>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

29 kolejka Premier League [17-18 marca 2017]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik






Emocje w ćwierćfinałach Pucharu Anglii za Nami. W fazie 1/2 na Wembley mamy same najlepsze ekipy tego sezonu Premier League. Chelsea podejmie Tottenham, a Manchester City zagra z Arsenalem.
W ten weekend wracamy na ligowe boiska. Grupa pościgowa starać się będzie wygrać swoje mecze by nie tracić kontaktu z Chelsea.
Hitem jest niedzielny mecz Manchesteru City z Liverpoolem. Kto tryumfuje? Macie już swoich faworytów tej serii gier?

Zapraszamy do dyskusji i pisania komentarzy ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
predy97 0

predy97

Użytkownik
Tottenham - Southampton
Typ: Tottenham Kurs: 1,7
Totki w lidze nadal niepokonane u siebie, co prawda osłabieni kontuzją czołowego strzelca, ale z dobrym zmiennikiem. Myślę, że Son godnie zastąpi angielskiego snajpera (ostatnio 3 bramki w pucharze) i gospodarze pewnie zgarną 3 punkty. Nie widzę w tym meczu większych szans dla świętych.
 
typowy-janusz 112

typowy-janusz

Użytkownik
Niektórzy pomyślą, że stary Janusz podniecił się wygraną Lisów z Sevillą. Na wstępie zaznaczę, że nie lubię Leicester (tak po prostu). Powiem wam, że na wygraną Lester na wyjeździe w lidze czekam już trochę i ona musi po prostu nastąpić. Po takim kursie z West Ham, który opylił Payeta i dla mnie jest ciut słabszy niż przed transferem? Trzeba korzystać z takich kursów. Drużyny, które w poprzednim sezonie były na wysokich miejscach, czasem tak mają, że na następny sezon okupują dół tabeli, jednak po serii porażek i słabej gry mają super serię. Póki co dwie wygrane i zaryzykuję stwierdzenie, że teraz będzie ta seria wygranych. Jak długa? Tego nie potrafię przewidzieć, ale teraz będzie mecz numer 3 i na tym się skupiam. Z faktów: West Ham potrafi po prostu tracić bramki i je traci. Nie jest to dół tabeli (bo te drużyny z końca mają dziwne nastawienie, często się spinają niewyobrażalnie, ustawiają jakieś autobusy w polu karnym, grają mecze życia i sprawiają niespodzianki, a dodatkowo rywale ich lekceważą, co tylko pomaga w niespodziankach) więc reasumując: dobry rywal żeby go pyknąć

Leicester dnb 2.25 + everton 1x (1.11) - 2.50
Leicester 3.30 + everton 1x (1.11) - 3.67


Dlaczego everton 1x? bo jestem typowym Januszem i sobie podbijam ako.
Bet zielonoszary 366
✅ ✅ pograne ?
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Niektórzy pomyślą, że stary Janusz podniecił się wygraną Lisów z Sevillą. Na wstępie zaznaczę, że nie lubię Leicester (tak po prostu). Powiem wam, że na wygraną Lester na wyjeździe w lidze czekam już trochę i ona musi po prostu nastąpić. Po takim kursie z West Ham, który opylił Payeta i dla mnie jest ciut słabszy niż przed transferem? Trzeba korzystać z takich kursów. Drużyny, które w poprzednim sezonie były na wysokich miejscach, czasem tak mają, że na następny sezon okupują dół tabeli, jednak po serii porażek i słabej gry mają super serię. Póki co dwie wygrane i zaryzykuję stwierdzenie, że teraz będzie ta seria wygranych. Jak długa? Tego nie potrafię przewidzieć, ale teraz będzie mecz numer 3 i na tym się skupiam. Z faktów: West Ham potrafi po prostu tracić bramki i je traci. Nie jest to dół tabeli (bo te drużyny z końca mają dziwne nastawienie, często się spinają niewyobrażalnie, ustawiają jakieś autobusy w polu karnym, grają mecze życia i sprawiają niespodzianki, a dodatkowo rywale ich lekceważą, co tylko pomaga w niespodziankach) więc reasumując: dobry rywal żeby go pyknąć

Leicester dnb 2.25 + everton 1x (1.11) - 2.50
Leicester 3.30 + everton 1x (1.11) - 3.67


Dlaczego everton 1x? bo jestem typowym Januszem i sobie podbijam ako.
Bet zielonoszary 366
Leicester jest slabe na wyjazdach.. grac z West hamem , ktory dawno nie wygral i bedzie chcial uspokoic kibicow i stawiac na Lisy, ktore ograly beznadziejna ostatnio Seville to strata kasy .. 3:1 młoty jak byk ..
Do tego WBA ogra Arsenal 5.0 . Crystal Palace u siebie powinno ograc Watford.. Crystal w gazie i bedzie chcialo uniknac spadku , potencjal jest 1.9 oraz Stoke u siebie bedzie walczyc z Chelsea. Tutaj cos w strone sTOKE np 1x lub under 2.5 , Stoke solidna ekipa.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Middlesborough - Manchester United
Niepokojące wieści z Manchesteru United... Jakby mało było zawieszeń za kartki Zlatana i Andera Herrery na najbliższy mecz to jeszcze spotkanie z FK Rostów w LE z kontuzją opuścił Paul Pogba. Wyglądało jakby na uraz dwugłowego, ale trzeba czekać na oficjalne komunikaty by cokolwiek na ten temat powiedzieć.
Więc środek pola na mecz z Boro może być mocniej osłabiony niż się wydawało. Zatem Carrick i Fellaini pierwszy skład jak nic w niedziele raczej. Cieszy dzisiejsza postawa Fellainiego, który wszedł i naprawdę zagrał dobrze, a to jak założył sombrero jednemu z piłkarzy Rostowa to WOW! ???? ale miał luz!
Gospodarze już bez Aitora Karanki, więc nie dojdzie do starcia dwóch przyjaciół z jednej ławki Realu Madryt. A szkoda, bo na Old Trafford w pierwszym meczu byliśmy świadkami ładnych gestów ze strony Karanki i Jose.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Middlesborough - Manchester United

Niepokojące wieści z Manchesteru United... Jakby mało było zawieszeń za kartki Zlatana i Andera Herrery na najbliższy mecz to jeszcze spotkanie z FK Rostów w LE z kontuzją opuścił Paul Pogba. Wyglądało jakby na uraz dwugłowego, ale trzeba czekać na oficjalne komunikaty by cokolwiek na ten temat powiedzieć.
Więc środek pola na mecz z Boro może być mocniej osłabiony niż się wydawało. Zatem Carrick i Fellaini pierwszy skład jak nic w niedziele raczej. Cieszy dzisiejsza postawa Fellainiego, który wszedł i naprawdę zagrał dobrze, a to jak założył sombrero jednemu z piłkarzy Rostowa to WOW! ???? ale miał luz!

Gospodarze już bez Aitora Karanki, więc nie dojdzie do starcia dwóch przyjaciół z jednej ławki Realu Madryt. A szkoda, bo na Old Trafford w pierwszym meczu byliśmy świadkami ładnych gestów ze strony Karanki i Jose.
Hej,cytujac Twoja wypowiedz doszedlem szybko do wniosku ,ze szykuje sie mecz z mala iloscia goli, gdzie sa braki w ofensywie,M&#39;Boro gra undery zwyczajowo, a Man Utd takze ostatnio za duzo nie laduje,brak Zlatana(nawet z nim takze,niestrzelony karny itd) kilka remisow do przerwy sie zdarzylo.
Jestem zdania ze remis HT osiagalny ,kurs ok 2, remis final time kurs ok 3.7 takze, oraz under 1.5 gola kurs okolo 3.Under 2.5 kurs ok 1.65 Dla odwaznych 1x kurs ponad 2.
Przypominam,ze spotykaja sie jedne z najbardziej underowych ekip w PL i dodatkowo dochodzi zmeczenie po LE.
Ps. Kursy zblizone do wystawionych przez sponsora zespolu ze Stoke on Trent. Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych.
 
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dawno mnie nie było w tym dziale, bo jakoś nie miałem czasu oraz ochoty pisać analiz. Na najbliższą kolejkę wrzucam już dzisiaj i liczę, że komuś pomogę zarobić.
West Brom - Arsenal
Długo się zastanawiałem jak ugryźć ten mecz. Teoretycznie kurs na Arsenal jest grywalny, bo wynosi w okolicach 1.8. Wiadomo, trudny teren na West Bromie ale nie wiem czy ktoś przyjrzał się statystycę, że praktycznie wszystkie swoje punkty ekipa Pullisa zdobyła grając z drużynami znajdującymi się pod nimi w tabeli. Ostatnie 5 spotkań z ekipami z top7 to 5 porażek bez zdobycia bramki! Myślę, że statystyki przemawiają za Arsenalem jednak ja na ten mecz mam troszeczkę inny bet. Przeglądająć właśnie statystyki z tych spotkań myślę, że warto kierować się w stronę kartki dla jednego Pana. Mowa o Argentyńczyku Yacobie, który swoją grą prezentują bardziej styl brytyjski niż argentyński. W mojej opinii obie drużyny będą chciały przejąć środek boiska, aby cokolwiek ugrać w tym spotkaniu. Arsenal zapewne będzie grał piłką, a WBA za wszelką cenę będzie próbował wyprowadzić groźną kontrę. Ale co z tym Yacobem? Argentyńczyk zawsze jest pierwszym zawodnikiem, który próbuję przejąć piłkę w środkowej części boiska i zazwyczaj robi to z całym impetem. Wydaję mi się, że przeciwko grającej piłką drużynie Kanonierów często będzie faulował rywali, więc kartka jest bardzo prawdopodobna.
Yacob - kartka - TAK - 2.9/unibet ZWROT
Middlesbrough - United
Wiele zostało o tym meczu powiedziane, jak dla mnie mega under tutaj jest do gry. Ekipa gospodarzy nie chce grać w piłkę, przez pewien okres czasu świetnie się bronili ale ile można. Zwolnienie Karanki to jakaś opcja, ale czy dobra? W mojej opinii w tej ekipie nie ma jakości, która mogłaby się utrzymać w Premier League. United zapewne znów będzie się męczyć ale dobrze wie o tym, że nie ma prawa stracić tutaj punktów jeżeli chcą wyjść z top4. Cała czołówka ma ciężki terminarz, więc to mega ważny mecz dla ekipy Mourinho. W niedzielę będą już wiedzieć dużo, więc zapewne usiądą na rywali. Osobiście nie sądzę, żeby mieli stracić bramkę, więc opcja wygranej do 0 jest mega spoko. Szeroka ławka United to największy plus jaki ma Mourinho w tym sezonie. Chciałem grać United i under 2.5, ale to wszystko zależne jest od momentu kiedy padnie pierwsza bramka. Tutaj równie dobrze może być 0-1 jaki i 0-4.
United wygra do 0 - 2.55/unibet ⛔ Smalling :/
City - Liverpool
3 mecze ligowe przeciwko City i dwie 2 bramki. Wiecie o kim mowa? Roberto Firmino, brazylijczyk, który jest teoretycznie głównym napastnikiem LFC. Przeciwko City gra mu się dobrze, a jego pierwszy dobry mecz w Premier League to właśnie 4-1 na Etihad. Ten mecz powinien oscylować w dużą ilość emocji i wymianę ciosów. Nie chce grać 1x2, bo nie będę tutaj patrzył obiektywnie, a kursy na overy trochę niskie. W ekipie LFC ciężko wytypować strzelca, ale właśnie Firmino mi się nasunął. Kurs piękny, więc próbuję i polecam
Firmino strzeli gola - 4/unibet
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Everton - Hull
Dzień dobry. Na Goodison w sobotę przyjeżdża walczące o utrzymanie Hull żeby zmierzyć się z Evertonem. W ostatnich tygodniach coś u Tygrysów ruszyło, może nie ma jakichś świetnych wyników ale widać poprawę gry po przyjściu nowego menadżera. Jednakże przyjeżdżają na bardzo trudny teren, na którym od dłuższego czasu niepodzielnie rządzi gospodarz. W tym roku Everton u siebie naprawdę jest mocny. Ba! Tłucze niemalże wszystkich po kolei, ale do rzeczy :
Everton 3:0 WBA
Everton 2:0 Sunderland
Everton 6:3 Bournemouth
Everton 4:0 Manchester City
Everton 1:2 Leicester
Everton 3:0 Southampton
+ warto dodać że owa porażka z Lisami to był mecz pucharowy. Nie sugeruję, że go odpuścili ale chcę podkreślić, że w lidze wygrywają mecz za meczem. Jak więc widać są to dość przekonujące zwycięstwa i to nie z jakimiś ogórkami bo jedynie Sunderland z tej stawki znajduje się na dole tabeli. Koeman póki co naprawdę robi robotę, w tym sezonie już raczej czołówki nie zawojują ale swoje niezłe 7 miejsce z pewnością utrzymają. Jeśli zatrzymają Lukaku to jak dla mnie z powodzeniem mogą powalczyć o puchary w kolejnym sezonie. Ogólnie rzecz biorąc zrobili niezłe transfery, do tego Koeman włączył do składu regularnie grających młodzików więc kibice mają powody do zadowolenia. Jeśli już wspomniałem Lukaku, to warto podkreślić że jest niesłabej formie i wespół z Kane&#39;m prowadzi w klasyfikacji strzelców. Ostatnie 5 spotkań to 7 bramek, więc śmiga wszystko jak należy.
Hull zaczęli punktować ale ciągle są w strefie spadkowej. Coś drgnęło ale moim zdaniem na Everton to będzie zdecydowanie za mało. Do tego ich passa wyjazdowa jest wręcz fatalne, ostatnie 12 spotkań do 11 porażek i 1 remis. Kiepściutko to wygląda, te ich porażki to też od dłuższego czasu co najmniej dwubramkowe. Takiego też wyniku spodziewam się w sobotę. Chciałbym żeby Grosicki utrzymał się w Premier League, ale nie czarujmy się, to nie jest spotkanie gdzie daje się jego ekipie duże szansę.
Więc ode mnie handi, kurs naprawdę bardzo ładny
Everton - Hull City (0:1)
1 @ 2.31
bah 4-0
e: West Brom - Arsenal Tak na szybkości dorzucam dubelek. Jedno spotkanie już za niecałą godzinkę więc krótko proszę państwa. Nie czaje tak wysokiego kursy na West Brom. Ok, ostatnio troszkę zwolnili ale to nadal jest drużyna dobrze poukładana, Pulis wyciska z tej kadry moim zdaniem absolutne maksimum. Zajmują 8 miejsce, gdzie jest masa zespołów pod nimi które mają lepszych piłkarzy. Nie najlepiej grają z czołówką w tym sezonie ale w ostatnich tygodniach Arsenalu do czołówki ligi raczej nie zaliczyłbym. Lubię pana Arsene&#39;a ale coś musi wymyślić bo naprawdę nie jest dobrze. Generalnie wszyscy tutaj wiemy, że Arsenal pod formą, czara goryczy zdaje się przelewać, kibice przede wszystkim chcą zmian i mówią o tym otwarcie. Ostatnio porażka z Liverpoolem, kompromitacja z Bayernem i pucharowe zwycięstwo z Lincoln. Nie wierzę, że Kanonierzy nagle zagrają świetny mecz i rozjadą West Brom. Myślę zatem że taki solidny handi to świetna opcja.
Do tego mecz Bournemouth - Swansea, czyli starcie polskich bramkarzy w Premier League. Swansea podobnie jak Hull nieco odżyli ostatnio, wygrzebali się ze strefy spadkowej ale nadal nie jest zbyt bezpiecznie. Obydwie ekipy tracą bardzo dużo bramek, są pod tym względem najgorsi w lidze. Nie obwiniałbym oczywiście bramkarzy, szczególnie Fabiańskiego, generalnie całe bloki obronne wydają się potrzebować wzmocnień. Swansea oddali Williamsa przed sezonem, co raczej dobrze nie podziałało, a Wisienki ogólnie grają dość ofensywną piłkę, chyba tego wymaga od nich Howe. Ostatnio wydaje się, że znów odzyskali polot, dlatego po prostu spodziewam się bramek. Ostatnie spotkania ekip też dość overowe, w przypadku Bournemouth 2 z 3 to overy, w przypadku Swansea 3 z 3. Ostatnie pojedynki bezpośrednie ekip to też od dłuższego czasu overy.
Więc:
WBA - Arsenal (2:0)
1 @ 1.45
3-1 Samolot kibiców Arsenalu chyba jeszcze dziś chwilę będzie kołował. Aż żal, że czystej jedyneczki nie pograłem ;)
Bournemouth - Swansea
over 2.5 @ 1.68
AKO - 2.44
2-0, nie zabrakło wiele.. :/
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 16:00
Spotkanie Everton-Hull City
Typ: 1/1
Kurs 2.30
Buk Bet.365
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie z Angielskiej ekstraklasy piłkarskiej w którym drużyna Evertonu na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę Hull City, gospodarze na chwilę obecną zajmują 7 pozycję w ligowej klasyfikacji i do 5 miejsca tracą 3 punkty , Everton oczywiście jest faworytem do zdobycia kompletu punktów na swoim stadionie bowiem u siebie rzadko się do tej pory mylił i dlatego zdołał zgromadzić aż 31 punktów, wygrał 9 razy zanotował 4 podziały punktów oraz tylko 1 porażkę . Hull natomiast w tym sezonie walczyć ma o utrzymanie ,ale na chwile obecną jest dopiero na 18 pozycji w ligowej klasyfikacji ogólnie zdobyli w tym sezonie 24 punkty , ale zdecydowaną większość zdobyli na swoim stadionie , na wyjeździe zdobyli tylko 5 oczek, strzelając zaledwie 7 bramek , nie wróży to nic dobrego w starciu z zespołem z Liverpoolu który moim zdaniem powinien spokojnie sobie poradzić ze znacznie niżej notowanym zespołem, który ogólnie w swoich poprzednich spotkaniach wyjazdowych zanotował 9 porażek oraz zaledwie 1 podział punktów, na stadionie Evertonu za dobrze im nigdy nie szło, myślę że jutro Everton wygra do połowy 1:0 oraz 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji.
 
lukas88 341,8K

lukas88

Forum VIP
18.03.2017 g. 13.30 West Bromwich- Arsenal
Typ: 2
Kurs: 1,73
Marathonbet
Stawka 6 j


Jak dla mnie jedno z pewniejszych spotkań na jutro, Arsenal po dwóch wyjazdowych porażkach w lidze powinien wrócić na właściwe tory. Sytuacja w zespole Wengera jest niespotykana bo ma do dyspozycji niemal pełny skład. Jedynie kontuzjowany jest Cazorla, reszta powinna być do dyspozycji. Arsenal zbłaźnił się w dwumeczu z Bayernem przegrywając 10-2 jedak ich gra nie była aż taka zła jak wynik. Kanonierzy nada w walce o puchary, natomiast gospodarze byt w PL mają zapewniony, a nie sądzę by dobijali się do LE.
Ja zdecydowanie idę w kierunku Alexisa i spółki.


Alternatywnie:
Arsenal (-1) @ 2,35 Marathon 4/10


-------------------------------------------------------------------

18.03.2017 g. 16.00 Everton- Hull
Typ: 1 (-1)
Kurs: 1,89
Marathonbet
Stawka 6 j


Tutaj bardzo krótko: Everton idzie na własnym stadionie jak walec, rozjeżdża kolejnych rywali, jutro pora na zespół grosika. Hull wyjazdy ma tragiczne, na 14 spotkań 11 porażek. Uważam że Lukaku i spółka urządzą sobie jutro ostre strzelanie, dlatego też proponuję:

1 / over 2,5 @2,35 Marathon 3/10


-------------------------------------------------------------------

18.03.2017 g. 16.00 West Ham- Leicester
Typ: 1
Kurs: 2,34
Marathonbet
Stawka 4 j


Czekałem na większe wzrosty kursów na młoty, ale niestety nie było wielkich skoków. Dlaczego idę w kierunku gospodarzy:
- Leicester w euforii po wyeliminowaniu Sevilli w LM, grali we wtorek trudne spotkanie i mogą odczuwać jego trudy, a i noc i dzień następny po meczu mogły nie być zbyt przyjemne
- w meczu z Sevillą moim zdaniem prędzej hiszpanie zagrali słabe spotkanie niż Leicester wybitne
- moja teoria na temat im lepszy wynik w LM tym gorszy w następnym meczu ligowym
- WH 4 mecze ligowe bez zwycięstwa, Leicester 2 wygrane ligowe z rzęducwięc tym na przerwanie serii

Alternatywnie:
1 + BTS @4,1 Marathon 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Everton - Hull

Witam. Nie chcę pisać tego samego, co przed tygodniem, więc zacytuje samego siebie:

&quot;Everton - WBA Lakaku strzeli.

Witam serdecznie! Moja wiara w umiejętności snajperskie Belga nie maleje i przynosi spore profity. W 5 tegorocznych, domowych spotkaniach The Toffees , Lakaku zdobył 8 bramek, strzelając w każdym meczu. Zaiste imponująca skuteczność. Skłonny jestem do tezy, że i w tym meczu vicelider klasyfikacji strzelców trafi do bramki. Niech passa trwa. Liczę na ciebie Romelu

Lakaku strzeli @ 1,9 Fortuna
Lakaku 2+ @ 4,2 Fortuna

Pod rozwagę.... i grać!
Powodzenia!!!&quot;

Jestem święcie przekonany, że historia się powtórzy, a ekipa Hull świetnie się do tego nadaje. Everton u siebie miażdży rywali, a ekipa Hull na wyjazdach tragedia. 5 tegorocznych meczy, 4 porażki z hc i jeden niewytłumaczalny remis z MU. Liczę na łatwe zwycięstwo Evertonu

Lakaku strzeli @ 1,75 Fortuna ✅ nawet dwie
Everton -1 @ 2,22 Fortuna ✅ nawet -3
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
M 15

mynton

Użytkownik
Zapowiada się kolejna ciekawa kolejka PL która jak sądzę może przynieść kilka niespodzianek i niespodziewanych strat punktów przez czołowe zespoły. Dużo już zostało napisane, z niektórymi analizami się zgodzę a przed niektórymi bym przestrzegał.
Everton vs Hull​

Padło wiele analiz. Wszyscy stawiają na Everton i tez popieram ten typ. Drużyna w gazie na własnym stadionie zmierzy się z Hull kiepsko radzące sobie na wyjazdach. Myślę że jest to jeden z nielicznych pewniaków z typem Everton. Dla zwiększenia kursu można próbować typy:Eve i Lukaku pierwszy zdąbędzie gola,Eve wygra do zera czy Eve i over 2.5.
West Brom vs Arsenal​

Drużyna Pulisa mimo że na własnym stadionie to niestety ostatnio bez formy, z małą ilością strzelanych goli, słabo radząca sobie z lepszymi drużynami. Arsenal odpadł z LM nic im nie zostało jak być w top4 więc powinni to wygrać mimo dziwnej atmosfery w szatni. Porażka Kanonierów moim zdaniem będzie oznaczała bunt zawodników i ostatni sezon Wengera.
Middlesbrough vs Man Utd​

To moim zdaniem może być mecz niespodzianka. Spotykają się drużyny które obniżają poziom widowiska przez małą ilość bramek. Middles bez trenera Karanki - może to sprawić że odpuszczą wszystko lub zaczną walczyć. Utd gra typowo na zero z tyłu choć nie zawsze im to wychodzi, brak Zlatana i Pogby. Odradzałbym grania na Utd. Spodziewana niespodzianka to zwycięstwo Middlesbrough lub remis.
Spurs vs Southampton​

Krótko. Spurs bez Kane ale za to z HM Sonem. U siebie leją szystkich i to mocno. Tu nie powinno być wyjątku. Czystego konta nie przewiduje ale myślę że można się pokusić o wygraną 2 golami. Obstawiałbym wynik 2:0, 3:1.
City vs Liverpool
City u siebie jest mocne. Mobilizuje się z lepszymi przeciwnikami podobnie jak ich rywale. Obie drużyny walczą o przynajmniej Top4. Spodziewam się ciekawego spotkania z duża ilością goli.
Padła gdzieś propozycja beta Firmino strzeli gola. Nie wiem na ile moje informacje się sprawdzą ale jego występ stoi pod znakiem zapytania.
Opierając się na powyższej analizie proponuje tasiemca bądź jakąś inną kombinację z poniższych propozycji.
bet365:
1.Everton vs Hull - typ 1 @1.5
2.West Bron vs Arsenal - typ 2 @1.6
3.MIddles vs Utd - typ gole poniżej 2.5 @1.66
4.Tottenham - Southampton - typ 1 @ 1.7
5.City - Liverpool - typ gole powyżej 2,5 @ 1.65
Ja puszczam akko z 1,2,4- kurs @ 4.08
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Everton-Hull


Zgadzam się z powyższymi wpisami, że Everton jest murowanym faworytem do wygranej w dzisiejszym spotkaniu. Wydaje się, że typ handi -1 na Everton/ Everton i over 2.5 są dobrymi wyborami, to jednak ja zaryzykuję i za lekką stawkę puszczam typ:

Over 2.5 i NIE ; czyli over 2.5 i obie nie strzelą gola po kursie 5.5 w B365.

W takim wypadku Everton musi wygra przynajmniej 3-0 lub więcej. Patrząc na ich grę, szczególnie u siebie, a także na przeciwnika jakim jest Hull, to bet kurs na ten bet jest z czapy.


✅ 4-0 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zwycięstwo Chelsea
Zwycięstwo Everton
AKO: 2.57
buk: unibet
Wynik: 1:2 i 4:0 ✅
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Chelsea jak i Everton są bezwzględnymi faworytami do wygrania swoich dzisiejszych spotkań. Chelsea spokojnie dąży do zdobycia mistrzostwa i z meczu na mecz inkasuje trzy punkty. Conte zrobił z tej drużyny maszynę do wygrywania, a z Kante drugiego Makalele!.
Everton to ekipa, która ma aspiracje na europejskie puchary. Ich strata do piątego Arsenalu wynosi tylko 4 pkt. Ten zespół jeśli poważnie myśli o pucharach w przyszłym sezonie i sprawienie niespodzianki, to takie spotkanie jak to powinni wygrać tym bardziej, że grają u siebie.
 
eco 388

eco

Użytkownik
ManCity - Liverpool under 2.5, 2.4 Unibet
Nikt tu nie myśli o wygraniu ligi. Oba zespoły sąsiadują w tabeli, każdy punkt się liczy, nikt tu nie chce przegrać. Za Klopa Liverpool dał strzelić City 2 gole w 4 meczach.

Robson/ zbyt mało napisane. Dopisz argumenty albo post delete, a tego nie chcemy. Pozdrawiam ;)

Mogę dopisać jakieś śmieci jak w 90% postów na tym forum gdzie buduje się rozbudowane zdania o pozycjach w tabeli, składach i dupie maryny, bez żadnych sensownych argumentów. Proszę bardzo:
Manchester City klub z miasta Manchester z trenerem Pepem Guardiolą podejmą zespół z Marseyside pod wodzą szkoleniowca z Niemiec Jurgena Kloppa. Oba zespoły dzieli 1 punkt i są odpowiednio na 4 i 5 miejscu tabeli. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że obu zespołom zależy na zwycięstwie w tym meczu. Klub z Manchesteru jest po meczu ligi mistrzów z klubem Monaco z miasta Monaco, więc jest podmęczony, natomiast klub z Liverpoolu miał tydzień wolnego. Powinien być w tym meczu Under.

Post wyżej użytkownika ibis i jego argumenty:
Chelsea:
- jest faworytem
- walczy o mistrza
- gra dobrze

Everton:
- jest faworytem
- gra o puchary
- powinien wygrać
- gra u siebie
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Bet365
⚽ Manchester City - Liverpool
Typ: Powyżej 2.5 bramek i obie strzelą @1.90
Trafiają na siebie dwie najbardziej ofensywne drużyny w lidze obecnie. Zarówno Manchester City, jak i Liverpool mają także dosyć kiepskie obrony i bardzo podobny do siebie styl gry polegający na wysokim pressingu. Spodziewam się tutaj bardzo otwartego spotkania, ale obawiam się trochę tego, że przy stanie 0:0 obie ekipy będą grały dosyć asekuracyjnie, co troche nam odwlecze bramki. Pierwszy mecz tych drużyn w tym sezonie to tylko 1:0 i zapewne stąd taki nieco bardziej atrakcyjny kurs na to zdarzenie.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
13:00 Middlesbrough - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 1.70
buk: unibet
Wynik: 1:3 ✅

Manchester w ostatnich tygodniach nie zachwyca swoją grą odnosząc skromne wygrane, lecz dzięki nimi dalej utrzymuje się w czołówce tabeli. Dziś jeśli uda im się odnieść zwycięstwo będą mieli szanse wskoczyć na 5. miejsce. Takiej okazji Czerwone Diabły nie mogą zaprzepaścić. Kurs jest bardzo wysoki, lecz jest to spowodowane tym, że u gości zabraknie Pogby, Ibry i Herrery. Niewykluczone jednak, że na mecz gotowi będą Wayne Rooney i Anthony Martial. Dużo poważniejsze kłopoty ma natomiast Middlesbrough. Działacze Boro w tym tygodniu zwolnili z funkcji menadżera Aitora Karankę co jest sporym zaskoczeniem przed tak ważnym spotkaniem. Dla Boro każdy punkt w starciu z Czerwonymi Diabłami będzie na wagę złota, bo zespół znajduje się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli. Manchester United wygrał jednak aż cztery z ostatnich pięciu spotkań wyjazdowych w lidze remisując tylko ze stoke na Britannia Stadium. Dziś pomimo tak dużych osłabień w składzie powinien sobie poradzić w będącym w kryzysie Boro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzinna: 15:15
Spotkanie: Tottenham - Southampton
Typ: Alli strzeli i Tottenham wygra ✅✅✅
Kurs: 3,8
Buk: Unibet
Analiza:

Witam serdecznie! Po wczorajszym, jakże udanym typie (kurs 6,25:grin ???? , wypada pójść za ciosem. Okazja nadarza się już dzisiaj. I to jaka!!! Najlepiej punktujący zespół BPL (12-2-0, 33-7), kontra przeciętnie spisujący się zespół Świętych (wyjazd: 4-3-7, 18-20). Ostatni mecz rozegrany pod koniec grudnia piłkarze Soton przegrali u siebie 4:1. Dwie bramki zdobył Alli. Pod nieobecność pierwszej strzelby Harrego Keana (22 m - 19 b), wydaje się oczywistym, że bramki zdobywać będzie drugi strzelec, Alli (26-13).Gość jest w formie. Strzelał bramki w trzech ostatnich meczach. Jestem przekonany, że dzisiaj Ostrogi gładko pokonają Świetych, a bramki zdobywać będzie, nie kto inny jak Bamidele Alli.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!

Do tego dwa typy na bramki. Nie mam pojęcia skąd takie kursy...
Alli bramka @ 2,9 Unibet ✅
Alli 2+ @ 12!!! Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
haha eco reputa +

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzinna: 13:00
Spotkanie: Middlesbrough vs MU
Typ: 1
Kurs: 6
Buk: całoroczny
Analiza:

Witam , na dzis wybrałem konfrontacje z ligi angielskiej , na przeciw sobie staja bardzo ciekawe zaspoły , z jednej strony beniaminek Middlesbrough z drugiej zasłuzony klub MU , ja skłaniam sie ku zwyciestwu Middlesbrough , które aby sie utrzymac w lidze musi zacząć wygrywać , jezeli nie teraz to kiedy jezeli nie z Mu to z kim ? duże znaczenie bedzie też iała ogromna motywacja jaka mają zawodnicy beniaminka, dodatkowym argumentem jest to że MU grał bardzo ciezki mecz w LE i ze gra na wyjeździe w drugiej najbardziej wyrównanej lidze w europie po ekstraklasie
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Manchester City - FC Liverpool (rzuty rożne under/over 10.5)
Typ: 2
Kurs: 1,81
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Bardzo trudne spotkanie do wytypowania więc ja tutaj postanowiłem iść w stronę rzutów rożnych. Spodziewam się dobrego i ofensywnego meczu z obu stron. Każdy wie jaką kadrą dysponują oba zespoły więc zarówno jedni jak i drudzy będą tu chcieli zdobyć 3 punkty. Sytuacji myślę, że będzie wiele i dużo w tym meczu będą pracować skrzydła w obu zespołach a co za tym idzie spodziewam się, że linia 10.5 rożnych zostanie pokryta. Myślałem jeszcze nawet nad wyższą linią ale ostatecznie gram i proponuję tę. Nie zdziwiłbym się gdyby ta linia była już pokryta do przerwy ale jeśli nie to po pierwszych 45 min przeczuwam, że w sumie z 8 rożnych będzie i w drugiej połowie to będzie tylko formalność aby ten zakład wszedł. Jeszcze tylko krótko o nieobecnych w obu zespołach.
Absencje w City:
pomocnik Gundogan (10 występów w tym sezonie, 3 gole na koncie) i napastnik Jesus (4 występy w tym sezonie, 3 gole na koncie)
Absencje w Liverpoolu:
pomocnicy Henderson (24 występy w tym sezonie, 1 gol na koncie), Ejaria (2 występy w tym sezonie) i Grujic (2 występy w tym sezonie) i napastnicy Sturridge (14 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i Ings (bez występu w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoją występy obrońcy Lovrena (20 występów w tym sezonie, 2 gole na koncie) i napastników Origi (24 występy w tym sezonie, 4 gole na koncie) i Firmino (26 występów w tym sezonie, 9 goli na koncie) i to czy któryś z tych graczy ostatecznie zagra będzie wiadomo dopiero przed meczem
✅ 17 rzutów rożnych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom