>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

29 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 04.04 - 07.04.2014

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Cracovia - Górnik
poniżej 1.5 @ 3.10 Unibet


Górnik gra fatalnie, po odejściu Nawałki ta drużyna przestała prezentować fajną piłkę. Od grudnia nie wygrali meczu w ekstraklasie. Wydaje mi się, że w tym meczu będą chcieli przede wszystkim nie przegrać. Craxa natomiast skutecznością nie grzeszy. Jak dla mnie będzie to mecz na 0-0 albo któraś z drużyn wygra jedną bramką.
Wg mnie granie underu w tym meczu jest ryzykowne, nawet 2,5, nie wspominając o 1,5. Jest to mecz, gdzie - jeśli szybko padnie bramka - mogą się następne posypać, bo Cracovia musi wygrać, a Górnik nie może sobie pozwolić na porażkę, bo wtedy mając w perspektywie mecz u siebie z Lechem w sobotę przyszłą mogą też nie zapunktować i przy splocie wydarzeń zlecieć do grupy spadkowej, a Górnik traci ostatnio sporo bramek, więc myślę, że na pewno stracą bramkę, mimo nieskuteczności Cracovii, to jednak coś wpadnie, a w ofensywie też mimo wszystko potencjał Zabrzanie mają.
Swoją drogą byłby to nie lada wyczyn, gdyby Górnik nie załapał się do ósemki po tym, jak po rundzie jesiennej był na drugim miejscu.
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Cracovia - Górnik ✅✅✅
Typ: obie ekipy nie strzelą gola
Kurs: 1.83
Bet365

Są dwa warunki żeby ten typ wszedł Górnik nie może strzelić gola w pierwszej połowie, czyli nie może zaskoczyć Pasów, druga to taka żeby nie było karnego po stronie gospodarzy. W tym momencie wystarczy być czujnym i nie pozwolić zespołowi z Zabrza wystartować w pierwszych 15-20 minutach meczu. Później powoli gasną, poza tym nie widać w ich grze pomysłu. Fakt faktem, że Cracovia w obronie nie jest za mocna, ale w końcu musi im się udać. W tej rundzie udało się to tylko z Jagą, z kim jak nie ze słabym (w tym momencie) Górnikiem? Krótko mówiąc myślę, że Górnik dzisiaj gola nie strzeli.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Widzew - Wisła I połowa Widzew +0.5 @ 1.50
Na pierwszy rzut oka typ szalony, ale nie dla mnie. Widzew jak punktuje to tylko u siebie. Widziałem ich mecz z Zagłebiem. Wykopy, wykopy i wykopy. Pewnie i dzisiaj będzie podobnie. Dla nich jeden punkt w takim meczu to ogromny sukces. I śmiem , że go zdobędą. Przecież udało się u siebie punktować z Zagłębiem i Lechem to czemu nie z Wisłą? Która prezentuje się bardzo słabo. Dochodzą problemy w klubie, które pewnie też maja wpływ na wyniki zespołu. Myślę, że mecz zakończy się remisem, a ale zagra mały handi na gospodarzy
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Lechia - Zagłębie
Szykuje nam się dość zacięte spotkanie. W Lechii zadziałał efekt nowej miotły, bo debiut Moniza przyniósł ekipie Gdańszczan zwycięstwo nad Piastem. Przed Lechistami wciąż widnieje szansa na awans do grupy mistrzowskiej. Warunki podstawowe to przede wszystkim nie oglądanie się na rywali i zwycięstwa w dwóch zbliżających się meczach rundy zasadniczej. Lechia skupia się głównie na poprawie skuteczności i ostatni mecz z Piastem pokazał, że idzie ku dobremu. Piłkarze wraz z nowym opiekunem w obliczu wymagań zarządu muszą zagrać va bank.
W Lubinie lepsze nastroje po dwóch ostatnich wygranych - z Sandecją w PP wynikiem 5:0 oraz w starciu ligowym z Wisłą 3:1 bo bramkach ustrzelonych w samej końcówce spotkania. Zagłębie za wszelką cenę chce odbić się od strefy spadkowej, a mianowicie od Podbeskidzia, które zapewne tak jak w poprzednim sezonie do końca będzie się biło o utrzymanie. Bolączką ekipy Lenczyka są gry wyjazdowe. Przeplatanki porażek z remisami nie wywindują Zagłębia o kilka pozycji w górę i z tego zdają sobie doskonale sprawę zarówno trener jak i jego podopieczni. Dlatego myślę, że dzisiaj Zagłębie podniesie rękawice i również zagra bez zbędnych kalkulacji o zwycięstwo. Tutaj liczę na Arkadiusza Piecha, który w ostatnich spotkaniach robi bardzo dobrą robotę (4 spotkania - 5 bramek).
Zdarzenie na którym chciałbym się skupić i na który stawiam pieniądze jest liczba bramek w spotkaniu pow. 2 (AH). Myślę, że w dzisiejszym starciu tę linię obie drużyny pokryją z nawiązką a samo spotkanie przyniesie wiele emocji.
Pow. 2 bramek w meczu (AH) @1.65 ✅✅✅
Bet365
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Lechia vs Zagłębie Lubin-Powyżej 2,5 kurs:2,15✅
Również idę w tym spotkaniu w over.Lechia ma młodą ekipę,z przodu potrafią zaskoczyć pozytywnie.W obronie nie są mocarzami,jeśli strzelają to tracą.Zagłębie wiadomo,że tą rundę zawsze miewa lepszą,poprawili się w tyłach,a z przodu mają kilku niezłych grajków z wracającym na dobre tory Piechem,Kwiekiem,Abwo_Ostatnie 4 z 5 meczy Lechii to over,3 z 4 Zagłębia również.Ostatnie 6 z 8 spotkań pomiędzy obiema ekipami pokrywało ten over w tym trzy ostatnie:2-2,0-3,1-3.Dziś może być podobnie i myślę,że kilka goli zobaczymy.

⚽Lech vs Jagiellonia-Obie strzelą?TAK kurs:2,00✅????

Lech nie gra niczego specjalnego i myślę,że Jaga może powalczyć.Ekipa z Poznania ma kreatywnych graczy z przodu i gola powinni zdobyć.Męczą się w ataku pozycyjnym ale Jaga w tyłach jest przeciętna.Goście natomiast mają gorsze i słabsze mecze.Z przodu jednak zawsze coś potrafią wykreować.Mają &quot;10&quot; z prawdziwego zdarzenia jak na nasze warunki,Quintanę i również powinni mieć swoje szansę.Mam w pamięci ich bdb pierwszą połowę na Legii i dziś jeśli zagrają na zbliżonym poziomie mogą powalczyć o coś więcej niż gola.BTS padał w 5 z 7 spotkań Lecha i w 4 z ostatnich 5 Jagi.Dziś liczę na bramki z obu stron.Mimo,że w bezpośrednich meczach zdarzało się to rzadko.
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Godzina : 18:00
Spotkanie : Widzew Łódź - Wisła Kraków
Typ : Widzew DNB ✅✅✅
Kurs : 2.62
Bukmacher : Bet365
Analiza :

No to zaczynamy. Kolejny typ już w kwietniu z kursem nie mniejszym niż 2.00, aktualnie 3 na 3 typy trafione w kwietniu.

W sobotę na stadionie łódzkiego Widzewa dojdzie do pojedynku dwóch drużyn, które ostatnio (a w przypadku Widzewa dość długiego czasu) mają problem ze zdobywaniem punktów. Widzew jako czerwona latarnia ligi jest murowanym kandydatem do spadku, jednak niekoniecznie musi tak się stać, ponieważ po podziale punktów sytuacja nie wygląda aż tak tragicznie.

Piłkarze z Łodzi swój ostatni mecz wygrali... na początku listopada. Posiadają serię 13 meczów bez zwycięstwa ! Defensywa Widzewa wygląda dosyć dobrze, a wieloma dobrymi interwencjami ratującymi Widzew może pochwalić się Patryk Wolański, który odgrywa w klubie ogromną rolę.

Przedstawiciele kibiców spotkali się z piłkarzami, aby wyjaśnić wszystkie kwestie i piłkarze łódzkiego klubu mogą liczyć na pełne wsparcie swoich kibiców (a na mecz z Wisłą szykuje się największa frekwencja w tej rundzie).

Ofensywa Widzewa to ostatnio dramat, był ogromny problem z oddaniem celnego strzału na bramkę ! Jednak u siebie potrafią pokazać charakter i wyciągnąć korzystny rezultat (przykład: prowadzenie Lecha 0-2). W ostatnim meczu z Cracovią gra Widzewa zaskoczyła wielu i wiele osób powielało zdanie, że Widzew powinien wywieźć 3 pkt z Krakowa.

Na konferencji prasowej przed meczem z Wisłą :

Artur Skowronek:
„Mam duży szacunek do trenera Smudy i jutrzejszy kontakt chcę wykorzystać, bo jest on trenerem z sukcesami i chciałbym się czegoś przy tej okazji nauczyć. Jestem na początku kariery i daleko mi do jego osiągnięć. Nie ma to jednak znaczenia i jest w zespole pełna koncentracja, żeby wygrać. Nie myślę o tym, żeby pokonać widzewską legendę tylko o tym, żeby zdobyć punkty. Z Cracovią chcieliśmy mieć piłkę i wreszcie to zatrybiło. Mam nadzieję, że jutro to powtórzymy i będzie to początek widzewskiego stylu. Poza Aleksejsem Visnakovsem i Urdinowem wszyscy są zdrowi. Cała reszta jest w pełnym treningu, choć nie wszyscy są jeszcze brani pod uwagę w kontekście jutrzejszego meczu. Musimy grać do końca jak Zagłębie.”




Teraz skupmy się na drużynie Wisły Kraków, która znajduje się na piątej pozycji mimo pięciu meczów bez zwycięstwa. Piłkarze Białej Gwiazdy są faworytami, jednak jest to ekstraklasa a ich forma na tą chwilę jest na poziomie niskim. Jednak są ze sobą świetnie zgrani i przy wymianie podań rywale nie są za wiele zdziałać. Za Wisłą przemawia także atut, że Widzew nie wygrał z nimi od 2001 roku !
Swój niechlubny rekord śrubuje aktualnie Paweł Brożek , który nie zdobył bramki dla Wisły od 16 grudnia... jak na niego, jest to zaskakujący fakt. Również aktualny trener Białej Gwiazdy - Franciszek Smuda na stadionie Widzewa prowadząc jakąkolwiek drużynę wygrał tylko raz.

W głowach piłkarzy siedzi na pewno ostatnie spotkanie, kiedy to przy prowadzeniu 0-1 w dramatycznej końcówce stracili 3 bramki i nadzieja na zdobyte punkty legła w gruzach.

Piłkarze z Krakowa mają także nadzieję na przełamanie swojej niemocy i ogranie klubu, znajdującego się na pozycji spadkowej. Trener gości nie ukrywa swojego składu w tajemnicy, tak jak Skowronek... a skład Wisły prezentuje się następująco :
Miśkiewicz – Burliga, Głowacki, Nalepa, Bunoza – Stjepanović, Uryga, Chrapek, Garguła, Stilić – Paweł Brożek
Defensywa Wisły, a ta ostatnio nie jest w wybitnej formie, będzie musiała zwracać uwagę na niepozornych piłkarzy Widzewa. Cała drużyna Wisły Kraków zapewnia, że jedzie do Łodzi po 3 punkty. Biała Gwiazda ma parę indywidualności, które mogą sporo namieszać w jutrzejszym meczu.

Spotkanie to zapowiada się wielką niewiadomą... i jedni i drudzy oczekują w tym meczu przełamania. Widzew walczy o utrzymanie, Wisła o puchary. Najpewniejszym typem wydaję się BTS, jednak ja value widzę w typie na zwycięstwo gospodarzy - w przypadku remisu zwrot. Warto wspomnieć że Wisła na wyjazdach w tym sezonie wygrała tylko 2 mecze.


ps. Jeżeli trochę niezrozumiale to przepraszam, ale po alkoholu wszystko wydaje się ok ! Powodzenia !( pisane w piątek w nocy ???? )
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Dyscyplina: T-Mobile Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ: Lech powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.78
Bukmacher: Unibet
✅
Jak dla mnie promocja, patrząc na skuteczność lechitów przy Bułgarskiej.
Kolejorz po przegranej w Warszawie nie może sobie pozwolić na kolejne straty punktów, chcąc walczyć o mistrzostwo. Dlatego też w dzisiejszym pojedynku będą chcieli wygrać.
Lech u siebie stwarza mnóstwo sytuacji. W każdym z meczów po przerwie zimowej na swoim boisku zdobyli minimum dwa gole. Tych goli mogłoby być zdecydowanie więcej, bo sam Teodorczyk w meczu z Piastem mógł zdobyć 5 goli, a zdobył tylko jednego. W meczu z Lechią sytuacja była podobna, lechici mogli wygrać zdecydowanie wyżej, strzelili tylko 2 gole.
Poza tym warto zauważyć, ile oddają strzałów na bramkę rywala. W meczu z Legią próbowali ponad 20 razy.
Pomimo marnowania wielu okazji, lechici gole strzelają i w dzisiejszym meczu również te gole padną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Widzew- Wisła 2 @ 2.0 Sportingbet⛔

W tym spotkaniu nie będę szukał &quot;kwadratowych jaj&quot; i gram w stronę Wisły. Zespół Smudy posiada w każdej formacji przewagę. W ostatnim spotkaniu przegrali w Lubinie, ale tak na prawdę mecz zawalili w ostatnich 10 minutach. Wisła stwarza sobie wiele podbramkowych sytuacji, ma dużą łatwość w przemieszczaniu się poszczególnych formacji.
Widzew co najwyżej może chcieć swoje braki nadrobić ambicją....potencjałem czysto piłkarskim są o jakąś klasę gorsi. Wiem że zespół z Łodzi to drużyna własnego podwórka, pewnie na ile im starczy sił i motywacji zechce Wisłę zaatakować. Ale spotkanie trwa 90 minut i z każdą minutą Wisła będzie dominować i najnormalniej w świecie wypunktuje zespół z Łodzi. Kurs na wygraną Wisły zacny, więc biorę..polecam.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Z powodu braku czasu, w tej kolejce mam mało czasu na analizy, a więc krótko i na temat dzisiejszego spotkania w Poznaniu. Bardzo ważny mecz dla obydwu drużyn, Lech walczący o Mistrzostwo, Jagiellonia o czołową ósemkę, i strata pkt dla każdej z tych drużyn może mieć opłakany skutek. Zarówno Lech, jak i Jaga bardzo dobrze prezentują się w ofensywie, gorzej wygląda to w obronie, gdzie obrońcy popełniają sporo błędów. Mimo porażki w Warszawie, Lechici zagrali przyzwoite spotkania, więc mogą optymistycznie podchodzić do dzisiejszego pojedynku. Jaga również, bo przegrywając z Górnikiem aż 3:0, doprowadziła do remisu, jednak gra w obronie pozostawia wiele do życzenia. Lech na wiosnę w 4 dotychczasowych spotkaniach na własnym terenie zgromadził komplet pkt i każdym spotkaniu padały minimum 3 bramki. Dzisiaj powinno być podobnie, zarówno Lech, jak i Jaga mają kim straszyć w ataku, więc bramki powinniśmy zobaczyć. Lepsze wrażenia robią na Mnie ostatnio zawodnicy z Poznania, dlatego to oni powinni dzisiaj schodzić z boiska w pełni usatysfakcjonowani po zdobyciu kompletu punktów. Over 2.5 po kursie 2.05 również warty gry, bo tak jak wspomniałem jedni i drudzy prezentują się o wiele lepiej w ataku, niż w obronie.

&quot;W szeregach gospodarzy zabraknie kontuzjowanych od dłuższego czasu Kebby Ceesay&#39;a oraz Vojo Ubiparipa, a także Manuela Arboledy i najprawdopodobniej Barrego Douglasa, który w meczu z Legią nabawił się urazu. Gotowi do gry są natomiast Maciej Gostomski i Dawid Kownacki. Z kolei Jagiellonia do Poznania przyjedzie osłabiona brakiem Jakuba Słowika, Rafała Grzyba, Jonatana Strausa, Mateusza Piątkowskiego i Jana Pawłowskiego.&quot; - źródło Sportowe Fakty.

Lech Poznań 1.62 Bet365✅
Over 2.5 2.05 Bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Lech - Jagiellonia @ over 2,5 @ 2,00 Unibet ✅ 24 minuty wystarczyły ;)
A więc sprawa ma się tak. Obie ekipy mają problemy w defensywie tyle, że Lech ma je z powodu kontuzji (Douglas, Ceesay, Arboleda) ,a Jagiellonia słabej dyspozycji formacji obronnej. W ostatniej kolejce Górnik wjeżdżał bokami boiska w oboronę Jagi jak w masło, więc Lecha stać na to tym bardziej.
Jagiellonia wyczekiwać będzie zapewne na kontry, jednak jeżeli Lech szybko strzeli bramkę goście będą musieli się otworzyć. Jaga jeżeli chce się utrzymać w grupie mistrzowskiej ten mecz musi wygrać bowiem po wczorajszej wygranej Cracovii i dzisiejszej Lechii Białostoczanie spadli na 10 pozycję, która daje im jedynie grę w walce o utrzymanie &quot;bytu&quot; ligowego.
Ja tutaj szukam overa. Fakt Lech jest faworytem w tym starciu, ale kurs mimo wszystko mnie nie satysfakcjonuje i wolę wyczekać to na live. Przed meczowo polecam zdecydowanie over.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Legia Zawisza over 3.5 kartki 1.80
&quot;W spotkaniu z Zagłębiem Lubin może nie zagrać aż pięciu piłkarzy Legii Warszawa. Po trzy żółte kartki na swoim koncie mają Bartosz Bereszyński, Miroslav Radović, Jakub Rzeźniczak i Michał Żyro, natomiast 7 kartoników zobaczył dotychczas w lidze Ivica Vrdoljak. Kolejna kartka w spotkaniu z Zawiszą Bydgoszcz oznaczać będzie dla nich jeden mecz przerwy w grze.&quot;
Jeśli polskie kluby chcą się wzorować na zachodzie, dzisiaj powinno być czyszczenie a la Mourinho, tak by na rundę finałową mieć czyste konto ;) do tego dochodza kartki dla gosci, wiec linia powinna peknac
E: w milenium linia 4.5 @2.20
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Legia - Zawisza @ Legia over 1,5 @ 1,72 (wcześniej 1,83) bet365 ✅
Legia @ 1,57 bet365
✅
Zawisza do Warszawy przyjeżdża mocno osłabiony. Oprócz najlepszego strzelca Michała Masłowskiego zabraknie również dwóch podstawowych obrońców - Andre Micaela oraz Sebastiana Ziajki. Od dłuższego czasu pauzuje także Goulon czyli każdego kto chociaż trochę śledzi Ekstraklase nie trzeba przekonywać, że te osłabienia mogą mieć znaczący wpływ na przebieg spotkania. Na domiar złego Rysiu Tarasiewicz dostał po meczu z Wisła karę kierowania drużyną z ławki trenerskiej na dwa mecze, tak więc dziś go również nie ujrzymy. Zawisza swoje już osiągnął. Faza mistrzowska już pewna, tak więc można teraz pomyśleć o innych planach. Puchary? Szczerze wątpię.
Legia do meczu przystąpi osłabiona brakiem Tomka Jodłowca. Ponad to zabraknie Kuby Koseckiego,który narzeka na bóle mięśni. Cieszy fakt, że uraz Miro Radovicia nie okazał się poważny i Serb dziś najprawdopodobniej zagra od 1 minuty. Ponad to do kadry wraca Marek Saganowski. Legia ma najlepszą ofensywę w lidze i przy takich osłabieniach Zawiszy powinna spokojnie te dwie bramki zdobyć. Wczoraj Lech rozbił Jagę wobec czego przewaga przynajmniej na jeden dzień stopniała do 7pkt. Wiadomo, że po rundzie zasadniczej te pkt dzielą się na pół, więc Legia ciągle ma o co grać.
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz

Legia od początku roku nie zachwyca swoją grę, jednak mozolnie zbiera punkty i posiada już dość sporą przewagę nad Lechem. Mecz z Kolejorzem wygrany, ale styl wygranej pozostawiał wiele do życzenia z wysokości trybun. Legia niepotrzebnie cofnęła się w drugiej połowie, czego efektem było kilka okazji Lechitów, których na szczęście nie wykorzystali. W porównaniu ze składem, który wybiegł w ubiegłej kolejce nastąpi najprawdopodobniej tylko jedna, wymuszona zmiana. Kontuzjowanego Jodłowca zastąpi Łukasik albo Pinto, dla którego może to być jedna z ostatnich szans na udowodnienie, że zasługuje na grę w klubie z Łazienkowskiej. Liczę na to, że to właśnie Portugalczyk zagra w dzisiejszym meczu z Zawiszą, bo jest graczem o wiele bardziej kreatywnym od Łukasika i z większym zmysłem do gry w ataku. W spotkaniach ligowych u siebie Legia, która przez większą część spotkania prowadzi grę, nie powinna wychodzić z dwoma typowymi defensywnymi pomocnikami jak Vrdoljak, Jodłowiec czy Łukasik. W obronie i na skrzydłach nie powinno być żadnych zmian, a z przodu zagrają pewnie Rado i Duda. W kadrze meczowej zabraknie Guilherme i Koseckiego.
Liczę dzisiaj, że swoja szansę otrzyma Orlando Sa, który jak na razie siedzi na ławie. Po długiej przerwie wraca do kadry meczowej Sagan, który też powinien dostać szansę na zaprezentowanie się warszawskiej publiczności chociażby na kilka ostatnich minut.
Zawisza jak na beniaminka prezentuje się bardzo dobrze i jest praktycznie pewna gry w grupie mistrzowskiej, więc cel został na pewno wypełniony, a o miejscu premiowanym pucharami w Bydgoszczy raczej nikt nie myśli. Trzeba dodać, że Zawiszy bliżej do pucharów będzie z Pucharu Polski, bo jest są w półfinale, a za przeciwników nie mają żadnych potentatów. W spotkaniu z Legią zabraknie najważniejszego zawodnika i najlepszego strzelcy Michała Masłowskiego. Wiadomo, że zostają w obwodzie Vasconcelos i Geworgian, jednak na obronie Legii nie powinni oni robić specjalnego wrażenia.
Wojskowi mają nieporównywalnie większy potencjał w ataku, solidniejszą obronę i myślę, że dzisiaj powinni zrewanżować się bydgoskiemu Zawiszy za porażkę w poprzedniej rundzie i w obliczu braku Masłowskiego odnieść zwycięstwo przy ponad dwudziestotysięcznej widowni zgromadzonej przy Łazienkowskiej.

Legia @ 1,57 Bet365 ✅ 3-0
Legia -1 @ 2,050 ( przy jednobramkowym zwycięstwie zwrot) Bet365 ✅ 3-0
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Dossa Junior Strzeli Bramkę / 11.00 / Betsson ⛔ Szkoda była szansa w I połowie.



Tak tak dobrze czytacie Dossa Junior. Dossa którego bardzo lubię i szanuje. Uważam go za jednego z najlepszych obrońców w ekstraklasie. Wiadomo ma swoje wady, czasem głupio fauluje, a i zdarzało mu się mijać z piłką skacząc do główki. Szczególnie początki za Urbana były średniawe. Portugalczyk z Cypryjskim paszportem nie mógł zupełnie przestawić się na fizyczny sposób gry w naszej lidze. Trzeba jednak przyznać, że z meczu na mecz jego gra wyglądała lepiej i coraz pewniej. Nie bez przyczyny po przyjściu Berga do Legii wygrał walke o pozycje z Rzeźnikiem, który był uznawany za jednego z najlepszych ŚO w naszej lidze. Dossa ma bardzo dobry odbiór, niezły wyskok, bardzo dobrze czyta gre, a co ważne w dzisiejszych czasach potrafi bardzo dobrze wyprowadzić piłke. Tu polecam popatrzeć na jego dokładne &quot;krosy&quot; bo w każdym meczu jesteśmy świadkami kilku takich przyopadków. Dossa jest jednym z najbardziej rozchwytywanych zawodników Legii przez skautów. Do klubu już wpływają oferty za podstawowego obrońcę Legii. Dossa jeszcze nie strzelił gola w Legii, mimo że sam prezes Leśnodorski mówił, że skończy z kilkoma golami na koncie. Co ważniejsze dla mojego typu. Junior od kiedy jest w Legii miał kilka/naście okazji do strzelenia gola. Świetnie odnajduje się w polu karnym, dobrze nabiega na piłkę wyprzedzając swojego obrońcę, ALE jest strasznie nieskuteczny. Idę na przełamanie, Legii ostatnio wiedzie się średnio w grze, a jak idzie średnio to na co się liczy? Na stałe fragmenty gry.
Za drobne można pograć, radość może być duża, a szansa na powodzenie zawsze jest.
 
A 31

adambet

Użytkownik
Ruch Chorzów- Korona Kielce typ: 2 kurs: 3,10 buk: betgun ⛔
Ruch Chorzów nie ma ostatnio dobrego okresu, Korona Kielce w mojej opinii to najgorszy przeciwnik na przełamanie(walecznosc koroniarzy, silna, fizyczna gra), w dodatku z 2 snajperów, którzy ostatnio mają lepszy okres. Uwazam ze mecz przesadzi 1 bramka. Ide w stronę Koroniarzy, którzy po 2 ostatnich remisach i stosunkowo dobrej grze, dzisiaj będą chcieli zapewnić sobie 3
 
Do góry Bottom