>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka Primera Division [5-7 Marzec 2016]

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik



Przed Nami 28 kolejka, Ligi Hiszpańskiej. Na start lecimy do Madrytu, gdzie tutejsi Królewscy gościć Będą Celtę. Jak dla mnie to i Celta może tu namieszać, po ostatnim nieudanym meczu z Villarreal. Deportivo z Malagą też może być interesujące, pod warunkiem że Malaga wyciągnie wnioski z ostatniego meczu. A wy co sądzicie? zachęcam do pisania analiz i przemyśleń! ;)

 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Nie wiem jak Wy, ale ja idę jutro w stronę Sevilli. Osłabienia Getafe w defensywie są na tyle duże, że nie wierzę, że mocna w zasadzie w każdej formacji Sevilla sobie z nimi nie poradzi. Oczywiście te magiczne delegacje Sevillistas, jeszcze jako jedyni nie wygrali wyjazdowego spotkania. Jeśli teraz nie wygrają, to już zapewne to końca sezonu nie wygrają. Sevilla w zasadzie tylko bez Krychowiaka, któremu rehabilitacja trochę się wydłuża.
W Getafe ta defensywa to koszmar i forma również. Ostatnio same porażki, a ta z Las Palmas sprawia, że zespół jest tuż tuż nad strefą spadkową. Perreira czerwona kartka, więc teraz nie zagra. Wątpliwy występ Suareza, więc boki przesłabe. Wraca na środek Velazquez i to mały plus.
Jeśli rozmawiamy o tabeli, to Emerey musi być tego świadomy, że trzeba poprawić wyniki na wyjazdach i wszystko jest w ich rękach, bo 9 punktów do Villarrealu to nie jest bardzo dużo, szczególnie że niedługo rozegrają bezpośrednie spotkanie na Pizjuan.

Sevilla wygra @2.07 pinnacle ⛔ heheh
Chociaż po meczu z Rayo, to myślę, że o1.5 nie byłby gorszym rozwiązaniem. ????
ps.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Villareal - Las Palmas
Gospodarze jutrzejszego spotkania to drużyna, która świetnie radzi sobie na własnym stadionie. Ich bilans 11-2-1 mówi sam za siebie, ostanie 4 domowe mecze same wygrane. Fakt, że oprócz Napoli nie byli to rywale z najwyższej półki wcale mnie nie martwi, bo i Las Palmas nie jest takim przeciwnikiem. Goście krążą w okolicach strefy spadkowej, aktualnie są o 1 punkt nad kreską. Niewątpliwie ostatnie dwie wygrane ich uskrzydlą, ale nie oszukujmy się nie grali z ekipami o podobnym potencjale co Villareal. Dodatkowo sytuacja kadrowa wygląda dużo gorzej po stronie gości. Villareal ma bardzo szczelną obronę u siebie i Las Palmas będzie ciężko sforsować te zasieki.
Villareal wygra do 0 2,50 Bet365 ⛔
 
P 1,2K

piotrek96

Użytkownik
Villarreal-UD Las Palmas
Data: 2016-03-05 Start: 18:15
Sędzia meczu: Clos Gómez
Krótko i na temat. Spoglądając na statystyki sędziego dzisiejszego spotkania nie waha się on użyć żółtej kartki. Mój typ na te spotkanie to over 4,5 kartek @1,62 STS
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Villareal - Las Palmas

Trochę się zastanawiałem na tym typem. Bo forma i potencjał w dość znaczący sposób wskazują na gospodarzy. Goście fajnie zagrali z Eibarem i wygrali zasłużenie, co też potwierdził ostatni mecz z Getafe. Jednak analizując ich mecze, to już z lepszymi rywalami przegrywali.
Mimo wszystko nie uważam, żeby goście tak punktowali seriami. W dodatku dochodzą absencje -podstawowych zawodników Roque oraz Aythami. Biorąc pod uwagę wcześniejsze braki, ta lista trochę się wydłuża i robi się poważna.
Biorąc pod uwagę to, że gospodarze u siebie się mocni, nie dawają pograć rywalom (nawet ofensywne Napoli w LE nie poszalało na El Madigal ;)) + mimo wszystko braki w ekipie gości, stawiam na &quot;Żółtą łódź podwodną&quot;.

Villareal @1,61 fortuna 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Real Madryt - Celta Vigo
Typ: powyżej 10.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.75
buk: unibet
Wynik: 15 gładko
✅

Dużo się mówi o tym, że Real wyleciał już z walki o mistrzostwo. A ja jestem zdania, że dopóki piłka w grze to wszystko się może zdarzyć. Do końca zostało 11 kolejek, a więc 33 pkt do zdobycia, czyli jest jeszcze szansa i tylko głupiec może powiedzieć, że mistrzostwo jest przegrane. Ale teraz nie o tym. Dziś idę w stronę rzutów rożnych. Real podobnie jak Celta są zespołami ofensywnymi, i te rożne muszą paść. Oba klub mają podobne cele, czyli gra w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Co do rzutów rożnych to w ostatnich spotkaniach padało ich naprawdę dużo: 12,9,15,19,21. Dziś te rzuty rożne też będzie miał kto nabijać dlatego polecam!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sevilla powinna dziś naskoczyć na Getafe jak dzika kuna. Boki będą grały dziś w miarę ofensywnie, ale zależy od tego jak trener gospodarzy podejdzie do spotkania. Yoda i Emi mają raczej marne doświadczenie na tych pozycjach i w niektórych fragmentach może wyglądać to nieporadnie. Ciekaw też jestem jak poradzą sobie z trzymaniem linii spalonego, bo upilnowanie skrzydłowych Sevilli to nie lada sztuka... Po wysokim kursie warto spróbować rożne gości, którzy np w meczu z Rayo potrafili mieć 17 rożnych.
Getafe - Sevilla 10:9
Sevilla -3 rożne (EH) 4,90 Unibet ⛔
Który zespół pierwszy zdobędzie 11 rzutów rożnych? - Sevilla 11,75 Betano ⛔
Końcówka w wykonaniu Sevilli...
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
05.03.2016 20:30

Getafe - Sevilla

Koledzy dość sporo tutaj już napisali o tym meczu, więc i my dorzucimy nasze spostrzeżenia i typy na ten mecz. Sevilla przede wszystkim jest w swojej optymalnej formie. Grają swoje, ale ... No właśnie, o ile ich dobra gra w meczach u siebie daje punkty to na wyjazdach jest już gorzej. Nasuwa się więc pytanie: jak nie dziś, to kiedy? To dzisiaj jest wyśmienita okazja przełamania tej wyjazdowej passy. Gracze Getafe osłabieni, defensywa bardzo dziurawa. Od kilku meczu zbierają solidne baty. W dzisiejszym meczu również spodziewamy się pogromu ze strony gości. Liczymy że paczka z Sevilli - Llorente, Iborra, Banega, Vitolo, Krohn-Dehli, Gameiro wywiązą z Madrytu 3 punkty.​
Nasze typy:
Sevilla
Kurs: 2.00
Rivalo
⛔
Sevilla do przerwy
Kurs: 2.55
Rivalo
⛔
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Getafe - Sevilla
typ : Sevilla powyżej 1.5 gola
kurs : 1.83
bukmacher - BET365
Dzisiejsze spotkanie moim zdaniem zwycięskie drużyny gości . Gospodarze w tym sezonie zawodzą graja bardzo słabo , patrząc na H2H to Getafe naprawdę gra dno . Pięć ostatnich spotkań i 5 przegranych , uważam że dzisiejszego wieczoru zdobędą 6 pregrana i zbliższa się do spadku . Natomiast Sevilla znajduje sie na 5 miejscu Primiera Division i musi pilnowac tego miejsca nie dac sie dogonić druzyny Celty Vigo . Widziałem , jak koledzy wyżej pisali , że Getafe dzisiaj lekko osłabione to dodało mi jeszcze wiekszej pewności ze dzisiaj drużyna gospodarzy wygra spotkanie .
 
bet-lover 133

bet-lover

Użytkownik
W tym sezonie kartkowanie Realu i Atletico nie było łaskawe, ale Barcelona jeszcze mnie w tym aspekcie nigdy nie zawiodła. Więc króciutko - Mascherano 4 żółte na koncie, dzisiaj wpada 5. i wypada na Getafe, ale wraca z czystym kontem na Villareal i Gran Derbi. Sędziuje Mallenco.
Mascherano żółta kartka 3.20 Betsson ✅ ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Eibar - Barcelona
Typ: gospodarze powyżej 2.5 żółtej kartki
Kurs: 1.69
buk: unibet
Wynik: 3
✅

Dziś w spotkaniu Eibaru z Barcą idę w stronę żółtych kartek u gospodarzy. Ten mecz zapewne przyniesie nam sporo walki w środku boiska i dla gości nie będzie to łatwe spotkanie. Eibar już kilkakrotnie w tym sezonie pokazywał, że żółte kartki łapie jak na zawołanie. Dziś spodziewam się podobnej sytuacji, bo w końcu ciężko jest zatrzymać rozpędzonego Messiego czy Suareza...Kurs spada, dlatego polecam pobierać jak najszybciej!
20:30 Valencia - Atletico
Typ: powyżej 7.5 żóltej kartki
kurs: 1.95
buk: unibet
Wynik: 3 ⛔ słabo.​

Na zakończenie niedzielnych zmagań w 28. Kolejce hiszpańskiej Liga BBVA, Atletico Madryt zmierzy się na Estadio Mestalla z Valencią. Oba zespoły mają inne cele na ten sezon, dlatego też wybrałem typ na kartki. Dobrze wiemy, że w tym spotkaniu walki i zaangażowania zapewne nie zabraknie, a to tylko może pomóc w pokazywaniu kartoników. Sędzią tego spotkania będzie Pan Alfonso Álvarez Izquierdo, który ma średnią 5 kartek na mecz. Nie jest to wysoka średnia, lecz w takim spotkaniu jak najbardziej do pobicia. Oba zespoły zagrają w prawie najsilniejszych składach, a u gospodarze jak i gości tzw. walczaków nie brakuje!. Dlatego polecam
Czerwona kartka w meczu - TAK
Kurs: 2.80
Wynik: TAK 80. minuta
✅ mam nadzieje, że ktoś skorzystał​

Na koniec spróbuję zagrać czerwo w tym meczu. Alfonso Álvarez Izquierdo w tym sezonie pokazał ich już siedem, co jest naprawdę wysokiem wynikiem!. Dziś myślę, że będzie kilka powodów do pokazania czerwonej kartki, dlatego też spróbuje i to zagram. Dodam na koniec, że w ostatnich pięciu spotkaniach cztery razy padało czerwo, a więc czemu i dziś by nie miało być podobnie?!
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Ja dzisiaj pod lupę biorę spotkanie Eibar - Barcelona. Dzisiaj będzie to mecz walki, Eibar będzie chciało utrzeć nosa rozpędzonej Barcelonie a to w zemście za końcówkę ostatniego sezonu i dziwny mecz Barcy z Deportivo, gdzie z wyniku 2:0 w 10 minut zrobiło się 2:2 i to Deportivo utrzymało się a Eibar miało spać, mówię miało ponieważ dzięki relegacji Elche to zespół Eibar został w La Liga. Ja upatruję tutaj BTS i wygraną Barcy. Zespół z Katalonii lubi tracić bramki w tym sezonie zbyt często. W ostatnim meczu nawet Rayo grającemu w dziesiątkę udało się strzelić gola. Dzisiaj w ataku Barcy prawdopodobnie zobaczymy Ardę Turana zamiast pauzującego za kartki Neymara, więc MSN bez jednego ogniwa, aczkolwiek Barca wywiezie tutaj dziś 3 pkt, tracąc przy tym gola. Powodzenia!
Eibar - Barcelona
BTS + Barça @2.60

Wynik: 0:4 ⛔⛔⛔
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Eibar - Barcelona

typ : Suarez strzeli bramke ✅

kurs : 1,61

Jak dla mnie jeden z pewniejszy typowów dzisijszego dnia , Suarez idzie na króla strzelców ligi , wszyscy z barcy mu pomagaja aby zdobył ten tytuł . Oddawane sa mu karne itp. , Messi i spółka bardzo pomagaja Luizowi nad strzelaniem bramek . Każdy wie , że barca jest w wiśmienitej formie i dzisiaj napewno bedzie barca miala z 2-3 bramki strzelona i nie wyobrażam sobie zeby Suarez nie byl na liscie strzelców . Polecam !

✅✅✅
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Gijon - Bilbao

typ : Aduriz strzeli bramke

kurs : 1.95

bukmacher : BET365

Suarez juz strzelił mi bramke teraz kolej na Aduriza , wydaje mi się jeszcze łatwiejszy typ niż na Suareza . Gijon to druzyna która traci mnóstwo bramek w lidze . Na 27 meczy rozegranych ma stracona aż 47 bramki jest to 3 druzyna w lidze z najwiekszym bilansem straconych bramek . Także obrona nie jest dziurawa co napewno Aduriz wykorzysta . W tym spotkaniu widzę jakies 2-3 zero dla Bilbao i napewno Aduriz sie wpisze na liste strzelców . Polecam !


Robson// Pisz poprawnie nazwiska piłkarzy, już drugi post dziś Twój poprawiam. Pozdrawiam
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Współczuję każdemu kto grał w tej kolejce &quot;czystą 1&quot; na Sociedad. Od 70 minuty mieli naprawdę 4 setki, w których 3 razy Bruma nie dał radę - wszystko obok bramki z odległości 2-7 metrów?
 
medium0 48

medium0

Użytkownik
Espanyol - Rayo Vallecano
Ostatni mecz 28 kolejki Primera Division to starcie dwóch ekip z dołu tabeli. Jednakże drużyny te wydają się być na zupełnie dwóch różnych biegunach. Z jednej strony Espanyol - będący ciągle w cieniu giganta ze swojego miasta i nie zachwycający grą a z drugiej strony Rayo - również będące w cieniu gigantów z Madrytu ale nie ma chyba osoby której gra tej drużyny nie przypadłaby do gustu. Gra podopiecznych Paco Jemeza jest radosna. Prezentują oni ofensywny, otwarty futbol za każdym razem i z każdym przeciwnikiem często płacąc za to stratą kilku bramek jednak dzięki temu zyskali sobie sympatie kibiców nie tylko z ich dzielnicy. Nikt chyba nie życzy spadku tej drużynie która stała się swego rodzaju wizytówką La Liga. Espanyol za to w tym sezonie jest na dnie. Drużyna która swego czasu potrafiła utrzymać się w czołówce tabeli, dziś jest bliska spadku. Ostatnie 10 spotkań to tylko dwie wygrane i aż 7 przegranych. Rayo nie jest lepsze w tej statystyce lepsze ale widzę tutaj szanse dla gości. W ostatnich dziesięciu spotkaniach gospodarze dzisiejszego meczu tracili dwie bramki aż 9 razy. Powinno paść dużo bramek bo w meczach drużyny z Madrytu zawsze tyle ich pada i w tą stronę dziś warto pograć.
BTS @1.62 ✅
Over 2.5 bramek @1.70 ✅
Rayo over 1.5 bramki @2.75 ⛔
Wynik: 2:1
Bukmacher: Bet365
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Czy ktoś wie kto sędziuje dzisiejszy mecz Espanyol - Rayo Vallecano?
David Fernández Borbalan.

Kolejny arbiter który bardzo często pokazuje kartki. W ostatnich 5 meczach, pokazał aż 26 razy żółty kartonik.
 
rivalo 116

rivalo

Użytkownik
07.03.2016 18:00

Espanyol - Vallecano

Ostatni mecz 28 kolejki Primera Division. Obie drużyny tuż nad miejscami spadkowymi więc walkę na pewno dzisiaj zobaczymy. Lepiej jednak wyglądają goście którzy grają naprawdę ładny dla oka, ofensywny futbol. W poprzednim meczu, po passie 7 meczów bez porażki polegli w starciu z liderem - Barceloną. Co do dzisiejszych gospodarzy, to po 2 zwycięstwach z Deportivo i Gijonem sądzono, że w końcu wrócili na właściwe tory. Brutalnie to jednak zweryfikował Betis. Jedno jest pewne, obie drużyny lubią grę ofensywną, zdobywają sporo rzutów rożnych w meczach. Szczególnie Rayo, które w ataku często jest nieprzewidywalne. Takim atakom sprzyjają szybcy skrzydłowi. Mamy nadzieję, że obie ekipy staną dzisiaj na wysokości zadania i zobaczymy fajny mecz z dużą ilością sytuacji bramkowych.
Nasze typy:

powyżej 10,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.80

Rivalo
✅

powyżej 2,5
Kurs: 1.70

Rivalo
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom