>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

29 kolejka T-Mobile Ekstraklasy 04.04 - 07.04.2014

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
29 KOLEJKA



Przed ostatatnia kolejka sezonu zasadniczego. W obecnej kolejce mamy kilka ciekawych spotkań, najciekawsze z nich w mojej opinii Legia Warszawa vs Zawisza Bydgoszcz. Legia wiadomo zmierza po mistrza, coraz lepsza sytuacja i większa przewaga nad kolejnymi, Zawisza pewny awans do 8-ki , problem po meczu ze Śląskiem jest taki, że kontuzji doznał Masłowski, który nie zagra być może do końca sezonu.
Drugi ciekawy mecz z mojej perspektywy to mecz na dole tabeli. Górale podejmą Śląsk Wrocław. Ostatni dzwonek dla Śląsk , żeby zdobyć 3 punkty i oddalić się od strefy spadkowej, choć po podziale punktów nadal przewaga będzie minimalna.

Na dzień dzisiejszy moje propozycje na podstawie kursów z marathonu:
Śląsk DNB @ 1.84
Zagłębie DNB @ 2.70
Pogoń DNB @ 2.06
 
L 137

lmnt

Użytkownik
04.04. 18:00 Podbeskidzie B-B - Śląsk Wrocław X @3.15 ✅✅✅
04.04. 20:30 Cracovia - Górnik Zabrze 2 @3.05 ⛔⛔⛔

Mecz w B-B to pojedynek z serii &quot;o utrzymanie&quot;. Śląsk posiada obecnie moim zdaniem jeden, jedyny atut, w postaci bramkarza Kelemena, dzięki któremu nie przegrał wszystkich spotkań w rundzie wiosennej. Podbeskidzie natomiast wypracowało sobie markę drużyny, która w obecnym sezonie, na własnym stadionie, nie przegrywa (ostatnia porażka 189 dni temu i to po rzucie karnym z Piastem 0:1). Dodatkowo piłkarze Leszka Ojrzyńskiego zanotowali &quot;u siebie&quot; jak do tej pory najwięcej remisów w lidze, czyli siedem. Myślę, że ten mecz będzie stał na bardzo niskim poziomie, bo żadna drużyna nie zaryzykuje utraty punktów na rzecz rywala, który znajduje się w tabeli w najbliższym sąsiedztwie. W tym meczu stawiam na nudne 0:0, chyba że kolejny raz pomylą się sędziowie.
Dalej... Uważam, że w tunelu, w którym znajduje się Górnik pojawiło się światełko! Jagiellonia + sędziowie to jeszcze za daleko, żeby wyjechać na wiyrch (na górę, powierzchnię), ale po tym, co Cracovia pokazała w meczu z Widzewem, myślę, że Zabrzanie znów zwyciężą po 106 dniach bez wygranej. Warto też pamiętać, że Cracovia walczy o &quot;grupę mistrzowską&quot; (dwa punkty do 8. miejsca), ale trener Stawowy musiałby dokonać cudu w sześć dni, bo z taką grą jest to cel nierealny. Pytanie: &quot;czy jeszcze mu się chce?&quot;, skoro zapowiedział już, że odejdzie i znany jest nam wszystkim konflikt pomiędzy zarządcą klubu, a sztabem szkoleniowym. Górnik z pewnością podrażniony wydarzeniami z ostatniej kolejki, a w przypadku ewentualnej porażki w tym meczu jego miejsce w górnej połowie tabeli stałoby się niepewne. Do tego wszystkiego Cracovia na własnym stadionie to najsłabszy zespół ligowy – przy ulicy Kałuży zanotowała 7 porażek. Typuję zwycięstwo Górnika przy udziale Iwana po wstrząśnieniu mózgu. ;)
Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych!
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Cracovia - Górnik +0,25 1,87 188bet
Lech - Jagiellonia over 2,25 1,95 188bet
Legia - Zawisza over 2,25 1,9 188bet
Cracovia zagrała przeciętny mecz z Widzewem, Górnik jest mocno wkuriowny po tym jak stracił
3 punkty z Jaga prowadząc 3-0 u siebie. Górnik powoli wraca do formy,
Cracovia ma problemy ze strzelaniem bramek, goście mają doświadocznych graczy w pomocy,
którzy powinni szybko wygrać walkę o środek pola, w formie jest Nakoulma i najwyższy czas na jego gola,
bo ostatnio miał wielkiego pecha.
Lech u siebie overowo w ostantich meczach, Jagiellonia mimo powrotu na ten mecz kluczowych graczy
w defensywie, będzie miała tu spore problemy,
bo Lech ma kreatywnych graczy, stwarza bardzo dużo okazji w meczach u siebie.
Jagiellonia potrafi dobrze kontrować i mimo słabej gry, często odwracać losy meczu.
Legia chce się zrewanzować Zawiszy za porażkę z jesieni.
Goście osłabieni brakiem Masłowskiego, Vasco nie w pełni sił, ale z kontry są w stanie strzelić tu gola,
dodam że Zawisza nie boi się gry z czołowymi ekipami ligi, strzelała Wiśle czy Lechowi poza domem.
Bezpieczniej można ako over 2 w Poznaniu i Warszawie.
Reszta live, chyba, że over 2 gdzieś urośnie, bo te w Gdańsku i Łodzi też będą do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typowy-lukasz 5

typowy-lukasz

Użytkownik
Piast vs Pogoń typ 2 kurs : 2.60
Kilka powodów dlaczego zagram w stronę portowców :
- Jest to lepsza drużyna sportowa
- Klub ma juz w więkoszości spłacone zaległości np. u piłkarzy.
- Ma być niezła kaska za wysokie miejsce
Licze,że to ich jeszcze bardziej zmotywuje
Zarząd piasta szuka innego trenera. to z takich newsów motywacja piłkarz , o co gra piast ? Piast nie zaatakuje Pogoni , gdyż próbował ofensywnie grać w Gdańsku dostał więcej bramek . statystyki przemawiają również na stronę Dumy Pomorza, w Head-to-Head,
Ostatecznie dla mniejszych ryzykantów typ: X2 1,40
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Podbeskidzie - Śląsk
Ważny mecz dla obu drużyn jeśli chodzi o kwestię utrzymania.Śląsk jeszcze nie dawno marzył o pierwszej ósemce a tu przyjdzie powalczyć o ligowy byt co na pewno jest sporym rozczarowaniem biorąc pod uwagę to jak radzili sobie w ostatnich sezonach.
&quot;Idzie&quot; aż trudno w to uwierzyć ale notuję serię 9 meczy bez porażki na własnym boisku.Runda wiosenna można powiedzieć,że bardzo udana bo nawet na wyjazdach ostatnio regularnie punktują ale w jakim stylu ta drużyna zdobywa punkty to chyba nie trzeba komentować.Grają bez żadnego stylu,bez jakiejkolwiek koncepcji,długa laga do przodu a nóż się uda a ostatnio udawało się i to sporo.Ich ostatnie wyniki są po prostu robione nad stan,a to sędzia gwizdnie karniaka z kapelusza,a to Pietruszka odda strzał życia czy Malinowski strzeli bramkę raz na rok.W końcu taki ciąg szczęśliwych dla nich zdarzeń powinien się odwrócić.
Śląsk może i nie gra nic specjalnego ale Podbeskidzie jest w ich zasięgu jak najbardziej.W Bydgoszczy zasłużyli na punkty,mieli parę dobrych okazji ale zabrakło skuteczności.Druga linia znacznie silniejsza od górali i na szpicy Marco,któremu często nie potrzeba wiele sytuacji aby coś wsadzić.Za kartki wypada Grodzicki ale wracają do składu Ostrowski i Dudu.Obrona nie pewna ale Idzie nie ma w sumie z przodu nic do zaoferowania więc powinno być okey.Dla mnie Śląsk może tu zgarnąć trzy punkty.

Śląsk 0 @ 1.75 ▶ 3-3
Pinnacle

Cracovia - Górnik
Pasy zagrały słabiutko z Widzewem,wypada Danielewicz za kartki a brak Saidiego bardzo widoczny.Górnik mimo,że zremisował to gra mogła się podobać,Nakoulma obijał słupki i poprzeczki,w końcu nie było problemów ze stwarzaniem okazji.Jak zagrają bardziej skoncentrowani to tutaj mają szansę trzy punkty zgarnąć.

Górnik +0,25 @ 1.85 ⛔ 2-0
SBOBET

Lech - Jaga

Lech mimo porażki na Łazienkowskiej z walki o mistrzostwo nie zrezygnuję,Jaga na 8 miejscu i tylko punkt przewagi nad Lechią.Kolejorz u siebie stwarza sobie sporo okazji,strzela bramki w każdym meczu.Jaga z przodu też ma kim postraszyć i myślę,że z Lechem zobaczymy bardzo otwarty mecz,będzie wymiana ciosów i bramki,taki już styl obu drużyn.Dla mnie BTS w tym spotkaniu,w WH dają taki kurs jakby Ruch grał z Podbeskidziem więc warto.

BTS @ 2.15 ✅ 6-1
WilliamHill


Legia - Zawisza

Tutaj również bramki powinny paść.Legia powinna swoje strzelić ale Zawisza mimo,że bez Masłowskiego to swoje okazje też będzie mieć.Często lepiej wyglądają jak grają z tymi mocniejszymi drużynami niż z taką Koroną.Nie zagra Jodłowiec i pod znakiem zapytania stoi występ Rado.Myślę,że warto po takim kursie bts&#39;a.
BTS @ 2.10
Bet365
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Typ:1
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Nie przepadam z polską ligą głównie dlatego, że zaangażowanie i umiejętności naszych &quot;klasowych grajków&quot; jest mówiąc delikatnie słabe. Co do tego meczu uważam tak jak większość osób, że Lech odegra się na Jadze za przegrany mecz w Warszawie. Przeglądając forum natrafiłem swego czasu na pewien system, który mówił, że z każdej ligi bierzesz top4 i jeśli drużyna z top4 na wyjeździe przegra, a następny mecz ma u siebie to spory % był, że ten mecz wygrywała. Przykład Realu przegrał z Sevillą 2:1 na wyjeździe, a u siebie w następnej kolejce rozbił Vallecano 5:0. Inny przykład Chelsea przegrała z Aston Villą 1:0, a u siebie rozbiła Arsenal 6:0. Liczę na to, że Lech postąpi podobnie może takiego pogromu nie będzie, ale zwycięstwo 2:1 bądź 2:0 jest tu realne !!!!
Pozdrawiam
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
⛔ Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław ⛔
Typ: Under 1,5
Kurs: 3,10

Wiadomo jak to jest w polskiej lidze, żeby zarobić na 1x2, trzeba szukać niespodzianek z naciskiem na remis. Jutro czeka nas pojedynek dwóch outsiderów, co wydaje się, że do końca będą walczyć o utrzymanie. W tym roku za sprawą nowej reformy, ta walka wydaje się jeszcze ciekawsza. Na tą chwile Podbeskidzie Bielsko - Biała traci do rywali zaledwie trzy punkty. Nie grają jakoś fenomenalnie, jednak u siebie są bardzo niewygodnym rywalem. Nie chcę jednak polemizować na temat, który zespół zwycięży, mi osobiście śmierdzi remisem, jednak odpuszczę sobie te zakłady.

Na uwagę zwraca kurs na maksymalnie jedną bramkę. Sami statystycy wchodząc na tabele under 1,5 u siebie w przypadku Podbeskidzia, podjarają się na samą myśl, że aż 11 razy padała maksymalnie jedna bramka w Bielsku-Białej, a zaledwie 3 razy powyżej. Powyżej było także w ostatnim meczu Podbeskidzia, dlatego tym bardziej stawiam, że tym razem nie będzie. Co jeszcze przemawia za tym kursem? Przede wszystkim jeśli ktoś już ma gonić, to Podbeskidzie. Faworytem co dziwne, jest Śląsk Wrocław. Ja rozumiem, za trenera Pawłowskiego grają lepiej, ostatnio pechowo przegrali w Bydgoszczy. Gospodarze jednak są bardzo niewygodni, będą atakować, a siły rażenia z przodu nie mają. Dlatego intuicja podpowiada mi, że możemy być świadkiem bezbramkowego remisu. Jeśli już jednak padnie ta jedna bramka, cała drużyna będzie starała się utrzymać te prowadzenie już do końca i go w żadnym wypadku nie wypuścić.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Widzew-Wisła
Jovanović w gierce, problemy Burligi i Dudki
&quot;Wisła przegotowuje się do kolejnego wyjazdowego meczu, tym razem z Widzewem Łódź. Gdyby mecz miał odbyć się jutro, to wątpliwy byłby w nim występ Łukasza Burligi i Dariusza Dudki &quot;
Bunoza nie pauzuje przypadkiem za żółtko ?
Jestem ciekaw na ile realny jest występ Burligi i Dudki w sobotnim meczu.
Z kolei w Widzewie dużo powrotów się szykuje. Może być ciekawie. Łodzianie z nożem na gardle będą zmuszeni powalczyć o całą pulę. Po tym co pokazali z Cracovią nie stoją na straconej pozycji.
Pomimo, że gorzej punktują to skład wydaje się lepszy niż jesienią.
Jestem ciekaw waszych opinii odnośnie tego pojedynku
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Powiem Ci tak, dla mnie to jest typowy &#39;no bet&#39;. W Krakowie zagrali dobry mecz po tym, jak Wolański zaczął rozmawiać pod trybuną Widzewa z kibicami. Posypały się różne epitety. To musiało dać im powera i teraz zaangażowaniem będą chcieli nadrobić umiejętności. Z drugiej strony, Wisła może zapomnieć o braku formy i nagle wystrzeli w tym meczu. Jak już bym miał na coś dać, to na bramki, a konkretnie na under 2.5, ale ja osobiście całkowicie sobie odpuszczę ten mecz.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Wolański zaczął rozmawiać pod trybuną Widzewa z kibicami.
???? coś więcej ?
Ja tutaj daje na Wisłę, w Krakowie mogło być znacznie więcej i to jeszcze przed czerwienią dla jednego z Widzewiaków. W Lubinie Wisła zagrała dobry mecz, sił brakło na drugą połowę lekko, i 3 frajerskie gole dla Zagłębia, ale nie zmienia faktu, że jak Wisła zaczeła klepać piłką w pomocy, to Zagłębie nie wiedziało co i jak. A gdzie tu Widzewowi i ich składowi do Zagłębia.
Do tego Legia u siebie też powinna na luzie wygrać.
 
F 4

flejson

Użytkownik
Mysle, że Widzew DNB po kursie 2.6 ✅ to dobry bet.
Widzew od czasu do czasu lubi odpalić u siebie jakiś fajny wynik, choćby z Lechią czy Pogonią. Wiedzą, że to jedna z ostatnich szans na złapanie jakichś punktów, z Cracovią zagrali dobrze, gdyby wykorzystywali dobre akcje to by wygrali. Doszło też do spotkania członków drużyny z kibicami i trybuny obiecały pełne poparcie o ile będą widzieć zaangażowanie u zawodników. Szykuje się też przyzwoita frekwencja.
Dla miłośników statystyk warte odnotowania jest to, że Smuda jako trener nigdy nie wygrał w meczu ligowym wyjazdu na Widzew.
A Wisła - przed sezonem część osób typowała ich jako kandydata do spadku, rzeczywistość okazała się jednak inna. Czy jednak jest to zespół mogący walczyć o mistrzostwo? Szczerze w to wątpię, w końcu zaczęli gubić punkty i ta seria może się utrzymać. Oczywiście wiślacy mają jednostki które same mogą wpłynąć na mecz, dlatego trochę się zabezpieczam.
Niemniej ja gram Widzew DNB i do tego też was zachęcam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Wisła powtórzyła wynik Widzewa z Lubina, tylko że przegrała w bardziej dramatycznych okolicznościach.
Trzeba podkreślić, że zagrała dobry mecz, jeśli się pominie ostatnie minuty.
Widzew do tej pory remisuje u siebie, rok temu w lidze przegrał 1-2 z Wisłą po szybkich ciosach Garguły.
Ja widzę dobry kurs na over 2 1,77 w pinnacle.
Co do handicapów, Widzew +0,5, bo Wisła tylko 2 razy wygrała poza domem w lidze,
a Widzew jak pisałem przed meczem z Lechem, u siebie to nie chłopcy do bicia jak na wyjazdach.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Podbeskidzie BB
: Śląsk Wrocław


Kto by pomyślał, że Śląsk Wrocław w tabeli będzie zajmował 13 miejsce. 30 punktów po 28 kolejkach to wynik zawstydzający, lecz trzeba na sprawę spojrzeć z innej strony. Głównym atutem Wrocławian we wszystkich poprzednich sezonach były stałę fragmenty gry. To one zapewniały zespołowi multum punktów. Obecne rozgrywki to beznadziejna forma ich byłego kapitana Sebastiana Mili, który mając tkankę tłuszczową na poziomie 25% siedzi na ławie i rzadko kiedy pojawia się na boisku.

Podbeskidzie BB gra tak na ile pozwala im poziom. Nie wiem czy dobra rzeczą było zwolnienie Czesia Michniewicza, bo gra za trenera Ojrzyńskiego nie zmieniła się wiele. Zespół jakoś ciuła punkty,szczególnie u siebie gdy większość spotkań remisuje. Ostatnia wygrana z Ruchem. Czy zasłużona? Na pewno bramka padła po akcji w której powinien zostać odgwizdany spalony.

Dziś spotykaja się drużyny o podobnym potencjale piłkarskim. Bielsko bez napastnika,z Pączkiem na rozegraniu, drewnami w obronie i niezłym bramkarzu. Śląśk z przyzwoitym bramkarzem,słabą linią obrony, pomoca która niewiele wnosi, a powinna więcej i niezłym jak na nasze warunki ligowe Paixao.

W rundzie wiosennej tj od 14.02 kluby uzbierały :

PBB : W,R,R,R,P,R,W czyli 10 pkt
Śląsk : P,P,W,R,R,R,P czyli 6 pkt

Fajerwerków nie ma co się spodziewać.
PBB remisowało do przerwy w 5 z tych 7 spotkań i na tym skupiają się Górale. Pierw myślą o obronie, dopiero potem o jakiejś przypadkowej kontrze, lub stałym fragmencie gry.

Nie wiem czy ktoś w tym meczu rzuci wszystkie karty na stół i będzie chciał wygrać, raczej oba zespoły będą zadowolone z remisu. Dlatego dziś proponuje :

Remis do przerwy / 1.97 / Betsson ⛔ Stevanovic głupi debil
Podwójna szansa 1x / 1.50 / Betsson
✅✅✅

Tak Panowie się motywują :

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=APzPG0gwtWo
 
szefowa-elity 781

szefowa-elity

Użytkownik
Podbeskidzie - Śląsk
BTS @ 2.08 Unibet
✅
Prosta sprawa. Śląsk ten sezon ma stracony, bo zamiast walczyć o miejsce w europejskich pucharach, dziś zagra z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. Dlatego każda z ekip będzie chciała zgarnąć 3 oczka. Podbeskidzie na wiosnę w 5 meczach strzelało gole (na 7 spotkań), zagrali dobrze przede wszystkim z Lechem, więc Śląskowi też powinni coś strzelić, tym bardziej że defensywa gości jest beznadziejna.
Śląsk natomiast w końcu musi zacząć prezentować się lepiej, dlatego mam nadzieję, że żadna z drużyn nie będzie kalkulować.
Cracovia - Górnik
poniżej 1.5 @ 3.10 Unibet
⛔

Górnik gra fatalnie, po odejściu Nawałki ta drużyna przestała prezentować fajną piłkę. Od grudnia nie wygrali meczu w ekstraklasie. Wydaje mi się, że w tym meczu będą chcieli przede wszystkim nie przegrać. Craxa natomiast skutecznością nie grzeszy. Jak dla mnie będzie to mecz na 0-0 albo któraś z drużyn wygra jedną bramką.
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Podbeskidzie - Śląsk BTS @ 2.08 Unibet ✅ 3-3:grin:

Ja dzisiaj W Bielsko- Białej poszukam bramek. Na pozór wszystko wydaję się w tym spotkaniu underowe. Ale trzeba pamiętać, że oba zespoły w defensywie robią masę błędów. Podbeskidzie u siebie pewnie zaatakuje, jak to ma często w zwyczaju. Defensywa Ślaska jest na tyle słaba, że przez 90 minut nie jest w stanie zagrać bez większego błędu. Do tego trzeba dołożyć stałe fragmenty gry, które będą siać pod bramką Kelemena zagrożenie.
Jeśli chodzi o Śląsk....to w mojej opinii jest delikatnym mimo wszystko faworytem. Nie będę się powtarzał odnośnie gry tej drużyny. Wszyscy wiedzą, że ten sezon jest najgorszy od paru lat. Ale jedno nie podlega dyskusji....potencjał jest na tyle wystarczający że o bramkę nie będzie aż tak trudno. Dzisiaj w Śląsku będą zmiany....Ponoć zagrać ma Mila, na ławce zostanie Flavio który jest bez formy. Do gry szykowany jest szybki Patejuk. W ostatnim meczu w Bydgoszczy Śląsk zagrał dobre zawody, stworzył sobie bardzo dużo sytuacji....brakowało trochę szczęścia i zimnej głowy. Reasumując....wbrew temu co o tym meczu się mówi i piszę ja poszukam tutaj bramek. BTS w tym spotkaniu to jest dobra opcja a i kurs syty. Poniżej skład Śląska jakim zagrają...z Facebooka.


Znamy już wyjściowy skład Śląska Wrocław na dzisiejszy mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Od pierwszej minuty zagrają: Kelemen - Zieliński, Calahorro, Kokoszka, Dudu - Hateley, Stevanović - Machaj, Mila, Patejuk - M. Paixao.

Na ławce rezerwowych zasiądą: Pawłowski, Droppa, Gavish, Ostrowski, Pich, Socha, F. Paixao.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 18

pivosh92

Użytkownik
Wisła - Widzew 2 @ 2,1 &amp; over 2,5 @ 1,95 AKO: 4,10 wiedziałem, że Wisełka jest w kiepskiej formie, ale aż tak?! ⛔
Spodziewam się meczu z pewną przewagą i ostatecznym zwycięstwem Wisły, jednak po ostatnim meczu Widzewa czuję, że strzeli on bramkę. W przekonaniu tym utwierdza mnie dziurawa ostatnio obrona Wisły i kiepska forma Miśkiewicza. Równie kiepska obrona Widzewa i całkiem przyzwoita pomoc Wisły (ataku nie ma, Brożek nie strzeli, za cieńki w uszach - jego skuteczność jest ostatnio tak żałosna...) i świetna forma Chrapka i Stilica pozwalają mi przypuszczać, że bramek zobaczymy sporo.

Podbeskidzie B.B. - Śląsk 1/2 0 @ 1,9 &amp; 1/2 under 0,5 @ 2,1 &amp; under 1,5 @ 2,4 i w pizdu i wylądował... ładny mecz, ale moja porażka na całej linii⛔
Przychylam się do zdania Kamlota, do tego własna obserwacja, że w I połowie zespoły te popełniają mało błędów, co skłoniło mnie do zagrania na 0 bramek w I połowie właśnie. Liczę, że conajmniej dwa z tych zakładów wejdą, więc nie będę na nich stratny.

Lech - Jaga 1 @ 1,7 &amp; over 2,5 @ 2,1 AKO: 3,57 dobry mecz, dobry wynik ✅
W Warszawie Lech poległ, bo defensywa Legii była bardzo skuteczna. O defensywie Jagi nie można tego powiedzieć, dołożyć do tego można sporo bramek Poznaniaków w ostatnich meczach (poza tym w Wawie) i spokojnie można stawiać over 2,5. Szybkie spojrzenie na statystyki z ostatnich meczy - Lech 5x wygrał u siebie, Jaga na wyjeździe 2 porażki (w tym Craxa i Ruch), dwa remisy (w tym Górnik i Pogoń) i szokująca wygrana 3:0 z Legią, którą rozpatruję bardziej w kategorii przypadku. Do tego sytuacja w tabeli - Lech potrzebuje punktów, bo goni Legię, Jaga nie chce spaść do drugiej 8 - jak dla mnie mecz wyrównany, ale Lech wygra, a bramek zobaczymy sporo.
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Podbeskidzie - Sląsk

Ja osobiście idę tu w stronę Śląska. Jest to drużyna która podoba mi się w swojej grze w ostatnich meczach. Mieli oni o wiele cięższy terminarz i w każdym meczu pokazali że potrafią grać w piłkę. Brakuje im szczęścia co pokazuje ostatni mecze z Zawiszą. W moim odczuciu zasługują na 3 punkty i dzisiaj je zdobędą. Oglądam prawie każdym mecz ekstraklasy i wiem że jest ona wyjątkowo nie przewidywalna jednak dzisiaj mam przeczucie poparte obserwacjami że Śląsk musi wygrać.

Typ Śląsk @ 2,20 oddring
 
psotnick 938,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Podbeskidzie Bielsko-Biala vs Slask Wroclaw
Typ: Under 2.5 @ 1.65 ⛔ 3-3 :;/: mecz cudów.. 2 karne i hatrick Stevanovicia..
Oba zespoły strzelą bramki
Typ: Nie @ 1.87 ⛔
Marathon
Kolejny mecz ekip z dołu tabeli (trochę dziwnie to brzmi w stosunku do Śląska, ale tabela nie kłamie), w którym tylko najwięksi optymiści mogą spodziewać się gradu bramek. Indolencja strzelecka Podbeskidzia jest już właściwie przysłowiowa, zespół bez napastnika, którego najlepszym strzelcem jest boczny obrońca, a to tylko dlatego, że wykonuje karne. By strzelić gola potrzebują pomocy ślepego sędziego liniowego, by podarował im karnego jak w meczu z Ruchem. Z kolei Śląsk to ekipa, która opiera swoją ofensywę tylko na jednym graczu, czyli Paixao i jeśli Portugalczyk gra dobrze to wygląda to nawet nieźle. Ale gdy wpadnie w mały dołek formy jak teraz, kiedy od kilku meczy nie może trafić, to zaczynają się schody, bo nikt inny nie potrafi celnie strzelić. Dość powiedzieć, że drugim najlepszym strzelcem (i asystentem też) Śląska jest Waldek Sobota, który od sierpnia ubiegłego roku nie gra w tej ekipie. I to może jest najlepsze podsumowanie tej ekipy. Dla mnie mecz wybitnie underowy, w którym jedna bramka będzie na wagę zwycięstwa.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Lechia strzeli w obydwu połowach || @3.75 Bet365

Jutro o godzinie 15.30 na PGE Arenie w Gdańsku piłkarze Lechii wystąpią przed swoimi kibicami po raz ostatni w rundzie zasadniczej. Obie drużyny swoje ostatnie mecze ligowe zakończyły takim samym wynikiem. Lechia odesłała z kwitkiem drużynę prowadzoną przez Marcina Brosza, czyli gliwicki Piast. Natomiast Zagłębie wygrało z krakowską Wisłą. Oba spotkania miały dziwny scenariusz. Lechia po pierwszej połowie mogła prowadzić, ale i przegrywać. Makuszewski i Vranjes nie wykorzystali dogodnych sytuacji do strzelenia bramki, choć trzeba przyznać, że ten drugi miał trudniejsze zadanie. Uderzył piłkę z 16 metrów głową, a ta zatrzymała się na słupku, natomiast &quot;Maki&quot; nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Co byłoby jednak, gdyby nie fantastyczna interwencja Mateusza Bąka, który zatrzymał Wojciecha Kędziorę? Tamten mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej, gdyby nie popularny w Gdańsku &quot;Bączek&quot;. W drugiej połowie mimo osłabienia (od 53. minuty Lechia grała w &quot;10&quot; po czerwonej kartce, którą ujrzał Sadaev) lechiści zdołali strzelić 3 ładnie bramki (ta ostatnia - Vranjesa, to bardziej ładna akcja, niż bramka), a strata gola przez Lechię została spowodowana tym, że po prostu się rozluźnili. Była już 96. minuta gry, choć to ich wcale nie usprawiedliwia, gdyż powinni grać do końca. Tak więc zadziałał efekt &quot;nowej miotły&quot; i Lechia wciąż pozostaje w walce o pierwszą ósemkę, a żeby tak było także po zakończeniu przedostatniej kolejki rundy zasadniczej, z Zagłębiem wypada po prostu wygrać. To nie będzie łatwe, gdyż lubinianie pokonali u siebie Wisłę Smudy - pomimo tego, że przegrywali od 73. minuty po bramce Burligi. Zagłębie miało w tamtym meczu 40% posiadania piłki, a i tak strzeliło rywalom trzy bramki -jedną, co prawda przypadkową, ale nie umniejszajmy im sukcesu - co w rzeczywistości takie łatwe nie jest, bowiem Wisła ma najlepszą obronę w lidze. Zarówno Lechia, jak i Zagłębie potrzebują trzech punktów, a żeby tak się stało muszą po prostu strzelić o jedną bramkę więcej od rywale. Proste, prawda? Ja idę w stronę gospodarzy. Ricardo Moniz, nowy szkoleniowiec Lechii na pierwszej konferencji zapowiedział, że drużyna musi grać ofensywnie, aby zapełnić ten piękny stadion i z Piastem rzeczywiście tak było. Lechia zagrała ofensywnie i wcale nie było widać tego, że prawie całą drugą połowę grała w osłabieniu. Mogło się wydawać, że to jeden z piłkarzy Piasta dostał czerwoną kartkę i został usunięty z boiska. Lechia w tamtym meczu stworzyła sobie sytuacje w obydwu połowach. Nie wątpię, że jutro będzie podobnie. Kwestia, czy piłkarze z Gdańska to wykorzystają. Myślę, że Moniz okaże się dobrym trenerem (a jak wiadomo dobry trener musi być dobrym psychologiem) i dotrze do głów swoich piłkarzy przez co ci będą skuteczniejsi. Poprzednim razem, gdy zagrałem taki sam bet na Lechię ta mnie nie zawiodła i pokonała Legię, tydzień temu bet na moją lokalną drużynę także zakończył się happy endem, więc jutro czas na &quot;typerskiego hat-tricka&quot;.
Edit: W Lechii będzie brakować pauzującego za czerwoną kartkę Sadaeva, a z urazami zmagają się Oualembo oraz Leković (pewniak, jeśli chodzi o lewą obronę), ale ofensywa Lechii ma oprócz Sadaeva Grzelczaka, Makuszewskiego, Tuszyńskiego, czy chociażby doświadczonego Wiśniewskiego. Za Lekovicia zagra pewnie Pazio, a za Oualembo Stolarski.
Wynik: 2-1 (Grzelczak w pierwszej połowie, Makuszewski w drugiej) ???? ✅✅✅
 
Do góry Bottom