>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 Kolejka Premier League 10.03-12.03.2012

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP


kursy - Betclic
To już 28. kolejka Premier League. W sobotę na pierwszy plan wysuwają się dwa, ciekawie zapowiadające się spotkania. Sunderland, po remisie w derbach, podejmie na własnym stadionie Liverpool, który znacznie oddalił się od top4. Przyczyniła się do tego porażka z Arsenalem. Na Stadionie Światła o punkty też będzie ciężko. O 18:30 Everton kontra Tottenham. &quot;Koguty&quot; ostatnio zdecydowanie poniżej oczekiwań. O mistrzostwie mogą pomarzyć, a nawet ich 3. miejsce jest poważnie zagrożone. W niedzielę zagrają drużyny z Manchesteru. United na Old Trafford z będącym w wyśmienitej formie WBA. City natomiast podejmie Swansea, a jak wiemy, Liberty Stadium to niemal twierdza nie do zdobycia. Nie myślą tak pewnie gracze Norwich, którzy niedawno zdołali wywieźć stamtąd pełną pulę. Na zakończenie, Arsenal zagra z Newcastle. Jeśli &quot;Sroki&quot; wciąż chcą się liczyć w walce o Ligę Mistrzów, nie mogą tego meczu przegrać. Zachęcam do dyskusji.​
 
U 35

uszol71

Użytkownik
na pierwszy rzut oka apetycznie wygląda kurs na wygraną chelsea 2 lub więcej bramkami. kurs w granicach 2. chelsea po objęciu nowego trenera takie mecze jak w sobote musi wygrywać. stoke do tej pory na wyjazdach strzeliło 9 bramek na 13 rozegranych meczów, do tego na ostatnie pięć meczy z chelsea udało się im tylko raz wbić gola w remisowym spotkaniu u siebie 1;1. chelsea u siebie nie może zawieźć kibiców i takie mecze gładko powinni wygrywać a kurs zachęca

do tego dorzuciłbym lidera premiershiep czyli Man C, mimo to iż swensa ma tylko dwa mecze przegrane u siebie, Man City będzie trzecią ekipą, nie mogą tracić punktów w spotkaniach z beniaminkiem, sądzę że nie będzie to pogrom ale skromne 0:1 tak jak w meczu swensa- Man U powinni ugrać, na ogonie ManU tylko 2pkt straty a United niezwykł u siebie marnować punktów, także 2 menczestery do pobrania + Arsenal z poniedziałku będący w wyśmienitej formie. niewierze że trzeci raz z rzędu uda się ukraść jakiekolwiek punkty Kanonierom, szykują się niezłe baty, powodzenia
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Chelsea nie byłbym taki pewny. W perspektywie będzie zapewne ważniejszy mecz w Lidze Mistrzów. Z takim graniem wstrzymałbym się do Live
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
chelsea po objęciu nowego trenera takie mecze jak w sobote musi wygrywać
Przecież Di Matteo z dnia na dzień nic nowego nie zrobi z Chelsea. Po za tym był to &quot;tylko&quot; asystent wcześniej. Obecnie jest szkoleniowcem przejściowym więc ciężko się spodziewać by tchnął nową jakość w Niebieskich. CFC ten sezon ma raczej już stracony , niby zostaje walka o LM jeszcze ale póki co to Arsenal z taką formą jest faworytem. Jak to wyżek zauważył kunciapek - póki co ważniejsze powinno być powalczenie z Napoli w LM i odrobienie 2 bramek straty. Szoł ze Stoke raczej nie powinno być.
 
U 35

uszol71

Użytkownik
mimo to gram na chelsea. stoke to drużyna własnego stadionu i nawet se słabą spisującą się drużyną z Londynu sądzę że nie mają większych szans. Historia jak najbardziej przemawia za chelsea a jak chelsea już wygrywała to pokrywała handi 1 bramkowy. także 2:0 dla chelsa tak typuje. i wcale ty szału nie musi być. wystarczy strzelić 2 bramki i utrzymać ten wynik do końca. kolejnym typem na ten mecz jest stoke nie strzeli bramki kurs 1,7. polecam
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
No wygrać powinni, bo ewentualna porażka może oznaczać spadek już na 6 pozycję. Ale czy warto pchać się w handicap??? Wedle uznania ???? ja bym się chyba bardziej skłaniał coś w kierunku na dodatni w stronę Stoke. Ale życzę powodzenia!!!
 
D 5

darnok

Użytkownik
Everton vs Tottenham
Typ X2|1.38|BaH

Tottenham mimo braku ugrania jakichkolwiek punktow podczas 2 ostatnich meczy, nadal budzi respekt u swoich rywali i ciagle liczy sie w walce o 3 miejsce.Warto zaznaczyc że to nie byly byle jakie dwa spotkania, poniewaz najpierw Koguty graly na wyjezdzie z Arsenalem(5:2) a nastepnie podejmowali United(1:3).Strata punktow z takimi klubami ujmy na honorze nie przynosi, jednakze trzeba wziac sie w garsc i zdobywac kolejne punkty potrzebne w walce o najwyzsze miejsca w tabeli.Doskonałą okazją do tego jest pojedynek na wyjezdzie z Evertonem.

The Toffes pokazali w ostatnic meczach ze u siebie sa bardzo mocni. Przekonaly sie o tym m.in City oraz Chelsea.
Stawiając na zwyciestwo gosci z podpórką, kierowalem sie glownie potencjalem jaki posiada druzyna Tottenhamu.Ostatnie spotkania pokazaly że Kogty w starciu z czolowka nie maja za duzo do powiedzenia, jednakze walka z przeciwnikami o podobnym miejscu w tabeli wychodzi im bardzo dobrze.Przekonał sie o tym chociazby Newcastle.
Everton osiaga dobre wyniki u siebie, jednak sadze ze maxymalnie ugrają 1 pkt z mocnym i glodnym zwyciestw po ostatnich porazkach Tottenhamem.
 
K 0

krisis90

Użytkownik
28 kolejka w moich oczach
Cześć, dla mnie jak najbardziej pewnym betem będzie zwycięstwo Aston Villi z Fulham Londyn z tego powodu iż jak znam tę drużynę, a znam trochę to jak najbardziej nie podoba mi się ich sytuacja ostatnich 5 spotkań : 3 remisy, 2 porażki. Tu już nie ma co spekulować że Fulham ostatnio wbił 5 bramek wilkom i teraz nie wiadomo co będą wyprawiać w Birmingham.
Druga sprawa to właśnie Wolverhampton któremu handi +0,5 powinno pomóc, nie inaczej ma się sprawa Evertonu któremu dam takie samo handi +0,5
Na koniec mój starannie wyselekcjonowany typ: Swansea vs Man City remis.
Ja tylko ze swojej strony powiem że jak dla mnie Man City nie wygra tego meczu, a Swansea u siebie nie odpuszcza.
Aston Villa vs Fulham typ 1
Wolverhampton vs Blackburn 1x
Everton vs Tottenham 1x
Swansea vs Man City x
 
M 0

maciek_20

Użytkownik
Liverpool?
A co Panowie powiecie na temat Liverpoolu? Moim zdaniem wygrają....Zbyt wiele porażek w poprzednich meczach na pewno ich zmotywuje do zwycięstwa,a po drugie ich miejsce w tabeli w przypadku porażki znacznie się pogorszy.Ten sezon nie jest dla nich dobry ale to w końcu Liverpool ???? Sunderland też dobra drużyna ale czy aż tak dobra żeby zatrzymać Liverpool? Nie wydaje mi się....
 
K 10

kamil11a

Użytkownik
Norwich – Wigan typ 1
Myślę że Norwich sobie poradzi bez problemu , nie tak dawno przegrali u siebie (w końcówce ) 1 :2 z MANu , co świadczy o ich grze. Grając u siebie są mocni , a to że grają ostatnią drużyną w tabeli , jest tylko okazją do niezłego zarobku. Wigan nie pokazuje nic szczególnego , dla mnie są kandydatem do spadku Z PL. W niespodzianke w tym meczu nie wierzę , pozostaje tylko grać. Kurs 1.90 na gospodarzy zachęca.
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Norwich – Wigan typ 1
Myślę że Norwich sobie poradzi bez problemu , nie tak dawno przegrali u siebie (w końcówce ) 1 :2 z MANu , co świadczy o ich grze. Grając u siebie są mocni , a to że grają ostatnią drużyną w tabeli , jest tylko okazją do niezłego zarobku. Wigan nie pokazuje nic szczególnego , dla mnie są kandydatem do spadku Z PL. W niespodzianke w tym meczu nie wierzę , pozostaje tylko grać. Kurs 1.90 na gospodarzy zachęca.
Daje sobie reke uciac, ze Norwich tego meczu nie wygra ;) Zreszta ten mecz dobrze jutro opisze. Przede wszystkim ten kurs, to az za &quot;ciekawa&quot; okazja do zarobku...
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
osobiście skolaniam sie w strone BOLTONU:
- dobry bramkarz, środek pola też calkiem całkiem
- bardzo mi się podoba ten japoniec na lewym skrzydle, strasznie dynamiczny
- nie brałbym pod uwage 2 ostatnich spotkan bo chelsea i city to inna pólka i inne cele.
- ostatnie 5 meczy u siebie to 3-1-1(w tym Arsenal i Liverpool ,a to też inna półka :p )
- QPR gra z meczu na mecz coraz gorzej i po dobrymn starcie przyszła zadyszka

ewentualnie też warty zastanowienia sie jest typ na to ,że obie druzyny strzelą ,bo ani 1 ani 2 nie ma jakiejś żelaznej obrony.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A co Panowie powiecie na temat Liverpoolu? Moim zdaniem wygrają....Zbyt wiele porażek w poprzednich meczach na pewno ich zmotywuje do zwycięstwa,a po drugie ich miejsce w tabeli w przypadku porażki znacznie się pogorszy.Ten sezon nie jest dla nich dobry ale to w końcu Liverpool ???? Sunderland też dobra drużyna ale czy aż tak dobra żeby zatrzymać Liverpool? Nie wydaje mi się....
Siema ;) z tego co widać nowy jesteś , więc pewnie dopiero zaczynasz z bukmacherką , ewentualnie z Ligą Angielską. Ale odpowiem Ci co nie co ;)
Jak dla mnie kursy powinny być zupełnie odwrotnie i to Sunderland powinien być faworytem. Patrząc w H2H Czarne Koty w przeszłości może i byli dostarczycielami pkt dla The Reds , ale WBA w ostatniej kolejce z Chelsea też w historii było dostarczycielem pkt a jak się skończyło chyba większość wie.
Sunderland z O&#39;Neilem gra bdb piłkę. Oglądałem ich ostatnie derby z Newcastle. Mecz był ostry i zacięty, i do czasu gdy siły na boisku był wyrównane (11 na 11) to Sunderland prowadził grę , i sprawiał wrażenie dużo lepszej drużyny. NA początku II połowy czerwona kartka i z czasem to gospodarze zaczeli dochodzić do głosu. Liverpool ogólnie cieniuje cały sezon i gra mocno w kratkę. Na szybko nie patrząc w kontuzje itp nie grałbym Liverpoolu po takim kursie.
Daje sobie reke uciac, ze Norwich tego meczu nie wygra Zreszta ten mecz dobrze jutro opisze. Przede wszystkim ten kurs, to az za &quot;ciekawa&quot; okazja do zarobku...
Mam nadzieje , że mecz opiszesz stricte pod względem sportowym ;) A &quot;luźne domysły&quot; zachowasz dla siebie ;) ????
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
VS



Co przemawia za gospodarzami tego pojedynku ? Wydaje mi sie, ze sa to dwie rzeczy : kibice w Birmingham bardzo dawno nie obejrzeli wygranej swojej ekipy (to jest dosyc wazny aspekt biorac pod uwage coraz wieksza frustracje kibicow co moze sie wiazac z mniejsza widownia podczas kolejnych potyczek) oraz fakt, ze AV podczas kolejnych spotkan domowych bedzie goscic Bolton oraz Chelsea. O dziwo, oba mecze z kolejnymi rywalami The Villans wygrali w 1 rundzie (z CFC az 3-1 na Stamford Bridge ;) ). Co sie bedzie swiecic w tych meczach nie musze nikomu chyba wyjasniac, a kurs na AV w meczu z Boltonem (~1,75) to to co &quot;ja osobiscie lubie najbardziej&quot;...

Co przemawia za goscmi ? Oczywiscie 3 ostatnie wygrane mecze z rzedu - fakty i gole mowia same za siebie. Ostatni pogrom Wilkow 5-0 i hattrick swietnie wprowadzonego do zespolu Pogrebnyaka - nic tylko przyklasnac. Jednak ogladajac ten mecz widzialem nedzne Wilki. Wilki nie tyle bez pomyslu, ile po prostu bez checi i woli walki. Po rewelacyjnych zawodach (a wlasciwie 2 polowie ze Srokami) tym razem obie polowki wyszly tragicznie... Takze dla wszystkich fanow talentu i formy The Cottagers - to nie Fulham bylo takie dobre tego popoludnia, to Wilki zagraly taki chlam, ze gospodarze na ich tle wyrosli na pretendenta do wysokiej lokaty. A prawda jest taka, ze Fulham jak bedzie na 10 miejscu, to bedzie dobrze ;)

Podsumowujac The Villans przeciwko Blackburn (1-1 w ostatniej kolejce) wygladali naprawde dobrze. Sporo bardzo groznych akcji przy ktorych musial sie wykazac Robinson pozostalo w mojej pamieci. Fulham jak juz napisalem robilo co i jak chcialo z Wilkami. Wchodzili w pole karne bez najmniejszych problemow. Tym razem problemy beda, bo gospodarze u siebie beda podejmowac niedlugo &quot;dluznikow&quot; takze to jest ta kolejka w ktorej 3 pkty dopisuja sobie McLeish i spolka.

Aston Villa -1,0 - Fulham 1 @ 4.00
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Bolton, drużyna, która z góry skazana jest na dolne rejony tabeli i gromi w pierwszym starciu (4-0 i to na wyjeździe beniaminka QPR. Ostatnio o tym pisałem, że moc tkwi w grupie, więc słabsi powinni trzymać się razem. Spójrzmy na wyniki QPR z Wilkami czy Wigan... Obecnie trwa niemoc Kłusaków i tak porażka z MC czy Chelsea są zrozumiałe, tak np. przegrana z Wigan już nie do końca, zwłaszcza, że grali u siebie, przy czym w wyjazdowym spotkaniu Bolton wygrał z The Latics...
QPR 2.90
Edycja: QPR DNB 2.15 - czekałem czy kursy polecą w dół, ale utrzymują się powyżej @2, więc opcja DNB też jest kusząca...
Pod lupę jeszcze biorę Pool, od 3 spotkań nie wygrali przy czym mieli ciężki terminarz, Arsenal, MU, Tot. Czarne Koty po serii 3 zwycięstw z rzędu notują serię 3 spotkań bez wygranej, obniżka formy, a zatem szansa dla The Reds, którzy w ostatnim starciu z Kanonierami, pomimo porażki, wcale nie byli drużyną gorszą, ba byli lepsi, lecz mniej skuteczni
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
VS

Bolton

To trzeba przyznac otwarcie - ekipa Owena Coyle&#39;a robi wyniki ktore sa doprawdy imponujace pod wzgledem nieprzewidywalnosci ;) Kreca - szczegolnie na wlasnym obiekcie - takie rezultaty ktore ciezko trafic. No coz, taka liga... A moze dlatego, ze generalny sponsor to bukmacher... ? ;]
Wracajac do formy jest ona nijaka jak wiadomo. Masa porazek na wlasnym obiekcie przeciwko roznym rywalom - poczawszy od mocnych teamow ala United czy City poprzez &quot;wpadki&quot; z Wigan, Evertonem czy chociazby Norwich...
Bolton wyglada mizernie, nie bylo jakis wiekszych wzmocnien, nie widac kapitalu na rozruch klubu ani nowe wzmocnienia. Oj chyba nasze Klusaki zegnaja sie z liga ale zeby jeszcze cos zarobic na odchodne, pokombinuja i pokreca paroma meczami tak, ze duze kursy nas zadowola ;)

QPR

Ostatnie spotkanie wycenione przez bukow naprawde solidnie i duzy pech bo QPR moze nie tyle, ze zaslugiwalo, co moglo naprawde wyrwac te 3 pkty zamiast sie dzielic z Evertonem. Przypomina mi sie jedna sytuacja gdzie po prostu zabraklo zimnej krwi (2 slupki w odstepie 3 sekund pod bramka Howarda). Ekipa ktora wyglada najsolidniej ze wszystkich 5 broniacych sie przed spadkiem (paradoks jak na beniaminka ale jest nowy trener a wiec nowa mysl taktyczna, perspektywiczny gracze : Barton, Wright-Phillips, Cisse, Zamora) poniewaz widac, ze chce nowy wlasciciel inwestowac w klub i go rozwijac. Problem jedynie polega na tym, ze takie kluby jak Wolves czy Wigan posiadaja olbrzymie doswiadczenie w walce przede wszystkim o utrzymanie i to moze byc kluczowe... Osobiscie daje szanse QPR na pozostanie w lidze.

Mecz na Reebok Stadium

Pierwsze spotkanie i bum - 0-4 na Loftus Road dla Boltonu. Chcialoby sie rzec, no nic - ustawili sie 3za3. Ale czy to az tak budzace podejrzenie wynik ? Moze rozmiary, ale fakt wygranej niekoniecznie musi byc az tak podejrzany. Beniaminek po prostu nie wytrzymal moze presji najwyzszej klasy rozgrywek i tyle. QPR jak u siebie przegrywalo, to roznica 1 i raz jedyny 2 bramkami. A tutaj az 4 ! Ale nie pasuje mi tutaj znowu oddanie spotkania przez Bolton przede wszystkim dlatego, ze w ostatnim meczu domowym z Wigan juz to zrobili (1-3 za 2-1 z The Latics). Bawiac sie w takie &quot;drukowanie&quot; spotkan trzeba byc ostroznym, bo to moze kosztowac sporo ;)
Dlatego jutro wyjda 2 ostro walczace o utrzymanie ekipy ktore musza dac z siebie maksa. Ten QPR z meczu na Loftus Road to inny team - manager Hughes i osoby w postaci Bartona, Zamory i Cisse wprowadzaja ten zespol na naprawde wyzszy level. Podzial punktow jak najbardziej wskazany.

Bolton - QPR X @ 3.44
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Daje sobie reke uciac, ze Norwich tego meczu nie wygra ;) Zreszta ten mecz dobrze jutro opisze. Przede wszystkim ten kurs, to az za &quot;ciekawa&quot; okazja do zarobku...
Ja mam odmienne zdanie, prześledźmy, że w przypadku Norwich już było kilka spotkań, które można by dopasować do tej teorii, a także 3 za 3 w ich przypadku też lubiło dać w łeb, specyficzna ekipa, jak dla mnie The Latics po 3 oczka sięgną, ale w następnej kolejce, u siebie, z WBA, a tu nie doszukiwałbym się niespodzianki, natomiast w 31 kolejce do Norwich przyjadą Wilki i tutaj może być ciekawie... Przy czym muszę jeszcze na spokojnie przeanalizować typ na &quot;1&quot;
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Ja mam odmienne zdanie, prześledźmy, że w przypadku Norwich już było kilka spotkań, które można by dopasować do tej teorii, a także 3 za 3 w ich przypadku też lubiło dać w łeb, specyficzna ekipa, jak dla mnie The Latics po 3 oczka sięgną, ale w następnej kolejce, u siebie, z WBA, a tu nie doszukiwałbym się niespodzianki, natomiast w 31 kolejce do Norwich przyjadą Wilki i tutaj może być ciekawie... Przy czym muszę jeszcze na spokojnie przeanalizować typ na &quot;1&quot;
A ja tutaj nie szukam zadnego 3za3 tylko :

Swansea - Norwich 2-3 (25 kolejka)
Wigan - Swansea 0-2 (27 kolejka)
Norwich - Wigan ?-?

Ciekawe, nieprawdaz ? Kurs na Swansea byl ok 1,80 z Norwich i uje...li mecz ot tak o. Na Wigan tez sie wszyscy juz czaja od paru kolejek i ze Swansea dali ladnie dupy. Pora zeby Norwich cos uwalilo. Ekipa tego pokroju juz skonczyla sezon i bedzie walczyc tylko wtedy kiedy bedzie trzeba, a w niedziele raczej nie trzeba...

Co do Wigan - WBA to sie zgadzam - widze tam konkretna wygrana gospodarzy.
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
A ja tutaj nie szukam zadnego 3za3 tylko :
Swansea - Norwich 2-3 (25 kolejka)
Wigan - Swansea 0-2 (27 kolejka)
Norwich - Wigan ?-?
Ciekawe, nieprawdaz ? Kurs na Swansea byl ok 1,80 z Norwich i uje...li mecz ot tak o. Na Wigan tez sie wszyscy juz czaja od paru kolejek i ze Swansea dali ladnie dupy. Pora zeby Norwich cos uwalilo. Ekipa tego pokroju juz skonczyla sezon i bedzie walczyc tylko wtedy kiedy bedzie trzeba, a w niedziele raczej nie trzeba...
Co do Wigan - WBA to sie zgadzam - widze tam konkretna wygrana gospodarzy.
W meczu z Wilkami na Norwich kurs też będzie oscylował w granicach 1.80, więc jeśli Wigan ma się przełamać z WBA - co zgodnie przewidujemy, to może teraz, po dwóch porażkach z rzędu, przełamie się Norwich, a właśnie z Wilkami ów wspominany kurs, okaże się kursem pułapką. I &quot; równowaga w naturze&quot; zostanie zachowana ?
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
W meczu z Wilkami na Norwich kurs też będzie oscylował w granicach 1.80, więc jeśli Wigan ma się przełamać z WBA - co zgodnie przewidujemy, to może teraz, po dwóch porażkach z rzędu, przełamie się Norwich, a właśnie z Wilkami ów wspominany kurs, okaże się kursem pułapką. I &quot; równowaga w naturze&quot; zostanie zachowana ?
Mozliwe, ale Wilki na wyjazdach juz ugraly i tak baaaardzo duzo. FAkt jest taki, ze 2 najblizsze mecze Norwich u siebie tak jak mowisz sa po kursie 1,80 i ktorys &quot;sie wylozy&quot; ;) Ja zaczynam od niedzieli bo jak pisalem, Wigan pasuje tutaj do pewnego schematu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom