 0

szczakiel

Użytkownik
najlepiej (wg mnie) wejsc w oferte najblizszych wyscigow (jest po prawej stronie) ... na dole tej ofetry sa prognozy kto jak powinien pobiec ... i tak obstawiac ???? ja w ten sposob w 4 godziny z 3 euro zrobilem 30 ???? ????

a co do wyplaty to tak jak mowilem ... wszystkie opcje sa zablokwoane, chyba do czasu pierwszego depozytu ???? wiec zycze powodzenia, moze komus sie uda ???? ja jako iz na MB kasy nie mam by to wyprobowac to bede sie bawic dalej w obstawianie ???? jako ze poki co w wyplacalnosc tego buka jakos nie wierze, bo i kasy mi nie szkoda ???? ????

powodzenia ????
 
anczej 0

anczej

Użytkownik
To ile trzeba depozyt złożyć? i ktoś wie jakie są warunki z obrotem i wypłatą? Ktoś może napisze jak sie stawia tu, skorzysta na tym wiele osób nie tylko ja ;-)
 
S 0

szczakiel

Użytkownik
z tego co pisze to minimalny depozyt to 15 euro ???? co do obrotu to nie mam pojecia , ale z tego co widac na pierwszej stronie to za pierwszy depozyt mozna zarobic bonus 17 euro ????

co do warunkow radze pisac do nich, bo na stronie nie ma zadnych regul co do tych promocji :|


PS: przed chwila wyslalem do nich maila z pytaniem, jak tylko sie cos dowiem to dam znac ????
 
S 0

szczakiel

Użytkownik
Dear Sir,

You must make a deposit on your account ZEturf if you xwant to make a withdrawall

When you &#39;ll put money on your account you will receive 17 € of bonus

Then when you will play this offers you could make a withdrawall

You have to sent us your identity card and proff of home by fax or mail fax : 00 356 21 22 83 42 mail : [email protected]

Stay at your disposal

Best regards



taka podpowiedz otrzymalem przed sekunda ????

a tak w ogole to szacunek dla nich ???? niedziela a ja otrzymalem odpowiedz dokladnie 7 minut po wyslaniu pytania :wowsdf: ????
 
S 0

szczakiel

Użytkownik
tak, to chyba jest minus tej strony bo tylko za euro mozna obstawiac ... ale procz tego to strona prezentuje sie wg mnie bardzo dobrze ... analizy (szkdoa ze po francusku ???? ???? ???? ), wyniki automatycznie po skonczonym biegu, kasa zaraz na koncie ???? ogolnie rzecz biorac dobrze dopracowana strona ????
 
Do góry Bottom