>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28 kolejka Orange Ekstraklasy [02-04.05.2008r.]

Status
Zamknięty.
young_17 28

young_17

Użytkownik
Przed nami gorąca 28. kolejka OE ????
Zapraszam serdecznie do dyskusji. Typy by Gamebookers .
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Spotkanie: Lech Poznań – Jagiellonia Białystok ( HC 0:1 )✅ (6:1)
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365http://www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=12499&amp;lang=PL

Analiza:

Dnia drugiego maja by rozegrać mecz w ramach 28. kolejki przyjeżdża do Poznania drużyna Jagiellonii. Do zakończenia rozgrywek zostało jeszcze kilka kolejek. Tak więc zostało jeszcze troche czasu na sprężenie się i osiągnięcie zamierzonych celów. Goście wiedzą, że przyjeżdzając do Poznania nie będą mieli łatwego zadania. Pokuszę się nawet o stwierdzenie, że może to być walka z wiatrakami, bo Lech w tej rundzie prezentuje fenomenalną formę.

Ale zacznijmy od Jagiellonii. Gracze trenera Józefa Antoniaka znajdują się obecnie na 12. miejscu i od strefy spadkowej dzielą ich zaledwie 3 punkty. Do tej pory zrgomadzili zaledwie 27 oczek. Wszystko to przez fatalną postawę w ostatnich spotkaniach. Na ostatnie 6 meczy nie wygrali żadnego, co więcej żadnego nawet nie zremisowali!! Wszystki porażki!! Nie zdobyli nawet punkcika, nawet przed własną publicznością. Taka postawa może szybko doprowadzić do spadku z Orange Ekstraklasy. Gracze Jagiellonii tracą dużo bramek, bo aż 45, to od razu po Zagłębiu Sosnowiec najwięcej. Można po tym wnioskować, że przyjezdni maja słabo zgraną i dziurawą obronę. Szczegolnie w ostatnich meczach można mówić o totalnej nieskuteczności obrony ( 14 straconych bramek do 5 strzelonych ). Dodatkowym powodem do zmartwień może być absencja Dariusza Łatki, który pauzuje za kartki. Czy nowy trener Jagi na tyle zmotywuje swoich piłkarzy że wywiozą chociaż punkt ze stadionu miejskiego przy ulicy Bułgarskiej?? Analizując ich formę nie zanosi się na to.

Lech natomiast gra w tej rundzie zaskakująco dobrze. Pod wodzą trenera Franciszka Smudy lechici zajmują obecnie 4. pozycje w lidze. Jednak nie zamierzają spocząć na laurach i jak mówi trener zespołu „Jeśli chcemy być na podium musimy wszystkie trzy mecze wygrać... „. Faktycznie Lech ma jeszcze spore szanse na grę w europejskich pucharach, w Pucharze Uefa. Obecna forma „Kolejorza” napała w pełni optymizmem przed tymi spotkaniami. Na pierwszy ogień pójdą piłkarze Jagi. Trener przyznaje że może to być trudna przeprawa, bo gracze z Białegostoku są bardzo zdeterminowani. Lech w ostatnich sześciu meczach wygrywał aż pięciokrotnie, w tym dwukrotnie na swoim stadionie ( tylko dwa razy grali u siebie ). Wygrali dwa, chyba najważniejsze spotkania na wyjeździe, z Legia i Groclinem. Te zespoły bezpośrednio wyprzedzają Lecha. Natomiast w ostatniej kolejce po pasjonującej walce przegrali na wyjeździe z Cracovią. Sądzę że to była tylko mała zadyszka, która nie może się powtórzyc, bo walczą o europejskie puchary. Lech gra u siebie dobrze i zazwyczaj punktów nie traci. Trener Smuda informuje że nie będzie znaczących zmian w zespole poza tą że do składu wróci Ivan Djurdjević pauzujący za kartki. Najprwadopodobniej w tym spotkaniu na bramce zagra Dolha – najlepszy bramkarz w lidze w ubiegłym sezonie.

Trzeba jeszcze wspomnieć o dotychczasowych potyczkach obydwu zespołów. Rozegrali 13 spotkań z czego 8 razy zwyciężał Lech, 3 razy Jagiellonia i padły dwa remisy. Stosunek bramek również korzystniejszy dla Lechitów 30:9. Spodziewam się szybkiego i zdecydowanego początku graczy Lecha. Moim zdaniem będą starali się szybko strzelić gola i przejąć inicjatywę. Później z biegiem czasu strzelić drugiego i pewnie dowieśćzwycięstwo do końca. Bo przy wyniku 1:0 nie mogą odpuścić bo Jaga wtedy może skontrować i Lech będzie mógł pożegnać się z UEFA. Mój dokładny typ bramkowy to 2:0 dla Lecha.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Dobrze pamiętam jak przed rundą wiosenną w Jagiellonii wyliczyli sobie, że do utrzymania wystarczy im 7 punktów i teraz tak patrząc na wydarzenia w Orange Ekstraklasie faktycznie przewidywania były bardzo dobre, z tym, że... Jagiellonia do tej pory zdobyła ledwie 4 oczka ! I nadal jest zagrożona spadkiem do niższej ligi. Teraz pozostaje wygrać jeden z ostatnich meczy (W Lech, D Legia, D Ruch) bądź też liczyć na potkniecia Polonii Bytom lub Widzewa. Zawsze jednak najlepiej liczyc na siebie choc... patrzac na gre Jagiellonii w porownaniu do najblizszych rywali wydaje sie, ze Jaga wiele do powiedzenia raczej miec nie bedzie, a juz na pewno nie w piatkowy wieczor w Poznaniu. Lech co prawda przed tygodniem przegral 2:3 z Cracovią i obnizyl swoje notowania w walce z Dyskobolią o kwalifikacje do Pucharu UEFA, ale nadal jest druzyną scislej czołowki naszej ligi i na pewno nie podda się do poki pilka będzie w grze. W piatkowy wieczor w Poznaniu kazdy inny wynik oprocz pewnej wygranej Lecha będzie dla mnie sporą niespodzianką.

mój typ: Lech Poznań -1 ✅
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Popieram poprzedników także jestem zwolennikiem gry na zespół Franciszka Smudy z handicapem bo Lech w chwili obecnej jest zespołem zdecydowanie lepszym od Jagiellonii która na wyjazdach gra bardzo bardzo słabo. Tym bardziej że z zespołem pożegnał się trener Artur Płatek który stawiał na walkę i tym nadrabiali braki techniczne ale jak widac to za mało, zastąpił go dotychczasowy asystent Dariusz Czykier ale myślę że on nie odmieni oblicza zespołu. Lech to spotkanie musi wygrac ponieważ musi zmazac plamę z przed tygodnia czyli porażkę 2:3 w Krakowie z Cracovią. Jeśli Lech jeszcze marzy o tytule wicemistrza Polski, to spotkanie musi koniecznie wygrac, a jak wygra to wysoko
Drugi dzisiejszy mecz odbędzie się w Łodzi gdzie łódzki Widzew podejmuję Zagłębie Sosnowiec. Widzew jest rozbity, zupełnie nie pomogła zmiana szkoleniowca oprócz tego że w drużynie jest jeszcze gorsza atmosfera, trener wyzywał swoich piłkarzy, a to pokazuję że ten trener nie ma pojęcia o piłce. Widzew zagra dziś bez kilku graczy takich jak: Fabiniak, Kowalczyk, Stawarczyk, Juszkiewicz i Lisowski, nie pewny jest występ Roberta Kłosa który się rozchorował. Zagłębie to oczywiście zdecydowanie najsłabsza drużyna w lidze, która już pogodziła się z degradacją i nie maja żadnej motywacji a Widzew gra o życie jeśli wygra ma szanse na utrzymanie, jeśli zremisuję lub przegra w następnym sezonie będzie występował w nowej drugiej lidze czyli odpowiedniku trzeciej ligi w chwili obecnej. Czy Widzew wygra ? Niby musi ale ten zespół jest słaby, bardzo słaby i czy stac ich na wygraną ? Oczywiście że tak ale ja z kursem 1,35 na wygraną Widzewa nie stawiam
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
nawet mój brat, fan Jagielloni który chodzi na większość meczy mówi ze warto stawiac na Lecha ;) i to z handi. Więc popieram analizy wyzej.
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Myślę, że w tej kolejce warto rozważyć typ 1x na Ruch Chorzów (dla odważniejszych 1) w meczu z Legią. Trener Urban zapowiedział, że w tej chwili najważniejsze są dla niego fnałowe mecze pucharowe i w spotkaniach ligowych da odpocząć najbardziej ekploatowanym zawodnikom. Więc tak na dobrą sprawę wyjściowy skład wojskowych na sobotni mecz na Cichej jest wielką niewiadomą. Ruch to dość solidna ekipa i może sobie w takiej sytuacji z Legią poradzić.
Odnośnie dzisiejszych meczów to kursy na gospodarzy niewarte grania. Ja wziąłem over Lech-Jagiellonia po kursie 1,7. Lech ofensywna drużyna, tym bardziej u siebie, ale dziury w obronie obnażone ostatnio przez Craxę. Obrona Jagi z kolei to katastrofa, więc nie zdziwiłbym się, gdyby mecz zakończył się wynikiem np. 4-1, 5-2 itp.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec⛔⛔⛔ 0:1
W meczu rozpoczynającym zmagania 28 kolejki Polskiej Ekstraklasy Widzew Łódź który jest w niezbyt dobrej sytuacji podejmie znajdującej się w jeszcze gorszej Zagłębie. Obie ekipy zajmują kolejno przedostatnią i ostatnią pozycję w tabeli. Zagłębie ma już pewny spadek i są to już ich ostatnie mecze w Orange Ekstraklasie na najbliższe dwa lata bo po tym sezonie spadają aż o dwie klasy rozgrywkowe czyli do nowej II ligi. Widzew za to ma jeszcze jakieś szanse bo mają 22 pkt. a Polonia Bytom i ŁKS Łódź którzy są przed Nimi mają tylko 2 i 4 pkt. więcej jednak utrzymanie Łodzian jest dla nowego trenera Janusza Wójcika bardzo ciężkie jednak aby było to realne muszą dzisiejsze spotkanie wygrać, będzie to ciężkie bo trener nie będzie mógł skorzystać z : Piotra Stawarczyka, Wojciecha Szymanka, Macieja Kowalczyka którzy są kontuzjowani oraz z Tomasza Lisowskiego który pauzuje za kartki. Wójcik ostatni przegrany dość wysoko mecz z Groclinem obwinia młodego Bramkarza Fabiniaka któremu zarzuca że popełnił kilka rażących błędów i do bramki chce postawić mającego problemy z nadwagą trzeciego bramkarza jednak jak będzie zobaczymy :] Tych kilka uwag moim zdaniem spowoduję że Widzewiacy dziś przed swoją publicznością powinni wygrać. Dobra dość o Widzewie przejdźmy teraz do Sosnowiczan którzy mają fatalny bilans na wyjeździe bo przegrali wszystkie swoje mecze i dziś nie powinno się to zmienić jednak ja tutaj stawiam że Sosnowiczanie nie strzelą nawet bramki. Dlaczego ? Pierwszy powód i już bardzo ważny Zagłębie w tym roku na wyjazdach strzeliło bodajże jedną bramkę i to przeciwko także słabiutkiej Jagieloni kiedy przegrali tam 2:1. Drugi powód także dość ważny dziś w Łodzi nie zobaczymy najlepszego napastnika Zagłębia Marcina Folca który pauzuje za kartki, tak więc kto tam ma grac strzelać ? Jedynie Marciniak ( dobrze mówię ? ) coś tam pokazuje ale On sam gry nie pociągnie i lecąca z Ligi ekipa z Sosnowca moim zdaniem dziś przegra do zera chociaż biorę pod uwagę także wynik 0:0 jednak myślę że Widzew upora sobie z Sosnowcem :smile:
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok✅✅✅ 6:1
Drugie piątkowe spotkanie odbędzie się w Poznaniu gdzie miejscowy Lech podejmie słabiutką i można powiedzieć że jeszcze nie pewną utrzymania się w lidze Jagiellonie. Lech który po ostatniej porażce w Krakowie z Cracovią 3:2 spadł z drugiego miejsca premiowaną grą w pucharze UEFA aż na czwartą pozycję i do Legii traci 3 pkt. Jednak co jak co ale Lech u siebie jest tak mocną ekipą że nie widzę innego rozwiązania niż wygrana dzisiaj Kolejorza jednak dla mnie to za mało i dlatego stawiam ich z handicapem. Jest to mecz o coś i to na prawdę o coś bo Lech walczy o Europejskie puchary a Jaga o ligowy byt jednak faworyt jest dla mnie jeden. Jak już wyżej pisałem Lech przegrał ostatnie spotkanie z Cracovią a trener Lecha obwinia o to swojego bramkarza - Kotorowskiego i dziś do bramki wróci po prawie siedmio miesięcznej przerwie Dolha. Jaga ostatnio przegrała z Odrą Wodzisław po zaciętym meczu 2:3 ponadto ma problemy kadrowe i choć nawet chciałbym dawać jakiekolwiek szanse drużynie z Białego stoku to po prostu nie mogę i coś czuję że ujrzymy dzisiejszego wieczoru pogrom w Poznaniu.
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec ( goście strzelą ? ) || Typ : NIE || Kurs : 1,9⛔0:1
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (0:1) || Typ : Lech || Kurs : 1,5 ✅ 6:1

pozdROWienia ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
A ja się zupełnie nie zdziwię jak Widzew straci gola. W kadrze meczowej nie ma podstawowego bramkarza Fabiniaka, obrońców Szymanka, Stawarczyka, Kłosa i Lisowskiego oraz defensywnego pomocnika Juszkiewicza, więc spore osłabienia choc z drugiej strony młody Kursa z pewnością będzie grał lepiej od Szymanka czy też Stawarczyka którzy są bardzo słabymi piłkarzami. Martwię się o obsadę bramki, jest młodziutki Kaniecki który zagrał tylko 12 minut w Bełchatowie i odrobinę starszy Hładowczak który jest troszkę przygruby, tej golkiper grał już w Widzewie w poprzednim sezonie ale meczów z Odrą czy Lubinem nie może wspominac najlepiej. Całym sercem jestem za Widzewem i można powiedziec że błagam żeby wygrał ale Sosnowiec może wygrac. Zaznaczę tylko że na meczu będą tylko dzieci ze szkół oraz Vipy. Kibice Widzewa na tym meczu się nie pojawią ale doping będzie tylko poza bramami stadionu
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Jak dla mnie to w tym meczu może być nawet bezbramkowy remis. Widzew ostatnio nic nie gra. Zagłębie to w ogóle nie gra. Według mnie mecz będzie nudny i w sumie każdy wynik jest możliwy. Krótko mówiąc mecz &quot;no bet&quot; ????

edit: Co do tego remisu to zobaczymy ????
edit2: Takiego rozstrzygnięcia to się chyba nikt nie spodziewał. 0:1 dla Zagłębia ????Widzew dno, niestety.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Na tysiąc procent nie będzie remisu 0:0 w życiu. Obie drużyny tracą mnóstwo goli i tym razem według mnie będzie sporo goli. Widzew musi wygrac zaś piłkarze z Sosnowca przyjechali tylko po to żeby ten mecz rozegrac i wrócic do domu. Bez wątpienia na tą chwilę jest to mecz dwóch najsłabszych drużyn w lidze ale Widzew wygra ale kurs mały dlatego nie stawiam. Niestety szkoda że władze Widzewa są niechętnie nastawieni do Nas kibiców bo to my rozławiamy klub na skalę polską i europejską, szkoda ponieważ pierwszy raz od bardzo długiego czasu nie będę na meczu ukochanego klubu na własnym stadionie...
Dumą Widzew Kibice Dumą Widzewa :!:
 
young_17 28

young_17

Użytkownik
Spotkanie: GKS Bełchatów – Górnik Zabrze ⛔ (0:0)
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365http://www.bet-at-home.com/affiliate.aspx?aid=12499&amp;lang=PL

Analiza:

W sobotę trzeciego maja do Bełchatowa zawitają gracze Górnika Zabrze. Niedługo kończą się rozgrywki. Obie drużyny już o nic nie walczą. Obie drużyny również plasują się w srodku tabeli. Bełchatów w tym sezonie rozczarował, natomiast Górnik Zabrze mnie osobiście zaskoczył równą formą i dobrym, równym składem.

Trener gości Ryszard Wieczorek zabiera na wyjazd 18 swoich podopiecznych. A są to: bramkarze: Pesković Boris, Nowak Sebastian ; obrońcy: Pavlenda Patrik, Pawelec Mariusz, Danch Adam, Magiera Mariusz, Papeckys Tadas, Gancarczyk Mariusz ; pomocnicy: Gołoś Konrad, Brzęczek Jerzy, Gierczak Piotr, Madejski Piotr, Pazdan Michał, Stachowiak Dariusz ; napastnicy: Zahorski Tomasz, Moskal Tomasz, Jarka Dawid, Wodecki Marcin. Szkoleniowiec nie narzeka na braki kadrowe. Jak wspomniałem Górnik niezle spisywał się przez cały sezon. W ostatnich sześciu meczach 2 razy wygrał, 3 razy zremisował i raz przegrał – w oststniej kolejce z Koroną Kielce.

Bełchatów obecnie zajmuje dziewiąte miejsce i jest niżej od Górnika o dwie pozycje. Gdy wygra bezpośredni mecz z nim wtedy zrównają się punktami. Zatem motywacja jest duża. Nie można zapomnieć że GKS to druga drużyna ubiegłorocznych rozgrywek OE. A teraz rozczarowuje na maxa. Gracze trenera Oresta Lenczyka są ostatnio w podobnej formie jak goście. tj. 2 remisy, 2 wygrane i 2 przegrane. Minimalnie lepiej na tym tle prezentuje się Górnik. Na pewno atutem Bełchatowian jest boisko na którym przegrali tylko 4 razy w tym sezonie.

Myslę że obie drużyny podejdą serio do tego spotkania. Na początku będą się sprawdzać, jakoże obie drużyny są underowe. Górnik 16/27 underów, a GKS aż 19/27. Gospodarze powinni strzelić bramkę, a gdy to uczynią będą próbowali dowieść wynik do końca, bo Górnik to dobra drużyna i na pewno nie pozwoli za bardzo rozegrać się Bełchatowianom. Mój typ na wynik to 1:0 dla GKS.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mecz w Bełchatowie dla mnie no bet, obie ekipy grają już tylko o premie. Tak jak się spodziewał GKS Bełchatów odpuścił mecz ŁKS-owi któremu były bardzo potrzebne punkty. Teraz grają z Górnikiem który według mnie będzie bardziej zdeterminowany by wygrac, bo dla Bełchatowa i tak sezon w łeb i tak czy zajmą piąte czy dziesiąte miejsce to nie ma znaczenia, a Górnik po ostatnich nie powodzeniach będzie chciał się pokazac z dobrej strony ale Bełchatów za darmo punktów nie rozdaje
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Ruch Chorzów – Legia Warszawa wynik: 0:0
Typ: 2 ⛔
Analiza:

Jutro ze spotkań Orange Ekstraklasy wybrałem mecz Ruch Chorzów - Legia Warszawa. Mecz zapowiada się dosyć ciekawie. Legia we środę remisując z Zagłębiem Lubin awansowała do Finału Pucharu Polski. Tym samym zapewniła sobie już grę w Pucharze Uefa. Teoretycznie więc nie muszą walczyć już o drugie miejsce w lidze. Jednak Legia która jest klubem ze ścisłej polskiej czołówki nie może sobie ot tak odpuszczać meczy. Na chwilę obecną zajmują drugie miejsce z 1 punktem przewagi nad trzecim Groclinem i trzema punktami nad 4 Lechem, więc muszą „tylko” obronić tę pozycję, bo jak wiemy Mistrza w Polsce już mamy. Jednak nie będą walczyć o to miejsce za wszelką cenę, o czym może przekonać nas wypowiedź trenera Urbana: „Awans do finału Pucharu Polski gwarantuje nam grę w Pucharze UEFA. – powiedział na konferencji Jan Urban. Dzięki temu będziemy mogli dać odpocząć w rozgrywkach ligowych niektórym piłkarzom.” Ten fakt na pewno daje większe szanse Ruchowi, jednak chyba pamiętamy pucharowy mecz z Wisłą, kiedy to Legia wystąpiła w rezerwowym składzie. Więc dzięki temu wiemy, że Legioniści aż tak słabych rezerw nie mają i na pewno jutro podejmą wyrównaną walkę z Ruchem, który obecnie zajmuje 10 pozycję i już pomału może myśleć o następnym sezonie, choć wciąż są szanse na to, że mogą się nie utrzymać. Dlatego w jutrzejszym spotkaniu na pewno będą chcieli urwać punkty osłabionej Legii. No, ale właśnie; czy przypadkiem nie zlekceważą rywala jak Wisła i nie zostaną za to odpowiednio nagrodzeni? Tego nie wiemy, ale mimo wszystko uważam, że Legia upora jutro się z przeciwnikiem, choć na pewno po zaciętym meczu.
Pewność typu: 5/10
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
oj nie wiem jak będzie z tą Legią, napewno młodzież taka jak Borysiuk będą chcieli się pokazać w tym meczu, ale Ruch widząc osłabioną &quot;Dumę stolicy&quot; będzie chciał powalczyć, bo nawet jeśli wygrają z osłabioną Legią to uznane zostałó by to za niespodziankę. 29pkt Ruchu i 3 kolejki do końca to jeszcze nie zapewnia im utrzymania bo wszystko może się zdarzyć.

Zgodnie z zapowiedziami trenera Jana Urbana w osiemnastce meczowej na spotkanie z Ruchem nie znalazło się kilku podstawowych zawodników.
W pociągu, który jutro w godzinach rannych wyruszy do Katowic skąd legioniści udadzą się na pojedynek w Chorzowie, nie będzie m.in. Rogera, Dicksona Choto, Maćka Rybusa, Inakiego Astiza, Takesura Chinyamy, Miroslava Radovicia oraz Aleksandara Vukovicia. Wymienieni wyżej piłkarze dostali wolne i z resztą drużyny spotkają się dopiero na poniedziałkowym treningu, który zaplanowano na godzinę 16:30.

Kadra meczowa na mecz z Ruchem Chorzów:
Bramkarze: Jan Mucha, Wojciech Skaba
Obrońcy: Wojciech Szala, Piotr Bronowicki, Jakub Rzeźniczak, Balbino, Tomasz Kiełbowicz, Jakub Wawrzyniak, Przemysław Wysocki
Pomocnicy: Wojciech Trochim, Ariel Borysiuk, Martins Ekwueme, Edson, Marcin Smoliński, Adam Frączczak
Napastnicy: Bartłomiej Grzelak, Maciej Korzym, Kamil Majkowski.

Na spotkanie z &quot;Niebieskimi&quot; nie zostali powołani również Maciej Gostomski, Błażej Augustyn oraz Sebastian Szałachowski, którzy w sobotę będą trenować razem z zespołem Jacka Mazurka. Dodatkowo Maciek i Błażej wystąpią w niedzielnym meczu w ramach rozgrywek Młodej Ekstraklasy.

Kontuzjowany jest też Piotrek Giza

EDIT: O ile załatanie obrony będzie łatwe bo Legia ma jeszcze Wawrzyniaka, Kiełbowicza, Rzeźniczaka, Bronowickiego i Szale, to załatanie pomocy będzie niezwykle trudne. Oprócz Ekwueme i Edsona (którzy dawno nie grali!) sama młodzież i myśle że to może zawalić i osamotniony Grzelak a po przerwie zapewne Korzym nie otrzymają zbyt wielu piłek
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
W takim składzie to nie ma opcji ,żeby Legia wygrała.
&quot;To pozwala nam patrzeć spokojnie na ostatnie trzy mecze ligowe. Możemy dać odpocząć niektórym chłopakom i skoncentrować się na dwóch finałach, a ci którzy będą grali w lidze, będą mogli wykorzystać swoją szansę tak jak robili do tej pory.&quot; - mówił po rozegranym w środę meczu z Zagłębiem Lubin trener Jan Urban. Oznacza to, że przeciwko Ruchowi zagrają przede wszystkim zawodnicy rezerwowi, których na boisku oglądamy rzadziej.
1 - 3,2
1x - 1,6
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
&quot;jedynka&quot; troche ryzykowna ale 1x moim zdaniem powinno wejść. kurs w unibet 1.7 na taką opcje.

Zagramy o zwycięstwo, bo potrzebujemy punktów. Liczymy na doping kibiców, którzy na pewno zrobią świetną atmosferę przy Cichej – mówi przed meczem kapitan Ruchu, Wojciech Grzyb.
Z powodu kontuzji nie zagra Piotrek Giza - zapomnialem dodac ale juz edytuje news wyżej i dodaje

Jako ciekawostkę warto dodać że z 42 bramek zdobytych w lidze: Chinyama 14, Vukovic 2, Radovic 3, Roger 5, Giza 3, Astiz 1, Rybus 3 co daje wynik 31 bramek + jedna bramka Grosickiego ktory juz w Legii nie gra

Gra Legii tak jak mowilem opiera się na pomocnikach takich jak Giza, Roger, Radovic i Vukovic ktorzy dzis nie zagrają, a i w ataku nie ma kto postraszyć: Grzelak (2G), Korzym (1G)
 
preston 0

preston

Użytkownik
Sęk w tym, że Legia w składzie rezerwowym może zagrać nawet lepiej niż w składzie podstawowym. Wydaje się jednak, że największa dziura będzie w obronie, która bez Astiza i Choto traci bardzo dużo. Kadra meczowa Legii:
bramkarze: Mucha, Skaba
obrońcy: Balbino, Bronowicki, Kiełbowicz, Rzeźniczak, Szala, Wawrzyniak, Wysocki
pomocnicy: Borysiuk, Ekwueme, Edson, Frączczak, Smoliński, Trochim
napastnicy: Grzelak, Korzym, Majkowski
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Sobotnie mecze Orange Ekstraklasy moimi oczami :spokodfhgfh:
Odra Wodzisław - Polonia Bytom ⛔ 0:2
Odra Wodzisław po ostatnim zwycięstwie w Białymstoku zapewniła sobie pewne miejsce w Orange Ekstraklasie na przyszły sezon, natomiast Polonia Bytom jest tuż nad kreską czyli jedno miejsce od spadku. Wczoraj mała przysługę zrobili im piłkarze Sosnowca wygrywając z Widzewem który chyba po tym meczu nie ma już nawet nadziei na utrzymanie się. Odra ostatnio przerwała fatalną serię czterech porażek z rzędu i w końcu wygrała a fenomenalnie zagrał wtedy Jan Woś który strzelił 2 bramki i zaliczył asystę. Piłkarze Polonii Bytom ostatnio w piątek zremisowali z &quot;Niebieskimi&quot; na własnym stadionie 1:1. Było to dosyć ciekawe spotkanie, zresztą podopieczni Michała Probierza w całym sezonie nie spisywali się najgorzej tylko albo brakowało im skuteczności albo szczęścia. Odra to dla Nich teoretycznie słabszy zespół i w Bytomiu wierzą że można ich pokonać i odbić się trochę od dna, ale czy niesiona na fali zwycięstwa Odra da wywieść z Wodzisławia 3 pkt. ? Myślę że nie i obie drużyny będą się mocno starały jednak moim zdaniem padnie remis :]

GKS Bełchatów - Górnik Zabrze ✅✅✅ 0:0
Jak dla mnie ciężki mecz do wytypowania bo obie ekipy praktycznie już o nic nie grają, no może Górnik o to żeby ich bardzo dobry sponsor jakim jest niewątpliwie Allianz sponsorował ich w przyszłym sezonie bo jak sobie przypominacie włodarze tej firmy dali piłkarzom Górnika ultimatum że będą dawać dalej pieniądze jeżeli Ci zajmą minimum 8 miejsce w lidze i jak na razie to spełniają bo zajmują 7 miejsce z 38 pkt. Bełchatów ma ich o 3 mniej i z pewnością będą dziś starali się to powiększyć. Pisałem że Górnik ma o co walczyć jednak Bełchatów także bo po bardzo dobrym ostatnim sezonie teraz zajmują dopiero 9 lokatę w tabeli i z pewnością będą chcieli pokazać swoim kibicom i nie tylko że potrafią zagrać tak jak chociażby przed rokiem, jednak będzie to niezmiernie trudne bo np. Łukasz Garguła nie jest w takiej formie ale kto wie. Przegrali Oni ostatni mecz z ŁKS 2:0 ale czy powinni ? tego nie wiem bo nie oglądałem a ze skrótów wydaje mi się że nie a do tego dochodzi karny z &quot;kapelusza&quot;, natomiast Górnicy przegrali słusznie z Koroną bo nie grali nic i to przed własną publicznością co Im się do tej pory nie zdarzało bo zawsze grali dobre i atut własnego boiska zawsze I służył a jak juz przegrywali to minimalnie i pechowo jak np. z Lechem. Bełchatów zagra dziś bez Dariusza Pietrasiaka i Tomasza Jarzębowskiego którzy pauzują za kartki. Górnik natomiast wystąpi bez Marko Bajićia i Tomasza Hajty którzy także pauzują za kartki. Kto wygra ? Ciężko powiedzieć choć będę kibicował Zabrzanom to myślę jednak że padnie tutaj remis.
Zagłębie Lublin - Cracovia ⛔ 3:1
Szóste w tabeli Zagłębie podejmie dobrze spisującą się Cracovie którzy zajmują osmą lokatę. Piłkarze z Krakowa spisują się na wiosnę na prawdę dobrze i o ile się nie mylę to przegrali w rundzie wiosennej tylko raz i to na dodatek z Wisła. Jest to zasługą trenera Majewskiego który na jesień był bardzo krytykowany przez działaczy i kibiców teraz udowodnił że jednak wyszło na jego. Cracovia pokonała ostatnio Lech 3:2 który ma ambicję na Puchar UEFA, natomiast Zagłębi pokonało swoich imienników z Sosnowca 0:3 a jeszcze w poprzedniej kolejce Jagiellonie 5:2 i wydawałoby się że powrócili na właściwy tor jednak czy na 100 % ? To się dowiemy po dzisiejszym meczy bo Cracovia to już nie Jaga ani Sosnowiec tylko na prawdę solidny zespół. Będzie to na pewno mecz walki jednak moim zdaniem Cracovia nie przegra tego meczu i albo zremisują albo wywiozą z Lubliza 3 pkt. Mój typ to Cracovia podparta remisem.

Ruch Chorzów - Legia Warszawa ✅✅✅ 0:0
O tym meczu zostało powiedziane już na prawdę dużo, Jan Urban nie wziął do Chorzowa swoich najlepszych piłkarzy np. nie wystąpi Piotrek Giza który jest kontuzjowany czy Rogera, Dicksona Choto, Maćka Rybusa, Inakiego Astiza, Takesura Chinyamy, Miroslava Radovicia oraz Aleksandara Vukovicia, którym trener daje odpocząć przed półfinałem PP bo jak sam Urban mówi awans do Pucharu UEFA jest teraz dla niego najważniejszy a awans do finału PP daje im już Puchar UEFA. Urban na konferencji prasowej powiedział : &quot;Awans do finału Pucharu Polski gwarantuje nam grę w Pucharze UEFA. Dzięki temu będziemy mogli dać odpocząć w rozgrywkach ligowych niektórym piłkarzom. Koncentrujemy się teraz na przygotowaniu do finałów Pucharu Ekstraklasy i Pucharu Polski&quot; Jednak czy dla Chorzowian będzie to łatwy mecz ? Kapitan Niebieskich - Wojciech Grzyb mówi : Zagramy o zwycięstwo, bo potrzebujemy punktów. Liczymy na doping kibiców, którzy na pewno zrobią świetną atmosferę przy Cichej. Ale Legia to Legia i nawet w bardzo okrojonym składzie umie powalczyć o zwycięstwo, na pewno dla Niebieskich jest to ważniejszy mecz bo Oni mogą jeszcze spaść ale to tylko teoretycznie bo zwycięstwo nad Wojskowymi da Im już raczej pewne utrzymanie. Ciężki mecz do obstawienia ja sam w Orange bwin dałem na 2 lecz twdy jeszcze nie wiedziałem że Legia przyjedzie w takim składzie teraz bardziej bym się kierował pod 1X.

Odra Wodzisław - Polonia Bytom || Typ : X || Kurs : 3,1 ⛔ 0:2
GKS Bełchatów - Górnik Zabrze || Typ : X || Kurs : 3,05 ✅✅✅ 0:0
Zagłębie Lublin - Cracovia || Typ : X2 || Kurs : 1,55 ⛔ 3:1
Ruch Chorzów - Legia Warszawa || Typ : 1X || Kurs : 1,55 ✅✅✅ 0:0

pozdROWienia ????
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Spotkanie: Korona Kielce - Groclin Grodzisk wynik: 1:1
Typ: X ✅✅✅:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
under 2,5✅✅✅:spokodfhgfh::spokodfhgfh::spokodfhgfh:
Analiza:

Jutro czekają nas dwa spotkania Orange Ekstraklasy. Wisła zagra z ŁKS&#39;em, a Korona podejmować będzie Groclin. Na pewno ciekawiej zapowiada się spotkanie 5 w tabeli Korony z walczącym o tytuł vice mistrza Groclinem, który obecnie zajmuje 4 pozycję tracąc 1 punkt do trzeciego Lecha i dwa punkty do drugiej Legii, która dzisiaj bezbramkowo zremisowała z Ruchem. W swoich ostatnich spotkaniach Dyskobolia pokonała u siebie 3:0 słabiutko spisujący się Widzew, natomiast drużyna z Kielc również wygrała 3:0 – grając na wyjeździe z Górnikiem. Patrząc po wynikach Korony możemy stwierdzić, że cała zamieszanie wokół tego klubu związane z aferą korupcyjną nie odbiło się na ich grze. Groclinowi jutro na pewno nie będzie łatwo zdobyć trzech punktów. W ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi zespołami w lidze, zwyciężył Groclin gromiąc rywala aż 4:0. Jutro o to nie będzie już tak łatwo, ale to goście walczą o Puchar UEFA a gospodarze o honor po ostatniej porażce. Warto zwrócić również uwagę na fakt, że na kielecki stadion powróci Piotr Świerczewski, który jeszcze nie tak dawno był zawodnikiem Korony, więc na pewno będzie chciał jak najlepiej wypaść w tym meczu. O motywacji zawodnika może przemawiać złożona przez niego obietnica. Obiecał kolegom, że jeśli jego drużyna wygra to pieniądze z premii za wygrany mecz poświęci na zorganizowanie imprezy dla nich. Tak więc na pewno będzie to dodatkowy (i jakże silny) bodziec dla piłkarzy Groclinu. Ale na poważnie; zapowiada nam się wyrównany i zacięty mecz, w którym ciężko wskazać faworyta. Jednak przy wyrównanym meczu można spodziewać się że nie zobaczymy również tyle goli co jesienią więc warto zastanowić się nad underem 2,5. Cóż, ja w jutrzejszym spotkaniu spodziewam się remisu. W ostatnich 10 swoich meczach Groclin jak i Korona zremisowali tylko dwa, i w obydwu przypadkach padały wtedy undery (Groclin dwa razy 0:0 i Korona dwa razy 1:1). Tak więc na to spotkanie proponuje te dwa typy: under 2,5 i remis.
Pewność typu X : 4/10 ✅
Pewność typu under 2,5 : 6/10 ✅

Matko! Forma praktycznie zerowa, a tu proszę taki szok, nie dosyc że trafiłem under to jeszcze ten remis, oj coś czuje że forma wraca:jezora:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom