>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka Ligue 1 (2-3.4)

Status
Zamknięty.
kha1 40

kha1

Użytkownik
Mamy teraz niestety dłuższą przerwę, ale przynajmniej więcej czasu na odpicowanie ew. analiz. Zakładam, że nie dojdzie do jakiś poważnych kontuzji, chociaż na treningach różnie to bywa, co ostatnio pokazał przykład Bunozy w Wiśle...
Tak czy inaczej, do rzeczy:
We Francji raczej ciężko doszukać się jakiejś perełki. Jeśli o mnie chodzi, to chyba najciekawszym starciem będzie to pomiędzy PSG, a Kevinem Gameiro. Reszta potentatów ma &quot;stosunkowo&quot; łatwą przeprawę i spodziewam się, że Lille, Marsylia i Lyon wygrają swoje mecze dosyć gładko.
Auxerre gra z Rennes - trzeba trzymać kciuki za polaków. Obstawiam 0:0. No i Monaco z Arles, chyba taka ostatnia szansa na utrzymanie się. Aż gardło ściska jak się widzi taki klub na dnie...


(screen zaciągnięty z betsson.com)
 
B 0

bogdan123

Użytkownik
Jeżeli ja bym typował to Arles - Monaco typ:2
A dlaczego? Szczerze mowiąc nie wiem jak to sie stalo, ze Monaco przegralo ostatnio u siebie z Nancy, przeciez to byl jeden z ostatnich gladkich meczy jakie stoja przed ta druzyna a tym bardziej, ze sa na pozycji spadkowej. Wiele osob juz ich pewnie skreslilo ale wydaje mi sie, ze to blad. Ja zakladam, ze byl to poprostu czysty pech a to sie zdarza.
Osobicie ogladalem ten mecz i musze przyznac, ze Monaco mialo nie mozliwego pecha, zaczynaja od pomylki ich wlasnego bramkarza, poprzez nie wykorzystany rzut karny na ciaglym ataku i wielu nie celnych strzalach. A w koncu Nancy jest tak samo zmotywowane i w takiej samej sytuacji jak Monaco, czyli tez potrzebowali tych punktow bo sami moga spasc a szybka bramka dala im wiekszej wiary w wygrana i zdobycia cennych 3 punktow.
Wracaja do meczu: Arles - Monaco. Moje za:
1. Monaco napewno sie jeszcze nie poddało, dalej bede walczyc tym bardziej, ze ciagle maja szanse na wyjscie ze spadkowej pozycji.
2. Po arles chlopaki juz nie bede mialy latwych przetarc, czeka ich prawie sama czolowka glodna punktow.
3. Arles ma zapewniony spadek, graja bardzo bardzo slabo, watpie czy zalezy im jeszcze na jakims meczu chociaz wiem, ze sprawia, jeszcze nie jedna niespodzianke, nie jednemu zepsuja kupon ale ze zmotywowanym Monaco nie maja szans ????
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Fc Stade Rennes - Aj Auxerre 0:0

Typ: 1
Kurs: 1.65

Jeżeli teraz nie będzie kontry ze strony Rennes to mistrz im ucieknie w tym sezonie. 1.65 płacą buki za win gospodarzy i jest to opłacalne ryzyko patrząc na sytuację przyjezdnych. Aj Auxerre 32 punkty na koncie i znajdują się tuż nad kreską. Rennes jak wcześniej wspomniałem gra o mistrzostwo. Marsylia 51 punktów, Lille 55.. oni sami 50. Wygrywając to spotkanie wskoczą na drugą pozycję w tabeli. A Marsylia będzie grała na trudnym terenie w Lens gdzie miejscowi zażarcie walczą o utrzymanie. Właśnie tu widzę szansę Rennes na sukces. W końcu drużyna ta jest jedną z lepiej grających ekip na własnym boisku w Lique 1. Czy ta przerwa spowodowana meczami międzynarodowymi pozytywnie wpłynęła na obydwie drużyny, zobaczymy niebawem. Informacje o składach: Napastnik gospodarzy, Razak Boukari wraca do składu po kontuzji uda. Reprezentant Togo pauzował połowy marca, kiedy to nabawił się kontuzji uda i opuścił z tego powodu spotkanie z Olympique Lyon (1:1). We wtorek wznowił jednak treningi i będzie do dyspozycji trenera Frederika Antonettiego na najbliższe spotkanie z Auxerre. Jest to bardzo dobra wiadomość, bowiem w ataku nie wystąpią dwaj inni podstawowi zawodnicy. Niezdolny do gry jest za to nadal pomocnik Yacine Brahimi. 21-letni piłkarz, podobnie jak Boukari, doznał urazu uda, ale miało to miejsce kilka dni wcześniej i dlatego opuścił on także spotkanie z Marsylią. Kontuzja nie została jeszcze wyleczona i Brahimi (drugi najlepszy strzelec zespołu Rennes) nie wystąpi w sobotę przeciwko Auxerre. W składzie Rennes na ten mecz zabraknie także zawieszonego kolumbijskiego napastnika Victora Montano (najlepszy strzelec i napastnik zespołu) oraz kontuzjowanego Aboudal Camary. Jedni wchodzą do składu inni wypadają. Tak to już jest w piłce nożnej. Na Stade de la Route de Lorient szykuje się ciekawe widowisko. Goście Aj Auxerre punktują zazwyczaj u siebie. Tak było przez ostatnie 2 miesiące. Mecz u siebie = wygrana, mecz na wyjeździe = porażka. Teraz mecz na wyjeździe więc... ???? sami możecie sobie dopowiedzieć. Ireneusz Jeleń po raz kolejny opuścił zgrupowanie reprezentacji z powodu kontuzji. Prawdopodobnie nie zagra przeciwko Rennes na wyjeździe. Coraz głośniej mówi się o tym, że Ireneusz Jeleń prawdopodobnie opuści Auxerre po tym sezonie, ponieważ rozmowy w sprawie nowej umowy utknęły w martwym punkcie. Widać, że nie zależy mu już tak bardzo na grze w zespole który ledwo daje rade w Lique 1. Po dwóch gorszych spotkaniach Rennes teraz powinna przyjść kolej na pewną wygraną. Auxerre ostatni mecz wyjazdowy wygrało 24 października 2010 roku. To dość dawno i chyba tylko najwięksi optymiści wierzą w sukces ich drużyny w meczu z zajmującą 3 miejsce mocną ekipą Rennes.
Razak Boukari zdolny do gry na mecz z Aj Auxerre :jupisdfgdfg:
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
02/04 19:00 Paris St Germain vs. Lorient
Typ: PSG ⛔
Kurs: 1,7 (Bet-at-home)

Wynik: 0-0

Gospodarze walczą o europejskie puchary, zajmują 5 miejsce w lidze ze stratą 4pkt do czołowej czwórki, mają korzystny bilans meczów u siebie 7-5-2 bramki 25-15. Lorient w środku tabeli 9 miejsce o nic już właściwie nie gra z niekorzystnym bilansem na wyjeździe 2-4-8 bramki 13-27. Obydwa zespoły ostatnie zwycięstwo odniosły dość dawno ponad miesiąc temu, ale PSG grając u siebie ma większe szanse na przełamanie, poza tym po odpadnięciu z Ligi Europejskiej gospodarze mogą się skupić na lidze. W bezpośrednich meczach w Paryżu licząc ligę i puchar ostatnie mecze wygrywają na zmianę obydwa zespoły, rok temu PSG przegrało 0-3 więc czas na rewanż.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
US Nancy - Girondins de Bordeaux
Bordeaux 2,8 Bet365 ⛔
Bordeaux w tej rundzie gra świetnie, z wyjątkiem dwóch momentów, gdy przeżywali dwumeczowe kryzysy. Niemniej jednak, gra jest zdecydowanie lepsza, niż w poprzednim roku, który był dla Żyrondystów fatalny. Nancy? Przeciętny skład, choć rok, dwa temu wydawało się, że będą solidnym średniakiem, mogącym postraszyć wielu. Tak się nie stało, więc nie są w tej grupie, co Montpellier, Saint-Etienne czy Lorient. Bordeaux jest za to wyżej. Defensywa wreszcie jest skompletowana, L. Sané, Ciani, Planus, Trémoulinas to optymalne zestawienie. Fernando radził sobie na stoperze świetnie, ale jego miejsce jest u boku Alou Diarry na defensywnej pomocy, wtedy tworzą zaporę nie do przejścia. O atak dziś mają być odpowiedzialni Ben-Kfalfallah, Plasil, Modeste i Wendel i to optymalne zestawienie. Szczególnie Fahid ostatnio błyszczy formą i przypomina siebie z poprzedniego sezonu, gdy w barwach Valenciennes był jednym z najlepszych skrzydłowych w lidze. Teraz gra u boku znacznie lepszych kolegów, nie ma już tak wielkich kłopotów z kontuzjami, a Nancy to rywal jak najbardziej do ogrania. Żyrondyści powinni więc nawiązać do swojej znakomitej gry sprzed kilku tygodni, jeszcze sprzed tej fatalnej serii tuż przed weekendem reprezentacyjnym, gdy przegrali 2 mecze, których przegrać nie mieli prawa, a w starciu z Valenciennes wrócili do gry i wywalczyli punkt, strzelając 2 gole dopiero w ostatnich 7 minutach spotkania.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Spotkanie: RC Lens - Olympique Marsylia
Typ: 2
Kurs: 2.10
Buk: William Hill

Już 3 kwietnia o godzinie 21.00 na stadionie Stade Felix-Bollaert będzie miało miejsce spotkanie pomiędzy RC Lens a Olympique Marsylia. Gospodarze obecnie zajmują 19 miejsce tracąc 1 punkt do 18. Wychodzi im średnia dokładnie 1 punkt na spotkanie, owa drużyna 6-krotnie zdobyła całą pulę punktową, 10 razy podzielila się punktami oraz 12-krotnie uznawała wyższośc swoich rywali. Na ostatnich 5 meczy drużyna z miasta Lens 3-krotnie przegrywała, raz udało im się zdobyć 1 punkt oraz wygrali z Montpellier HSC 4 do 1 na wyjeździe, co miało miejsce w ostatniej kolejce ligowej. Najskuteczniejszym graczem Lens jest Jemaa Issam, który strzelił dotychczas 5 bramek w lidze dla swojej druzyny. Przejdzmy teraz do drużyny gości, której trenerem jest Didier Deschamps (prowadzi zespół od tego sezonu po nieudanych MŚ w RPA z reprezentacją Francji). Goście tego meczu są viceliderami Ligue 1 z dorobkiem 51 punktów, tracąć do lidera 4 punkty. Wygrywali 14-krotnie, 9 razy musieli podzielić się punktami oraz 5 razy uznać wyższość swoich przeciwników. Drużyna z Marsylii spisuje sie ostatnio bardzo dobrze i oprócz porażki z liderem Lille u siebie 2 do 1 i porażką + remis w LM z MU większość swoich meczy wygrywają. Najskuteczniejszym zawodnikiem tej drużyny w lidze jest Remy Loic z dorobkiem 8 bramek. Trzeba wyróżnić w tym zespole takich piłkarzy jak Heinze, który reprezentował najlepsze kluby na świecie czy Valbuena lub Gignaca.
W ostatnim starciu między tymi drużynami padł remis 1 do 1 na stadionie Stade Velodrome. Moim skromnym typem jest wygrana Marsylii, która spisuje się ostatnio bardzo dobrze. Wg mnie kurs warty grania szczególnie na bukach takich jak William Hill czy Pinnacle Sports gdzie kursy sięgają 2.10 a na innych bukach są około 2.00.


Oto kursy u róznych buków na ten mecz 1x2.

\

MECZ NA ✅
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Nice – Lyon


Typ:2
Kurs:1.83

Po tygodniowej przerwie spowodowanej meczami reprezentacji znowu wracamy na ligowe podwórko, tym razem postanowiłem zająć się ligą francuską. Wybrałem spotkanie pomiędzy Nice – Lyon. Oczywiście jak nie trudno się domyśleć faworytem tego spotkania będzie jedna z najbardziej utytułowanych francuskich zespołów, którym jest Lyon. Obydwie drużyny mają o co grać Nice broni się przed spadkiem natomiast Lyon nadal walczy o mistrzostwo chociaż ma już małe na to szanse ale na drugą pozycję wciąż są bardzo duze szanse. Jak na razie Lyon zajmuje 4 lokatę z dorobkiem 49 punktów i ma zaledwie 2 punkty starty do drugiej pozycji. Gospodarze natomiast ja na razie zajmują daleką 15 pozycję ale myślę, że są tego miejsca zadowolenie niestety mają zaledwie dwa punkty przewagi nad 18 drużyną, a jak wiemy 18 pozycja niestety nie daje utrzymania w lidze. Myślę, że wygra ten mecz drużyna z większym potencjałem sportowym, który z pewnością ma ekipa gości.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom