>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

28. kolejka LOTTO Ekstraklasy (7.04-10.04.2017)

Status
Zamknięty.
stanley-63 782,8K

stanley-63

Typer
Cracovia : Śląsk
over 3.5 gola / 3.40 / Unibet ⛔
Cracovia win / 2.10 ✅
obie strzelą / 1.74 ⛔
Powinno być ciekawie , Cracovia po poważnych rozmowach z prezesem i na pewno było ostro , Śląsk ostatnio dosyć skuteczny , pierwszy mecz w tym sezonie pomiędzy nimi 2:2 stąd over 3.5 a że Cracovia będzie chciała udowodnić że potrafi wygrywać stąd win po ich stronie !
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Piękna masówka na overy, a wyszło jak zwykle. 2 bezwartościowe zbieraniny nieudaczników, Cracovia to jest już samo dno dna. Amatorski klubik, który specjalnie odpuszcza puchary, żeby lepiej przygotować się do sezonu i później walczy o utrzymanie. Śląsk to od jakiegoś czasu równia pochyła. Sprowadzanie co raz gorszego szrotu i odpadów zza granicy i mamy tego efekty. Ogólnie jak dla mnie 2 drużyny, które zasługują na spadek ze względu na to, w jak amatorski sposób są prowadzone. Małe klubiki potrafią jakoś się pozbierać i mimo beznadziejnych kadr, powalczyć, a te 2 zera nie potrafią nawet sklecić pół konkretnej akcji. Kwintesencja naszej ligi i kolejny argument, żeby wszystkie te śmieszne klubiki spuścić do 2 ligi i zostawić najwyżej 8 drużyn i może wtedy od czasu do czasu będzie się to dało oglądać.

Dziś w Lubinie under. Zagłębie w ofensywie nie istnieje. Jeśli już uda im się jakimś cudem stworzyć jakąś dobra sytuację, to i tak jest partaczona. Ogólnie potwierdzają się moje przypuszczenia z przerwy zimowej, że ta drużyna powalczyć to sobie może w kieszonkowego ping ponga, a nie miejsce w czołówce. Jaga bez Vassiljeva. Jaka to strata chyba nie trzeba tłumaczyć.

Lubin - Jaga u 2,5 1.71 Unibet⛔

edit: na przyszłość nie usuwamy tego co moderator napisał , sam edytuje, pzdr! - robson1416
 
vostock 72

vostock

Użytkownik
Ten mecz Cracovii ze Śląskiem to jakiś dramat, co prawda nie oglądało go się jakoś bardzo źle, ale poziom wykańczania akcji (Szczepaniak, Steblecki) woła o pomstę do nieba. W pierwszej połowie to WKS w ogóle nie grał w piłkę, a Cracovia nabijała statystyki strzałów, co z tego jak 75% tego leciało kilka lub kilkanaście metrów od bramki Pawełka. Z drugiej strony to co zrobił bramkarz Śląska przy bramce to jakaś piłka ręczna nie nożna. W 10. minucie meczu brak jakiejkolwiek koncentracji, sam chyba nie wiedział co chce zrobić... gdyby został na linii to, by nawet słabszą nogą przyjął tę piłkę po &quot;strzale&quot; Polaczka.
Szkoda, że Śląsk pomimo kilku okazji w drugich 45. minutach nie doprowadził do remisu, bo ten remis im się należał, szanse były dobre (Bilinski, Pich).
Mecz rozpoczynający tę kolejkę Ekstraklasy utopił pewnie sporo kuponów (osobiście miałem pograny Śląsk nie przegra), ale w sumie to nie dziwne skoro drużyna (Śląsk) walcząca o finałową ósemkę oddaje cztery celne strzały przez 95 minut...

edit: Nie , żebym tłumaczył jakoś drużynę, bo tego się nie da wytłumaczyć. Ale mecz był o godzinie 18, drużyna dotarła do Krakowa na stadion około 50 minut przed meczem, prosto z drogi. To nie jest argument obronny, jednak ktoś logistycznie to zawalił, no ale cóż jestem przyzwyczajony do fuszerki. - Robson1416
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Ogólnie w lotto ekstraklasie im mniej ma coś sensu, tym bardziej prawdopodobne (tak jak wygrana Łęcznej w Gdynii, którą dla zabawy połączyłem z Osasuną (niestety, o tydzień za wcześnie ???? ). Szkoda, bo kurs bodaj ponad 30 a nie było aż tak daleko.
Dlatego też w tym tygodniu próbujemy pobawić się we wróżbitę.
Pogoń - Arka @ Pogoń wygra 2,0 Fortuna ✅(a niech będzie i fortuna, kto chce to znajdzie, gdzie indziej, mi tam do tasiemki nie przeszkadza)
Mini derby chociaż chyba nazywane derbami bardziej z litości. Forma obu klubów także litości wymaga i w sumie patrząc po niej to najbardziej prawdopodobny wydaje się być remis.
Co tu dużo nie mówić, idę jednak w stronę Portowców, bo oglądałem na moje nieszczęście mecz Arki z Wigrami a także z Łęczną (tylko pierwszą połowę drugiego i tylko drugą pierwszego), ale co się moje oczy nacierpiały to głowa mała. Zespół bez wiary, bez pomysłu, bez pewności siebie. Dosłownie łamagi na boisku. Może trochę wyolbrzymię, ale wątpię, aby ten obraz się zmienił w ciągu kilku dni. Arce potrzebne jest trzęsienie ziemi, bo w takiej formie i przy podziale punktów to mogą oni nawet spaść.
A Pogoń? Zespół nijaki. Remisuje, przegrywa...dużo nie strzela, dużo nie traci. Miał dość ciężki terminarz (na tym etapie nie ma już słabych drużyn a do tego Lech w Pucharze...potem w lidze...potem w Pucharze i gdzieś tam po drodze Legia (oraz potęgi takie jak Łęczna)). Pragną zapewne w końcu zwycięstwa, bo ile można dostawać w czerep/remisować. Z Arką u siebie nie przegrali do tej pory (tak mówi flashscore), do tego wciąż mają szanse na górną połówkę a chyba takie wślizgnięcie się last minute i spokojny byt na kolejny sezon by ich spokojnie urządzał. Ciężko o większe argumenty w tej lidze, bo i zawodnicy nie są nie do zastąpienia (w połowie drużyn) i trenerzy nie stosują roszad, ot bezwładna kopanina i ciekawe kursy jak ktoś ma nosa, bo w żadnej innej lidze na gospodarzy kursy nie stoją po 2,0 w każdym meczu...a mniej więcej tak jest w tej kolejce.
Lech - Legia @ poniżej 2,5 goli 1,84 Fortuna ⛔
Tutaj już kurs poniżej 2,0, ale w sumie też bardzo realny. Dwie ekipy, które mega ofensywne, grają piękny i skuteczny futbol a do tego w formie - nie...to tylko bzdury. Lecha zatrzymał Górnik Łęczna a potem Wisła. Z Legią sprawa ma się gorzej, ale tu dochodzi kolejny aspekt.
Wielkie szlagiery w polskim futbolu to zazwyczaj wielkie niewypały. Ciężko o większe emocje poza kontrowersjami i może jakimiś ciekawostkami na trybunach. Oglądamy szachy, wielkie szachy i splątane nogi większości grajków, którzy po prostu nie wiedzą jak w tych spotkaniach grać (niektórzy i bez tego nie wiedzą a jakoś grają - ot fenomen). Legia na Bułgarską wyjdzie schowana za podwójną gardą, Lech będzie atakował zza gardy - zobaczymy do momentu pierwszego gola wybitnie słaby futbol a po wszystkim dowiemy się ,,no jak zwykle z dużej chmury mały deszcz&#39;&#39;. Mam nadzieję, że się pomylę, ale tak to niestety zwykle bywa i kursy na overy bramkowe nie przez przypadek są takie a nie inne (może nawet trochę zawyżone, ale jak odjąć podatek to i tak taki zakład w łeb strzeli). Moim skromnym zdaniem zobaczymy coś w stylu 0:0 lub też 1:0 dla którejś z ekip. Wynik nawet 2:1 mnie zdziwi, ale może jakiś karny położy mój typ czy też gol ze spalonego...Kto wie.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Co do Cracovia-Śląsk. Ja wiem, że jest po meczu, ale spójrzcie trzeźwo na całą sytuację.
Cracovia miała od początku w dupie styl gry, tym bardziej u siebie. Walili z każdej pozycji strzały, później już tylko defensywa co jest zrozumiałe. Oni do końca rundy mają na rozkładzie Jagiellonię i Legię. Co by się nie stało musieli dzisiaj wygrać. Pewnie dziwnie to brzmi, ale tak musiało się skończyć.
Śląsk jak Śląsk. Dwa wygrane mecze i wrócili do swojej dyspozycji. Gdyby nie ten tradycyjny błąd na linii Pawełek - defensywa to przecież w życiu Cracovia by nie strzeliła. Oddali ze 30 strzałów z czego 20 poza bramkę a i z 5 pewnie i poza stadion. Śmiem twierdzić, że z Romanem do końca meczu remis to minimum by ugrali.
Łęczna - Płock
Tutaj już mamy dwie ekipy w dobrej formie. Obie z 4 zdobytymi bramkami w zeszłej kolejce. I tak jak wszystko zniechęcało mnie do overa w Krakowie wczoraj tak tutaj widzę o wiele większe szanse.
Płock w tym roku wszystko BTS&#39;uje, był tylko jeden wyjątek w postaci wygranego meczu z Bruk Betonem 1-0, ale to przecież żadne zaskoczenie.
Łęczna w tej kwestii wygląda słabiej, ale to naturalne gdy masz nowego trenera a tym bardziej gdy jest nim Franz. Wystarczy powiedzieć, że od 5-0 w Białymstoku przez 2-1 Kielcach i 0-0 w Poznaniu do 2-4 w Gdyni. A więc progres widoczny gołym okiem. W gwoli przypomnienia, w Kielcach mogli zabić na 2-0 a przegrali po niesłusznie podyktowanym karnym w doliczonym. W Poznaniu podobnie, mogli na koniec meczu zgarnąć 3 punkty i to ich akcja była najlepszą w ostatnim kwadransie meczu. W Gdyni w końcu już wszystko potwierdzili i są pierwsze 3 punkty.
Wcześniej Łęczna-Pogoń 2-2 już mnie mocno przekonał co do samego zespołu Smudy. Jutro bramka z Płockiem choć jedna to jest mus podobnie z resztą jak Płock, który na rozkładzie ma chociażby po 2 bramki strzelane na Legii, Jagiellonii i ostatnio w Krakowie na Wiśle. Dla mnie najlepszy zakład na ten mecz.
BTS @ 1,88 Unibet ✅ 57 minuta
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Górnik Łęczna vs Wisła Płock 2:3 (2:0)
Over 3.5 @ 3.40 ✅
Over 2.5 @ 2.00 ✅
ForBET

Zgadzam się z Gracem, forma Łęcznej idzie w górę , zadziałał chyba autorytet Franka, niektórym piłkarzom , aż się chce grać i tworzyć , mając takiego trenera , pomijając oczywiście wszystkie różne zachowania Franza , że tak to ujmę ;).
Wbrew pozorom - nie pokazują tego liczby - Łęczna ma w miarę dobrą ofensywę , bo Dzalamidze, nie ten gracz co kiedyś w Jadze, ale jednak dalej coś tam pamięta, Hernandez, który długo odpala, ostatnio zagrał w Gdynii bardzo dobre spotkanie, no i Bonin, im starszy tym lepszy by się chciało powiedzieć, może być długo nie widoczny, uderzy raz i mamy stadiony świata ;), oczywiście koloryzuje trochę, ale na papierze wygląda to dość dobrze, wydaje mi się, że Smuda to uporządkował i można się z Franza śmiać, ale ogarnął to.
Wisła Płock to samo, Piątkowski doszedł do formy, Kryvets , Furman, środek pola bardzo dobry no i jeszcze Gruzin.
Łęczna po przerwie zdobyłą &quot;u siebie&quot; 4 punkty z 9 możliwych nie najgorzej biorąc pod uwagę, że grała z Lubinem, Pogonią 2:2 i Piastem 1:0 z którym wygrała.
Inaczej jeśli chodzi o wyjazdy po przerwie gra Wisła Płock, która generalnie wyjazdowo prezentuje się średnio bym powiedział - ale to jest tylko moja ocena. 1 punkt na wyjeździe z Pogonią 1:1 i dwie porażki w Kielcach 4:2 i w Krakowie 3:2 Generalnie sporo bramek.
Dodatkowo wygrywa Cracovia - trzeba gonić. Wygrywając Łęczna ma 29 punktów, po podziale 15. Ekipa z 9 miejsca będzie mieć około 36, po podziale - 18 punktów i to powoduje, że tak naprawdę gramy od początku, jedna wygrana i sytuacja się zmienia i jest się nad kreską.
Ale Wisła też ma o co grać mianowicie do TOP 8 brakuje im jakieś 4 punkty wg moich , a potem ich spotkania to: Lech Dom, Arka Wyjazd, a więc trzeba walczyć.
Łęcznej zostanie spotkanie wyjazdowe ze Śląskiem oraz z Wisłą Kraków dom.
Generalnie wbrew może pozorom, widzę jutro dość Overowy mecz , a patrząc na grę to poszedłbym delikatnie w stronę Górnika.
Wisła bilans bramek 38:38
Łęczna 28:46

edit: Elegancko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Ekstraklasa
Data: 08.04.2017 18:00
Spotkanie: Pogoń - Arka
Typ: Pogoń ✅
Kurs: 1,95
Buk: Unibet
To ostatnia szansa portowców na zachowanie jakichkolwiek marzeń na kontynuację pobytu w górnej ósemce Ekstraklasy (we wszystkich sezonach po reformie ESA-37 Pogoń łapała się do tej części tabeli, ale nigdy nie odegrała tam żadnej znaczącej roli) - i tak się na ich szczęście składa, że to szansa, która może zakończyć się powodzeniem. Nie znaczy to wcale, ale to wcale, że Pogoń będzie po odniesieniu wygranej blisko sukcesu, ponieważ teoretycznie jest to najsłabszy rywal z ostatnich trzech kolejek i zespół czeka później jeszcze wyjazd do Chorzowa i potyczka u siebie z Lechią. Tym bardziej więc trzeba to spotkanie bezwzględnie rozstrzygnąć na swoją korzyść.
W zespole panuje pełna mobilizacja i wciąż jest wiara w to, że się może udać. W rewanżowych meczach 1/2 PP oba zespoły wystąpiły po kompletnie innych stronach układanki, a tymczasem to Pogoni chciało się grać i miała w meczu z Lechem swoje sytuacje. Arka natomiast, mając awans w kieszeni, omal nie przegrała u siebie z drugoligowcem 1:4 i omal nie odpadła z rywalizacji! Niemal pewne jest, że zapłaci za to posadą trener Niciński, który ma ponoć poprowadzić Arkę ostatni raz właśnie dzisiaj. Nie sprzyja to oczywiście budowaniu atmosfery, choć nie ma nawet takiej potrzeby, gdyż tak naprawdę to Arka nie ma już zbyt dużych szans na awans do ósemki.
Z powyższego jasno wynika, która drużyna będzie miała tutaj większą motywację i będzie gryźć trawę (Pogoni na własnym boisku nigdy nie można odmówić ambicji i często w tym sezonie potrafiła odwracać losy spotkań), dlatego kurs dochodzący do 2 jest prezentem od buków i radzę go pobierać pełną parą.
A dla tych, którzy jeszcze mają wątpliwości, dodam, że w 1 rundzie Pogoń rozbiła Arkę na wyjeździe 3:0, a w sezonie 2011/12, kiedy oba zespoły tułały się w niższej lidze, pogoń wygrywała 3:1 u siebie i 2:0 w Gdyni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Pogoń - Arka
Typ: 1
Kurs: 1.95
buk: unibet
Wynik: 5:1 ✅

Na temat tego spotkania zostało już trochę napisane i ja dodam coś od siebie. Dlaczego akurat Pogoń. Ano dlatego, że Arka w tej rundzie po prostu przechodzi samą siebie. Po dobrej wiośnie przyszedł kryzys i to bardzo duży. Jedno spotkanie wygrane w tej rundzie i to na dodatek u siebie z Koroną. Jednak w ostatnich spotkaniach to tylko i wyłącznie porażki. Gra w obronie prosi o pomstę do nieba. Wszystko tak naprawdę się posypało w tej formacji, a trener co chwilę zmienia skład w obronie i chyba sam w tym wszystkim się lekko pogubił. W ostatnich pięciu spotkaniach licząc też PP, Arka straciła 16 goli!. Zespół, który przed przerwą liczył się w walce o pierwszą ósemkę przy obecnej formie i słabych wynikach odpadł z tej rywalizacji. Pogoń również nie zachwyca swoją formą, lecz w tym spotkaniu są faworytem. Pogoń u siebie przegrała w tym sezonie zaledwie dwa spotkania, tyle samo co Lech, Wisła czy Lechia. Do składu powraca Adam Frączczak najlepszy strzelec drużyny, a więc zarazem wzrasta siła atak drużyny. Gospodarze zapewne w tym spotkaniu będą szukać przełamania po ostatnich słabych wynikach i myślę, że są w stanie to osiągnąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 762

srakaptaka

Użytkownik
popieram te typy powyzej

Górnik Leczna -vs-
Wisla Plock
Over 2.75 @ 2.250 (E) ✅
Pinnacle

Leczna pod wodza Franka w koncu zaczela cos punktowac, ostni mecz wygrala z Arka dosc wysoko, chociaz tu mozna sie zastanawiac czy to Leczna taka dorba czy Arka zla bo skoro Wigry wpakowaly im 4 bramy to kazdy moze.Dla Lecznej to mecz juz raczej tylko na poprawe humoru Wisla za to ma szanse na gorna tabale,mam nadzieje ze to bedzie mecz z jednej bramki do drugiej a nie jakas kopanina na srodku.

MKS Pogon Szczecin -vs-
Arka Gdynia
MKS Pogon Szczecin -0.75 @ 2.280 (E) ✅
Pinnacle

Pogon musi wygrac bo jak nie teraz to kiedy.Po dobrym wejsciu w sezon Arki bylo oczywiste, ze w koncu spuchnal ale, ze az tak to sie nie spodziewalem
 
szwedzik 36,5K

szwedzik

Użytkownik
SrakaPtaka a co do Bogdanka? U nas nie gra w lidze nic takiego.
Jak mozna nazwac bardzo ważny mecz ,meczem na poprawe humoru...


GÓRNIK Łęczna - Wisła Płock

Typ: Górnik Łęczna ⛔
Kurs 2.60
Dla mnie bardzo fajny kurs na wygraną Górnika który gra cały czas lepiej,punktuja. Wisła faktycznie gra o górną połowke ale jak dla mnie dziś wygrywa Górnik.
Pogoń - Arka
Arka lub remis ⛔
Kurs 1.85
Obie drużyny w żenującej formie. Cięzko typowac takie derby więc ide w strone większego kursu.

Bruk-Bet Nieciecza - Wisła Kraków

Typ Nieciecza
Kurs 2.65
Spotykają się kluby z małopolski,kibice maja ze sobą kose,może być róznie. Dziś przeczuwam jednak przerwanie niezłej passy Wisły i wygraną gospodarzy.

Edycja: Z tą kosa to przecież jest żart,tak samo jak z analizą derbów,myślałem że to jasne po moim wpisie,ale ktoś nie załapał dlatego napisze to odrazu tutaj ???? Dałem czyste typy z humorystycznymi &quot;analizami&quot; . Pozdro
edit
W takim razie to ostatnie humorystyczne analizy w twoim wykonaniu.
@TommyTSW

edit2: Teraz doczytałem Twoje &quot;analizy&quot;, wcześniej nie miałem na to czasu, takie posty będą usuwane i kartkowane, tutaj analizujemy na poważnie, bo ktoś może Twoje typy zagrać, a jak widać skuteczność póki co 0% - Robson1416
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawy mecz zapowiada się w Niecieczy, jak sądzicie przełamią się Słoniki czy raczej Wisła wyszarpie 3 punkty?
Gdyby miał grać ten mecz to z pewnością poszedłbym tu w stronę gospodarzy. Wisła beznadziejnie spisuje się w spotkaniach wyjazdowych, a w tej rundzie wygrali tylko z Piastem po golu w 90. minucie spotkania. Na dodatek ich gra na wyjazdach wygląda dużo słabiej niż w meczach u siebie. Taka sama sytuacja co u Koroniarzy. U gospodarzy mamy starego/nowego trenera, który ostatnio nie miał dużo czasu na poukładanie drużyny pod siebie. Nie zapominajmy też, że stadion w Niecieczy jest trudnym terenem i przekonało się już o tym kilka ekip w bieżącym sezonie jak i poprzednim. Termalica musi w końcu zaskoczyć i nie będę zdziwiony jak nastąpi to dziś.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Termalica BB Nieciecza-Wisła Kraków
over 2,5 gola Wisły 6.0 Unibet ✅
Wisła co prawda nie należy/ała do wyjazdowych wymiataczy, ale przez dużą część sezonu oblegała dno tabeli, w chwili obecnej punkt zdobyty w Niecieczy da im awans na piątą pozycję kosztem Zagłębia które w piętek przegrało swój mecz.Wisła od czasu przyjścia Kiko R nabrała jakości i można już śmiało powiedzieć że był to trafny wybór.W Niecieczy jest zupełnie odwrotnie, Słoniki przez większość sezonu grały ponad stan, a ojcem sukcesu był Michniewicz, niestety przy gorszym okresie nikt już tego nie docenił i trener stracił posadę.Termalica na wiosnę roztrwoniła swój dorobek, 3 kolejki przed końcem mogą wylecieć z pierwszej ósemki a wtedy w oczy im spojrzy widmo Podbeskidzia, niesprawiedliwej ofiary systemu obecnych rozgrywek.Mecze Wisły z Termalicą często bywały emocjonujące i bogate w bramki, jedną z nich nawet strzelił Bramkarz ratując w ostatniej akcji punkt dla swojej ekipy.Trener Wisły zapowiada przed meczem ofensywną grę, Biała Gwiazda chcę wykorzystać swoją dyspozycję przeciw kulejącym Słoniom, tym samym praktycznie rezerwując sobie miejsce w pierwszej ósemce.Jeśli nie będzie trzeba czekać długo na bramkę to powinno być tu overowo, obie ekipy powinny zagrać o komplet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +96
K 8

kuba1995

Użytkownik
Dla mnie mecz w Niecieczy to duża zagadka. Niby Wisła za trenera Kiko Ramireza zaczęła grać, Małecki w dobrej formie. U gospodarzy ciekawi mnie, czy zadziała efekt &quot;nowej miotły&quot; (według mnie jak właściciele chcieli wstrząsnąć drużyną, powinni zatrudnić kogoś z zewnątrz). Dodatkowo jest to mecz o pierwszą ósemkę, więc tym bardziej nogi nikt nie odstawi. Jako kibic Korony chciałbym remisu, ale spodziewam się, że Wisła zdobędzie tu 3 punkty. Pieniędzy jednak bym tu nie stawiał, po prostu liczę na fajne widowisko.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
To co dzisiaj overowo, w Polsce a jutro underowo? ;) Z
⚽ Lech - Legia
2 drużyna wygra przynajmniej jedną połowę / tak ✅ Brawo Legia!
1,79 Fortuna
Hit, na niedziele to spotkanie w Poznaniu Lecha z Legią. Na pewno nie będzie to nudne spotkanie, z racji tego że obie ekipy są wysoko w tabeli i będzie tutaj walka do samego końca. Legia gra momentami w kratkę, ale i tutaj raczej z ich strony nie powinniśmy zobaczyć rutyny. Bo ich cel także jest jasny. Przyjechać i zgarnąć 3 oczka. Lech, to momentami gra nie do poznania, bo potrafi wygrywać seriami, ale z Łęczną zwałowali over i mecz zakończył się remisem. Szkoda, że wtedy Łęczna, nie wygrała bo Lech nie zasługiwał w tamtym meczu na remis. Cóż, tamte mecze to historia. Ja myślę że Legia otworzy ogień i jedną połowę będzie po myśli Legii, a cały mecz to już zobaczymy jutro...
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Panowie! We wtorek i środę LM, a dziś nasza Liga Misiów w Poznaniu;) Zaraz lecę na robotę ale zarzucę szybko typ na dzisiejsze spotkanie.
Lech vs Legia, wiadomo, klasyk. Walka o Pierwsze miejsce na zakończenie rundy zasadniczej. Oba teamy łagodnie mówiąc nie darzą się przyjaźnią. Z pewnością stadion zapełni się w 100%. Gorąca atmosfera i...WALKA, walka, walka. Nie wierzę żeby dziś nie było ostro. Lech nie odpuści, Legia też. Trałka, Tetteh, Jędrzejczyk, Moulin i jeszcze kilku innych grajków wie co to znaczy nie odstawiać nogi. Do tego sędziować będzie pan Daniel Stefański z Bydgoszczy. Z pewnością nie będzie chciał mieć jatki na boisku i będzie sporo razy używał gwizdka. I właśnie na to liczę bo uderzam w liczbę fauli w tym meczu. Ostatnio jak sędziował hit ekstraklasy pomiędzy Lechią, a Legią odgwizdał 38 fauli, a kiedy Lech przyjechał do Gdańska, gwizdka użył 34 razy, czyli nie tak mało. Dziś nie sądzę żeby było inaczej i dlatego celuje w over fauli.
Lech-Legia over 30.5 fauli --&gt; 1.80 STS
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:30 Piast - Lechia
Typ: powyżej 2.5 gola ⛔
Kurs: 1.87
buk: unibet
Wynik: 1:1​

Spotkanie gdzie wybieram gole. Piast pod wodzą nowego trenera Dariusza Wdowczyka w czterech spotkaniach zdobył siedem punktów i zaprezentował ładny dla oka, ofensywny futbol. Na razie jednak drużyna zajmuje 14. miejsce w tabeli i ciągle potrzebuje punktów. Wdowczyk dobrze wpłynął na Badie, który poprowadził Piasta w kilku spotkaniach do zwycięstwa. Goście w ostatniej kolejce skromnie pokonali Zagłębie 1:0 i dalej liczą się w walce o mistrzostwo. Jednak Lechia na wyjazdach nie spisuje się tak dobrze co w spotkaniach u siebie. Trener Nowak musi poprawić jeszcze wiele jeśli po podziale punktów chce dalej walczyć o mistrzostwo. Piast pokazał, że jest w coraz lepszej formie i przeciwko kiepskiej na wyjazdach Lechii może strzelić przynajmniej jednego gola, kandydująca do mistrzostwa Polski drużyna z Gdańska też jednak powinna strzelić przynajmniej raz, dlatego w tym spotkaniu spodziewam się overa bramkowego.
18:00 Lech - Legia
Typ: 1 ⛔
Kurs: 2.48
buk: unibet
Wynik: 1:2​

Na to spotkanie nie trzeba nikogo mobilizować, a naprzeciw siebie staną dwie równorzędne drużyny, które walczą o mistrzostwo Polski. Lech i Legia mają znakomitych szkoleniowców jak na Polską ligę, którzy zapewne będą chcieli, aby ich podopieczni rozegrali mecz dobrze taktycznie. Kto rozegra ten mecz taktycznie idealnie i przetrwa w środku pola powinien w tym spotkaniu odnieść zwycięstwo. Kolejorz jest wciąż niepokonaną drużyną w tym roku kalendarzowym. Podopieczni trenera Nenada Bjelicy rozgrywali spotkania w lidze i Pucharze Polski, a ich aktualny bilans to siedem zwycięstw i dwa remisy. Jednak w ostatnich dwóch kolejkach Lech zupełnie zatracił ofensywny rytm, którym czarował jeszcze kilka tygodni temu. Dzisiaj nie pewny występu jest Marcin Robak, który zmaga się z urazem. Niestety Nielsen nie był w stanie dobrze zastąpić Kownackiego i Robaka i gospodarze mogą mieć tu kolejny problem. Kolejorz najbardziej będzie musiał obawiać się Kucharczyka, który w ostatnim czasie jest w dobrej dyspozycji - strzelił trzy gole w dwóch ostatnich spotkaniach. Trener Magiera zapewne po raz kolejny postawi na Kucharczyka jako nominalnego napastnika, gdyż taki wariant i taktyka Legii wychodzi najlepiej. Trener Legii Jacek Magiera może skorzystać ze wszystkich zawodników. Kontuzję wyleczył Michał Pazdan, normalnie trenuje też Tomaš Necid. Na dodatek na ławce może znaleźć się Daniel Chukwu, który powoli dochodzi do formy. Mecz naprawdę zapowiada się wybornie bowiem komplet punktów dla jednej z drużyn może mieć potem duże znaczenie po podziale punktów, ale na pewno nie zdecyduje już o mistrzostwie. Idę w stronę gospodarze gdyż mury będą za nimi, do tego świetna dyspozycja Kolejorza w spotkaniach u siebie stawia ich w roli faworyta.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech-Legia
Poniżej 2,5 goli ~1.8 ⛔
Trałka kartka 2.0 sts ✅
Remis i poniżej 3,5 gola 3.7 ⛔ forbet
Legia dnb ~1.9 ✅
Dzisiaj hit Ekstraklasy. Wiadomo jak takie mecze najczęściej wyglądają. Szachy, defensywne nastawienie, mało podejmowanego ryzyka.
Bjelica pewnie postawi na duet Trałka-Tetteh, podobnie jak ostatnio w potyczce z Lechią w Poznaniu. Lech po zimie stracił 1 gola w 9 spotkaniach (7 ligowych, 2 pucharowe), dziś defensywa w optymalnym składzie. W przodzie Lech się zablokował i uważam, że dziś strzeli maksymalnie 1 bramkę.
Legia tez bez żądeł. Necid przypominający póki co Thomalle, Chukwu - na razie niewypały. Ratują się Kucharczykiem.
Kibiców Lecha niepokoi postawa w trzech ostatnich meczach, gdzie nie było śladu po presingu jakim imponował Kolejorz wcześniej (choć w środę w Szczecinie akurat gra na pół gwizdka nie mogła dziwić). Spodziewałem się bardziej wyrównanych kursów i dnb Legia w okolicach 1.9 jest wg mnie warte ryzyka.
Trałka - wiadomo. Będzie dziś uprzykrzał grę rywalom (szczególnie Odidji) jak tylko potrafi. Walki i fauli nie zabraknie.
Za underkiem idzie też bardzo duża ilość goli w tej kolejce. Zobaczymy jak w Gliwicach jeszcze.
---
Przewidywane składy:
Lech: Putnocky – Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Kostevych – Trałka, Gajos – Makuszewski, Majewski, Jevtić – Kownacki.
Legia: Malarz – Jędrzejczyk, Dąbrowski, Pazdan, Hlousek – Kopczyński, Moulin – Guilherme, Ofoe, Radović – Kucharczyk.
Sędziuję Stefański.
 
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Fajnie wygląda też kartka dla Jevtica (5.0 sts). On dostaję upomnienia wcale nie rzadko, lubi ratować się faulem. Po takim kursie jak najbardziej.
 
kafarek999 0

kafarek999

Użytkownik
Jutro o 18 Korona gra u siebie z Ruchem. Wydaje mi się że przy obecnych problemach Ruchu, nie wyjściu piłkarzy na trening warto spróbować typu na gospodarzy. Nie sądzę by atmosfera w szatni Chorzowian sprzyjała dobrej dyspozycji.
Typ : Korona Kielce ( kurs 2,05 Unibet)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom