>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka Serie A [12.03 - 14.03.2022]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-03-7 o 09.21.50.png


Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.
1000x200.jpg
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Salernitana- Sassuolo pow 2.5 goli
Spezia- Cagliari kazda druzyna pow 1.5 kartki
Ako: 2.52 forbet forbet


Salernitana nie bedzie kalkulowała albo 3 pkt albo nic, kolejny dla mnie wesoły mecz z bramkami, zreszta pisalem o tym. Tutaj wraca Lopez do srodka pola, wiec gospodarze beda zjedzeni na kazdej pozycji. Berardi, Scammaca, Raspadori czy Traore sa w formie i tworza co mecz sporo sytuacji, a ja dokladam do tego swoje spostrzezenia na temat Salernitany, ze oni wcale tak zle nie graja w ataku i swoje szanse beda mieli. Verdi i Bonazzoli to solidni gracze, ale jak widze pare obroncow Fazio i Dragusin to Raspadori moze grac bez butow i tak ich ogra. Do tego nie mam informacji czy Chiriches jest gotowy, ostatnio nie gral z Venezią, a jakby nie patrzec to podstawowy gracz Sassuolo, co tym bardziej mnie sklania na bramki.

Drugi mecz to druzyny walczace o pozostanie w serie a. Sedzia ze srednia 5.42 kartek na mecz. La Spezia to dosyc specyficzny teren, wydaje sie, ze wszystko jest blisko murawy. Ja ide w min 2 kartki obu druzyn. Po pierwsze boki z Reca czy Gyasim sa bardzo szybkie, oni graja raczej z kontraataku. Po drugiej stronie czesto wedrujący pod pole karne Bellanova, a do tego Joao Pedro, ktory jeszcze w tamtym sezonie obok Belottiego byl najczesciej faulowanym graczem. Pewnie to spowodowane jest tym jak przetrzymuje pilke.

Vlahovic albo Morata dostanie kartke 1.92 forbet forbet jeżeli obaj dostaną to buk podwaja wygraną

Po pierwsze sedzia ze srednia 5.38, ale to nie jest najwazniejsze. Juventus zgłasza sie o walke o top wiec takie cos trzeba robic o czym pisze. Obaj sa zagrozeni pauza, a nastepny mecz to jako gospodarze z Salernitana, wiec lepszego juz momentu nie bedzie.
Gram za drobne, ale warto bo ktorys z nich napewno bedzie probował.


No i ostatnio polubiłem takie zakłady wiec biore:

Ako: 6.58 forbet forbet

69C5A095-6CF5-43D4-8DCD-A5A8461CE89F.jpeg

Wszystko opisane wyzej, ale dla bezpieczenstwa dam min 2 kartki Juve. Tutaj nie bedzie latwej przeprawy, Candreva jest szybki, pewnie na nim faule beda, do tego sporo nieobecnych.
Hellasu Tudora nie bede opisywal, fajna ofensywna pilka. U siebie roznych nabijaja, zreszta Napoli to samo, co do goli to pewnie beda.

Ako: 15.42 forbet forbet

AD2F9F50-B0AC-4392-A860-0B80CB2C0096.jpeg

Inter nie bedzie miał łatwo, po LM, do tego DeVrij jaka kontuzja, tak jak Brozovic. Sedzia overowy, a Byki to jak sie nie myle najczesciej faulujaca druzyna. Presja jest na gosciach, a do tego obie ekipy sporo roznych nabijaja, ja sie nie zdziwie jak Jurica team sam to ogarnie.
Juventus opisany, ale Sampdoria tez o utrzymanie sie bije wiec moze byc troche kartek. Co do roznych to w ostatnich meczach jedni i drudzy sporo ich mają, Cuardado ogarnia te akcje.

Ako: 15.50 forbet forbet

8E928B14-C327-4D4C-81D0-846D2402109D.jpeg

Roznych Spezia i Cagliari nabijaja, do tego nie powinno byc taktyczej gry, a raczej o 3 pkt, bo trzeba punktowac z takimi przeciwnikami. Po takich kursie wezme, dla lepszej soboty.
Duzy kurs na bramki, dwie overowe ekipy.
Torino dobrze gra z takimi ekipami, Inter na dzisiaj bez lidera srodka pola, wiec Pobega bedzie mial troche szansy. Kurs tez dobry, wiec biore, tym bardziej, ze Edin bedzie jak sie nie myle na swiezości.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +364
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
⚽ Torino - Inter | Obie strzelą @1,85 1:1

Unibet

Bez dogłębnej analizy, dla mnie mecz idealny dzisiaj na przełamanie passy. Inter 6 ostatnich meczów bez BTS-a a dzisiaj przyjeżdża na dość trudny teren do Turynu i to zaraz po pucharowym meczu z Liverpoolem na wyjeździe. Myślałem, że tam pojadą tylko odklepać swoje i wrócić do grania o mistrzostwo, ale jednak zostawili serducho i trochę zdrowia broniąc naprawdę groźne ataki Liverpoolu co dzisiaj może się odbić na fizyczności zawodników. Inter jednak ma spora przewagę składową i jakościową nad Torino co składa mi się tutaj na to że obie drużyny strzelą przynajmniej po jednej bramce. Torino po raz ostatni nie strzeliło bramki u siebie aż w październiku zeszłego roku i to w meczu z Juventusem gdzie przegrali 0:1. U siebie to jest inna drużyna, ostatnio urwali punkty właśnie Juve na tym stadionie i potrafili ograć aż 4 - 0 solidną Fiorentinę. Zdarzyła się tylko wpadka z Venezia. Dzisiaj też myślę, że ukłują Inter przynajmniej raz.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom