>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

28. kolejka PKO Ekstraklasy (28.04-3.05.2021)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Warta Poznań

Zacznę od kursów na gospodarzy w ostatnich domowych spotkaniach:
@2.04 z marnym Górnikiem (wygrana 1:0 po męczarniach)
@1.81 z Wisłą Płock (wygrana 2:0)
@2.16 z Lechią Gdańsk (wygrana 1:0)

Dziwi Mnie kurs na zwycięstwo z Wartą na poziomie @1.60-1.70. Pogoń już zapewnione podium, wracają puchary europejskie po długich latach posuchy, oczywiście pozostaje walka o drugie miejsce z Rakowem, ale w szeregach Pogoni znowu coś stanęło. Już w meczu z Górnikiem nie wyglądało to najlepiej, dziś ze Stalą wróciła Pogoń z przełomu lutego i marca, gdzie przegrała trzy mecze pod rząd w Ekstraklasie. Kowalczyk się zablokował, brak Kozłowskiego był widoczny, Zahovic to kompletny niewypał, jedynie Kucharczyk ostatnio strzela i zapewniał punkty Portowcom. Teraz do Szczecina przyjeżdża rewelacja ligi, Warta Poznań, i chyba nikt się nie spodziewał, że zobaczymy ich w walce o czołową 5 na koniec sezonu. Zagrali dziś bardzo dobry mecz z Jagą, wygrany 2:0, gdzie kontrolowali spotkanie, zresztą nie pierwszy raz defensywa spisała się na medal. Z Rakowem w weekend mieli pecha, nie wykorzystali dwóch karnych w 1 połowie, w 2 gonili wynik i stracili druga bramkę i zapał do gry. Nie wiem, czy europejskie puchary są realne dla tej drużyny, ale jest walka o jak najwyższe miejsce w lidze , za to również są dobre pieniądze. Zespół jest w formie, w Szczecinie pewnie zaparkują autobus, i będą liczyli na szybkiego Baku i bramkostrzelnego Kuzimskiego i Trałkę. W Pogoni po pauzie za kartki zobaczymy Kozłowskiego, na pewno będzie to wzmocnienie drużyny, ale po tym co zobaczyłem w Mielcu, widząc tak niski kurs na gospodarzy, próbuję zagrać na rewelację ligi , która z dużymi szansami na zajęcie 4 miejsca na koniec sezonu i po wygranej Rakowa z Arką w PP ( dla Mnie niemal pewniak) zagra wtedy w europejskich pucharach.

Warta X2 @2.38 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Warta Poznań
Typ : poniżej 2,5 gola
Kurs 1,76
Betfan

Patrząc na statystyki bramkowe obu ekip wynik underowy wydaje się być aż nazbyt prawdopodobny. Gospodarze po 27 kolejkach z bilansem 33:18, a Warta 29:28. Daje to około 2 goli w meczu. Obie ekipy bardzo podobnie jeżeli chodzi o liczbę meczów underowych w dotychczas rozegranych spotkaniach. Pogoń 9 overów i 18 underów, a Warta 10 i 17. Obie drużyny z passa 4 kolejnych spotkań underowych.
W ramach H2H tylko 1 spotkanie ligowe zakończone overem, ale nie sądzę, żeby w sobotę padło dużo goli w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jagiellonia - Raków
Raków
@1.90 Fortuna


Jak dla mnie inny scenariusz niż wygrana gości będzie niespodzianką ze strony Jagiellonii. Właściwie mogą już walczyć jedynie o środek tabeli w ostatecznym rozrachunku, podczas gdy częstochowianie mają bardzo realne szanse na wicemistrzostwo Polski. Pokazali bardzo dobrą formę w ostatnim spotkaniu wygrywając ze Śląskiem na własnym stadionie 2:0. Skromne, ale pewne zwycięstwo po długim powrocie na rodzime boisko. Trzy ostatnie bezpośrednie mecze Raków wygrał, i myślę, że tak samo będzie w środę. Co prawda na wyjazdach mają na koncie sześć wygranych oraz sześć meczów w których gubili punkty, to jednak mobilizacja i świadomość tego, że trzy punkty mogą ich bardzo przybliżyć do wicemistrzostwa, a przynajmniej nie oddalić (Pogoń czyli bezpośredni rywal w walce o wicemistrzostwo też ma relatywnie łatwego przeciwnika i też dla nich trzy punkty w tej kolejce to must have).
 
Ostatnia edycja:
adammj 273

adammj

Użytkownik
Zgadzam się że wszystkim co kolega wyżej napisał ,ale według mnie lepiej poczekać na skład Rakowa. W niedzielę grają finał pucharu i nie wiemy czy będzie rotowanie składem. Z drugiej strony Jaga jest tak fatalna ,że równie dobrze może przegrać z rezerwowymi gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Legia Warszawa - Wisła Kraków 0:0

Legia bardzo pewnie dąży do mistrzostwa Polski i raczej nikt ich nie zatrzyma, co prawda Raków nie poddaje się ale wydaje mi się, że jest to zbyt duża różnica na ten moment.
Legia jest w dobrej formie i mało kto liczy aby Wisła Kraków mogła ich zatrzymać - ta Wisła, która gra beznadziejnie od kilku kolejek, ostatnio dość szczęśliwy remis 0:0 z Cracovią a poprzednio kilka porażek z rządu. Jeszcze na początku po przerwie zimowej wydawać by się mogło, że Wisła w końcu ruszyła nic bardziej mylnego.
Myślę, że Legia wygra to spotkanie i padnie przynajmniej 2 bramki w meczu.

Legia i powyżej 1,5 1,64
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin

Drugi mój typ na tą kolejkę. Bardzo ważny mecz drużyn walczących o 4 miejsce w tabeli, które możliwe, że da awans do eliminacji ligi europy , a wszystko w rękach Rakowa. Dodatkowo są to derby Dolnego Śląska, więc opisywać tego już nie trzeba. Nie będę wspominał o absencjach , bo nie jest to akurat w moim przypadku ważne , ale wspomnę tylko, że nie widać zdecydowanego faworyta i wynik jest otwarty. Fajny kurs zaproponował Unibet na kartki, więc trzeba próbować. Sędzia Mariusz Złotek, typowy średniak jak na kartoniki, ale stawka i ranga spotkania zobowiązuję i myślę, że nie będzie owijał w bawełnę i pokryje zaproponowaną linię. Jako ciekawostka, po razie sędziował w tym sezonie mecze Śląska i Zagłębia i mieliśmy wtedy dużo napomnień.

Over 4.5 kartki @2.28 Unibet
 
Ostatnia edycja:
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Legia Warszawa - Wisła Kraków

Legia win @1,50

Legia ma już na koncie mistrza Polski i w Warszawie zmierzy się z Wisłą, która gra ostatnio beznadziejnie. Początek za Hyballi wiślacy mieli niezły, ale szybko zaczęli grać bardzo słabo. Do tego w drużynie jest masa kontuzji. Wisła może się cieszyć, że w tym sezonie nie ma więcej kolejek, bo spadek wtedy byłby bardzo realny. Legia na swoim boisku praktycznie ostatnio wszystko i to bardzo wysoko. W tym meczu warszawiacy będą chcieli pokazać swoją dominację i to, że zasłużenie zostali mistrzem Polski. Stawiam na ich pewne zwycięstwo i nie widzę tu szans dla Wisły.
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Wisła Płock - LECHIA GDAŃSK

Kurs wystawiony przez Fortunę jest obłędny. @2.95 na faworytów? Jak dla mnie bardzo dziwne, ale z chęcią pobieram. Spotka się jedna z najsłabszych drużyn w Ekstraklasie, czyli Wisła Płock z jedną lepszych - Lechią Gdańsk. Co prawda Lechia ostatnio w lekkim dołku, jednak jakby nie patrzeć mierzyli się z zespołami lepszymi od płocczan. Najwyższa pora na zwycięstwo. Przewaga personalna jest olbrzymia. Oczywiście po stronie Lechii Gdańsk. Każda formacja bez wyjątku to przewaga przyjezdnych. Nie widzę innego scenariusza niż gładkie zwycięstwo biało-zielonych. Spotkanie jak wiemy bez udziału publiczności, więc gospodarzom odpada argument boiska.

Składy:
WISŁA PŁOCK: Kamiński; Zbozień, Rzeźniczak, Uryga, Tomasik, Szwoch, Lagator, Kocyła, Wolski, Cabezali, Tuszyński.
LECHIA GDAŃSK: Kuciak; Conrado, Tobers, Maloca, Kopacz, Kubicki, Gajos, Biegański, Saief, Udovicić, Flavio Paixao.

Kuciak, Conrado, Maloca, Gajos, Saief, Flavio Paixao zrobią różnicę
 
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Śląsk Wrocław-Zagłębie Lubin
Czas na Derby Dolnego Śląska. Dziś do Wrocławia przyjeżdża Zagłębie. Chyba nie muszę mówić, że w tamtym rejonie kraju, ten mecz jest nazywany tzw "meczem podwyższonego ryzyka". Dodatkową motywacją będzie fakt, że obie drużyny nadal walczą o czwarte miejsce, które może dać szansę na grę w eliminacjach europejskich pucharów. Jedni i drudzy na pewno tanio skóry nie sprzedadzą i walka będzie o każdą piłkę. W ostatnich trzech meczach mieliśmy bardzo ofensywne spotkania i takiego samego spodziewam się dzisiaj. Jeden z bukmacherów daje nam bardzo przyjemną ofertę na to spotkanie i właśnie z tego skorzystam.

Obie drużyny strzelą gola TAK Kurs: 2.10 Betfan Matchday boost
E: Fatalny mecz, nudne 0:0.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Śląsk - Zagłębie 0:0 (3-7 RR)
obie strzelą, @2,10 Betfan MATCHDAY BOOST (EE)
powyżej 9,5 RR, @1,60 Betfan
2-2 (podwójna szansa), @2,10 Betfan

Najsłabsze Derby od dłuższego czasu, pierwszy bezbramkowy remis od prawie... 30 lat, a ta setka Drazica w 55 minucie kryminał, mógł zamknąć wynik z Piastem zawalił, 2 punkty uciekły, to samo dziś.


45. debry Dolnego Śląska, mecz na który czeka każdy kibic Zagłębia oraz Śląska. Bilans jest na korzyść dzisiejszych gości, którzy wygrali 19 razy, 9 razy był remis, a 16 wygrali dzisiejsi gospodarze. Zarówno jedni jak i drudzy ostatnio notuj nie najgorsze wyniki, Wojskowi po 6 meczach bez porażki (2 wygrane, 4 remisy) w ostatniej kolejce przegrali z Rakowem, natomiast Miedziowi po fatalnej serii 3 porażek pod rząd zanotowali 3 wygrane i w ostatniej kolejce remis z Piastem. Wyniki można powiedzieć, że przyszły gdy po reakcji kibiców trener Sevela chyba "przejrzał" na oczy i odstawił od składu między innymi Stocha i Mraza, a postawił na miejscowych, do formy wraca też powoli Baszkirow. Gra nie jest jeszcze pewnie taka jakby oczekiwali tego kibice, ale ostatnie wyniki trochę poprawiły nastroje w klubie, ale i tak po sezonie musi się tam wiele zmienić. Wracając do meczu to mój główny typ na to spotkanie to obie strzelą, jak wspomniałem chwilę wcześniej obie ekipy w ostatnim czasie notują niezłe wyniki, w tabeli dzieli ich tylko punkt i dwie są wciąż w grze o 4 miejsce, które może dać awans do europejskich pucharów, jeśli chodzi o rożne to Śląsk u siebie wykonał 66 co daje średnio 5,08 na mecz, natomiast Zagłębie w delegacji spod chorągiewki wznawiało stały fragment gry 60 razy, czyli średnio 4,62 na mecz, dzisiaj liczę na ofensywne spotkanie i dużo akcji pod obiema bramkami co powinno przynieść cornery, ostatni typ to trochę na przełamanie, Zagłębie nie wygrało we Wrocławiu od 5 lat, ale też nie przegrało odkąd trenerem jest Martin Sevela, pamiętny remis 4:4 oraz dwie wygrane w Lubinie, więc liczę na pierwszą derbową wygraną pod jego wodzą na wyjeździe.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Pogoń - Warta
remis lub poniżej 2.5
1.62
betfan
Moim głównym typem na to spotkanie był under 2.5 goli. Dodatkowo ubezpieczam się jeszcze ewentualnym remisem choć akurat w tym przypadku musiałby to być remis 2:2 lub wyższy co akurat wydaje się być mało prawdopodobne. Oba zespoły większość swoich spotkań mają z małą ilością bramek. Jeśli chodzi o drużyny z czołówki są to bez wątpienia zespoły strzelające najmniej bramek, a dodatkowo Pogoń jest jedną z drużyn, które tracą najmniej bramek. Pogoń mecze u siebie ma bardzo underowe - w tym sezonie 6 na 7 meczów skończyło się underem 2.5. Teraz powinno być podobnie. Oba zespoły jeszcze o coś grają i tutaj nie powinno być kanonady od początku meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +91
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Stal Mielec [Stal Mielec powyżej 0.5 gola] 1.56 Betfan
Długo kazali czekać, ale w końcówce wpadły aż dwa gole 😀

Faworytem spotkania patrząc na kursy wystawione przez buki, i to wyraźnym ekipa Kolejorza. Ale czy, aby na pewno tak będzie? Kolejorz już bez szans na europejskie puchary. Skorża pewnie w dalszym ciągu będzie szukał, by jeszcze w końcówce tego sezonu uzyskać jak najwięcej potrzebnych odpowiedzi. Nie jest tajemnicą, że będzie on rozliczany z wyników w nowym sezonie, więc teraz jest odpowiedni moment, by trochę poeksperymentować i sprawdzić różne warianty ustawienia drużyny. Lech ile punktów, by nie zdobył, to ostatnie trzy kolejki już nic nie zmienią. Zupełnie inaczej ma się sytuacja, jeśli chodzi o ekipę gości. Stal w każdym meczu gra o życie, o być albo nie być w ekstraklasie na kolejny sezon. Mobilizacja, wola walki, determinacja powinny być po ich stronie. Na papierze, owszem wyglądają dużo słabiej, ale ekstraklasa nie raz pokazała, że ambicją i wolą walki da się zwyciężyć. Stal w tym spotkaniu musi szukać korzystnego rozstrzygnięcia, więc powinny być okazje do bramek. Biorąc pod uwagę spotkania wyjazdowe z rundy wiosennej, to tylko grającej defensywnie Warcie nie udało się strzelić gola. Ostatnie dwa spotkania, to remis w Białymstoku 3-3 i zwycięstwo z Pogonią 1-0. Coś drgnęło, wpadają gole, wpadają punkty. Myślę, że w Poznaniu też coś kopną. Na ile to starczy, zobaczymy, ale mając na przeciw gospodarzy grających w zasadzie o nic, to jest szansa na wywiezienie korzystnego rezultatu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków
1. poniżej 29.5 fauli @ 1.85
Wynik:
Etoto

Po raz kolejny w ostatnich dniach spróbuje pograć ilość fauli. Legia już z pewnym mistrzostwem, a więc wątpię w to żeby mieli się dzisiaj nakręcić na ostrą grę. Wisła zapowiedziała, że zrobili rywalom szpaler - brawo.
Goście natomiast mocno w dołku. Mają zaledwie pięć punktów przewagi nad ostatnią ekipą. Mimo wszystko musiała by się stać katastrofa żeby Wisła spadła z ligi. Mam też nadzieje, że nie będą prowokować do głupich zagrań czy też fauli. Mecz bezpośrednie bywały różne, ale przy braku kibiców myślę, że po raz kolejny zobaczymy spokojny mecz. Spójrzmy na statystyki fauli obu ekip:

Bezpośrednie starcia:

12.12.20 EKS Wisła KrakówLegia Warszawa 1 : 2. - 26
07.06.20 EKS Wisła KrakówLegia Warszawa 1 : 3. - 25
27.10.19 EKS Legia WarszawaWisła Kraków 7 : 0. - 35
31.03.19 EKS Wisła KrakówLegia Warszawa 4 : 0. - 24
21.10.18 EKS Legia WarszawaWisła Kraków 3 : 3. - 34

Trzy ostatnie mecze Legii:
Lechia - Legia - 14
Piast - Legia - 13
Legia - Cracovia - 16

Trzy ostatnie mecze Wisły:
Wisła - Cracovia - 16
Zagłębie - Wisła - 21
Wisła - Warta - 16

Tak jak pisałem powyżej, że bardziej obawiam się tutaj o Wisłę, że w wyniku frustracji zaczną robić jakieś cyrki. Mimo wszystko pierwsza myśl najlepsza i próbujemy under.
 
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Z tymi faulami to jest bardzo interesujący pomysł. Legia mając majstra nie ma takiego ciśnienia. Wisła grająca swoim 4-2-3-1 raczej cofnięta głębiej. Ten mecz śmierdzi jakimś parszywym układem. Kursy na win Legii sukcesywnie rosną. Wisła po Legii ma mecze z Lechem i Piastem także jest w trudnej sytuacji.
Cracovia to ich wyprzedzi prawie na pewno. Podbeskidzie jedzie na Piasta,później mecz z Płockiem i Legią. Mielec ma mecz z Lechem , gdzie po kursach widać, że tutaj mogą być jaja, dwa mecze u siebie z Rakowem i Legią, oraz wyjazd na Śląsk, który w ostatniej kolejce może o nic nie grać.
Także Cracovia i Mielec z mocnymi kartami na wyprzedzenie. Podbeskidzie ma 5 pkt straty i ciężki mecz z Piastem i patrzyłbym na Wisłę z punktu widzenia korespondencji z Bielskiem. Piękny remisik w Warszawie 0:0 lub 1:1 nikogo nie ździwi bo przecież Legia już nie gra o nic a Wisła nóż na gardle. Wybór rzekomo chorego Szymka co to nie jedzie na Euro Marciniaka też wydaje mi się nie przypadkowy. Podbeskidzie dostaje w cymbał w Gliwicach i robi się 6 pkt i spokój.
Jak Biała Gwiazda spadłaby z ligi to dojdzie do katastrofy. Pytanie czy PZPN i liga na to pozwolą ? Dla dobra polskiej piłki i tradycji chyba nie. Jeśli Legia podejdzie poważnie do meczu i będzie czysto wygra minimum 2 bramkami. Ten mecz naprawdę warto śledzić na live. Jak zobaczyłem terminarz tej kolejki zaraz przed oczami miałem inny widok - Jana Englerta stojącego przy tablicy ( może ktoś kojarzyć z jakiegoś filmu ). Świrki będzie ciekawie nieprawdaż ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
Volleyball_Expert 362,3K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Piast Gliwice - Podbeskidzie typ Piast Gliwice kurs 1.86 Betfan

Na weekend wybrałem spotkanie pomiędzy Piastem Gliwice, a Podbeskidziem Bielsko Biała. Oba zespoły mają o co grać. Podbeskidzie walczy o utrzymanie w Ekstraklasie, natomiast Piast ma realne szanse w przypadku wygranej Rakowa w Pucharze Polski na zajęcie czwartego miejsca w lidze dającego wtedy Europejskie Puchary. W Gliwicach nie wystąpią w tym meczu m.in: Mokwa oraz Rymaniak. W Podbeskidziu prawdopodobnie nie wystapia m.in: Osyra, Kocsis, Marzec oraz Miakushko. Piast według mnie ma naprawdę realne szanse na grę w Pucharach. Raków myślę, że wygra ten Puchar ponieważ już w meczu z Piastem Arka awansowala dalej, ale nie zagrała dobrego spotkania. Bardziej była to gra defensywny i wyprowadzenie kontraatakow. Gliwiczanie naprawdę bardzo dobrze prezentują się czy to na wyjeździe czy w meczach na swoim stadionie. Ostatnio Podbeskidzie wygrali z Lechem Poznań, ale przed tym spotkaniem praktycznie punktów za wiele nie uzyskali. Według mnie Piast będzie chciał utrzymać dobra formę i jeszcze jak Raków w niedzielę wygra Puchar będzie to jeszcze większą motywacja do wygrania tego meczu. W lidze jeśli chodzi o punkty nie poukladalo się to źle w miejscach walczących o czwarte miejsce wiec Gliwiczanie powinni wygrać to spotkanie. Podbeskidzie nie gra za dobrej piłki pomimo zwycięstwa nad takim zespołem jakim jest Lech. Według mnie Gliwiczanie są murowanym faworytem tego meczu. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
Legia Warszawa - Wisła Kraków 1 1,64 betfan słabo....

Krótko kursy lekko szaleją ida do góry na gospodarzy i trzeba spróbować to wykorzystac.... i prosto liczę ze nie było wielkie świętowania nie będzie odpuszczania itp szkoda ze tylko 1 ekipa leci z ligi bo jest kilku kandydatów na to miejsce .Liczę ze Michniewicz nie powieli błędów poprzedników... kogo by dziś nie wystawił to Legia jest w lepszej formie i ma obowiazek to udowodnić gra u siebie na własnych śmieciach i mistrz Polski takie mecze musi wygrywać indywidualnie zawodnicy maja o co grać, jest euro kontrakty itp Wisła wygląda bardzo źle w ostatnim czasie i tutaj minimum 2-3 zero powinno być mimo ze Legia zagrała u siebie słabo z pasami to myślę ze dzisiaj będzie inaczej i był to leki wypadek przy pracy... jeden argument w którym ekipa Wisły MOZE POWALCZYC TO RZUTY ROZNE GRAJA dobrze na skrzydłach sporo strzelają i z tego maja sporo różnych gdzie maja ludzi o dobrych warunkach fizycznych. Legia ma momenty ze popełnia błędy w obronie w ustawieniu sie czy rozegraniu piłki głównie wynika to chyba z braku koncentracji ale dziś myślę ze mobilizacji nie zabraknie. Widze podobny scenariusz do meczu z Pogoń....1 polowa i po sprawie
 
Ostatnia edycja:
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Pierwszy skład Legii na dzisiejszy mecz: Miszta, Jędrzejczyk, Wieteska, Hołownia, Juranovic, Andre, Mladenovic, Slisz, Muci, Lopes, Pekhart. Niby Michniewicz zapewnia, że będą chcieli grać tak jak wcześniej ale nie chcę mi się wierzyć, że nie będzie rozprężenia.
Ogólnie to bym sobie odpuścił ten mecz. Ewentualnie do rozważenia bramka Wisły może bo Hołownia nie dość, że mało gra to w ostatnim meczu z Lechią, dwa razy solidnie się obciął. Cud, że Gdańszczanie nie skorzystali z tych błędów. Miszta też mało gra, do tego zawsze zagadką są Wieteska i Jędrzejczyk. No bet.
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Legia - W. Kraków
Typ: Legia poniżej 14.5 fauli
Kurs: 1.75
Buk: STS


Już za godzinę w Warszawie zmierzy się Legia z Wisłą. Wisła która jest daleko z tyłu w tabeli oraz Legia która ma już pewne mistrzostwo. Wiadomo że Legia może się trochę oszczędzać w tym meczu i nie powinno być z ich strony wielkiego parcia na wynik, natomiast Wisła nadal nie może odpuszczać bo pewnego utrzymania nie mają, oczywiście wiem ze aby Wisła spadła to musiała by się jakaś katastrofa zdarzyć ale matematyczna szansa nadal jest. W swoich trzech ostatnich meczach Legia tylko raz przekroczyła tą linię fauli i myślę że jak na razie więcej argumentów jest za tym że dziś jej nie przekroczą.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom