>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

28 kolejka Premier League [08-12.03.2017]

Status
Zamknięty.
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester City - Stoke
Typ: City-handi 0:1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Drużyna Pepa Guardioli podejmie na swoim stadionie ekipę Stoke. Gospodarze są zdecydowanym faworytem tego spotkania.
Manchester zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 55 punktów jeśli dziś wygra wskoczy na 2 pozycje. Stoke w środku tabeli na 9 miejscu z 35 punktami.
City u siebie ze Stoke przegrało tylko raz. Ostatnie dwa mecze pomiędzy tymi ekipami to dość spore wygrane The Citizens 4-1 i 4-0.
Stoke na wyjazdach bardzo cienko jedynie wygrana z Sunderlandem który zajmuje ostatnie miejsce.
Od ekip z góry tabeli dostają baty po 4 gole. Myślę, że City także dziś pokażę na co ich stać i pewnie wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Hull - Swansea​


Spotkanie bardzo ważne, szczególnie z perspektywy Tygrysów. Niemniej jednak sytuacja Łabędzi wciąż nie jest kolorowa dlatego śmiało przypisuję temu spotkaniu rangę &quot;6 punktów&quot;. Obie ekipy w 2017 przeżywają renesans formy. O Swans pisałem już nieraz więc wystarczy spojrzeć na wcześniejsze analizy(kolejki gdzie grali na Soton i Lester). Zarówno gości jak i gospodarzy stać tu na zwycięstwo a wątpię by jeden gol załatwił sprawę. Jedni i drudzy lubią atakować zapominając przy tym o defensywie. Hull od przyjścia nowego trenera nie nastawia się tylko na kontry a wplatają już sporo ataków pozycyjnych. Mimo, że ostatnie spotkania tych drużyn nie porywały typu wciąż w to idę. Pewnie dlatego kurs jest taki kuszący. Spodziewałem się mniej.

BTS + over 2.5 @2.30 bet365✅ dobrze ze się obudzili w drugiej połowie bo w pierwszej tempo żółwia
 
M 15

mynton

Użytkownik
Liverpool vs Burnley​


Liverpool wraca do formy z początku sezonu. Gra na własnym boisku na którym lubi dużo strzelać - 34 gole w 13 meczach. Myślę że pamiętają porażkę z Burnley z pierwszej części sezonu i zrobią wszystko aby wymazać z pamięci to spotkanie. Dodam że przyjezdna drużyna zdobyła zaledwie 2 pkt w meczach wyjazdowych. Spodziewam się miażdżącego zwycięstwa gospodarzy.

do przemyślenia bet365:
Liverpool(-2) win @ 2.60
można spróbować:
wynik 3-0 @ 8.0
wynik 4-1 @ 19.0
 
I 0

ironsky

Użytkownik
Hull - Swansea
W skrócie można by napisać: Hull musi, Swansea może. Jeśli Tygrysy chcą wyjść ze strefy spadkowej ten mecz musi być dla nich wygrany. I wydaje się to bardzo możliwe patrząc na ich ostatnią formę. Dodatkowo podejmują przeciwnika u siebie, gdzie udało im się pokonać Liverpool i Manchester United. Swansea ostatnie mecze wyjazdowe przegrało, chociaż broni ich fakt, że byli to trudni przeciwnicy, czyli Chelsea i Manchester City. Mimo to, zwycięstwo Hull jest niemal pewne.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Liverpool - Burnley BTS @2,05 Bet365
Burnely to głównie swoje boisko, gdzie grają naprawdę dobrze. Na wyjeździe jednak też swoje potrafią. W każdym razie jakoś nie mają problemu, żeby strzelić gola. Udało im się to w ich sześciu ostatnich meczach na obcych boiskach. Że sami dużo tracą, to każde z tych spotkań to był BTS. Trudno sobie wyobrazić, by mieli zachować czyste konto w meczu z Liverpoolem. Z drugiej strony Liverpool też sporo traci i ich obrona jest dośc słaba, przynajmniej patrząc na ich ostatnie występy. Jak dla mnie to tu obie drużyny strzelą po bramce.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Hull - Swansea
Typ: 1
Kurs: 2.60
buk: unibet
Wynik: 2:1 ✅
Kolejne spotkanie, gdzie obie drużyny tak naprawdę walczą o być albo nie być w Premier League. Pod ścianą są piłkarze gospodarzy, którzy do dzisiejszego rywala mają sześć punktów straty. Tak naprawdę jest to mecz o sześć punktów i zdecydowałem się tu pójść w stronę gospodarzy. Hull ostatnio wygląda solidnie. Ta drużyna złapała głęboki oddech i zaczęła punktować szczególnie w spotkaniach u siebie. The Tigers nie przegrali czterech ostatnich spotkań na swoim stadionie w lidze zdobywając w nich osiem punktów. Dziś jest duża szansa na podtrzymanie tej passy bowiem Na wyjeździe w tym sezonie Swansea zdobyło tylko dziesięć punktów przegrywając aż dziewięć spotkań i zaliczając zaledwie trzy wygrane przy jednym remisie. Mecz ze Swansea to dla Tygrysów absolutny must-win, dlatego po tak dużym kursie idę w ich kierunku.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Everton - WBA Lakaku strzeli.

Witam serdecznie! Moja wiara w umiejętności snajperskie Belga nie maleje i przynosi spore profity. W 5 tegorocznych, domowych spotkaniach The Toffees , Lakaku zdobył 8 bramek, strzelając w każdym meczu. Zaiste imponująca skuteczność. Skłonny jestem do tezy, że i w tym meczu vicelider klasyfikacji strzelców trafi do bramki. Niech passa trwa. Liczę na ciebie Romelu;)

Lakaku strzeli @ 1,9 Fortuna✅
Lakaku 2+ @ 4,2 Fortuna

Pod rozwagę.... i grać!
Powodzenia!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 103

kuchar1988

Użytkownik
Nie wiem czy Lukaku strzeli, ale wygrana Evertonu wydaje sie byc formalnoscią. Forma w domu nie zła, WBA na wyjazdach slabo. Kurs moze nie jakis super ale do dubelka w sam raz.
Everton 1.61
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Liverpool - Burnely
Typ: wygrana gospodarzy + 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.52
buk: Betsson
Wynik: 2:1 ✅
Liverpool jeszcze parę tygodni temu był jedynym zespołem, który mógł zagrozić Chelsea w walce o mistrzostwo. Teraz podobnie jak reszta czołowych klubów bije się o miejsca 2-4. Chyba mało kto sobie wyobraża, że The Reds mieliby dziś stracić punkty. Na najważniejszego zawodnika Liverpoolu w tym sezonie wyrasta Sadio Mane, który w sumie ma na koncie 12 trafień i sześć asyst. Do tego dochodzi dobra forma Coutinho i Firmino, i atak gospodarzy jako tako wygląda. Klopp zapowiedział, że zostanie tu na długo i latem dokona jeszcze większych wzmocnień aby móc bić się o wyższe cele. Teraz skupmy się na przeciwniku. Goście to obecnie najgorsza ekipa grająca na wyjazdach. W tym sezonie nie wygrali jeszcze ani razu, zremisowali dwa razy i doznali 11 porażek. Bilans bramkowy również jest przerażający 8-28!. Gospodarze jeśli nie wygrają tego spotkania różnicą jednej/dwóch goli to będę rozczarowany. Na dodatek jeśli The Reds wygrają to umocnią się na czwartej pozycji w tabeli i będą mieli 1 pkt straty do trzeciego i drugiego Manchesteru City i Tottenhamu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom