>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29 kolejka I ligi 09-11.05.2014

Status
Zamknięty.
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Sobota, 17:30
Arka Gdynia - Dolcan Ząbki
1 @ 2,1 3/10


Chyba najwyższa pora na postawienie jakiś pieniędzy przeciwko Dolcanowi jak zawsze pod koniec sezonu. Co roku ta sama śpiewka: bardzo dobra jesień, niezła wiosna tyle aby się spokojnie utrzymać w pierwszej lidze być nawet w jej czołówce ale nic więcej. Żadnego poważnego grania o Ekstraklasę no bo gdzie? no bo kim? no bo za co?
Dodatkowo Ząbki grają super ale tylko u siebie, na wyjazdach to już bardzo przeciętna drużyna. A Arka wiadomo chyba na poważnie w tym sezonie walczy i awans więc jeśli na serio no to ten mecz przy takich kursach to super okazja.
http://www.livesports.pl/mecz/8W0lVLaG/#szczegoly-meczu
 
E 40

edson17

Użytkownik
Popieram typ ciam1414 na Arkę Gdynia i ja dorzucę jeden typ.

Sandecja - Nieciecza 2-1
Typ:1 DNB, ✅ -2,5 bramki ⛔
Kurs:1.73,✅ 1.60 ⛔
Data: Niedziela 12.15

Sandecja drużyna lepiej czująca się u siebie na boisku i bardziej walcząca niż na wyjazdach. Ostatnie 3 spotkania Sandecji u siebie między tymi zespołami w lidze były takie 0-0, 2-0, 4-0 dla Sandecji. Na 7 spotkań jakich rozegrano od 2010 roku bilans jest następujący 4-2-1 10-2 dla Sandecji. Derby i myślę, że większa mobilizacja będzie po stronie Sandecji niż po stronie wypalonych gwiazd z Niecieczy. W meczach u siebie Sandecja strzela też mało bramek na 14 spotkań u siebie tylko 4 razy pokryty został over bramkowy, tak więc myślę, że w tym meczu walki będzie wynik oscylował wokół 2 bramek.

_________
kliknij dzięki jeżeli zarobiłeś...
&quot;Dawno temu ja też zaufałem pewnej kobiecie, wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz, co... I bym teraz, *****, nie miał ręki.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tyson009 30

tyson009

Użytkownik
Popieram typ ciam1414 na Arkę Gdynia i ja dorzucę jeden typ.
Sandecja - Nieciecza
Typ:1 DNB, -2,5 bramki
Kurs:1.73, 1.60
Data: Niedziela 12.15
Sandecja drużyna lepiej czująca się u siebie na boisku i bardziej walcząca niż na wyjazdach. Ostatnie 3 spotkania Sandecji u siebie między tymi zespołami w lidze były takie 0-0, 2-0, 4-0 dla Sandecji. Na 7 spotkań jakich rozegrano od 2010 roku bilans jest następujący 4-2-1 10-2 dla Sandecji. Derby i myślę, że większa mobilizacja będzie po stronie Sandecji niż po stronie wypalonych gwiazd z Niecieczy. W meczach u siebie Sandecja strzela też mało bramek na 14 spotkań u siebie tylko 4 razy pokryty został over bramkowy, tak więc myślę, że w tym meczu walki będzie wynik oscylował wokół 2 bramek.
Wszystko ładnie, pięknie ale niestety Sandecja wybiegnie na to spotkanie osłabiona, w meczu z Grudziądzem boisko z powodu kontuzji opuścili Pablo Gomez(uszkodzone kolano) i Robert Cicmam(naciągnięty mięsień). Jakby tego było mało za czerwone kartki wylecieli Kamil Słaby oraz Adam Mójta, jak nieobecność tego pierwszego nie jest jakąś niezastąpioną stratą, tak brak najlepszego strzelca i jednego z najsolidniejszych graczy Sądeczan jest dużym osłabieniem. Bardzo ciężko będzie załatać dziurę w obronie.
A tak poza tematem to bramkarz Termalici w meczach 7 meczach przeciwko Sandecji wygrał tylko raz ale ja w takie przesądy nie wierze i wszystko wskazuje na to ze z Termalicą niestety będzie w plecy.
Nieciecza w ostatnich 3 meczach 7 pkt, myślę, że mają świadomość, że ten mecz z osłabioną Sandecją muszą wygrać aby podgonić czołówkę. O punkty Sandecji będzie bardzo ciężko, ale &quot;derby&quot; rządzą się swoimi prawami i wszystko może się zdarzyć, ja w tym meczu gram gości. Hazard to hazard ;)
Sandecja Nowy Sącz - Termalika Bruk-Bet Nieciecza, 2 @2,60 bet365
Dla tych, którzy nie chcą aż tak ryzykowac:
2 DNB @1,83 bet365
edit: Dodam, że wcześniej z kontuzjami borykali się Peter Petran i Przemysław Szarek, a trener Kuźma ma do dyspozycji na ten mecz zaledwie 2(!) nominalnych obrońców. (Zapomniałem doda, późna pora ;))
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Arka Gdynia - Dolcan Ząbki 1 2.10 Bet365

W bardzo wyrównanej pierwszej lidze dziś w Gdyni odbędzie się bardzo ważne spotkanie zespołów znajdujących się na górze tabeli. Zajmująca trzecie miejsce Arka zagra z czwartym Dolcanem. O tym jak ta liga jest nieprzewidywalna niech świadczy wczorajsza porażka GKS-u Bełchatów w Rybniku, ale oczywiście cały sezon pokazuje, że każdy mecz to nowa historia i trzeba naprawdę się postarać by zdobyć gdzieś na wyjeździe komplet punktów. Arka wygrała 9 z ostatnich 16 spotkań ligowych, zdarzają się wpadki, ale widać, że próbują grać swoją piłkę i liczą się w walce o awans. Pewne wygrane u siebie na wiosnę z takimi zespołami i jak GKS Katowice (3:0) czy Górnik Łęczna (2:1) pokazują, że stać ten zespół na wiele, także w zremisowanym spotkaniu z GKS-em Bełchatów to Arkowcy byli bliżej wygranej, ale akurat to zespół, który jest chyba najmocniejszy w pierwszej lidze i widać to było w bezpośrednim starciu w Gdyni. Wracając jednak do Arki, od dawna wiadomo, że lepiej się nam gra z zespołami grającymi w piłkę niż tymi nastawionymi na destrukcję, przyjeżdżającymi wybronić jednego punktu. Dziś zagramy właśnie z takim zespołem, Dolcan ostatnio w niezłej formie, prym tam wiodą tacy zawodnicy jak Piesio i Zjawiński, do tego dochodzi też choćby Tarnowski i ekipa trenera Podolińskiego jest wysoko w tabeli pierwszoligowej. W zespole gości zabraknie dziś pauzującego za kartki prawego pomocnika Jakubika, za którego zagra na tej pozycji albo właśnie Tarnowski albo Świerblewski. Skład wyjściowy prawdopodobnie będzie wyglądał następująco: Maciej Humerski - Mateusz Długołęcki, Piotr Klepczarek, Rafał Grzelak - Paweł Tarnowski, Szymon Matuszek, Adrian Łuszkiewicz, Grzegorz Piesio, Łukasz Sierpina - Bartosz Wiśniewski, Dariusz Zjawiński. Potrafili nie dawno rozbić na wyjeździe Okocimskiego 6:0 ale ogólnie jest to drużyna przede wszystkim własnego boiska, wygrali u siebie na jesień 1:0 po bramce Zjawińskiego, a na wyjazdach w ogólnym rozrachunku wcale za dobrze to nie wygląda, wygrali tylko 3 mecze poza Ząbkami. Arka powinna się dobrze czuć w meczu z takim rywalem, który będzie chciał grać w piłkę. W Arce najważniejsze postacie w meczach u siebie to przede wszystkim świetnie kierujący obroną Sobieraj, w pomocy w konstruowaniu akcji najważniejszy jest Szwoch, do tego w Gdyni świetnie swą pracę wykonuje Ślusarski w przodzie. Arka ma dobrą wiosnę, ale gdyby nie ogromne problemy kadrowe było by jeszcze lepiej, na szczęście pod tym względem jest coraz lepiej i trener Sikora ma coraz większe pole manewru. Arka powinna zagrać w składzie zbliżonym do: Szromnik, Cichocki, Juraszek, Sobieraj, Radzewicz, Tomasik, Rzuchowski, Jarzębowski, Wojowski, Szwoch, Ślusarski. Jednak oprócz tych zwykłych rozważań nad meczem warto na 6 kolejek przed końcem sezonu zacząć już zwracać uwagę na to, że tak jak to miało miejsce w poprzednich latach, niektóre zespoły z mniejszych miejscowości, tam gdzie ciężko o spełnienie wymogów ekstraklasowych może po prostu w pewnym momencie odpuścić walkę w pierwszej lidze, przykładów z poprzednich lat jest sporo, nie wiem czy tak będzie już dziś z Dolcanem, ale ciężko sobie wyobrazić by ten zespół chciał awansować do ekstraklasy. Tak czy siak, Arka jest zdeterminowana w walce o ten cel, wszyscy w Gdyni chcą ekstraklasy, większość kontraktów piłkarzy jest tylko do końca sezonu, przed rundą wiosenną wzmocniono skład z myślą o tym. U siebie Arka jest bardzo mocna, często ma bardzo dużą przewagę i wszystko zależy od skuteczności, jeśli ta jest na przyzwoitym poziomie to kończy się przekonującym zwycięstwem, oby tak dziś było, czas w końcu na bardzo dobry występ, jak nie dzisiaj to kiedy.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Górnik po kilku słabszych meczach gra u siebie z niewygodnym Kolejarzem. Goście jak to mają w zwyczaju zamurują się na amen i będą liczyć na kontry i jakieś stałe fragmenty gry. Można tłumaczyć, że nie mają czym grać, że ławka wąska itd., ale oni skutecznie zabijają resztki widowiska w tej lidze. Górnik z ROW-em już odstawił cyrk tracąc gola w końcówce na 1:2 (grali w przewadze). Zabrakło tam skuteczności ze strony gospodarzy, ale to nie jest wymówka. Ostatnie mecze wyraźnie słabsze. Mogą stracić kolejne punkty.
Górnik Łęczna - Kolejarz Stróże
Kolejarz +0,5 2,30 Bet365 ⛔ 2:0

Podoba mi się gra Olimpii Grudziądz. Mają kilku dobrych zawodników, do tego ogarniętego trenera i kto wie, czy w końcówce nie włączą się do walki o awans. Nie ma co ukrywać, że ten sezon dla Olimpii może być kluczowy. Grają na wyjeździe z najsłabszym w lidze Okocimskim. Kurs nie powala, ale idzie to przełknąć. Nie zdziwi mnie tu jakiś wyższy wynik.
Okocimski Brzesko - Olimpia Grudziądz
Olimpia 1,95 Bet365 ✅ 0:2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom