>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28.V- Quiz Expekt.com NR2

Status
Zamknięty.
sieku 31

sieku

Użytkownik
no i wygrałem... zaznaczam żeby nie liczyć mojej wygranej bo ja koszulki nie chce.
po prostu bezsens tego konkursu skłonił mnie by wystartować w wyścigu kopiuj-wklej ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jaka jest maksymalna wygrana na zaklad w Expekt.com w Polskiej Walucie [PLN]
WZÓR: 200.000[PLN}

2. Jaka jest gwarantowana wygrana dla jedynego zwyciezcy Supertoto [XL,XXL] w Expekt.com w EUR
WZÓR: 10 000€! [EUR]

3. Ile obecnie wynosi kurs na zwyciestwo w zblizajacych sie mistrzostwach europy obroncow tego trofeum
oferowany przez Expekt.com
WZÓR: 26.00

4. Kto był pierwszym mistrzem europy w piłce nożnej i w którym roku
WZÓR: [ZSRR] / [1960]

5. W ilu językach można przeglądać stronę Expekt.com
WZÓR: 26
 
skrzydlowy 0

skrzydlowy

Użytkownik
hahaha nie wiem jak sie tak mozna machnac. mowic Włochy ktorzy bronia MŚ.TED chyba nie moan edytowac postow widzialem ze miales wlasnie Wlochy a teraz masz Grecje.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
no i wygrałem... zaznaczam żeby nie liczyć mojej wygranej bo ja koszulki nie chce.
po prostu bezsens tego konkursu skłonił mnie by wystartować w wyścigu kopiuj-wklej ????
Nie wygrałes ;] bo anwet nie patrzysz i kopiujesz z bledami ???? ???? ????

PS. i nie rozumiem czemu niektorzy wala po dwa razy posty z odowiedziami ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jaka jest maksymalna wygrana na zaklad w Expekt.com w Polskiej Walucie [PLN]
WZÓR: 200.000[PLN}

2. Jaka jest gwarantowana wygrana dla jedynego zwyciezcy Supertoto [XL,XXL] w Expekt.com w EUR
WZÓR: 10 000€! [EUR]

3. Ile obecnie wynosi kurs na zwyciestwo w zblizajacych sie mistrzostwach europy obroncow tego trofeum
oferowany przez Expekt.com
WZÓR: 26.00

4. Kto był pierwszym mistrzem europy w piłce nożnej i w którym roku
WZÓR: ZSRR / 10 lipca 1960, Paryż

5. W ilu językach można przeglądać stronę Expekt.com
WZÓR: 26

Teraz dobrze
 
matex 0

matex

Użytkownik
nie ładnie. z 10 osób skopiowało błedny odp. a potem poprzerabiali. tak powinni wygrac inni. moim zdaniem administracja powinna zobaczyc kto edytował posty bo duzo odp. poszło np. ze trofeum bronia Włosi
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Osoby, które edytowały posty lub umieściły podwójnie swoje odpowiedzi nie będą brani pod uwagę.
Tylko osoby, które napisały za pierwszym razem poprawne odpowiedzi mogą ubiegać sie o nagrody.
 
matex 0

matex

Użytkownik
nie ładnie. z 10 osób skopiowało błedny odp. a potem poprzerabiali. tak powinni wygrac inni. moim zdaniem administracja powinna zobaczyc kto edytował posty bo duzo odp. poszło np. ze trofeum bronia Włosi
a nie sorry.... tu sie nie da edytowac :Lol: źle zauwazyłem ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Wczoraj narzekaliście, że za łatwe, to teraz będziecie pisać że za trudne? ????
@Sieku- skoro głupi konkurs to po co w nim bierzesz udział hehehe
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
teraz juz nie bo jak sa trudniejsze pytania i nie mozna dwa razy pisac odpowiedzi to trzeba poszukac czy to jest dobrze co ktos pierwszy podal ????
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Lehehe.... jutro bede sie czail na to i specjalnie zle odpowiem na pytania. Zobaczymy kto kopiuje... xD
Ale rzeczywsice, konkurs do dupy zorganizowany. Chyba lepiej by bylo jakby odpowiedzi przychodzily na PW. Ale to nie moja sprawa, lecz modkow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom