>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

29. kolejka - 10 maj Prosze o pomoc!

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Lech Poznań - Odra Wodzisław
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Wisła Kraków -Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Groclin Grodzisk
Wisła Płock - Cracovia Kraków
Polonia Warszawa - Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Amica Wronki - Górnik Łęczna



Witam wszystkich mam do was wszystkich wielka prośbę a mianowicie prosze was o komentarze co do tej kolejki. Jeśli macie jakieś info co do jakiegoś meczu bardzo bym prosił o umieszczenie ich tu. Mam do wygrania spora kase a zostały tylko 2 kolejki.

Jesli chodzi o mnie ja widzę to tak:

Lech-Odra dla mnie pewna 1
Korona-Bełchatów również 1
Wisła -Arka 1 (3:0)
Zagłębie- Groclin ciężki mecz Zaglebie po ostatniej przegranej będzie chciało napewno wygrac ten mecz tylko czy Groclin im na to pozwoli. Postawie jednak chyba 1
Płock - Cracovia tu najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest remis 0:0 lecz tak samo jak Zaglebie Plock będzie chciał sie pokazać z jak najlepszej strony po przegranym meczu z Grocilnem. Ja jednak jestem skłonny postawić na remis 0:0
Polonie- Pogon raczej 2
Gornik-Legia pewna 2 Legia musi ten mecz wygrać jesli przegra lub zremisuje no to czuje ze ostatni mecz Legi z Wisła będzie decydował o mistrzostwie
Amica-Łeczna pomimo ze Górnik ostatni wysoko wygral z Zaglebiam ja postawiłbym tu 1



Przepraszam ze takie małe &quot;analizy&quot; wiem ze moderatorzy będą źli ale to jest ostatni raz ???? PROSZE WSZYSTKICH O POMOC BEDE BARDZO WDZIECZNY ZA KAZDY KOMENTARZ
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lech Poznań -:- Odra Wodzisław ✅ X2 i under ⛔

Lech ma matematyczne szanse na puchar UEFA, jednak w praktyce moim zdaniem jest to nie do wykonania. Zagłębie albo Korona będą o nie walczyć, ewentualnie Amica. Lech, więc gra już o pietruszkę, jednak ostatnie 2 mecze drużyny z Wielkopolski bardzo mi się podobały. Fakt faktem przegrali w niedziele z Cracovią, ale byli o niebo lepsi. Odra, ma utrzymanie pewne. Ostatnio zagrali bardzo słabo z Polonią. Myślę, że zrehabilitują się przynajmniej 1 punktem. W Poznaniu zawsze ciężko grało się nam, ale punkty jest w zasięgu ręki.
Korona Kielce -:- GKS Bełchatów 1 i over ⛔

Dla mnie czysta 1. Korona przed sezonem miała za cel, przynajmniej 6 miejsce. Teraz ma szanse na 3 miejsce, jednak traci 2 punkty do Zagłębia. Jeżeli dziś straci punkty, może już zapomnieć o europejskich pucharach. Musi teraz 2 mecze wygrać i liczyć na porażke Zagłębia. W sobote przegrali niespodziewanie 3-0 z Łęczną i tym razem nie pozwolą sobie na odebranie pełnej puli, zwłaszcza na własnym stadionie.

Wisła Kraków -:- Arka Gdynia ✅ 1 i under ⛔

Tu nie ma się co rozpisywać, pewna 1. Wisła musi wygrać i liczyć na Górnika Zabrze. 2-0 chyba było by standardem

Zagłębie Lubin -:- Groclin Grodzisk ✅ 1x i over ⛔

Licze w tym spotkaniu na Zagłębie. Po 2 słabych meczach, ten będzie już na dobrym poziomie. Zwycięstwo w tym spotkaniu przybliży Lubinian do UEFA. Groclin nie jest aż takim dobrym zespołem, utrzymanie pewne.
Wisła Płock -:- Cracovia Kraków 1 i under ✅ ✅

Pamiętam czasy, gdy stawiałem na Wisłe, gdy grała u siebie. Wtedy u siebie bardzo, bardzo rzadko traciła punkty. Obecnie jest z tym różnie. Ostatnio bardzo dobrze grają i mam nadzieje że w tym spotkaniu to udowodnią i pokażą, iż zdobywca pucharu Polski gra bardzo dobrze u siebie. A Krakusy grają bardzo nudną piłke i nie licze, by pokusili się nawet o 1 punkt, w końcu utrzymali się w lidze.

Polonia Warszawa -:- Pogoń Szczecin
Będzie to nudny mecz, nie warto go stawiać, ewentualnie under, bądź x2 ✅

Górnik Zabrze -:- Legia Warszawa

Teoretycznie 2 pewna, ale mam nadzieje, że Górnik powalczy i zdobędzie przy najmniej 1 punkt. Ja osobiście nie stawiam, ale zaryzykuje X, bezpieczny typ to x2 ✅

Amica Wronki -:- Górnik Łęczna

Nie stawiam, ale myśle, że remis tu padnie, na pewno Łęczna jedzie do Wronek nastawiona bardzo bojowo.
 
domel 49

domel

Forum VIP
.:Marcin-Odra:. dzieki wielkie za analizy napewno wezme pod uwage ???? mam nadzieje ze jeszcze ktos cos tu napisze ????


Wisła Płock -:- Cracovia Kraków 1 i under

Pamiętam czasy, gdy stawiałem na Wisłe, gdy grała u siebie. Wtedy u siebie bardzo, bardzo rzadko traciła punkty. Obecnie jest z tym różnie. Ostatnio bardzo dobrze grają i mam nadzieje że w tym spotkaniu to udowodnią i pokażą, iż zdobywca pucharu Polski gra bardzo dobrze u siebie. A Krakusy grają bardzo nudną piłke i nie licze, by pokusili się nawet o 1 punkt, w końcu utrzymali się w lidze.
ostatnie 2 mecze u siebie Wisla przegrala ???? a ogolnie ostatnie 6 meczy przegrala ???? oczywiscie nie liczac Pucharu Polski. Wiec ja mam mieszane uczucia co to twojego typu ???? ale zobaczymy ????

Ma ktos jeszcze jakies zdanie co do tej kolejki ? ????
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Amica Wronki - Górnik Łęczna 1
Górnik Zabrze - Legia Warszawa 2
Korona Kielce - GKS Bełchatów 1
Lech Poznań - Odra Wodzisław 1
Polonia Warszawa - MKS Pogoń Szczecin X
Wisła Kraków - Arka Gdynia X2
Wisła Płock - Cracovia Kraków 2
Zagłębie Lubin - Groclin Grodzisk Wlkp. X

moje suche typy!
Myśle ze Ci sie to przyda :mrgreen:
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Wisła Kraków - Arka Gdynia X2

oj widze ze nie przepadasz za Wisła ???? ten wynik jest malo prawdopodobny i chyba o tym wiesz ze jesli Wisla nie wygra to ma po mistrzostwie
nie o to chodzi.
Arka tez jeszcze walczy tam w dole i każdy punkt będzie dla niej ważny.
Jeżeli długo bramka nie padnie to Wisła będzie sie musiała odsłonić.
Pozatym będzie to także dla Arki bardzo ważny mecz, gdyż od niego bedzie zależeć który z piłkarzy będzie grał dalej, bo jeśli spadnie albo zostanie to będą przeprowadzone zmiany personalne i ten mecz moze okazać sie kluczowym.

Nie gra tez Majdan więc moze cos Areczka ustrzeli :mrgreen:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie gra tez Majdan więc moze cos Areczka ustrzeli
No co Ty ;) Pawełek jest gorszy od Majdana? Hehe, nie sądzę. Moim zdaniem jest o wiele lepszym bramkarzem, a to że w meczu przeciwko Górnikowi przytrafił mu się błąd, no cóż, każdemu może się przytrafić np. Jurkowi Dudkowi. A był to jego debiut w barwach Wisły, więc na pewno miał tremę.
 
domel 49

domel

Forum VIP
Arka tez jeszcze walczy tam w dole i każdy punkt będzie dla niej ważny.
Jeżeli długo bramka nie padnie to Wisła będzie sie musiała odsłonić.
Pozatym będzie to także dla Arki bardzo ważny mecz, gdyż od niego bedzie zależeć który z piłkarzy będzie grał dalej, bo jeśli spadnie albo zostanie to będą przeprowadzone zmiany personalne i ten mecz moze okazać sie kluczowym.
ok moze i jest to dla nich wazny mecz ale wydaje mi sie ze Wisla to o klase lepszy zespol i nie ma tu nawet mowy o remisie ????
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Amica Wronki - Górnik Łęczna...1
Górnik Zabrze - Legia Warszawa...2
Korona Kielce - GKS Bełchatów...1X
Lech Poznań - Odra Wodzisław...1
Polonia Warszawa - MKS Pogoń Szczecin...X
Wisła Kraków - Arka Gdynia...1
Wisła Płock - Cracovia Kraków...X2
Zagłębie Lubin - Groclin Grodzisk...1

i MISTRZEM POLSKI JEST LEGIA!!! 8)
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Arka tez jeszcze walczy tam w dole i każdy punkt będzie dla niej ważny.
Jeżeli długo bramka nie padnie to Wisła będzie sie musiała odsłonić.
Pozatym będzie to także dla Arki bardzo ważny mecz, gdyż od niego bedzie zależeć który z piłkarzy będzie grał dalej, bo jeśli spadnie albo zostanie to będą przeprowadzone zmiany personalne i ten mecz moze okazać sie kluczowym.
ok moze i jest to dla nich wazny mecz ale wydaje mi sie ze Wisla to o klase lepszy zespol i nie ma tu nawet mowy o remisie ????
Przekonamy się :p
obym ja miał racje :mrgreen:
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
WISŁA-Arka

Jest to preztiżowy mecz dla obu klubów.... WISŁA będzie chciała zrewanżować się za przypadkową porażke z rundy jesiennej i udowodnić , że był to naprawde wypadek przy pracy... i oczywiście mistrzostwo... muszą wygrać, aby mieć jaką kolwiek nadzieje na MP... A to, żę Pawełek broni może być tylko wzmocnieniem... Arka w ostatnich bodajże 6 meczach strzeliła tylko 3 bramki i myśle, żę teraz też nie strzeli... Ponadto WIŚLACKA obrona gra bezbłednie od 4 meczy.... Arka zapewne będzie chciała powtórzyć mecz z jesieni czyli trzeba bać się tylko kontrataku, a tak to będą się tylko bronić...
Najbardziej boje się tylko o skuteczność WISŁY, ale mam nadzieje, że w meczu o taką stawke skupią się i wygrają...

Jak dla mnie to można śmiało postawic że Arka niestrzeli bramki....
Jakie są kursy w ogóle na to zdarzenie??
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
IFK Göteborg - Örgryte IS (1X2) Göteborg - narazie remis
Wisła Kraków - Arka Gdynia (1X2) Wisła Kraków - weszło
Górnik Zabrze - Legia Warszawa (Podwójna szansa) X lub Legia Warszawa -weszło
Korona Kielce - GKS Bełchatów (Podwójna szansa) Korona Kielce lub X -weszło
Zagłębie Lubin - Groclin Grodzisk (Podwójna szansa) Zagłębie Lubin lub X -weszło
Wisła Płock - Cracovia (1X2) Wisła Płock -weszło
Lech Poznań - Odra Wodzisław (Podwójna szansa) Lech Poznań lub X -
20.00 4.60 ???? nie weszło

Stawiam na Odre, to mi kupon zawali. Stawiam, że nie wygra, wygrywają na trudnym terenie. Dziś szło dosyć sporo wygrać na Orange ekstraklasie. Oczywiście Odra zrobiła nie małą niespodzianke. Korona również mogła wygrać, ale pozostałe mecze wchodziły aż miło. Szkoda, iż znów nie powiodło się i straciłem 20zł. Ale nie jestem zły. Ciesze się, że Moja Oderka zdobyłą 3 punkty ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
kolejka dosc dobra ???? wiekszosc meczy do przewidzenia chociaz mecz Odry cieki ???? mysle ze nie bylo zle. Zostala ostatnie kolejka mam nadzieje ze znowu mi pomozecie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom