>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

29. kolejka Premier League + Zaległe (10.03 - 14.03.2022)

Status
Zamknięty.
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Leeds- AV | over 6,5 kartek | etoto | kurs 7,5 8 kartek
Po dłuższej nieobecności wracam i od razu z przytupem. Moja propozycja na dziś to +6,5 kartek w meczu Leeds - Aston Villa. Dlaczego taki typ? Nie będę ukrywać, typ głównie statystyczny, obie ekipy znajdują się na podium klasyfikacji najczęściej kartkujących ekip w Premier League (Leeds 1. miejsce, AV 3. miejsce). Jeszcze lepiej wygląda wynik z podziałem na gry u siebie i wyjazdowe. W tej sytuacji Leeds jako gospodarz nr 1 ze średnią 3,15 kartki na mecz; AV nr 2 na wyjeździe ze średnią 2,76 na mecz. Same średnie są już bliskie podanej linii a w takim meczu te średnie mogą (i powinny) zostać podwyższone.
Dla gospodarzy jest to też być może jeden z ostatnich momentów kiedy są powyżej strefy spadkowej i z ich strony o walkę jestem spokojny. A jeśli oni będą walczyć to goście nie powinni zostać dłużni.
Najmniej pasującym elementem tej overowej układanki jest sędzia dzisiejszego spotkania, Pan Hooper ze średnią 3 kartek na mecz plasuje się poza pierwszą 15 sędziów z najwyższą liczbą kartek na mecz, sądzę jednak że temperatura spotkania i styl gry obu ekip skłoni sędziego do kilkukrotnego sięgnięcia do kieszonki.
Zakład można znaleźć na etoto, kurs zdarzenia to aż 7,5 i uważam, że jest wart gry. Oczywiście, pomniejsze linie również do gry.
Do zakładu czerwona liczy się jako 2 żółte, maksymalnie zawodnik może zdobyć 3 kartki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1557
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Crystal Palace - Manchester City
Typ: Crystal Palace powyżej 0,5 gola w meczu
Kurs: 1,91 Crystal wywalczyło remis, ale bezbramkowy
Bukmacher: etoto
Analiza:

Manchester City jest dużym faworytem tego meczu i powinien go wygrać, ale uważam, że gospodarze mają duże szanse na to, żeby strzelić gola. Crystal Palace całkiem nieźle gra od jakiegoś czasu. Od lutego przegrali tylko jedno spotkanie, a było to z Chelsea. W swoim ostatnim meczu pokonali 2:0 na wyjeździe Wolverhampton. Crystal Palace jest sprawcą chyba największej niespodzianki tego sezonu Premier League, gdyż udało im się pokonać na wyjeździe Manchester City 2:0, a kurs na nich był wtedy ponad 20,00 u niektórych bukmacherów. Wiadomo, że o kolejne zwycięstwo będzie ciężko, ale na jednego gola ich stać biorąc pod uwagę ich aktualną formę.
 
Ostatnia edycja:
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Crystal Palace - Man City (-1,5) 2 kurs: 1.9

Liverpool naciska, wiec City będzie chcieć punktować. Obywatele nie mieli problemów w Lidze Mistrzów, jakoś tam rotują składem i mentalnie na pewno ten dwumecz ze Sportingiem ich tez nie kosztował wiele.

Spodziewam się dziś dużej przewagi Citizens w polu i posiadaniu piłki. To znaczy oni zawsze maja duże posiadanie, ale tu myśle że będzie większe niż średnie standardowe. Palace to nie jest zespól słynący z utrzymywania się przy piłce i jakiejś wielkiej kreatywności. Na moje przeczucie Citizens wygrają pewnie i typ pod handicap mi się podoba.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom