>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

29 Kolejka Championship

Status
Zamknięty.
M 24

matt36365

Użytkownik
Burton - Fulham 0:2
under 2.5 2.00 Bet365

Jak to under/over typ czysto statystyczny. Obie drużyny notują średnio tyle samo overów co underów (Burton 57% under, Fulham 52% under), ale już jeśli spojrzeć na mecze u siebie i na wyjeździe wygląda to ciekawiej. Burton u siebie 69% underów (9/13) i tak samo Fulham na wyjeździe 69% 9/13 underów. Bliżej tutaj zdecydowanie do undera niż overa a kursy wystawione odwrotnie.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:45
Spotkanie Hudderslfield-Brighton
Typ: Przedział bramek 2-3
Kurs 1.95
Buk Sportingbet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrać spotkanie w którym ekipa Hudderslfield na swoim stadionie podejmowała będzie lidera Championship czyli Brighton. Gospodarze po 27 kolejkach zajmują 5 pozycję w lidze , łącznie udało im się ugrać 49 oczek z czego 29 zdobyli grając przed własną publicznością , gdzie w 13 spotkaniach zanotowali bilans 9 wygranych 2 podziałów punktów oraz 2 porażek, strzelili 19 bramek stracili ich 11, dodam jeszcze iż na swoim obiekcie w 5 ostatnich spotkaniach zanotowali 4 wygrane oraz 1 remis. Brighton natomiast jest 1 w ligowej klasyfikacji z dorobkiem 60 punktów na swoim koncie goście obok Newcastle oraz Reading są według mnie najpoważniejszym kandydatem do awansu w sezonie 2016/2017. Na swoim stadionie grają bardzo dobrze,ale na wyjazdach ich gra również nie wygląda źle , zdobyli tam 25 punktów w 13 kolejkach , wygrali 7 razy 4 razy remisowali i 1 raz przegrywali , ostatnio tak w lidze jak i pucharze zanotowali porażki, wiec na pewno jest to spotkania dobre na przełamanie, tym bardziej iż w lidze coraz bliżej znajduję się Newcastle , który traci zaledwie 2 punkty. Obie ekipy od roku 2001 na tym stadionie , spotykały się ze sobą 10 - krotnie , bilans mają identyczny, padło 4 podziały punktów, i po 3 spotkania wygrali goście jak i gospodarze o dziwo w każdym z tych spotkań oglądaliśmy minimum 2 bramki, tylko w 1 spotkaniu było tak iż obie nie strzeliły przynajmniej po jednej bramce, na jutro na to spotkanie mam kilka typów, po pierwsze over 1.5 gola , bts , oraz dokładny wynik 1:1 , bowiem myślę że będzie to spotkanie tak wyrównane iż żadna z ekip nie będzie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę.
 
ftwlol 140

ftwlol

Użytkownik
Hudderslfield-Brighton [email protected] całoroczny
Przyznam że naprawdę ciekawy kurs jak na to spotkanie. Hudderslfield po słabszym początku zaczęło grać ciekawe spotkania. Może mało strzelają ale potrafią zagrać ciekawe zawody. Dziś przyjeżdża lider ligi który dość niespodziewanie zajmuje pierwsze miejsce. Dla obu ekip będzie to mecz o 3 pkt, wiec raczej widzę tu więcej jakości z przodu aniżeli z tyłu. Bramki będą na pewno, a to sprawi że nasz typ powinien zostać spokojnie pokryty. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom