>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka La Liga [31.03 - 3.04.2017r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
29. kolejka La Liga



Kursy od: betsson

Za nie cały tydzień przed nami kolejna seria spotkań. Patrząc na rozstawienie par to Real, Barcelona, Sevilla i Atletico powinny zdobyć komplet punktów. Tylko czasami jak to bywa po spotkaniach reprezentacji lubią padać niespodzianki i niektóre drużyny są wybijane z rytmu. Jak będzie i tym razem?

Zapraszam do podawania Typów i kulturalnej dyskusji.
Aby was zmotywować to najlepsze analizy będą nagradzane reputacją.​
 
dexter7 86

dexter7

Użytkownik
Witam na weekend z hiszpanskich boisk rzucilo mi sie tylko w oko
Malaga-Atl. Madryt typ 2 @ 1.65
Eibar strzeli bramke @ 1.45
Malaga to obecnie 15 druzyna La Liga ktora na ostatnie 15 punktów zdobyła az 1 z Leganes czyli beniaminkiem dodajmy ze mecz zakonczyl sie wynikiem 0-0 biorac pod uwage absensje
Charles(Żółte kartki)
Kone B.(Kontuzja ścięgna Achillesa)
Kuzmanovic Z.(Kontuzja ścięgna Achillesa)
Ontiveros P. J.(Kontuzja uda)
Recio(Kontuzja)
Rodriguez J.(Kontuzja pleców)
wynik wydaje sie pewny 0-1 do polowy i 0-2/0-3 na koniec
drugie zdarzenie Eibar typowy &quot;sredniak&quot; 8 lokata gra z 5tą żółtą łodzią podwodną
która w ogóle mnie nie przekonuje w tym sezonie.. H2H z ostatnich 5 meczy 4/5 na &quot;moją&quot; korzysc i taka sama sytuacja jak w Maladze
Asenjo S.(Kontuzja kolana) Ruiz V.(Czerwone kartki) Soldado R.(Kontuzja mięśnia)
Trzech ofensywnych graczy OUT sadze ze jedno trafienie ze strony gosci jak najbardziej do grania ale jak dobrze wiecie moim oczkiem w głowie jest Włoska Piłka wiec pytam expertów od La Liga co sadzicie ?
edit: dopisz bukmachera od którego wziąłęś kursy /ibis
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Espanyol - Betis
Typ: 1
Kurs: 2.14
buk: unibet
Wynik: 2:1 ✅

W ostatnim spotkaniu Drużyna z Andaluzji pokonała u siebie najgorszą w tym sezonie drużynę La Liga Osasunę 2:0. Jednak ta wygrana nic nie oznacza. Drużynę Osasuny bije każdy z La Liga i tak naprawdę jutrzejszy mecz będzie sprawdzianem dla gości. Betis wygrał tylko jedno wyjazdowe spotkanie w ostatnich ośmiu meczach na obcym terenie, pokonał słabą w ostatnim czasie Malagę, a w całym sezonie wygrał trzy mecze przegrywając dziewięć. Betis tak naprawdę potrzebuje jeszcze paru punktów żeby mieć pewne utrzymanie, ale nie wydaje mi się żeby te punkty mieli nazbierać jutro. Espanyol w ostatnim czasie wygląda solidnie. Ekipa Quique Sancheza Floresa widać, że ma aspiracje na coś więcej niż tylko na środek tabeli. Strata ośmiu punktów, które dałby im być może puchary jest z pewnością do nadrobienia, jednak żeby to zrobić trzeba poprostu wygrywać takie spotkania jak ten jutrzejszy z Betisem. Mam nadzieje, że przerwa reprezentacyjna nie wybiła z rytmu piłkarzy gospodarzy i jutro odniosą pewne zwycięstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Espanyol-Real Betis
Nie bardzo rozumiem kursy w tym meczu, bo dla mnie faworytem jest tutaj Espanyol i basta. Grają u siebie, a od kilku kolejek naprawdę fajnie ich się ogląda na El Prat. Chociażby mecz z Las Palmas był dobrym przykładem - 4:3. Wraca do składu Piatti, a to jest gigantyczna wartość zespołu, do tego jest Gerard Moreno i to w ofensywie tak naprawdę wystarczy na wiele ekip w tej lidze. Ciekawi mnie czy wyjdzie Felipe Caicedo, bo jednak we wtorek grał jeszcze w Quito, więc nie zdziwi mnie jego obecność wśród rezerwowych.
Betis to taki zespół sinusoidalny. Raz dobrze, a raz tragicznie. Remis z Barcą u siebie, blisko punktu na Bernabeu, dobra pierwsza połowa z Sevillą, ale mają taki mecz jak z Granadą, gdy dostają 1:4 w dupę. U gości zabraknie Cristiana Picciniego, a to spora strata, bo przy ustawieniu z trzema stoperami, on pełni rolę wahadłowego na prawej stronie i liczby jak na obrońcę ma kapitalne - 2 gole i 3 asysty. Spora strata nie tylko w ofensywie, ale również przydatny w tyłach.
Espanyol tutaj powinien spokojnie wygrać, ale ja pójdę w bramki, bo ostatnie mecze w nie obfitują i zawsze coś stracą, więc żeby wygrać będą potrzebowali przynajmniej dwóch sztuk.
Espanyol over 1,5 @ 2,45 Betsafe✅2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Wreszcie ! Wreszcie wracają ligi ! Myślę, że nie tylko ja cieszę się z tego powodu. Na dobry początek tego weekendu biorę na tacę mecz najlepszej ligi świata i spotkanie Espanyolu z Barcelony oraz Betisu z Sevilli - szkoda, że nie spotkają się teraz inne drużyny z tych miast, ale już trudno. Wybrałem sobie to spotkanie spośród dzisiejszych meczy ponieważ widzę duże prawdopodobieństwo wejścia mojego typu a mianowicie, wygrana Espanyolu oraz + 2,5 gola.
Espanyol ostatnio znajduje w dobrej formie na własnym obiekcie - ostatnio pokonali u siebie Las Palmas (4:3), gładko wygrali z Osasuną (3:0), zdarzyła się porażka z silnym RSSS (1:2), ale wygrali nawet z Sevillą (3:1). Jak widać chłopaki nie mają problemu z trafianiem do siatki przed swoją publicznością. Betis jak to Betis, za wiele spodziewać się po nich nie można - co roku mam nadzieję, że w końcu spadną .. W meczach wyjazdowych ostatnio porażka z Realem, o dziwo tylko 1:2 (!), remis z La Coruna (1:1), wygrana z Malagą (2:1) oraz porażka ze słabiutką Granadą. Jak widać wszędzie BTS-y. Nie boją się zaryzykować i pójść do przodu tym bardziej jeśli pierwsi stracą bramkę.
Gospodarze dzisiaj bez Piattiego, ale nadal ma tam kto strzelać i liczę, że dzisiaj pokaże, że nie zapomniał jak to się robi w ciągu tych dwóch tygodni. Podsumowując - szykuje się otwarty meczyk, Espanyol ukłuję dzisiaj i to nie raz, będzie stroną przeważającą i wygra ten mecz. Goście dołożą honorową brameczkę pod koniec spotkania a spotkanie zakończy się wynikiem 2:1.
Espanyol - Betis
Typ: 1 + O 2,5
✅ ✅ ✅ 2:1
Kurs: 4,05
STS​
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
RCD Espanyol - Real Betis 31.03.17 20:45
Typ: remis do przerwy ; @1.95 unibet ✅
Remis: 3.20 uni ⛔ Brawo Espanyol za walkę. Betis wstyd.


Dzisiejszego wieczoru na El Prat, Espanyol podejmie Real Betis. Spotkanie wydaje się nie mieć faworyta, a przynajmniej tak przedstawiają sytuację oddsmakerzy, którzy lekką przewagę dają popularnym Papużkom. Wiele osób bardzo pewnie stawia na gospodarzy i nic w tym dziwnego, bo są w formie. W prasie przewijają się statystyki Realu Betis i ich niechlubnej serii 18. meczów z rzędu ze stratą bramki na wyjeździe. Co ciekawe ostatnio nie stracili gola właśnie na stadionie Espanyolu. Ja widzę dzisiaj dużo spokojniejsze spotkanie, nie obfitujące aż tak w bramki. Mecz z Las Palmas był szalony, ale sporo w tym zasługi obu ekip, które popełniały proste błędy. Verdiblancos wydaje się, że zagrają to co zawsze, czyli 3 obrońców + dwóch bocznych, którzy raczej częściej będą dziś bronić niż atakować. Navarro nie powinien się tak włączać do akcji ofensywnych jak Pizzini. Też wart uwagi środek pola Espanyolu, który jest bardzo wyważony. Gra opiera się głównie na świetnych skrzydłowych Piatti - Jurado. Ostatnio brakowało tego pierwszego, który pauzował za nadmiar kartek. Ja dzisiaj po cichu stawiam na remis, choć gospodarze coraz śmielej zaczynają sobie poczynać i włączają się do walki o Europa League.
Caicedo raczej na ławce. Perez też grał dla Paragwaju i nie został nawet powołany.

SPRAWDŹ POWOŁANIA RCD ESPANYOL
Braki w kadrze: Oscar Duarte [O; 13; 0-0], Marc Roca* [P; 16; 0-1]; Navarro [O; 6; 2-1]; Leo Baptistao [N; 13; 3-3]; H. Perez **
* dostał czerwoną kartkę w meczu Espanyol B
** nie został powołany decyzją trenera

SPRAWDŹ POWOŁANIA REAL BETIS
Braki w kadrze: Mandi [O; 17; 2-0], Pizzini [O; 22; 2-3]
Przewidywany skład wg. MARCA

Sędzia Gonzalez Gonzalez
Ciekawostka
Trenerzy Quique Sánchez Flores i Víctor Sánchez 20 lat temu grali razem w barwach Realu Madryt. Dziś zmierzą się na ławkach trenerskich.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
#2. kolejka. 2. Villarreal CF - Eibar SD 01.04.17 13:00
Typ: 1 @1.88 unibet 0.5j


Jutro wczesnym po południem, Villarreal podejmie na własnym obiekcie Eibar SD. Powinno to być spotkanie, które zapewni sporo emocji, gdyż obie ekipy potrafią grać dobrze w futbol, a między tymi drużynami mamy różnicę ledwie 7 punktów. Teoretycznie Villarreal po ostatniej porażce z Las Palmas stracili szanse na walkę o LM, ale biorąc pod uwagę nie najlepszą formę Sevilli, to strata 9 punktów jest do odrobienia. Przede wszystkim trzeba punktować w meczach u siebie, w których Villarreal jest bardzo mocny. Eibar ostatnio spuścił z tonu i zespół popełnia sporo błędów. Brak zwycięstwa od 4. spotkań to nie wypadek przy pracy. U siebie jeszcze widać duże zaangażowanie zespołu, ale na wyjazdach już nie potrafią grać tak efektywnie i efektownie.
Jestem dość zaskoczony kursem na gospodarzy, bowiem z reguły bukmacherzy stawiają ich w roli większych faworytów. To cały czas drużyna z czołówki, z którą trzeba się liczyć. Fakt, że zabraknie do końca sezonu Asensjo, za czerwoną kartkę pauzuje Ruiz i już od dłuższego czasu nie widzimy Cherysheva. Ale akurat te pozycje są dość nieźle obsadzone i nie powinni mieć problemów z załataniem tych luk. Bardziej cieszy mnie informacja o powrocie Soldado, który jest bardzo potrzebny z przodu, gdyż właśnie brakuje zawodnika dobrze grającego głową, który dobrze się zastawi, dobrze dogra partnerowi, czy sam wykończy akcję. Bakambu razem z Soldado to dobry duet. Sansone czy Santos Borre mają podobne atuty co napastnik z Afryki, stąd też grając razem zespół traci sporo na wartości. Mam nadzieję, że zobaczę znowu solidną drużynę i pokażą, że jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa w sprawie walki o Champions League.

Villarreal CF braki:
V.Ruiz [O; 24;0-0]; Sergio Asenjo [Br; 24; 0-0]; Cheryshev [P; 11; 0-0].

Powołania Eibar SD:
Yoel, Riesgo; Capa, Arbilla, Luna, Juncà, Ramis, Lejeune, Gálvez, Escalante, Dani García, Rivera, Inui, Pedro León, Bebé, Adrián, Kike García y Enrich.
Braki:
Dos Santos; Nano, Fran Rico; Ruben Pena.​
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Granada-Barcelona
Typ: over 3.5 gola
Kurs 1.83
Buk Unibet
Analiza: Barcelona w niedzielny wieczór pojedzie na wyjazdowe spotkanie do zespołu Granady, gospodarze w tym momencie zajmują przed ostatnią pozycję w ligowej klasyfikacji i na swoim koncie zdołali zgromadzić zaledwie 19 punktów , do bezpiecznej pozycji ich strata wynosi 7 oczek , ostatnio przynajmniej gdy Granada gra na swoim stadionie widać delikatny progres ich formy , w 5 poprzednich kolejkach wygrali 3 razy zanotowali remis oraz porażkę, na wyjazdach sytuacja wygląda znacznie gorzej, przegrywają praktycznie wszystko stąd tylko 3 punkty ugranych na obcych stadionach w aż 15 spotkaniach wyjazdowych. Goście są na pozycji wicelidera mają 2 punkty straty do zespołu Madryckiego Realu , ostatnio ponieśli porażkę w La Coruni więc myślę że do Granady pojadą na maxa skoncentrowani żeby nie zaliczyć kolejnej wyjazdowej wpadki. Goście naturalnie są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów pomimo iż nie będą grać na swoim stadionie, myślę że wpadnie tutaj kilka bramek, bowiem dziurawa defensywa Granady powinna spokojnie na to pozwolić, przy odrobinie szczęscia może i gospodarze coś zdołają ustrzelić.
 
K 1,9K

karamazov

Użytkownik
Sevilla-Gijon
Niedziela 12.00
Typ: remis do przerwy
Kurs: 2.7
Analiza:
W ten weekend na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán drużyna gospodarzy podejmie będący w strefie spadkowej Gijon. Sevilla u bukmacherów jest zdecydowanym faworytem, jednak wydaje mi się, że ten mecz może nie być spacerkiem. Pierwszą tego przesłanką jest wątpliwe morale Sevilli, którzy wciąż mogą odczuwać niedosyt po odpadnięciu z LM. Ponadto ostatnie pięć meczy Sevilli wygląda fatalnie. Zaledwie trzy strzelone gole, bilans 1-2-2.
Trener Jorge Sampaoli nie będzie miał do dyspozycji kilku piłkarzy, w tym: Jovetica, Ramiego, Marcado, Parejo.
Co do drużyny gości to z pewności mają o co walczyć. Szansa na utrzymanie wciąż jest realna, a każde punkty będą na wagę złota. Ostatnie pięć meczy dają gościom ten sam bilans, co ich rywalom 1-2-2.
Ostatnie trzy starcie między tymi drużynami były wyrównane. Bilans 1-1-1
Dodatkowym aspektem przekonującym mnie do tego typu jest... godzina rozpoczęcia, czyli 12.00 polskiego czasu. Mecze o tak wczesnej porze, często charakteryzują się pewną opieszałością i małą liczbą bramek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Hiszpania
Godz: 20:45
Spotkanie Celta Vigo-Las Palmas
Typ: 1
Kurs 1.95
Buk Unibet
Analiza: Ostatnim spotkaniem tej kolejki Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej będzie rywalizacja zespołów Celty Vigo oraz Las Palmas, Ci pierwsi zagrają na swoim stadionie , gospodarze na chwilę obecną są na 11 pozycji w ligowej klasyfikacji i na swoim koncie zdołali zgromadzić 38 ligowych punktów , ostatnio ich forma nie była za wysoka bowiem 5 poprzednich serii spotkan to 1 wygrana 2 remisy oraz 2 porażki, w tym spotkaniu gospodarze są faworytem bowiem Las Palmas ma spory problem z grą na wyjazdach , gdzie zdołali w tym sezonie ugrać zaledwie 6 punktów , strzelają oraz tracą tam mnóstwo bramek i liczę iż dziś będzie podobnie, w ogólnej klasyfikacji pomiędzy tymi obiema ekipami ni ma jakiejś wielkiej różnicy, Celta Vigo ma tylko 3 punkty więcej,ale w domu jak na wyjazdach gra bardziej równo, Las Palmas na swoim stadionie ma bilans lepszy niż gospodarze,ale spotkania wyjazdowe ciągną te ekipę na dół ligowej klasyfikacji. Ostatnie spotkania na tym stadionie to dobrobyt bramkowy : rok 2011 1:2 dla gości, rok 2014 3:1 dla gospodarzy oraz rok 2015 to podział punktów i wynik 3:3 tak więc ostatnio widać iż obie ekipy bramki strzelają do tego zawsze over był pokrywany, myślę że w tej kolejce może być podobnie, stawiam na wynik 2:1 dla zespołu gospodarzy po 90 minutach tej rywalizacji.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Jak najbardziej popieram typ Vidala odnośnie Villarrealu. Eibar miał duże aspiracje, ale balonik pękł dość szybko i ten zespół jest w stanie tylko powalczyć o środek tabeli. Villarreal to ekipa, która już od paru sezonów bije się również na arenie europejskiej. Obecnie mają 5. pozycję i siedem punktów straty do Atletico. Gospodarze zrobią wszystko aby sezon zakończyć na 4. pozycji.
20:45 Malaga - Atletico
Typ: 2
Kurs: 1.84
buk: unibet
Wynik: 0:2 ✅
Ja pod lupę biorę dzisiaj inne spotkanie. Zacznijmy od tego, że w ekipie Malagi jak na razie częściej zmieniany jest trener niż utrzymana dobra forma. Gospodarze w ostatnim czasie spisują się po prostu słabo. Ciągła zmiana trenera niestety negatywnie wpływa na tą drużynę. Teraz mieli dwa tygodnie do przepracowania i tak naprawdę nie wiem czego się po nich spodziewać. Málaga spadła na 15. miejsce i ma sześć punktów przewagi nad strefą spadkową. Dodatkowo goniące kluby są w lepszej formie i zmniejszają stratę. Nowy szkoleniowiec na pewno nie będzie mógł skorzystać z usług Charlesa, który w poprzedniej kolejce obejrzał swoją piątą żółtą kartkę w lidze. Dodatkowo z urazami w ostatnim czasie zmagają się Kone, Kuzmanović, Recio, Sandro, Ontiveros, El-Nesyri oraz Casado. Malaga do tego spotkania przystąpi osłabiona. Kurs na Atletico wydaje się być naprawdę wysoki. Zapewne jest to spowodowane tym, że nie zobaczymy dziś Carrasco, a kontuzje nie pozwolą zagrać Gameiro, Vrsaljko, Moyi oraz Gaitánowi, którzy dołączyli do duetu środkowych pomocników, Tiago oraz Augusto. Także Simeone będzie musiał się posiłkować zawodnikami z rezerw . Nie zapominajmy, że w skladzie Cholo są takie gwiazdy jak Torres czy Griezmann, którzy w pojedynkę mogą zapewnić trzy punkty. Goście teoretycznie nie mają już szans na mistrzostwo, ale cały czas mają szanse na zajęcie 3. miejsca na koniec sezonu, które da im bezpośredni awans do LM. Także ekipa Simeone ma jeszcze o co walczyć i dzisiejsza wygrana jest tak naprawdę dla nich jak na wagę złota. Malaga gra w tym sezonie bardzo słabo i choć oczywiście po przerwie drużyna może zaprezentować się lepiej to jednak na tę chwilę bardziej ufam coraz lepszym Los Colchoneros
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Ja się wypowiem na temat meczu, które każdy omija a wygląda dosyć ciekawie.
Sociedad - Leganes @ Sociedad wygra 2,0 Unibet ⛔ 1-1
Sociedad grające u siebie z Leganes i kurs 2,0 na gospodarzy? Brzmi całkiem smakowicie, niemniej nie miałem z początku takiego hurra optymizmu, ostatecznie zdecydowałem się pójść w ten mecz.
Ogólnie Sociedad ostatnio dołuje. Przegrane derby także nie poprawiły nastrojów w drużynie, do tego czerwone kartki. Wypadł Vela oraz Granero a także Martinez (z różnych powodów). Przerwa na reprezentację raczej dobrze im zrobi. Może złapią rytm, w meczu towarzyskim dostali nawet od Osasuny (a to wyczyn).
Czemu zatem mają wygrać ze sprawiającym pozytywne wrażenie Leganes (pozytywne jak na drużynę skazywaną na spadek oczywiście - chociaż 17 pozycja to też szczyt radości nie jest)? Goście od 10 spotkań na wyjazdach nie wygrali (zaliczyli całe 3 remisy, ale co ciekawe mają remis z Sevillą). Nadal walczą o utrzymanie i zapewne gryźć trawę będą, ale nie ma co się oszukiwać - Anoeta to dość ciężki teren dla każdego (pomimo słabo wyglądających statystyk w tym sezonie w meczach domowych i fatalnej ostatnio passy).
Martwi wypadnięcie Veli, Illaramendi nadal nie będzie dostępny (trochę już go nie ma zresztą), siła ofensywna drużyny gospodarzy na pewno osłabiona, do tego należy zwrócić uwagę, że na Anoeta 3 spotkania bez wygranej. Dla mnie jednak paradoksalnie jest to informacja na plus, bo zespoły takie jak Sociedad nie miewają bardzo długich negatywnych pass u siebie a Leganes wydaje się idealne do przełamania tej kolejnej, niezbyt sprzyjającej (17 miejsce w tabeli nie wzięło się znikąd). W pierwszym meczu było 2-0 dla Basków (to tak tylko informacyjnie).
Myślę (całkiem nawiasem), że Hiszpania dzisiaj zaskoczy. Są cztery mecze (jeden już trwa) i 4 w miarę wyraźnych faworytów. Villareal, Bilbao, Atletico...no może ten mecz w Sociedad wielu pominie w rozważaniach. Uważam, że jedna z drużyn grających na wyjeździe (Bilbao co byłoby kuriozum lub też Atletico co byłoby podobnym straci punkty). Meczu Villareal - Eibar nie typuje, bo ekipa gości to dla mnie zagadka podobna do Enigmy.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
#2. kolejka. 4. Real Sociedad - Leganes CD 01.04.17 18:30
Typ: Ruben Perez kartka ? tak @2.10 unibet 0.5j ⛔ Jego kolega się wykartkował (Moran 93min).


Szybko i na temat. Jak nie ma się pomysłu co do 1x2, to można pokombinować. Moim dzisiejszym celem jest kartka Rubena Pereza. Środkowy pomocnik CD Leganes ma już 9 kartek na koncie, przez co kolejna dyskwalifikuje go na jedno spotkanie. Myślę, że sytuacja dość przejrzysta, bowiem mecze mamy w tym tygodniu co 3 dni, a ten kluczowy jest za tydzień z Osasuną, o &#39;łatwe&#39; 3 punkty, które są niezbędne. W środku tygodnia zmierzą się oni z Królewskimi, więc będzie niesamowicie ciężko o punkty. Jest on ważnym ogniwem zespołu, gra bardzo często, więc nie może go zabraknąć w meczu z Pampeluńczykami. Sądzę, że jesteśmy już w takiej fazie sezonu, że trzeba kalkulować.
Na minus jest fakt, że jest on wychowankiem Atletico i może będzie chciał wystąpić z Realem i pokrzyżować im plany. Zatem stawka spokojna.
Sędzia Melero Lopez - Statystyki

ABSENCJE:


Przewidywany skład MARCA



#2. kolejka. 5. Malaga CF - Atletico Madryt 01.04.17 20:45
Typy: Atletico czyste konto/ Poniżej 1 gol do przerwy (azjan) @2.14/@1.67 unibet 0.5j/1j ✅ / ZWROT


Ostatnie spotkanie dnia dzisiejszego rozegrane zostanie o 20:30 na La Rosaleda w Maladze, gdzie miejscowa Malaga CF, podejmie Atletico Madryt. Spotkanie bardzo ciekawe, bowiem Rojiblancos mają problem z pokonaniem Malagi na ich terenie. Dzisiaj po obu stronach będą dość spore braki, więc zobaczymy, kto ma solidniejszą ławkę. Gospodarze nie są w formie. Nawet nie ma mowy o wygrywaniu jakichkolwiek meczów. Ostatni bezbramkowy remis z Leganes to i tak niezły rezultat, biorąc pod uwagę, że wcześniej 4 mecze przegrali. Jest naprawdę źle, ale jakoś zbierają te punkty. Dzisiaj nie widzę szans na zdobycz bramkową, bo jak wiemy Atleti świetne w defensywie, a na dodatek zabraknie Charlesa i Sandro, czyli napastników, którzy jeszcze cokolwiek strzelali, choć ofensywa Malaguistas z roku na rok coraz gorsza. Atletico tez nie bez problemów kadrowych. Oczywiście defensywa jak nie ustawić, to i tak powinni zagrać na wysokim poziomie, ale brak Gameiro, który z Griemannem mogliby grać zamkniętymi oczami może być zauważalny. Również brak Carrasco to dość spory problem. Nieszablonowy Belg mógłby być istotnym ogniwem w meczu, w którym Malaga zapewne się zamuruje i zagra z kontry. W dodatku jak w załączonym przewidywanym składzie Koke + Saul na skrzydłach mnie na pewno nie przekonują. Mają zbyt mało cech skrzydłowych, w związku z tym oni będą mocno zagęszczać też środek, a Filipe i Juanfran będą tymi, którzy będą mieli robić różnicę przy liniach bocznych. Według mnie będzie to ciężkie spotkanie, ale ostatecznie goście powinni wyszarpać tutaj 3 punkty.
Z ciekawostek to będzie 100 mecz Oblaka dla Atletico.
Na dotychczasowe 99 meczów w barwach Atlético składa się 69 spotkań w lidze, 24 w Lidze Mistrzów i 6 w Copa del Rey. Jan zachował w nich czyste konto 57 razy: 40 razy w lidze, 15 w Lidze Mistrzów i 2 w Copa del Rey. W sumie piłkę z siatki wyjmował zaledwie 63 razy.

Atleti.pl

Trzymam kciuki za kolejne czyste konto Jan!
ABSENCJE:


Kadra Atletico

Bramkarze: Jan Oblak, André Moreira;
Obrońcy: Diego Godín, Filipe, Stefan Savić, Lucas Hernández, Juanfran, José Giménez, Alberto Rodríguez;
Pomocnicy: Koke, Saúl Ñíguez, Gabi, Alessio Cerci, Thomas, Keidi Bare, Roberto Olabe;
Napastnicy: Antoine Griezmann, Fernando Torres, Ángel Correa;

Przewidywany skład MARCA
 
gingerhorn 26

gingerhorn

Użytkownik
Witam. Nie udzielam się dużo na forum ale pragnę podziękować Vidalowi za opiekę nad PD i za to, że klepie fajne i barwne analizy z hiszpańskiej La Ligi. Żeby nie robić off topu to polecam zagrać typ ŻK zawodnika ( pod warunkiem, że Carvajal wyjdzie w pierwszym garniturze).
Jeśli Dani dostanie żółtą kartkę w meczu z Alavés, opuści tylko wyjazdowe spotkanie z Leganés, to jest z klubem z miejsca, w którym się wychował. Dzięki temu obrońca miałby czystą sytuację przy spotkaniach z Atlético, Barceloną i Sevillą, które będą najważniejszymi, jakie zostały Realowi do rozegrania. ( za rm.pl)
Dani ma 9 żółtych kartek i wydaje mi się, że się &quot;wyczyści&quot; przed bardzo intensywnym kwietniem. Na chwile obecną przeglądnąłem ofertę ale od dzisiaj z tym trochę ciężko. Uni nie ma Carvahaja w ofercie i w &quot;zimniokach&quot; też nie widzę ani w 1xbecie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
furman19 928

furman19

Użytkownik
Real Madryt powyzej 1.5 kartek @ 1.67 Unni⛔


Kolega gingerhorn słusznie zauważył, bardzo trudny terminarz przed Realem także najważniejsi gracze będą potrzebni w ciężkich meczach. To jest ostatnia szansa na racjonalne wyczyszczenie , nie mam takiej pewności jak w przypadku Barcelony ale przy tej linii warto zagrać. Jeszcze największa gwiazda zespołu jest zagrożona wykluczeniem, Ronaldo ma 4 kartoniki także możliwa pauza w kolejnym meczu. Żaden bukmacher chyba już nie wystawia kartek na zagrożonych zawodników, a przy tym jak bukmacherzy wycofują się z polskiego rynku będzie coraz trudniej o dobre typy, jedyny typ który tutaj pasuje.

Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Granada - Barcelona
Typ: Neymar gol
Kurs: 1.67
buk: bet at home
Wynik: 90 minuta ✅

Pod nieobecność Messiego to dzisiaj większość decyzji i ciężaru będzie spoczywała na barkach Brazylijczyka. Neymar potwierdził swoją dobrą dyspozycję w spotkaniach reprezentacji Brazylii gdzie zaliczył dwa trafienia i pokazywał kunszt swoich umiejętności. Pod nieobecność Messiego, Neymar potrafi wziąć sprawy w swoje ręce i pociągnąć zespół do zwycięstwa. Największą bolączką jest jego skuteczność. Neymar w tym sezonie już kilkukrotnie marnował 100% sytuacje, lecz dziś nie może sobie na to pozwolić i musi poprawić zespół do zwycięstwa. Z pewnością nie będzie to łatwe wygrać z Granadą, lecz gdy ujrzymy najlepszego Neymara, który powoli musi zastępować Messiego to o jego gola nie powinniśmy się martwić. Chcę oglądać takiego Neymara jaki był w Santosie czy jak obecnie gra w Brazylii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
#2. kolejka. 6. FC Sevilla - Sporting Gijon 02.04.17 12:00
Typy: Poniżej 4.5 kartki/ Sevilla -1.5 [email protected]/@1.80 Unibet 0.5j/1j


W samo południe zostało zaplanowane spotkanie na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan, w którym to Sevilla FC zmierzy się ze Sportingiem Gijon. Pojedynek Dawida z Goliatem, tak to dziś można przedstawić. Goście nie powinni mieć dziś zbyt wiele do powiedzenia w pojedynku, w którym spotkają się z Sevillistas, którzy będą chcieli wrócić po przerwie reprezentacyjnej na zwycięską ścieżkę.
Wczoraj Atletico dzięki zwycięstwu nad Malagą wyprzedzili zespół Sampaoliego, więc trzeba dzisiaj odpowiedzieć, najlepiej trzema punktami. Rywal ku temu odpowiedni, bowiem Sporting to drużyna z dołu tabeli, a mecze pomiędzy tymi drużynami, gdy gospodarzem była Sevilla bardzo często kończyły się triumfem gospodarzy. Nie pozostało już nic innego niż liga, więc trzeba walczyć o jak najlepszą lokatę. Teoretycznie wobec straty punktów przez Villarreal i Real Sociedad, to czwarta pozycja wydaje się na ten moment bezpieczna, jednak warto powalczyć jeszcze z Atletico o trzecie miejsce, które daje awans do LM bez potrzeby przechodzenia przez kwalifikacje.
Też według mnie ważnym aspektem dzisiaj, jest konfrontacja w środę Sportingu Gijon z Malagą. Tam spotkanie o sześć punktów, więc dzisiaj będzie walka, ale według mnie do pierwszej straconej bramki, a potem to już akcja oszczędzamy się na kluczowe spotkanie.
Jeżeli chodzi o absencje, to w obu drużynach zabraknie paru zawodników.


Można zauważyć braki w defensywie gospodarzy, mimo to defensywa z Mariano, Pareja, Lengletem wygląda nieźle. Będzie ofensywnie, bo na bokach Sarabia z Vitolo, środek będzie zabezpieczał N&#39;Zonzi z Kranevitterem. W ataku Ben Yedder, podoba mi się to. Do pełni szczęścia brakuje Jovetica, który zasiądzie dziś na ławce rezerwowych.
W Sportingu przede wszystkim zabraknie zdolnego Mere, który w defensywie jest kluczowym zawodnikiem. W ostatnim meczu się wyczyścił i wraca właśnie na ważny mecz z Malagą.
Oficjalne składy:
Sergio Rico; Mariano, Nico Pareja, Lenglet; N&#39;Zonzi, Kranevitter; Nasri, Sarabia, Vitolo, Correa y Ben Yedder.
Cuéllar; Lillo, Babin, Amorebieta, Canella; Mikel Vesga; Carmona, Sergio Álvarez, Xavi Torres, Burgui y Castro.

Sędzia Vikandi Garrido
Sędzia iście underowy. Były momenty, gdzie pokazywał czerwone kartki, ale to przez głupie zagrywki, błędy w sytuacjach 1v1, gdzie musiał je pokazać. Dziś liczę na luźniejsze spotkanie. Paru zawodników gości cały czas musi uważać, bo są zagrożeni kartkami, co nie byłoby korzystne w spotkaniu z Malagą. Jest Amorebieta, który ma już 14 kartek na koncie i chyba ciężko będzie tutaj, by nie dostał, ale jestem dobrej myśli co do underu.​
 
cloudjr 15

cloudjr

Użytkownik
Granada-Barcelona 20:45
Neymar gol @1,84 ✅
bukmacher: 1xbet


Jak najbardziej popieram typ na gol Neymara. Sam chciałem o nim pisać, ale zostałem uprzedzony. Dodam tylko, że za każdym razem pod nieobecność Messiego w przeszłości to on przejmował rolę lidera i dzisiaj nie będzie inaczej. Dodatkowo jest to jego najlepszy sezon od momentu dołączenia do Barcy, niesamowita skuteczność i chęć do gry. Sezon wkracza w decydującą fazę i gracze muszą na to spotkanie wyjść skupieni w 100%. Buk 1xbet chyba nie wziął pod uwagę absencji Argentyńczyka, bo wystawił kurs na jego bramkę 1,33 a na Neymara 1.84, dlatego moim zdaniem warto.

Granada-Barcelona 20:45
BTS @1,83✅
bukmacher: 1xbet


O bramkę Barcelony możemy być spokojni. Wiemy też, że obrona Barcelony w tym sezonie pozostawia wiele do życzenia. Najprawdopodobniej ujrzymy parę stoperów Mascherano-Mathieu w środku obrony, Pique dostaję przerwe od Luisa Enrique, żeby móć zagrać trudny mecz z Sevilla w tygodniu, gdyż jedna kartka eliminowałaby go z tego spotkania. Po raz pierwszy w tym sezonie widzimy tę dwójkę z tyłu grających razem więc spodziewam się kilku błędów, które gracze Granady mogą wykorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
ranczo0123 480,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam. Nie udzielam się dużo na forum ale pragnę podziękować Vidalowi za opiekę nad PD i za to, że klepie fajne i barwne analizy z hiszpańskiej La Ligi. Żeby nie robić off topu to polecam zagrać typ ŻK zawodnika ( pod warunkiem, że Carvajal wyjdzie w pierwszym garniturze).
Jeśli Dani dostanie żółtą kartkę w meczu z Alavés, opuści tylko wyjazdowe spotkanie z Leganés, to jest z klubem z miejsca, w którym się wychował. Dzięki temu obrońca miałby czystą sytuację przy spotkaniach z Atlético, Barceloną i Sevillą, które będą najważniejszymi, jakie zostały Realowi do rozegrania. ( za rm.pl)
Dani ma 9 żółtych kartek i wydaje mi się, że się &quot;wyczyści&quot; przed bardzo intensywnym kwietniem. Na chwile obecną przeglądnąłem ofertę ale od dzisiaj z tym trochę ciężko. Uni nie ma Carvahaja w ofercie i w &quot;zimniokach&quot; też nie widzę ani w 1xbecie.
szukalem tabelek kto ile ma kartek i tak.. stronki roznie podaja. jedna twierdzi ze Carvajal ma 9 zoltych kartek inna ze ma 7.. linki ponizej. teraz pytanie. jakiej stronki uzywacie do sprawdzania kartek ktora informuje nas o tym w sposob rzetelny i bezbledny?
http://www.foxsports.com/soccer/stats?competition=2&amp;amp;season=20160&amp;amp;category=STANDARD&amp;amp;pos=0&amp;amp;team=0&amp;amp;isOpp=0&amp;amp;sort=7&amp;amp;sortOrder=0&amp;amp;page=1
http://www.ligabbva.pl/rozgrywki/zolte-kartki.html?page=1
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom